PDA

Επιστροφή στο Forum : Γιάννης Τσούνος



RUHL
09-11-07, 01:14
Nabba 2007 μαιος θεσσαλονικη στο ιδιο μερος που θα γινουν και τωρα 24 του μηνα

Ο "μεγαλος" Τσουνος Γιαννης


6965


Ο αναγνωστου aka Mod iιωαννης1 ηταν καπου εκει διπλα αλλα δεν τον πηρε η καμερα δυστυχως


http://www.youtube.com/watch?v=jpGBJkW5P4E

ioannis1
09-11-07, 01:20
μια διορθωση χωρις παρεξηγηση.ο τσουνος ειναι ξανθιωτης.εγω δεν χωρουσα στο πλανο... :green:

Gasturb
09-11-07, 01:24
εγω δεν χωρουσα στο πλανο... :green:

lol

gpol
09-11-07, 01:25
Ε ναι..... αφου εισαι :bodybuilder2: :bodybuilder1: γομαριιιιι ! Η αληθεια να λεγεται

ioannis1
09-11-07, 01:30
για να πω την αληθεια αν αυτο που βλεπουμε ειναι το over all δεν πηρα μερος .τζαμπα θερμιδες
θα χαλουσα με αργυρακη τσιορνοβιτη και τσουνο στην σκηνη. :sleeping:

RUHL
09-11-07, 01:39
Καλα εγω ξεκαθαρα θυμαμαι ο αλλος ειχε πει λαρισα ο παρουσιαστης οτι νανε λεει? :green: τελος παντων ελα φετος γιαννη και η δικια σου ζυγαρια ανεβηκε τι σκας :army2:

Vson
10-11-07, 19:41
πραγματικα φοβερο σωμα ,μεγαλειωδες;) κατι που απουσιαζει απο το 99% των body builders ενα μεγαλειωδες κορμι,συνηθως αν και το επιπεδο ειναι perfect τα σωματα δεν ειναι μεγαλειωδη,αυτο ειναι ενα τετοιο σωμα θα ελεγα,πολυ καλος.

RUHL
25-11-07, 23:57
Μερικες προσφατες φωτο τωρα εφτασε απ οτι ειπε τα 140 κιλα με χερι νουμερο 60cm
:bowdown:



6943


6945


6944




Και απο τον μαιο στο πανεληνιο

6948


6947

KATERINI 144
26-11-07, 00:08
μια γεύση των διαστάσεων (εγω ειμαι 1,78υψος ε) :shock:

http://i198.photobucket.com/albums/aa265/144530/DSC00415.jpg

ioannis1
26-11-07, 00:12
:green:

Gasturb
26-11-07, 00:44
Λίγο γομαράκι! :green: :bbbiceps:

Gt

Sourlas
26-11-07, 12:20
Φοβερος. Που να βάλω τα 167εκ μου εκει... Παει...

billys15
26-11-07, 14:03
Πολυ καλος! Κτηνωδεις διαστασεις! :)

Muscleboss
26-11-07, 14:52
Πολύ καλός!!!! Εκπληκτιές μάζες και δεμένες σωστά στο σώμα του! :bodybuilder2:

Πάντως η Most muscular του αργυράκη μ'αρέσει περισσότερο...

ΜΒ

RUHL
26-11-07, 15:33
Ενταξη ρε φωτη και εγω στο υψος τα ιδια σου ριχνω τωρα στον ογκο σε σχεση με τον τσουνο :cursing: :cursing: :rolf: :banghead: :clown: :clown2: ασε καλυτερα παμε για :squat:

Muscleboss
30-11-07, 11:59
πολύ καλός ο Τσούνος! αν και νομίζω είναι φανερή η έλληψη εμπειρίας πάνω στη σκηνή...

ΜΒ

RUHL
05-04-08, 13:56
:inandout: :inandout:

6950

toula_nomikou
05-04-08, 15:20
Μπραβο θηριο το παιδι :clapping: :clapping: :clapping:

argyrakis
05-04-08, 15:58
Και είναι σε αυτη την καταστήσει όλο τον χρόνο

Polyneikos
27-03-09, 12:18
Τεραστιος ο Γιαννης,αληθεια τον πετυχαινει κανεις τωρα;Θα ξανακατέβει;;

KATERINI 144
27-03-09, 15:36
ο ηλιας μπορει να ξερει, νομιζω πηγαινε και στο γυμναστηριο του.

μερικες φωτογραφιες.......



660


661

billys15
27-03-09, 16:23
Νομιζω οτι χρειαζεται να προσεξει τους τρικεφαλους του,γιατι θα ερθουν σε δυσαναλογια μετα...Παρ'ολα αυτα τα εχω ξαναπει,μου αρεσει πολυ ο ογκος του!

Polyneikos
27-03-09, 18:56
Απλά τα σπάει !!!!:bbbiceps::bbbiceps::clap::clap:

TRIANTAFYLLOU
28-03-09, 05:45
παιδια για τον γιάννη τον τσούνο έχω να πώ πως είναι φοβερο ταλέντο αυτός δεν είχε ασχοληθεί ποτε με το ββ μόνο παουερ λίφτινκ έκανε , εγω του έβαλα το μικρόβιο και τον έπεισα για αγώνες καμία σχέση η προπόνηση που εκανε πρίν με τώρα δεν γνώριζε απο ββ και στις αρχες έκανα μαζί του προπόνηση να συνηθίσει σ αυτό το στύλ .

εκείνο που έχω να πώ όμως είναι αυτό που βλέπετε είναι το 50% των δυνατοτήτων του , αν σας πώ πως τον κατεβαζα στους αγώνες και υπο ποιές συνθήκες δεν θα πιστεύετε απο την νύχτα το μαγαζί που δούλευε , εβαζε ο ιδιοκτήτης του μαγαζιού ταξι και κατευθείαν πήγαινε για αγώνες και κοιμόταν λίγο στο ταξί αν δεν τον ανέβαζα ψυχολογικα δεν υπήρχε περίπτωση να κατέβαινε γιατί και απο την δίαιτα είχε τρομερα νεύρα και έριχνε καμία σφαλιάρα και έστελνε κόσμο στο νοσοκομείο , έχει πολλές ιστορίες ο γιάννης κατ αρχήν δεν έχω δεί άνθρωπο με τέτοια έκρηξη και νεύρο , έχει κάνει επιτόπιο άλμα μπροστα μου και δίπλα ένας πολύ γυμνασμένος καρατεκας που ο γιάννης ολόκληρη αρκούδα, και ο καρατέκας δεν μπορούσε να τον φτάσει ο γιαννης 140 κιλά και ο άλλος 65 με το ζόρι.

εγω μπορώ να τον πορώσω εύκολα για αγώνες αλλα λόγω συνθηκών εργασίας και διαφόρων υποχρεώσεων και οικογενειακών δεν θέλω να τον μπριζόσω , τρώει πάρα πολύ και θα φαει και σαβούρα αλλά και σε όγκο είναι καλός δεν σαβουρώνει , πάντα κρατιέτε καλά αλλά το ξαναλέω δεν έχει δώσει τίποτε ακόμη , όπως το λέω και για μενα οτι κάναμε με απλά πράγματα και χωρίς υπερβολές .

επίσης του μέτρησα τα χέρια στο γυμναστήριο και δεν είχε κάνει χέρια εκείνη την μέρα και ήταν 57 εκατοστά , μπορεί τα χέρια και ώμοι να είναι το σημείο του αλλά δεν υστερεί αλλού όλα τα σημεία είναι αρμονικά όπως τρομερές γάμπες , καλά πόδια πλάτη , απλά εχει σημεία που εντυπωσιάζουν .

το άσχημο είναι οτι έχει κόψει και τους δυο δικεφάλους του αλλα σε φασαρία κρύος όπως ήταν κοπάνησε σφαλιάρα σε κάποιον και έπαθε θλάση αλλα η φαση είναι πως ο γιάννης δεν καταλαβαίνει τίποτε εκείνη την ώρα και λέω σφαλιάρα γιατί μπουνιά φοβάτε να ρίξει γιατί δεν ξανασηκώνετε ο άλλος

και το σπουδαίο είναι οτι τον γιάννη τον προσέχουν όλοι στην ξάνθη και η αστυνομία γιατί έχει καθαρίσει την νύχτα μόνος του, μόνο με τα χέρια του και έχω φίλους ασφαλίτες που λένε σε φασαρία αν δεν ήταν ο γιάννης την είχαν άσχημα .

έχει βίντεο στο κινητό του που κάνει 300 κιλά πάγκο για μια όμως αλλα είμαι άσχετος και δεν ήξερα πως να το περάσω , αλλα την επόμενη φορά που θα έρθει για προπόνηση μπορεί να το στείλει στο δικό μου κινητο να το περάσω στον υπολογιστή και απο κεί στο φόρουμ.

billys15
28-03-09, 05:56
57cm χερι,300kg παγκος!!! Καλα ο ανθρωπος φαινεται οτι ειναι κτηνος,αλλα ακομα και τα νουμερα μιλουν απο μονα τους!

Ηλια μηπως ξερεις το βασικο προγραμμα που εκανε οταν ασχολουταν με powerlifting?

KATERINI 144
28-03-09, 12:39
Τσουνος-Αναγνωστου

689

billys15
28-03-09, 16:08
:thumbup::thumbup:

ioannis1
28-03-09, 22:15
που τη θυμηθηκες τεραστιε;

KATERINI 144
28-03-09, 22:22
τις ταχτοποιουσα και ειπα να τις βαλω να υπαρχουν στο φορουμ γιαννη, δες και στις δικες σου :toast:

bobparis
08-04-09, 22:10
πηγαίναμε στο ίδιο gym στη ξάνθη ένα φεγγάρι. ήταν όντως θηριώδης και είχε απίστευτη δύναμη

thegravijia
08-04-09, 22:25
κανα νεο εχουμε ή καμια καινουγρια φοτο?

Polyneikos
08-04-09, 22:27
Καθόλου τεράστιος,του λείπουν μερικα κιλάκια,χα,χα!!Πλάκα κάνω !:P









http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=868&d=1239218799


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=869&d=1239218857

thegravijia
08-04-09, 22:48
βαλτε και αλλες! . παιζει να μαθουμε τι διατροφη κανει κ τι προπονηση...?

Polyneikos
08-04-09, 22:55
Πάρε κι άλλες γιατί βλέπω ότι πωρώθηκες.Πιο αρμόδιος να απαντησει στις ερωτησεις σου είναι ο Ηλίας,γνωρίζονται προσωπικα.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=870&d=1239220365

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=871&d=1239220401


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=872&d=1239220440

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=873&d=1239220479

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=874&d=1239220524

TRIANTAFYLLOU
09-04-09, 00:44
ε ρε παιδια δεν θα το πιστέψετε 5 λεπτα πριν ανοιξω το τοπικ μιλούσα με τον γιαννη στο τηλέφωνο και μου έκανε παραπονα λόγω του τραυματισμου τα χερια του έχασαν αρκετα είναι 55 εκατοστα και περίμετρο στηθους αν θυμάμε μου είπε κάπου εναμιση μέτρο.

οσο για διατροφή ξέρω πολύ καλα τι τρώει γιατι στο ξεκίνημα ακομη σαν ββερ του έλεγα , τρώει τα απλά και βασικά πράγματα όπως όλοι αλλά σε τρελές ποσότητες και είναι και σε όγκο πολύ καλός , αλλά οι συνθήκες εργασίας δεν του επιτρέπουν να κάνει μια σωστή προετοιμασία , αλλά και η τρέλα που έχει ,

στο παουερ απο οτι ξέρω έκανε βασικές ασκήσεις δεν θυμάμε ακριβώς το πρόγραμμα το έχω ξεχάσει αλλα μπορω να μάθω δεν εκανε σωματοδομικες μόνο με στοχο την δύναμη άρσεις θανάτου σκουώτ , πάγκο έκανε πολλά κιλα αλλα είχε τέτοια κατασκευή που τα κιλά τα σήκωνε με τους τρικεφαλους και όμους που ήταν υπερανεπτυγμένοι και μετα αλλάξαμε το πρόγραμμα δούλευε με πολύ λιγότερα κιλα δηλαδή 150 με 180 με άλλους συνδιασμούς για να δώσουμε έμφαση στο στήθος , οχι οτι ήταν λιγότερο δυνατός αλλα έγινε πιό ποιοτικός ώς προς την σωματοδόμιση , δηλαδή κάναμε σετ προκόπωσης για το στήθος ουτως ώστε να μεταφερετε περισσότερη επιβάρυνση στο στήθος παρα τρικεφάλους και ώμους , αυτό είναι που λέμε ταλέντο κυριολεκτικά ρελαντι έφτασε εδω που έφτασε και ζωή στη νύχτα .

thegravijia
09-04-09, 00:58
εκαι μετα αλλάξαμε το πρόγραμμα δούλευε με πολύ λιγότερα κιλα δηλαδή 150 με 180 .

χαχαχαα 180 κιλα χαλαρα μωρε...:bowdown:

the_big_litho
09-04-09, 12:47
Ηλια τον Γιαννη τον θυμαμαι στην Ξανθη οταν ημουνα πανω πηγαινα συχνα εκει, δουλευε σε ενα μαγαζι με του που εβγαινες απο Ξανθη προς Καβαλα αν θυμαμαι καλα, πολυ εντυπωσιακος φαινοτανε με τα ρουχα και νομιζω ειναι και ψηλος

bobparis
09-04-09, 16:19
όλο το πρότυπο gym του Λάζαρου εδώ. αχ αναμνήσεις..

TRIANTAFYLLOU
09-04-09, 19:31
Ηλια τον Γιαννη τον θυμαμαι στην Ξανθη οταν ημουνα πανω πηγαινα συχνα εκει, δουλευε σε ενα μαγαζι με του που εβγαινες απο Ξανθη προς Καβαλα αν θυμαμαι καλα, πολυ εντυπωσιακος φαινοτανε με τα ρουχα και νομιζω ειναι και ψηλος


σωστά ήταν στο myclub και στο ροδον στα μπουζούκια, αλλα έχει σχεδόν ολα τα μαγαζια της ξάνθης και πηγαίνει πολλες φορες πότε στο ένα πότε στο άλλο

TRIANTAFYLLOU
11-08-09, 02:15
έχω και μια πρόσφατη φωτο του γιάννη δίπλα σε ενα χάμερ και φαίνετε λές και θα το πάρει στην πλάτη.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=4002&stc=1&d=1249946003

Polyneikos
11-08-09, 09:34
Πω , πω ,το Hammer φαίνεται "λιγο" μπροστα του !!Που βρίσκεται αυτο το παιδι Ηλία;

TRIANTAFYLLOU
11-08-09, 17:52
είναι με τον μάκαρο τον ψωμιάδη τον πρόεδρο του ΑΟΚ ΚΑΒΑΛΑΣ τώρα πρεπει να είναι αθήνα και μου έστειλε την φωτο με το κινητό .

ο γιάννης είναι ταλέντο με αυτα που κάνει και τα ξενύχτια άλλος δεν θα έκανε τίποτε , αλλα είμαστε στον ίδιο παρονομαστή απλα αυτός είναι και κατα πολύ μικρότερος .

αν έκανε μια σωστή προετοιμασία θα ήταν για παγκόσμιο γιατί δεν είναι μόνο ο όγκος που έχει αλλα ποιότητα και συμμετρία.

TRIANTAFYLLOU
25-11-09, 19:35
βάζω 2 καινούριες φωτο του γιάννη του τσούνου που τις πήρα προχθες και είναι εμφανώς πεσμένος , του είπα να γραφτεί για την κατασκήνωση μήπως βάλει λίγο κρέας και μεγαλώσουν λίγο τα χεράκια του που είναι σαν καλαμάκια :P
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6941&stc=1&d=1259166692

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6942&stc=1&d=1259166740

θέλει όγκο το παιδί και με την δουλειά που κάνει ξενύχτι που να βαλει δεν τον βοηθαει και το σκαρί του .

ειληκρινα μου κλαιγόταν οτι είναι πεσμένος :rolf::rolf::rolf::rolf:

kaiowas
25-11-09, 19:41
Θηρίο είναι. Ηλία το αγωνιστικό κομμάτι το έχει παρατήσει?

TRIANTAFYLLOU
25-11-09, 19:47
γι αυτόν είναι δύσκολο το αγωνιστικο ποτε δεν το παρατάει απλα θέλει να τον σπρώξω και εγω , αλλα δεν συμβαδίζουν κάποια με τον τρόπο ζωής του λόγω μετακινήσεων και μετα βγάζει νεύρα στην δίαιτα , αλλα όλο τον χρόνο είναι καλός δεν χαλάει έχει καλό μεταβολισμό και πολύ τρέλα , άλλα είναι πρώτος σαν άτομο

κάνει πάντα τα απολύτως βασικα πράγματα και το αποτελεσμα του βγαίνει πολύ καλό :thumbup:

Polyneikos
25-11-09, 21:52
Αν ο Γιαννης μπορουσε να αφιερωθει στο bbing θα έκανε χοντρες ζημιες και φυσικα δεν μιλαω μονο για Ελλάδα.Πραγματικα φυσικό ταλέντο !!Αντε Ηλία,ψήστον να ξανακατεβει καμια φορα !!
Μιλαμε για πολύ Hardcore φωτογραφιες ,αντε τωρα να ξεχαστεις και να ξεκινησεις κανεναν καυγα εκει που δουλευει ο Γιαννης !!:green::green:


Εdit: Ενωσα 2 τόπικς που αφορουσαν τον Γιαννη έτσι ώστε να υπαρχουν οι φωτό του σε ενα ενιαιο..Αναμείνατε να μπουν και άλλες φωτο !!

Polyneikos
25-11-09, 22:16
Mερικες φωτό από το 2ο Διασυλλογικό Πρωταθλημα "Αχίλλεια" που είχε γίνει το 2007 στην Λαρισα με πολλους και καλους αθλητες.Τελικα τότε είχε παρει 1η θεση ο Αργυρακης 2η ο Τσιρνιωβίτης 3η ο Τσούνος και 4η ο Σαρακίνης.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6979&stc=1&d=1259176561


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6976&stc=1&d=1259176546


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=6977&stc=1&d=1259176554

The Rock
25-11-09, 22:50
Παιδιά Αργυράκης-Τσούνος έτσι πως τους βλέπω και χωρίς να διαθέτω έμπειρο μάτι,έχω την αίσθηση ότι αυτοί οι 2 διαθέτουν δυνατά καλούπια και αν βγαίνανε στο εξωτερικό σαν επαγγελματίες θα πηγαίνανε πολύ καλά .
Πολλές μάζες ο Τσούνος :shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock::shock:

Polyneikos
25-11-09, 23:48
Ροκ αυτός που εχεις στο αβαταρ σου είχε δει τον Αργυρακη σε Παγκόσμιο και του αρεσε παρα πολυ και μαλιστα του εκανε πρόταση να παει στην Αμερικη να τον προπονησει και να τον κατεβαζει σε αγωνες ,απλά ο Στρατος είχε αλλες προτεραιότητες.Το εχει αναφερει ο Ηλίας σε άλλα τοπικς,κανω αυτη την παρένθεση επειδη το ανεφερες.Ο Τσούνος έχει μαζες pro,πιστευω αν το μελημα του ητα ντο αγωνιστικο bbing θα πήγαινε και αυτός πολύ μακρυα.

TRIANTAFYLLOU
26-11-09, 00:02
^^έτσι ακριβώς είναι κώστα όπως τα λές και μάλιστα ήμουν μπροστα και έλεγα στον στρατή τότε μήπως τι θα κάνει ο μ'ίλος απλα θα βάλεις 10 κιλά και άντε να σταθεί κανείς δίπλα σου , αλλα δεν είχε τέτοιο στόχο ο στρατής , μάλιστα ήταν και ο ντενις τζέιμς και όταν του είπε να βγεί φωτο μαζί του λέει αυτός εγω πρέπει να σου ζητήσω να βγείς μαζί μου , δεν έχεις κανενα αδύνατο σημείο μόνο περισσότερη μαζα χρειάζεσε και δεν θα στεκετε κανείς δίπλα σου

ο τσούνος είναι ταλέντο ποτε δεν είχε ασχοληθεί με ββ παλια στην γερμανία εκανε μόνο παουερ λίφτινκ και όταν πρωτοηρθε στο γυμναστήριο δεν ήξερε απο προπόνηση ββ μόνο τις βασικες δυναμικες ασκήσεις με σκοπό την δύναμη και σε λίγο καιρο έμαθε τα βασικα στην διατροφη προπόνηση κάναμε μαζί κάποιες φορες και κατέβηκε σε αγωνες με πολλες δυσκολίες μεχρι που θα τα παρατούσε 2 μερες πριν τους αγωνες και παρ όλα αυτα είχαν πάθει πλάκα , αφού το είχε ο άνθρωπος .

επίσης ο γιάννης έχει φοβερη έκρηξη νευρικό σύστημα εκρηκτικό μπουνια και φέρετρο που λέμε :box1::box1:

The Rock
26-11-09, 00:04
Ροκ αυτός που εχεις στο αβαταρ σου είχε δει τον Αργυρακη σε Παγκόσμιο και του αρεσε παρα πολυ και μαλιστα του εκανε πρόταση να παει στην Αμερικη να τον προπονησει και να τον κατεβαζει σε αγωνες ,απλά ο Στρατος είχε αλλες προτεραιότητες.Το εχει αναφερει ο Ηλίας σε άλλα τοπικς,κανω αυτη την παρένθεση επειδη το ανεφερες.Ο Τσούνος έχει μαζες pro,πιστευω αν το μελημα του ητα ντο αγωνιστικο bbing θα πήγαινε και αυτός πολύ μακρυα.
Το γνωρίζω ήδη μέσω του φόρουμ :shock:

Panoz
27-11-09, 01:54
Τον Γιαννη Τσουνο τον ειδα την δευτερα που μας περασε στον βολο σε αγωνα ποδοσφαιρου. Ακολουθουσε τον προεδρο του Ολυμπιακου Βολου νομιζω (διορθωστε με γιατι δεν ασχολουμαι με το ποδοσφαιρο).

Ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ και ΕΠΙΒΛΗΤΙΚΟΣ με ολη τη σημασια των λεξεων. Απο κιλα υπολογισα 140+. Επισης πολυ ψηλος, 1.90+ και μεγαλο ευρος πλατης.

Πηγα να τον χαιρετησω αλλα ηταν συνεχεια στο "τρεξιμο" και δεν μπορεσα να τον προσεγγισω.

Την επομενη φορα σιγουρα θα του μιλησω.

TRIANTAFYLLOU
27-11-09, 02:02
Τον Γιαννη Τσουνο τον ειδα την δευτερα που μας περασε στον βολο σε αγωνα ποδοσφαιρου. Ακολουθουσε τον προεδρο του Ολυμπιακου Βολου νομιζω (διορθωστε με γιατι δεν ασχολουμαι με το ποδοσφαιρο).

Ειναι ΤΕΡΑΣΤΙΟΣ και ΕΠΙΒΛΗΤΙΚΟΣ με ολη τη σημασια των λεξεων. Απο κιλα υπολογισα 140+. Επισης πολυ ψηλος, 1.90+ και μεγαλο ευρος πλατης.

Πηγα να τον χαιρετησω αλλα ηταν συνεχεια στο "τρεξιμο" και δεν μπορεσα να τον προσεγγισω.

Την επομενη φορα σιγουρα θα του μιλησω.


πολύ καλα είδες ο γιάννης ήταν!!γιατί όταν ανέβηκε πέρασε απο μένα , άλλη φορα να του μιλήσεις , σταμάτησε απο τον μάκαρο τον ψωμιάδη γιατι σπαζόταν και πήγε στο άλλο το λαμόγιο τον μπέο . εγω καλα τον βλέπω τον γιάννη αυτός κλαίγετε οτι αδυνάτησε βέβαια με τα ρούχα όπως τον είδα δεν φαίνετε για αδύνατος ούτε και στις φωτο που εβαλα

Panoz
27-11-09, 03:24
πολύ καλα είδες ο γιάννης ήταν!!γιατί όταν ανέβηκε πέρασε απο μένα , άλλη φορα να του μιλήσεις , σταμάτησε απο τον μάκαρο τον ψωμιάδη γιατι σπαζόταν και πήγε στο άλλο το λαμόγιο τον μπέο . εγω καλα τον βλέπω τον γιάννη αυτός κλαίγετε οτι αδυνάτησε βέβαια με τα ρούχα όπως τον είδα δεν φαίνετε για αδύνατος ούτε και στις φωτο που εβαλα

:toast:

finalgates
30-11-09, 15:44
ποιος αδυνατος ρε παιδια?ειναι κομματια

spirospros
06-12-09, 19:39
υπεροχος - συγχαριτηρια

Dillet
06-12-09, 23:27
Αδύνατος! Μου λέτε και μένα τη δίαιτα του.:):)

D.ANTONIADIS
08-12-09, 00:04
^^έτσι ακριβώς είναι κώστα όπως τα λές και μάλιστα ήμουν μπροστα και έλεγα στον στρατή τότε μήπως τι θα κάνει ο μ'ίλος απλα θα βάλεις 10 κιλά και άντε να σταθεί κανείς δίπλα σου , αλλα δεν είχε τέτοιο στόχο ο στρατής , μάλιστα ήταν και ο ντενις τζέιμς και όταν του είπε να βγεί φωτο μαζί του λέει αυτός εγω πρέπει να σου ζητήσω να βγείς μαζί μου , δεν έχεις κανενα αδύνατο σημείο μόνο περισσότερη μαζα χρειάζεσε και δεν θα στεκετε κανείς δίπλα σου

ο τσούνος είναι ταλέντο ποτε δεν είχε ασχοληθεί με ββ παλια στην γερμανία εκανε μόνο παουερ λίφτινκ και όταν πρωτοηρθε στο γυμναστήριο δεν ήξερε απο προπόνηση ββ μόνο τις βασικες δυναμικες ασκήσεις με σκοπό την δύναμη και σε λίγο καιρο έμαθε τα βασικα στην διατροφη προπόνηση κάναμε μαζί κάποιες φορες και κατέβηκε σε αγωνες με πολλες δυσκολίες μεχρι που θα τα παρατούσε 2 μερες πριν τους αγωνες και παρ όλα αυτα είχαν πάθει πλάκα , αφού το είχε ο άνθρωπος .

επίσης ο γιάννης έχει φοβερη έκρηξη νευρικό σύστημα εκρηκτικό μπουνια και φέρετρο που λέμε :box1::box1:

KRIVE LOGIA ILIA,AS INE KALA O GIANNIS POU EINAI OLA TA $$$$$$$$$$$$$$

TRIANTAFYLLOU
30-12-09, 06:13
και επειδή μου αρέσει να αποδεικνύω αυτα που λέω πρίν λίγο είμασταν για φαγητό με τον γιάννη , πήρα απο το κινητό του το βίντεο που κάνει πάγκο στο σμίθ με 300 κιλα και αν καταφέρω θα το βάλω στο φόρουμ δεν ξερω πως μπαίνει στο γιουτούμπ και το βαζω με το φοτομπουκετ .

αυτά και μπροστα στα μάτια μου τα κάνει , μιλάμε για τρομερή δύναμη και έκρηξη , πολύ σπάνια περίπτωση ,μόνο άλλες 1 με 2 φορές εχω δεί τετοια περίπτωση , κρίμα που δεν ενδείκνυτε για αγωνες ο γιάννης γιατι στην δίαιτα δεν μπορει έχει πολλα νεύρα και μπορει να δείρει πολύ κόσμο που πιθανόν θα τον ενοχλήσει

http://i255.photobucket.com/albums/hh151/hliasgym/th_tsoynos25062008.jpg (http://s255.photobucket.com/albums/hh151/hliasgym/?action=view&current=tsoynos25062008.flv)



http://www.youtube.com/watch?v=zzmccHEd6qk

No Cash
30-12-09, 08:32
ΓΑΜΗΣΕ ΜΟΝΟ!

Polyneikos
30-12-09, 09:43
Αυτα είναι Ηλία !! 300 ΚΙΛΑ ΠΑΓΚΟ,τι λέμε τωρα !!!:bowdown::bowdown:
Υ.Γ. Αν τα καταφερω θα το ανεβασω καi στο youtube !!!

csofos
09-01-10, 15:20
Δεν μπορώ να το πάρω από το photobucket και να το αποθηκεύσω σαν αρχείο. Μετά είναι εύκολο για το youtube. Προς το παρόν, το έβαλα στο facebook

csofos
09-01-10, 15:23
κρίμα που δεν ενδείκνυτε για αγωνες ο γιάννης γιατι στην δίαιτα δεν μπορει έχει πολλα νεύρα και μπορει να δείρει πολύ κόσμο που πιθανόν θα τον ενοχλήσει


:rolf::rolf::rolf:
Κάτι θυμάμαι.......

Panoz
13-01-10, 02:59
:rolf::rolf::rolf:
Κάτι θυμάμαι.......
λεπτομεριες? :)

Antonis Giannoulis
15-01-10, 12:56
Εγω παιδια ειχα την τυχη να το δω απο κοντα στο καταστημα μου πριν λιγες μερες, και φυσικα του ζητησα να δω το σωμα του.
Ενα εχω να πω .... φοβερες μαζες με τρομερη ποιοτητα και πυκνοτητα, δερμα ψιλο σαν χαρτι, φλεβικοτητα, απιστευτοι ωμοι σαν μπαλες, τρομερες γαμπες και πολυ λεπτη μεση.
Γενικα πολυ ολοκληρωμενο σωμα χωρις αδυναμα σημεια. Και ολα αυτα, σε περιοδο απο οτι μου ειπε, που δεν προσεχει ιδιαιτερα την διατροφη του.
Με απλα λογια GENETIC FREAK....!!!!!!:clap::clap::clap:

spirospros
22-01-10, 10:51
Εγώ αναρωτιέμαι εάν θα υπάρχει κάποιος Olympia σε τέτοια φυσική κατάσταση κ όχι offseason που να κάνει αντίστοιχα κιλά :shock: σε πάγκο ..

Polyneikos
14-04-10, 23:34
Eριχνα μια ματια στο site του Αθλητη και ανακάλυψα ότι ο Γιαννης διαφημίζει ρούχα bbing !!Δεν το ηξερα αυτο,δεν ξερω βεβαια πόσο πρόσφατες είναι οι φωτο.. Ωραιος!:thumbup:

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=10295&stc=1&d=1271277197

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=10296&stc=1&d=1271277203

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=10297&stc=1&d=1271277209


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=10298&stc=1&d=1271277215

TRIANTAFYLLOU
14-04-10, 23:45
το ξέρω αυτό τα λέγαμε όταν ήταν να κάνει την φωτογράφηση και ήταν πιο λίγα κιλά τότε και μου έλεγε είναι πεσμένος ο γιάννης χαχαχα!!
φυσικα άλλοι βάλαν τις φωτο ο γιάννης αποκλείετε δεν ασχολείτε με τέτοια αλλα όντως είχαν κάνει φωτογράφηση για κατάλογο με ρούχα :thumbup::thumbup:

sTeLaKoS
19-04-10, 15:42
Μια ακόμη πρόσφατη φωτογραφία που βρήκα στο facebook.

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=10417&stc=1&d=1271680864


Αυτός δίπλα στον Τσούνο πρέπει να 'ναι καμιά 140 κιλά και φαίνεται "μικρός" δίπλα του :shock:

TRIANTAFYLLOU
19-04-10, 16:52
την εχω και γω αυτη στο κινητό μου , αυτός δίπλα είναι ο κυριάκος απο την καβάλα που είναι αρκουδιάρης πραγματικα και δίπλα στον γιάννη φαίνετε λίγος:thumbup::thumbup:

Antonis Giannoulis
23-04-10, 23:29
την εχω και γω αυτη στο κινητό μου , αυτός δίπλα είναι ο κυριάκος απο την καβάλα που είναι αρκουδιάρης πραγματικα και δίπλα στον γιάννη φαίνετε λίγος:thumbup::thumbup:

Εκανε αρση βαρων, μεχρι που εκοψε τετρακεφαλο νομιζω. Τρελά κιλα στο squat επαιζε...

TRIANTAFYLLOU
23-04-10, 23:50
Εκανε αρση βαρων, μεχρι που εκοψε τετρακεφαλο νομιζω. Τρελά κιλα στο squat επαιζε...

έτσι ακριβώς είναι πολύ δυνατός και ο κυριάκος , απλα έχει πολλους τραυματισμούς και με γόνατα και η μέση του τον ενοχλεί , αλλα κάνει όμως κανονικά προπόνηση και έρχετε πολλες φορες και σε μένα όταν έχει κάποιο πρόβλημα και τα λέμε .

γενικότερα στην καβάλα είχαμε τρελές περιπτώσεις ανθρώπων με υπεφυσικές δυνάμεις που όμως δεν τις εκμεταλεύτηκαν καθόλου με το να ασχοληθούν σοβαρα με κάποιο ολυμπιακό άθλημα

TRIANTAFYLLOU
17-05-10, 18:23
βάζω και μερικές καινούριες φωτο του γιάννη μερικές είναι με τον ιορδάνη κουτσουνια απο θεσσαλονίκη , να σημειωθεί πως ο γιάννης έχει μια εβδομάδα που ξεκίνησε δίαιτα και ο λόγος που κατεβαίνει ενω δεν του επιτρέπουν οι υποχρεώσεις του , είναι η παρότρυνση των φίλων που βλέπουν αν και σε σύντομο διάστημα προετοιμασίας καθόλου θα έλεγα , θα είναι εντυπωσιακός λόγω μάζας και σχήματος
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=10917&stc=1&d=1274108681
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=10918&stc=1&d=1274108700

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=10919&stc=1&d=1274108716
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=10920&stc=1&d=1274108996
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=10921&stc=1&d=1274109016

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=10922&stc=1&d=1274109043
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=10923&stc=1&d=1274109075

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=10924&stc=1&d=1274109104

οι φωτο είναι βέβαια της πλάκας δεν είναι ούτε ξυρισμένος σε μερικές ούτε και χρώμα έχει αλλα σε αυτη την κατάσταση είναι όλο τον χρόνο

Polyneikos
17-05-10, 18:30
ο Τσουνος αν ηθελε και μπορουσε να τα καταφερνει με τις υποχρεωσεις του θα ηταν για πολλα πράγματα στο αθλημα !!:clap::clap:

ioannis1
21-05-10, 11:00
respect :clap::clap:

KATERINI 144
21-05-10, 14:39
respect :clap::clap:+1:clap::clap:

jGod
21-05-10, 14:52
βλεπω να τους κερναει τσαι λιποδιαλυτικο..

mantus3
24-05-10, 17:53
τεραστιος! κ απο κοντα λογο και του υψους του φεναιτε ακομα ποιο μεγαλος...

KATERINI 144
26-05-10, 13:28
φωτογραφιες του Γιαννη Τσουνου απο το πανελληνιο της IFBB 2010.



βάζω και μερικές που είναι η κατηγορία με τον γιάννη τον τσούνο με τον περικλή τον τσουρή απο λάρισα
ο γιάννης είχε πρόβλημα και κράτησε νερα πρίν τον αγώνα αν και έκανε μόνο 2 εβδομάδες προετοιμασία παρ όλα αυτα θα μπορούσε να βγεί πολύ καλύτερος , αυτό του στοίχησε ώστε να κατεβεί και άδειος αλλα και με νερα υποδόρια

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11091&stc=1&d=1274731736


μερικές ακόμη απο τον γιάννη και περικλή

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11114&stc=1&d=1274758126


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11113&stc=1&d=1274758117


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11112&stc=1&d=1274758054

DusWS
30-05-10, 15:28
φετος ο γιαννης με 3 βδομαδες προχειρη προετοιμασια κατεβηκε IFBB και NABBA αλλα οπως μου ειπε χτες, δεν τον πειραξε καθολου η θεση που πηρε εστω και με αυτη την προετοιμασια...

αλλα του χρονου θα επιστρεψει ενας πολυ καλυτερος και ποιοτικοτερος γιαννης για να χτυπησει θεσεις....και πρωτιες..

ελπιζω για τα καλυτερα απο τον γιαννη...

sTeLaKoS
30-05-10, 17:30
Είδα τον Γιάννη προχθές, 2 ημέρες πριν τον αγώνα της ΝΑΒΒΑ. Πραγματικά θηριώδης.
Μακάρι οι επαγγελματικές του υποχρεώσεις να του επιτρέψουν του χρόνου να κάνει ολοκληρωμένη προετοιμασία :thumbup:

NASSER
30-05-10, 20:03
Ο μονος αντιπαλος του Γιαννη ειναι το αγχος. Αν το αποβαλλει θα δουμε εναν αλλο Γιαννη επι σκηνης!!

LION
01-06-10, 17:47
ο Τσουνος αν ηθελε και μπορουσε να τα καταφερνει με τις υποχρεωσεις του θα ηταν για πολλα πράγματα στο αθλημα !!:clap::clap:

ΓΙΓΑΝΤΑΣ!Συμφωνω απολυτα. :clap::clap::clap:

KATERINI 144
01-06-10, 20:24
φωτογραφιες του γιαννη απο το πανελληνιο της NABBA 29/5/2010 στην κατερινη:


Τελευταία κατηγορία bodybuilding



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11505&stc=1&d=1275254550

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11506&stc=1&d=1275254550



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11508&stc=1&d=1275254550

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11509&stc=1&d=1275254550

KATERINI 144
01-06-10, 20:28
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11521&stc=1&d=1275254794


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=11405&stc=1&d=1275168365

TRIANTAFYLLOU
14-06-10, 20:04
και μια καινούρια φωτο με τον γιαννάκη με ρούχα απο βραδυνή έξοδο στα μπουζούκια που δουλεύει ο γιάννης ακόμη είναι όπως ήταν στούς αγώνες και καμία 135 κιλα , εδω είμαι με το μαθητούδι μου όπως τον λέω γιατι ο γιάννης όταν πρωτοήρθε στην ελλάδα απο γερμανία δεν είχε ασχοληθεί με το ββ προηγουμένως καθόλου, παρα μόνο με το παουερ λίφτινκ γι αυτο και είναι τόσο δυνατός και εγω τον μύησα ας το πούμε στο ββ , απλα ποτε δεν κατέβηκε σε αγώνες έχοντας κάνει όπως όλοι σωστή προετοιμασία , ότι κατάφερε είναι καθαρα θέμα γενετικών του

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=12646&stc=1&d=1276535450

csofos
07-10-10, 14:55
Ti mou thumisate tora pou koitaga tis fotos!!!!! Eida fotos pou tou eixa traviksi ego sto gymnastirio pou eixa. Eida to video pou anevasa sto youtube. Ti kales meres!!! Ton Gianni ton eida prin fygo apo Ellada, kapou stis 10 Septemvriou. Itan akomi pio terastios sta 125 kg kai poly pio kommenos apo kathe alli fora. Eixe erthei na me dei kai na me xairetisei prin fygo gia Afstralia.

Xairetismous apo Melvourni paides :toast:

NASSER
07-10-10, 15:35
Εχω τη πληροφορια πως θα συμμετασχει αγωνιστικα τον Νοεμβρη του 2010. Δεν ξερω κατα ποσο αληθευει.
Ελπιζω να του πανε ολα καλα οτι και να κανει.

csofos
08-10-10, 00:48
Nai einai alitheia. Eixe erthei gia na doume pragmata sxetika gia ti diatrofi tou! Afti ti fora itan poly kalyteros. Eidika sta podia tou itan pio kommenos apo kathe alli fora!

Menios Ser1985
21-10-10, 21:06
Γειά σου Χριστόδουλε,πού είσαι ρε ψυχή???:welcome:Όλα καλά?Βάλ'τον δυνατά τον Τζούνο γιατί έχει δυνατότητες!!!

TRIANTAFYLLOU
28-10-10, 04:31
ο γιάννης έχει ήδη ξεκινήσει την προετοιμασία για τούς αγώνες της wabba στο νοβοτέλ και βάζω μερικές φωτο του πρίν 20 μέρες περίπου στην φάση της προετοιμασίας , τωρα είναι καλύτερος βέβαια αλλα αν βγάλει καινούριες θα ποστάρω

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=17603&stc=1&d=1288229226



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=17604&stc=1&d=1288229237



http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=17605&d=1288229269 (http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=17605&d=1288229269)


http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=17606&stc=1&d=1288229385

Polyneikos
28-10-10, 09:13
Eντυπωσιακος ο Γιαννης,η ψηλή κατηγορία θα έχει "πρόβλημα" !!:clap::clap:

Eddie
28-10-10, 12:28
Παρα πολυ καλος!!!Πολυ μαζα!!!

csofos
30-10-10, 05:20
Γειά σου Χριστόδουλε,πού είσαι ρε ψυχή???:welcome:Όλα καλά?Βάλ'τον δυνατά τον Τζούνο γιατί έχει δυνατότητες!!!
Geia sou file mou. Vriskomai Afstralia. Sti Melvourni. Kai den prokeitai na gyriso ksana :)
O Giannis ontos exei polles dynatotites, alla ekei poy ysterei, einai oti akrivos prin ton agona, stamataei na pistevei ston eafto tou. Afto ton xalaei. Ston agona to 2007, thymamai sygkekrimena oti eixe erthei ena atomo kai tou elege ta xeirotera, prospathontas na apodeiksei oti ola osa ekane itan lathos. Imoun etoimos na arpaxto me afto to atomo... alla..... ante na mi deiksoume tin kaki plevra!

***Γραφε με ελληνικους χαρακτήρες,ειναι κανονας του φόρουμ.Για όσους ποσταρουν από εξωτερικο ενα καλο εργαλείο μετατροπης greekenglish σε ελληνικα είναι αυτο το link : http://services.innoetics.com/Greeklish/ (http://services.innoetics.com/Greeklish/)
Kανεις αντιγραφη το κειμενο ,πατας μετατροπη και τα βγαζει ελληνικα.(μεχρι 5000 χαρακτηρες) . :bodybuildinggr: Team ***

Menios Ser1985
30-10-10, 12:42
Geia sou file mou. Vriskomai Afstralia. Sti Melvourni. Kai den prokeitai na gyriso ksana :)
O Giannis ontos exei polles dynatotites, alla ekei poy ysterei, einai oti akrivos prin ton agona, stamataei na pistevei ston eafto tou. Afto ton xalaei. Ston agona to 2007, thymamai sygkekrimena oti eixe erthei ena atomo kai tou elege ta xeirotera, prospathontas na apodeiksei oti ola osa ekane itan lathos. Imoun etoimos na arpaxto me afto to atomo... alla..... ante na mi deiksoume tin kaki plevra!


Α ρε Λάκη αδερφέ μου!Να περνάς όσο καλύτερα γίνεται σου εύχομαι,γιατί είσαι και γ@μώ τους ανθρώπους!Εγώ μπορεί να ανέβω Ορεστιάδα για λίγους μήνες και ήθελα να σε δώ αλλά αφού είσαι Αυστραλία ΟΚ!
Όσο για τον Τσούνο κάτι τέτοιο συμβαίνει,χάνει την εμπιστοσύνη στον εαυτό του!Ανέβασέ του το ηθικό!
Καλή συνέχεια σε ο,τι κι αν κάνεις και σίγουρα θα τα ξαναπούμε κάποια στιγμή από κοντά!Να ξέρεις ότι είσαι από τους λίγους ανθρώπους που εκτιμώ πραγματικά!Να είσαι καλά!!!:welcome:

TRIANTAFYLLOU
30-10-10, 15:30
Geia sou file mou. Vriskomai Afstralia. Sti Melvourni. Kai den prokeitai na gyriso ksana :)
O Giannis ontos exei polles dynatotites, alla ekei poy ysterei, einai oti akrivos prin ton agona, stamataei na pistevei ston eafto tou. Afto ton xalaei. Ston agona to 2007, thymamai sygkekrimena oti eixe erthei ena atomo kai tou elege ta xeirotera, prospathontas na apodeiksei oti ola osa ekane itan lathos. Imoun etoimos na arpaxto me afto to atomo... alla..... ante na mi deiksoume tin kaki plevra!

***Γραφε με ελληνικους χαρακτήρες,ειναι κανονας του φόρουμ.Για όσους ποσταρουν από εξωτερικο ενα καλο εργαλείο μετατροπης greekenglish σε ελληνικα είναι αυτο το link : http://services.innoetics.com/Greeklish/ (http://services.innoetics.com/Greeklish/)
Kανεις αντιγραφη το κειμενο ,πατας μετατροπη και τα βγαζει ελληνικα.(μεχρι 5000 χαρακτηρες) . :bodybuildinggr: Team ***


γειά σου ρε χριστόδουλε , ο γιάννης είναι πολύ καλα καμία σχέση με τις φωτο που έβαλα αλλα ήδη άρχισε να έχει πρόβλημα με τα νεύρα του τα γνωστα 10 φορές την μέρα με παίρνει τηλέφωνο , αλλα είναι καλα απλα όταν κοντεύει στούς αγώνες πάντα απο την δίαιτα τον ρίχνει ψυχολογικα και βγάζει νεύρα , αλλα τον είπα να εκτονώνετε με το περπάτημα αφού τον αρέσει και ηρεμεί , ενω συγχρόνως κάνει και αερόβια .

όσο για την μελβούρνη όταν γυρίσει ο αποστόλης ο φίλος μου θα του πω να βρεθείτε να γνωριστείτε και μπορεί να έρθω και γω καμια βόλτα όταν τελειώσουμε με τις δουλειές μας , άλλα όταν είναι εδω χειμώνας και εκεί καλοκαίρι για να ζεσταθεί το κοκαλάκι μας :toast:

jGod
30-10-10, 16:44
καλη επιτυχια στο παλικαρι στους αγωνες..! τον εχω δει απο κοντα πριν 2 χρονια κ ειναι κτηνος..κ πολυ ψηλος γυρω 1,90 αν θυμαμαι καλα.

csofos
31-10-10, 04:44
γειά σου ρε χριστόδουλε , ο γιάννης είναι πολύ καλα καμία σχέση με τις φωτο που έβαλα αλλα ήδη άρχισε να έχει πρόβλημα με τα νεύρα του τα γνωστα 10 φορές την μέρα με παίρνει τηλέφωνο , αλλα είναι καλα απλα όταν κοντεύει στούς αγώνες πάντα απο την δίαιτα τον ρίχνει ψυχολογικα και βγάζει νεύρα , αλλα τον είπα να εκτονώνετε με το περπάτημα αφού τον αρέσει και ηρεμεί , ενω συγχρόνως κάνει και αερόβια .

όσο για την μελβούρνη όταν γυρίσει ο αποστόλης ο φίλος μου θα του πω να βρεθείτε να γνωριστείτε και μπορεί να έρθω και γω καμια βόλτα όταν τελειώσουμε με τις δουλειές μας , άλλα όταν είναι εδω χειμώνας και εκεί καλοκαίρι για να ζεσταθεί το κοκαλάκι μας :toast:

Ηλία έχεις απόλυτο δίκιο. Είναι τις τελευταίες μέρες του αγώνα που τρελαίνεται. Αλλα αυτό είναι κάτι που συμβαίνει στους περισσοτερους από εμάς. Κανε ότι μπορείς για να του κρατήσεις την ψυχολογία ψηλά. Το περπάτημα δεν ξέρω αν θα τον βοηθήσει και πολύ. Αλλα αυτό που πιστεύω ότι σίγουρα θα βοηθήσει, είναι το να έχει ανθρώπους κοντά του που τον στηρίζουν, και μονο αυτούς! Με τους υπολοιπους καλο θα είναι να τους αποφεύγει. Μιλάω φυσικά για κάνα μηνα πριν την προετοιμασία, όχι για πάντα!

(Τώρα είδα το σήμα ότι απαγορεύονται τα Greeklish. Συγγνώμη)

csofos
31-10-10, 04:46
Α ρε Λάκη αδερφέ μου!Να περνάς όσο καλύτερα γίνεται σου εύχομαι,γιατί είσαι και γ@μώ τους ανθρώπους!Εγώ μπορεί να ανέβω Ορεστιάδα για λίγους μήνες και ήθελα να σε δώ αλλά αφού είσαι Αυστραλία ΟΚ!
Όσο για τον Τσούνο κάτι τέτοιο συμβαίνει,χάνει την εμπιστοσύνη στον εαυτό του!Ανέβασέ του το ηθικό!
Καλή συνέχεια σε ο,τι κι αν κάνεις και σίγουρα θα τα ξαναπούμε κάποια στιγμή από κοντά!Να ξέρεις ότι είσαι από τους λίγους ανθρώπους που εκτιμώ πραγματικά!Να είσαι καλά!!!:welcome:

Μένιο αγορίνα μου, δεν πειράζει. Του χρόνου το καλοκαίρι μπορεί να έρθω για κάνα μηνα. Οποτε θα βρεθούμε:thumbup:

aaabasilis
30-11-10, 01:59
τσουνος γιαννης 300 κιλα πιεσεις παγκου 3 επαναληψεις
zzmccHEd6qk&feature=related

deluxe
30-11-10, 02:26
Κλεβει λιγο, αλλα αρκετα καλος.

jimmy007
30-11-10, 06:07
Φοβήθηκα ότι θα του φύγει κανένας σπόνδυλος στην τελευταία επάνάληψη.. Πολύ δυνατός πάντως...:thumbup:

Polyneikos
30-11-10, 09:22
To τοπικ που ανοίχτηκε στα Πολυμεσα συγχωνευτηκε με το παρων τόπικ καθως προυπηρχε το βιντεο ...
Επίσης να αναφερω οτι ο Γιαννης Τσουνος κερδισε τον Γενικο Τιτλο στο 16ο Πανελληνιο Κυπελλο της IFBB (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?t=11355) το Σαββατο που μας περασε.Ειναι πολυ δυνατος αθλητης παντως.

NASSER
30-11-10, 17:50
ο Γιαννης πετυχε το Σαββατο την καλυτερη φορμα του και δικαια εχει τον τιτλο του γενικου νικητη Κυπελλου 2010 :clap:
Καλη συνεχεια Γιαννη και καλη επιτυχια τον Ιουνιο :thumbup:

TRIANTAFYLLOU
13-12-10, 23:40
πρίν λίγο κάναμε προπόνηση με τον γιάννη και πραγματικα έγινε διπλός απ ότι στούς αγώνες με καλή ποιότητα τον έβγαλα και μερικές φώτο αλλα δεν είχε το καλώδιο της μηχανής να τις έβαζα τώρα , αλλα προσεχώς θα τις ποστάρω .

τα χέρια του όμως ενω είναι κομένα τα δικέφαλα κρύα ήταν 56 εκατοστα, απίστευτος έγινε και πιστεύω τον μάιο να είναι σε ακόμη καλύτερη φόρμα .

πιστεύω το ελληνικό ββ απέκτησε ενα ακόμη όπλο στο βαρυ πυροβολικό του με αξιώσεις για διεθνείς αγώνες :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

Giannis12
13-12-10, 23:49
Α ρε κατι γεννετικά που έχουν μερικοί μερικοί.
Επιβλητικότατος,καλά θα ήταν να είχε ασχοληθεί απο πιο νωρίς με το επαγγελματικό bb τωρα θα ηηταν ακόμα περισσότερο :bbbiceps:

Όλα τα έχει, και το ύψος του τον κάνει ακόμα πιο θεριό.

Dreiko
14-12-10, 00:07
Α ρε κατι γεννετικά που έχουν μερικοί μερικοί.
Επιβλητικότατος,καλά θα ήταν να είχε ασχοληθεί απο πιο νωρίς με το επαγγελματικό bb τωρα θα ηηταν ακόμα περισσότερο :bbbiceps:

Όλα τα έχει, και το ύψος του τον κάνει ακόμα πιο θεριό.

+1:thumbup:αυτες οι δυο λεξεις σου τον χακτηριζουν πληρως γιανναρε...

TRIANTAFYLLOU
14-12-10, 21:17
να μερικές φωτο στο γυμναστήριό μου με τον γιάννη , αλλα είχε τελειώσει η μπαταρία της μηχανής την άλλη φορα θα βγάλουμε καλύτερες

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=19412&stc=1&d=1292350424
μια χαλαρη χωρίς να ποζάρει

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=19413&stc=1&d=1292350435
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=19414&stc=1&d=1292350446

Dreiko
14-12-10, 21:29
πολλες μαζες!!!!!:shock:
:clap::clap::clap:

Eddie
14-12-10, 21:33
Με μια λεξη,"ΜΑΖΑ" :bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

COBRA_STYLE
14-12-10, 23:38
το στηθος του ειναι ΓΑΜΑΤΟ!!!!:thumbup:

StefPat
14-12-10, 23:43
τουμπανίδιον! :P

μάζα παιδιά! Πολύ καλός..

Muscleboss
14-12-10, 23:51
Είναι αυτό που λέμε "δε μπορεί να στρίψει" από τη μάζα :bbbiceps:

Ηλία ευχαριστούμε για τις φώτος :toast:

ΜΒ

Qlim4X
15-12-10, 00:10
απο κοντα ειναι ΤΡΟ ΜΑ ΚΤΙ ΚΟΣ. απλα ΤΕ ΡΑ ΣΤΙΟΣ

chaniotis.manos
15-12-10, 21:45
φαντασου να ητανε και η μπαταρια γεματη.........

LION
20-12-10, 12:03
http://i793.photobucket.com/albums/yy218/c-r-i-s-t-o-s/OVERALL_68_gif.jpghttp://i793.photobucket.com/albums/yy218/c-r-i-s-t-o-s/OVERALL_45_gif.jpghttp://i793.photobucket.com/albums/yy218/c-r-i-s-t-o-s/IMG_5856_gif-2.jpghttp://i793.photobucket.com/albums/yy218/c-r-i-s-t-o-s/IMG_5852_gif-2.jpghttp://i793.photobucket.com/albums/yy218/c-r-i-s-t-o-s/OVERALL_33_gif.jpghttp://i793.photobucket.com/albums/yy218/c-r-i-s-t-o-s/IMG_5851_gif-1.jpghttp://i793.photobucket.com/albums/yy218/c-r-i-s-t-o-s/OVERALL_48_gif.jpg

spirospros
20-12-10, 15:44
φανταστικος :shock:

TRIANTAFYLLOU
20-12-10, 17:08
μπράβο ρε χρήστο πολύ καλα έκανες και μετέφερες και δώ φωτο του γιάννη , αφού σ αυτο το τόπικ γίνετε αναφορα σ αυτόν :thumbup::thumbup:

TRIANTAFYLLOU
22-12-10, 21:39
βάζω και δυο φωτο ασυνήθηστες του γιάννη με κοστούμι δεν είναι και πολυ καθαρες αλλα ο σπύρος ο μπουρνάζος έχει καλύτερες , έτσι να δώσουμε μια διαφορετική νότα αυτού του αθλητή , που έτσι όπως είναι είναι για πασαρέλα :P:P:P

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=19561&stc=1&d=1293042730
http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=19562&stc=1&d=1293042764

και για να μην φεύγουμε απο το κλίμα βάζω και μια απο τις γνωστες συνηθισμένες και με τον τρόπο που ποζάρει και θα το εφαρμόζει έως ότου τα φτιάξει τελείως ,δεν δείχνει το πρόβλημα στα δικέφαλα

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=19563&stc=1&d=1293042780

Eddie
22-12-10, 21:45
:shock::shock::shock::shock::shock:

Τι φαρδος ειν αυτο???????????Ειναι διπλα στον κ Παπαντωνη και φαινεται 2πλασιος!!!!!!ο Χριστος κ η Παναγια!!!!!!!!

:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

Dreiko
22-12-10, 22:01
:shock::shock::shock::shock::shock:

Τι φαρδος ειν αυτο???????????Ειναι διπλα στον κ Παπαντωνη και φαινεται 2πλασιος!!!!!!ο Χριστος κ η Παναγια!!!!!!!!

:bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown::bowdown:

+1000000000000...T-E-Ρ-A-Σ-T-I-O-Σ:bowdown::bowdown::bowdown:

Polyneikos
22-12-10, 22:09
Kατ΄αρχην να ζησει το νεονυμφο ζευγαρι,τις καλύτερες ευχες μας !!:thumbup::thumbup:
Κατα δευτερον τετοιες μαζες και στο μεγεθος του Γιαννη δεν βλέπουμε συχνα πλεον,νομίζω πρεπει να το κοιταξει και για εξω,δεν ξερω τα σχεδια του και τα κουραγια του αλλα το εχει!!:clap:

Giannis12
22-12-10, 22:21
Πωπω :clap:
Συνεχώς ξεφεύγει απο τα ελληνικά δεδομένα :clap:
Σαν τεθωρακισμένο είναι,έχει τρελούς ώμους,όκγος!!! Πάντος ο κ.Τριανταφύλλου μια χαρά στέκεται δίπλα του ;)

COBRA_STYLE
22-12-10, 22:38
Α Π Ι Σ Τ Ε Υ Τ Ο Σ !!!!!!φοβερος!!!!1000 μπραβο!!!!!Οπως λεει κ ο Πολυνεικος για εξω ειναι χαλαρα!!!!respect:bowdown::bowdown::bowdown::clap::thumbup:

NASSER
23-12-10, 00:26
Καταρχην να ζησει το νεονυμφο ζευγαρι! Ευχομαι καθε ευτυχια και καλους απογονους ( ηδη ερχεται ενας απογονος)
Ο Γιαννης οντως εχει ξεφυγει για τα ελληνικα δεδομενα και καθε μερα ειναι και καλυτερος. Φυσικα ο στοχος του ειναι οι επαγγελματικοι αγωνες. :thumbup:

TRIANTAFYLLOU
23-12-10, 00:41
ε ναι ετοιμάζετε για μεγάλα πράγματα αρχής γενομένης απο το καλοκαίρι σ αυτον τον αγώνα το ελίτ προ στην θεσσαλονίκη θα κάνει λίγο ένα χαλάρωμα τωρα στις γιορτες και μετα μπαίνει γερα προετοιμασία , διορθώνοντας τα λάθη που έκανε στον προηγούμενο αγώνα , ώστε να βγεί καλύτερος .

