PDA

Επιστροφή στο Forum : NO SyntheSize (VPX)



Titanium
06-02-11, 01:18
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=20774&stc=1&d=1297009196


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=20775&stc=1&d=1297009204



Recommended Use:
Mix one scoop of N.O. Synthesize with 8 to 10 ounces of water or your favourite beverage. N.O. Synthesize can be used as a stand alone product or stacked together along with N.O. Shotgun v.3 prior to any type of athletic event or resistance training. Consume N.O. Synthesize during and after training. The N.O. Synthesize/N.O. Shotgun v.3 supplement strategy should always be utilized 30 minutes prior to, during and after resistance training.


Για ρίξτε μια μάτια....Καλό το βλέπω....Μήπως θα χρειαστεί και υδατάνθρακα για την απορρόφηση αν το πάρω για ποστ????

Devil
06-02-11, 01:57
καλη φαση ειναι....

αμα θες βαζεις και υδατανθρακα...

lef
06-02-11, 04:40
ωραια πραγματακια εχει μεσα.οτι πρεπει βασικα για around wo:thumbup:

Tasos Green
19-08-11, 14:28
λοιπον το χρησιμοποιώ εδω και 4 μερες...

γευση 10/10 (exotic fruit απλα τρομερη)
διαλυτοτητα με το κουταλι στα γρηγορα παρα πολυ καλη.

μου φαινεται κανει καλη δουλεια σαν post wo και το blend με τα εθιλεστερικα BCAA ειναι ενα + για μενα... το μονο κακο ειναι οτι δεν ξερω αναλογιες... απλα στο blend τον αμινο γραφει 12,35 γραμμαρια αμινο (BCAA και και αλα βασικα + καποια ΕΑΑs)

τωρα για το volumizing blend που εχει τις κρεάτινες και τα pump μου φαίνεται αρκετά καλο γιατι για κανενα 15λεπτο επανέρχομαι πλήρως σε θεμα κόπωσης-κούρασης-ενεργειας (ελπιζω να μην ειναι η ιδεα μου αλα ετσι το νιώθω )


τωρα εχω ερώτηση... εχω και μια iso της VPX
-τα συνδυάσω ταυτόχρονα μετα την προπόνηση?
- η καλο ειναι να πινω την πρωτεΐνη κανενα μισάωρο αργότερα?

beefmeup
19-08-11, 16:13
καλυτερα κανα μισαωρο μετα..αυτο αν δεν τρως στερεο γευμα..
αλλιως φαε κανονικα κ ασε την πρωτεινη.

Tasos Green
19-08-11, 16:25
βασικα μεχρι τωρα ετρωγα στερεο γευμα μιση ωρα μετα αλα πολλες φορες η δεν ειναι κατάλληλο το μενού η υπαρχει έλλειψη πρωτεΐνης γιαυτο συμπκηρωνω την iso..

Thanks....:thumbup:

Senereison
19-08-11, 21:08
Οταν λες εχει και ΕΑΑS τα γνωστα EAAS?

Tasos Green
19-08-11, 21:12
Οταν λες εχει και ΕΑΑS τα γνωστα EAAS?

EAA's μη βασικά αμινοξέα.

Devil
20-08-11, 06:22
λοιπον το χρησιμοποιώ εδω και 4 μερες...

γευση 10/10 (exotic fruit απλα τρομερη)
διαλυτοτητα με το κουταλι στα γρηγορα παρα πολυ καλη.

μου φαινεται κανει καλη δουλεια σαν post wo και το blend με τα εθιλεστερικα BCAA ειναι ενα + για μενα... το μονο κακο ειναι οτι δεν ξερω αναλογιες... απλα στο blend τον αμινο γραφει 12,35 γραμμαρια αμινο (BCAA και και αλα βασικα + καποια ΕΑΑs)

τωρα για το volumizing blend που εχει τις κρεάτινες και τα pump μου φαίνεται αρκετά καλο γιατι για κανενα 15λεπτο επανέρχομαι πλήρως σε θεμα κόπωσης-κούρασης-ενεργειας (ελπιζω να μην ειναι η ιδεα μου αλα ετσι το νιώθω )


τωρα εχω ερώτηση... εχω και μια iso της VPX
-τα συνδυάσω ταυτόχρονα μετα την προπόνηση?
- η καλο ειναι να πινω την πρωτεΐνη κανενα μισάωρο αργότερα?

καλητερα αργησε την λιγο..... αυτο μπορεις να το βαλεις ανετα και pre αμα θες....

Txc
20-08-11, 09:36
Τσιμπα και ενα No shotgun για pre workout. Προτεινωντε ο συνδιασμος αυτων των 2...

Tasos Green
20-08-11, 13:04
καλητερα αργησε την λιγο..... αυτο μπορεις να το βαλεις ανετα και pre αμα θες....

:thumbup: αυτο ειχα σκοπο να κανω μητσο αλα ηθελα να σιγουρευτω.... ειχαμε πει και με τον beef στο παρελθον για το torrent οτι καλο ειναι να μην λαμβανετε εχτρα πρωτεινη γιατι με εκεινες τις αναλογιες δουλευε καλυτερα η λευκινη και λεω κατσε να ρωτησω μην κανω καμια πατατα...

ναι και για pre καλο ειναι... αν το χρησιμοποιήσω για πριν και μετα λες να ειναι υπερβολη?

Devil
20-08-11, 14:50
:thumbup: αυτο ειχα σκοπο να κανω μητσο αλα ηθελα να σιγουρευτω.... ειχαμε πει και με τον beef στο παρελθον για το torrent οτι καλο ειναι να μην λαμβανετε εχτρα πρωτεινη γιατι με εκεινες τις αναλογιες δουλευε καλυτερα η λευκινη και λεω κατσε να ρωτησω μην κανω καμια πατατα...

ναι και για pre καλο ειναι... αν το χρησιμοποιήσω για πριν και μετα λες να ειναι υπερβολη?

υπερβολη δεν ειναι... αλλα δεν ξερω το κοστος... δεν πρεπει να ειναι και πολυ φτηνο...

Tasos Green
20-08-11, 15:05
υπερβολη δεν ειναι... αλλα δεν ξερω το κοστος... δεν πρεπει να ειναι και πολυ φτηνο...

28 δοσεις βγαζει.. και ναι, δεν ειναι και οτι φτηνοτερο απο την αλυσίδα καταστήματος που το πηρα. απο εξωτερικο μπορεί να εχει καλύτερη τιμή (σίγουρα δηλαδή)

αν ειναι να το παρω πριν και μετα μισο μηνα με το ζορι. βασικα 14 προπονησεις. η σκας τα διπλα λεφτα και περνεις αυτο και το shutgun και βγαζεις 28 προπονες (πραγμα που δεν θα το κανω με τιποτα γιατι θα ματωσει η τσεπη μου)

σημερα εχω ποδια θα το δοκιμάσω ετσι πριν κ μετα... ελπιζω να boostαρω καθόλου για να δουμε...

Devil
20-08-11, 15:16
28 δοσεις βγαζει.. και ναι, δεν ειναι και οτι φτηνοτερο απο την αλυσίδα καταστήματος που το πηρα. απο εξωτερικο μπορεί να εχει καλύτερη τιμή (σίγουρα δηλαδή)

αν ειναι να το παρω πριν και μετα μισο μηνα με το ζορι. βασικα 14 προπονησεις. η σκας τα διπλα λεφτα και περνεις αυτο και το shutgun και βγαζεις 28 προπονες (πραγμα που δεν θα το κανω με τιποτα γιατι θα ματωσει η τσεπη μου)

σημερα εχω ποδια θα το δοκιμάσω ετσι πριν κ μετα... ελπιζω να boostαρω καθόλου για να δουμε...

κοιτα για boost μην περιμενεις πολλα δεν εχει κατι να σου δωσει...

θα μπορουσες να το βαλεις και μονο pre και να παιξεις με απλη whey/φαι στο postwo...

Tasos Green
20-08-11, 15:22
κοιτα για boost μην περιμενεις πολλα δεν εχει κατι να σου δωσει...

θα μπορουσες να το βαλεις και μονο pre και να παιξεις με απλη whey/φαι στο postwo...

αυτο με συμφέρει περισσότερο.... thank you :thumbup::thumbup:

cuntface
05-06-12, 19:49
το εχω και εγω αφτο το προιον καλο μου φαινετε ο τυπος απο το μαγαζι μου ειπε να περνω ενα scoop μετα την προπονιση και μετα απο 30 λεπτα τιν πρωτεινη μου

cuntface
19-06-12, 23:44
λοιπον το χρησιμοποιώ εδω και 4 μερες...

γευση 10/10 (exotic fruit απλα τρομερη)
διαλυτοτητα με το κουταλι στα γρηγορα παρα πολυ καλη.

μου φαινεται κανει καλη δουλεια σαν post wo και το blend με τα εθιλεστερικα BCAA ειναι ενα + για μενα... το μονο κακο ειναι οτι δεν ξερω αναλογιες... απλα στο blend τον αμινο γραφει 12,35 γραμμαρια αμινο (BCAA και και αλα βασικα + καποια ΕΑΑs)

τωρα για το volumizing blend που εχει τις κρεάτινες και τα pump μου φαίνεται αρκετά καλο γιατι για κανενα 15λεπτο επανέρχομαι πλήρως σε θεμα κόπωσης-κούρασης-ενεργειας (ελπιζω να μην ειναι η ιδεα μου αλα ετσι το νιώθω )


τωρα εχω ερώτηση... εχω και μια iso της VPX
-τα συνδυάσω ταυτόχρονα μετα την προπόνηση?
- η καλο ειναι να πινω την πρωτεΐνη κανενα μισάωρο αργότερα? φιλε εγω το περνω αφου τελειωσο το ζεσταμα και μπω βαρη το παιρνω γτ πισω στησ οδηγιες λεει οτι μπορεις και εντος πρποπονησης

monster energy
27-01-13, 16:14
εμενα αυτο με επιανε σαν νιτιρκο....μυρμιγκιασμα,τσιτες!!!Τ εβαζα ανετα και πριν την προπονηση..τωρα θα ξεκινησω craze πριν synthesize μετα..θα σας γραψω....

monster energy
27-01-13, 16:28
αααα και κατι ακομα...τα επινεφρειδια επιβαρυνονται πολυ !!!! πολλα διεγερτικα...

barbell
10-02-13, 14:30
εμενα αυτο με επιανε σαν νιτιρκο....μυρμιγκιασμα,τσιτες!!!Τ εβαζα ανετα και πριν την προπονηση..τωρα θα ξεκινησω craze πριν synthesize μετα..θα σας γραψω....Που τα ειδες τα διεγερτικα????:unsure:

manowar
04-06-15, 09:30
Ισως ρωταω βλακεια,αλλα υπαρχει περιπτωση να πειραχτεί το πάγκρεας από τους μιμητες ινσουλίνης που εχει?