PDA

Επιστροφή στο Forum : Φωτογραφιες με τα συμπληρωματα μας



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19

just chris
14-03-14, 00:07
τα ηχεια σου spartan77 ειναι δυναμιτης,τα ιδια εχω κ 'γω! σε ενταση μεχρι τη μεση μπορεσα να τα βαλω,αρχισε να τριζει το μπαλκονι.

spartan77
14-03-14, 00:08
θενκς σειρα!!!
το accelerant δεν το χω ξαναπάρει, έχει ωραία πραγματάκια όπως δείχνει..θα το δοκιμάσω και θα γράψω εντυπώσεις..

spartan77
14-03-14, 00:11
τα ηχεια σου spartan77 ειναι δυναμιτης,τα ιδια εχω κ 'γω! σε ενταση μεχρι τη μεση μπορεσα να τα βαλω,αρχισε να τριζει το μπαλκονι.

όντως είναι πολύ δύναμη just chris....και το sub από κάτω τρίζει καλά:thumbup:.......ναι κ γω μέχρι μέση που το βάζω βαράει πολύ δυνατά

Andreas C.
14-03-14, 11:32
Καλοφάγωτα φίλε μου :toast::welcome:

spartan77
14-03-14, 11:38
σ ευχαριστώ φίλε μου:welcome:

Christos100
15-03-14, 13:43
81705
+κατι πολυβιταμινες που δεν φαινονται.

SotosTheBoss
17-03-14, 16:18
Σημερινή παραλαβή

http://img.tapatalk.com/d/14/03/17/yzedagy6.jpg


Και εχω και 2 κουτιά καζεινης ++κάτι άλλες βλακειουλες


Sent from my iPhone using Tapatalk

Mikekan
17-03-14, 19:56
Αποφάσισα ότι γραμμωση θα παίξω με yohimbine και alphamine (με γιοχιμβινη)! Ούτε ΑI ούτε αλλο ορμονικο. Και βλέπουμε του χρόνου.

http://img.tapatalk.com/d/14/03/18/evybe2y8.jpg

SotosTheBoss
17-03-14, 20:02
Με γιοχιμβινη είχες κανένα θεμα με το τελωνείο ;


Sent from my iPhone using Tapatalk

Mikekan
17-03-14, 20:04
Όχι φίλε, είναι η τρίτη φορά που παίρνω ποτέ δεν έχω αντιμετωπίσει πρόβλημα!

kostas kou
17-03-14, 20:05
τα jack3d τι διαφορα εχουν?

Mikekan
17-03-14, 20:09
Και τα τρία κουτιά που έχω, είναι το παλιό με το γεράνιο. Το πράσινο είναι μία exclusive έκδοση που είχε βγει μόνο για πώληση από το GNC.

tzouas
18-03-14, 01:15
Και τα τρία κουτιά που έχω, είναι το παλιό με το γεράνιο. Το πράσινο είναι μία exclusive έκδοση που είχε βγει μόνο για πώληση από το GNC.

Αληθεια απο περιεργεια ποτε σου ληγουν?

Mikekan
18-03-14, 07:48
Τέλος του 14 το ενα, μέσα του 15 τα αλλα δυο.

tzouas
18-03-14, 11:04
Α ωραια γιατι εμενα οτι νιτρικο το ανοιγω και το αφηνω για μετα απο κατι μηνες ολο πετρωνει σαπιζει και γινεται χαλια

SotosTheBoss
18-03-14, 11:28
Το είχα παθει και εγω αυτο με το pump της warrior lab τον καιρό π έπαιρνα νιτρικά


Sent from my iPhone using Tapatalk

Mikekan
18-03-14, 11:45
Παιδιά σε όλους συμβαίνει αυτό, αν ανοίξεις κάτι και το έχεις 3-4-5 μήνες χωρίς να το έχεις τελειώσει εμφανίζει αυτά τα σημάδια. Ανακινείστε λίγο το κουτί και όλα μια χαρά.

tzouas
18-03-14, 12:26
Οντως σε μερικα δουλευει, σε αλλα ομως πχ craze ειχε σαπισει ειχε γινει ενα σιχαμα αλλα ενταξει :p

Mikekan
18-03-14, 12:38
Καλά πόσο καιρό το είχες ανοιχτό? Εμένα μου παίρνει περίπου ένα 5μηνο να τελειώσω ένα κουτί craze και δεν μου έχει αλλοιωθεί ποτέ.

dio32
18-03-14, 16:52
81782
μολις μου ηρθε το πακετο φρεσκα λεμε.
ασχετο μολις τα τακτοποιουσα και ειδα οτι μου ειχε μεινει ξεχασμενη 1 κιλο αγευστη πρωτεινη,αλλα εχει λιξει εδω και ενα χρονο,να την σουταρω?η να την πιω?απο 1/2013 εχει ληξει:shock:

SotosTheBoss
18-03-14, 17:32
Γνώμη μου ειναι να την σου τάσεις δεν αξίζει να το ρισκάρεις


Sent from my iPhone using Tapatalk

dio32
18-03-14, 18:50
Γνώμη μου ειναι να την σου τάσεις δεν αξίζει να το ρισκάρεις


Sent from my iPhone using Tapatalk

να σου πω,μετα που το σκεφτηκα ποιο καθαρα λεω τι παω να κανω ηρθανε οι φρεσκαδουρες και τωρα σκεφτομε για ενα κιλο να πιω ενα χρονο και λιγμενη πρωτεινη?μπορει να μην με παει αιμα να μην με πειραξει,αλλα δεν νομιζω να δουλεψει.

tzouas
18-03-14, 18:59
Καλά πόσο καιρό το είχες ανοιχτό? Εμένα μου παίρνει περίπου ένα 5μηνο να τελειώσω ένα κουτί craze και δεν μου έχει αλλοιωθεί ποτέ.

Επαιρνα 1 τριμηνο με διαλειμματα και μου ειχε για κανα μηνα ακομα και λεω αστο για τη γραμμωση. Ηταν φεβρουαριος και παω ιουλιο να το ανοιξω και ηταν σαν χαλβας μεσα σκετη αηδια. Ειχα βαλει και φωτο στο θεμα ε και τι να κανω το πεταξα

Mikekan
18-03-14, 19:17
Mπράβο τη θυμάμαι τη photo σου. Ε το είχες αφήσει αρκετό καιρό!

sAVAZz
18-03-14, 19:30
η mass ειναι για εναν φιλο

81784

jam
18-03-14, 20:26
ωραιος , κομπλε σε βλεπω :) το ασπρο κουτακι δεξια τι ειναι ? :unsure:

Tiridus
18-03-14, 21:06
Aυτό το φυστικοβούτυρο της myprotein είναι απο τις καλύτερες που έχω δοκιμάσει, ειδικά για bulking περιόδο απο ποσότητες το φυσάς και δεν κρυώνει. :food:

Stark
18-03-14, 21:22
ωραια πραγματακια εχετε παιδια :toast:

οφφ : Σάββα αν εισαι εσυ στο αβαταρ respect

sAVAZz
18-03-14, 21:51
το ασπρο κουτι ειναι μονουδρικη γλυκοζη( δεξτροζη φαρμακειου) 5 ευρω το κιλο....για μετα την προπονηση

sAVAZz
19-03-14, 00:43
Ξερει κανείς απο που μπορω να αγορασω 5γρ scoopakia και γενικα scoop;

Metalhead|T|
19-03-14, 02:05
Κ εγώ την ιδια δεξτρό χρησιμοποιώ αυτη την περίοδο !!

Οσο για σκουπακια..το MP εχει πολλά..κ πιστευω και μαγαζιά με ειδη μαγειρικης/ζαχαροπλαστικης :welcome:

jam
19-03-14, 02:23
εχει στο ebay σιγουρα 2-3 ευρο σετ με 5-10 διαφορετικα και τετοια

sAVAZz
24-03-14, 21:24
81971

2+1 δωρο!:green::green:

spartan77
24-03-14, 21:31
πολύ ωραία πρωτείνη Η Promax...την έπαιρνα συνέχεια πιο παλιά! καλοφάγωτα φίλος :thumbup:


από Ελλάδα τα πήρες ή εκτός?

200sx
25-03-14, 00:21
sAVAZz
Απο το MuscleBody τα πήρες?
Γιατι εγώ έχω βγάλει αυτή την προσφορά :P

billy89
26-03-14, 17:54
Νέα παραλαβή...

82035

jam
26-03-14, 18:32
billy εξωτερικο εισαι η Ελλαδα ? για την βιταμινη D ρωταω βασικα :unsure:

200sx
26-03-14, 18:55
Ελλάδα φυσικα!!!D3 τελειωσαν στα 400iu... Μόλις παρέλαβα 1000αρες όμως..Δεν τις έχω βάλει ακομα στο site...Έφερα 1000αρες γιατι έτσι κι αλλιως οι περισσότεροι βαζουν γυρως τα 4000iu την μέρα ;)

200sx
26-03-14, 18:59
Billy περιμένω review για την Iso!!!Πολυ σούπερ τιμη ε; ;) ISO με 56€!!! ;)

jam
26-03-14, 19:00
βιταμινη D το βρισκω πιο λογικο για εξωτερικο να καταναλωνεται ητε σε περιοδο χειμωνα , πιστευω υπαρχει αρκετος ηλιος στην Ελλαδα αυτο το διαστημα :turtle:

billy89
26-03-14, 20:23
Πολυ σούπερ τιμη ε; ;)

Χαχα δεν έχω παράπονο;) Ελπίζω να αξίζει και από γεύση - διαλυτότητα γιατί από συστατικά σκίζει!

@Jam την D3 την πήρα κυρίως για κρυολογήματα κλπ δεν θα την ανοίξω τώρα:thumbup:

jam
26-03-14, 20:26
Χαχα δεν έχω παράπονο;) Ελπίζω να αξίζει και από γεύση - διαλυτότητα γιατί από συστατικά σκίζει!

@Jam την D3 την πήρα κυρίως για κρυολογήματα κλπ δεν θα την ανοίξω τώρα:thumbup:

Ωραιος :thumbup:

SotosTheBoss
26-03-14, 20:36
56€ ISO 2κιλη;


Sent from my iPhone using Tapatalk

200sx
26-03-14, 22:28
Ναι 2.2 είναι προσφορά μέχρι αύριο.
Και όσοι θέλετε promax 2+1 δώρο μικρές θα υπάρχει για κάποιο διάστημα ακόμα.


billy89
Εγώ την έχω δοκιμάσει και είναι πολυ καλή.. Μου αρέσει πολυ περισσότερο από ISO 100 αλλά δεν έχω χρόνο να κάνω review..
Κάνε εσύ :)


D3 σε δόση 4000iu αυξάνει της τεστοστερόνη!!
Τα καλύτερα testboosters έχουν μέσα!

sAVAZz
26-03-14, 22:30
sAVAZz
Απο το MuscleBody τα πήρες?
Γιατι εγώ έχω βγάλει αυτή την προσφορά :P

mr tsafos :P:P

jam
26-03-14, 22:37
D3 σε δόση 4000iu αυξάνει της τεστοστερόνη!!
Τα καλύτερα testboosters έχουν μέσα!

οντως :thumbup: απλα Ελλαδα , Κυπρο ειμαστε κομπλε απο ηλιο , εδω Αγγλια ναι χρειαζομαι σιγουρα :thumbup: η εξης ερευνα :

Men taking 3,332 IU of vitamin D for one year, after bringing up serum levels past an average of 50nmol/L increased testosterone from 10.7±3.9 nmol/l to 13.4±4.7 nmol/l. Bioactive and free testosterone also increased.
The increase in testosterone was not seen in women.

Christos100
28-03-14, 01:34
Νέα παραλαβή...

82035
πολυ γλυκια ρε αδερφε....
Και οσον αφορα στη διαλυτοτητα, εε θελει πολυ κουνημα,.,...

billy89
28-03-14, 02:08
πολυ γλυκια ρε αδερφε....


Είσαι ο δεύτερος που το λέει... Αυτή η έκδοση που μου ήρθε δεν είναι καθόλου γλυκιά ίσα ίσα έχει πολύ απαλή γεύση, ίσως επειδή έβγαλαν την ασπαρτάμη. Εσύ πότε την πήρες τελευταία φορά? Με τη διαλυτότητα δεν έχω κανένα πρόβλημα.

200sx
28-03-14, 02:14
Ναι παιδιά έχει αλλάξει σύνθεση η Biotech..
Και εγώ την χαρακτιρίζω όπως είπε ο Billys... Απαλή και ελαφριά.. Η γεύση της ειναι ευχάριστη και δροσερή..
Σε διαλυτότητα είναι μια χαρά για μένα..

totis
28-03-14, 02:27
56€ ISO 2κιλη;


Sent from my iPhone using Tapatalk

δεν ειναι καθαρη iso εχει 3 μορφες πρωτεινης μεσα οπως η gold standard....δεν αξιζει η biotech iso whey zero ειναι ακριβη και μετρια εταιρεια......

Numerouno
28-03-14, 02:30
Η υφη,διαλυτοτητα της, ΔΕΝ θυμιζει iso. Προσοχη, ισως η χειροτερη "iso" που εχω πιει.

totis
28-03-14, 02:34
Η υφη,διαλυτοτητα της, ΔΕΝ θυμιζει iso. Προσοχη, ισως η χειροτερη "iso" που εχω πιει.

δεν ειναι iso καθαρη εχει 3 μορφες πρωτεινη μεσα,αυτο ελεγα πιο πριν........

Numerouno
28-03-14, 02:45
δεν ειναι iso καθαρη εχει 3 μορφες πρωτεινη μεσα,αυτο ελεγα πιο πριν........