έχει προδιαγραφές αρματος μάχης , δηλαδή είναι ο σωματότυπός του και η σκελετική του κατασκευή να είναι τεθωρακισμένο λέοπαρτ .

απλα μ αρέσει πολυ να τον πειράζω έχει πολυ πλάκα ο γιάννης , αφού όταν τον είδα με το κοστούμι λέω σίγουρα ύφασμα απο αντίσκοινο θα πήραν για να το φτιάξουν και εκεί που είναι με τα λουλούδια στην εκκλησία γελάμε απο το κρύο γιατι είμασταν μέσα στα χιόνια και είχε ψωφόκρυο , λέει έχει πλάκα να με στήσει η νύφη και λέω χαζή είναι να κάνει τέτοιο λάθος, μην έρθει και πιο νωρίς δε λές , γιατι είναι φοβερή κοπέλα πολυ καλός άνθρωπος και τον έχει μάθει καλα , ότι έχει λίγα νευράκια παραπάνω :P:P

είναι πάντως πολύ καλα και ψυχολογικα και με καλη ψυχολογία και όταν σου έρθουν όλα βολικα έχεις καλύτερο αποτέλεσμα και αγωνιστικα .

έτσι θα έχουμε ακόμη εναν αθλητή με αξιώσεις για διεθνείς διακρίσεις στο ελληνικό ββ :thumbup::thumbup::thumbup:

fetas
23-12-10, 01:40
Λοιπον εχω και γω κατι να πω για τον Τσουνο Γιαννη.
Αν δε κανω λαθος ενας απο τους πρωτους αγωνες του ηταν ενα GRAND PRIX στην
εκθεση της Θεσσαλονικης ,ας το πει καλυτερα αυτο ο Ηλιας νομιζω θα ξερει ποτε.
Λοιπον περιμεναμε να δουμε την βαρια κατηγορια και οταν βγηκε ο Τσουνος ευχαριστηθηκαμε απο μαζα.Αλλα επειδη ηταν αρχη δυσκολευοταν με το ποζαριζμα και στο line up και στα συγκριτικα και ετσι ενω στο relax φαινοταν τεραστιος και περιμενες οταν θα ποζαρει να ειναι ακομη καλυτερος σε απογοητευε.Ηρθε λοιπον η ωρα για το Ατομικο του ποζαρισμα .ξεκινησε να παιζει ενα τραγουδι τον rammstein και ο Γιαννης αργησε να ανεβει και βγαινοντας εχασε τον ρυθμο και δεν μπορουσε να συντονιστει ,απο κατω του φωναζαμε πατα Γιαννη!!!! πατα!!!! αυτος τα χασε λιγο και μετα καποιος του φωναξε most muscular most muscular!!!!
και παταει ρε παιδια most muscular και ξεπαγωσαν με τη μια ολοι και αρχισαν να χειροκρωταν με ανοιχτο το στομα .Αυτα ειναι τι τα θες τα ατομικα ποζαριζματα με τα μετρημενα βηματα και τουσ ρυθμους ..βγαινει ο Τσουνος παταει ενα most muscular .......αιντε παιδια μαζευτετα να φυγουμε απο την σκηνη ......:green::green::green::green:χαχαχα δεν θα το ξεχασω ποτε

TRIANTAFYLLOU
23-12-10, 02:09
Λοιπον εχω και γω κατι να πω για τον Τσουνο Γιαννη.
Αν δε κανω λαθος ενας απο τους πρωτους αγωνες του ηταν ενα GRAND PRIX στην
εκθεση της Θεσσαλονικης ,ας το πει καλυτερα αυτο ο Ηλιας νομιζω θα ξερει ποτε.
Λοιπον περιμεναμε να δουμε την βαρια κατηγορια και οταν βγηκε ο Τσουνος ευχαριστηθηκαμε απο μαζα.Αλλα επειδη ηταν αρχη δυσκολευοταν με το ποζαριζμα και στο line up και στα συγκριτικα και ετσι ενω στο relax φαινοταν τεραστιος και περιμενες οταν θα ποζαρει να ειναι ακομη καλυτερος σε απογοητευε.Ηρθε λοιπον η ωρα για το Ατομικο του ποζαρισμα .ξεκινησε να παιζει ενα τραγουδι τον rammstein και ο Γιαννης αργησε να ανεβει και βγαινοντας εχασε τον ρυθμο και δεν μπορουσε να συντονιστει ,απο κατω του φωναζαμε πατα Γιαννη!!!! πατα!!!! αυτος τα χασε λιγο και μετα καποιος του φωναξε most muscular most muscular!!!!
και παταει ρε παιδια most muscular και ξεπαγωσαν με τη μια ολοι και αρχισαν να χειροκρωταν με ανοιχτο το στομα .Αυτα ειναι τι τα θες τα ατομικα ποζαριζματα με τα μετρημενα βηματα και τουσ ρυθμους ..βγαινει ο Τσουνος παταει ενα most muscular .......αιντε παιδια μαζευτετα να φυγουμε απο την σκηνη ......:green::green::green::green:χαχαχα δεν θα το ξεχασω ποτε


καλα το θυμάσε μάλιστα τα είχε πάρει και άσχημα με αυτούς που τον φώναζαν πάτα , αλλα έχω να πω κύλησε πολυ νερό στο αυλάκι απο τότε γιατι ούτε πολύ προετοιμασία είχε κάνει ο γιάννης και κατέβηκε τελευταία στιγμή γιατι δούλευε νύχτα και τα είχε παίξει στην διαιτα σε συνδιασμό με ξενύχτι και τελευταία στιγμή λεει δεν θα κατέβω γιατι δεν μπόρεσα να πάρω άδεια απο την δουλειά και δεν θα κοιμηθω καθόλου , αλλα τελικα τον έπεισα και κοιμόταν μέσα στο ταξί μέχρι θεσσαλονίκη και όσο νάναι αυτες δεν είναι και οι καλύτερες συνθήκες να αγωνιστεί κάποιος .

επίσης όπως έχω ξαναπεί ενω ο γιάννης ήταν ταλέντο , όταν τον πρωτογνώρησα δεν ήξερε απο ββ , αυτός ασχολούταν με το παουερ λίφτινκ , δεν είχε ιδέα δηλαδή απο προπονητικη στο ββ και θυμάμε τον έφερναν απο ξάνθη στο γυμναστήριο και έκανε στις αρχές προπόνηση σε μένα και μαζί και είχα πάθει πλάκα πόσο γρήγορα ανταποκρινόταν το σώμα του , γιατι εκτός τις σωματικές προδιαγραφες είχε και υποδομή απο το παουερ λίφτινκ , οπότε είχε και ραγδαία εξέληξη .
απο τότε βέβαια έχει κάνει θεαματική βελτίωση και θα κάνει ακόμη περισσότερο :thumbup::thumbup:

COBRA_STYLE
23-12-10, 10:02
ηλια τι ηλικια εχει ο γιαννης??

TRIANTAFYLLOU
23-12-10, 17:47
ηλια τι ηλικια εχει ο γιαννης??


δεν θυμάμε ακριβως ενω τον είχα ρωτήσει αφού τον ξέρω απο τότε που πρωτοήρθε στην ελλάδα , είναι γύρω στα 35 με 36 απλα θα τον ρωτήσω να μου πεί ακριβως , αν ήταν γκόμενα θα το θυμόμουν σίγουρα:P:P:P , αλλα εκεί γύρω είναι , θυμάμε με τον στρατη ΄τον αργυράκη έχουν 1 η 2 χρόνια διαφορα είναι μεγαλύτερος άρα κάπου εκεί είναι , σε καλη ηλικία για ββ και για προοπτικη ανόδου :thumbup::thumbup::thumbup:

LION
23-12-10, 18:09
fetas : βγαινει ο Τσουνος παταει ενα most muscular .......αιντε παιδια μαζευτετα να φυγουμε απο την σκηνη ......χαχαχα δεν θα το ξεχασω ποτε



Kατι τετοιο δηλαδη!!!!:thumbup:


Να ζησουν, να ευτυχησουν και καλους απογονους!:toast:





http://i793.photobucket.com/albums/yy218/c-r-i-s-t-o-s/IMG_5857_gif.jpghttp://i793.photobucket.com/albums/yy218/c-r-i-s-t-o-s/OVERALL_67_gif.jpg

Muscleboss
23-12-10, 18:15
Ηλία ευχαριστούμε για τις φώτος. Και με κοστουμι και χωρίς, θηρίο ο Γιάνννης :bbbiceps:



και για να μην φεύγουμε απο το κλίμα βάζω και μια απο τις γνωστες συνηθισμένες και με τον τρόπο που ποζάρει και θα το εφαρμόζει έως ότου τα φτιάξει τελείως ,δεν δείχνει το πρόβλημα στα δικέφαλα

http://forum.bodybuilding.gr/attachment.php?attachmentid=19563&stc=1&d=1293042780

Όντως, αμα προσέξει λίγο τις πόζες του και τις πλευρές που δείχνει περισσότερο στους κριτές, είναι λιγότερο εμφανές το προβλημα. Σκοπεύει να κάνει κάτι στο μέλλον για αυτό; γιατι διαβασα στο παραπάνω μηνυμα "εως ότου τα φτιάξει τελείως"

ΜΒ

TRIANTAFYLLOU
23-12-10, 18:34
Ηλία ευχαριστούμε για τις φώτος. Και με κοστουμι και χωρίς, θηρίο ο Γιάνννης :bbbiceps:



Όντως, αμα προσέξει λίγο τις πόζες του και τις πλευρές που δείχνει περισσότερο στους κριτές, είναι λιγότερο εμφανές το προβλημα. Σκοπεύει να κάνει κάτι στο μέλλον για αυτό; γιατι διαβασα στο παραπάνω μηνυμα "εως ότου τα φτιάξει τελείως"

ΜΒ


είναι στο πρόγραμμα πάνο να τα φτιάξει σε συνενόηση με γιατρό που έχει εμπειρία σε τέτοιες περιπτωσεις και αν φτιάξει αυτο το πρόβλημα τότε θα είναι ακόμη καλύτερος , γι αυτο και είχα αναφέρει αυτο πιο πάνω
σχετικα με την ηλικία που ρωτήσατε πιο πάνω δεν έπεσα πολύ έξω είναι στα 37 ο γιάννης πρίν λίγο με πήρε τηλέφωνο και τον ρώτησα και λέει τι ρωτας τωρα που παντρεύτηκα θέλεις να με κάνεις προξενιό? :P:P, λέω να ενημερώσω ρε συ τα παιδια που ρωτάν

tasos2
23-12-10, 21:20
στις φωτογραφιες φαινεται να χει καποιο προβλημα ο δεξυς δικεφαλος νομιζω...

giannis64
23-12-10, 21:21
ναι αποτι ξερω και η δυο ειναι κομμένοι .

Antonis Giannoulis
24-12-10, 14:08
ναι αποτι ξερω και η δυο ειναι κομμένοι .

Πράγματι ειναι κομμένοι και οι δυο, αλλα ο συνολικός όγκος του χεριού ειναι τόσο μεγάλος που σχεδόν δεν φαίνετε το πρόβλημα καθόλου...

jGod
28-07-11, 22:34
μολις βρηκα τυχαια αυτο το λινκ απο αθλητικη ονλαιν εφημεριδα που μιλαει για τον ...γιαννη τον καραφλο :)

http://www.sentragoal.gr/article.asp?catid=17064&subid=2&pubid=128707868

No Cash
28-07-11, 22:53
αντε να πειραξεις τον ψωμιαδη... χααχαχ

που ουτως η αλλως... δεν θελεις να τον ενοχλησεις.......

jGod
28-07-11, 23:00
αν και καποτε το χα ακουσει σε εναν αγωνα οτι ειναι μπραβος του..απλως τωρα το επιβεβαιωσα :)

Polyneikos
28-07-11, 23:04
Καλο ειναι να προσεχουμε τις εκφρασεις μας..Το οτι ηταν φυλαξη στον Ψωμιαδη το εχει αναφερει και ο Ηλίας,που παει στο γυμναστηριο του και ειναι φίλοι.

TRIANTAFYLLOU
28-07-11, 23:39
τώρα είδα και γω ότι τον έβαλαν στην εφημερίδα τον γιάννη , έκλεψε την παράσταση στο γήπεδο , αλλα ξυρισμένο τον λένε όχι φαλακρό, εδω λάθος έκανε ο δημοσιογράφος .

με τον γιάννη είμαστε φίλοι και τα λέμε τακτικα και προπόνηση κάνει πολλες φορές σε μένα , απλα περιστασιακά πήγαινε στον ψωμιάδη και τωρα που δεν έχει δουλειές κάνει κανένα μεροκάματο στο μαγαζί του στην καβάλα το βίλα μερσέντες και αν χρειαστεί πηγαίνει και στο γήπεδο , αφού τον πειράζω και λέω καλα ρε γιάννη δεν μας έλεγε καμια πληροφορία για κανένα στοίχημα να τα κονομήσουμε , γιατι εμείς άσχετοι είμαστε μ αυτα .
πάντως ο γιάννη είναι εντυπωσιακός και έχει ωραίο όγκο και όπου εμφανίζετε τραβάει τα βλέματα:thumbup::thumbup::thumbup:

jGod
28-07-11, 23:59
Καλο ειναι να προσεχουμε τις εκφρασεις μας..Το οτι ηταν φυλαξη στον Ψωμιαδη το εχει αναφερει και ο Ηλίας,που παει στο γυμναστηριο του και ειναι φίλοι.

αν ελεγα τον αστυνομικο μπατσο θα πειραζε? :) ..ισα ισα μονο να τον θιξω δεν ηθελα..τον εχω δει απο κοντα και εχω μεινει αναυδος γιαυτο και ποσταρα το λινκ! τρομερος αθλητης! κτηνος κανονικο και διμετρος..μετα σου λεει εμεις οι ψηλοι δεν μπορουμε να παρουμε μαζα! φανταζομαι τι θα τρωει!

