PDA

Επιστροφή στο Forum : Muscle Asylum Project



Duke-Nukem
24-11-07, 07:08
Γυρνώντας από την δουλεία και χαζεύοντας λίγο στο νετ έπεσε το κουρασμένο ματάκι μου σε αυτή την εταιρία. Ξεκίνησα να διαβαζώ λίγο τα προιόντα της και ο τρόπος που τα περιγράφουν είναι ακόμα πιο τραγικός από αυτόν της Muscle-Tech. Σχόλια του τύπου ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ή τα βάρη του γυμναστηρίου ούτε που θα σας φτάνουν για να κάνετε προπόνηση μου έδωσαν ενα χαμόγελο ώστε να πάω να κοιμηθώ ευχάριστα :chinese:
ένας μικρός έλεγχος στο νετ θα σας βρεί τα παραπάνω ώστε να γελάσουμε μαζί :^^:

Gasturb
24-11-07, 07:46
http://www.muscleasylumproject.com/media/media.shtml

Σχόλιο 1: :^^:

Σχόλιο 2: :P

Σχόλιο 3: Μετά την Musceltech & την MAP i am wondering what's coming next :unsure:

Gt

ΥΓ Στα αρχικά MAP (muscle asylum project) δεν πρόσθεταν καλύτερα κ ενα Α στο τέλος?

billys15
24-11-07, 11:08
Ειναι για γελια οι ανθρωποι!

KATERINI 144
24-11-07, 11:49
αυτό το σχέδιο διαφήμισης σε ποιον δουλεύει τελικά?! σε παιδιά κάτω των 10 ετών μάλλον.

:???: :spank:

jiujitSu
24-11-07, 13:45
ΧΑΧΑΧΑΧΑΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΑΧΧΑαχχαχαχααχ

jesus christ

RUHL
24-11-07, 14:09
αυτό το σχέδιο διαφήμισης σε ποιον δουλεύει τελικά?! σε παιδιά κάτω των 10 ετών μάλλον.

:???: :spank:

Kαλα ετσι νομιζεις αμα σου πω οτι πηθουν και ανδρες αυτοι οι **** 45 χρονων ατομο ξερω στο γυμναστηριο μου που τα πιστευει αυτα εχω δει και σε αλλα φορουμ να ρωτανε καλα ειναι:green: κτλ .

Αλλα η εταιρια που ειδα :green: ειναι :lol: τι να λεμε ειδα μερικα προιοντα της εχει παρα πολα κερασια μαλον ολοκληρα χωραφια με κερασια τι λεμε τωρα :green:
Και να δειτε σε λιγο καιρο θα πουλαει και πιο ακριβα απο την muscletech αφου εχει θυματα και τα πιστευουν παντως την παραδεχομε αυτη την εταιρια εχει τους καλυτερους διαφημιστες :clapping: :clap: :bowdown:

billys15
24-11-07, 14:43
Ρε σεις συγκεκριμενα την πρωτεϊνη την πουλαει 33 ευρω και εχει μεσα 14 δοσεις!!!!!!! :banghead:

Gasturb
24-11-07, 15:44
Απο ένα ξένο forum

They'll come out with the same products that they have in MuscleTech and call it something different. Maybe raise the prices so it looks like its higher quality.

Gt

anastasisk
24-11-07, 17:40
Μηπως τα τρειλερ τα εχει σκηνοθετησει ο Κοπερφιλντ....τι ειναι τουτοι ρε... :1laugh:

Duke-Nukem
24-11-07, 20:12
ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑχαχαχΑΧΑΧΑΧΑχαΧΑΧΑΧΑ
τώρα είδα την σελίδα που έβαλε ο Gast ! σαν πειραματόζωα μέσα σε κελιά μυστικών εργαστηρίων που τα καταναγκαστικά έργα που τους βάλανε είναι να κάνουν hardcore προπόνηση ! :rolf:

nikos*
16-04-10, 17:51
ρε παλικαρια μου εξηγειται κ εμενα γτ ειναι για γελια η εταιρια αυτη?εμενα μου εδωσε ενας φιλος μου μια δωση (1 σκουπ 20.γρ.)απο το Ν.Ο plasmacore της ΜΑΡ κ τα ειδα ολα,εχω χρησιμοποιησει νιτρικα(super pump250,N.O Explode) και αυτο,περαν του οτι εχει πολυ καλυτερη γευση απο το superpump μου φανηκε κ αρκετα δυνατοτερο,με επιασε πολυ καλυτερα κ απο την πρωτη δωση,σε 20 λεπτα με ειχε τσιτωσει αγρια,τι να πω,εμενα μου φανηκε καλυτερο απ αυτα που εχω δοκιμασει ως τωρα...
:unsure:

Polyneikos
16-04-10, 17:59
Απο μια δόση γενικα δεν μπορείς να λαβεις ασφαλή συμπερασματα,σιγουρα την πρωτη φορα ενα προιον τυπου preworkout ή θα σου κανει μεγαλη εντυπωση ή δεν θα το καταλαβεις καθολου...Θελει δοκιμη τουλαχιστον 3 εβδομαδων....
υ.γ. Αν δεν απατωμαι,θυγατρικη της muscletech είναι :P

beefmeup
16-04-10, 18:07
παιδες,αυτη η εταιρια ειναι θυγατρικη της μασλτεκ..

οπως επισης κ η six star..

οποτε μην απορειτε,με τις διαφημησεις,αλλα ουτε κ με την "ποιοτητα" της..

προσωπικα ειχα δοκιμασει 2 δειγματα,απτην προτεινη της,κ ταν αθλια..δεν διαλυοταν με τπτ,ολο σβολιαζε κ τελικα την εφαγα την σκονη,δεν την ηπια..:green:

το προφιλ των προιοντων της ειναι ενα μικρο κοπυ πειστ,των μασλτεκ..με λιγοτερα πραγματα μεσα,η καποια διαφορετικα..κ το ιδιο υσχει κ για την six star..

aaabasilis
16-04-10, 19:43
παιδες,αυτη η εταιρια ειναι θυγατρικη της μασλτεκ..

οπως επισης κ η six star....

αυτο και τιποτα αλλο:thumbup: