PDA

Επιστροφή στο Forum : MyoFusion Hydro (Gaspari Nutrition)



amateur666
16-02-11, 22:21
Gaspari Nutrition MyoFusion Hydro!!!


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=22548&d=1297886697


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=22549&d=1297886738



Back and better than ever, this latest version of the already hugely popular MyoFusion now contains the fast-acting Whey Hydrolysate
More Protein

More Gaspari Nutrition


When it comes to the REAL nutritional needs of bodybuilders and athletes alike, there is little doubt what “legitimate” science has to say about the different protein sources available in the supplement marketplace. Unfortunately, this has little to do with the marketing message spread by most sellers of protein supplements today. The competition between companies is fierce and the drive to sell more protein by differentiating a product by any means necessary (whether it's legitimate science or not) is prevalent to say the least. Supplements with numerous “multi-timereleased” proteins are everywhere, boasting absorption so slow that amino acid levels remain peak in the bloodstream for anywhere from 5 to 13 hours. Some true –most... well, not. But let's say it's all true –every bit of it. Good news –if you are a couch potato, don't eat frequently enough, and only go to the gym occasionally, you may be in luck! One of these products might just sustain amino acid levels in your blood long enough for you to get up off your butt every 5 to 13 hours and eat. I wish we could play that game, but we can't. Last we checked the typical hardcore, educated athlete using Gaspari Nutrition products is on a 2.5 to 3 hour interval meal schedule, and for this reason the New MyoFusion delivers only the highest and most legitimately bioavailable proteins in existance - hard and fast!

WHAT IS MYOFUSION?

•Cross-Flow Cold Process / Microfiltered Whey Protein Concentrate and Isolate, Egg Albumen, Milk Protein Isolate and Whey Hydrolysate
•Powerful Proteolytic GaspariZymeTM Complex For Extreme Bioavailability and Maximum Amino Acid Levels In The Bloodstream
•No Sugar Added, Aspartame Free
•Incredible Long-Term Taste Satisfaction
Nutritional Information (per 36g 1 scoop serving)
Servings Per Container Approx. 63

Calories 147kcal
Calories from fat 27kcal
Total Fat 3g
Saturated Fat 0.5g
Trans Fat 0g
Cholesterol 30mg
Dietary Fiber 1g
Sugars 2g
Protein 25g
Vitamin A (as retinyl palimitate) 1250IU
Vitamin C (as ascorbic acid) 15mg
Vitamin D (as cholecalciferol) 100IU
Vitamin E (as di-alpha tocopherol acetate) 8IU
Vitamin K 28mcg
Thiamin (as thiamin mononitrate) 525mg
Calcium (as dicalcium phosphate and whey protein) 250mg
Sodium 80mg
Potassium 210mg

Other Ingredients
MyoFusion Athlete's Edge Complete Protein Blend II (cross-flow, cold infused whey protein concentrate, cross-flow, cold infused, microfiltered whey protein isolate, egg albumin, milk protein isolate, whey hydrolysate), Pro-Compilance Lipid Complex [cold-processed sunflower oil powder, CLA (mico-encapsulated conjugated linoleic acid), cold-processed flax seed oil powder], cocoa, Pro-Compilance Dispersion Blend [Fibersol-2 (soluble fliber glucose polymer complex), xanthan gum, cellulose gum and carragenan], mono & diglycerides, glucose polymers, natural & artificial flavors, GaspariZyme [lactase (lactose reduce enzyme), protease], acesulfame potassium, sucralose.

Directions for use
Depending on your individual protein needs, mix 1 to 3 scoops of MyoFusion with 200 – 500ml of cold water or milk (180ml per scoop) in a shaker or blender, or simply stir into solution with a spoon. MyoFusion can be used anytime during the day to replace the protein requirement of any meal – or to simply supplement the protein requirement of any meal. Most athletes use MyoFusion 2 to 4 times a day.
Αν η απλη ηταν καλη αυτη...που εχει κ hydro μεσα θα Γ@@@ΕΙ.. :P :green: :weights: :turtle: ;) :toast: :rolf: :clap: :thumbup: :weights:

Titanium
16-02-11, 22:37
Έχουμε φοτο???

deluxe
16-02-11, 22:38
Τι να την κανω τη hydro, αφου ειναι blend; Τζαμπα θα πηγαινει..