TEFAAtzis
29-07-11, 00:06
Α και μια παρατηρηση που εγραφε το λινκ του jGod ο Τσουνος δεν ειναι 1,90 ειναι αρκετα πιο πανω.Τον εχω δει και εγω απο κοντα και πραγματικα ειχα μεινει αναυδος:shock:,τεραστιες μαζες.Φανταστειτε με τετοια genetics να ηταν και κανας κοντος 1,65 τι μαζες θα χε!!!

luckyseven
29-07-11, 00:19
Α και μια παρατηρηση που εγραφε το λινκ του jGod ο Τσουνος δεν ειναι 1,90 ειναι αρκετα πιο πανω.Τον εχω δει και εγω απο κοντα και πραγματικα ειχα μεινει αναυδος:shock:,τεραστιες μαζες.Φανταστειτε με τετοια genetics να ηταν και κανας κοντος 1,65 τι μαζες θα χε!!!

Πάνω από 1.90 δεν νομίζω να είναι αν δείς στην προηγούμενη σελίδα τον Τσούνο δίπλα στον Μπουρνάζο ο οποίος είναι 1.87 είναι ίσα περίπου δεν ξέρω δεν τον έχω δει απο κοντά πάντως.:unsure:

tasos2
29-07-11, 01:06
τσουνος γιαννης 300 κιλα πιεσεις παγκου 3 επαναληψεις
zzmccHEd6qk&feature=related

Nταξει παιδια θεος ο τυπος αλλα αυτα τα κιλα δε τα χει. Ουτε την αρνητικη δε μπορει να βγαλει απλα βοηθουν οι αλλοι 2. Ακουσα καποιους που υποτιμησαν καποια ρεκορ κορυφαιων παουερλιφτερς με το προσχημα οτι ο τσουνος ηταν κοντα σε αυτους. Δεν ειναι ετσι ομως. Αν τα σηκωνε οπως τα σηκωνουν στους αγωνες παουρλιφτινγκ θα τρωγε τα μουτρα του

jGod
29-07-11, 01:15
Nταξει παιδια θεος ο τυπος αλλα αυτα τα κιλα δε τα χει. Ουτε την αρνητικη δε μπορει να βγαλει απλα βοηθουν οι αλλοι 2. Ακουσα καποιους που υποτιμησαν καποια ρεκορ κορυφαιων παουερλιφτερς με το προσχημα οτι ο τσουνος ηταν κοντα σε αυτους. Δεν ειναι ετσι ομως. Αν τα σηκωνε οπως τα σηκωνουν στους αγωνες παουρλιφτινγκ θα τρωγε τα μουτρα του


συμφωνω ....αλλα ποιος συγκρινε τον τσουνο με powelifters?..οπως που να συγκριθουν οι powerlifters με τον τσουνο σε απαχη μυικη μαζα και σχημα οι πιο πολλοι ειναι χοντροι με απειρο λιπος

TRIANTAFYLLOU
29-07-11, 01:26
Nταξει παιδια θεος ο τυπος αλλα αυτα τα κιλα δε τα χει. Ουτε την αρνητικη δε μπορει να βγαλει απλα βοηθουν οι αλλοι 2. Ακουσα καποιους που υποτιμησαν καποια ρεκορ κορυφαιων παουερλιφτερς με το προσχημα οτι ο τσουνος ηταν κοντα σε αυτους. Δεν ειναι ετσι ομως. Αν τα σηκωνε οπως τα σηκωνουν στους αγωνες παουρλιφτινγκ θα τρωγε τα μουτρα του


ο γιάννης όταν πρωτοήρθε στο γυμναστήριό μου δεν είχε ασχοληθεί ποτε με το ββ , παουερ λίφτινκ έκανε και έχει ενα φυσικό χάρισμα , μπορεί να έχει νεύρα αλλα έχει και νευρικό σύστημα τρομερό , εδω κάναμε τέστ με αθλητες του καράτε και ταεκβοντο , να πηδήξουν με τα πόδια κλειστα σε μια σκάλα απο κάτω πρός τα πάνω στα σκαλοπάτια χωρίς φόρα και μείναμε όλοι βλάκες , λές και εκτοξευόταν 135 κιλα άνθρωπος και οι άλλοι που ήταν 60 δεν τον έφτανε κανένας και είχαν υποτίθετε καλό άλμα
όπως δηλαδή εκρηκτικοί είναι και οι αρσιβαρίστες , η μέγιστη δύναμη για λίγες επαναλήψεις έχει να κάνει και με το νευρικό σύστημα και κατα πόσο μπορεί κάποιος να δώσει το 100%
εγω τον έχω δεί να κάνει και 250 κιλα σε ελεύθερο παγκο , βέβαια έχει τεχνική όπως στο παουερ λίφτινκ , εκεί δεν τούς ενδιαφέρει να σηκώσουν με τους θωρακικούς να γυμνάσουν στήθος αλλα απλα να τα σηκώσουν , οπότε μην απορείτε με τα κιλα γιατι δεν είναι τυχαίο , απλα όταν πρωτοήλθε και κάναμε μαζί προπόνηση του είπα να ξεχάσει αυτο το στύλ και κάναμε αυστηρα και επαναλήψεις με 150 κιλα που του φαινόταν λίγα αρχικα αλλα επειδή δεν είχε συνηθήσει σ αυτο το στύλ με επαναλήψεις φαινόταν δύσκολα .
σημασία έχει αν κάποιος δοκιμάσει τα 300 κιλα, θα δεί ούτε να τα κρατήσει με βοήθεια μπορεί .
ο γιάννης έχει τετοια δύναμη και έκρηξη , που τον πειράζω και του λέω εσυ μπορείς με την τρέλα σου και τα κόκκαλά σου να σπάσεις , όταν είχε κόψει τους δικεφάλους και όχι στην προπόνηση αλλα σε φασαρία , μπουνια και φέρετρο που λένε , αλλα προσέχει και δεν χτυπάει αν τύχει με μπουνιές αλλα σφαλιάρες :P:P:P

TEFAAtzis
29-07-11, 01:32
ο γιάννης όταν πρωτοήρθε στο γυμναστήριό μου δεν είχε ασχοληθεί ποτε με το ββ , παουερ λίφτινκ έκανε και έχει ενα φυσικό χάρισμα , μπορεί να έχει νεύρα αλλα έχει και νευρικό σύστημα τρομερό , εδω κάναμε τέστ με αθλητες του καράτε και ταεκβοντο , να πηδήξουν με τα πόδια κλειστα σε μια σκάλα απο κάτω πρός τα πάνω στα σκαλοπάτια χωρίς φόρα και μείναμε όλοι βλάκες , λές και εκτοξευόταν 135 κιλα άνθρωπος και οι άλλοι που ήταν 60 δεν τον έφτανε κανένας και είχαν υποτίθετε καλό άλμα
όπως δηλαδή εκρηκτικοί είναι και οι αρσιβαρίστες , η μέγιστη δύναμη για λίγες επαναλήψεις έχει να κάνει και με το νευρικό σύστημα και κατα πόσο μπορεί κάποιος να δώσει το 100%
εγω τον έχω δεί να κάνει και 250 κιλα σε ελεύθερο παγκο , βέβαια έχει τεχνική όπως στο παουερ λίφτινκ , εκεί δεν τούς ενδιαφέρει να σηκώσουν με τους θωρακικούς να γυμνάσουν στήθος αλλα απλα να τα σηκώσουν , οπότε μην απορείτε με τα κιλα γιατι δεν είναι τυχαίο , απλα όταν πρωτοήλθε και κάναμε μαζί προπόνηση του είπα να ξεχάσει αυτο το στύλ και κάναμε αυστηρα και επαναλήψεις με 150 κιλα που του φαινόταν λίγα αρχικα αλλα επειδή δεν είχε συνηθήσει σ αυτο το στύλ με επαναλήψεις φαινόταν δύσκολα .
σημασία έχει αν κάποιος δοκιμάσει τα 300 κιλα, θα δεί ούτε να τα κρατήσει με βοήθεια μπορεί .
ο γιάννης έχει τετοια δύναμη και έκρηξη , που τον πειράζω και του λέω εσυ μπορείς με την τρέλα σου και τα κόκκαλά σου να σπάσεις , όταν είχε κόψει τους δικεφάλους και όχι στην προπόνηση αλλα σε φασαρία , μπουνια και φέρετρο που λένε , αλλα προσέχει και δεν χτυπάει αν τύχει με μπουνιές αλλα σφαλιάρες :P:P:P

τι σφαλιαρα φας απο ενα τετοιο θηριο τι μπουνια το ιδιο και το αυτο ειναι!!!

tasos2
29-07-11, 01:55
συμφωνω ....αλλα ποιος συγκρινε τον τσουνο με powelifters?

Καποιοι απο το φορουμ σε μια συζητηση για ρεκορ ουτε που θυμαμαι που


..οπως που να συγκριθουν οι powerlifters με τον τσουνο σε απαχη μυικη μαζα και σχημα οι πιο πολλοι ειναι χοντροι με απειρο λιπος

Τσεκαρε τον σκοτ μεντελσον



σημασία έχει αν κάποιος δοκιμάσει τα 300 κιλα, θα δεί ούτε να τα κρατήσει με βοήθεια μπορεί .


Σαφως και εχει τεραστια δυναμη. Δεν αμφεβαλλε κανεις. Απλα οχι τοση ωστε να χειριστει τα συγκεκριμενα κιλα και οχι τοση που να συγκριθει με παουρλιφτερς που εχουν γραψει ιστορια. Τσεκαρε τους σκοτ μεντελσον, ραιαν κανελυ, τεντ αρσιντι και ενα σωρο αλλους πως χειριζονται τα 300 και ποσο αργα κανουν την αρνητικη. Ο τσουνος παει να κανει αργα την αρνητικη και τα κιλα πεφτουν με δυναμη πανω του (παρολο που ειναι φανερο οτι δε θελει να γινει αυτο).
Φυσικα δε το λεω για να τον μειωσω γιατι ειναι τεραστιος απλα με ενοχλησε που καποιοι ειπαν οτι τα ρεκορ καποιων οπως ο σκοτ μεντελσον δεν ειναι σημαντικα επειδη τα εκανε και ο τσουνος.

jGod
29-07-11, 02:24
ηλια μια ερωτηση..αν και κοτσανα ειναι αλλα οκ.ειναι νορμαλ να κοψει τον δικεφαλο του απλα επειδη ηταν κρυος και εδωσε μια καλη μπουνια ας πουμε?τα αας παιζουν ρολο?

TRIANTAFYLLOU
29-07-11, 02:56
ηλια μια ερωτηση..αν και κοτσανα ειναι αλλα οκ.ειναι νορμαλ να κοψει τον δικεφαλο του απλα επειδη ηταν κρυος και εδωσε μια καλη μπουνια ας πουμε?τα αας παιζουν ρολο?



άλλος απο φτέρνησμα έπαθε θλάση στην πλάτη , οι ποδοσφαιριστές παθαίνουν θλάση ενω είναι στην μεση του παιχνιδιού και είναι ζεστοι αλλα παρ όλα αυτα κόβουν μυικές ίνες σε μεγάλο βαθμό στούς μηριαίους η προσαγωγούς , θα μου πείτε εκεί είναι η ταχύτητα , μα και εδω για ταχύτητα και έκρηξη μιλάμε και μάλιστα κρύος .

οι μεγάλοι μυς μπορεί να είναι δυνατοί να έχουν εκρηκτικότητα , αλλα για να αποδώσουν χωρίς προβλήματα χρειάζονται ζέσταμα και διατάσεις , όταν είσαι κρύος και σε συνθήκες απρόβλεπτες όλα είναι πιθανά .

στο πρώτο μέρος της ερώτησής σου ενω το κατάλαβες και το λές παρ όλα αυτα το είπες
και τι ενοώ , στο τόπικ τωρα του γιάννη και για ενα περιστατικό όπως ανέφερα που μπορεί να συμβεί ποικιλοτρόπως , να καθήσουμε να σχολιάζουμε αν συμβαίνει αυτο με αας η όχι είναι το λιγότερο άκυρο , γιατι σε άλλα τόπικ έχουμε εξηγήσει γιατι συμβαίνουν αυτα και την αιτιολογία υπο ποιές συνθήκες .

ενα ακόμη παράδειγμα θα πώ αν ρίξουμε απο τον 3ο όροφο μια γάτα δεν θα πάθει τίποτε θα σηκωθεί και θα τρέχει αν πέσει ένας ελέφαντας μπορεί να πάθει ζημια , ενω είναι πιο δυνατό ζώο παρ όλα αυτα επειδη έχει μεγαλύτερη δύναμη πτώσης θα πάθει ζημια

ενας αδύνατος άνθρωπος μπορεί να χτυπήσει με όλη του την δύναμη το χέρι κάπου και απλα να πονέσει και ενας δυνατός να χτυπήσει και να σπάσει το κόκκαλο του , οπότε τι να ψάχνουμε γωνίες στο εικοσάρικο

Madd_Chadd
29-07-11, 13:16
Toν ειδα απο κοντα οταν ειχε ερθει να παρακολουθησει τους αγωνες της ΝΑΒΒΑ στα Σερρας.Τον κοιτουσαν ΟΛΟΙ οι θεατες,αφου με ελεγαν γνωστοι μετα τον αγωνα "Εκεινος ο Φαλακρος επρεπε να ποζαρει ηταν τεραστιος".Εγω που περασα απο μπροστα του ενω ηταν ορθιος μπορω να πω με σιγουρια πως ηταν ο πιο μυωδης ανθρωπος που εχω δει απο κοντα.;)

TRIANTAFYLLOU
16-08-11, 21:33
μόλις πρίν λίγο ήταν ο γιάννης στο γυμναστήριο και δεν ήταν καλα ψυχολογικα να κάνει προπόνηση αλλα τελικα τον έπεισα να κάνει λίγο στήθος και εκεί που έκανε με τα 180 κιλα πάγκο λέει ηλία βάλε 230 και κάτσε πίσω και λέω ενα φιλαράκι τράβα βίντεο , ε λοιπόν έκανε καθαρα 230 κιλα 3 επαναλήψεις και εγω γελούσα γιατι μόνο ακουμπούσα τα χέρια μου επάνω , απλα το βίντεο το έχω στο κινητό μου και αν βρω τρόπο θα το ανεβάσω και εδω .