Στην πραγματικοτητα, οσα blend δεν αναγραφουν την περιεκτικοτητα του καθε συστατικου τους, τα υπολοιπα μετα το 1ο,2ο ειναι μηδαμινα. Αφου και καλα οι πρωτες δυο πηγες της ειναι iso και hydro, θα επρεπε να ειναι πιο "αγνη", πραγμα που δεν ειναι, και προκαλει αμφιβολιες.

Φιλικα.

200sx
28-03-14, 03:23
Σχεδόν καμια ίσο δεν είναι 100% ίσο... Αν θυμάμαι καλα κάπου γραφει οτι η ίσο ζερό είναι 90% ίσο...

totis
28-03-14, 03:24
Στην πραγματικοτητα, οσα blend δεν αναγραφουν την περιεκτικοτητα του καθε συστατικου τους, τα υπολοιπα μετα το 1ο,2ο ειναι μηδαμινα. Αφου και καλα οι πρωτες δυο πηγες της ειναι iso και hydro, θα επρεπε να ειναι πιο "αγνη", πραγμα που δεν ειναι, και προκαλει αμφιβολιες.

Φιλικα.

δεν ισχυει αυτο με την σειρα το εχω ψαξει και με αλλες πρωτεινες,παντος συμφωνω οτι ειναι πολυ μετρια πρωτεινη......
εγω παντος την δοκιμασα τυχαια απο εναν φιλο,πινοτανε,απλα εμενα με χαλαει η τιμη της η οποια ειναι αρκετα τσιμπημενη και ειναι και απο μετρια εταιρεια......δεν συμφερει.....

jam
28-03-14, 03:27
Στην πραγματικοτητα, οσα blend δεν αναγραφουν την περιεκτικοτητα του καθε συστατικου τους, τα υπολοιπα μετα το 1ο,2ο ειναι μηδαμινα. Αφου και καλα οι πρωτες δυο πηγες της ειναι iso και hydro, θα επρεπε να ειναι πιο "αγνη", πραγμα που δεν ειναι, και προκαλει αμφιβολιες.

Φιλικα.

oχι αναγκαια παντα φιλε , οπως και να χει σαν εταιρια δεν ξερω αλλα δεν με ελκει , δεν μου διχνει ψαγμενη , αλλα δεν κοιταξα ποτε να μαθω κατι κτλ , απο την στιγμη που δεν ειναι καθαρη ισο πιστευω δικαιολογιμενα η υφη κτλ θα ειναι διαφορετικα!

sobral
28-03-14, 03:30
δεν ισχυει αυτο με την σειρα το εχω ψαξει και με αλλες πρωτεινες,παντος συμφωνω οτι ειναι πολυ μετρια πρωτεινη......
εγω παντος την δοκιμασα τυχαια απο εναν φιλο,πινοτανε,απλα εμενα με χαλαει η τιμη της η οποια ειναι αρκετα τσιμπημενη και ειναι και απο μετρια εταιρεια......δεν συμφερει.....

αυτό κι όμως ισχύει ή τουλάχιστον πρέπει να ισχύει βάση νομοθεσίας απ ότι ξέρω, τώρα αν δεν το εφαρμόζουν μερικές εταιρίες είναι άλλο θέμα. Όσο για την πρωτείνη, τα έχω ξαναπει για την biotech, απλά μακρυά....

jam
28-03-14, 03:35
δεν εισχει νομιζω λεει αυτο που λεω ο τοτις οτι ντε και καλα δεν ειναι μηδαμινα αναγκαια

totis
28-03-14, 03:36
αυτό κι όμως ισχύει ή τουλάχιστον πρέπει να ισχύει βάση νομοθεσίας απ ότι ξέρω, τώρα αν δεν το εφαρμόζουν μερικές εταιρίες είναι άλλο θέμα. Όσο για την πρωτείνη, τα έχω ξαναπει για την biotech, απλά μακρυά....

δεν ισχυει sobral το εχω ψαξει,για το μηδαμινη εννοω,που ειπε ο φιλος πιο πανω,παραδειγμα αν εχει 3 μορφες πρωτεινη μπορει η πρωτη να ειναι 50% η δευτερη 30% και η τριτη 20% αυτο δεν ειναι μηδαμινο....τελος παντον,και εγω την ιδια αποψη παντος εχω για την εταιρεια....

jam
28-03-14, 04:00
ναι αλλο λεει ο σοπραλ , το καταλαβε σαν εσυ να ελεγες ''οτι δεν ειναι με την σειρα αναφαιρομενα στα συσταστικα αλλα μπερδεμενα'' εννοω ναι ειναι με σειρα απο μεγαλυτερο σε μικτροτερο !

mazas
28-03-14, 11:26
Μολις παρελαβα απο αγγλια 82098

SotosTheBoss
28-03-14, 11:56
Ωραίος καλοφαγοτα

Ποσο πήγε το μαλλί;


Sent from my iPhone using Tapatalk

mazas
28-03-14, 12:18
246 ευρω υστερα απο 20% εκπτωση που ειχα βαζωντας ενα κωδικο που μου δωσε το φιλαρακι μου ο Ιων Δραγουμης,απο τη φωτο λειπουν ενα Alphamen 120 καψουλες και ενα creapure 250gr που θα μου ερθει αυριο (θελω να πιστευω)
Η παραγγελια ηρθε υστερα απο 6 εργασιμες μερες

billy89
28-03-14, 12:54
τα έχω ξαναπει για την biotech, απλά μακρυά....

Sobral γιατί αυτό?

totis
28-03-14, 14:02
ναι αλλο λεει ο σοπραλ , το καταλαβε σαν εσυ να ελεγες ''οτι δεν ειναι με την σειρα αναφαιρομενα στα συσταστικα αλλα μπερδεμενα'' εννοω ναι ειναι με σειρα απο μεγαλυτερο σε μικτροτερο !

Εσυ με καταλαβες αλλα πριν δεν το ειχα διατυπωση καλα,δεν ελεγα για την σειρα πως δεν ισχυει,αλλα για το μηδαμινα που ελεγε ο φιλος οτι μετα την 1 με 2 πηγη πρωτεινης, οι ποσοτητες ειναι μηδαμινες.Και εδωσα ενα παραδειγμα οτι η πρωτη μορφη πρωτεινης μπορει να ειναι 50% η δευτερη 30% και η τριτη 20%.Οπου αυτα μπορει να ειναι και μεγαλυτερα η μικροτερα.Οποτε δεν μπορουμε να πουμε οτι ειναι μηδαμινα.....

stone garden
30-03-14, 04:49
Sobral γιατί αυτό?

περιμενω και γω μια απαντηση οσο αναφορα τη biotech

sobral
30-03-14, 14:07
περιμενω και γω μια απαντηση οσο αναφορα τη biotech

Εταιρία που φτιάχνει τα προϊόντα της στην Ουγγαρία, πάμφθηνα, αμφιβόλου ποιότητας, με κακά reviews στις πρωτείνες της, με εξειδικευμένα προϊόντα τραγικά χωρίς καμία επιστημονικότητα κ με έδρα απλά στις usa. Για μένα από τις χειρότερες του χώρου. Τώρα βέβαια χαλάω την πιάτσα γιατί όοοοολη η Ελλάδα την προτείνει γιατί κονομάνε. Έχω μιλήσει με έναν φίλο καταστηματάρχη που μου λέει κ εγώ την φέρνω την να κάνω αφού μου την ζητάνε κ επίσης βγάζω τα πιο πολλά λεφτά από αυτή. Μην σας πω πόσο αγόραζε χονδρική την κρεατίνη της...Εγώ δεν ακουμπάω εταιρία από Ουγγαρία κ με αυτό το προφίλ. Δεν μου εμπνέει καμία εμπιστοσύνη. Προσωπική άποψη, όποιος θέλει την λαμβάνει υπόψιν, αυτά είναι τα επιχειρήματα μου.

Υ.Γ. Δεν ισχύει πάντα στα συμπληρώματα το "ότι πληρώνεις παίρνεις" αλλά σε μερικές εταιρίες ναι ισχύει. Στο ποιες εταιρίες συμπληρωμάτων προτιμάτε, έχω ψηφίσει, δείτε εκεί ποιες εμπιστεύομαι (καμία 100% αλλά πιο κοντά).

Numerouno
30-03-14, 17:50
Εταιρία που φτιάχνει τα προϊόντα της στην Ουγγαρία, πάμφθηνα, αμφιβόλου ποιότητας, με κακά reviews στις πρωτείνες της, με εξειδικευμένα προϊόντα τραγικά χωρίς καμία επιστημονικότητα κ με έδρα απλά στις usa. Για μένα από τις χειρότερες του χώρου. Τώρα βέβαια χαλάω την πιάτσα γιατί όοοοολη η Ελλάδα την προτείνει γιατί κονομάνε. Έχω μιλήσει με έναν φίλο καταστηματάρχη που μου λέει κ εγώ την φέρνω την να κάνω αφού μου την ζητάνε κ επίσης βγάζω τα πιο πολλά λεφτά από αυτή. Μην σας πω πόσο αγόραζε χονδρική την κρεατίνη της...Εγώ δεν ακουμπάω εταιρία από Ουγγαρία κ με αυτό το προφίλ. Δεν μου εμπνέει καμία εμπιστοσύνη. Προσωπική άποψη, όποιος θέλει την λαμβάνει υπόψιν, αυτά είναι τα επιχειρήματα μου.

Υ.Γ. Δεν ισχύει πάντα στα συμπληρώματα το "ότι πληρώνεις παίρνεις" αλλά σε μερικές εταιρίες ναι ισχύει. Στο ποιες εταιρίες συμπληρωμάτων προτιμάτε, έχω ψηφίσει, δείτε εκεί ποιες εμπιστεύομαι (καμία 100% αλλά πιο κοντά).

Ακριβώς! Δεν είναι τυχαίο που όλα τα καταστήματα πουλάνε biotech και έχουν γεμίσει τα ράφια τους με αυτή. Επειδή βγάζουν το περισσότερο κέρδος. Παραδέχομαι επιχειρήματιες που δεν πουλάνε biotech όπως ο Ηρακλής. Εν αντίθεση, ο 200sx.... Πουλάει την biotech και θεωρεί άχρηστη την gold..

Στάλθηκε από το HUAWEI P6-U06 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

totis
30-03-14, 19:11
Συμφωνω απολυτα και με τον sobral (http://forum.bodybuilding.gr/member.php?16419-Numerouno)και με Numerouno (http://forum.bodybuilding.gr/member.php?16419-Numerouno) ......:thumbup:

Ίων Δραγούμης
30-03-14, 22:34
Εταιρία που φτιάχνει τα προϊόντα της στην Ουγγαρία, πάμφθηνα, αμφιβόλου ποιότητας, με κακά reviews στις πρωτείνες της, με εξειδικευμένα προϊόντα τραγικά χωρίς καμία επιστημονικότητα κ με έδρα απλά στις usa. Για μένα από τις χειρότερες του χώρου. Τώρα βέβαια χαλάω την πιάτσα γιατί όοοοολη η Ελλάδα την προτείνει γιατί κονομάνε. Έχω μιλήσει με έναν φίλο καταστηματάρχη που μου λέει κ εγώ την φέρνω την να κάνω αφού μου την ζητάνε κ επίσης βγάζω τα πιο πολλά λεφτά από αυτή. Μην σας πω πόσο αγόραζε χονδρική την κρεατίνη της...Εγώ δεν ακουμπάω εταιρία από Ουγγαρία κ με αυτό το προφίλ. Δεν μου εμπνέει καμία εμπιστοσύνη. Προσωπική άποψη, όποιος θέλει την λαμβάνει υπόψιν, αυτά είναι τα επιχειρήματα μου.

Υ.Γ. Δεν ισχύει πάντα στα συμπληρώματα το "ότι πληρώνεις παίρνεις" αλλά σε μερικές εταιρίες ναι ισχύει. Στο ποιες εταιρίες συμπληρωμάτων προτιμάτε, έχω ψηφίσει, δείτε εκεί ποιες εμπιστεύομαι (καμία 100% αλλά πιο κοντά).