Ramrod
16-02-11, 22:55
Τι να την κανω τη hydro, αφου ειναι blend; Τζαμπα θα πηγαινει..

Σωστός, αυτό πήγα να πω και εγώ...Τι ποσοστό του προϊόντος είναι hydrolized whey?

χώρια ότι θα την πουλάνε για χρυσάφι...

amateur666
16-02-11, 23:02
Στο εξωτερικο που κοιταξα για να κανω το post..γυρω στα 5 ευρω πιο ακριβα την πουλανε...

beefmeup
16-02-11, 23:21
μαπα ειναι..κ εχει κ παραπλανητικο ονομα,λες κ ειναι υδρολυμενη..ουτε καν ισο καθαρη δεν ειναι.

κ συγνωμη τι νοημα εχει να βαλεις ενα μπλεντ με πρωτεινες γρηγορης αφομοιωσης,κ μετα να τιγκαρεις το προιον στα λιπαρα??
οτι ναναι..

jimmy007
16-02-11, 23:36
μαπα ειναι..κ εχει κ παραπλανητικο ονομα,λες κ ειναι υδρολυμενη..ουτε καν ισο καθαρη δεν ειναι.

κ συγνωμη τι νοημα εχει να βαλεις ενα μπλεντ με πρωτεινες γρηγορης αφομοιωσης,κ μετΥα να τιγκαρεις το προιον στα λιπαρα??
οτι ναναι..

Εντάξει για το πρωί μια χαρά επιλογή είναι η κανονική. Βέβαια η υδρόλυση είναι τελείως άκυρη...

stamthedrum
17-02-11, 00:14
Εντάξει για το πρωί μια χαρά επιλογή είναι η κανονική. Βέβαια η υδρόλυση είναι τελείως άκυρη...

Προφανώς. Διαφημιστικό τρικ ;)

Titanium
17-02-11, 00:17
Τι να την κανω τη hydro, αφου ειναι blend; Τζαμπα θα πηγαινει..

+1

Devil
17-02-11, 03:25
MyoFusion Athlete's Edge Complete Protein Blend II (cross-flow, cold infused whey protein concentrate, cross-flow, cold infused, microfiltered whey protein isolate, egg albumin, milk protein isolate, whey hydrolysate)

θεοι.... πρεπει να εχει και 0,5γρ hydro το serving.....:green::green::green:

jimmy007
17-02-11, 13:12
Η τιμή του σε σχέση με την κανονική τι διαφορά έχει?

Muscleboss
17-02-11, 15:18
Πάντως στο να θάβετε είστε πρώτοι. :clap:

Η φιλοσοφία του Gaspari βασίζεται στα protein blend και απλά επέλεξε να προσθέσει και hydro σε ένα προιόν που ήδη πάει πολυ καλά και δε νομίζω οτι είναι κανένα λάθος. Δεν είπε κανείς οτι είναι η νο1 επιλογή για Post-workout αλλά μια πρωτείνη γενικής χρήσης.

Προσωπικά και προτίθεμαι να τη χρησιμιποιήσω και να μπει στο e-shop. Αν δεν κάνω λάθος θα αντικαταστήσει πλήρως τη Myofusion. Δε πρόκειται για προιόν που θα κυκλοφορεί παράλληλα.

ΜΒ

Ramrod
17-02-11, 15:27
Απλά Boss μας φαίνεται λιγάκι οξύμωρο και παράλογο να μπαίνει σε blend υδρολυμένη πρωτεϊνη...

Και εγώ πιστευω ότι είναι διαφημιστικό τρικ και τίποτα παραπάνω, δεν έχει κάποια ουσία. Τώρα αν αντικαταστήσει το προϊόν και είναι στην ίδια τιμή οκ, δε θα πειράξει. Αν κυκλοφορήσει παράλληλα όμως (και θα είναι σαφως πιο ακριβή) πιστευω λίγοι θα την προτιμήσουν, πιο πολυ αυτοι που δε γνωρίζουν. Έτσι πιστευω...

Dreiko
17-02-11, 19:39
πλεον αυτη αντικαθιστα την απλη,οπως ειπε ο Boss,κι εγω αυτη εχω παρει....αλλα τη χρησιμοποιω οπως την αλλη,δεν τη βαζω για ποστ δηλαδη...

Devil
17-02-11, 20:03
πλεον αυτη αντικαθιστα την απλη,οπως ειπε ο Boss,κι εγω αυτη εχω παρει....αλλα τη χρησιμοποιω οπως την αλλη,δεν τη βαζω για ποστ δηλαδη...