και αυτο σημαίνει αν κάνει καθαρά προπόνηση δύναμης γιατι απο τότε που κατεβαίνει σε αγώνες ββ έχει αλλάξει την προπόνηση , τότε μπορεί να ανέβει πολλα κιλα για μονή επανάληψη, απλα δεν είναι αυτοσκοπός αυτός , γιατι όπως λέει κι ό ίδιος εγω ηλία το ββ απο χόμπυ το κάνω , αφού μπράβος είμαι , δηλαδή δουλεύει σαν προστασία και αυτή είναι η αλήθεια :thumbup:

Madd_Chadd
16-08-11, 22:37
μόλις πρίν λίγο ήταν ο γιάννης στο γυμναστήριο και δεν ήταν καλα ψυχολογικα να κάνει προπόνηση αλλα τελικα τον έπεισα να κάνει λίγο στήθος και εκεί που έκανε με τα 180 κιλα πάγκο λέει ηλία βάλε 230 και κάτσε πίσω και λέω ενα φιλαράκι τράβα βίντεο , ε λοιπόν έκανε καθαρα 230 κιλα 3 επαναλήψεις και εγω γελούσα γιατι μόνο ακουμπούσα τα χέρια μου επάνω , απλα το βίντεο το έχω στο κινητό μου και αν βρω τρόπο θα το ανεβάσω και εδω .

και αυτο σημαίνει αν κάνει καθαρά προπόνηση δύναμης γιατι απο τότε που κατεβαίνει σε αγώνες ββ έχει αλλάξει την προπόνηση , τότε μπορεί να ανέβει πολλα κιλα για μονή επανάληψη, απλα δεν είναι αυτοσκοπός αυτός , γιατι όπως λέει κι ό ίδιος εγω ηλία το ββ απο χόμπυ το κάνω , αφού μπράβος είμαι , δηλαδή δουλεύει σαν προστασία και αυτή είναι η αλήθεια :thumbup:

Καιγομαι να δω το βιντεο Κ.Τριανταφυλλου,αλλα θα περιμενω με υπομονη οπως και τα υπολοιπα μελη του site.Μπραβο παντως στον Τσουνο Ιωαννη.:clap::thumbup::bowdown:

TRIANTAFYLLOU
16-08-11, 23:29
Καιγομαι να δω το βιντεο Κ.Τριανταφυλλου,αλλα θα περιμενω με υπομονη οπως και τα υπολοιπα μελη του site.Μπραβο παντως στον Τσουνο Ιωαννη.:clap::thumbup::bowdown:

είναι και πολυ καθαρό το βίντεο , απλα δεν είχε σκοπό να βάλει μέγιστα κιλα ήδη έκανε με τα 180 επαναλήψεις και έφαγε μια φλασιά λέει βάλε όσα πέρνει η μπάρα και η αλήθεια δεν είχε άλλα ολυμπιακα κιλα γι αυτη την μπάρα , αλλιώς θα έβαζε 250 , η αν έρθει ο γιάννης64 καμια μερα απο καβάλα και ξέρει θα του το στείλω να το ανεβάσει και μερικές φωτο :thumbup:

tasos2
16-08-11, 23:31
λέει ηλία βάλε 230 και κάτσε πίσω και λέω ενα φιλαράκι τράβα βίντεο , ε λοιπόν έκανε καθαρα 230 κιλα 3 επαναλήψεις

Ειδες λοιπον που δεν ειχα τελειως αδικο. 230 απο 300 ειναι 70 κιλα μειον. Γιατι με τα 300 δεν ηταν εγκυρο ετσι οπως εκανε. Αυτο ειπα μονο. Παρολαυτα 230 επι 3 ειναι φοβερα δυνατος. Συγχαρητηρια.

Madd_Chadd
17-08-11, 12:06
είναι και πολυ καθαρό το βίντεο , απλα δεν είχε σκοπό να βάλει μέγιστα κιλα ήδη έκανε με τα 180 επαναλήψεις και έφαγε μια φλασιά λέει βάλε όσα πέρνει η μπάρα και η αλήθεια δεν είχε άλλα ολυμπιακα κιλα γι αυτη την μπάρα , αλλιώς θα έβαζε 250 , η αν έρθει ο γιάννης64 καμια μερα απο καβάλα και ξέρει θα του το στείλω να το ανεβάσει και μερικές φωτο :thumbup:

Oποτε να ελπιζουμε στο μελλον και σε αλλο βιντεο με περισσοτερα.:thumbup:;)

D.ANTONIADIS
17-08-11, 16:21
μόλις πρίν λίγο ήταν ο γιάννης στο γυμναστήριο και δεν ήταν καλα ψυχολογικα να κάνει προπόνηση αλλα τελικα τον έπεισα να κάνει λίγο στήθος και εκεί που έκανε με τα 180 κιλα πάγκο λέει ηλία βάλε 230 και κάτσε πίσω και λέω ενα φιλαράκι τράβα βίντεο , ε λοιπόν έκανε καθαρα 230 κιλα 3 επαναλήψεις και εγω γελούσα γιατι μόνο ακουμπούσα τα χέρια μου επάνω , απλα το βίντεο το έχω στο κινητό μου και αν βρω τρόπο θα το ανεβάσω και εδω .

και αυτο σημαίνει αν κάνει καθαρά προπόνηση δύναμης γιατι απο τότε που κατεβαίνει σε αγώνες ββ έχει αλλάξει την προπόνηση , τότε μπορεί να ανέβει πολλα κιλα για μονή επανάληψη, απλα δεν είναι αυτοσκοπός αυτός , γιατι όπως λέει κι ό ίδιος εγω ηλία το ββ απο χόμπυ το κάνω , αφού μπράβος είμαι , δηλαδή δουλεύει σαν προστασία και αυτή είναι η αλήθεια :thumbup:

MONO 230 XA,XA,XA:P:P:welcome::welcome::toast::toast:

argyrakis
20-08-11, 21:36
http://www.youtube.com/watch?v=coFidfzDYUo

tasos2
20-08-11, 21:46
Πολυ πορωμενος τυπος! Τον παω! Ειδα και το αλλο το βιντεακι με τα σκουατ. Πως πορωνεται ετσι με τα βαρη...:green:

argyrakis
20-08-11, 21:55
http://i216.photobucket.com/albums/cc195/argyrakis1/16082011276.jpg
http://i216.photobucket.com/albums/cc195/argyrakis1/16082011275.jpg
http://i216.photobucket.com/albums/cc195/argyrakis1/16082011277.jpg

Polyneikos
20-08-11, 22:01
Θηριωδης :shock::shock:

argyrakis
20-08-11, 22:18
Αυτές είναι η ποιο πρόσφατες φωτογραφίες του Γιάννη.
Είναι πάντα σε φόρμα και με όγκο επαγγελματικού επίπεδου .
Αν ήταν ποιο συγκεντρωμένος στης προετοιμασίες που έκανε νομίζω πώς έπρεπε να έπαιζε με τους επαγγελματίες τώρα

m3ssias
20-08-11, 23:19
χαιρεσαι να βλεπεις βιντεο και φωτογραφιες με τον Γιαννη! Αυτο που λεει ο Στρατος το πιστευω... φενεται κ επειδη τον γνωρισα κ απο κοντα , ο Γιαννης ανετα παιζει με επαγγελματιες,κ μαλιστα μπορει να κανει και καριερα! μ εκανε εντυπωση που πραγματικα ειναι πωρωμενος με το αθλημα, θυμαμαι που πηγαμε στις τουαλετες στο ΤΕΙ στους αγωνες της ΝΑΒΒΑ και παταγαμε ποζες στον καθρεφτη!! χα0χα0αχ0αχ0
Ο ανθρωπος ειναι φιαγμενος για να ειναι τεραστιος!:bbbiceps:
:thumbup::clap::clap:

TRIANTAFYLLOU
21-08-11, 00:00
μπράβο ρε στρατή που το ανέβασες είχα ενα ακόμη βιντεάκι αλλα εκείνο κάναμε πολλες χαζομάρες και απο τα γέλια δεν μπορούσε να κάνει το σετ , σ αυτο προηγουμένως έκανε με τα 180 επαναλήψεις και δεν είχαμε σκοπό να ανεβάσουμε κιλα και μετα είπε να βάλουμε όσα ολυμπιακά έχει ελεύθερα το γυμναστήριο , αλλα τα κάνει χωρίς παλμο καθαρα δυναμικα .

αφού τον λέω καμια φορα φαντάσου να κοιμόσουν και νωρίς (γιατι με την δουλεια που κάνει δεν είναι εφικτό) και να ήσουν πιο πειθαρχημένος σε όλα φαγητό προπόνηση , υπνο , ξεκούραση , αλλα τι να κάνουμε δεν γίνετε να τα χουμε όλα :thumbup:

tasos2
21-08-11, 00:07
αφού τον λέω καμια φορα φαντάσου να κοιμόσουν και νωρίς (γιατι με την δουλεια που κάνει δεν είναι εφικτό) και να ήσουν πιο πειθαρχημένος σε όλα φαγητό προπόνηση , υπνο , ξεκούραση , αλλα τι να κάνουμε δεν γίνετε να τα χουμε όλα :thumbup:

Aν επιτρεπεται τι ωρες κοιμαται περιπου? 2-3 ας πουμε ή καθεται ολη τη νυχτα και κοιμαται το πρωι? Αν ειναι το δευτερο τοτε ειναι απιστευτο που ειναι σε αυτο το επιπεδο.

TRIANTAFYLLOU
21-08-11, 01:56
Aν επιτρεπεται τι ωρες κοιμαται περιπου? 2-3 ας πουμε ή καθεται ολη τη νυχτα και κοιμαται το πρωι? Αν ειναι το δευτερο τοτε ειναι απιστευτο που ειναι σε αυτο το επιπεδο.

2-3 δεν κοιμάμε ποτε εγω που δεν έχω καμία σχέση με νύχτα σε θέμα δουλειάς ενοώ , γιατι για διασκέδαση είμαι βάμπιρας , ακόμη και όταν κατέβαινα σε αγώνες και πιάνω 5-6 η ώρα και ο γιάννης χαλαρα πιάνει αυτές τις ώρες .

μάλιστα θα πω ενα περιστατικό τις πρώτες φορές που κατέβηκε σε αγώνες που μια μερα πρίν μου λέει δεν θα κατέβω γιατι δεν γίνετε να μην παω στη δουλεια , (δούλευε σάββατο στα μπουζούκια ) και λέω θα ρθείς άλλα δεν θα ρθείς με δικό σου αμάξι αλλα θα πείς το αφεντικό να σε στείλει με ταξί και θα πείς τον ταξιτζή να πηγαίνει σιγα να μπορέσεις να κοιμηθείς στο ταξί και έτσι έγινε απο τα μπουζούκια κατευθείαν πήγε σε αγώνες .

βλέπεις δεν έχουμε όλοι την πολυτέλεια να τα κάνουμε όλα όπως πρέπει , εγω κατέβαινα σε αγώνες και δούλευα σε μηχανουργείο 12 ώρες την μερα , η νύχτα είναι πολυ πιο εύκολη αν εξαιρέσουμε το ξενύχτι , αρκεί να υπάρχει θέληση και πίστη σ αυτό που κάνεις
ο γιάννης έχει και το ταλέντο και προδιαγραφές να βάζει κρέας πάνω του .

θυμάμε παλια με ρωτούσαν κατι παιδια που δουλεύουν νύχτα , ηλία κανα καλό πρόγραμμα ρε σύ να βάλουμε κιλά και γω μεταξύ αστείου και σοβαρού έλεγα να κοιμάστε νωρίς :P:P

Kazmaier
21-08-11, 11:03
2-3 δεν κοιμάμε ποτε εγω που δεν έχω καμία σχέση με νύχτα σε θέμα δουλειάς ενοώ , γιατι για διασκέδαση είμαι βάμπιρας , ακόμη και όταν κατέβαινα σε αγώνες και πιάνω 5-6 η ώρα και ο γιάννης χαλαρα πιάνει αυτές τις ώρες .

μάλιστα θα πω ενα περιστατικό τις πρώτες φορές που κατέβηκε σε αγώνες που μια μερα πρίν μου λέει δεν θα κατέβω γιατι δεν γίνετε να μην παω στη δουλεια , (δούλευε σάββατο στα μπουζούκια ) και λέω θα ρθείς άλλα δεν θα ρθείς με δικό σου αμάξι αλλα θα πείς το αφεντικό να σε στείλει με ταξί και θα πείς τον ταξιτζή να πηγαίνει σιγα να μπορέσεις να κοιμηθείς στο ταξί και έτσι έγινε απο τα μπουζούκια κατευθείαν πήγε σε αγώνες .

βλέπεις δεν έχουμε όλοι την πολυτέλεια να τα κάνουμε όλα όπως πρέπει , εγω κατέβαινα σε αγώνες και δούλευα σε μηχανουργείο 12 ώρες την μερα , η νύχτα είναι πολυ πιο εύκολη αν εξαιρέσουμε το ξενύχτι , αρκεί να υπάρχει θέληση και πίστη σ αυτό που κάνεις
ο γιάννης έχει και το ταλέντο και προδιαγραφές να βάζει κρέας πάνω του .

θυμάμε παλια με ρωτούσαν κατι παιδια που δουλεύουν νύχτα , ηλία κανα καλό πρόγραμμα ρε σύ να βάλουμε κιλά και γω μεταξύ αστείου και σοβαρού έλεγα να κοιμάστε νωρίς :P:P
xaxaaxaxaxxa αψογος!

TRIANTAFYLLOU
01-09-11, 18:04
και 2 φωτο με τον γιάννη μια πρόσφατη απο την επίδειξη που έκανε στο ρίνκ του NO LIMITS και μια απο την προετοιμασία του για ιερωμένος παπάς δηλαδή με μούσια :P:P:P

30719
30720

ελμερ
01-09-11, 18:09
Ηλια σε βλεπω δυνατο!:thumbup::thumbup:

TRIANTAFYLLOU
01-09-11, 18:27
Ηλια σε βλεπω δυνατο!:thumbup::thumbup:

μπά άδειο μύδι εγω νοιώθω αλλα με αυτα που κάνω πάλι καλα :green:

Timoleon
01-09-11, 23:06
αντε να πειραξεις τον ψωμιαδη... χααχαχ

που ουτως η αλλως... δεν θελεις να τον ενοχλησεις.......

Ενας καλός αθλητής δεν σημαίνει ότι ξέρει από θέματα ασφαλείας,ούτε ένας συνοδός ασφαλείας είναι πρωταθλητής.Σε καμμία περίπτωση προσωπικό ασφαλείας είναι το ίδιο με "μπράβους".Η ιδιωτική προστασία δεν είναι το ίδιο αντικείμενο με τη προστασία του πολίτη και τη δημόσια τάξη.Ο πραγματικός κίνδυνος για έναν V.I.P. είναι η τρομοκρατία,η επιχειρηματική κατασκοπεία και ο αθέμιτος ανταγωνισμός...Μη ξεχνάτε ότι,επί ετών που δρούσε η τρομοκρατική οργάνωση "17 Νοέμβρη" κανένας "νυχτερινός" κ.τ.λ. δεν ήθελε να έλθει αντιμέτωπος μαζί της.Επίσης, κανείς τρομοκράτης δεν σηκώνει 200 κιλά στο πάγκο,κι όμως κάνουν ζημιά_

No Cash
01-09-11, 23:33
ναι ρε αδερφε... συμφωνω.... ετσι το πα..


