PDA

Επιστροφή στο Forum : Αξιολόγηση μελών!



Gasturb
16-11-07, 03:06
Αγαπητά μέλη,

Στην διαχείρηση του φόρουμ πλέον είναι διαθέσιμα τα παρακάτω ranks

- member
- novice
- intermediate
- advanced
- hardcore
- expert
- professional

τα οποία θα αποδοθούν στους χρήστες ανάλογα με την συμμετοχή και κυρίως το γνωστικό τους επίπεδο πάνω σε θέματα bodybuilding.

:notice: Ειναι απαραίτητο να τονίσω ότι:

1. Τα ranks είναι προαιρετικά οπότε αν κάποιο μέλος δεν θέλει να αξιολογηθεί, απλά ας επικοινωνήσει μαζί μου*,
2. Αν τυχόν κάποιο μέλος νιώθει αδικημένο με το rank που έχει αποκτήσει, ας έρθει σε επαφή μαζί μου* να το συζητήσουμε,
3. Σε καμμία περίπτωση δεν θα επιτραπεί η επιβολή απόψεων ενός χρήστη σε καποιο άλλο λόγω καλύτερου κ ανώτερου rank. Τέτοιες κινήσεις είναι καταδικαστέες κ ο χρήστης που θα επιχειρήσει να το κάνει, θα τιμωρείται με αφαίρεση του βαθμού του όσο ανώτερος κ να είναι αυτός. Κανόνας απαράβατος του φόρουμ ήταν κ παραμένει να είναι όλες οι απόψεις να είναι απόλυτα σεβαστές απο όλους.

Η βαθμολόγηση δεν έχει σε καμμία περίπτωση σκοπό να διαιρέσει τα μέλη του φόρουμ, αλλά αντιθέτως να τα αξιολογήσει αξιοκρατικά και δίκαια, για να μπορούν έτσι κ τα νέα μέλη να μας γνωρίζουν ακόμα καλύτερα κ σαφώς πιο γρήγορα. Η αξιολόγηση όλων των μελών θα είναι συνεχής οπότε αλλάγες στους βαθμούς θα υπάρχουν και στο μέλλον, εφόσον αυτό καταστεί αναγκαίο.

Ενα μεγάλο ευχαριστώ χρωστάω στον φίλο κ συνεργάτη Asmodeus που για ακόμη μια φορά ανταποκρίθηκε στην ¨απαιτησή¨ μου να φτιάξει τα ranks και το έκανε με τον πιο άμεσο κ γρήγορο τρόπο.


Kαλή σας αξιολόγηση!
Gasturb


* Όποιος θέλει να επικοινωνήσει μαζί μου μπορεί να το κάνει ελεύθερα είτε με pm, είτε στελνοντάς μου email στο forum@bodybuilding.gr.

Duke-Nukem
16-11-07, 05:59
βρίσκω πολύ σωστή την κίνηση αυτή! :army2:
μια ερώτηση έχω !
το κουτάκι δίπλα από την αξιολόγηση τι ακριβώς είναι?

billys15
16-11-07, 10:43
Μπραβο καλη κινηση.

Duke ειναι ο βαθμος του μελους και σε βουλιτσες :) (αν εννοεις αυτο)

panagiotisf
22-05-08, 15:51
ωραιο αυτο με την αξιολογιση
πολυ ωραιο
να ρωτησω ομως ποιος σε αξιολογει
και αυτος που αξιολογει βλεπει δηλαδη ολα τα ποστ και τις απαντησεις που δινεις
δεν νομιζω γιατι τοσοι χρηστες εδω μεσα ειναι αδυνατο να τους παρακολουθουν οι αντμινς
και καθε ποτε γινετε αυτη η αξιολογιση

panagiotisf
22-05-08, 16:03
μηπως η αξιολογηση εχει σχεση με το ποσο καιρο εισαι εδω και ενεργος εισαι στο φορουμ :?:

Muscleboss
22-05-08, 17:15
η "αξιολόγηση" των μελών ίσως αλλάξει και γίνει συνάρτηση των δημοσιεύσεων καθώς είναι πολύ δύσκολο να "αξιολογήσεις" ένα μέλος.

λογικά θα το αλλάξουμε σύντομα.

ΜΒ

TRIANTAFYLLOU
22-05-08, 17:23
εγώ παιδια βρίσκομαι εδω για να μοιραστώ κάποιες γνώσεις μαζί σας λόγω εμπειρίας στον βαθμό που μπορώ και όσο μου το επιτρέπει ο χρόνος μου .
βλέπω οτι πολλά απο τα μέλη γνωρίζουν πολλά πράγματα και διαρκώς διαβάζουν και ενημερώνονται και με βρίσκουν απόλυτα σύμφωνο εγω περισσότερο επεμβαίνω σε θέματα που έχουν περισσότερο να κάνουν με τις εμπειρικές απόψεις και τεκμηριωμένα στην πράξη μετά απο μια πορεία 25 ετών περίπου.
οπότε ο σκοπός υπαρξης μου στο φόρουμ δεν είναι ούτε να πάρω βαθμό αλλά ούτε και να κάνω καριέρα γι αυτό και είμαι σύμφωνος σε όποια αξιολόγηση με όποια και αν είναι τα κρίτήρια.

RUHL
22-05-08, 18:18
ωραιο αυτο με την αξιολογιση
πολυ ωραιο
να ρωτησω ομως ποιος σε αξιολογει
και αυτος που αξιολογει βλεπει δηλαδη ολα τα ποστ και τις απαντησεις που δινεις
δεν νομιζω γιατι τοσοι χρηστες εδω μεσα ειναι αδυνατο να τους παρακολουθουν οι αντμινς
και καθε ποτε γινετε αυτη η αξιολογιση

Oσο θυμαμε η παλια αξιολογηση ηταν αναλογως την ποιοτητα τον ποστ που εκανες και φενονταν αμα ξερεις η δεν ξερεις καπως ετσι

Για το αλλο που λες αμα παρακολουθης το φορουμ και δεν μπαινεις μια φορα τον μην η το διμηνο μπορεις να παρακουλουθησης ετσι γινοταν παλια (δεν ποσταραν και 50 μελη καθε μερα για να χασεις την μπαλα)


Εγω θα προτηνα να βαλουμε reps οπως σε αλλα φορουμ