PDA

Επιστροφή στο Forum : Φωτογραφιες με τα συμπληρωματα μας



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19

chris corfu
28-02-12, 00:49
41078

COBRA_STYLE
28-02-12, 00:51
Ωραιος!!!:thumbup::clap:

chris corfu
28-02-12, 00:53
ε κλασικα, τα προς το ευ-ζειν.. :green:

COBRA_STYLE
28-02-12, 01:09
Ζηλεψα τωρα με την yohimbine και αυτες τις μερες μπορει να κανω μια παραγγελια απο βοτανο με το στακ caffeine,dmaa,yohimbine(αυτη που πηρες)...θελω να δω τι πιανει αυτος ο συνδυασμος.

billys15
28-02-12, 02:55
Πολυ CLA πεφτει!:) Να φανταστω το παιρνεις σαν εξτρα λιπος και για τις ιδιοτητες που εχει σαν λιπος γενικα,ή οντως εχεις δει να σε βοηθαει στο χασιμο?

outnumb
28-02-12, 13:25
Ζηλεψα τωρα με την yohimbine και αυτες τις μερες μπορει να κανω μια παραγγελια απο βοτανο με το στακ caffeine,dmaa,yohimbine(αυτη που πηρες)...θελω να δω τι πιανει αυτος ο συνδυασμος.

dmaa εννοεις το 1,3 Dimethylamylamine;

Dimitrios
28-02-12, 13:25
41078

Ωραίος Κρις! Καλοφάγωτα! Τα CLA τα έχεις ξαναδουλέψει; Καίνε τίποτα;

COBRA_STYLE
28-02-12, 14:10
dmaa εννοεις το 1,3 Dimethylamylamine;

ναι...θα προσθεσω επισης και Synephrine HCL στο stack.Μπομπα:green:

primordial
28-02-12, 17:54
ναι...θα προσθεσω επισης και Synephrine HCL στο stack.Μπομπα:green:

Το συγκεκριμένο stack το έχω δουλέψει... βέβαια οι ποσότητες στην Yo.(:P) ήταν στα 10mgs/serving κ ήταν Hcl.
Αναλυτικότερα: 30mgs DMAA, 200mgs Caf., Synephrine HCL 10mgs & Yohimbine 10mgs. Θεωρώ ότι θα μείνεις πολύ ικανοποιημένος...;)

chris corfu
28-02-12, 18:54
Ζηλεψα τωρα με την yohimbine και αυτες τις μερες μπορει να κανω μια παραγγελια απο βοτανο με το στακ caffeine,dmaa,yohimbine(αυτη που πηρες)...θελω να δω τι πιανει αυτος ο συνδυασμος.

απο οσα εχω ακουσει, ταιριαζει και δουλευει ωραια.. τωρα εγω δεν το κανω γτ δεν πολυπαω την καφεινη κτλ, αν εκανα στακ γιοχιμπινη θα προτιμουσα με κατι που να ταιριαζε απολυτα..(υπαρχει κατι σχετικα απλο,αλλα δεν μπορω να το αναφερω) γι αυτο δεν χρησιμοποιω ποτε και λιποδιαλυτες πχ lipo6 κτλ που εχουν ετοιμα blends.. οτι ειναι το παιρνω ξεχωριστα..

chris corfu
28-02-12, 18:58
Πολυ CLA πεφτει!:) Να φανταστω το παιρνεις σαν εξτρα λιπος και για τις ιδιοτητες που εχει σαν λιπος γενικα,ή οντως εχεις δει να σε βοηθαει στο χασιμο?

το χρησιμοποιω απο οταν μπαινω σε ισοθερμιδικη περιπου, μεχρι και στην αλλαγη που πεφτω σιγα σιγα σε υποθερμιδικη για ολα οσα ανεφερες, και σε δοση 4γρ για διαστημα 3-4 μηνες.. δεν ειναι κατι τρελο, αλλα παντως αχρηστο δεν ειναι, το εχω ξαναδοκιμασει. (μονο απο εξωτερικο αγορα, διαφορετικα δεν θα το επαιρνα, δεν συμφαιρει για κανενα λογο)

@Dimitrios απο πανω απανταω και σε σενα μαζι.

Dimitrios
01-03-12, 19:49
41257

Whey shake δικιά μου, η μικτή ΟΝ φίλου μου. Μόλις δοκίμασα μισό σκουπ και όντως πολύ καλή γεύση.:P:P

TheWorst
01-03-12, 19:55
Φιλε τι εντιπωσεις εχεις απτη whey shake σοκολατας ? Απο γευση πως ειναι ?

Dimitrios
01-03-12, 19:57
Φιλε τι εντιπωσεις εχεις απτη whey shake σοκολατας ? Απο γευση πως ειναι ?

Tην δοκίμασα από περιέργεια σήμερα όταν την παρέλαβα μισό σκουπ με γάλα. Πολύ καλή αν και δεν μπορώ να εκφέρω άποψη με αυτή τη δοσολογία, ούτε και με μόλις 1 φορά. Πάντως πρώτη εντύπωση γεύσης-διαλυτότητας εξαιρετική.:thumbup:

COBRA_STYLE
01-03-12, 19:58
worst εγω ειμαι στη 2η συνεχομενη σακουλα τωρα και εχω κι αλλη μια:green:

η γευση ειναι πολυ καλη(σοκολατα)!απο τις καλυτερες που υπαρχουν;)Δεν την βρισκω υπερβολικα γλυκια,κατεβαινει πολυ ανετα και κανενα φουσκωμα

Dimitrios
01-03-12, 19:59
worst εγω ειμαι στη 2η συνεχομενη σακουλα τωρα και εχω κι αλλη μια:green:

η γευση ειναι πολυ καλη(σοκολατα)!απο τις καλυτερες που υπαρχουν;)Δεν την βρισκω υπερβολικα γλυκια,κατεβαινει πολυ ανετα και κανενα φουσκωμα

Έτσι φτιάξε με!!! :green::green::turtle::turtle::geek:

MusclesOfShadow
01-03-12, 20:38
41258
41259
41260
41261

:weights:

Dimitrios
01-03-12, 22:55
41258
41259
41260
41261

:weights:

Tα βγάζεις από κάθε γωνιά λήψεις; :P

RAMBO
01-03-12, 22:56
:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

COBRA_STYLE
01-03-12, 23:31
Αυτα ειναι φιλε...L-arginine:bowdown::rocking:

MusclesOfShadow
01-03-12, 23:40
Tα βγάζεις από κάθε γωνιά λήψεις; :P

Xxaxaxa, οχι ρε, η μια μπηκε καταλαθος, αν δεις, ειναι και κουνημενη. Απλα τα αγαπαω τα φαρμακακια μου, και θελω να τα θαυμαζω χαχαχαχ:green::bowdown:
Μου λειπουν καποια βεβαια, θελω μια καινουργια πρωτεινη, δεξτροζη η μαλτοδεξτρινη αναλογα, βιταμινη D, και κατι τετοια...


Αυτα ειναι φιλε...L-arginine:bowdown::rocking:

Ετσι:bowdown::bowdown::bowdown:
(:P:P:P:P:P:P:P:P)

exkaliber
02-03-12, 03:07
Μου λειπουν καποια βεβαια, θελω μια καινουργια πρωτεινη, δεξτροζη η μαλτοδεξτρινη αναλογα, βιταμινη D, και κατι τετοια...



δεξτρο-μαλτο εγω δεν θα περνα,προτιμω βρωμη σε σκονη απο bp

βιταμινη d τωρα που ανοιγει ο καιρος?:unsure: πιστευω οτι με μια μουλτι που θα εχει 1000iu θα σαι οκ
βιταμινη c να παρεις,των 1000mg φυσικα:green:

ιχθυελαια ω3-super epa:love::love:-
μαγνησιο ειναι πολυ καλο

MusclesOfShadow
02-03-12, 21:38
δεξτρο-μαλτο εγω δεν θα περνα,προτιμω βρωμη σε σκονη απο bp

βιταμινη d τωρα που ανοιγει ο καιρος?:unsure: πιστευω οτι με μια μουλτι που θα εχει 1000iu θα σαι οκ
βιταμινη c να παρεις,των 1000mg φυσικα:green:

ιχθυελαια ω3-super epa:love::love:-
μαγνησιο ειναι πολυ καλο

Eχω πολυβιαμινη για 160 και αλλες 40 περιπου μερες. Αλλα δυστυχως δεν εχεi D μεσα, και εω στον ηλιο δεν βγανω πολυ γιατι εχω προβλημα με το δερμα, ειμαι ολυ ευαισθητος, δεν παραγω την καταλληλη ποσοτητα μελανινης...
Επισης δεξτροζη θελω για να κανω την πρωτεινη μου, πρωτεινη "ογκου", u know:bowdown:
Ιχθυελαιο...Ειχα δοκιμσει μουρουνελαιο. Νταξει, κααααλα ειναι...:unsure::P

sTeLaKoS
03-03-12, 00:51
Επισης δεξτροζη θελω για να κανω την πρωτεινη μου, πρωτεινη "ογκου", u know:bowdown:

Προτίμησε μαλτοδεξτρίνη γι αυτό το σκοπό, αν όχι κάποιο στερεό υδατάνθρακα.

exkaliber
03-03-12, 01:42
στο μαγνησιο εμενω να παρεις


ξεχωριζει κανεις ποια πολυβιταμινη εχει?
warrior lab?:unsure:

MusclesOfShadow
03-03-12, 11:15
Προτίμησε μαλτοδεξτρίνη γι αυτό το σκοπό, αν όχι κάποιο στερεό υδατάνθρακα.

Eυχαριστω για την απαντηση, αλα για μετα την προπονηση καλυτερα δεν ειναι η δεξτροζη?
Αν παρω και τα δυο θα μπορω π.χ. να συνδυασω τη μαλτο με πρωτεινη "αργης" απορροφησης (myofusion/complete 8) και την δεξτροζη με πρωτεινη π.χ. scitec whey pro μαζι με κρεατινη κιολας που ταιριαζουν αυτα μαζι


στο μαγνησιο εμενω να παρεις


ξεχωριζει κανεις ποια πολυβιταμινη εχει?
warrior lab?:unsure:

Ναι, warriorlab. Και εχει αρκετο μαγνησιο μεσα:thumbup::thumbup:

leftis
03-03-12, 11:51
41258
41259
41260
41261

:weights:

Ρε το gh surge δεν είναι gh releaser? Τι τα θες αυτά στα 17? Μπορει να κάνω και λάθος.
Τα άλλα όλα τούμπανα! :clap:

MusclesOfShadow
03-03-12, 14:00
Ρε το gh surge δεν είναι gh releaser? Τι τα θες αυτά στα 17? Μπορει να κάνω και λάθος.
Τα άλλα όλα τούμπανα! :clap:

Σιγα, αργινινη-ορνιθινη-λυσινη ειναι, δεν ειναι φαρμακο. Αμινοξεα εχει μεσα:green:
Ουτως η αλλως εχω διαβασει απο πολλες πηγες οτι η συμπληρωματικη ληψη ργινινης βοηθαει στην μυικη(και οχι μονο) αναπτυξη.
Απο την εγκυκλοπαιδεια και μονο, ψαξε αργνινη, και θα διαβασεις λεει κατι μπαρουφιτσες για τον "κυκλο της αργινινης", οποτ συμπληρωνω την διατροφη μου με αυτο το αμινοξυ.

"The biosynthetic pathway however does not produce sufficient arginine, and some must still be consumed through diet. Individuals who have poor nutrition or certain physical conditions may be advised to increase their intake of foods containing arginine"

"Arginine plays an important role in cell division, the healing of wounds, removing ammonia from the body, immune function, and the release of hormones.[2][7][8] Arginine taken in combination with proanthocyanidins[9] or yohimbine,[10] has also been used as a treatment for erectile dysfunction.

The benefits and functions attributed to oral supplementation of L-arginine include:

Precursor for the synthesis of nitric oxide (NO)[11]
Reduces healing time of injuries (particularly bone)[7][8]
Quickens repair time of damaged tissue[7][8]
Helps decrease blood pressure[12][13]
"

Μου αρεσει:green:

BlooDdeaD_MefiSt
03-03-12, 16:52
Σιγα, αργινινη-ορνιθινη-λυσινη ειναι, δεν ειναι φαρμακο. Αμινοξεα εχει μεσα:green:
Ουτως η αλλως εχω διαβασει απο πολλες πηγες οτι η συμπληρωματικη ληψη ργινινης βοηθαει στην μυικη(και οχι μονο) αναπτυξη.