τα 200 και 300 κιλα παγκο δεν προλαβαινουν το μολυβι...

Timoleon
01-09-11, 23:42
ναι ρε αδερφε... συμφωνω.... ετσι το πα..


τα 200 και 300 κιλα παγκο δεν προλαβαινουν το μολυβι...

Δεν το έγραψα τόσο για σένα φίλε No Cash.Πήρα την ευκαιρία να ψιλοθίξω λίγο το εν λόγω θέμα γιατί δυστυχώς στην Ελλάδα λόγω της ημιμάθειας πάνω σε πολλούς τομείς...ότι δηλώνεις είσαι_

Hercules
02-09-11, 00:35
coFidfzDYUo

μια επαναληψη καθαρη εχει στα 230 κιλα,αυτη ειναι κ η μεγιστη δυναμη του..θηριο ο τυπος!πολυ ωραιο το gym by the way,που βρισκεται?

sTeLaKoS
02-09-11, 09:45
Στη Χρυσούπολη Καβάλας, είναι το γυμναστήριο του Ηλία (TRIANTAFYLLOU (http://forum.bodybuilding.gr/member.php?876-TRIANTAFYLLOU) )

Madd_Chadd
02-09-11, 12:09
Μπραβο στο παλικαρι!!!:clap::thumbup:

TRIANTAFYLLOU
02-09-11, 18:42
παρεπιπτόντως τα κιλα που κανει στο βίντεο ο γιάννης τα κάνει καθαρά , αφού εγω καθόμουν πίσω και βοηθούσα και απλα είχα τα χέρια πάνω , δεν είναι να παίζουμε με αυτα τα κιλα , αν γίνει μια στραβή την κάτσαμε . στο ξεκόλημα στην τελευταία επανάληψη να κράτησα λίγο .

εγω μια φορά μόνος μου με είχαν μείνει τα 160 στο στήθος , είπα ο βλάκας αφού κάνω προπόνηση με 180 τα 160 δεν υπάρχει πρόβλημα και στην τελευταία επανάληψη μου μείναν στο στήθος και είχα σφιχτήρες οπότε δεν μπορούσα να τα ρίξω δίπλα και κυλούσα στρίβοντας την μπάρα στο στήθος πρός την κοιλια για να σηκωθω , περιττό να πω ότι για ενα χρόνο πονούσαν πλευρα και μυς

TRIANTAFYLLOU
06-10-11, 19:31
βάζω και ενα βίντεο απόσπασμα απο το NO LIMITS που παρουσιάστηκε στο NOVA με τον γιάννη τον τσούνο που ποζαρε στο ρίνκ του NO LIMITS


http://www.youtube.com/watch?v=RCeIvgn8QZw

TRIANTAFYLLOU
07-01-13, 20:37
χρόνια πολλα και στο Γιάνναρο που γιορτάζει σήμερα, του τα είπα τηλεφωνικά , αλλα και διαδικτυακά , να ναι πάντα γερός και ευτυχισμένος με την οικογένειά του και να του έρθουν όλα βολικα :toast:

arnoldmitsos88
15-03-13, 18:03
τον είδα σήμερα στο γυμναστήριο που πάω.πολύ καλός.:)

mazas
06-10-13, 01:51
Σε τι κατασταση βρισκεται τωρα ο γιαννης?Συνεχιζει να κατεβαινει σε αγωνες ?

Polyneikos
07-05-15, 14:44
Ο Γιάννης Τσούνος λίγες ημέρες πρίν από τον πρώτο αγώνα που θα συμμετάσχει , στο Διασυλλογικό "Ηρακλής" (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?32045-%CE%95%CE%9F%CE%A3%CE%94-3%CE%BF-%CE%94%CE%B9%CE%B1%CF%83%CF%85%CE%BB%CE%BB%CE%BF%CE%B3%CE%B9%CE%BA%CF%8C-%CE%9A%CF%8D%CF%80%CE%B5%CE%BB%CE%BB%CE%BF-%E2%80%9C%CE%97%CE%A1%CE%91%CE%9A%CE%9B%CE%97%CE%A3-2015%E2%80%B3-(9-%CE%9C%CE%B1%CE%90%CE%BF%CF%85-2015-%CE%9A%CE%BB%CE%B5%CE%B9%CF%83%CF%84%CF%8C-%CE%93%CE%AE%CF%80%CE%B5%CE%B4%CE%BF-%CE%9C%CF%80%CE%AC%CF%83%CE%BA%CE%B5%CF%84-%CE%93%CE%BA%CF%81%CE%AC%CE%B2%CE%B1%CF%82))!

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=93401&stc=1

Polyneikos
13-05-17, 18:05
O Γιάννης Τσούνος αυτή την περίοδο προετοιμάζεται για κάποια συμμετοχή και γυμνάζεται στον Σπύρο Μπουρνάζο.
Αυτή την στιγμή είναι 139 κιλα!

115314

115318


115315


115317


Με τον μικρό του γιο, Χρήστο

115316

TRIANTAFYLLOU
13-05-17, 20:12
πρίν 5 λεπτα μιλούσαμε στο τηλέφωνο με τον Γιάννη και δεν είχα δεί εδω τα σχόλια να τον ρωτούσα για συμμετοχή και σε ποιούς αγώνες , αλλα θα το έχω υπόψιν να μάθω
Ο Γιάννης παρ όλη την ζημιά που έπαθε στούς δικεφάλους , πάλι τεράστια είναι αλλα πρίν ήταν πάνω απο 60 εκατοστά και με όμορφο σχήμα όχι μόνο μάζα ακαλούπωτη

NASSER
17-05-17, 11:01
Με σωστή καθοδήγηση μπορεί να πετυχει πολλα ο Γιαννης καθως τον βοηθάει η γενετική του. Τον εχω ζησει απο πολυ κοντά σε αγωνες καθώς τον εχω βαψει δυο φορές, και το μονο μειονεκτημα του είναι το στρες. Οταν το αποβάλλει δειχνει πολύ καλυτερος. Ο Σπυρος Μπουρναζος ειναι από τους ανθρώπους που μπορουν να τον βοηθησουν καθως δρα αποτελεσματικά στη ψυχολογία του αθλητή. Οταν ηταν στην Ξανθη αυτον τον ρόλο είχε ο Ηλιας :)

Sent from my NEM-L21 using Tapatalk

Polyneikos
22-12-17, 15:44
Μερικές φωτογραφίες με τον Γιάννη Τσούνο, τωρινή κατάσταση , γύρω στα 140 κιλά. Προς το παρόν δεν είναι στα πλάνα του κάποιος αγώνας.
Οι δε προπονήσεις, αν τον πετύχει στα κέφια του, κτηνώδεις!!

120639

Με αρκετούς φίλους και γνώριμους, τον Κώστα Σταμάτη, τον Γιώργο Βασιλικόπουλο, τον Γιώργο Ξάνθη , τον Σάκη Λαμπαγερίδη και τον Αντρέα Σταμάτη, στο New York στους Αμπελόκηπους.


120640

Με τον Σπύρο Μπουρνάζο και τον γιό του, Κωνσταντίνο

120641

Polyneikos
26-02-22, 15:22
Τον Γιάννη Τσούνο τον γνωρίσαμε αρχές της δεκαετίας του 2000 όταν διέμενε μόνιμα στην Βόρεια Ελλάδα και όλοι μιλάγανε για έναν αθλητή με τεράστιες φυσικές δυνάμεις και μεγάλες διαστάσεις. Με ύψος 1.90 και ένα σωματικό βάρος γύρω στα 140 κιλά δεν είναι δύσκολο να εντυπωσιάσει!


137677

137678


137679


Ο ίδιος προερχόμενος από την Γερμανία που είχε ζήσει κάποια χρόνια , είχε συνηθίσει τις δυναμικές προπονήσεις κάνοντας power-building αλλά δεν είχε στόχο ποτέ τους αγώνες σωματικής διάπλασης.

Τελικά το 2002 κάνει την πρώτη του εμφάνιση στο Bαλκανικό Πρωτάθλημα της NABBA-W.F.F. στην Χρυσούπολη - με συνθήκες όμως που δεν του επέτρεπαν να αφοσιωθεί σε μια πλήρη προετοιμασία- καταλαμβάνοντας την 3η θέση στην SuperHeavyweight!
Συμμετείχε στην πορεία των ετών σε Πανελλήνια Πρωταθλήματα της NABBA και Ε.Ο.Σ.Δ.


137687


137690

Τον Νοέμβριο του 2010 κατακτά τον Γενικό Τίτλο στο Πανελλήνιο Κύπελλο της Ε.Ο.Σ.Δ στην Γκράβα.

137680


137681


Το 2012 συμμετέχει στο Arnold Classic της Ισπανίας , στην κατηγορία SuperHeavyweight.

137689


137688


Oι τελευταίοι του αγώνες ήταν το 2013 και το 2015, στο Πανελλήνιο Πρωτάθλημα της Ε.Ο.Σ.Δ. και το Διασυλλογικό Πρωτάθλημα «Ηρακλής» , αντίστοιχα.
Έχοντας υψηλές προδιαγραφές , επιδόσεις στις προπονήσεις αλλά και κάποιους τραυματισμούς, ο ίδιος πάντα αντιμετώπιζε το bodybuilding όχι ως αυτοσκοπό αλλά μια συμμετοχή ως πρόκληση.
Τον ίδιο τον ενδιαφέρει πολύ το προπονητικό κομμάτι και όχι τόσο το αγωνιστικό.

137685

137686


Όταν ερωτάται αν θα ξανασυμμετείχε, λέει «Με τον γιό μου ίσως, μια τελευταία φορά!»

Οι κυριότερες συμμετοχές του Γιάννη Τσούνου:

1. ΝΑΒΒΑ Βαλκανικό Πρωτάθλημα 2002 Χρυσούπολη 3η θέση
2. NABBA Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 2007 Θεσσαλονίκη 1η θέση
3. Ε.Ο.Σ.Δ. Αχίλλεια Διασυλλογικό Πρωτάθλημα 2007 Λάρισα 3η θέση
4. Ε.Ο.Σ.Δ. Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 2010 Θεσσαλονίκη 2η θέση
5. NABBA Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 2010 Κατερίνη 2η θέση
6. IFBB Πανελλήνιο Κυπελλο 2010 Γκράβα Γενικός Τίτλος
7. ΙFBB Arnold Classic Europe 2012 Ισπανία
8. IFBB Πανελλήνιο Πρωτάθλημα 2013 Γαλάτσι
9. IFBB Διασυλλογικό Πρωτάθλημα "Hρακλής" 2015 2η θέση



137682


137683



137684

TRIANTAFYLLOU
28-02-22, 01:16
Ο Γιάννης είχε τρομερές δυνατότητες σαν αθλητής και ουτε αξιοποίησε εστω στο 80% αυτα τα χαρίσματα , ήταν ένας αθλητής δύναμης όταν τον πρωτογνώρησα , δεν ήταν αθλητης ΒΒ και με είχαν κάνει εντύπωση οτι δεν ήξερε ούτε καν προπόνηση ΒΒ να κάνει και είχε παρ όλα αυτα μια ολοκληρωμένη σωματική διάπλαση με αποκορύφωμα τα χέρια του που πρίν κόψει και τους 2 δικεφάλους , εγω προσωπικα τα είχα μετρήσει χωρίς να θυμάμαι ακριβώς γιατι περασαν πολλα χρόνια , πάνω απο 60 εκατοστά περίμετρο και με ωραίο σχήμα
Και με δική μου παρότρυνση ασχολήθηκε αγωνιστικα, ερχόταν για προπονήσεις απο Ξάνθη οπου διέμενε στην Χρυσούπολη , ενω παράλληλα για να βγάλει τα πρός το ζήν για την οικογένεια του έπρεπε να δουλεύει νύχτα με περίεργα ωράρια ύπνου και φαγητού και παρ όλα αυτα (έχουμε πολλες ιστορίες γι αυτο) κατέβηκε στον πρώτο αγώνα και πήρε το βάπτισμα του πυρός
Και μέχρι την εποχή που είμασταν μαζί δεν θυμάμαι να είχε κάνει μια προετοιμασία με άνεση και χωρίς σημαντικές ελλείψεις , που αν ήταν άλλος αθλητής η δεν θα κατέβαινε η θα κατέβαινε χάλια και λίγος γιατι αν δεν το έχεις δεν χτίζεις μυς έτσι εύκολα

Αφου σε έναν αγώνα που κατέβηκε (μια απο τις Ιστορίες που ανεφερα ) την παραμονη έπρεπε να δουλεύει , όπως και στην περίοδο της δίαιτας έπρεπε να πηγαίνει στην δουλεια και είχε να κάνει και με κόσμο ξενύχτι κτλ , με πήρε την παραμονη και λέει δεν κατεβαίνω είμαι στο μαγαζί στα μπουζούκια θα φυγω πρωι ούτε να κοιμηθω δεν μπορω πως να οδηγήσω και θυμάμαι τον λέω ασε το αμάξι και θα σε πληρώσει ο Εργοδότης να πας με ταξι ώστε να κοιμηθείς στην διαδρομή και να μην χάσεις τον αγώνα , πράγμα που έγινε και μάλιστα βγήκε και πολύ καλός , θα μπορούσε όμως πάντα καλύτερος

TRIANTAFYLLOU
28-02-22, 01:53
εδω είμαστε το 15 μετα απο προπόνηση σε γυμναστήριο στη Γλυφάδα και καμία σχέση με αγωνιστική κατάσταση και πάντα έτσι ήταν συνδίαζε μάζα με ποιότητα και είχαμε και ενα φίλο που ζεί στην Αμερικη , τον Αμερικάνο που λέμε


137707
137706


137705

Polyneikos
30-07-23, 08:20
Ο Shaquille O'Neal , διάσημος βετεράνος κορυφαίος παίκτης του ΝΒΑ, βρίσκεται στην Μύκονο και συναντήθηκε με τον Γιάννη Τσούνο!
"Τι θέση να παίζει", θα αναρωτήθηκε ο Σακίλ :P:P:green:


142709

142710

TRIANTAFYLLOU
04-08-23, 22:01
Αυτες μαζι με κατι άλλες με τις έστειλε ο Γιάννης στο Βάιπερ και είναι λεει πολύ καλό παιδι με αίσθηση του χιούμορ και είχαν πολυ χαβαλέ , κάνει λέει τον ΝτιΤζέι τωρα