PDA

Επιστροφή στο Forum : Οnline κατασταση των μελων στην νεα εκδοση του φόρουμ..



Polyneikos
17-02-11, 20:22
Ειναι κατι που θα εχετε εντοπίσει αυτες τις ημερες στην προσωρινη όψη του φόρουμ μεχρι την μεταβαση στην οριστικη νεα εκδοση του:
Η online κατασταση των μελων,φαίνεται δηλαδη κατω στην σελιδα ποσοι και ποιοι είανι συνδεδεμενοι...
Το ερωτημα του δημοψηφίσματος αφορα μια σφυγομετρηση που θελουμε να κανουμε στα μελη:
Προτιματε να φαίνεται η online κατασταση των μελων στην νεα εκδοση του φόρουμ;
Θεωρείτε δηλαδη ότι κανει την παραμονη σας πιο ευχαριστη στο φόρουμ βλέπωντας ποιοι είναι μεσα ανα πασα στιγμη,σαν είναι αδιαφορο,πιστευετε ότι δεν εξυπηρετει σε κατι το ιδιαιτερο;
Θα θελαμε την αποψη σας στο ζητημα αυτο για να καταλήξουμε.

Polyneikos
17-02-11, 20:39
Θα ηθελα παντως να τοποθετηθείτε αυτοι που λετε ναι ή όχι...Τους λόγους δηλαδη,για λόγους στατιστικης του φόρουμ.:green::P

Eddie
17-02-11, 20:48
Εγω πατησα οχι,γιατι οπως ειχε πει κι ο φωτης το λαμπακι ειναι ρουφιανος :green:

Μπορει πχ να μου στειλει ενα μελος καποιο πμ και γω να μη θελω-μπορω να απαντησω αυτη τη στιγμη..ε μετα δε θα στραβωσει οταν ξερει οτι εισαι μεσα και τον γραφεις?Αυτη ειναι η αποψη μου..

Titanium
17-02-11, 20:48
Ναι γιατι και αυτοι που δεν θελουν μπορουν να μπενουν ως αορατοι οποτε δεν υπαρχει λογος να μη το κανουμε πιστεύω.....

gym
17-02-11, 21:19
αδιαφορο...ουτως η αλλως...αορατη ειμαι!!!!!!!!!

Polyneikos
17-02-11, 21:28
Αλήθεια,γιατι καποιοι επιλεγετε να είστε αορατοι εφόσον η κατασταση online δεν φαινόταν τόσο καιρο;

Dreiko
17-02-11, 21:35
λοιπον,ψηφισα δεν εχω αποψη,γιατι εμενα δε με πειραζει οπως και να χει....δεν με καιει κιολας,που λενε...

gym
17-02-11, 22:04
δεν φαινοταν?????αληθεια?εγω νομιζω φαινοταν εκει που ελεγε ποτε ηταν η τελευταια δραστηριοτητα...οποτε ως αορατη μετα δεν φαινοταν τιποτα...κανενα ιχνος μου!!!!!!!!!!!!!!

marvin
18-02-11, 00:33
Ψηφισα ναι!Θα ηθελα να ξερω ποιοι ειναι μεσα μπαινοντας.Νιωθεις πως υπαρχει κινηση!!!!:turtle::turtle:

chris corfu
18-02-11, 01:05
Ψηφισα ναι!Θα ηθελα να ξερω ποιοι ειναι μεσα μπαινοντας.Νιωθεις πως υπαρχει κινηση!!!!:turtle::turtle:
+1 ;)

Ramrod
18-02-11, 07:03
Ναι γιατι είναι ωραίο να βλέπεις ποια ατομα είναι στο φορουμ, τι ώρες μπαίνουν συνήθως κλπ.

Επίσης ωραίο είναι να φαίνεται και ποια threads διαβάζονται και απο πόσους...

beefmeup
18-02-11, 11:45
εγω θα ψηφισω οχι:P

Devil
18-02-11, 16:34
εμενα δεν με νοιαζει.....

tony7
20-02-11, 21:06
ναι

Muscleboss
20-02-11, 22:01
Ψηφισα μου είναι αδιάφορο γιατί αν δε θέλω να φαίνομαι επιλέξω να είμαι κρυφό μέλος.

ΜΒ

Niiick
21-02-11, 02:01
Εγω λεω ναι, δεν το ηξερα οτι μπορεις να επιλεξεις και να μη φενεσαι, τοτε δεν υπαρχει λογος να μη γινει σιγα, ας υπαρχει, και οσοι θελουν φενονται, οσοι οχι πατανε κρυφο μελος και ολοι ευχαριστημενοι.

Eddie
21-02-11, 02:11
Εγω λεω ναι, δεν το ηξερα οτι μπορεις να επιλεξεις και να μη φενεσαι, τοτε δεν υπαρχει λογος να μη γινει σιγα, ας υπαρχει, και οσοι θελουν φενονται, οσοι οχι πατανε κρυφο μελος και ολοι ευχαριστημενοι.

Ε σιγουρα..και γω δε το ηξερα οτι θα εχεις αυτη τη δυνατοτητα μετα.Για πριν το ηξερα.Τοτε δε τρεχει,εγω δηλωνω αδιαφορος :D

KATERINI 144
21-02-11, 21:01
Εγω πατησα οχι,γιατι οπως ειχε πει κι ο φωτης το λαμπακι ειναι ρουφιανος :green:

πότε το ''πεταξα'' αυτό ?! :turtle:

ούτε ζέστη ουτε κρύο για το θέμα.

Eddie
21-02-11, 21:15
πότε το ''πεταξα'' αυτό ?! :turtle:

ούτε ζέστη ουτε κρύο για το θέμα.

Παλιαααα :green:

giannis64
21-02-11, 22:45
για μενα το ιδιο και το αυτο ειναι. αλλα δεν ψηφησα.