Όλα τα αμινοξέα ουσιαστικά βοηθούν στην μυική ανάπτυξη τι περιμένεις να ακούσεις?:P:P

nightlou
03-03-12, 18:46
Αυτή την περίοδο χρησιμοποιώ αυτά :

exkaliber
03-03-12, 18:57
Ναι, warriorlab. Και εχει αρκετο μαγνησιο μεσα:thumbup::thumbup:



:unsure:
αυτην εδω δεν ειναι?

http://www.xtr.gr/vitamines_ixnostoixeia/11703/MULTI_VITAMIN_120_caps_%28WARRIORLAB%29.htm

4% μαγνησιο της σηδ εχει μαγνησιο
εχει σιδηρο και δεν εχει βιταμινη d


παρε αλλη,νβ το σκεφτεσαι

Dimitrios
03-03-12, 19:02
:unsure:
αυτην εδω δεν ειναι?

http://www.xtr.gr/vitamines_ixnostoixeia/11703/MULTI_VITAMIN_120_caps_%28WARRIORLAB%29.htm

4% μαγνησιο της σηδ εχει μαγνησιο
εχει σιδηρο και δεν εχει βιταμινη d


παρε αλλη,νβ το σκεφτεσαι

Καλά τώρα είδα τιμή... Φαρμακείο!! :green:

MusclesOfShadow
03-03-12, 19:06
Εγω εκανα λαθος, μαγγανιο νομιζα.
Ναι εχεις δικιο, μου ψιλο...βρωμαει τελικα αυτη πολυβιταμινη απο αποψη αξιοπιστιας, ειδικα οταν αναγραφει οτι B11=φολικο οξυ:doh:
Ελπιζω τουλαχιστον να μην εχουν μπερδεψει το ασβεστιο με την βιταμινη C :1laugh:
Σκεφτομαι την Mega Daily One(scitec) ή το MONSTER 100(scitec) (Αναλογα με τα reviews του φορουμ τα οποια δεν βλεπω:()

exkaliber
03-03-12, 19:06
δες την αρχικη τιμη εδω να γουσταρεις

http://www.xtr.gr/proteines/345

MusclesOfShadow
03-03-12, 19:08
Καλά τώρα είδα τιμή... Φαρμακείο!! :green:


Παιζει να παρω απο φαρμακειο τελικα :pale:

Titanium
03-03-12, 19:26
δες την αρχικη τιμη εδω να γουσταρεις

http://www.xtr.gr/proteines/345

Αφιστε τις τζαμπατζικουλιες...
Οτι πληρώνεις περνεις...Εμενα αυτην η πρωτεΐνη με εκανε τερας...!:bodybuilder2::green::turtle:

Dimitrios
03-03-12, 20:01
Παιζει να παρω απο φαρμακειο τελικα :pale:

Φαρμακείο είναι το μαγαζί εννοούσα...;) Κανονικά εγώ θα σου πρότεινα να πάρεις από έξω αλλά μιας και είσαι μικρός ακόμα και μια απλή από το φαρμακείο θα κάνει καλύτερα την δουλειά της από αυτή που χρυσοπλήρωσες.;)

Dimitrios
03-03-12, 20:01
Αφιστε τις τζαμπατζικουλιες...
Οτι πληρώνεις περνεις...Εμενα αυτην η πρωτεΐνη με εκανε τερας...!:bodybuilder2::green::turtle:

Ελπίζω πως κάνεις πλάκα...:green:

sTeLaKoS
03-03-12, 21:55
Σαντοου γιατί δε παίρνεις μια Adam ή Optimen; Πλήρεις, αξιόπιστες και οικονομικές.

MusclesOfShadow
03-03-12, 22:17
Σαντοου γιατί δε παίρνεις μια Adam ή Optimen; Πλήρεις, αξιόπιστες και οικονομικές.

Σευχαριστω για την απαντηση.
Βεβαια εγω εχω την ταση να επιλεγω το οικονομικοτερο δεν εχω πολλα περιθωρια για πολυτελειες- καθως δεν εχω και εισοδημα ή "σταθερο" χαρτζιλικι, και ολα μου τα συμπληρωματα τα ψωνιζω με λεφτα τα οποια κραταω εδω και δεκα χρονια, τα οποια βεβαια αποδεκατιζονται σαν μυρμηγκια...
Εχεις καμια ιδεα σε τι τιμες κυμαινονται οι εν λογω πολυβιταμινες?

thnx

sTeLaKoS
03-03-12, 23:05
Εξαρτάται από που ψωνίζεις.

Η Adam υπάρχει στο e-shop και μάλιστα στην έκδοση με τα softgel.
http://www.bodybuilding.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=bodybuilding_flypage.tpl&product_id=69&category_id=31&option=com_virtuemart&Itemid=62


(http://www.bodybuilding.gr/index.php?page=shop.product_details&flypage=bodybuilding_flypage.tpl&product_id=69&category_id=31&option=com_virtuemart&Itemid=62)Λογικά και η optimen καπου εκεί θα κυμαίνεται..


Adam (Now Foods) (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?5817-Adam-(Now-Foods)&highlight=adam)
Opti-Men (ON) (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?1736-Opti-Men-(ON)&highlight=opti)

exkaliber
04-03-12, 21:06
.Εμενα αυτην η πρωτεΐνη με εκανε τερας...!:bodybuilder2::green::turtle:

παρα την ζωντανη διαφημιση της πρωτεινης που αποτελεις :cool::cool::cool:
η αρχικη τιμη που εχουν βαλει ειναι προσβολη στην νοημοσυνη του καταναλωτη και η πραγματικη τιμη ειναι αισχροκερδια, 3,5 φορες επανω την δινουν :thumbdown:

και...


εσυ δεν εισαι τερας,εισαι γλυκας,hardcore βεβαια,γι αυτο και σε θελουν ΟΛΕΣ,και μερικοι:sneaky:

stelios17
05-03-12, 14:42
Τα εφερε ο ταχυδρομος σημερα στην πορτα !!!!.... :green:
Σε καμια βδομαδα περιμενω και την δευτερη παραγγελια με eleuthero , q10 και αλλα ...


41629

Dimitrios
05-03-12, 16:13
Τα εφερε ο ταχυδρομος σημερα στην πορτα !!!!.... :green:
Σε καμια βδομαδα περιμενω και την δευτερη παραγγελια με eleuthero , q10 και αλλα ...


41629

Ωραία συμπληρώματα φίλε! Τη C θα την τσιμπήσω και εγώ στην επόμενη παραγγελία αλλά τα 250άρια.;)

Το cod liver γιατί το πήρες ακριβώς;

stelios17
05-03-12, 17:30
Ωραία συμπληρώματα φίλε! Τη C θα την τσιμπήσω και εγώ στην επόμενη παραγγελία αλλά τα 250άρια.;)

Το cod liver γιατί το πήρες ακριβώς;

Eδω και ενα χρονο περιπου παιρνω συνεχομενα μουρουνελαιο ...
Οχι για καποιο συγκεκριμενο λογο , αλλα για τα "γενικοτερα" καλα που προσφερει ...
Βεβαια αξιζει να σημειωθει οτι απο τοτε που παιρνω εχω τρομερη αλλαγη στο δερμα μου ! ...Ενω παλια ειχα λιγο ακμη , τωρα λαμπει και πιστευω οτι οφειλεται σε ενα βαθμο και στο μουρουνελαιο ...

Βεβαια να πω την αληθεια ειμαι γυρω στις 6000 UI βιταμινης Α μονο απο συμπληρωματα και νομιζω οτι ειναι καπως ανεβασμενο το ποσο αυτο ....

TheWorst
13-03-12, 11:59
Ηρθε η παραγγελια για να αρχισω κανονικα.
Η πρωτεινη εχει λιγο γευση κακαο και οχι σοκολατας , δε ξερω αν ειναι καλο αυτο :green:
Το μπλουζακι ηλπιζα να ειναι σαν αμανικο,για να φαινεται και το χερι :bbbiceps: Αλλα τεσπα :green:

41926

Lao
18-03-12, 23:51
Οι νέες μου παραλαβές. :turtle:

GeoDask
18-03-12, 23:53
το green είναι αντίστοιχο του oximega απο controlled labs ?

Lao
18-03-12, 23:54
το green είναι αντίστοιχο του oximega απο controlled labs ?

Όχι, αυτό είναι: http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?19473-Life-Force-Green-Multiple-%28Source-Naturals%29

COBRA_STYLE
18-03-12, 23:55
Οι νέες μου παραλαβές. :turtle:
η Κ2 τι λεει?καλο value 4 money?

Dimitrios
18-03-12, 23:55
Οι νέες μου παραλαβές. :turtle:

Κκαλοφάγωτα Λάο..:welcome:

MusclesOfShadow
18-03-12, 23:56
Lao σε βλεπω ασχολεισαι πολυ με "greens", βοτανα, ωμεγα 3, βιταμινες, κτλ κτλ:thumbup:
Πιστευεις σε βοηθανε?


-


Παιδια εγω πηρα την Myofusion και ειμαι υπερευχαριστημενος! Εχει πρωτεινες πολλων πηγων και ειναι καλο αυτο, η γευση δεν ειναι και τιποτα συναρπαστικο να σου πεσει στο στομα αλλα την ευχαριστιεσαι την γευση σοκολατα!

Dimitrios
19-03-12, 00:00
Lao σε βλεπω ασχολεισαι πολυ με "greens", βοτανα, ωμεγα 3, βιταμινες, κτλ κτλ:thumbup:
Πιστευεις σε βοηθανε?


-


Παιδια εγω πηρα την Myofusion και ειμαι υπερευχαριστημενος! Εχει πρωτεινες πολλων πηγων και ειναι καλο αυτο, η γευση δεν ειναι και τιποτα συναρπαστικο να σου πεσει στο στομα αλλα την ευχαριστιεσαι την γευση σοκολατα!

Boηθάνε αλλά όχι στο ότι θα σε κάνουν ''τέρας'', αλλά στο well being, τη διάθεση και γενικά.
Τώρα για την myo και εγώ την είχα αλλά έχει ειπωθεί και από τον beef για τα διογκωτικά που έχει(όχι μόνο αυτή η πρωτεϊνη..)

Lao
19-03-12, 00:00
η Κ2 τι λεει?καλο value 4 money?

Την πρόσθεσα επειδή η LF δεν έχει Κ μέσα. Είναι αρκετά φτηνή (δες στο site που όλοι αγαπάμε), και ήθελα κάτι όχι πολύ βαρύ.


Κκαλοφάγωτα Λάο..:welcome:

Thanks man :toast:


Lao σε βλεπω ασχολεισαι πολυ με "greens", βοτανα, ωμεγα 3, βιταμινες, κτλ κτλ:thumbup:
Πιστευεις σε βοηθανε?


Για να τα παίρνω... ναι ;)

MusclesOfShadow
19-03-12, 00:05
Boηθάνε αλλά όχι στο ότι θα σε κάνουν ''τέρας'', αλλά στο well being, τη διάθεση και γενικά.
Τώρα για την myo και εγώ την είχα αλλά έχει ειπωθεί και από τον beef για τα διογκωτικά που έχει(όχι μόνο αυτή η πρωτεϊνη..)

Μπορει ναναι οφφ αλλα πλιζ πειτε μου, τι ισχυει για αυτο το θεμα?

Dimitrios
19-03-12, 00:13
Μπορει ναναι οφφ αλλα πλιζ πειτε μου, τι ισχυει για αυτο το θεμα?

Μπες στο θέμα μία της Myo και διάβασε τι λέει ο Beef.
Γενικά μπορούν να προκαλέσουν πολλά προβλήματα στο έντερο και γνκ στον οργανισμό. Τεσπα μην αγχώνεσαι δεν θα πάθεις κάτι με μία πρωτεϊνη απλά την επόμενη πήγαινε σε μία πιο καλή επιλογή. Π.χ. whey shake;)

MusclesOfShadow
19-03-12, 00:17
Boηθάνε αλλά όχι στο ότι θα σε κάνουν ''τέρας'', αλλά στο well being, τη διάθεση και γενικά.


Ναι αλλα υπαρχουν πολλα που βοηθανε και σε αυτο
Η τουλαχιστον ετσι υποσχονται:green:
Να ας πουμε το tribulus....Σωστα?

Lao
19-03-12, 00:19
Ναι αλλα υπαρχουν πολλα που βοηθανε και σε αυτο
Η τουλαχιστον ετσι υποσχονται:green:
Να ας πουμε το tribulus....Σωστα?

Είμαστε off topic, απλά θέλω να σου πω να μην ασχοληθείς με το tribulus.

Dimitrios
19-03-12, 00:21
Είμαστε off topic, απλά θέλω να σου πω να μην ασχοληθείς με το tribulus.

