PDA

Επιστροφή στο Forum : Flying Ninja Monkey Tears



Devil
10-02-11, 13:14
http://i153.photobucket.com/albums/s235/ncangey0513/fnmt.png


http://i153.photobucket.com/albums/s235/ncangey0513/fnmtwriteup2.png


νταξ... σοβαρα τωρα.... δεν μπορει να πουλανε τετοιες @@...

ειπαμε εχουν βγει πολλες μ@λ@κιες.... αλλα οχι σε τετοιο σημειο....

δεν ζηταω κανενα σχολιασμο για το προιον... απλα ποσταρετε οτι θελετε....:green:

beefmeup
10-02-11, 13:34
εγω ψηφιζω να κανουμε μπαν αυτο που σνοιξε το θρεντ:green:

πρωτον,που το βρηκες κ δευτερον τι λεει οτι κανει γιατι δεν καταλαβα.:unsure:

Devil
10-02-11, 13:37
εγω ψηφιζω να κανουμε μπαν αυτο που σνοιξε το θρεντ:green:

πρωτον,που το βρηκες κ δευτερον τι λεει οτι κανει γιατι δεν καταλαβα.:unsure:

ου ρε...

το βρηκα στο nutra.... του ΑΜ...

και δευτερον δεν ξερω τι κανει.... δεν υπαρχει τιποτα γυρο απο αυτη την @@.... μονο 2 thread σε γνωστα φορουμ οπου το εχουν παρει στο δουλεμα.... και βασικα για τον ιδιο λογο το ποσταρα....


αααα και μην ξεχνιωμαστε.... ειναι....most anabolic substance aavailable today:green::green::green::green::green::turtle::turtle::turtle::turtle::rolf::rolf::rolf::rolf:

COBRA_STYLE
10-02-11, 13:41
ου ρε...

το βρηκα στο nutra.... του ΑΜ...

και δευτερον δεν ξερω τι κανει.... δεν υπαρχει τιποτα γυρο απο αυτη την @@.... μονο 2 thread σε γνωστα φορουμ οπου το εχουν παρει στο δουλεμα.... και βασικα για τον ιδιο λογο το ποσταρα....


αααα και μην ξεχνιωμαστε.... ειναι....most anabolic substance aavailable today:green::green::green::green::green::turtle::turtle::turtle::turtle::rolf::rolf::rolf::rolf:
nice name ^^

Polyneikos
06-04-11, 16:08
Τελικα μαθαμε τι κανουν τα δακρυα της ιπταμενης νίντζα μαϊμου;:green:

beefmeup
06-04-11, 16:28
θα μας πει ο devil,που τα επερνε με το τελευταιο στακ που εκανε.

κ μετα με λες εμενα αμπαλο:green:

Devil
06-04-11, 17:18
Τελικα μαθαμε τι κανουν τα δακρυα της ιπταμενης νίντζα μαϊμου;:green:

αμα μαθετε μου λετε και εμενα..... εγω για καινουριο οφ τοπικ....:green::green::green:


θα μας πει ο devil,που τα επερνε με το τελευταιο στακ που εκανε.

κ μετα με λες εμενα αμπαλο:green:

τι λες μωρη απατη...... εγω με τετοιες αηδιες......ουστ!!!:green::green::green:

α και να σου πω..... κανε εξετασεις πριν και μετα να δουμε διαφορες....:P:P:P:P:green::green::green::green:

Niiick
06-04-11, 20:44
Ε ρε αρρωστια.. Σπανια δακρυα ιπταμενης μαιμους..

Και γαμω τα ονοματα!

Στη πρωτη προταση που λεει ρωτα οποιον bodybuilder θελεις και θα σου πει οτι το μυστικο του ειναι τα σπανια δακρυα της ιπταμενης μαιμους.. φοβερο:green:

Nio
06-04-11, 22:23
Ε ρε αρρωστια.. Σπανια δακρυα ιπταμενης μαιμους..

Και γαμω τα ονοματα!

Δεν είναι δάκρυα απλής ιπτάμενης μαϊμούς, πρέπει να είναι και νίντζα η μαϊμού, αλλιώς δεν δουλεύει.

Πάντως μπορούμε να είμαστε ήσυχοι, διότι (σύμφωνα πάντα με τα λεγόμενα στη photo) οι μαϊμούδες αυτές έχουν τραφεί με κρέας χωρίς αντιβιοτικά....
:clap:

PMalamas
06-04-11, 23:33
Τελικα μαθαμε τι κανουν τα δακρυα της ιπταμενης νίντζα μαϊμου;:green:


χαχαχαχαχ πολλα γελια ομως εφυγε για face

Adinamos
06-04-11, 23:48
Παιδια το χρησιμοποιησα εγω αυτο το προιον αν και ημουν πολυ προκατειλημενος οτι θα ηταν μια μαπα και μιση και οτι θα πεταγα τα λεφτα μου.
Μπορει να ακουστει υπερβολικο αλλα σε 25 μερες απο 72κιλα πηγα στα 84 με ποσοστο λιπους απο 16% στο 9,5%.
Πανακριβο βεβαια στη χρηση του αλλα εχω ανεβει 2 νουμερα στα ρουχα.
Επισης τα κερδη αυτα εμειναν και αφου τελειωσα τον κυκλο πριν 5 μερες........ Ηταν Πρωταπριλια.

pizzass
06-04-11, 23:57
xaxaxaxaxax axa ax axax xa ax ax a:turtle::rolf::turtle::green::rolf::toast::bowdown:
εντωμεταξυ το ονομα ειναι εμπνευσμενο απο ταινια...

