PDA

Επιστροφή στο Forum : BCAA + G (MRM)



RUHL
20-11-07, 19:27
MRM BCAA + G

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=90071&stc=1

Amount Per Servings: 6 γραμαρια
Vitamin B6: 2mg
L-Leucine: 2,500mg
L-Valine: 1,500mg
L-Isoleucine: 1,000mg------δεν εχει τοσο τελια αναλογια καλυτερα θα ηταν Valine& Isoleucine να εχουν ιδια ποσοστα
L-Glutamine: 1,000mg

Other Ingredients:
- BCAA blend
- Natural and artificial flavours
- Citric acid
- Pyridoxine HCI
- Sucralose

Απο τα καλυτερα BCAA που εχω πιει μεχρι στιγμης εχουν μια γευση λεμονη λιγο και δεν ειναι τοσο πικρα οσο της primaforce που ειναι χωρις γευση.
Διαλητοτητα τα ειπαμε ολα μενουν πανω(αμα μετρησω διαλητοτητα σε σχεση με την primaforce εχουν καλυτερη για λιγο).
Eχουν παρα πολυ καλη τιμη ομως 66 ευρω το κιλο(αν και επειδη εχει το 1 γραμμαριο γλουταμινης 166γραμαρια περιπου απο ολοκληρω το κιλο ειναι γλουταμινη)

anastasisk
20-11-07, 21:36
Θα ελεγα οτι συμφερουν περισσοτερο απο αυτα της Primaforce + το γεγονος οτι η MRM ειναι πιο γνωστη εταιρια,αν και αυτο δεν συμαινει παντα κατι.....

RUHL
23-11-07, 02:42
Συμβουλη = Επειδη τα αμινοξεα μενουν ολα πανω οσο και να τα αναμυγνιεται με το κουταλι βαλτε τα στο σεικερ με μισο ποτιρι νερο και λιγοτερο και κουνηστε θα γινουν κατι σαν αφρος και διαλειοντε καλυτερα :awesome:

Gasturb
02-12-07, 06:39
Ως γνωστόν συνδιασμός bcaa κ γλυταμίνη είναι πκαλός οπότε κ το εκμεταλλεύονται εταιρίες 'λανσάροντας' τέτοια προϊοντα. Δεν είναι άσχημα αλλά αν βρούμε κάτι πιο οικονομικό, μπορούμε να πάρουμε σκόνη ή χάπια με σκέτα bcaa κ να προσθέσουμε δική μας glutamine.

Gt

RUHL
02-12-07, 13:16
Aυτο που λες Γκας ενοειτε τι θα την βγαλεις με 1 γραμ γλουταμινης φυσικα και οχι απλος η συσκευασια ειναι σχετικα συμφερουσα πουλανε 834 γραμ BCAA και 166 γρμ γλουταμινης(1κιλο συνολο) για 66 ευρω δεν ειναι ασχημα :awesome:

Gasturb
02-12-07, 15:23
Άντε πάλι με τα ευρώ :cursing:

Μετά από καιρό που θα το διαβάσει κανείς κ οι τιμές θα έχουν αλλάξει τι αξία θα έχει να αναφέρουμε συνέχεια για ευρώ κ λίρες?? πες η τιμή είνια συμφέρουσα..

Gt

RUHL
02-12-07, 15:35
Θα κανω updates :P :P :nana: :nana: :nana: :green:

Gasturb
02-12-07, 15:38
Είμαι σίγουρος για αυτό :greenalien:

Gt

slaine
10-04-09, 23:24
γεύση λεμόνι συμπαθητική. διαλυτότητα χάλια, αλλά το γράφει και το κουτί. την έβαλα στο ίδιο σέηκερ με whey σοκολάτα και η γεύση αν και "φαινότανε" συνδοιαζόταν καλά.

KATERINI 144
10-04-09, 23:30
ωραιος συνδιασμος................ θες να πας και για μαγηρας.......................:turtle:

slaine
11-04-09, 00:04
:P

goutsos
30-04-09, 00:29
να ρώτησω ρε παιδιά τα αμινοξέα της πριμαφορσ πως τα πίνετε ?εννοω με ποιο τροπο?

beefmeup
12-01-15, 23:38
http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=90146&stc=1

αλλο ενα τιμιο προιον,απο μια απο τις παλιοτερες εταιριες στον χωρο..
γενικα εγω το χρησιμοποιω αυτο αρκετα γιατι ειναι απιστευτα συμφερον απο πλευρας τιμης/δοσεων/αξιοπιστιας εταιριας(για μενα αυτο).

μια γευση που περνω τωρα ειναι το island fusion..ελαφρυ κ δροσερο,χωρις να λιγωνει..σε καποιους γνωστους μου που το προτεινα δεν τους αρεσε,σε αλλους παλι ηταν κομπλε..γουστα ειναι αυτα.
σαν intra το χρησιμοποιω:thumbup:

beefmeup
17-01-15, 15:40
καπου εκανα λαθος στο πινακακι που ειχα ανεβασει στο παο πανω ποστ,κ ειχα βαλει του bcaa+g ενω αυτο ειναι το bcaa+g reload..
καλα το θυμομουν οτι ειχε αλλες δοσολογιες κ το τσεκαρα στο κουτι μου..
πολυ πληρες κατα την αποψη μου,απο ολες τις αποψεις...