Ακριβώς όπως στο είπε ο Λάο! Δεν έχει καμία σχέση το tribulus με τις πολυβιταμίνες και τις βιταμίνες. Επίσης είσαι πολύ μικρός για κάτι τέτοιο που αποδεδειγμένα δεν κάνει τίποτα σπουδαίο.
Αλλά είμαστε οφ τόπικ τελείως οπότε ό,τι απορίες έχεις γράψε τις στο αντίστοιχο θέμα να σου απαντηθούν.;)

billys15
19-03-12, 04:08
Lao σε βλεπω ασχολεισαι πολυ με "greens", βοτανα, ωμεγα 3, βιταμινες, κτλ κτλ

Κατα τη γνωμη μου,ειναι ουσιαστικα τα συμπληρωματα για τα οποια αξιζει να δωσεις τα λεφτα σου,και μαλιστα ακομα κι αν δεν γυμναζεσαι.Αυτα και μια πρωτεϊνη και εισαι καλυμμενος.

aqua_bill
20-03-12, 19:52
42160

billys15
20-03-12, 21:03
Με γεια με γεια! :) Βλεπω τιμας τα gainer ε! :) Η sci-mx γενικα τι λεει σαν εταιρεια? Εχει προσεγμενα προϊοντα ή ειναι το μονο που 'χεις δοκιμασει?

aqua_bill
20-03-12, 21:50
Με γεια με γεια! :) Βλεπω τιμας τα gainer ε! :) Η sci-mx γενικα τι λεει σαν εταιρεια? Εχει προσεγμενα προϊοντα ή ειναι το μονο που 'χεις δοκιμασει?

είναι η πρωτη φορα αλλα γενικά από την πρωτη δοκιμη ευχαριστημένος είμαι. θα τη χρησιμοποιήσω σαν mrp.μπερδεμενα μου φαίνονται τα προιοντα της. αλλα προσεγμένα

GeoDask
20-03-12, 21:56
Με γεια με γεια! :) Βλεπω τιμας τα gainer ε! :) Η sci-mx γενικα τι λεει σαν εταιρεια? Εχει προσεγμενα προϊοντα ή ειναι το μονο που 'χεις δοκιμασει?

Καλή ειναι, αντιγραφή της USN βέβαια αφού την δημιουργήσανε πρώην στελέχη της.

billys15
21-03-12, 17:25
Geo δεν το ηξερα αυτο :thumbup:

leftis
23-03-12, 12:23
42219

Dimitrios
23-03-12, 12:30
42219

Εlite και κρεατίνη κομπλέ είναι..:thumbup:
Τα συγκεκριμένα αμίνο που είναι ουσιαστικά πρωτείνη sσε χάπια τι τα πήρες;:spank:
Σου εύχομαι επίσης καλή επιτυχία με το λαιμό σου γιατί ειδικά στην αρχή θα έχεις θέμα με αυτές τις ταμπλέτες...:green:

leftis
23-03-12, 12:47
'Εχεις δίκιο. Βασικά πήγα για αμινοξέα της Gaspari 6000 αλλά δεν είχε και για να μην φύγω με άδεια χέρια πήρα αυτά. (βλακεία μου)
Οι κάψουλες δεν είναι τόσο μεγάλες.

Dimitrios
23-03-12, 13:10
'Εχεις δίκιο. Βασικά πήγα για αμινοξέα της Gaspari 6000 αλλά δεν είχε και για να μην φύγω με άδεια χέρια πήρα αυτά. (βλακεία μου)
Οι κάψουλες δεν είναι τόσο μεγάλες.

Α σόρρυ ρε δεν είδα ότι ήταν καπς. Τουλάχιστον θα τις καταπίνεις εύκολα..
Πάντως μάπα είναι. Και εγώ τις είχα πάρει πιο παλιά. Βασικά καλύτερα να πήγαινες σε κανά UniLiver αν θες για αμίνο με τα γεύματα.;)

leftis
23-03-12, 13:25
Α σόρρυ ρε δεν είδα ότι ήταν καπς. Τουλάχιστον θα τις καταπίνεις εύκολα..
Πάντως μάπα είναι. Και εγώ τις είχα πάρει πιο παλιά. Βασικά καλύτερα να πήγαινες σε κανά UniLiver αν θες για αμίνο με τα γεύματα.;)

Όντως, ήταν χαζή επιλογή. Επόμενη φορά με βλέπω Bulk απο Mp. ;)

Giannistzn
23-03-12, 13:31
Αν εννοεις σκονη (αμινοξεα) εχε κατα νου οτι η γευση δεν θα ειναι και τοσο καλη, γιατι το διαβαζω συχνα πυκνα και με αποτρεπει απο το να παρω :green:

leftis
23-03-12, 13:42
Αν εννοεις σκονη (αμινοξεα) εχε κατα νου οτι η γευση δεν θα ειναι και τοσο καλη, γιατι το διαβαζω συχνα πυκνα και με αποτρεπει απο το να παρω :green:

Το έχω διαβάσει και εγώ αρκετές φορές. Σκέφτομαι όμως να κάνω το "κόλπο" που κάνω και με την κρεατίνη. Βάζω το σκοοπ κατ'ευθείαν στο στόμα και το κατεβάζω με νερό. Έτσι ούτε γεύση καταλαβαίνεις ούτε τίποτα.

BlooDdeaD_MefiSt
23-03-12, 14:40
42224

Tελείωσε η anavite..

Konstantinos!
23-03-12, 15:14
Ωραίος blooddead_mefist

Οι νέες μου παραλαβές ! (Το φακελάκι με το τσάι ήταν δώρο :green: )



42230

Lao
23-03-12, 15:15
Ωραίος blooddead_mefist

Οι νέες μου παραλαβές ! (Το φακελάκι με το τσάι ήταν δώρο :green: )




Άλλος ένας πιστός του UL! :green::green::green::thumbup:

exkaliber
23-03-12, 15:18
τελικα το στελνουν το σκωτι,μπραβο:turtle::turtle:

Konstantinos!
23-03-12, 15:21
Άλλος ένας πιστός του UL! :green::green::green::thumbup:


Εννοείται! Μα είναι πολύ βολικό! Πέρνω 3 το πρώι με το πρωινό, 4 με το μεσημεριανό και άλλα 3 το βράδυ και είμαι μια χαρά. Και βασικά στο εξής και σε μόνιμη βάση θέλω να χρησιμοποιώ μόνο Uni liver , ω-3 και την πολυβιταμίνη που πήρες και εσύ την οποία δεν έχω πάρει ακόμα . Το άνιμαλ πακ με κάνει να αισθάνομαι ότι είμαι ασθενής με τα 11 του χάπια. Για να μην αναφέρω το 11χ 2 αν πάρεις 2 πακ!

Dimitrios
23-03-12, 15:22
Το έχω διαβάσει και εγώ αρκετές φορές. Σκέφτομαι όμως να κάνω το "κόλπο" που κάνω και με την κρεατίνη. Βάζω το σκοοπ κατ'ευθείαν στο στόμα και το κατεβάζω με νερό. Έτσι ούτε γεύση καταλαβαίνεις ούτε τίποτα.

Είναι μια λύση αυτή αλλά εντάξει. Μπορείς αν θέλεις να πάρεις κάτι σε xtend, intrabolic, modern bcaa, purple wraath. Αυτά για αν θες αμίνο πριν/μετα/κατά την προπόνηση. Αλλιώς για γεύματα καλύτερο είναι το UniLiver που θα το πάρω τώρα εγω.;)

Dimitrios
23-03-12, 15:40
Ωραίος blooddead_mefist

Οι νέες μου παραλαβές ! (Το φακελάκι με το τσάι ήταν δώρο :green: )



42230

Έλα ρε... και εμένα σήμερα που μου τα έφεραν μου είχε δώρο το ''σεμεδάκι''...:rolf::rolf:

Dimitrios
23-03-12, 15:43
τελικα το στελνουν το σκωτι,μπραβο:turtle::turtle:

Είναι το μικρό ρε.. το 250αρι..;)

MusclesOfShadow
23-03-12, 16:02
Aυτο που εμαθα ειναι οτι δεν επαιρνα την απαραιτητα πρωτεινη. Απο τοτε που αρχισα τα 2+ σκουπ την ημερα, ειδα δραματικες αλλαγες. Απορω πως θα το καταφερνα αυτο με μια διατροφη χωρις σκονες... Τουλαχιστον τωρα ξερω.

Εκτος και αν φταιει η πρωτεινη κιολας, και ειναι και ο συνδυασμος;)

exkaliber
23-03-12, 16:04
Είναι το μικρό ρε.. το 250αρι..;)

αααααααααααααααααααααααααααααααα ναι
σχεδον διακρινεται το 250:green:

MusclesOfShadow
23-03-12, 16:07
Aυτο που εμαθα ειναι οτι δεν επαιρνα την απαραιτητα πρωτεινη. Απο τοτε που αρχισα τα 2+ σκουπ την ημερα, ειδα δραματικες αλλαγες. Απορω πως θα το καταφερνα αυτο με μια διατροφη χωρις σκονες... Τουλαχιστον τωρα ξερω.

Εκτος και αν φταιει η πρωτεινη κιολας, και ειναι και ο συνδυασμος;)

Ωπα, ακυρο ποστ, καταλαθος πατησα αυτο το θρεντ, κανονικα πηγαινε για τις γενικες ερωτησεις συμπληρωματων

leftis
23-03-12, 16:25
Aυτο που εμαθα ειναι οτι δεν επαιρνα την απαραιτητα πρωτεινη. Απο τοτε που αρχισα τα 2+ σκουπ την ημερα, ειδα δραματικες αλλαγες. Απορω πως θα το καταφερνα αυτο με μια διατροφη χωρις σκονες... Τουλαχιστον τωρα ξερω.

Εκτος και αν φταιει η πρωτεινη κιολας, και ειναι και ο συνδυασμος;)

Όταν λες δραματικες αλλαγές? Οι περισσότεροι λένε ότι είδαν αλλαγές μόλις άλλαξαν την σκόνη σε στερεό φαγητό :green:

primordial
23-03-12, 16:28
Όταν λες δραματικες αλλαγές? Οι περισσότεροι λένε ότι είδαν αλλαγές μόλις άλλαξαν την σκόνη σε στερεό φαγητό :green:

Ακριβώς την ίδια απορία είχα κ εγώ...
Τις αλλαγές τις είδες μόνο από την αύξηση της πρωτεΐνης...??


Sorry, μόλις κατάλαβα ότι είμαστε σε λάθος section...:unsure:

Konstantinos!
23-03-12, 18:05
Η πολύ η σκόνη σας έχει πειράξει στον εγκέφαλο:turtle:


Ξυλώστε όλοι τα πετσετάκια σας από το σπίτι και διακοσμήστε το με αυτά από το βότανο!!!

Dimitrios
23-03-12, 18:07
Η πολύ η σκόνη σας έχει πειράξει στον εγκέφαλο:turtle:


Ξυλώστε όλοι τα πετσετάκια σας από το σπίτι και διακοσμήστε το με αυτά από το βότανο!!!

Βασικά εγώ θα το χρησιμοποιώ για να καθαρίζω την οθόνη του iphone...:green:

ChRiSbB
27-03-12, 14:25
Ας βάλω και εγώ μία
http://desmond.imageshack.us/Himg198/scaled.php?server=198&filename=sybliromata.jpg&res=medium (http://imageshack.us/photo/my-images/198/sybliromata.jpg/)

Dimitrios
27-03-12, 14:35
Ας βάλω και εγώ μία
http://desmond.imageshack.us/Himg198/scaled.php?server=198&filename=sybliromata.jpg&res=medium (http://imageshack.us/photo/my-images/198/sybliromata.jpg/)

Αν εξαιρέσεις τη multi max όλα τα άλλα είναι μπόμπα! :thumbup::clap:

ChRiSbB
27-03-12, 14:45
Αν εξαιρέσεις τη multi max όλα τα άλλα είναι μπόμπα! :thumbup::clap:

Έχω την Carlson S2D :turtle: την multi max πλέον μόνο για το ΣΚ.

Dimitrios
27-03-12, 14:48
Έχω την Carlson S2D :turtle: την multi max πλέον μόνο για το ΣΚ.

Και εγώ αυτήν έχω τώρα. Πάρα πολύ καλή και βγάζει και 3 μηνάκια.:green:

dio32
27-03-12, 14:56
Και εγώ αυτήν έχω τώρα. Πάρα πολύ καλή και βγάζει και 3 μηνάκια.:green:

καλυτερη απο adam?γενικα θελω να την αλλαξω λιγο την adam να βρω μια στα ιδια και λιγο καλυτερη αλλα εκει στα 2 softgel η ταμπλετες εχει να μου προτινει κανεις καποια?

BlooDdeaD_MefiSt
27-03-12, 15:08
καλυτερη απο adam?γενικα θελω να την αλλαξω λιγο την adam να βρω μια στα ιδια και λιγο καλυτερη αλλα εκει στα 2 softgel η ταμπλετες εχει να μου προτινει κανεις καποια?

έχει μεγαλύτερες ποσότητες vitamin c,d,e από την adam. Β complex έχουν και οι δύο σε μεγάλες ποσότητες, λίγο καλύτερο της adam. Μέταλλα και στις 2 δεν είναι οι καλύτερες μορφές αλλά είναι οκ. Και blend η adam έχει περισσότερα συστατικά αλλά σε πολύ μικρές ποσότητες που αμφιβάλλω άμα κάνουν την διαφορά. Για μένα ίσως λίγο καλύτερη είναι η S2D..