Niiick
07-04-11, 00:00
Δεν είναι δάκρυα απλής ιπτάμενης μαϊμούς, πρέπει να είναι και νίντζα η μαϊμού, αλλιώς δεν δουλεύει.




2375223752237522375223752

:lol::lol::lol:

PMalamas
07-04-11, 00:06
Doh
εγω λεω να ξεκινησω ενα κυκλακο light αυριο:P:P:P

Titanium
07-04-11, 00:10
Να κανω μια ερώτηση ρε παιδια.....
Επειδή ψήνομε να το παρω....
Αν δεν πιεις ολη την αμπούλα μπορείς να το αφήσεις το υπόλοιπο για αλλη φορά η το δάκρυ θα γίνει τσίμπλα?????:turtle::turtle::turtle:

jannous44
07-04-11, 09:44
λες να γινεσε ετσι?:unsure:
http://www.toplessrobot.com/oozaru2.jpg

Devil
07-04-11, 12:59
Δεν είναι δάκρυα απλής ιπτάμενης μαϊμούς, πρέπει να είναι και νίντζα η μαϊμού, αλλιώς δεν δουλεύει.


eZvOM1e3LJw


γουσταρω..... παει καλα το οφ τοπικ:green::green::green::green::turtle::turtle::turtle::turtle:

STIVAS
08-09-12, 13:59
Flying Ninja Monkey Tears ,1 ampule (NutraPlanet)
53193
Availability: Currently Out Of Stock
Price: $19.99

Μην ρωτήσετε τι είναι… αυτοί που ξέρουν ας μην τον διαδώσουν και ας μείνει μυστικό.;)
Ίσως το καλύτερο συμπλήρωμα που υπάρχει. Δύσκολα το βρίσκεις όμως σε στοκ και μόνο από Αμέρικα. Είναι 100% φυσικά δάκρυα. Πείρα γύρω στα 2 κιλά καθαρά μέσα σε ένα μήνα και αύξησα την δύναμη στον θεό. Αυξήσα την φυσική μου τεστοτερόνη στο διπλάσιο και το λίμπιντο ήταν στα ουράνια. Έχασα γύρω στο 5% λίπος επίσης. Απίστευτη σκληράδα. Αλλά δυστυχώς σπάνια το βρίσκεις σε στοκ. Το καλύτερο συμπλήρωμα για κάθε natural.
:bodybuilder1:

beefmeup
08-09-12, 14:01
:thumbup::thumbup::thumbup:

Andreas C.
10-09-12, 10:37
:rolf::rolf:

Σε λίγο καιρό θα πουλάνε κλανιές από κροκόδειλους :turtle::turtle::turtle:

Mcstefan7
10-09-12, 10:46
Εγώ πήρα τα γέλια της σπάνιας ιπτάμενης νίντζ μαιμούς..Πιο καλό απο αυτό...Σε 1 βδομάδα 2 μυικά κιλά....Με αυτό το προιον τα ΑΑΣ είναι άχρηστα...Εδώ είναι το μέλλον!! Χαχαχα :P

vaggan
10-09-12, 12:07
:rolf::rolf:

Σε λίγο καιρό θα πουλάνε κλανιές από κροκόδειλους :turtle::turtle::turtle:εγω νομιζα οτι ηταν στυλ πολεμικης τεχνης:green:

beefmeup
21-11-12, 14:13
κανα αλλο καλο φηντ εχουμε για αυτο εδω?

Devil
21-11-12, 17:09
κανα αλλο καλο φηντ εχουμε για αυτο εδω?

δεν υπαρχει στοκ νομιζω.... πρεπει να εκανε σολντ αουτ....:green::turtle:

primordial
21-11-12, 17:25
bump...:(

Νόμιζα ότι είχαμε κάνα καλό feedback από το συγκεκριμένο,
αλλά στην συνέχεια διάβασα με προσοχή τα post μήπως βρώ κάπου εκεί το θαμμένο μυστικό της ninja monkey...




Μην ρωτήσετε τι είναι… αυτοί που ξέρουν ας μην τον διαδώσουν και ας μείνει μυστικό.;)



κ κατάλαβα ότι τελικά δεν θα μάθω ποτέ...:green::green:

SHRED
21-11-12, 17:51
Τι κρίμα που ο Τσακ Νόρις δεν κλαίει ποτέ και έτσι δεν θα μπορέσουν να βγάλουν αμπούλα με τα δάκρυα του, τι να κάνω θα βολευτώ με τα δάκρυα της ιπτάμενης νίντζα μαιμούς