Sobral,άποψη για myprotein που έχω κολλήσει τους τελευταίους μήνες έχεις;;
Χρησιμοποιώ impact blend &milk protein smooth. Και άλλα όπως Bcaa (tabs), κρεατινη (tabs), πολυβιταμίνη,ω3, cla, λιποδιαλύτη,&βητα αλανίνη. Γενικά δεν έχασα καθόλου μυικότητα (ισα-ισα) από τότε που χρησιμοποιώ πλέον μόνο αυτή (και είναι πολλοί μήνες,3 περίπου). Υπάρχει κάτι απτό και μεμπτό;

SotosTheBoss
31-03-14, 01:19
Άσχετο αλλα μήπως το θεμα θέλει μια εκκαθάριση ;


Sent from my iPhone using Tapatalk

totis
02-04-14, 15:19
82237
(gold standard) σε γευση Extreme Milk Chocolate + Banana Cream και (combat powder) σε γευση Chocolate Milk + Cookies & Cream + Orange Creamsicle.:turtle:

cone
02-04-14, 18:21
Τοτι γτ ειναι μπορντο και οχι κοκκινο ειναι αλλες? και απο τιμη ποσο πηγανε οι ον .ΚΑΛΟ φαγωτες :)

totis
02-04-14, 21:23
Τοτι γτ ειναι μπορντο και οχι κοκκινο ειναι αλλες? και απο τιμη ποσο πηγανε οι ον .ΚΑΛΟ φαγωτες :)

ευχαριστω cone,κοκκινες ητανε οι παλιες,την εχουνε ανανεωση εδω και καιρο,αλλαξανε το αυτοκολλητο ειναι και γυαλιστερο.......

chris corfu
03-04-14, 23:04
82270 και οι σταθερες αξιες απο εμενα.. (την impact whey απο οταν την εχω δοκιμασει, να πω την αληθεια δεν εχω ξαναπαρει αλλη πρωτεινη, τωρα σε αυτην την παραγκελια πηρα αλλα 10 κιλα και εξυπερετουμε αψογα, ειναι ελαφρια χωρις τσαμπα προσθετα και πολυ καλη διαλυτοτητα) :clap:

ArgoSixna
03-04-14, 23:09
Βλέπω ακριβώς ότι θα επέλεγα και εγω, το elastamine πως και το πηρες?

chris corfu
03-04-14, 23:20
το συγκεκριμενο θεωρω οτι ειναι απο τα καλυτερα joint support και αυτη τη φορα τα εχω φερει για ενα φιλο μου που εχει ενοχλησεις, και του το ειχα ξαναφερει και μου χε πει και αυτος οτι τον ειχα σωσει.. (και χρησιμοποιουσε αυτο μαζι με απλα ομεγα 3) εγω δεν νιωθω καμια αναγκη γι αυτο προς στιγμην.. τα υπολοιπα ειναι τα συνηθισμενα μου, γιατι απο αλλα με διεγερτικα κτλ δεν χρησιμοποιω ποτε... ;)

NikosSav
04-04-14, 16:58
82309
Με παραγγελία στα 50 ευρό με έβαλαν και δώρο ένα δείγμα.
Άλλη φορά που είχα πάρει 110-120 ευρό ,τίποτα. Όποτε θυμούνται βάζουν?

Sorry που είναι στραβά , στο pc όταν την άνοιξα κανονικά εμφανίστηκε.

Lao
08-04-14, 14:08
Σημερινή παραλαβή!

leftis
08-04-14, 14:15
τελος το uniliver? ;)

Lao
08-04-14, 14:22
τελος το uniliver? ;)

Η πράξη θα δείξει ;)

spartan77
09-04-14, 22:08
άλλη μια παραγγελία έφτασε...την κρεατίνη θα την στακάρω με γλυκερίνη φαρμακείου και με dendrobium
η Leucine που δοκίμασα πάντως η μυρωδιά/γεύση μου θύμισε πακοτίνια :green:
82449

ironjimis
10-04-14, 11:10
82309
Με παραγγελία στα 50 ευρό με έβαλαν και δώρο ένα δείγμα.
Άλλη φορά που είχα πάρει 110-120 ευρό ,τίποτα. Όποτε θυμούνται βάζουν?

Sorry που είναι στραβά , στο pc όταν την άνοιξα κανονικά εμφανίστηκε.

εδω εγω παρρειγγειλα 180 ευρω πραματα και μια πρωτεινη που ειχε δωρο ενα νιτρικο και με περνουν τηλ για να μου πουν οτι το φανελακι που ηθελα σε μαυρο δεν υπαρχει, μονο σε ασπρο και τους λεω οκ και μετα μου λενε σας βαλαμε και ενα δωρακι μεσα. με το που ανοιγω την κουτα πιο δωρακι??? το δωρακι ηταν αυτο που ειχε η πρωτεινη μαζι. οτι να ναι.

grtech
11-04-14, 19:26
82486

Όπως έχει ειπωθεί απο αρκετά μέλη του φόρουμ οι μεγάλες παραγγελίες συμφέρουν οικονομικά μακροπρόθεσμα.

Πιστεύω οτι για όσους θέλουν να συνδυάσουν χαμηλό κόστος με πρωτεΐνη bulk, ο συγκεκριμένος τρόπος είναι μονόδρομος. Για Σουηδία συμφέρει αρκετά αφου για αγορές αξίας μεγαλύτερη των 120 λιρών αφαιρούνται η δέκα λίρες μεταφορικά και μαζί με τις όποιες προσφορές σε προϊόντα συν κάποιο δυνατό εκπτωτικό κουπόνι μαζί με τα δωρεάν δείγματα, μπορείς να έχεις κέρδος πάνω απο 30 με 40 λίρες.

Με την συγκεκριμένη μέθοδο βγάζω πρωτεΐνη για κανένα πεντάμηνο εξάμηνο αναλόγως την κατανάλωση, συνήθως δυόμιση κιλά σκόνη τον μήνα.
Τον τελευταίο μήνα πριν τελειώσουν τα αποθέματα, ελέγχω αν βγει κάποιος καλός κωδικός -20% -25% σε συνδυασμό με πρωτεΐνες που βγαίνουν σε προσφορά.

Αυτή την φορά ο κλήρος των προσφορών έπεσε στην Impact Blent concetrate + isolate και στην Deluxe.

Mikekan
11-04-14, 19:30
Γιώργη πότε λήγει η Impact Blend?

Θυμάμαι τη προσφορά από το Clearance Shop για αυτό σε ρωτάω.

Τους είχα στείλει Mail για το πότε λήγουν ώστε να παραγγείλω αλλά μου είπαν ότι δεν μπορούν να ξέρουν γιατί κάθε πακέτα δεν έχει την ίδια ημερομηνία λήξης!

Καλοφάγωτα φίλε! :)

grtech
11-04-14, 19:33
Φίλε Μιχάλη ευχαριστώ, Φεβρουάριο του 2015 και τα δύο πακέτα, οι deluxe τον Ιανουάριο του 2015. :welcome:

Ίων Δραγούμης
12-04-14, 01:15
82486

Όπως έχει ειπωθεί απο αρκετά μέλη του φόρουμ οι μεγάλες παραγγελίες συμφέρουν οικονομικά μακροπρόθεσμα.

Πιστεύω οτι για όσους θέλουν να συνδυάσουν χαμηλό κόστος με πρωτεΐνη bulk, ο συγκεκριμένος τρόπος είναι μονόδρομος. Για Σουηδία συμφέρει αρκετά αφου για αγορές αξίας μεγαλύτερη των 120 λιρών αφαιρούνται η δέκα λίρες μεταφορικά και μαζί με τις όποιες προσφορές σε προϊόντα συν κάποιο δυνατό εκπτωτικό κουπόνι μαζί με τα δωρεάν δείγματα, μπορείς να έχεις κέρδος πάνω απο 30 με 40 λίρες.

Με την συγκεκριμένη μέθοδο βγάζω πρωτεΐνη για κανένα πεντάμηνο εξάμηνο αναλόγως την κατανάλωση, συνήθως δυόμιση κιλά σκόνη τον μήνα.
Τον τελευταίο μήνα πριν τελειώσουν τα αποθέματα, ελέγχω αν βγει κάποιος καλός κωδικός -20% -25% σε συνδυασμό με πρωτεΐνες που βγαίνουν σε προσφορά.

Αυτή την φορά ο κλήρος των προσφορών έπεσε στην Impact Blent concetrate + isolate και στην Deluxe.

Σουηδία;; Από Αγγλία δεν είναι το site;; Επίσης τα μεταφορικά είναι δωρεάν στις 200 λίρες απ'ότι ξέρω.. μήπως άλλαξε κάτι ή αγοράζετε από αλλού; Για εκπτωτικό κουπόνι ξέρω,αλλά τα δωρεάν δείγματα πως τα βάζεις;; Αφού δε δέχεται δεύτερο κουπόνι.. Ή απλώς τα προσθέτεις και απλά δε τα χρεώνει;;; :unsure: :unsure:

Fataoulas
12-04-14, 09:42
^^ Αγγλια το site, Σουηδια ο grtech ;)

grtech
13-04-14, 01:08
Ο Φαταούλας μιλά την γλώσσα της αλήθειας. :green: :welcome:

Φίλε Ίων για Σουηδία είναι από 120 λίρες και πάνω για δωρεάν μεταφορικά.


Ή απλώς τα προσθέτεις και απλά δε τα χρεώνει;;; :unsure: :unsure:
Αυτό, για κάθε 50 λίρες 2 δείγματα δωρεάν ή ποσοστιαία έκπτωση σε περίπτωσή που θέλεις παραπάνω απο δύο.

Ίων Δραγούμης
13-04-14, 19:37
Ο Φαταούλας μιλά την γλώσσα της αλήθειας. :green: :welcome:

Φίλε Ίων για Σουηδία είναι από 120 λίρες και πάνω για δωρεάν μεταφορικά.


Αυτό, για κάθε 50 λίρες 2 δείγματα δωρεάν ή ποσοστιαία έκπτωση σε περίπτωσή που θέλεις παραπάνω απο δύο.

αααα!! Δε το γνώριζα φίλε grtech πως είσαι Σουηδία και μπερδεύτηκα. :green:
Απ'ότι κατάλαβα,αν πχ είμαι στις 200 λίρες παραγγελία,προσθέτω στο καλάθι μου 8 δείγματα και απλά δε μου τα χρεώνει..σωστά;;

andreasaxo
14-04-14, 21:23
82574
Αυτό που είναι πανω από το storm είναι cayenne της solgar, θα παω για 3 μηνες χωρις καθολου καφεινη και διεγερτικα.
Το μπουκαλι δεξια είναι glycerol όλα τα υπολιπα είναι πολυβιταμινες διαφορες, αναβραζων, σε υγρη μορφη, ακομα και softgels.

jam
14-04-14, 21:35
τι γευση ειναι τα μοντερν Αντρεα?

andreasaxo
14-04-14, 21:38
τι γευση ειναι τα μοντερν Αντρεα?
Διαλεξα ηδια με το storm, fruit punch, θα ριχνω ένα scoop μαζη με το storm 30 λεπτα πριν την προπονιση.

totis
14-04-14, 21:42
82574
Αυτό που είναι πανω από το storm είναι cayenne της solgar, θα παω για 3 μηνες χωρις καθολου καφεινη και διεγερτικα.
Το μπουκαλι δεξια είναι glycerol όλα τα υπολιπα είναι πολυβιταμινες διαφορες, αναβραζων, σε υγρη μορφη, ακομα και softgels.

Πω ρε φιλε αν βλεπω καλα εχεις παρει την πρωτεινη 100% hi protein standard της win nutrition πολυ μαπα πρωτεινη πως την πατησες ετσι ειναι τσαμπα λεφτα.Οι 2 βασικες πηγες πρωτεινης απο τις 5 που εχει ειναι πολυ χαμηλης βιολογικης αξιας (Απομόνωμα Πρωτεΐνης Σόγιας, Πρωτείνη Σιταριού) και επισης μην ξεχναμε ότι περιεχει και ασπαρταμη......
Οπως επισης για το storm της universal που το ειχα ψαξει επειδη ηθελα να το παρω ειχα δει καποια πραγματα τα οποια ητανε ανησυχητικα και ετσι το απεφυγα σου βαζω το κειμενακι που υπαρχει σε πολλα σαιτ....
((( Προειδοποιήσεις για Αλλεργίες: Παρασκευάστηκε σε εγκαταστάσεις επεξεργασίας γάλακτος, σόγιας, αυγού και φιστικιών. ***Αυτό το προϊόν περιέχει χημικές ουσίες που είναι γνωστό στην Πολιτεία της Καλιφόρνια ότι προκαλούν καρκίνο, συγγενείς ανωμαλίες ή άλλες βλάβες στην αναπαραγωγή)))

andreasaxo
14-04-14, 21:58
Πω ρε φιλε αν βλεπω καλα εχεις παρει την πρωτεινη 100% hi protein standard της win nutrition πολυ μαπα πρωτεινη πως την πατησες ετσι ειναι τσαμπα λεφτα.Οι 2 βασικες πηγες πρωτεινης απο τις 5 που εχει ειναι πολυ χαμηλης βιολογικης αξιας (Απομόνωμα Πρωτεΐνης Σόγιας, Πρωτείνη Σιταριού) και επισης μην ξεχναμε ότι περιεχει και ασπαρταμη......
Οπως επισης για το storm της universal που το ειχα ψαξει επειδη ηθελα να το παρω ειχα δει καποια πραγματα τα οποια ητανε ανησυχητικα και ετσι το απεφυγα σου βαζω το κειμενακι που υπαρχει σε πολλα σαιτ....
((( Προειδοποιήσεις για Αλλεργίες: Παρασκευάστηκε σε εγκαταστάσεις επεξεργασίας γάλακτος, σόγιας, αυγού και φιστικιών. ***Αυτό το προϊόν περιέχει χημικές ουσίες που είναι γνωστό στην Πολιτεία της Καλιφόρνια ότι προκαλούν καρκίνο, συγγενείς ανωμαλίες ή άλλες βλάβες στην αναπαραγωγή)))
Για την πρωτεινη ειχα γνωση επι του θεματος, απλα επειδή δεν την θελω για να πινω (εχω σταματήσει πολλούς μήνες να πινω πρωτεινη), αλλα για να την βαζω στα κεκακια με ταχίνι που φτιαχνω, δεν με πείραξε το ιστορικο της, την δουλεια που θελω θα την κανει.
Γενικα για τα πιτακια μου, από τοτε που ξεκινησα να τα φτιαχνω, βαζω φθηνες πρωτεινες, φτιαχνω κάθε εβδομαδα 2 για να βγαζω 6 μερες.
Το storm το εχω τιμήσει αλες 3 φορες όλα αυτά τα χρονια και δεν το μετάνιωσα ποτε, θεωρω το storm και το green magnitude τα καλυτερα στο είδος τους, λεω ''θεωρω'' για τη εχω δοκιμάσει πολλες φόρμουλες κρεατινης και μονο αυτές η δυο με άφησαν πλήρως ικανοποιημένο, 3 φορες storm, 2 φορες green magnitude (συνολικα όλα τα χρονια που γυμνάζομαι).

totis
14-04-14, 22:04
Για την πρωτεινη ειχα γνωση επι του θεματος, απλα επειδή δεν την θελω για να πινω (εχω σταματήσει πολλούς μήνες να πινω πρωτεινη), αλλα για να την βαζω στα κεκακια με ταχίνι που φτιαχνω, δεν με πείραξε το ιστορικο της, την δουλεια που θελω θα την κανει.
Γενικα για τα πιτακια μου, από τοτε που ξεκινησα να τα φτιαχνω, βαζω φθηνες πρωτεινες, φτιαχνω κάθε εβδομαδα 2 για να βγαζω 6 μερες.
Το storm το εχω τιμήσει αλες 3 φορες όλα αυτά τα χρονια και δεν το μετάνιωσα ποτε, θεωρω το storm και το green magnitude τα καλυτερα στο είδος τους, λεω ''θεωρω'' για τη εχω δοκιμάσει πολλες φόρμουλες κρεατινης και μονο αυτές η δυο με άφησαν πλήρως ικανοποιημένο, 3 φορες storm, 2 φορες green magnitude (συνολικα όλα τα χρονια που γυμνάζομαι).