Dimitrios
27-03-12, 16:20
καλυτερη απο adam?γενικα θελω να την αλλαξω λιγο την adam να βρω μια στα ιδια και λιγο καλυτερη αλλα εκει στα 2 softgel η ταμπλετες εχει να μου προτινει κανεις καποια?

Δεν έχω πάρει adam αλλά από τα συστατικά αλλά και από reviews νομίζω είναι καλύτερη.
Για εμένα είναι μια πάραπολύ καλή επιλογή αν θέλεις μια νορμάλ πολυβιταμίνη που θα σου βγάλει αρκετό καιρό και χωρίς πολλά χάπια.;)

Lao
27-03-12, 17:13
καλυτερη απο adam?γενικα θελω να την αλλαξω λιγο την adam να βρω μια στα ιδια και λιγο καλυτερη αλλα εκει στα 2 softgel η ταμπλετες εχει να μου προτινει κανεις καποια?

Έχω εγώ να σου προτείνω... Αυτήν:

http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?18490-Life-Force-Multiple-%28Source-Naturals%29

dio32
27-03-12, 17:38
Έχω εγώ να σου προτείνω... Αυτήν:

http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?18490-Life-Force-Multiple-%28Source-Naturals%29

οκ λαο ευχαριστω απο το βοτανο?α παιδια σας ευχαριστω και εσας θα δω τι και ποια απο τις δυο που μου ειπατε

Lao
27-03-12, 17:59
οκ λαο ευχαριστω απο το βοτανο?α παιδια σας ευχαριστω και εσας θα δω τι και ποια απο τις δυο που μου ειπατε

Ναι, από το βότανο.

sTeLaKoS
31-03-12, 15:07
George_10 (http://forum.bodybuilding.gr/member.php?7592-George_10) το ποστ διαγράφηκε καθώς ο συντάκτης δεν είναι μέλος και δεν μπορεί να υπερασπιστεί τις απόψεις του.
Επίσης, είσαι εντελώς οφ τόπικ απ' το πρώτο σου ποστ σε αυτό το τόπικ, καθώς εδώ μπαίνουνε μόνο φωτογραφίες.
Τα περισσότερα συμπληρώματα που αγόρασες, αν όχι όλα, έχουν δικό τους τόπικ στο φόρουμ, χρησιμοποίησε την Αναζήτηση (http://forum.bodybuilding.gr/search.php) για να τα βρείς και ότι απορία έχεις πόσταρε εκεί. :thumbup:

Τα οφ τόπικ θα μεταφερθούν εδώ: Γενικες ερωτησεις για συμπληρωματα (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?5401-Γενικες-ερωτησεις-για-συμπληρωματα)

Lao
04-04-12, 15:01
Σημερινή παραλαβή.

Το μεσαίο είναι Quercetin Complex για έναν φίλο μου.

COBRA_STYLE
04-04-12, 15:02
τρελανε μας Lao θεε:turtle:

Lao
04-04-12, 15:03
τρελανε μας Lao θεε:turtle:

Πορώθηκες; Έτσι θέλω να σε βλέπω.:P

COBRA_STYLE
04-04-12, 15:07
χαχα...εγω το'χω σκισει το Ultra...κοντευω να το τελειωσω πανω στο μηνα:P:rolf:

Dimitrios
04-04-12, 15:12
Σημερινή παραλαβή.

Το μεσαίο είναι Quercetin Complex για έναν φίλο μου.

Λάο πήρες τελικά να δοκιμάσεις το Uni liver που έλεγες; :rolf::rolf::rolf:

COBRA_STYLE
04-04-12, 15:17
ειπε να κανει μια αλλαγη γτ ειχε μπουχτησει,και πηρε να δοκιμασει Uniliver:rolf::turtle:

Lao
04-04-12, 15:18
χαχα...εγω το'χω σκισει το Ultra...κοντευω να το τελειωσω πανω στο μηνα:P:rolf:

Εγώ έχω τελειώσει 2 κουτιά ήδη :P


Λάο πήρες τελικά να δοκιμάσεις το Uni liver που έλεγες; :rolf::rolf::rolf:

Ναι, διάβασα καλά σχόλια :rolf:

FiVo-Alex/City
08-04-12, 10:18
42855


Έχω βρει την χαρά μου με την MP εδώ και ένα χρόνο.
Το δοχείο την ΟΝ έχει whey strawberry cream και το Xtend αριστερά L-Glutamine και τα δύο από MP.
Adamantium, Titanium και Erase θα ανοιχτούν όταν δυσκολέψουν πολύ τα πράγματα με την δίαιτα. Από το stack λείπει ένα κουτί Formula-x (αντικατέστησε το Adamantium η Athletix με νέα φόρμουλα προσθέτοντας αμινοξέα), ένα erase ακόμη και ένα Oxyelite pro.
Τα Instant oats με έχουν σώσει κυριολεκτικά σαν εύκολη λύση γρήγορου γεύματος και για τα πρωινά πιττάκια.

tolis93
08-04-12, 10:24
42855


Έχω βρει την χαρά μου με την MP εδώ και ένα χρόνο.
Το δοχείο την ΟΝ έχει whey strawberry cream και το Xtend αριστερά L-Glutamine και τα δύο από MP.
Adamantium, Titanium και Erase θα ανοιχτούν όταν δυσκολέψουν πολύ τα πράγματα με την δίαιτα. Από το stack λείπει ένα κουτί Formula-x (αντικατέστησε το Adamantium η Athletix με νέα φόρμουλα προσθέτοντας αμινοξέα), ένα erase ακόμη και ένα Oxyelite pro.
Τα Instant oats με έχουν σώσει κυριολεκτικά σαν εύκολη λύση γρήγορου γεύματος και για τα πρωινά πιττάκια.

σοβαρα η φωτο ειναι εργο τεχνης. ειδικα αυτα τα ΜΡ π τα βλεπεις με το ασπρο-γαλαζιο τους χρωματακι...σνιιιιιφ:rocking:

nopantas
08-04-12, 11:11
42855


Έχω βρει την χαρά μου με την MP εδώ και ένα χρόνο.
Το δοχείο την ΟΝ έχει whey strawberry cream και το Xtend αριστερά L-Glutamine και τα δύο από MP.
Adamantium, Titanium και Erase θα ανοιχτούν όταν δυσκολέψουν πολύ τα πράγματα με την δίαιτα. Από το stack λείπει ένα κουτί Formula-x (αντικατέστησε το Adamantium η Athletix με νέα φόρμουλα προσθέτοντας αμινοξέα), ένα erase ακόμη και ένα Oxyelite pro.
Τα Instant oats με έχουν σώσει κυριολεκτικά σαν εύκολη λύση γρήγορου γεύματος και για τα πρωινά πιττάκια.

Τα Instant oats ειναι σε μορφη σκονης ετσι??

FiVo-Alex/City
08-04-12, 13:19
Τα Instant oats ειναι σε μορφη σκονης ετσι??

Ναι φίλε μου.

dio32
08-04-12, 16:53
Ναι φίλε μου.

να κανω και εγω την ερωτηση μου πανω σε αυτο επειδη ειναι σε μορφη σκονης εγω θελω να το βαζω το πρωι σε γαλα οπως την βρωμη του μπαρμπα που ειναι νιφαδες,σε σκονη απο το mp θα πηζει το γαλα οπως με τις νιφαδες για να σου δινει την αισθηση οτι τρωως?η οχι?θα το βαζεις στο γαλα και θα ειναι αραιο σαν να βαζεις πχ γαλα με πρωτεινη

amateur666
08-04-12, 17:01
εχεις παρει και απο bulkpowders??..αν ναι ποια πρωτεινη σ αρεσε περισσοτερο??..

FiVo-Alex/City
08-04-12, 17:43
να κανω και εγω την ερωτηση μου πανω σε αυτο επειδη ειναι σε μορφη σκονης εγω θελω να το βαζω το πρωι σε γαλα οπως την βρωμη του μπαρμπα που ειναι νιφαδες,σε σκονη απο το mp θα πηζει το γαλα οπως με τις νιφαδες για να σου δινει την αισθηση οτι τρωως?η οχι?θα το βαζεις στο γαλα και θα ειναι αραιο σαν να βαζεις πχ γαλα με πρωτεινη

Δεν το έχω δοκιμάσει ποτέ για να σου πω με σιγουριά αλλά μάλλον θέλει λίγη ποσότητα υγρών για να γίνει όπως το θες. Εγώ πάντα το χτυπώ με νερό σε shake με την whey και το πίνω.


εχεις παρει και απο bulkpowders??..αν ναι ποια πρωτεινη σ αρεσε περισσοτερο??..

Όχι δεν έχω αγοράσει ποτέ κάτι από εκεί. Ίσως το κάνω κάποια στιγμή. Αν έχεις να προτείνεις κάτι η κάποια γεύση pm me!

andrikos3kala
08-04-12, 18:11
Λετε να βαλω και εγω καμια φωτό για χαβαλέ?

Dimitrios
09-04-12, 00:48
42855


Έχω βρει την χαρά μου με την MP εδώ και ένα χρόνο.
Το δοχείο την ΟΝ έχει whey strawberry cream και το Xtend αριστερά L-Glutamine και τα δύο από MP.
Adamantium, Titanium και Erase θα ανοιχτούν όταν δυσκολέψουν πολύ τα πράγματα με την δίαιτα. Από το stack λείπει ένα κουτί Formula-x (αντικατέστησε το Adamantium η Athletix με νέα φόρμουλα προσθέτοντας αμινοξέα), ένα erase ακόμη και ένα Oxyelite pro.
Τα Instant oats με έχουν σώσει κυριολεκτικά σαν εύκολη λύση γρήγορου γεύματος και για τα πρωινά πιττάκια.

Ωραία και ποιοτικά συμπληρώματα φίλε μου! Το Assault σε αυτή τη γεύση rasberry αν δεν κάνω λάθος πίνεται;

FiVo-Alex/City
09-04-12, 00:53
Ωραία και ποιοτικά συμπληρώματα φίλε μου! Το Assault σε αυτή τη γεύση rasberry αν δεν κάνω λάθος πίνεται;

Ναί η Rasberry είναι.Έχω δοκιμάσει όλες τις γεύσεις και αυτή μου άρεσε πάρα πολύ. Μόνο αν δεν σου αρέσουν οι πολύ γλυκές γεύσεις δεν θα σε ικανοποιήσει.

Lucif3r
09-04-12, 00:56
Απο bulkpowders εχω παρει την αγευστη..βασικα ακομα την εχω :turtle::turtle:

Dimitrios
09-04-12, 01:13
Ναί η Rasberry είναι.Έχω δοκιμάσει όλες τις γεύσεις και αυτή μου άρεσε πάρα πολύ. Μόνο αν δεν σου αρέσουν οι πολύ γλυκές γεύσεις δεν θα σε ικανοποιήσει.

Εγώ είχα το Lemon Rasberry που ήταν απλά απαίσιο! Συγκριτικά αν και καθαρά είναι υποκειμενικό αυτό τι βαθμολογία βάζεις στις 2 γεύσεις;

FiVo-Alex/City
09-04-12, 09:11
Εγώ είχα το Lemon Rasberry που ήταν απλά απαίσιο! Συγκριτικά αν και καθαρά είναι υποκειμενικό αυτό τι βαθμολογία βάζεις στις 2 γεύσεις;

Η σειρά προτίμησης μου θα ήταν : Blue arctic raspberry,Raspberry lemonade και τέλος Fruit punch. Η γεύση Raspberry μου αρέσει στα περισσότερα συμπληρώματα και γι αυτό την προτιμώ και στο Xtend της Scivation.

aqua_bill
09-04-12, 09:44
Απο bulkpowders εχω παρει την αγευστη..βασικα ακομα την εχω :turtle::turtle:

α ναι για πες. πινετε ?

dio32
09-04-12, 21:25
42855


Έχω βρει την χαρά μου με την MP εδώ και ένα χρόνο.
Το δοχείο την ΟΝ έχει whey strawberry cream και το Xtend αριστερά L-Glutamine και τα δύο από MP.
Adamantium, Titanium και Erase θα ανοιχτούν όταν δυσκολέψουν πολύ τα πράγματα με την δίαιτα. Από το stack λείπει ένα κουτί Formula-x (αντικατέστησε το Adamantium η Athletix με νέα φόρμουλα προσθέτοντας αμινοξέα), ένα erase ακόμη και ένα Oxyelite pro.
Τα Instant oats με έχουν σώσει κυριολεκτικά σαν εύκολη λύση γρήγορου γεύματος και για τα πρωινά πιττάκια.

η impact whey ειναι αγευστη?γιατι σε αγευστη ειναι πολυ καλη η τιμη,αμα ναι πινετε βρε παιδια η αγευστη?δηλαδη αμα παρεις 5 κιλα αγευστη την παλευεις να την πιεις?αμα ειναι σαν να πινεις νερο οκ μπορω να την πιω

Lucif3r
09-04-12, 21:37
α ναι για πες. πινετε ?