να σου πω την αληθεια και postwo να εμπεινε δεν θα ελεγε τιποτα το ιδιαιτερο....


MyoFusion Athlete's Edge Complete Protein Blend II (cross-flow, cold infused whey protein concentrate, cross-flow, cold infused, microfiltered whey protein isolate, egg albumin, milk protein isolate, whey hydrolysate)

αν δεις το blend τα 2 πρωτα συστατικα ειναι whey concetrate και whey isolate οπου λογικα εχουν και την μεγαλητερη ποσοτητα στο blend....δλδ μπορει να παιζει απο το 50% μεχρι και το 90%.... κανεις δεν το ξερει....
βαλε και κανα γραμμαριο απο την hydolysate.... αρα το μεγαλητερο % ειναι whey....
τωρα στο μπλεντ υπαρχει και milk protein και egg albumin.... αλλα λογικα σε σχετικα πιο μικρες ποσοτητες απο τις whey....

δεν ξερω απλα εμενα μου φαινετε οτι πληρονουμε την myofusion μονο και μονο γευση της.... γιατι μια concetrate την αντικαθηστα ευκολα....

τωρα δεν ξερω τι λετε εσεις.... αλλα εγω τα λεφτα μου τα δινω ευκολα στην myofusion... καθως ειναι οτι καλητερο απο πρωτεινη εχω δοκιμασει ever.... και σε γευση και σε διαλυτοτητα....

Dreiko
17-02-11, 20:41
να σου πω την αληθεια και postwo να εμπεινε δεν θα ελεγε τιποτα το ιδιαιτερο....


MyoFusion Athlete's Edge Complete Protein Blend II (cross-flow, cold infused whey protein concentrate, cross-flow, cold infused, microfiltered whey protein isolate, egg albumin, milk protein isolate, whey hydrolysate)

αν δεις το blend τα 2 πρωτα συστατικα ειναι whey concetrate και whey isolate οπου λογικα εχουν και την μεγαλητερη ποσοτητα στο blend....δλδ μπορει να παιζει απο το 50% μεχρι και το 90%.... κανεις δεν το ξερει....
βαλε και κανα γραμμαριο απο την hydolysate.... αρα το μεγαλητερο % ειναι whey....
τωρα στο μπλεντ υπαρχει και milk protein και egg albumin.... αλλα λογικα σε σχετικα πιο μικρες ποσοτητες απο τις whey....

δεν ξερω απλα εμενα μου φαινετε οτι πληρονουμε την myofusion μονο και μονο γευση της.... γιατι μια concetrate την αντικαθηστα ευκολα....

τωρα δεν ξερω τι λετε εσεις.... αλλα εγω τα λεφτα μου τα δινω ευκολα στην myofusion... καθως ειναι οτι καλητερο απο πρωτεινη εχω δοκιμασει ever.... και σε γευση και σε διαλυτοτητα....

+1 σε ολα...αυτο που λες για μια απλη concetrate το σκεφτομουνα κι εγω να την εναλλασσω με την syntrax....θα επερνα τη tempro(μ'αρεσει το blend της) αλλα ειναι πολυ ακριβη αναλογικα και δε βγαζει σε 2κιλο...

deluxe
18-02-11, 00:42
Παντως τα servings και η τιμη της δε την κανουν και πολυ οικονομικη πρωτεϊνη. Οι αντιστοιχες των Reflex, ON, βγαζουν μεχρι και 30 παραπανω scoop με χαμηλοτερη τιμη και σχεδον ιδια πρωτεϊνη, ανα δοση.

Να μου πεις ενταξει, η MYO προοριζεται και για MRP, οποτε παω πασο..

Devil
18-02-11, 02:41
Παντως τα servings και η τιμη της δε την κανουν και πολυ οικονομικη πρωτεϊνη. Οι αντιστοιχες των Reflex, ON, βγαζουν μεχρι και 30 παραπανω scoop με χαμηλοτερη τιμη και σχεδον ιδια πρωτεϊνη, ανα δοση.

Να μου πεις ενταξει, η MYO προοριζεται και για MRP, οποτε παω πασο..