Ωραιος τοτε μια χαρα για τα κεκακια σουπερ ειναι.....Για το storm λες αληθεια ειναι απο τα καλυτερα του ειδους του,το ειχα ψαξει αρκετα,γενικα πριν αγορασω κατι το ψαχνω πολυ, παντος αν δεν ειχα δει αυτα τα σχολια για το storm θα το ειχα τιμηση και εγω......

andreasaxo
14-04-14, 22:13
Ωραιος τοτε μια χαρα για τα κεκακια σουπερ ειναι.....Για το storm λες αληθεια ειναι απο τα καλυτερα του ειδους του,το ειχα ψαξει αρκετα,γενικα πριν αγορασω κατι το ψαχνω πολυ, παντος αν δεν ειχα δει αυτα τα σχολια για το storm θα το ειχα τιμηση και εγω......

Εκανα copy paste ένα μερος από το κειμενάκι που μου έδειξες και καταλαβα σε ποιο site με συμπληρώματα το γραφουν αυτό, είναι site εκτος Ελλαδας.
Ειδα ότι αυτά τα γραφουν και για το Green Bulge, το CLAmore, την Gold Feast της Controlled Labs και γενικώς το γραφουν για πολλα από τα συμπληρώματα που πουλανε εκει.
Το βρισκω υπερβολικο νομιζω, τσεκαρε το αν θες, το αναγραφουν σε πολλα συμπληρώματα από διαφορες εταιριες.
Είναι πολύ καλο συμπλήρωμα το Storm!

totis
14-04-14, 22:20
Εκανα copy paste ένα μερος από το κειμενάκι που μου έδειξες και καταλαβα σε ποιο site με συμπληρώματα το γραφουν αυτό, είναι site εκτος Ελλαδας.
Ειδα ότι αυτά τα γραφουν και για το Green Bulge, το CLAmore, την Gold Feast της Controlled Labs και γενικώς το γραφουν για πολλα από τα συμπληρώματα που πουλανε εκει.
Το βρισκω υπερβολικο νομιζω, τσεκαρε το αν θες, το αναγραφουν σε πολλα συμπληρώματα από διαφορες εταιριες.
Είναι πολύ καλο συμπλήρωμα το Storm!

Ναι υπαρχει σε αρκετα του εξωτερικου,το ξερω οτι το ιδιο το γραφουν και σε αλλα συμπληρωματα,απλα προτιμω μια και υπαρχουν και αλλες επιλογες να περνω κατι που δεν εχει τετοια σχολια,μπορει να ειναι υπερβολικο οντως αλλα με χαλαει η ιδεα ολη αυτη.....Πρωτεινη σταματησες για να καθαρισεις η επειδη καλυπτεις την ποσοτητα που χρειαζεσαι απο το φαγητο?

andreasaxo
14-04-14, 22:28
Ναι υπαρχει σε αρκετα του εξωτερικου,το ξερω οτι το ιδιο το γραφουν και σε αλλα συμπληρωματα,απλα προτιμω μια και υπαρχουν και αλλες επιλογες να περνω κατι που δεν εχει τετοια σχολια,μπορει να ειναι υπερβολικο οντως αλλα με χαλαει η ιδεα ολη αυτη.....Πρωτεινη σταματησες για να καθαρισεις η επειδη καλυπτεις την ποσοτητα που χρειαζεσαι απο το φαγητο?
Από φαγητο καλύπτομαι και παω πολύ καλα, δεν υπάρχει η παραμικρη αλλαγη πανω μου σε σχέση με πριν που κατεβαζα 2-3 ροφήματα την ημερα, + το ότι όταν κατεβαζα τα ροφήματα πεινούσα πολύ πολύ νωρίτερα, από τοτε που γύρισα στα στερεα γευματα, σταμάτησε αυτό το πραγμα.

totis
14-04-14, 22:33
Από φαγητο καλύπτομαι και παω πολύ καλα, δεν υπάρχει η παραμικρη αλλαγη πανω μου σε σχέση με πριν που κατεβαζα 2-3 ροφήματα την ημερα, + το ότι όταν κατεβαζα τα ροφήματα πεινούσα πολύ πολύ νωρίτερα, από τοτε που γύρισα στα στερεα γευματα, σταμάτησε αυτό το πραγμα.

Ειναι πολυ καλυτερα αφου μπορεις να καλυπτεις την πρωτεινη σου απο το φαγητο δεν υπαρχει συγκριση.Και εγω δεν βασιζομαι σε συμπληρωμα πρωτεινης μια φορα την ημερα μονο περνω,ακριβως μετα το γυμναστηριο,μετα πλακωνομαι στο φαγητο......Τα αποτελεσματα ειναι πολυ καλυτερα ετσι......

andreasaxo
14-04-14, 22:52
Ειναι πολυ καλυτερα αφου μπορεις να καλυπτεις την πρωτεινη σου απο το φαγητο δεν υπαρχει συγκριση.Και εγω δεν βασιζομαι σε συμπληρωμα πρωτεινης μια φορα την ημερα μονο περνω,ακριβως μετα το γυμναστηριο,μετα πλακωνομαι στο φαγητο......Τα αποτελεσματα ειναι πολυ καλυτερα ετσι......
:thumbup:

jam
15-04-14, 03:01
αντρεα απο γευση τι λεν τα μοντερν? (εαν τα δοκιμασες ξεχωριστα) παιρνω το καρπουζι και σκεφτομαι να κανω αλλαγη γιαυτο ρωταω !

andreasaxo
15-04-14, 10:27
αντρεα απο γευση τι λεν τα μοντερν? (εαν τα δοκιμασες ξεχωριστα) παιρνω το καρπουζι και σκεφτομαι να κανω αλλαγη γιαυτο ρωταω !
Μολις το αρχίσω θα σ'ενημερώσω :)

Nikosportara
15-04-14, 17:40
ανδρεαα πολυ ωραια τα ζιμπραγκαλα .!το στορμ θα το δοκιμασω οτι κε να λενε .. ακομα κε οτι γινεσε hulk :]

andreasaxo
15-04-14, 18:10
ανδρεαα πολυ ωραια τα ζιμπραγκαλα .!το στορμ θα το δοκιμασω οτι κε να λενε .. ακομα κε οτι γινεσε hulk :]
Χαχαχαχαχαχαχαχαχαχαα ;)

totis
15-04-14, 18:20
ανδρεαα πολυ ωραια τα ζιμπραγκαλα .!το στορμ θα το δοκιμασω οτι κε να λενε .. ακομα κε οτι γινεσε hulk :]

Mας τυφλωσες φιλε Nikosportara,το (και) με Ε,ειπαμε ανθρωποι ειμαστε κανουμε τα λαθακια μας αλλα αυτο παραπαει.....:toast:

liveris
15-04-14, 20:48
82611

πηρα κατι πραγματακια κ γω μιας κ ειχε εκπτωσεις ο πορτογαλος..την καζεινη την ξαναπηρα γιατι μαρεσε η γευση κ η υφη της..

totis
15-04-14, 21:05
82611

πηρα κατι πραγματακια κ γω μιας κ ειχε εκπτωσεις ο πορτογαλος..την καζεινη την ξαναπηρα γιατι μαρεσε η γευση κ η υφη της..

Καλοφαγωτα,καλες επιλογες εκανες.....:thumbup: Σε τι γευσεις εναι οι πρωτεινες???

Valantis100
15-04-14, 22:11
η ιρον γει σε βανιλια μετα απο 2 εβδοαμδες δεν την μπορουσα:) αλλα ολα ειναι μπομπα μπραβο

totis
15-04-14, 22:26
η ιρον γει σε βανιλια μετα απο 2 εβδοαμδες δεν την μπορουσα:) αλλα ολα ειναι μπομπα μπραβο

Ειναι καθαρα θεμα γουστου η γευση,,,,Παντως η συγκεκριμενη εχει πολυ καλες κριτικες στο bodybuilding.com το αμερικανικο,ο κοσμος που εχει ψηφισει εχει δωσει στην βανιλια 8.9/10 και στην σοκολατα 9,3/10.......Οποτε τα εχει παει αρκετα καλα σε θεμα γευσης.....

liveris
15-04-14, 22:33
Καλοφαγωτα,καλες επιλογες εκανες.....:thumbup: Σε τι γευσεις εναι οι πρωτεινες???

τνκς..! σοκολατες ειναι...κ η καζεινη βελγικη σοκολατα..

Nikosportara
17-04-14, 17:46
φιλε εχω συνηθισει με ταα γκρεεκλις αμα θες ελα μια κοντριτσα για την ορθογραφια...... κοιτα τα λαθη σου και ασε τους αλλους ,εδω αξιολογουμε συμπληρωματα και οχι ορθογραφια ..

andreas x
20-04-14, 21:52
Καλησπερα κ χρονια πολλα σε ολους,θελω να μου πειτε αν εχει αγοραση καποιος προιοντα απο το ******* κ την γνωμη σας για τα προιοντα τους

***Δεν μπορουν να γινουν αναφορες σε καταστηματα πλην των χορηγων.Μοds Team ***

andreas x
20-04-14, 22:24
ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΟ ΛΑΘΟΣ ΜΟΥ

pepito
22-04-14, 15:55
82720 82721


82722 82723


82724 82725


82726 82727

jam
22-04-14, 18:47
στακ του μηνα ! μπορει να παιξω και με καρνιτινη παντως , θα διξει !

82730

Ίων Δραγούμης
22-04-14, 19:51
Ωραία κουτάκια τα ω3. :P :P :P

Δεν την είχα ξαναδεί την εταιρία. Η πρωτεΐνη πάντως τα σπάει σε γεύση,διαλυτότητα και υφή (αν και δυστυχώς δεν είναι από τις οικονομικές).

jam
22-04-14, 20:02
Ειμαι απο του λιγους μπορω να πω που δεν μου αρεσουν οι συστατικουρες στο label κατι ace-K / xanthan κτλπ και αυτη η πρωτεινη δεν φυμιζετε για το να μην περιεχει κατι , αλλα ρε γ$#@τω πως να το κανουμε με τετοια γευση δεν μπορεις να πεις οχι χαχα :turtle: :green:
Οσο για τα Ω3 ειναι γνωστη αλυσιδα προιοντων υγιειας , οικολογικων κτλ στην Αγγλια , Ω3 μονο αυτα παιρνω η αληθεια 13 λιρες και τα δυο σε προσφορα :P

pepito
22-04-14, 20:05
φιλε μου εγω αυτη την πρωτεινη την εχω αγαπησει :bowdown:

Ίων Δραγούμης
22-04-14, 20:07
Ειμαι απο του λιγους μπορω να πω που δεν μου αρεσουν οι συστατικουρες στο label κατι ace-K / xanthan κτλπ και αυτη η πρωτεινη δεν φυμιζετε για το να μην περιεχει κατι , αλλα ρε γ$#@τω πως να το κανουμε με τετοια γευση δεν μπορεις να πεις οχι χαχα :turtle: :green:
Οσο για τα Ω3 ειναι γνωστη αλυσιδα προιοντων υγιειας , οικολογικων κτλ στην Αγγλια , Ω3 μονο αυτα παιρνω η αληθεια 13 λιρες και τα δυο σε προσφορα :P

Έχεις δίκιο,είναι από τις καλές γεύσεις αυτό το συμπλήρωμα. Εγώ την είχα σε σοκολάτα φουντούκι. Ήταν σαν υγρή μερέντα.
Ρε συ jam,άσχετο αλλά η myprotein έχει καλό όνομα στην Αγγλία;; Χαίρει εκτίμησης;; Έχει ακουστεί κάτι αρνητικό;;
Από το τέλος του 2013 δεν έχω αγοράσει από άλλη εταιρία.. πάραυτα δεν έχω πάει πίσω.. τουναντίον.. :green:

jam
22-04-14, 20:35
μολις τελειωσα την σοκο-φουντουκι και πηρα αυτη χαχα :turtle: :P

οσο για myprotein , δεν ειμαι φαν χωρις καποιο ιδιαιτερο λογο ουσιαστικα , ουτε εχω ξαναπαρει εστω και αν ζω στην Αγγλια :P κοιταξε απο θεμα σε τετοιες εταιριες υπαρχουν κιαλλες εδω και proteinworks και κατι αλλες δεν θυμαμαι , δεν ειμαι φαν ομως τετοιας φασης εγω , και αφου οτι χρειαζομαι το βρισκω σε μιδαμινες διαφορες τιμης παιρνω γνωστα σχετικα συμπληρωματα , παρολαυτα δεν εχω ακουσει κατι αρνητικο η θετικο η οτιδηποτε , την χρησιμοποιουν αρκετοι ομως . Το τι βλεπω εγω ειναι οτι απο την στιγμη που δεκτικε ο Σιμεον Παντα το σπονσορ της εταιριας εκανε μια καμψη προς τα πανω σαν εταιρια , παιζουνε show σε λονδινο και αλλου που σπονσαρει η υπροτειν με optimum για να καταλαβεις , και σιγουρα θα κατεβει και στο expo στην fitness εκθεση εδω Αγγλια με τον Παντα , και γενικα ο Παντα την διαφημιζει ακομη περισσοτερο και την εχει ανεβασει απο την προπτηκη που βλεπω εγω . Εγω τι θα επαιρνα αν τυχαινε καμια φορα ειναι κανενα αμινο αγευστα , γλουτα , κρεα , τετοια ξερεις αλλα και παλι τα βρισκω σε γενικα ιδιες τιμες με αλλες εταιριες γνωστες ας το πουμε παιζουν πολλες προσφορες παντου !

pepito
22-04-14, 21:16
μολις τελειωσα την σοκο-φουντουκι και πηρα αυτη χαχα :turtle: :P



σοκολατα καρυδα παρε την επομενη ειναι τοπ!!!!

jam
22-04-14, 21:32
σοκολατα καρυδα παρε την επομενη ειναι τοπ!!!!