σα βουτυρο μυριζει..εγω την πινω χωρις κανενα προβλημα...αλλοι δυσκολευονται ειναι η αληθεια

spartan77
09-04-12, 22:15
42855


Έχω βρει την χαρά μου με την MP εδώ και ένα χρόνο.
Το δοχείο την ΟΝ έχει whey strawberry cream και το Xtend αριστερά L-Glutamine και τα δύο από MP.
Adamantium, Titanium και Erase θα ανοιχτούν όταν δυσκολέψουν πολύ τα πράγματα με την δίαιτα. Από το stack λείπει ένα κουτί Formula-x (αντικατέστησε το Adamantium η Athletix με νέα φόρμουλα προσθέτοντας αμινοξέα), ένα erase ακόμη και ένα Oxyelite pro.
Τα Instant oats με έχουν σώσει κυριολεκτικά σαν εύκολη λύση γρήγορου γεύματος και για τα πρωινά πιττάκια.


η φωτο σου πουλαει τρελα μαν! ηδη ετοιμαζομαι στο χαλαρο να παρω κατι πραγματακια και τωρα που την βλεπω θα το επισπευσω!:toast:
ωραιος!:thumbup:

FiVo-Alex/City
09-04-12, 22:36
η impact whey ειναι αγευστη?γιατι σε αγευστη ειναι πολυ καλη η τιμη,αμα ναι πινετε βρε παιδια η αγευστη?δηλαδη αμα παρεις 5 κιλα αγευστη την παλευεις να την πιεις?αμα ειναι σαν να πινεις νερο οκ μπορω να την πιω

Όχι δεν είναι άγευστες. Η σφραγισμένη που βλέπεις είναι Chocolate smooth και είναι πολύ ωραία. Μια φορά πηρά χωρίς γεύση και αυτό ήταν κατά λάθος. Φυσικά την χρησιμοποίησα αλλά δεν θα την πρότεινα σε κάποιον, η γεύση της μου θύμιζε γάλα αλλά χημικό γάλα. Πάντως με Hemo το πίνεις άνετα!


η φωτο σου πουλαει τρελα μαν! ηδη ετοιμαζομαι στο χαλαρο να παρω κατι πραγματακια και τωρα που την βλεπω θα το επισπευσω!:toast:
ωραιος!:thumbup:

Για τα βασικά συμπληρώματα όπως whey, casein, multi vitamins,fish oils, creatine, Glutamine κάνε τις αγορές σου με κλειστά μάτια. Να ξέρεις ότι θα κάνουν 2-3 μέρες μέχρι να στα στείλουν και από εκεί και περά κοντά στην μια εβδομάδα για να τα έχεις στα χεριά σου. Επίσης το tracking του δέματος είναι άχρηστο, όταν φτάνει Ελλάδα θα ενημερωθεί όταν είναι και στην πόλη σου.

dio32
10-04-12, 00:05
FiVo-Alex/City την Impact Whey Deluxe την εχεις δοκιμασει?ειναι καλη?γιατι βλεπω Blend (Whey Protein Concentrate*, Whey Protein Isolate*, Hydrolysed Whey ενω αεσυ αυτη που περνεις Concentrate
αυτη που λεω βγαινει και ποιο φτηνα απο την δικια σου.

FiVo-Alex/City
10-04-12, 02:00
FiVo-Alex/City την Impact Whey Deluxe την εχεις δοκιμασει?ειναι καλη?γιατι βλεπω Blend (Whey Protein Concentrate*, Whey Protein Isolate*, Hydrolysed Whey ενω αεσυ αυτη που περνεις Concentrate
αυτη που λεω βγαινει και ποιο φτηνα απο την δικια σου.

Δεν την έχω αγοράσει ποτέ. H impact whey protein στα 2.5 κιλά κοστίζει 29,49 λίρες ενω η Deluxe στα 3 κιλά 5 λίρες περισσότερο.

dio32
10-04-12, 07:09
Δεν την έχω αγοράσει ποτέ. H impact whey protein στα 2.5 κιλά κοστίζει 29,49 λίρες ενω η Deluxe στα 3 κιλά 5 λίρες περισσότερο.

εγω ελεγα για τα 4 κιλα την πρωτεινη που σου λεω ποιο βγαινει ποιο φτηνα απο τα 5 κιλα απο την δικια σου.

FiVo-Alex/City
10-04-12, 10:33
εγω ελεγα για τα 4 κιλα την πρωτεινη που σου λεω ποιο βγαινει ποιο φτηνα απο τα 5 κιλα απο την δικια σου.

Λοιπόν, στα 30γρ της Impact Whey Protein έχεις 24γρ πρωτεΐνη ενώ στα 30γρ της Deluxe 22γρ. Για να έχεις τα γραμμάρια πρωτεΐνης της Deluxe ανά scoop θες 27γρ της IWP. Τώρα, επειδή 4 κιλά IWP δεν έχει ας πάρουμε 4 σακούλες του ενός κιλού και ας το συγκρίνουμε με το τετράκλινο της Deluxe.

4 kilos Impact Whey Protein = 13.31 X 4 = 53.24 pounds, 4 kilos / 27gr =148 scoops, 53.24 / 148 = 0.35 pounds per scoop.
4 kilos Impact Whey Deluxe = 43.49 pounds, 4 kilos / 30gr = 133 scoops, 43.49 / 133 = 0.32 pounds per scoop.

Αν τώρα πάμε να αγοράσουμε την σακούλα των 5 κιλών της IWP και μια 4 κιλών συν μια του ενός κιλού της Deluxe έχουμε:

5 kilos Impact Whey Protein = 53.49 pounds, 5 kilos / 27gr = 185 scoops. 53.49 / 185 = 0.28 pounds per scoop.
4 + 1 kilos Impact Whey Deluxe = 43.49 + 15.99 = 59.48 pounds, 5 kilos / 30gr = 166 scoops, 59.48 / 166 = 0.35 pounds per scoop.

Όπως βλέπεις είναι πια κιλά θα συγκρίνεις . Συμφέρει η αγορά της IWP των πέντε κιλών αλλά όχι η αγορά των τεσσάρων. Και στην τελική γιατί να πας με ένα προϊόν που έχει μόνο 16 reviews ενώ το άλλο 500;

Jimy
11-04-12, 20:02
43015
Μετα απο 10 μερες αναμονης,ηρθαν σημερα ολοφρεσκα!:green:

panakos
12-04-12, 14:34
<script src='http://img441.imageshack.us/shareable/?i=jpgfc.jpg&p=tl' type='text/javascript'></script><noscript>http://img441.imageshack.us/img441/4074/jpgfc.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/441/jpgfc.jpg/)</noscript


μερικα απο τα συμπληρωματα μου...:)

billys15
12-04-12, 18:32
Περιμενουμε review απο mitotropin! :)

ska
12-04-12, 21:07
Περιμενουμε review απο mitotropin! :)

και απο animal cuts αν μπορεις!Πως θα τα χρησιμοποιησεις πρωτα το cuts και μετα προς το τελος της γραμμωσης το mito?

panakos
12-04-12, 21:41
καλησπερα παιδια!!ετσι ελεγα να τα χρησιμοποιησω πρωτα το ανιμαλ και μετα το μιτο...

το ενα τελη μαιου αρχες ιουνιου και το αλλο προς αυγουστο....

beefmeup
12-04-12, 22:00
ας βαλω κ εγω μια..

43079

Roid Rage
12-04-12, 22:18
H stevia αυτη δυστυχως δεν ειναι τοσο δυνατη, το κουτακι με τη σκονη ειναι πιο δυνατο σε 1 προς 1 δοση.
Τα SNS απο που τα πηρες;

beefmeup
12-04-12, 22:20
ναι το ξερω αυτο για την στεβια..
απλα την πηρα σε υγρο ετσι για αλλαγη..:turtle:

το αλλο ειναι στοκ απο περσυ.:turtle::turtle:
ληγει του χρονου,οποτε καπου θα το στριμωξω..

Roid Rage
12-04-12, 22:25
Βολευει να την κανεις δωρο σε καμια μανα, φιλη κτλ.., ετσι για τον καφε στην καφετερια, να φανεις καλος με 5$ :)

beefmeup
12-04-12, 22:26
μπα,αμα το δουν θα νομιζουν οτι ειναι κοληριο κ θα το βαλουν στα ματια..:turtle::turtle::P

panos21
12-04-12, 22:34
πολλά bulk από mp βλέπω και σιγοψήνομαι :turtle:

beefmeup
12-04-12, 22:36
κ που να βλεπες την προηγουμενη φωτο που εβαλα..
ηταν ολη ασπρη/μπλε..:turtle::turtle:

panos21
12-04-12, 22:41
κ που να βλεπες την προηγουμενη φωτο που εβαλα..
ηταν ολη ασπρη/μπλε..:turtle::turtle:

ενα μικρό οφ :green: όποτε βλέπω ποστ σου γυρνάω 10 χρόνια πίσω στο γυμνάσιο. μου θυμίζεις ενα συμμαθητή μου που φωνάζαμε beefara :green: για ευνόητους
λόγους :green::green::green::green

spartan77
12-04-12, 22:51
κ που να βλεπες την προηγουμενη φωτο που εβαλα..
ηταν ολη ασπρη/μπλε..:turtle::turtle:

εγω ηδη παραγγειλα 8 γαλανολευκα καλουδια απ mp σε καμια βδομαδα θα βαλω την φωτο μου:toast:

beefmeup βδομαδα εκανε να σου ρθει με 10 μερες απο mp?

beefmeup
12-04-12, 22:56
εχει κανει κ καμια 10αρα μερες..αναλογα..
σκεψου οτι ειχαν κ πασχα το προηγουμενο σκ αυτοι στην ευρωπη...;)

spartan77
12-04-12, 23:04
εχει κανει κ καμια 10αρα μερες..αναλογα..
σκεψου οτι ειχαν κ πασχα το προηγουμενο σκ αυτοι στην ευρωπη...;)

α ναι σωστος!:thumbup:
αρα μεσα με τελος τις αλλης βδομαδας να περιμενω..χοντρικα

aqua_bill
12-04-12, 23:29
Περιμενουμε review απο mitotropin! :)

είναι καλο...δουλεύει

GeoDask
12-04-12, 23:37
είναι καλο...δουλεύει

Σε μένα δεν δούλεψε :green::welcome:

sobral
12-04-12, 23:44
Το μπλεντ κρεατινών της MusclePharm μετράει πολύυυ.;) Πολύ καλές πηγές, πολύ καλά gains σε δύναμη, θα γράψω ένα review όποτε μπορέσω.

beefmeup
12-04-12, 23:54
ετσι,φτιαξε με..:thumbup::thumbup:

Devil
13-04-12, 04:47
ετσι,φτιαξε με..:thumbup::thumbup:

να σε δω να πινεις σφηνακι alcar + cit malate.... παιζει και να πληρωνα για το θεαμα....:green::turtle:

beefmeup
13-04-12, 09:24
καλα την κιτρουλινη την παλευω..
αλκαρ,ποτε ξανα σε σκονη..:puke::puke::puke:

κ εχω κ αρκετη ακομα..:pale:

Devil
13-04-12, 10:08
καλα την κιτρουλινη την παλευω..
αλκαρ,ποτε ξανα σε σκονη..:puke::puke::puke:

κ εχω κ αρκετη ακομα..:pale:

αμα δεν την παλεψεις στειλτει απο δω μερια να την βαλω στο φαι....:green::turtle:

GeoDask
13-04-12, 12:45
α ναι σωστος!:thumbup:
αρα μεσα με τελος τις αλλης βδομαδας να περιμενω..χοντρικα

Το tracking που σου έχουν δώσει δουλεύει ; βλέπεις το πακέτο σου κανονικά ;

sofos
13-04-12, 15:07
καλα την κιτρουλινη την παλευω..
αλκαρ,ποτε ξανα σε σκονη..:puke::puke::puke:

κ εχω κ αρκετη ακομα..:pale:

βαλτα με λιγο χυμο και πιες τα σα σφηνακι.....ααα και σε χαπια η alcar δε συμφερει με τπτ,την καλυτερη δουλεια εκανες που τα πηρες απ αυτη την εταιρια και σε σκονη

panos21
13-04-12, 16:18
βασικα στο μπ εχει καψουλες και μηχανημα για να τις γεμιζεις ευκολα φανταζομε θα ητανε αρκετα χρήσιμο ειδικά σε οσους περνουν bcaa σε σκονη :P

Vassilis_X
17-04-12, 13:14
43335

Χρόνια πολλά παιδιά!! Με υγειά πάνω απ'όλα. Να και η δικιά μου παραγγελία από ταύρο.

panos21
17-04-12, 13:27
μιλάμε για πολύ πρωτείνη:turtle:

leftis
17-04-12, 13:31
43335

Χρόνια πολλά παιδιά!! Με υγειά πάνω απ'όλα. Να και η δικιά μου παραγγελία από ταύρο.

