PDA

Επιστροφή στο Forum : Pyro-Mx Stimulant free (Sci-MX Nutrition)



sobral
17-02-11, 01:42
πως το βλέπετε για ελαφρύ λιποτροπικό? δεν έχει στίμς,βγάζει δύο η εταιρεία λογικά αυτό για τους ευαίσθητους στα στίμς. Απ' όσο ξέρω η καρνιτίνη που έχει σε αυτή την μορφή είναι καλύτερη από την L-Carnitine. Τα υπόλοιπα πως τα βλέπετε?

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=22556&d=1297922954



Per Daily Serving (6 Caps)
Vitamin B5 18mg
Acetyl-L-Carnitine 1500mg
Phaseolus Vulgaris / White Kidnet Bean Extract 600mg
L-Tyrosine 300mg
Chromium Citrate 187.5mcg
Beta Sitosterol 150mg
Cinnamomum / Cinnamon Extract 150mg
Piper Nigrum / Bioperine 12mg

beefmeup
17-02-11, 01:52
βαλε κ μια φοτο αν θες..
κατα τα αλλα δεν μ αρεσει,μιας κ περαν την καρνιτινης/τυροσινης/bioperine,τα λοιπα δεν ειναι κ τπτ σοβαρο.
οσον αφορα αυτο White Kidney bean Extract,υποτιθεται οτι κανει την ιδια δουλεια με το chitosan(που δεν κανει πραμα βασικα),αλλα δεν το βλεπω κ πολυ..

sobral
17-02-11, 01:57
έχω βάλει κ φώτο.δεν την εμφανίζει?θα δοκιμάσω άλλο.Να γίνεται σωστά η δουλεια. ;)

Devil
17-02-11, 03:48
μονο η καρνιτινη αξιζει στην ποσοτητα που την εχουν.... δεν παει πουθενα το συμπληρωμα....

Polyneikos
17-02-11, 09:11
Γενικα προτιμαμε τις φωτο να τις ανεβαζουμε και να φαίνονται απευθειας στο τόπικ,για λόγους ευκολιας και καλής παρουσίασης του προιοντος.Σου το διορθωσα λίγο το ποστ.

Κατα τα αλλα το προιον δεν μου δείχνει ότι θα σου κανει καποια διαφορα,πολυ ήπιος λιποδιαλύτης,μπορείς και να τον αποφυγεις.

sobral
17-02-11, 13:11
Γενικα προτιμαμε τις φωτο να τις ανεβαζουμε και να φαίνονται απευθειας στο τόπικ,για λόγους ευκολιας και καλής παρουσίασης του προιοντος.Σου το διορθωσα λίγο το ποστ.

Κατα τα αλλα το προιον δεν μου δείχνει ότι θα σου κανει καποια διαφορα,πολυ ήπιος λιποδιαλύτης,μπορείς και να τον αποφυγεις.

αν μπορείτε πείτε μου πως γίνεται γιατί είμαι νέοπας ακόμη στο φόρουμ. Εγώ βρίσκω εικόνες στο google και μετά πάω στο ανέβασμα εικόνων που λέει.:) μάλλον κάποιο λάθος κάνω.