θα το εχω υποψη , σκευτομουν για ασπρη σοκολατα φραουλα εγω βασικα η επομενη , αλλα σε ενα μηνα παλι το συζηταμε εχω καιρο ακομα χαχα:P

totis
22-04-14, 21:48
Aρρωστια αυτο το μηχανημα παγωτου ανετα το ηθελα σπιτι..........Στο Arnold's Fitness Expo (https://www.facebook.com/pages/Arnolds-Fitness-Expo/168239493225350?ref=stream) η optimum nutrition μοιραζε την πρωτεινη της σε μορφη παγωτου.......
82733

stone garden
23-04-14, 16:38
πλακα κανεις? :shock:

cone
23-04-14, 17:07
Επιτελους ηρθε :weights:

http://i60.tinypic.com/29auqo6.jpg

jam
23-04-14, 17:09
Aρρωστια αυτο το μηχανημα παγωτου ανετα το ηθελα σπιτι..........Στο Arnold's Fitness Expo (https://www.facebook.com/pages/Arnolds-Fitness-Expo/168239493225350?ref=stream) η optimum nutrition μοιραζε την πρωτεινη της σε μορφη παγωτου.......
82733

σιγουρα θα το εχει και στο εξπο στην Αγγλια που θα ειναι σε κατι βδομαδες και μαλλον θα το χασω ρε γα%&!τω :thumbdown:

ArgoSixna
23-04-14, 18:23
Έλα ρε παιδια , ευκολάκι είναι να φτιάξετε παγωτό! τοσες συνταγες υπαρχουν , πεταξτε και λιγο γουει μεσα :welcome:

Στο λιντλ ειχε νομιζω και μηχανη πριν λιγο καιρο

dio32
23-04-14, 21:06
Επιτελους ηρθε :weights:

http://i60.tinypic.com/29auqo6.jpg

καλοφαγωτα μαν εκανες πολυ καλη επιλογη

totis
23-04-14, 21:14
Έλα ρε παιδια , ευκολάκι είναι να φτιάξετε παγωτό! τοσες συνταγες υπαρχουν , πεταξτε και λιγο γουει μεσα :welcome:

Στο λιντλ ειχε νομιζω και μηχανη πριν λιγο καιρο

Ναι ενταξει δεν ειναι δυσκολο αλλα το μηχανημα που φτιαχνει το παγωτο ειναι ολα τα λεφτα,να δω που θα βρουμε... Για το καλοκαιρι ειναι οτι πρεπει να υπαρχει στο σπιτι ενα τετοιο μηχανημα.......;)

totis
23-04-14, 21:17
σιγουρα θα το εχει και στο εξπο στην Αγγλια που θα ειναι σε κατι βδομαδες και μαλλον θα το χασω ρε γα%&!τω :thumbdown:

Ναι απο οτι εχω δει το εχουνε στανταρ στις τελευταιες εκθεσεις....Κριμα που θα το χασεις....

cone
23-04-14, 21:22
Ευχαριστω φιλε

Zorba_The_Freak
25-04-14, 15:04
Να και τα δικα μου χαρη στις πολύτιμες συμβουλές σας...
82770
Πήρα και μια βιταμινούλα για τα παιδια τωρα με τις εξετάσεις...

MoBiLe SPeaKiNG...

sl8
25-04-14, 15:33
Μην τις μπερδέψεις με ψαροτροφές μόνο! Χεχε

Feygatos...
25-04-14, 15:39
http://img.tapatalk.com/d/14/04/25/gedetuje.jpg

Ήρθαν κάτι ψιλά σήμερα.


Sent from my iPhone using Tapatalk

kostas kou
25-04-14, 17:21
Aρρωστια αυτο το μηχανημα παγωτου ανετα το ηθελα σπιτι..........Στο Arnold's Fitness Expo (https://www.facebook.com/pages/Arnolds-Fitness-Expo/168239493225350?ref=stream) η optimum nutrition μοιραζε την πρωτεινη της σε μορφη παγωτου.......
82733

οχι ρε φιλε!!!

Zorba_The_Freak
25-04-14, 17:34
Μην τις μπερδέψεις με ψαροτροφές μόνο! Χεχε

Καπου με ξερεις εσυ :p

MoBiLe SPeaKiNG...

dio32
25-04-14, 20:40
Να και τα δικα μου χαρη στις πολύτιμες συμβουλές σας...
82770
Πήρα και μια βιταμινούλα για τα παιδια τωρα με τις εξετάσεις...

MoBiLe SPeaKiNG...

το τριμπουλους ειναι για το πεο δεν δουλευει.
ολα τα αλλα πολυ καλες επιλογες.

Zorba_The_Freak
25-04-14, 23:42
Και εγώ για τον πέο το πήρα... :p

MoBiLe SPeaKiNG...

sl8
25-04-14, 23:54
Χαχαχαχα

Ίων Δραγούμης
26-04-14, 04:50
Και εγώ για τον πέο το πήρα... :p

MoBiLe SPeaKiNG...

χαχαχαχαχαχαχαχαχα!! Θεός!! :bowdown: :bowdown: :bowdown: :bowdown:

BilliasDam
26-04-14, 16:28
- AMINO 1 (MUSCLEPHARM)
- Whey Protein 106 ISO25 + Enzymes (PowerMan)
- ANIMAL PAK (UNIVERSAL)
- CREATINE POWDER (OPTIMUM)

82797

jam
26-04-14, 18:54
στακκαρα βιταμινη C και η πρωτη δοκιμη καρνιτινης απο μενα να δουμε τι θα δουμε :turtle: :P

82798

kazos_GR
08-05-14, 23:57
82878
82879
τα ειχα βαλει και πριν αλλα σβηστικαν βλεπω:P

Lainus
13-05-14, 14:32
Ήρθε σήμερα από βοτανάκι!

Είπα να δοκιμάσω τη Yohimbine σε 2 γνωστές μορφές της να δω τί λέει το ματζούνι...

Το tribulus το είχε κανα 10ρι οπότε λέω βάλτο κι αυτό να υπάρχει...

Anavite σταθερή αξία αν και είδα ότι το φέραν σε ελαφρώς διαφορετική συσκευασία απ' ό,τι το είχαν τα xtr (η μεγαλύτερη απ' τις 2 είναι η παλιά)82982... Μικρές διαφορές και στις μορφές των στοιχείων, θα ποστάρω στο ανάλογο topic του προϊόντος!

pepito
14-05-14, 19:35
83042

jam
19-05-14, 23:41
καινουργιο στακ , μενει μονο μια πρωτεινουλλα , και το σκεφτομαι για καρνιτινι , βασικα το μπατζεκτ ειναι το προβλημα !
*το ενα απο τα τρια μοντερν ειναι κρεατινη απλα αλλαξα κουτακι

83320

polo0
20-05-14, 01:55
Ήρθε σήμερα από βοτανάκι!

Είπα να δοκιμάσω τη Yohimbine σε 2 γνωστές μορφές της να δω τί λέει το ματζούνι...

Το tribulus το είχε κανα 10ρι οπότε λέω βάλτο κι αυτό να υπάρχει...

Anavite σταθερή αξία αν και είδα ότι το φέραν σε ελαφρώς διαφορετική συσκευασία απ' ό,τι το είχαν τα xtr (η μεγαλύτερη απ' τις 2 είναι η παλιά)82982... Μικρές διαφορές και στις μορφές των στοιχείων, θα ποστάρω στο ανάλογο topic του προϊόντος!

έχεις δει διαφορά απο την anabite ? σκέφτομαι να την χρησιμοποιήσω γιατι λένε οτι ειναι κατι διαφορετικά σαν πολυβιταμίνη μιας και έχει και την Β-αλανίνη !

Lainus
21-05-14, 14:03
Anavite έχω χρησιμοποιήσει 2 φορές σε 2 διαφορετικές περιόδους... τη μία έκανα MMA + βάρη και την άλλη σκέτα βάρη με πολύ λιγότερη αερόβια...

Στην περίοδο του MMA μπορώ να πω ότι πραγματικά δούλεψε καθώς έπαιρνα μόνο Anavite (3 tabs/μέρα) + Whey και αντί να κλατάρω στις πολύ ζόρικες προπονήσεις, συνέχιζα... και έκανα τη χαζομάρα να είμαι υποθερμιδικά γιατί ήθελα να "κόψω"... πιστεύω η Anavite με κράταγε, από πλευράς συμπληρώματος... Για την άλλη περίοδο δεν είδα κάποια τρελή διαφορά, ίσως γιατί έπαιρνα και νιτρικό και έκανε εκείνο τη δουλειά του "κρατήματος"...

Σε κάθε περίπτωση, με κλειστά μάτια, εξαιρετικό προϊόν!

Ίων Δραγούμης
21-05-14, 20:07
83457

Παραγγελία για μένα και φίλους 21 κιλά πρωτεΐνης,1 κιλό κρεατίνη,daily vitamins,Ω3, & BCAA+.
Από πρωτεΐνες διαλέξαμε:
Impact Blend (2,25kg)
Impact Whey Protein (2,5kg)
Impact Whey Isolate (1kg)
Total Milk and Whey (15kg)

Στα ράφια είναι αυτά που χρησιμοποιώ ήδη και είναι και αυτά της MP -τα έχω περιγράψει σε παλαιότερα posts- (τα κουτιά των άλλων εταιριών δε τα πετάμε ποτέ,γιατί το zip της MP δεν είναι εύχρηστο,oπότε τις σακούλες τις αδειάζουμε στα κουτιά). :welcome:

sl8
27-05-14, 21:18
Κάνα δωράκι στέλνει η myprotein με τέτοια παραγγελία;

beefmeup
27-05-14, 21:36
μπα..εχω κανει κ μεγαλυτερες αλλα τπτ.
κατι δειγματακια μπορουν να σου στειλουν ετσι,αλλα πανε 1 φακελακι ανα καποια κιλα πρωτεινης κ πρεπει να τα επιλεξεις εσυ σαν αγορα..αφου το κανεις μετα στα βγαζει δωρεαν..
δεν θυμαμαι ομως ανα ποσα κιλα πρωτεινης ειναι το ενα φακελακι...πολυς κοπος για το τπτ..τσιπηδες..:turtle:

sl8
27-05-14, 22:13
Άγγλοι σκρούτζηδες παιδι μου τσ!τσ!

Zorba_The_Freak
27-05-14, 23:11
25 κιλα πρωτεινη αγορασα και ουτε ενα σεικερ των 2.5€ δωρο...

MoBiLe SPeaKiNG...

a-mad
28-05-14, 00:05
ας κρατήσουν τις τιμες σε αυτα τα επιπεδα και ας μην βαζουν δωρα......

sl8
28-05-14, 00:25
Ντάξ τις τιμές σε τύπου myprotein και prozis τις κρατάνε χαμηλά γιατί είναι και φθηνότερης παραγωγής ή τέλος πάντων δεν πληρώνεις το label όπως λέμε dymatize, on, gaspari. Έτσι το βλέπω δηλαδή, ίσως είμαι κ λάθος.

Ίων Δραγούμης
28-05-14, 11:35
Σε 21 κιλά πρωτεΐνης,δοκίμασα να προσθέσω όλων των ειδών τα δείγματα (από ένα ξεχωριστά κάθε φορά),αλλά μου τα χρέωνε κανονικά όταν έμπαιναν στο καλάθι,οπότε δε πήρα τίποτα.

valentinosael
28-05-14, 13:32
83457

Παραγγελία για μένα και φίλους 21 κιλά πρωτεΐνης,1 κιλό κρεατίνη,daily vitamins,Ω3, & BCAA+.
Από πρωτεΐνες διαλέξαμε:
Impact Blend (2,25kg)
Impact Whey Protein (2,5kg)
Impact Whey Isolate (1kg)
Total Milk and Whey (15kg)

Στα ράφια είναι αυτά που χρησιμοποιώ ήδη και είναι και αυτά της MP -τα έχω περιγράψει σε παλαιότερα posts- (τα κουτιά των άλλων εταιριών δε τα πετάμε ποτέ,γιατί το zip της MP δεν είναι εύχρηστο,oπότε τις σακούλες τις αδειάζουμε στα κουτιά). :welcome:

Τα 2 μπουκαλια πίσω αριστερά θερμογενετικα είναι;:toast::drunken:

Mpozos
28-05-14, 15:00
83726

chromium picolinate 200mcg x180tabs.
vitamin C 500gr.
IBCAA 1kg
Vitamin E 400iu 180 softgels.
500ml omega3 liquid
zma 90tabs
performaxx multivitamin 120tabs
trib booster met-rx 750mg 90tabs
Stimerex 90tabs ( κροτίδι )

Predator1995
28-05-14, 22:19
Να και τα δικα μου χαρη στις πολύτιμες συμβουλές σας...
82770
Πήρα και μια βιταμινούλα για τα παιδια τωρα με τις εξετάσεις...

