PDA

Επιστροφή στο Forum : ερωτηση για αεροβια ασκηση



Giannisgt4
16-02-11, 19:24
καλισπερα σας..ειμαι 1,84 85 κιλα και η αληθεια ειναι οτι θα θελα να φτασω τα 88 με 90 κιλα και προσπαθω να αυξησω την μυικη μου μαζα..αλλα μου την δεινει το λιπος και απο σημερα προσθεσα και αεροβια ασκηση και σκευτομαι να κανω 4 προπονισεις αεροβια ποδηλατο την εβδομαδα απο μια ωρα σε στιλ βολτας πολυ χαλαρα..ειναι καλα? να το κανω μετα τα βαρη που κανω και εκει 4 προπονισεις η αλλες στιγμες?εχω μπερδευτει η αληθεια ειναι ως προς το αποτελεσμα που θα εχω. Υ.Γ η διατροφη μου ειναι καλη και πλουσια

ang3lfitness
16-02-11, 19:27
καλισπερα σας..ειμαι 1,84 85 κιλα και η αληθεια ειναι οτι θα θελα να φτασω τα 88 με 90 κιλα και προσπαθω να αυξησω την μυικη μου μαζα..αλλα μου την δεινει το λιπος και απο σημερα προσθεσα και αεροβια ασκηση και σκευτομαι να κανω 4 προπονισεις αεροβια ποδηλατο την εβδομαδα απο μια ωρα σε στιλ βολτας πολυ χαλαρα..ειναι καλα? να το κανω μετα τα βαρη που κανω και εκει 4 προπονισεις η αλλες στιγμες?εχω μπερδευτει η αληθεια ειναι ως προς το αποτελεσμα που θα εχω. Υ.Γ η διατροφη μου ειναι καλη και πλουσια

το καλύτερο για να κάψεις λίπος με αερόβιο είναι το πρωί με το που ξυπνήσεις, και νηστικός

Pavlos17
16-02-11, 19:32
το καλύτερο για να κάψεις λίπος με αερόβιο είναι το πρωί με το που ξυπνήσεις, και νηστικός

και μετα τα βαρη.

giannis64
16-02-11, 21:17
αν ετσι οπως ειναι η διατροφη σου βλεπεις πως λιπονεις χωρις αεροβια, βαλε και αεροβια στο προγραμμα σου η μετα τα βαρη η το πρωι νυστικος οπως ειπαν και τα παιδια ποιο πανω.
να εχεις υποψην ομως πως ισως θα πρεπει να ανεβασεις θερμιδες καθαρες αφου θα δωσεις πιο πολυ ενταση στις προπονησεις σου.

Giannisgt4
17-02-11, 01:33
ευχαριστω παιδια..θα αυξησω λιγο υδατανθρακα στις θερμιδες γιατι απο πρωτεινη ειμαι φουλ!!