με κανα κομματι ψωμι με φυστικοβουτηρο σου κανω και την concentrate ΜRP!!!! :green:

pikos
18-02-11, 03:17
Για Post-workout θα ήταν κακή επιλογή; Για κάποιον που δεν θέλει να μπλέξει με διαφορετικές πρωτεΐνες αλλά με μια σταθερά. Ούτως η άλλως αυτό που διαφημίζει δεν είναι και τα συστατικά που έχει όλο το σύνολο βοηθάει στην καλύτερη απορρόφηση;

Ramrod
18-02-11, 04:19
Για Post-workout θα ήταν κακή επιλογή; Για κάποιον που δεν θέλει να μπλέξει με διαφορετικές πρωτεΐνες αλλά με μια σταθερά. Ούτως η άλλως αυτό που διαφημίζει δεν είναι και τα συστατικά που έχει όλο το σύνολο βοηθάει στην καλύτερη απορρόφηση;

Δεν καταλαβαίνω την ερώτηση σου...

Devil
18-02-11, 04:29
Για Post-workout θα ήταν κακή επιλογή; Για κάποιον που δεν θέλει να μπλέξει με διαφορετικές πρωτεΐνες αλλά με μια σταθερά. Ούτως η άλλως αυτό που διαφημίζει δεν είναι και τα συστατικά που έχει όλο το σύνολο βοηθάει στην καλύτερη απορρόφηση;

οχι μια χαρα επιλογη τη βλεπω εγω...

ionos1
26-02-11, 20:54
Να μου πεις ενταξει, η MYO προοριζεται και για MRP, οποτε παω πασο..
sorry παιδιά ΜRP = ????

beefmeup
26-02-11, 20:55
meal replacement.

just chris
30-08-11, 23:34
οποτε δεν κανει για μετα την προπο εν ολιγης δλδ....

Kaloutsikos
31-08-11, 00:37
οποτε δεν κανει για μετα την προπο εν ολιγης δλδ....

Αν φας μετά απο μιάμιση ώρα, κάνει. ;)

jackaction
31-08-11, 00:49
καπιος που την χρησημοποιουσε ιδι εχει λογο να σταματισει?το ροταω γιατι θα την παραγγειλω για ενα φιλο μου και μην μου πει αλλη σου ζητησα αλλη μου εφερες

Kaloutsikos
31-08-11, 18:03
καπιος που την χρησημοποιουσε ιδι εχει λογο να σταματισει?το ροταω γιατι θα την παραγγειλω για ενα φιλο μου και μην μου πει αλλη σου ζητησα αλλη μου εφερες

Απο διαλυτότητα δεν υπάρχει πρόβλημα,
όσον αφορά την γεύση γούστα είναι αυτά εμένα μου αρέσει.

just chris
31-08-11, 23:27
δλδ ρε καλουτσικε θες να μου πεις οτι ειναι σαν υποκαταστατο γευματος γιατι αν μου λες αυτο,εγω θα σου πω οτι υπερβαλεις!

Kaloutsikos
01-09-11, 11:21
δλδ ρε καλουτσικε θες να μου πεις οτι ειναι σαν υποκαταστατο γευματος γιατι αν μου λες αυτο,εγω θα σου πω οτι υπερβαλεις!

Που έγραψα εγώ κάτι τέτοιο?

just chris
01-09-11, 14:08
Αν φας μετά απο μιάμιση ώρα, κάνει. ;)

εδω, εγω αυτο καταλαβαινω...

Kaloutsikos
01-09-11, 14:30
εδω, εγω αυτο καταλαβαινω...

Επειδή είναι 3 πηγών θέλει κάποια ώρα για να απορροφηθεί,
γι αυτό είπα ότι είναι καλό να κάνει γεύμα μετά από 1,5 ώρα για να έχει απορροφηθεί.

just chris
01-09-11, 20:52
Επειδή είναι 3 πηγών θέλει κάποια ώρα για να απορροφηθεί,
γι αυτό είπα ότι είναι καλό να κάνει γεύμα μετά από 1,5 ώρα για να έχει απορροφηθεί.

σωστος,το δεχομαι!

Kaloutsikos
02-09-11, 15:04
σωστος,το δεχομαι!