MoBiLe SPeaKiNG...

φιλε οικονομικα ποσο σου βγηκε το πακετο αυτο?? ειδες καλα αποτελεσματα??

Zorba_The_Freak
28-05-14, 23:25
82,29$ με τα μεταφορικά χωρις την optimen που ριχα παρει απο εδω και κοστησε 35€ με τα μεταφορικά.

Να πω την αλήθεια δεν εχω καταλάβει αν με βοηθαει καποιο, αλλα αισθανομαι γενικά καλά...


MoBiLe SPeaKiNG...

Ίων Δραγούμης
29-05-14, 02:16
Τα 2 μπουκαλια πίσω αριστερά θερμογενετικα είναι;:toast::drunken:

Ειναι προεξασκητικά!! χαχαχαχα :bodybuilder2: :P :P

zoulou
29-05-14, 04:01
Ειναι προεξασκητικά!! χαχαχαχα :bodybuilder2: :P :P

Ανετα ανοιγετε μαγαζι με τοσο πρωτεινη :P

valentinosael
29-05-14, 11:22
http://img.tapatalk.com/d/14/05/29/he4ehazy.jpg να και τα δικα μου

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

COBRA_STYLE
31-05-14, 16:02
Xθεσινη παραλαβη.
83833

totis
31-05-14, 18:34
Α ρε οικονομικη κριση που εχει πεσει,χαμος,θυμαμαι οτι οι περισσοτεροι απο εμας παλιοτερα ειχαμε τρελαθει να κριτικαρουμε και να αξιολογουμε πρωτεινες και τι μορφες πρωτεινης εχει η καθε μια και πια ειναι καλυτερη...και τωρα βλεπεις πολλους απο εμας να αγοραζουν και να πινουν απλα μια Concentrate πρωτεινη και μαλιστα απο εταιρειες του σωρου.....:)

Ίων Δραγούμης
31-05-14, 21:44
Πολύ καλή επιλογή η total milk and whey Cobra. Τη δοκίμασες;; :P:P
Εγώ πήρα μόνο δυο τσουβαλάκια και το μετάνιωσα. Έπρεπε να έπαιρνα τουλάχιστον 10 κιλά από δαύτη &να πίνω μέχρι να ψοφήσω :green: :green:
Τότις,είναι συμπύκνωμα πρωτεΐνης γάλακτος και απομόνωμα πρωτεΐνης ορού γάλακτος σε αναλογία 60/40. Δηλ. το 40% είναι isolate και το 60% concetrate milk protein.
Βασικά άριστες πηγές,αν και η πρώτη πηγή θα μπορούσε να ήταν ακόμη καλύτερη,αλλά μιλάμε για πολύ λεπτομέρεια. Δεν συμφέρει φίλε Τότις να παίρνεις κουτιά πλέον. Οι bulk πρωτεΐνες είναι πολύ πιο οικονομικές. Αν περισσεύουν σε κάποιον τότε καλώς παίρνει κουτιά από επώνυμες εταιρίες,αν και η MP είναι πολύ αξιόλογη.

mazas
31-05-14, 22:23
Α ρε οικονομικη κριση που εχει πεσει,χαμος,θυμαμαι οτι οι περισσοτεροι απο εμας παλιοτερα ειχαμε τρελαθει να κριτικαρουμε και να αξιολογουμε πρωτεινες και τι μορφες πρωτεινης εχει η καθε μια και πια ειναι καλυτερη...και τωρα βλεπεις πολλους απο εμας να αγοραζουν και να πινουν απλα μια Concentrate πρωτεινη και μαλιστα απο εταιρειες του σωρου.....:)
Ποιες ειναι εταιρειες του σωρου κατα τη γνωμη σου δηλαδη και γιατι τις ονομαζεις ετσι?

totis
31-05-14, 22:34
Πολύ καλή επιλογή η total milk and whey Cobra. Τη δοκίμασες;; :P:P
Εγώ πήρα μόνο δυο τσουβαλάκια και το μετάνιωσα. Έπρεπε να έπαιρνα τουλάχιστον 10 κιλά από δαύτη &να πίνω μέχρι να ψοφήσω :green: :green:
Τότις,είναι συμπύκνωμα πρωτεΐνης γάλακτος και απομόνωμα πρωτεΐνης ορού γάλακτος σε αναλογία 60/40. Δηλ. το 40% είναι isolate και το 60% concetrate milk protein.
Βασικά άριστες πηγές,αν και η πρώτη πηγή θα μπορούσε να ήταν ακόμη καλύτερη,αλλά μιλάμε για πολύ λεπτομέρεια. Δεν συμφέρει φίλε Τότις να παίρνεις κουτιά πλέον. Οι bulk πρωτεΐνες είναι πολύ πιο οικονομικές. Αν περισσεύουν σε κάποιον τότε καλώς παίρνει κουτιά από επώνυμες εταιρίες,αν και η MP είναι πολύ αξιόλογη.

Λαθος διατιπωση στο προηγουμενο μηνυμα bulk πρωτεινες ηθελα να πω αλλα ειχα ξεχασει την ονομασια ειχε κολησει το μυαλλο μου.....Εγω για την απλη whey μιλαγα ιων αυτη που περνεις εσυ εχει 2 πηγες...Συμφωνω οταν εχει προσφορα συμφερουν αλλα να κανεις μεγαλη παραγγελια γιατι αλλιως δεν συμφερουν ειναι πολυ μικρη διαφορα απο αλλες,γιατι κοιταγα πριν τις τιμες απο περιεργια,Γιατι ειναι και τα 15 + ευρω αποστολης μην τα ξεχναμε....Συν οτι περνεις την πρωτεινη σε σακουλα το οποιο αυτο αφαιρει αλλα 5 ευρω απο την τιμη.......;)

sl8
31-05-14, 22:44
Εγώ χτες παρήγγειλα 2 πεντόκιλες impact whey με έκπτωση ημέρας 20%. Συνολικά με μεταφορικά τα περιμένω στην πόρτα μου με 112 ευρώ.

totis
31-05-14, 22:59
Εγώ χτες παρήγγειλα 2 πεντόκιλες impact whey με έκπτωση ημέρας 20%. Συνολικά με μεταφορικά τα περιμένω στην πόρτα μου με 112 ευρώ.

Πολυ καλη τιμη σου βγηκε αν σκεφτεις οτι απο τα 112 τα 15ευρω ειναι για μεταφορικα οποτε παμε στα 97 ευρω 2 πεντακιλες δηλαδη η μια βγαινει στα 46 ευρω οταν μια πεντακιλη απο γνωστη εταιρεια εχει απο 90 ευρω η μια εως 130....Πολυ μεγαλη διαφορα που σε κανει να απορεις αν οντως ειναι πρωτεινη η αν ειναι οντως καλης ποιοτητας πρωτεινης ολο αυτο το πραγμα........Εγω δεν εμπιστευομαι τοσο πολυ τις bulk πρωτεινες,τωρα βεβαια βγαινω ακομα οικονομικα σε μια δυσκολη δεν ξερω τι θα κανω....Ειναι κατι σαν να λεμε αντι να παρω το γιαουρτακι το τοταλ της φαγε το 2% θα παρω του σκλαβενιτη η του βασιλοπουλου το οποιο εχει μιση τιμη αλλα καμια σχεση με το φαγε,εγω καπως ετσι το βλεπω το ολο θεμα...

sl8
31-05-14, 23:04
Η κανονική τιμή της πεντόκιλης (unflavoured) χωρίς την έκπτωση (και χωρίς μεταφορικά) είναι γύρω στο 60ρι ευρώ. Μισή τιμή μιας ON ας πούμε (με γεύση βέβαια).

totis
31-05-14, 23:09
Δεν ξερω κατι με χαλαει εμενα σε ολη την υποθεση,εντωμεταξι εχουνε σχεδον καθε μερα προσφορα αλλες φορες 10% αλλες 15% αλλες 20% οπου αυτο δειχνει οτι εχουνε ανετα καλο κερδος και απο αυτη την τιμη η οποια ειδη ειναι πολυ χαμηλη....τι να πω δεν ξερω.....

gymele
31-05-14, 23:16
1.Δεν εχουν διαφημισεις
2.Στελνουν τις σκονες σε σακουλες

και το βασικοτερο..
3.Δεν υπαρχουν μεσαζοντες. Αγοραζεις απευθειας απο τον αντιπροσωπο (σαν να αγοραζεις χονδρικη)

Ετσι ριχνουν το κοστος

sl8
31-05-14, 23:17
Εγώ πάλι δεν εμπιστεύομαι καμία εταιρία :) . Όπως και καμία εταιρία γάλακτος. Αφλατοξίνες έχουν βρεθεί και σε ΦΑΓΕ και σε ΔΕΛΤΑ και και και...οπότε σε καιρούς κρίσης κερδίζει ο φθηνότερος (για μένα). Επίσης καλό είναι όποτε μπορούμε να ψωνίζουμε απευθείας από την εταιρεία χωρίς ενδιάμεσους(βλέπε γνωστές εταιρίες με νοθείες απο Βουλγαρίες).Τέλος κάνουμε τον σταυρό μας και καταναλώνουμε. :sly:

andreas x
31-05-14, 23:23
Μπορειτε να μου πειτε κ εμενα καποες διευθυνσησ που περνεται κ εσεις?

sl8
31-05-14, 23:25
Εγώ μια απορία έχω.Παρατήρησα ότι η impact whey λέει ότι βγαίνει από vegeterian sweet cheese.Τι θα πει αυτό; δεν είναι ζωική πρωτείνη;

"Our Impact Whey Protein™ is a rich source of whey protein concentrate from vegetarian sweet cheese, sourced directly from the world’s leading whey protein manufacturers. Having the highest Biological Value (BV) of any known protein, whey protein concentrate contains high levels of both essential and non-essential Amino Acids."

totis
31-05-14, 23:25
1.Δεν εχουν διαφημισεις
2.Στελνουν τις σκονες σε σακουλες

και το βασικοτερο..
3.Δεν υπαρχουν μεσαζοντες. Αγοραζεις απευθειας απο τον αντιπροσωπο (σαν να αγοραζεις χονδρικη)

Ετσι ριχνουν το κοστος

Η σακουλα ειναι - 5 ευρω.....
η διαφημιση οκ,......τωρα και οι μεγαλες εταιρειες πουλανε και απο μονες χωρις μεσαζοντες αλλα η τιμη ειναι ιδια.......και παλι δεν βγαινει για τοσο χαμηλες τιμες,νομιζω...

totis
31-05-14, 23:33
Εγώ μια απορία έχω.Παρατήρησα ότι η impact whey λέει ότι βγαίνει από vegeterian sweet cheese.Τι θα πει αυτό; δεν είναι ζωική πρωτείνη;

"Our Impact Whey Protein™ is a rich source of whey protein concentrate from vegetarian sweet cheese, sourced directly from the world’s leading whey protein manufacturers. Having the highest Biological Value (BV) of any known protein, whey protein concentrate contains high levels of both essential and non-essential Amino Acids."

Aυτο πολυ καλη παρατηρηση,να το ψαξουμε.......

sl8
31-05-14, 23:41
Ίσως γι' αυτό είναι πάμφθηνη. Και απορούσα γιατί εχει τόσο εξωφρενικά χαμηλά επίπεδα χοληστερόλης για concentrate...

totis
31-05-14, 23:44
Ίσως γι' αυτό είναι πάμφθηνη. Και απορούσα γιατί εχει τόσο εξωφρενικά χαμηλά επίπεδα χοληστερόλης για concentrate...

Λοιπον φιλε το βρηκα γιατι και εγω απορουσα πως γινεται concentrate χωρις χοληστερινη...ειναι φυτικης προελευσης και γινετε απο ξηρους καρπους και μαγια και το οποιο βγαζει ιδια γευση με το πραγματικο τυρι,,,,,Υπαρχουν 9 ειδη απο οτι ειδα...θα ανεβασω σε λιγο και τα στοιχεια.....

sl8
01-06-14, 01:09
Το ίδιο το site στα FAQ εξηγεί τι είναι το sweet cheese.

Παραθέτω:

" What is sweet cheese whey?

This is a by product of the cheese making process which removes the milk fat and most of the casein protein. The enzyme used in cheese making cuts a small fragment from the casein protein causing the casein to fall out of suspension together with the milk fat producing curds which are then processed to make cheese. The small casein fraction called glycomacropeptide remains in the liquid (whey) together with the valuable whey protein, milk sugar and minerals. The whey is then processed to extract the whey protein."

Αρα απότι συμπεραίνω ζωική πρωτείνη είναι και ίσως και λόγω αυτής της ειδικής επεξεργασίας απομόνωσης του λίπους να έχουν αυτά τα χαμηλά επίπεδα σε χοληστερόλη. Όσο για τον όρο "vegeterian", αυτοί (στην πλειοψηφία τους) επιτρέπεται να τρώνε υποπροϊόντα ζωικά όπως αυγά, γάλα. Αντίθετα οι "vegans" είναι οι αυστηρά χορτοφαγικοί.
Περιέχει και απομονώματα ζωικού γάλακτος Beta lactoglobulin, Alpha lactalbumin, Bovine serum albumin, Lactoferrin, Glycomacropeptide...

