PDA

Επιστροφή στο Forum : Natural Whey (Reflex)



MichalisPorke
02-02-11, 22:02
85677


85678



Natural Whey: Reflex Natural Whey, just like the famous Instant Whey, has one of the highest biological values of any protein supplement on the market due to its excellent amino acid profile, protein fraction content and superior digestibility without any artificial in

Manufactured by Reflex Nutrition, a ISO9001 registered company committed to producing high quality supplements.

Reflex Natural Whey is just like thefamous Instant Whey by Reflex. Natural Whey has one of the highest biological values of any protein supplement on the market due to its excellent amino acid profile, protein fraction content and superior digestibility.Reflex Natural Whey contains the highest concentration of Branch Chain Amino Acids (B.C.A.A) when compared to other protein sources. And it is entirely and utterly natural with no artificial falvourings, sweetners or colours!

Suitable and recommended for all who take part in any form of sporting endeavour, or anyone looking to enhance/increase the quality and quantity of protein in their diet.


Παιδια την εχει δοκιμασει κανεις??Τι λεει?Μολις την πηρα αλλα ακομη να δοκιμασω!:green:

sobral
02-02-11, 23:06
έλα τι περιμένεις άνοιξε τη εσυ θα μας πεις χαχα!πλακα κάνω :green: Δεν έχω δοκιμάσει αλλά βάση εταιρείας θα είναι ποιοτικό προιόν. Απλά δεν μου αρέσει που είναι natural και βγάζει 78% πρωτείνη. Η instant που έχει γευση (άρα κ ορισμένα γλυκαντικά) βγάζει 80%. για natural θα ήμουν ικανοποιημένος από 85% κ πάνω. Πχ μία της maximuscle η promax natural βγάζει 90%! 27γρ πρωτείνη στα 30γρ. αλλά τώρα παίζουμε με τις λεπτομέρειες :P μια χαρά θα είναι (η γεύση τώρα δεν ξέρω αν σου αρέσει, αυτα είναι υποκειμενικά) καλοφάγωτη :toast:

El Topo
03-02-11, 00:08
Σε τιμή που βρίσκεται σε σχέση με την instant whey?

MichalisPorke
04-02-11, 16:58
Σε τιμή που βρίσκεται σε σχέση με την instant whey?

Αυτην την πηρα 39 λιρες αγγλιας αλλα με εκπτωση..Την δοκιμασα σημερα!ΑΠΑΙΣΙΑ γευση με ολη την σημασια την λεξης!:puke::puke:..Διαβασα οτι ειναι πολυ καλη..Διαλυτοτητα τελια...Αλλα γευση αστα να πανε..

sobral
04-02-11, 18:48
Αυτην την πηρα 39 λιρες αγγλιας αλλα με εκπτωση..Την δοκιμασα σημερα!ΑΠΑΙΣΙΑ γευση με ολη την σημασια την λεξης!:puke::puke:..Διαβασα οτι ειναι πολυ καλη..Διαλυτοτητα τελια...Αλλα γευση αστα να πανε..

αναμενόμενη η κακή γεύση. Εδώ οι άλλες με γεύση δεν είναι ωραίες αυτή θα ήταν?Η reflex μου αρέσει πολύ σαν εταιρία κ έχω πάρει πρωτείνες της αλλά οι γεύσεις δεν είναι καλές. Από την άλλη αυτό ίσως είναι καλό γιατί δεν θα περιέχουν πολλά γλυκαντικά κ άλλες τέτοιου είδους ουσίες. Με τις πολύ ωραίες γεύσεις είμαι λίγο καχύποπτος.Η syntha πχ είναι τέλεια σε γεύση αλλά πιστεύω ότι έχει πολυυυυ ζάχαρη κ γλυκαντικό. :green:

DMTRS90
07-07-14, 08:37
Καλή η πρωτεϊνούλα...Δεν είναι και τόσο χάλια η γεύση..απλά δεν είναι γλυκιά!Με λίγο νερό θυμίζει σοκολάτα υγείας.

mariospower16
23-07-14, 15:47
σκεφτομαι να την παρω..αλλα βλεπω επισης την dymatize all natural elite .. ποια ειναι πιο ποιοτικη εταιρια??

dimitrispump
23-07-14, 19:32
reflex