:toast:

crackovia
18-05-12, 23:08
παιδιά η Myofusion hydrolysate είναι επικίνδυνη? η είναι normal, και μπορώ να την παίρνω άφοβα? επειδή τωρα ξεκίνησα.. μου δώσαν αυτή αλλα με πονάει η κοιλιά μου εδω κι 3 ημέρες....

billys15
19-05-12, 06:14
Φιλε γιατι τοσος πανικος και "sos"? Αν σου ποναει η κοιλια ειναι απο κατι αλλο ή το πολυ πολυ δεν σηκωνεις την συγκεκριμενη λογω διογκωτικων,λακτοζης κλπ.Μην σε αγχωνει...

Αν ειναι να την πασαρεις παντως,ειμαι ανοιχτος για προτασεις! :green:

crackovia
19-05-12, 12:16
θα την κρατησω για λιγο ακομα...ισως ειναι μεχρι να συνηθησει ο οργανισμος μου...
εγω επαιρνα με το πρωινο μου, πριν κι μετα τιν προπονηση..εκανα καλα?
παντως ενταξει αν δν ειναι να παθω τπτ, θα την συνεχισω...και αναλογως βλεπω τι κανουμε ρε....

Konstantinos!
19-05-12, 14:48
θα την κρατησω για λιγο ακομα...ισως ειναι μεχρι να συνηθησει ο οργανισμος μου...
εγω επαιρνα με το πρωινο μου, πριν κι μετα τιν προπονηση..εκανα καλα?
παντως ενταξει αν δν ειναι να παθω τπτ, θα την συνεχισω...και αναλογως βλεπω τι κανουμε ρε....


Τι ηλικία έχεις; Αυτή τη στιγμή έχει 2 βδομάδες που την πήρα και εγώ με γεύση σοκολάτα φυστικοβούτυρο και δεν έχω κανένα πρόβλημα όσον αφορά κοιλιακές διαταραχές. Επίσης παίρνεις 3 δόσεις την ημέρα; Πόσα κιλά είσαι και πόσα γεύματα κάνεις; Ίσως είναι υπερβολικό... Πιστεύω καλά είναι 2 φορές τη μέρα, 1 το πρωί και 1 αμέσως μετά την προπόνηση.

Επίσης άκουσα από διάφορες πηγές ότι στο παρελθόν έχει υπάρξει πρόβλημα με τη myofusion όσον αφορά τις περιεκτικότητες (ότι δηλαδή είχε λιγότερες από αυτά που αναγραφόντουσαν ) .

Lucif3r
19-05-12, 15:00
Επειδή είναι 3 πηγών θέλει κάποια ώρα για να απορροφηθεί,
γι αυτό είπα ότι είναι καλό να κάνει γεύμα μετά από 1,5 ώρα για να έχει απορροφηθεί.

eγω εχω την hydro..αυτη ειναι η μονη τους διαφορα απο την απλη?

Ultra_b
19-05-12, 15:11
Ολα αυτα καλα που λετε , οκ την κραταμε οπως την προιγουμενη για απλτη χρηση δηλαδη. Αλλα ποιο ο λογος να μην παρω την dymatize elite που βγαινει γυρο στα 25 ευρο φτηνοτερη(στα 4,5kg) και εχει και 0 ζαχαρη.??

panakos
19-05-12, 17:15
δεν υπαρχει καποιος λογος φιλε μου!

παρε την ελιτε αν θες!
παιδια νομιζω οτι αυτη η πρωτεινη δεν θα ξαναβγει!αν ξερει κανεις κατι ας μας ενημερωσει!

koukoutsaki
19-05-12, 17:24
η μικρη myo αποσυρεται, οσο για τη μεγαλη λενε οτι γενικα υπαρχει ελλειψη και οτι μπορει να παψει εντελως κ αυτη κ να μεινει μονο αυτη με τα προβιοτικα...κ γω ειδα κι επαθα για να βρω

average_joe
19-05-12, 17:31
παιδιά η Myofusion hydrolysate είναι επικίνδυνη? η είναι normal, και μπορώ να την παίρνω άφοβα? επειδή τωρα ξεκίνησα.. μου δώσαν αυτή αλλα με πονάει η κοιλιά μου εδω κι 3 ημέρες....