Toti αν βρείς κάτι άλλο πάντως γράφτο.

totis
01-06-14, 01:19
Το ίδιο το site στα FAQ εξηγεί τι είναι το sweet cheese.

Παραθέτω:

" What is sweet cheese whey?

This is a by product of the cheese making process which removes the milk fat and most of the casein protein. The enzyme used in cheese making cuts a small fragment from the casein protein causing the casein to fall out of suspension together with the milk fat producing curds which are then processed to make cheese. The small casein fraction called glycomacropeptide remains in the liquid (whey) together with the valuable whey protein, milk sugar and minerals. The whey is then processed to extract the whey protein."

Αρα απότι συμπεραίνω ζωική πρωτείνη είναι και ίσως και λόγω αυτής της ειδικής επεξεργασίας απομόνωσης του λίπους να έχουν αυτά τα χαμηλά επίπεδα σε χοληστερόλη. Όσο για τον όρο "vegeterian", αυτοί (στην πλειοψηφία τους) επιτρέπεται να τρώνε υποπροϊόντα ζωικά όπως αυγά, γάλα. Αντίθετα οι "vegans" είναι οι αυστηρά χορτοφαγικοί.
Περιέχει και απομονώματα ζωικού γάλακτος Beta lactoglobulin, Alpha lactalbumin, Bovine serum albumin, Lactoferrin, Glycomacropeptide...

Toti αν βρείς κάτι άλλο πάντως γράφτο.

Nαι αλλα η ερωτηση εγινε για sweet chese whey και οχι οπως γραφει vegetarian sweet cheese...........οποτε σαν ερωτηση ειναι λαθος...
Ειναι απατεωνες οι τυποι εχουνε κανει μιξη φθηνης και κατωτερης ποιοτητας πρωτεινης φυτικης δηλαδη και εχουνε βαλει και μεσα λιγο και απομονώματα ζωικού γάλακτος για να συμπληρωσουν το προφιλ των αμινοξεων....

sl8
01-06-14, 01:30
Ok, νομίζω γενικά σε faq δεν δίνουν και καλά παραπλανητική απάντηση του στιλ δεν είναι Γιάννης ειναι Γιαννάκης. Η απάντηση αφορά σε ερώτηση που έχει να κάνει με τη σύσταση του προϊόντος και όχι γενικά κάποιας συνταγής sweet cheese όπως στο youtube για παράδειγμα. Είχε, αν ψάξεις, γίνει θέμα στην κοινότητα του myprotein κι από άλλους vegetarians καταναλωτές και εκπρόσωποι της εταιρίας τους παρέπεμπαν στο παραπάνω faq γι'αυτό στο λέω...

sl8
01-06-14, 01:34
Ισως μπορούν όλες αυτές οι ενδιαφέρουσες παρατηρήσεις να μεταφερθούν από κάποιον moderator στο θέμα της impact whey protein.

ArgoSixna
01-06-14, 02:14
απατεωνες λεει ο τυπας χαχαχα , για μια απο τις πιο αξιοπιστες εταιρειες του χωρου :shock::shock:

totis
01-06-14, 02:27
απατεωνες λεει ο τυπας χαχαχα , για μια απο τις πιο αξιοπιστες εταιρειες του χωρου :shock::shock:

χα χα χα πολυ αστειος τυπος εισαι εσυ παντελη....ενταξει εισαι μικρος σε ηλικια και τα βλεπεις ολα οπως θελεις,εγω παντος δεν εμπιστευομαι καμια απο αυτες τις εταιρειες συμπληρωματων.....Υ.Γ Μια απο τις φθηνοτερες εταιρειες στον χωρο εννοεις.....

stone garden
01-06-14, 03:14
υπαρχει καποιος που να μπορει να αιτιολογησει πραγματικα γιατι ειναι τοσο φτηνες οι πρωτεινες τους? χωρις να ειρωνευομαι η να θελω να θιξω καποιον απο εδω μεσα. οι σακουλες και οι διαφημισεις δε μου λενε κατι , το οτι τα παιρνεις πρωτα χερι ειναι σημαντικο αλλα και παλι οι τιμες ειναι χαμηλες.

mazas
01-06-14, 03:29
Η σακουλα ειναι - 5 ευρω.....
η διαφημιση οκ,......τωρα και οι μεγαλες εταιρειες πουλανε και απο μονες χωρις μεσαζοντες αλλα η τιμη ειναι ιδια.......και παλι δεν βγαινει για τοσο χαμηλες τιμες,νομιζω...
Καλα και εδω μεσα τα λες????Δεν σου φτανει το τοπικ που εχει ανοιχτει για την impact ???

mazas
01-06-14, 03:32
χα χα χα πολυ αστειος τυπος εισαι εσυ παντελη....ενταξει εισαι μικρος σε ηλικια και τα βλεπεις ολα οπως θελεις,εγω παντος δεν εμπιστευομαι καμια απο αυτες τις εταιρειες συμπληρωματων.....Υ.Γ Μια απο τις φθηνοτερες εταιρειες στον χωρο εννοεις.....

Φυσικα και ειναι απο τις πιο αξιοπιστες!!!Κατσε να ξεκινησουν και τα χτριμ να τη πουλανε και θα δεις για ποτε θη τη βαφτισεις αξιοπιστη μετα....:P

totis
01-06-14, 03:37
Καλα και εδω μεσα τα λες????Δεν σου φτανει το τοπικ που εχει ανοιχτει για την impact ???

αυτο σου ειπα και στο αλλο τοπικ οτι απο εδω ξεκινησε η συζητησει και για να μην ειμαστε κοντρα στο τοπικ,συνεχισαμε στο αλλο και ζητησαμε τα σχολια αν μπορει καποιος να τα μεταφερει στο τοπικ της myprotein...μην φανατιζεσαι σου το ξαναειπα και πριν και τα βλεπεις τα πραγματα οπως θελεις εσυ....

mazas
01-06-14, 03:52
αυτο σου ειπα και στο αλλο τοπικ οτι απο εδω ξεκινησε η συζητησει και για να μην ειμαστε κοντρα στο τοπικ,συνεχισαμε στο αλλο και ζητησαμε τα σχολια αν μπορει καποιος να τα μεταφερει στο τοπικ της myprotein...μην φανατιζεσαι σου το ξαναειπα και πριν και τα βλεπεις τα πραγματα οπως θελεις εσυ....

Δεν φανατιζομαι φιλε μου απλα πιστευω οτι υπαρχουν ατομα μεσα στα φορουμ οπου καθονται και κατηγορουν και θαβουν εταιρειες και προιοντα μονο και μονο επειδη τους χαλανε τις δουλειες τους και τα κερδη τους και χανει ετσι το φορουμ την αντικειμενικοτητα του,πρεπει τα φορουμ να ειναι καθαρο απο τετοια ατομα γιατι δημιουργηθηκαν για να ενημερωνουν το κοσμο και οχι για να τον κατευθυνουν προς μια κατευθυνση η να τον αποτρεπουν απο μια αλλη...με μονο σκοπο το προσωπικο κερδος!

Εδω δηλαδη βλεπω ξεκαθαρα ενα τρελο θαψιμο για μια πολυ οικονομικη εταιρεια...δηλαδη αν ανεβασουν τις τιμες τους θα ηρεμησετε?

totis
01-06-14, 04:01
Δεν φανατιζομαι φιλε μου απλα πιστευω οτι υπαρχουν ατομα μεσα στα φορουμ οπου καθονται και κατηγορουν και θαβουν εταιρειες και προιοντα μονο και μονο επειδη τους χαλανε τις δουλειες τους και τα κερδη τους και χανει ετσι το φορουμ την αντικειμενικοτητα του,πρεπει τα φορουμ να ειναι καθαρο απο τετοια ατομα γιατι δημιουργηθηκαν για να ενημερωνουν το κοσμο και οχι για να τον κατευθυνουν προς μια κατευθυνση η να τον αποτρεπουν απο μια αλλη...με μονο σκοπο το προσωπικο κερδος!

Εδω δηλαδη βλεπω ξεκαθαρα ενα τρελο θαψιμο για μια πολυ οικονομικη εταιρεια...δηλαδη αν ανεβασουν τις τιμες τους θα ηρεμησετε?

Φιλε παω γαι υπνο δεν αντεχω αλλο να ασχολουμε με χαζα θεματα.....Δεν επεσε θαψιμο μπορεις να διαβασεις και τα μηνυματα απο την αρχη που ξεκινησε η συζητηση,εσυ το περνεις ετσι το θεμα,εμεις απλα αμφιβαλαμε οτι οι πηγη της ειναι καθαρα απο ζωικο γαλα και ειπαμε οτι μπορει να περιεχει και φυτικη πρωτεινη γιατι τα εχει στα συστατικα τις στις οδηγιες λιγο περιεργα τεκμηριωμενα,αυτο απλα ειπαμε και ψαξαμε να το ξεκαθαρισουμε το θεμα......ολα τ αλλα ειναι στο μυαλο σου.Και εννοειται πως αυτο που εγινε ειναι απολυτος φυσιολογικο το εχουμε κανει σχεδον σε ολες τις πρωτεινες (ολο αυτο το ψαξιμο) καληνυχτα

its Johnny
01-06-14, 05:01
sorry για την ηλίθια ερώτηση αλλα τι διαφορα έχει η
Impact Whey Protein και η Total Protein?
Δεν είμαι σίγουρος για αυτό ρωτάω..

mika68
01-06-14, 08:46
Δεν φανατιζομαι φιλε μου απλα πιστευω οτι υπαρχουν ατομα μεσα στα φορουμ οπου καθονται και κατηγορουν και θαβουν εταιρειες και προιοντα μονο και μονο επειδη τους χαλανε τις δουλειες τους και τα κερδη τους και χανει ετσι το φορουμ την αντικειμενικοτητα του,πρεπει τα φορουμ να ειναι καθαρο απο τετοια ατομα γιατι δημιουργηθηκαν για να ενημερωνουν το κοσμο και οχι για να τον κατευθυνουν προς μια κατευθυνση η να τον αποτρεπουν απο μια αλλη...με μονο σκοπο το προσωπικο κερδος!

Εδω δηλαδη βλεπω ξεκαθαρα ενα τρελο θαψιμο για μια πολυ οικονομικη εταιρεια...δηλαδη αν ανεβασουν τις τιμες τους θα ηρεμησετε?

Δυστυχώς απο τη στιγμή που το φόρουμ εχει χορηγούς και σε εμποδίζει σε κάποια πράγματα παύει να ειναι εντελώς αντικειμενικό. Απο εκει και πέρα συμβιβαζεσαι κι απλά λαμβανεις τις πληροφορίες που θες και τις αξιόλογεις μόνος σου.


Sent from my iPhone using Tapatalk

gymele
01-06-14, 11:18
Η τιμη της τις 5κιλης ΟΝ αμερικη εχει 82 Ε (στην ευρωπη εχει 100 Ε)

Η 5κιλη MyProtein σοκολατα εχει 65 E
+ 5Ε το κουτι πας 70Ε
+ το ποσοστο του retailer (10%-15% ?) και πας 80Ε
Αν και ακομα δεν εχουμε βαλει το κοστος που αναλογει απο διαφημισεις που δεν κανουν.

Οποτε και ακριβα την παιρνουμε ...


Οσον αναφορα το οτι ειναι φτιαγμενη απο φυτικες πηγες (απο ξηροκαρπια οπως ειπες)

1.) Whey
From Wikipedia, the free encyclopedia

"Whey or milk serum is the liquid remaining after milk has been curdled and strained. It is a by-product of the manufacture of cheese or casein and has several commercial uses. Sweet whey is manufactured during the making of rennet types of hard cheese like cheddar or Swiss cheese. Acid whey (also known as "sour whey") is a by-product produced during the making of acid types of dairy products such as cottage cheese or strained yogurt."

2.) Whey protein
From Wikipedia, the free encyclopedia

"Whey protein is a mixture of globular proteins isolated from whey, the liquid material created as a by-product of cheese production"

3.) Στη σελιδα της MP γραφει επισης τα συστατικα της, κατι που ξεχασες να αναφερεις
"Undenatured Whey Protein Concentrate*
*From Milk"

και τελος
4.) Βαση νομοθεσιας απαγορευται ενα προιον να αναφερει την λεξη Whey αν δεν ειναι εξ'ολοκληρου απο γαλα. Για αυτο και για παραδειγμα η Syntrax Trophix δεν γραφει Whey εξωτερικα. Γιατι ειναι blend και εχει φυτικη πρωτεινη μεσα.


Υγ: Η φαση που εγραφες οτι 2-3 φιλοι σου την επαιρναν και "επεσαν" σε κιλα (+ ολος αυτος ο αρνητισμος) ειναι λιγο περιεργα παντως και δειχνουν πως μαλλον δεν το γνωριζεις αρκετα το αντικειμενο.
Γιατι απο μια Whey δεν γινεται αμεσα να ανεβεις ουτε να πεσεις στα κιλα.

cone
01-06-14, 13:01
** Στο ακριβώς από πάνω ποστ,το quote ειναι πλεονασμός .Mods Team **

Καταρχας η ον εχει 115 euro η 4.4 kg
Και η Myprotein μαζι με μεταφορικα η 5kg εχει 80 euro .
Τι συγκρινουμε τωρα ...

gymele
01-06-14, 13:22
Ναι και τα μεταφορικα για ON ειναι δωρεαν.