Οι φυτικές ίνες κάνουν δουλειά? Σε πάνε σερπαντίνα?
Και κάνεις μακροχρόνια χρήση ή πρέπει να το διακόπτεις που και που?

Vassilis_X
17-04-12, 13:41
Οι φυτικές ίνες ήταν δώρο με τις whey. δεν έχω δοκιμάσει ποτέ. ίσως και να μην δοκιμάσω και να τις χαρίσω σε φίλους και φίλες που έχουν θέμα με τα εντερικά τους.:)

leftis
17-04-12, 13:43
Οι φυτικές ίνες ήταν δώρο με τις whey. δεν έχω δοκιμάσει ποτέ. ίσως και να μην δοκιμάσω και να τις χαρίσω σε φίλους και φίλες που έχουν θέμα με τα εντερικά τους.:)

Αν δεν βρείς φίλους που έχουν πρόβλημα, εδώ είμαστε και εμείς οι δυσκοίλιοι :green:.

Dimitrios
19-04-12, 13:52
43441

Το στακ που θα χρησιμοποιήσω τους επόμενους μήνες. Όλα κομπλέ, ξεκινάμε από Δευτέρα! :weights:

exkaliber
19-04-12, 13:53
καλοφαγωτα:toast:

FiVo-Alex/City
19-04-12, 13:59
Dirmitrios είσαι ήρωας!
5 κιλά whey, χωρίς γεύση, θέλει μεγάλα cojones!!!
:clap:

Dimitrios
19-04-12, 14:01
καλοφαγωτα:toast:

Eυχαριστώ φίλε! Άντε να δούμε, γιατί θέλω να δω την impact αν θα πίνετε γιατί έχω ακόμα whay shake και μάλλον θα την ξεκινήσω σε κανά 2βδόμαδο.:P

Dimitrios
19-04-12, 14:05
Dirmitrios είσαι ήρωας!
5 κιλά whey, χωρίς γεύση, θέλει μεγάλα cojones!!!
:clap:

Ωχ φίλε τόσο χάλια; Από κριτικές διάβασα ότι θυμίζει λίγο γάλα εβαπορέ που τρελαίνομαι εγώ.
Ε στην χειρότερη σταγόνες στέβια από βότανο και κλάιν. Αφού τελείωσα φέτος με την πρωτείνη λογικά δεν με νοιάζει. Άλλωστε μόνο στο ποστ τη θέλω και άντε κανά πρωί αν δεν προλαβαίνω πρωινό..:P

GeoDask
19-04-12, 14:40
43441

Το στακ που θα χρησιμοποιήσω τους επόμενους μήνες. Όλα κομπλέ, ξεκινάμε από Δευτέρα! :weights:

Ωραίο στακ Μητσάρα :toast:

Εγώ άκουσα την συμβουλή του beef πάντως και πήρα 5κιλη με γεύση σοκολάτα :P με νερό που δοκίμασα γύρω στα 500ml,τόσο βάζω πάντα,δεν κατάλαβα γεύση καθόλου.

Ρίξε κανα update για το x-factor στο σχετικό thread, έχει ενδιαφέρον !

dio32
19-04-12, 14:45
Ωχ φίλε τόσο χάλια; Από κριτικές διάβασα ότι θυμίζει λίγο γάλα εβαπορέ που τρελαίνομαι εγώ.
Ε στην χειρότερη σταγόνες στέβια από βότανο και κλάιν. Αφού τελείωσα φέτος με την πρωτείνη λογικά δεν με νοιάζει. Άλλωστε μόνο στο ποστ τη θέλω και άντε κανά πρωί αν δεν προλαβαίνω πρωινό..:P

ναι ναι πες για την αγευστη αμα πινετε εχω παραγγειλει και εγω το θεμα εκανα παραγγελια απο εκει στις 13 του μηνα και φυγανε ετσι ειπε το εμαιλ που μου στηλανε εχθες,δεν μπορω να καταλαβω γιατι τοσο καθυστερηση να τα διωξουν?
παντος εγω αμα δω οτι δεν πινετε η αγευστη μια κουταλια χεμο θα ριχνω.

Dimitrios
19-04-12, 14:59
Ωραίο στακ Μητσάρα :toast:

Εγώ άκουσα την συμβουλή του beef πάντως και πήρα 5κιλη με γεύση σοκολάτα :P με νερό που δοκίμασα γύρω στα 500ml,τόσο βάζω πάντα,δεν κατάλαβα γεύση καθόλου.

Ρίξε κανα update για το x-factor στο σχετικό thread, έχει ενδιαφέρον !

Ευχαριστώ φιλαράκι! Ναι και εγώ αυτό περιμένω να δω τι θα κάνει. Θα το τρέξω με μία ελαφριά μίξη των τρόπων λήψης beef-devil.
Εγώ μωρέ είπα να πάρω την άγευστη αφού το γάλα το λατρεύω οπότε έστω και λίγο να θυμίζει είμαι κομπλέ. Από διαλυτότητα τι λέει;

Dimitrios
19-04-12, 15:01
ναι ναι πες για την αγευστη αμα πινετε εχω παραγγειλει και εγω το θεμα εκανα παραγγελια απο εκει στις 13 του μηνα και φυγανε ετσι ειπε το εμαιλ που μου στηλανε εχθες,δεν μπορω να καταλαβω γιατι τοσο καθυστερηση να τα διωξουν?
παντος εγω αμα δω οτι δεν πινετε η αγευστη μια κουταλια χεμο θα ριχνω.

Εμένα την ίδια μέρα έγινε ship out.Και 9 μέρες όπως είπα και στο θέμα με τα συμπληρώματα από εξωτερικό. Πάντως εγώ αν δεν πίνετε όπως είπα και από πάνω θα πάρω στέβια. Τσέκαρε την και εσύ είναι πολύ καλύτερη από Hemo και τα σχετικά.;)

MusclesOfShadow
19-04-12, 15:04
43335

Χρόνια πολλά παιδιά!! Με υγειά πάνω απ'όλα. Να και η δικιά μου παραγγελία από ταύρο.

THIS IS INSANELY F@CKING AMAZING
Ουαουυυυυυυυυυυυυ μακαρι ναχα κιεγω τοση πρωτεινηη:shock: σλουρππ.... Μιλαμε για τονους. Και η myofusion ειναι και η αγαπημενη μου! Αυτο το πακετο θα ηθελε πολλαααα λεφτα φιλε.....


Οι φυτικές ίνες ήταν δώρο με τις whey. δεν έχω δοκιμάσει ποτέ. ίσως και να μην δοκιμάσω και να τις χαρίσω σε φίλους και φίλες που έχουν θέμα με τα εντερικά τους.:)

Οχι οι φυτικες ινες δεν ειναι μονο για οταν εχεις "προβλημα". Ουτως η αλλως βοηθανε και στην απορροφηση των θρεπτικων συστατικων και στην καλυτερη λειτουργεια του εντερου και ειναι και ιδανικες για διαιτα!!! Εγω θα επαιρνα, αλλα μαλλον ερχεται πιο φθηνο να αγορασω κανα καφασι μπροκολα.....

panos21
19-04-12, 15:43
dimitrios δώσε μας τα φώτα σου για την άγευστη γιατί λέω να έχω την isopure zero carbs μετα την προπονηση και την impact για πρωινό κλπ κλπ:green:

billys15
19-04-12, 15:53
Παιδες με γεια τα πραγματα! :green: Κι εγω παντως οταν βλεπω πρωτεϊνη εκστασιαζομαι,αρα με τοση ποσοτητα που ειδα καταλαβαινετε τι νιωθω...:green:

GeoDask
19-04-12, 15:54
Ευχαριστώ φιλαράκι! Ναι και εγώ αυτό περιμένω να δω τι θα κάνει. Θα το τρέξω με μία ελαφριά μίξη των τρόπων λήψης beef-devil.
Εγώ μωρέ είπα να πάρω την άγευστη αφού το γάλα το λατρεύω οπότε έστω και λίγο να θυμίζει είμαι κομπλέ. Από διαλυτότητα τι λέει;

Την 1η φορά που την έβαλα 2σκουπ με 1σκουπ buckwheat και γύρω στα 600ml νερό στο shaker του predator με το διχτάκυ άφησε κάποια κομματάκια...8/10.

Την 2η φορά 2σκουπ με 1.5σκουπ μάλτο,1κ.γ creapure,1σκουπ oximega και γύρω στα 600ml νερό στο shaker του predator με την shaker ball τώρα 10/10.

Θα το τεστάρω ακόμα και με γάλα που θέλω + του ότι θα ανεβάσω σε 2.5σκουπς το buckwheat να δούμε εκεί τι θα γίνει.

Dimitrios
19-04-12, 16:03
dimitrios δώσε μας τα φώτα σου για την άγευστη γιατί λέω να έχω την isopure zero carbs μετα την προπονηση και την impact για πρωινό κλπ κλπ:green:

Έχω ακόμα λίγη whey shake οπότε θα καθυστερήσει το review. Βέβαια σκέφτομαι ότι θα φάω μεγάλη ξενέρα να πάω από την τοπ για εμένα σε γεύση στην άγευστη... Αλλά δεν πειράζει..:green:

Vassilis_X
19-04-12, 16:04
THIS IS INSANELY F@CKING AMAZING
Ουαουυυυυυυυυυυυυ μακαρι ναχα κιεγω τοση πρωτεινηη:shock: σλουρππ.... Μιλαμε για τονους. Και η myofusion ειναι και η αγαπημενη μου! Αυτο το πακετο θα ηθελε πολλαααα λεφτα φιλε.....



Οχι οι φυτικες ινες δεν ειναι μονο για οταν εχεις "προβλημα". Ουτως η αλλως βοηθανε και στην απορροφηση των θρεπτικων συστατικων και στην καλυτερη λειτουργεια του εντερου και ειναι και ιδανικες για διαιτα!!! Εγω θα επαιρνα, αλλα μαλλον ερχεται πιο φθηνο να αγορασω κανα καφασι μπροκολα.....

Είναι παραγγελία 6 ατόμων παιδιά.. είπαμε... δε τρεφόμαστε αποκλειστικά από πρωτεΐνη σε σκόνη. συμπληρώνει απλώς τη διατροφή και τη προπόνηση μας.

Tasos Green
19-04-12, 16:20
Vasilis x τις pro complex της βρήκες σε καλη τιμη? γιατι απο οτι θυμάμαι ειναι λιγο τσουκτερες ακομα και απο εξω...

καλοφαγωτα guys... :toast:

billys15
19-04-12, 16:23
Ναι αλλα θα ηταν ωραιο να ειχες 20kg πρωτεϊνη ΜΟΝΟ για σενα! :green: Για να σοβαρευτω ομως λιγο,συμφωνω μαζι σου..;)

beefmeup
19-04-12, 16:54
βαλτα με λιγο χυμο και πιες τα σα σφηνακι.....ααα και σε χαπια η alcar δε συμφερει με τπτ,την καλυτερη δουλεια εκανες που τα πηρες απ αυτη την εταιρια και σε σκονη

σοφε εισαι πολυ σοφος τελικα..:toast:
με εσωσες..

MusclesOfShadow
19-04-12, 18:38
Είναι παραγγελία 6 ατόμων παιδιά.. είπαμε... δε τρεφόμαστε αποκλειστικά από πρωτεΐνη σε σκόνη. συμπληρώνει απλώς τη διατροφή και τη προπόνηση μας.

Εσυ ειπες στο ποστ σου η "δικη μου παραγγελια" :wave:
Proof:
Να και η δικιά μου παραγγελία από ταύρο.

Και ποιος ειπε το αντιθετο σε αυτο?:P

Vassilis_X
19-04-12, 19:08
Vasilis x τις pro complex της βρήκες σε καλη τιμη? γιατι απο οτι θυμάμαι ειναι λιγο τσουκτερες ακομα και απο εξω...

καλοφαγωτα guys... :toast:

Σε σχέση με γνωστό ελληνικό μαγαζί που λέγεται και αντιπρόσωπος της (ΟΝ) στην Ελλάδα, 52 ευρώ φθηνότερα.

Vassilis_X
19-04-12, 19:13
Εσυ ειπες στο ποστ σου η "δικη μου παραγγελια" :wave:
Proof:

Και ποιος ειπε το αντιθετο σε αυτο?:P

χαχαχαχαχα.. έγινε όμως από το δικό μου λογαριασμό στο ταύρο. χαχαχαχα.. οπότε δική μου είναι η παραγγελία. :P ασχέτως εγώ αν τα μοίρασα και σε άλλους.. :)

FiVo-Alex/City
19-04-12, 19:25
Ωχ φίλε τόσο χάλια; Από κριτικές διάβασα ότι θυμίζει λίγο γάλα εβαπορέ που τρελαίνομαι εγώ.
Ε στην χειρότερη σταγόνες στέβια από βότανο και κλάιν. Αφού τελείωσα φέτος με την πρωτείνη λογικά δεν με νοιάζει. Άλλωστε μόνο στο ποστ τη θέλω και άντε κανά πρωί αν δεν προλαβαίνω πρωινό..:P


Κοίτα,εβαπορέ δεν το λές.Οτι σου θυμίζει κάτι απο γάλα,ναι! Εξάλλου whey,τι να θυμίζει!
Εγώ απο λάθος την αγόρασα μια φορά αλλά στα 2.5 κιλά. Την έβαζα στο πρωινό στο μίγμα για τα πιττάκια βρώμης και με τα XTEND για postwork.
Με το παγούρι της ΜΡ δεν έχω κανένα πρόβλημα σε καμία μίξη οπότε 10/10.