πιθανον το xantham gum και λοιπα διογκωτικα (οπως ειπε και ο billys15) σου το προκαλεσαν.
εχει αναφερθει εδω μεσα οτι πολλοι που εχουν ευαισθητο στομαχι τους χαλανε.
οποτε παρε καμια αλλη με οσον το δυνατον λιγοτερα extra.

panakos
19-05-12, 17:37
η μικρη myo αποσυρεται, οσο για τη μεγαλη λενε οτι γενικα υπαρχει ελλειψη και οτι μπορει να παψει εντελως κ αυτη κ να μεινει μονο αυτη με τα προβιοτικα...κ γω ειδα κι επαθα για να βρω


καλησπερα!!λογικα για να αποσυρεται η μικρη θα πρεπει να σταματαει εντελως...δεν γινεται να βγαζουν μονο την μεγαλη!
μαλλον ετσι το καναν...θα βγαζουν μονο την καινουργια μυο...

ευχαριστω για την αμεση απαντηση!:welcome:

koukoutsaki
19-05-12, 17:39
καλησπερα!!λογικα για να αποσυρεται η μικρη θα πρεπει να σταματαει εντελως...δεν γινεται να βγαζουν μονο την μεγαλη!
μαλλον ετσι το καναν...θα βγαζουν μονο την καινουργια μυο...

ευχαριστω για την αμεση απαντηση!:welcome:

εγω στην αρχη στεναχωρεθηκα πολυ αλλα βρηκα αλλη με εκπληκτικη γευση να την αντικαταστησω..
μια ερωτηση, εχεις δοκιμασει την αλλη με τα προβιοτικα? ξερουμε γευση?

panakos
19-05-12, 17:47
για πες την αλλη επιλογη...
οχι δυστυχως δεν δοκιμασα την αλλη με τα προβιοτικα αλλα νομιζω οτι πανω κατω εχουν την ιδια γευση!!

panakos
19-05-12, 17:50
Η διαλυτοτητα ηταν αψογη σε σεικερ με ελευθερο πλεγμα μεσα. Η υφη ηταν παρομοια, ελαφρως λιγοτερο πυχτη, αλλα αυτο αλλαζει με βαση το ποσο νερο θα βαλουμε. Εγω εβαλα εναμιση σκουπ με 350ml παγωμενο νερο. Η γευση ηταν διαφορετικη απο την κλασσικη. Ναι για μια ακομη φορα την αλλαξανε. Εχει περισσοτερο γευση milk chocolate παρα dark chocolate που εχει η κλασσικη. Χωρις καμια αμφιβολια υπεροχη γευση χωρις να μου εχει αφησει καμια ασχημη aftertaste εδω και 30 λεπτα περιπου.

αυτο ειναι απο παιδι που την εχει δικιμασει!!!

koukoutsaki
19-05-12, 17:55
αυτο ειναι απο παιδι που την εχει δικιμασει!!!

λεει περισσοτερο milk chocolate...ενδιαφερον, δε μπορω να πω ... :green::green::green::green::green:
ευχαριστω πολυ!!!

panakos
19-05-12, 18:00
λεει περισσοτερο milk chocolate...ενδιαφερον, δε μπορω να πω ...
ευχαριστω πολυ!!!
:toast:

crackovia
19-05-12, 18:54
τα διαβασα ολα και εβγαλα συμπερασματα.... ωστοσο ειμαι 18 χρονων 1,70 και 57 κιλα... θα ξανα αρχισω αυτην και αμα εχω το ιδιο προβλημα, γτ τωρα δν με ποναει αλλο...θα φταει αυτο και θα πρεπει να αλλαξω... ετσι? 2 φορες να την παιρνω την ημερα?

sofos
27-05-12, 04:44
τα διαβασα ολα και εβγαλα συμπερασματα.... ωστοσο ειμαι 18 χρονων 1,70 και 57 κιλα... θα ξανα αρχισω αυτην και αμα εχω το ιδιο προβλημα, γτ τωρα δν με ποναει αλλο...θα φταει αυτο και θα πρεπει να αλλαξω... ετσι? 2 φορες να την παιρνω την ημερα?

τα διογκωτικα που εχει μεσα ειναι φιλε μου(xanthan gum) ειχα και γω με αυτη προβλημα και να τη σταματησεις αν την ξανα αρχισεις θα ξανα χεις θεμα,οποτε διαλεξε καποια που να μην εχει μεσα xanthan gum...μερικες καλες ειναι dymatize iso,on gold standard κλπ...

Konstantinos!
29-05-12, 19:49
Επειδή τη χρησιμοποιώ τώρα νομίζω πως έχει μεγάλη ποσότητα γλυκαντικών. Πολλές φορές γίνεται τόσο γλυκιά που πικρίζει... Δε θα την ξαναπροτιμήσω προσωπικά.