Απο τα 80 αν βαλεις το ποσοστο του retailer + κοστος απο διαφημισεις , ηρ8ες στα ιδια.

cone
01-06-14, 14:45
Μιλαμε για τα λεφτα που δινεις εσυ τωρα σακουλακια κουβαδεσ διαφημισεις εμενα δεν με νοιαζουν αυτα εγω πληρωνω 80 μαζι με μεταφορικα για mp 5κg και ΟΝ 4.4 115 euro .
Για να το τελειωσουμε η τιμη εχει μεγαλη διαφορα γυρω στα 35 ευρο και 600gr παραπανω η ΜP
Αλλα τι συγκρινουμε η ΟΝ βγαινει πρωτεινη της χρονιας εδω και 3-4 χρονια και την προτιμουν πλ μεγαλο μερος η μεν αλλη καλη οχι τοσο γνωστη και διαφυμισμενη γι αυτο και πιο φτηνη να μπορεσει να χει και αυτη μεριδιο απεναντι σε κολλωσους οπως ΟΝ,Muscletech,klp .Συγκρινεις ανομοια πραγματα κατε με .

BEASTMODE
03-06-14, 02:32
Μιλαμε για τα λεφτα που δινεις εσυ τωρα σακουλακια κουβαδεσ διαφημισεις εμενα δεν με νοιαζουν αυτα εγω πληρωνω 80 μαζι με μεταφορικα για mp 5κg και ΟΝ 4.4 115 euro .
Για να το τελειωσουμε η τιμη εχει μεγαλη διαφορα γυρω στα 35 ευρο και 600gr παραπανω η ΜP
Αλλα τι συγκρινουμε η ΟΝ βγαινει πρωτεινη της χρονιας εδω και 3-4 χρονια και την προτιμουν πλ μεγαλο μερος η μεν αλλη καλη οχι τοσο γνωστη και διαφυμισμενη γι αυτο και πιο φτηνη να μπορεσει να χει και αυτη μεριδιο απεναντι σε κολλωσους οπως ΟΝ,Muscletech,klp .Συγκρινεις ανομοια πραγματα κατε με .

Mη κολαμε παιδια ας παρει ο καθενας αυτη που του αρεσει και αντεχει η τσεπη του,η πρωτεινη της mp κατα την αποψη μου ειναι φθηνοτερη γιατι η gold standard εχει καλυτερες πηγες πρωτεινης,ενω η Impact Whey Protein της mp ειναι μια απλη Protein Concentrate....Μπορεις βεβαια να παρεις τις isolate της mp αλλα μετα ανεβαινει πολυ η τιμη.......:toast:

pepito
03-06-14, 20:12
εδω ειναι τα πραγματακια μου.... :rolf:

83967

sobral
03-06-14, 20:47
Στει ον τοπικ πλιζ :green: Μιλάμε σε άλλο τόπικ για τα παραπάνω.

djroof
03-06-14, 21:29
εδώ είμαι και εγώ...

83969

BEASTMODE
03-06-14, 21:40
εδώ είμαι και εγώ...

83969

Mπραβο πολυ καλες επιλογες και τοπ εταιρειες διαλεξες,μου αρεσουν οι επιλογες σου....;)

djroof
03-06-14, 21:46
ας είναι καλά το forum και τα παιδιά που έχουν ρίξει ώρες εδώ μέσα για πλήρη ενημέρωση ;)

PanosDanis
03-06-14, 22:19
83970

Πιστευω η καλυτερη επιλογη που εχω κανει :D απο μενα αριστη ποιοτητα κ αριστη γευση :thumbup:

liveris
03-06-14, 22:27
μπα εχεις ακομα μελλον..!!

PanosDanis
03-06-14, 22:37
Εχω εε? :/ οσο ζει κανεις μαθαινει μικρος ειμαι ακομα μπορω να βρω καλυτερα.. Για πες μου ομως λιγο για να ψαχνομαι κ γω τι προτεινεις?

RAMBO
03-06-14, 22:38
μπα εχεις ακομα μελλον..!!


:thumbup::thumbup::thumbup:

Billys51
03-06-14, 22:45
panosdanis με τα λεφτα που εδωσες φιλε μπορουσες να επαιρνες καλυτερη πρωτεινη :thumbup:

PanosDanis
03-06-14, 22:47
panosdanis με τα λεφτα που εδωσες φιλε μπορουσες να επαιρνες καλυτερη πρωτεινη :thumbup:

Σχετικα με αυτο εχω μια σχετικη εκπτωση σε ενα μαγαζι.. Αλλιως οντως δεν συμφερει και παιρνω καλυτερη.

sAVAZz
03-06-14, 22:47
η αισχροκερδια αυτων που πουλανε biotech δεν εχει τελειωμοοο!!!!! πραγματικα ενα μαγαζι με μονο αυτη την μαρκα μπορει να επιζησει!!!!

πως να μην εχει αριστη γευση οταν ειναι τιγκα στην ζαχαρη????καλυτερα παρε ενα μιλκο!!!!!!

Billys51
04-06-14, 09:49
η αισχροκερδια αυτων που πουλανε biotech δεν εχει τελειωμοοο!!!!! πραγματικα ενα μαγαζι με μονο αυτη την μαρκα μπορει να επιζησει!!!!

πως να μην εχει αριστη γευση οταν ειναι τιγκα στην ζαχαρη????καλυτερα παρε ενα μιλκο!!!!!!
ειπα να μην του πω την αληθεια και απογοητευτει :P:P αλλα καλα εκανες :thumbup:

PanosDanis
04-06-14, 11:27
Μωρε μια χαρα κανατε.. εδω ειμαστε για να μαθαινουμε νομιζω :thumbup: εσεις τι μαρκες προτεινετε; να μπορω να ψαχτω καλυτερα

mixalizyeah
14-06-14, 09:08
84801



ON

Mikekan
14-06-14, 09:37
Μιχάλη το Chocolate Syrup τι λέει? Θέλω να το παραγγείλω μέσα στην εβδομάδα να το βάζω πάνω στο πιτάκι βρώμης.

mixalizyeah
14-06-14, 09:39
μωλις μου ηρθαν το σιροπι πρωτειν πολιβυταμινη και bcaa ακομα δεν εχω δοκιμασει btw πρωτεινη γευση double rich chocolate :)

sl8
14-06-14, 09:42
Βασικά υπάρχει σιρόπι σοκολάτας dukan με 0% ζάχαρη, 0% υδατάνθρακες, 0% θερμίδες. Γενικά για να μην τα πολυλογώ είναι τα πάντα 0%. Και πεντάγλυκο.

mixalizyeah
14-06-14, 09:42
το ιδιο ειναι και αυτο :)

sl8
14-06-14, 09:45
Το αναγνώρισα απτο μπουκάλι:)

Mikekan
14-06-14, 09:46
Δεν βλέπω σιρόπι Dukan με 0 θερμίδες. Ποιο εννοείται?

mixalizyeah
14-06-14, 09:47
κατσε να στειλω μια φωτο με αυτο που πηρα

mixalizyeah
14-06-14, 09:50
84803

Mikekan
14-06-14, 09:51
Ναι βρε αυτό το ξέρω. Απλά ο φίλος μίλησε για τη μάρκα Dukan που έχει παρόμοια πράγματα και δεν βλέπω κάποιο τέτοιο σιρόπι, μόνο spread σοκολάτα. Eκτός αν μιλούσε στα πλαίσια της δίαιτας Dukan.

mixalizyeah
14-06-14, 09:53
για το dukan δεν ξερω...πανω κατω τα ιδια θα ειναι μωρε...

sl8
14-06-14, 09:57
Είναι ακριβώς το ίδιο. Για τη δίαιτα dukan εννοούσα χεχε. Walden farms είναι η μάρκα.

mixalizyeah
14-06-14, 09:58
παντως απο μυροδια σκετη τρελα μου ερχετε να το ρουφηξω χαχα

sl8
14-06-14, 10:00
Είναι δυναμικό παιδιά, τι να λέμε τώρα... Καμιά φορά βάζω στο γιαουρτάκι μου. Παγωτό παρφέ λέμε χαχα

mixalizyeah
14-06-14, 10:01
μην λες τετοια γιατι τωρα τροω το σνακ μου χαχα

sl8
14-06-14, 10:07
Εσύ το παρέλαβες όμως ενω εμένα μου τέλειωσε :) Εγώ τρώω το δεκατιανό μου τώρα. Τις αυγουλάρες μου με τη μαρουλοσαλατάρα μου και τη γλυκοπατατάρα μου. Τι σιρόπια σοκολάτα και... :turtle:

kazos_GR
14-06-14, 10:58
που το χρησιμοποιτε το σιροπι εκτοσ απο πιτακια και γλυκα-παγωτο?.

sl8
14-06-14, 14:15
Ντάξ μωρέ εγώ προσωπικά σε κανα γιαουρτάκι που και που αλλά γενικά δεν είμαι φανατικός γλυκατζής

sl8
14-06-14, 19:55
Επίσης αν χτυπήσεις στο μπλέντερ φρούτα με γιαούρτι 0% ή γάλα 0% συμπληρώνεις και λίγο σιροπάκι, πρωτείνη και τούμπανο το μιλκσεικ..

sl8
15-06-14, 20:09
Τώρα δεν είναι το σωστό ίσως τοπικό αλλά να συμπληρώσω μια και κάναμε την κουβέντα ότι υπάρχει και σκόνη κακάο dukan 1%

pavlos.s
15-06-14, 22:42
την παρασκευη μου ηρθε η 10lbs (πεντακιλη) gold standard σε γευση Double Rich Chocolate.......
84881

liveris
15-06-14, 23:22
κατι μου λεει.....:bowdown:

sl8
15-06-14, 23:29
την παρασκευη μου ηρθε η 10lbs (πεντακιλη) gold standard σε γευση Double Rich Chocolate.......
84881

Αυτή η πρωτείνη πρέπει νάναι "totis" ποιότης!...

kazos_GR
15-06-14, 23:51
hmmm 1ο ποστ για να μας βαλη photo 10lb gold standar νταξει μπορει να μην εχει καμια σχεση με τον τοτις.. αλλα αν εχει τοτε εχει προβλημα το παιδί :P¨

sl8
15-06-14, 23:54
Σωστά έτσι κι αλλιώς θα φανεί από τα μελλοντικά του ποστ.Πέρα από αυτό όμως ταίριαξε πολύ ωραία το λογοπαίγνιο ε; χαχα

pavlos.s
16-06-14, 00:17
Παιδια εκανα μια μικρη ερευνα στο φορουμ για να βρω ποιες πρωτεινες εχουνε συζητηθει περισσοτερο και εχουνε τις περισσοτερες *εμφανισεις*.
Λοιπον ολες οι πρωτεινες ειναι περιπου στις 420 που εχουνε ανοιξει θεμα(τοπικ) στο φορουμ.Και εγω βαζω τις πρωτες 10.Συχγωρεστε με που εβαλα αυτο το θεμα εδω,δεν ηξερα που θα ητανε το σωστο τοπικ.

1.100% Whey Gold Standard (ΟΝ) - Εμφανίσεις: 182.670
2.Whey Shake (Syntrax) Εμφανίσεις - 105.562
3.Instant Whey (Reflex Nutrition) - Εμφανίσεις: 90.539
4.Combat Powder (Muscle Pharm) - Εμφανίσεις: 51.239
5.Iso -100 (Dymatize) - Εμφανίσεις 49.581
6.Elite Whey (Dymatize) - Εμφανίσεις: 48.843
7.Complete Whey (Warriolab) - Εμφανίσεις: 48.709
8.Carnivor (Musclemeds) - Εμφανίσεις: 37.563
9.NitroTech Performance Series (Muscletech) - Εμφανίσεις: 36.767
10.Impact Whey Protein (Myprotein) - Εμφανίσεις: 33.472

sl8
16-06-14, 00:18
Ε με σένα να δημοσιεύεις κάθε τόσο την ON πως να μην έχει τις περισσότερες δημοσιευσεις;Νομίζω οτι δεν χωράει πλέον αμφιβολία φίλε kazos

SotosTheBoss
18-06-14, 10:29
Το τοπικ νομιζω χρειάζεται μια καλη εκκαθάριση
Για φωτο μιλαμε και ποσταρονται οτι ναναι


Sent from my iPhone using Tapatalk

Predator1995
18-06-14, 17:49
84981

84982

84983

84984

84985

σκευτομαι να αγορασω αυτα τα 5 στην τιμη των 78,96 ευρω οταν θα μπω στον ογκο τι λετε?? οι μπαρες ειναι 4

sl8
18-06-14, 21:32
Αυτή η super multi ακούγεται ενδιαφέρουσα πρόταση(για καθαρή βιταμίνη χωρίς αμινοξέα ) . Έχω ακόμη αρκετές optimen όταν τελειώσουν θα τις δοκιμάσω. Το blueberry syrup είναι ωραίο;

Predator1995
18-06-14, 22:09
δεν τα εχω παρει ακομα σκευτομαι να τα αγορασω και τα εβαλα για να ακουσω καμοια γνωμη

sl8
18-06-14, 22:31
Α ναι συγνώμη το έγραφες παραπάνω!

mazas
19-06-14, 05:48
85006

cuntface
19-06-14, 13:25
85012 αυτα απο μενα ετσι θα βγαλω το καλοκαιρι +1 erase pro ιουλιου και κλεισαμε

Ίων Δραγούμης
19-06-14, 14:10
Maza,περιμένω να μου πεις αν σε πιάσουν.. ;)

liveris
04-07-14, 13:57
σημερινη παραλαβη..

85539