Vassilis_X
19-04-12, 19:37
Κοίτα,εβαπορέ δεν το λές.Οτι σου θυμίζει κάτι απο γάλα,ναι! Εξάλλου whey,τι να θυμίζει!
Εγώ απο λάθος την αγόρασα μια φορά αλλά στα 2.5 κιλά. Την έβαζα στο πρωινό στο μίγμα για τα πιττάκια βρώμης και με τα XTEND για postwork.
Με το παγούρι της ΜΡ δεν έχω κανένα πρόβλημα σε καμία μίξη οπότε 10/10.

Εννοείς το shaker με τη μεταλλική μπάλα?

FiVo-Alex/City
19-04-12, 23:41
Εννοείς το shaker με τη μεταλλική μπάλα?

Ναί.Vitargo ή Dextrose ή instant oats, whey,glutamine,creatine και δεν κανει ποτέ σβόλους.

spartan77
20-04-12, 01:28
Το tracking που σου έχουν δώσει δουλεύει ; βλέπεις το πακέτο σου κανονικά ;

τωρα δν ξερω δουλευει αραγε?
το status στο tracking δειχνει οτι ειναι ακομα στο (at sortation facility) κ εχει ακομα
((In Transit-At Delivery Depot-Out For Delivery-Delivered)):unsure:

τωρα η ξαφνικα θα τα δω σπιτι μου και το status θα ναι ακομα στο sortation facility η οντως ειναι ακομα εκει!

FiVo-Alex/City
20-04-12, 02:15
τωρα δν ξερω δουλευει αραγε?
το status στο tracking δειχνει οτι ειναι ακομα στο (at sortation facility) κ εχει ακομα
((In Transit-At Delivery Depot-Out For Delivery-Delivered)):unsure:

τωρα η ξαφνικα θα τα δω σπιτι μου και το status θα ναι ακομα στο sortation facility η οντως ειναι ακομα εκει!

Νομίζω οτι το είχα γράψει. Οταν φτάνουν Ελλάδα, σταματάει και το tracking. Μην φοβού! Ολα καλά θα πάνε!

spartan77
23-04-12, 11:05
Νομίζω οτι το είχα γράψει. Οταν φτάνουν Ελλάδα, σταματάει και το tracking. Μην φοβού! Ολα καλά θα πάνε!

σωστος!:toast:
ηρθανε σημερα ολα τα γαλανολευκα θ ανεβασω και την φωτο τ απογευμα!:turtle:

sTeLaKoS
23-04-12, 11:25
Μια με μερικά δικά μου καλούδια. ..

Ο κουβάς της Νουτρι έχει 5 κιλά Unflavoured από MP, η σακούλα είναι cookies and cream αλλά δε την έχω δοκιμάσει ακόμη.
Γνώριμα συμπληρώματα λίγο πολύ, αυτά που δοκιμάζω πρώτη φορά είναι το d aspartic και ο ελευθερόκοκος. Η yohimbine είναι για αργότερα μαζί με ένα λιποτροπικό που θα πάρω.
Πέρα από αυτά που δε φαίνονται χρησιμοποιώ βρώμη σε σκόνη, β αλανίνη και μαλτοδεξτρίνη. :toast:
43677

billys15
23-04-12, 13:53
Στελιο μπολικο πραμα εχεις κι εσυ :) Οταν πας στην cookies κανε μια ενημερωση να γνωριζουμε!

Οριστε και τα δικα μου.Η myofusion μολις τελειωσε δυστυχως,αλλα μου μενει σκονη απο τα αλλα :green: Στο κουτι της optimum εχω την hi-protein της win,αλλα δεν το κοβω να την κατεβαζω,δεν εχει και την πιο ωραια γευση οπως εχω πει...Τα χαρτινα κουτακια ειναι ωμεγα 3 με ανεβασμενα DHA και EPA (γι'αυτο λεγεται και PROmega!) ενω το κουτακι απο πανω ειναι πολυβιταμινη της lanes.Το βρηκα σε καλη τιμη,σου παει και 40 μερες οποτε ειμαι καλυμμενος!

43684


(http://img163.imageshack.us/img163/784/dsc02095kg.jpg)

Lao
23-04-12, 15:11
Μια με μερικά δικά μου καλούδια. ..

Ο κουβάς της Νουτρι έχει 5 κιλά Unflavoured από MP, η σακούλα είναι cookies and cream αλλά δε την έχω δοκιμάσει ακόμη.
Γνώριμα συμπληρώματα λίγο πολύ, αυτά που δοκιμάζω πρώτη φορά είναι το d aspartic και ο ελευθερόκοκος. Η yohimbine είναι για αργότερα μαζί με ένα λιποτροπικό που θα πάρω.
Πέρα από αυτά που δε φαίνονται χρησιμοποιώ βρώμη σε σκόνη, β αλανίνη και μαλτοδεξτρίνη. :toast:
43677

Ωραίο στακ.

Τον έξτρα ψευδάργυρο τι τον θέλεις;

Dimitrios
23-04-12, 15:31
Καλοφάγωτα παιδιά!
Stellakos η άγευστη impact τι λέει; Παλέυετε;:green:

sTeLaKoS
23-04-12, 15:39
Τον έξτρα ψευδάργυρο τι τον θέλεις;

Τον έχω καιρό τώρα και παίρνω 50mg κάθε 2-3 μέρες. Σκεφτόμουν όμως να πειραματιστώ στα 65mg καθημερινά για λίγο καιρό. (15mg Adam + 50mg.) Δεν είναι μεγάλη ποσότητα για να φέρει sides νομίζω.



Καλοφάγωτα παιδιά!
Stellakos η άγευστη impact τι λέει; Παλέυετε;:green:

Πριν την αγοράσω είχα πολλές αμφιβολίες γι αυτό βλέπεις αγόρασα και 5κ με γεύση. Έγινε όμως ήδη η αγαπημένη μου. :thumbup:
Πίνεται άνετα είτε σκέτη είτε με κακάο.

Dimitrios
23-04-12, 15:50
Πριν την αγοράσω είχα πολλές αμφιβολίες γι αυτό βλέπεις αγόρασα και 5κ με γεύση. Έγινε όμως ήδη η αγαπημένη μου. :thumbup:
Πίνεται άνετα είτε σκέτη είτε με κακάο.

Tέλεια! Γιατί και εγώ ένα 5κιλο πήρα άγευστο και ακόμα δεν το έχω ανοίξει γιατί έχω απόθεμα. Ευχαριστώ!:thumbup:

dio32
23-04-12, 17:53
στελακο ποτε τα παρηγγειλες απο το myp και ποτε σου ηρθαν.
εγω εχω θεμα τα ειχα παραγγειλει απο τις 13 του μηνα 18 φυγανε απο εκει και μου στηλανε εμαιλ χωρις το νουμερο απο το tracking,μολις εστηλα εμαιλ να δω τι παιζει.
παντος την αλλη φορα απο το bp ανανεωσαν το σιτε τους και λιγο τα προιοντα που εριξα μια γρηγορη ματια και ειδα ειναι σε μερικα 1 με 2 ευρω ποιο φτηνοι απο το myp

gspyropo
23-04-12, 19:30
[ATTACH=CONFIG]

billys15
23-04-12, 19:32
Εχεις μια προτιμηση στις isolate βλεπω! Λογω καλοκαιριου φανταζομαι ε? :green: Nectar και essence απο γευση πρεπει να 'ναι κορυφη.

spartan77
23-04-12, 21:24
να μαι κ γωωωωωω με τα καλουδια μου!
λοιπον ανοιξα την (unflavored) κ εμενα προσωπικα μ αρεσε η ''αγευστη γευση'' που εχει :green::green:
βασικα δεν εχω θεμα με τις γευσεις και τοσο αλλα αυτη μου κανει λιγο σαν γευση απο γαλα....κατι τετοιο!και μια χαρα διαλυτοτητα παντως:toast:

43716

dio32
23-04-12, 21:26
να μαι κ γωωωωωω με τα καλουδια μου!
λοιπον ανοιξα την (unflavored) κ εμενα προσωπικα μ αρεσε η ''αγευστη γευση'' που εχει :green::green:
βασικα δεν εχω θεμα με τις γευσεις και τοσο αλλα αυτη μου κανει λιγο σαν γευση απο γαλα....κατι τετοιο!και μια χαρα διαλυτοτητα παντως:toast:

43716

βλεπω που σας εχουν ερθει απο το myp και τρελενομε ποτε θα ερθουν τα δικαα μοοοοουυυυυυυ:(

spartan77
23-04-12, 21:29
καλομελετα κ ερχονται μαν! ;)

TheWorst
23-04-12, 21:54
καποιος pm για την myprotein impact whey please xD link

Dimitrios
23-04-12, 22:14
να μαι κ γωωωωωω με τα καλουδια μου!
λοιπον ανοιξα την (unflavored) κ εμενα προσωπικα μ αρεσε η ''αγευστη γευση'' που εχει :green::green:
βασικα δεν εχω θεμα με τις γευσεις και τοσο αλλα αυτη μου κανει λιγο σαν γευση απο γαλα....κατι τετοιο!και μια χαρα διαλυτοτητα παντως:toast:

43716

Καλοφάγωτα φιλαράκι! Επίσης να ξέρεις ότι η γλουταμίνη απλά δεν παλεύετε! Την έβαλα στην πρωτείνη και άστα.....
εμετός σκέτος...:(:(

spartan77
23-04-12, 22:16
Καλοφάγωτα φιλαράκι! Επίσης να ξέρεις ότι η γλουταμίνη απλά δεν παλεύετε! Την έβαλα στην πρωτείνη και άστα.....
εμετός σκέτος...:(:(

να σαι καλα φιλαρακι!
α ναι? τοσο χαλια?
θα πειραματιστω και μ αυτην λοιπον! :green:

billys15
23-04-12, 22:19
Πολλοι την τιματε την impact ρε σεις! Αν ειχα κανα 2-3 συναδελφους να παιρναμε,θα την δοκιμαζα.Μονος ομως δεν το σκεφτομαι καν λογω μεταφορικων...:green:

sTeLaKoS
24-04-12, 00:09
στελακο ποτε τα παρηγγειλες απο το myp και ποτε σου ηρθαν.
εγω εχω θεμα τα ειχα παραγγειλει απο τις 13 του μηνα 18 φυγανε απο εκει και μου στηλανε εμαιλ χωρις το νουμερο απο το tracking,μολις εστηλα εμαιλ να δω τι παιζει.
παντος την αλλη φορα απο το bp ανανεωσαν το σιτε τους και λιγο τα προιοντα που εριξα μια γρηγορη ματια και ειδα ειναι σε μερικα 1 με 2 ευρω ποιο φτηνοι απο το myp

Στις 10 εργάσιμες μου ρχονται συνήθως. Συνολικά για μένα και για φιλους θα χω κάνει 8-10 παραγγελίες. Σε μια από αυτές δε μου είχανε στείλει τρακινκγ, επικοινώνησα μαζί τους με μαιλ και μου ειπαν πως ολα ειναι ΟΚ. Εν τέλει, 20 μερες μετα τη παραγγελία και αφού δεν είχα παραλάβει το δέμα, τους εστειλα παλι μειλ και αφού με ρώτησαν 2-3 πράγματα, μου τα ξαναέστειλαν.
Κάπου στις πρώτες μάλλον σελίδες στο θέμα BULK συμπληρωματα (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?5545-BULK-συμπληρωματα) πρέπει να χω γράψει για το συμβάν.

Jimy
24-04-12, 15:07
Ηρθαν φρεσκα σημερα το μεσημερακι!Απο Πορτογαλια με αγαπη!;)
43776

Dimitrios
24-04-12, 15:09
Ηρθαν φρεσκα σημερα το μεσημερακι!Απο Πορτογαλια με αγαπη!;)
43776

Καλοφάγωτα φίλε! Το ALA σε τι ποσότητες θα το παίρνεις ημερησίως;

Θεμιστοκλης
24-04-12, 15:47
Οριστε και το δικο μου stack αυτον το καιρο. Μονο ο λιποδιαλυτης λειπει για την τελικη ευθεια για το καλοκαιρι! :clapping:


43779

billys15
24-04-12, 17:10
Σε καλη μερια! :green:

Το no-xplode εχει και 25% more! Wow! :green:

Jimy
24-04-12, 19:55
Καλοφάγωτα φίλε! Το ALA σε τι ποσότητες θα το παίρνεις ημερησίως;
Λεω να το παιρνω δυο φορες τη μερα η καθε 12 ωρες,καπως ετσι.Τα Ωμεγα 3 θα τα παιρνω 3 φορες και το λιποικο οξυ 2 δηλαδη.Αν προτεινετε κατι αλλο..
Σημερα τα ξεκινησα πρωτη μερα,αν και ειχα σκοπο να τα ξεκινησω απο πρωτη Μαη που θα εμπαινα σε ρυθμους στεγνωματος σιγα σιγα,αλλα δεν κρατηθηκα.:green:

billys15
24-04-12, 20:21
Μια χαρα ειναι η δοση.Το λιποϊκο οξυ θα το προσθεσω κι εγω στα συμπληρωματα γιατι απο αντιοξειδωτικες ικανοτητες ειναι super,καλυτερο κι απο την C.

dio32
26-04-12, 14:10
43823

τα δικα μου εχθες μου ηρθαν ειναι για του χρονου.
το καλο ειναι σαν τυχερος κανανε λαθος ενω ειχα παραγγειλει βρωμη 2,5 κιλα κανανε λαθος και μου βαλανε 5 κιλα.
ξερει κανεις σε περιοδο γραμωσης μαζι με την πρωτεινη το πρωι ποσο βρωμη να βαζω?σε κουταλια σουπας.ειμαι στα 85 κιλα αλλα λεω να χασω 5 κιλα.

θα κανω και αλλη μια παραγγελια απο το bulk κατι να δω τι λεει και απο εκει και τελος για του χρονου.

Crased
26-04-12, 15:06
Λιγα πραγματα για αρχη :) + πολυβιταμινες 43825

aqua_bill
26-04-12, 18:05
αυτή τη φωτό την ανέβασε ο Rob R. στο fb...τι συνμπληρωματα είναι αυτά?(μάρκα εννοώ) εγώ βλέπω πως η MM δεν είναι η μονη που βγάζει Beef protein επίσης αυτός εχει χορηγο την ΟΝ...


43832

Devil
26-04-12, 18:08
το vitamin shoppe ειναι μαγαζι στην αμερικη απο οτι θυμαμαι....

sTeLaKoS
26-04-12, 18:12
Η beef είναι της οlympian labs ;)

andreasaxo
26-04-12, 18:18
Η beef είναι της οlympian labs ;)

:thumbup::thumbup:

COBRA_STYLE
26-04-12, 18:58
Λεω να το παιρνω δυο φορες τη μερα η καθε 12 ωρες,καπως ετσι.Τα Ωμεγα 3 θα τα παιρνω 3 φορες και το λιποικο οξυ 2 δηλαδη.Αν προτεινετε κατι αλλο..
Σημερα τα ξεκινησα πρωτη μερα,αν και ειχα σκοπο να τα ξεκινησω απο πρωτη Μαη που θα εμπαινα σε ρυθμους στεγνωματος σιγα σιγα,αλλα δεν κρατηθηκα.:green:

το ALA παιρνε το με γευματα που εχεις υ/ες.Ενας μπουσουλας ειναι 100mg ALA/30gr carbs.

beefmeup
06-05-12, 17:12
κατι ψιλα,καινουρια..

44589

xelashai
06-05-12, 17:19
...αντε κ σε καλή μεριά...:green::P

beefmeup
06-05-12, 17:20
ηδη εχουν ξεκινησει να πηγαινουν σε εκεινη την καλη μερια..:P

xelashai
06-05-12, 17:25
ηδη εχουν ξεκινησει να πηγαινουν σε εκεινη την καλη μερια..:P

ειμαι σιγουρη..:P
beef.. το energy booster δεν το βρηκα με την αναζήτηση..υπάρχει?

beefmeup
06-05-12, 17:27
βεβαιως κ υπαρχει...

Charge!(Labrada Nutrition) (http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?20328-Charge!(Labrada-Nutrition))

xelashai
06-05-12, 17:31
βεβαιως κ υπαρχει...

Charge!(Labrada Nutrition) (http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?20328-Charge!(Labrada-Nutrition))

thank you;)
δεν καταλαβα οτι ειναι λιποδιαλύτης όμως...:(

beefmeup
06-05-12, 17:32
ε,βασικα μπορει κ να χρησιμοποιηθει κ ετσι με τα συστατικα που εχει..;)

Dimitrios
07-05-12, 00:41
Kαλοφάγωτα beef! Το recoup το πήρες από προσφορά;:green:
Από γεύση τι λέει;

beefmeup
07-05-12, 00:42
οχι κανονικα το πηρα..
εχω αφησει κριτικη στο θεμα του..:thumbup:

Lao
07-05-12, 13:20
κατι ψιλα,καινουρια..

44589

Από που τσίμπησες το Uni-Liver; :thumbup: Βότανο;

spartan77
07-05-12, 13:28
Uni liver το 500αρι??? :unsure: απο βοτανο δν σ αφηνει γτ ειναι 4.22lbs
πεστα ολα Beef που το πηρες??? :green:

καλοφαγωτα παντως! ωραιος:thumbup:

ArgoSixna
07-05-12, 17:49
Πολύ δυνατοοοοο! Απο σημερα lean xtreme+oep , uni liver 6-8/μερα και 3 ana!

Lean xtreme + oep απο Ελλάδα σε τέλεια τιμή :bowdown::bowdown:

44627

billys15
07-05-12, 18:16
Πολυ liver ρε σεις,με κανετε και το θελω κι εγω τωρα! :green:

Φιλε πας για δυνατο πλανο,περιμενουμε αποτελεσματα :thumbup:

panos21
07-05-12, 19:58
44653

ελπίζω να την ανέβασα σωστα:green::P

liver και spirodex απο τον χορηγό τα αλλα βότανο

BlooDdeaD_MefiSt
07-05-12, 20:27
44653

ελπίζω να την ανέβασα σωστα:green::P

liver και spirodex απο τον χορηγό τα αλλα βότανο

Αυτά είναι..Τώρα ζήλεψα:P

Lao
08-05-12, 12:18
Χαχα έχει γίνει του Uni-Liver το κάγκελο. Έτσι όπως πάμε θα εξαφανίσουμε την μισή παραγωγή της Αργεντινής :rolf:

beefmeup
08-05-12, 15:53
Πολυ liver ρε σεις,με κανετε και το θελω κι εγω τωρα! :green:



εγω το επερνα χρονια..καθε φορα που εκανα παραγγελεια απο το κομ το 06-07 ειχα παντα χωρο για ενα τετοιο μιας κ η αξια του τοτε δεν ξεπερνουσε τα 10$..η μαγαλη συσκευασια..
απλα μετα το σταματησα για λιγο γιατι σταματησα να ψωνιζω απο το κομ..

λαο το πηρα απο εκει που στειλα τελευταια.;)

Apollonas
08-05-12, 17:39
44683

billys15
08-05-12, 17:54
Η prostar τι λεει απο γευση-διαλυτοτητα?

Apollonas
08-05-12, 18:04
Η prostar τι λεει απο γευση-διαλυτοτητα?

Από διαλυτότητα η prostar είναι σχετικά καλή δεν έχω πρόβλημα όσο με την iso mass που αφήνει μπάλες ολόκληρες. Ένα 7/10 θα της έδινα, γεύση που πήρα μόκα ήταν πάρα πολύ καλή και έμεινα ευχαριστημένος.

STIVAS
09-05-12, 13:24
http://i50.tinypic.com/oj3093.jpg
http://i50.tinypic.com/t0nbzr.jpg
http://i45.tinypic.com/2re4c5h.jpg
http://i45.tinypic.com/sesto8.jpg
http://i45.tinypic.com/23tqli9.jpg

Lucif3r
09-05-12, 13:28
ποπο φιλε τι πονο δινεις?
γεματα ειναι η αδεια? :P:P

beefmeup
09-05-12, 13:28
εμεινε τπτ στο μαγαζι?:P

Dimitrios
09-05-12, 13:46
Έλα ρε Stivas τρελέ! :thumbup:

dio32
09-05-12, 13:46
εγω το επερνα χρονια..καθε φορα που εκανα παραγγελεια απο το κομ το 06-07 ειχα παντα χωρο για ενα τετοιο μιας κ η αξια του τοτε δεν ξεπερνουσε τα 10$..η μαγαλη συσκευασια..
απλα μετα το σταματησα για λιγο γιατι σταματησα να ψωνιζω απο το κομ..

λαο το πηρα απο εκει που στειλα τελευταια.;)

ε συνονοματε πες και σε εμας σε π.μ απο που για το un-liver το 500αρι

vaggan
09-05-12, 13:47
χριστος και παναγια!!!!!!!!!

Eddie
09-05-12, 14:05
Μη ψαρωνετε ρε,μαγαζι ανοιγει το παιδι :P


Στιβας ωραιο το bioforge.. :clap:

Lucif3r
09-05-12, 14:11
Πολύ δυνατοοοοο! Απο σημερα lean xtreme+oep , uni liver 6-8/μερα και 3 ana!

Lean xtreme + oep απο Ελλάδα σε τέλεια τιμή :bowdown::bowdown:



Πορτογαλος κ συ εε? αυτα ειναι
:turtle::turtle::turtle::turtle::turtle:

STIVAS
09-05-12, 14:13
γεματα ειναι η αδεια? :P:P


Τα περισσότερα είναι και σφραγισμένα αν πρόσεξες …τα άδεια κουτιά πάνε στην ανακύκλωση και τα μισοάδεια και αυτά που τελειώνουν δεν τα έβαλα καν γιατί θα ήθελε άλλες τόσες φώτο… οπότε άμα θες στα πουλάω κιόλας….:P
Αλλά σκέφτομαι να τα χαρίσω στον Devil αν δεχτεί να κάνω ένα πείραμα πάνω του…:turtle:

Lao
09-05-12, 14:34
@STIVAS, το σκέτο παντοθενικό οξύ γιατί το παίρνεις;

BlooDdeaD_MefiSt
09-05-12, 14:42
@STIVAS, το σκέτο παντοθενικό οξύ γιατί το παίρνεις;

Για να φτάσει τα 100 χάπια την ημέρα δεν έβγαινε αλλιώς.:green::green:


@Στίβας ωραίος.:thumbup:

STIVAS
09-05-12, 14:42
To παίρνω για προστασία μόνο 1-2μήνες. Επειδή τρώω κάτι φαγητά που προκαλούν ακμή και λιπαρότητα στα 4-5γρ. είμαι καλυμμένος. Διαφορετικά και στα 2-3γρ μαζί και με κάποιο τεστ μπούστερ που προκαλεί λιπαρότητα όπως το DAA αν το πάρεις θα δεις πάλι διαφορά. Αλλά καλό είναι να αρχίζεις με 2γρ και να ανεβαίνεις σταδιακά. Γενικά κατά της λιπαρότητας του δέρματος και της ακμής είναι πάρα πολύ καλό. Αλλά το ξεκινάς πάντα πιο πριν γιατί δουλεύει περισσότερο ως προστατευτικό παρά σαν κάτι θεραπευτικό.

Lao
09-05-12, 14:46
To παίρνω για προστασία μόνο 1-2μήνες. Επειδή τρώω κάτι φαγητά που προκαλούν ακμή και λιπαρότητα στα 4-5γρ. είμαι καλυμμένος. Διαφορετικά και στα 2-3γρ μαζί και με κάποιο τεστ μπούστερ που προκαλεί λιπαρότητα όπως το DAA αν το πάρεις θα δεις πάλι διαφορά. Αλλά καλό είναι να αρχίζεις με 2γρ και να ανεβαίνεις σταδιακά. Γενικά κατά της λιπαρότητας του δέρματος και της ακμής είναι πάρα πολύ καλό. Αλλά το ξεκινάς πάντα πιο πριν γιατί δουλεύει περισσότερο ως προστατευτικό παρά σαν κάτι θεραπευτικό.

Χρήσιμο αυτό που λες, δεν το ξερα. Δεν έχω θέμα με λιπαρότητα στο δέρμα, ξέρω όμως ένα παιδί που ίσως να ενδιαφερόταν για κάτι τέτοιο.

BTW άπαιχτη η συλλογή σου αλλά δεν βλέπω... Uni-Liver :P:P:P

Περίπου στα πόσα χάπια/ταμπλέτες/softgels κυμαίνεσαι την μέρα; Έχεις υπολογίσει;

STIVAS
09-05-12, 14:49
Χρησιμοποιώ UDCA αλλά απαγορεύονται τέτοιου είδους φωτογραφίες.

Παίρνω πολλά συμπληρώματα για 1-2 μήνες περίπου 2-3 φορές τον χρόνο και μετά παίρνω μόνο τα βασικά ως τίποτε και μετά κάνω εξετάσεις και αν είναι όλα ΟΚ ξανά αρχίζω.

Apollonas
09-05-12, 14:57
Πές μου για την MusclePharm:bowdown::bowdown: το gel καλό; Είδα έχει 22γρ πρωτείνη...!!!