PDA

Επιστροφή στο Forum : Official σελίδα στο facebook



sTeLaKoS
28-02-11, 00:02
Ετοιμάζεται η σελίδα του BODYBUILDING.GR στο facebook, η οποία μάλιστα θα είναι συνδεδεμένη με κάποιο τρόπο με το φόρουμ.
Η νέα έκδοση του φόρουμ μας κρύβει πολλά καλούδια ακόμη!

Θα τα λέμε λοιπόν και από εκεί. Αναμείνατε :thumbup:

TheWorst
28-02-11, 00:06
Ωραια ;)

Eddie
28-02-11, 00:09
Mπραβο!!!!!!!!!!!!!!!Πολυ καλη κινηση :clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap:

chris corfu
28-02-11, 00:09
Ετοιμάζεται η σελίδα του BODYBUILDING.GR στο facebook, η οποία μάλιστα θα είναι συνδεδεμένη με κάποιο τρόπο με το φόρουμ.
Η νέα έκδοση του φόρουμ μας κρύβει πολλά καλούδια ακόμη!

Θα τα λέμε λοιπόν και από εκεί. Αναμείνατε :thumbup:
τελικα θα φενεται στη σελιδα ποιοι ειναι μεσα η οχι?? ;)

PMalamas
28-02-11, 00:09
καλο! Βομβαρδισμος εξελιξης-βελτιωσης!

sTeLaKoS
28-02-11, 00:20
τελικα θα φενεται στη σελιδα ποιοι ειναι μεσα η οχι?? ;)

http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?13144-%CE%91%CE%BD%CE%B1%CE%B2%CE%AC%CE%B8%CE%BC%CE%B9%CF%83%CE%B7-%CF%86%CF%8C%CF%81%CE%BF%CF%85%CE%BC&p=334474#post334474

chris corfu
28-02-11, 00:33
http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?13144-%CE%91%CE%BD%CE%B1%CE%B2%CE%AC%CE%B8%CE%BC%CE%B9%CF%83%CE%B7-%CF%86%CF%8C%CF%81%CE%BF%CF%85%CE%BC&p=334474#post334474
αα οκ.. εγραψαν σημερα και δεν το παρατηρησα.. :thumbup:

PMalamas
28-02-11, 21:45
δλδ τι γινεται απ τη στιγμη που κανουμε Connect?

Muscleboss
01-03-11, 00:16
Θα επικοινωνει ο λογαριασμος σας στο φορουμ με το προφιλ του facebook και καποιες πληροφοριες σας, όπως τόπος διαμονης κτλ θα ανανεωνονται αυτόματα.

Νομιζω οτι μπορειτε ΑΝ θελετε να επιλεξετε αν κανετε καποια πραγματα εδω, πχ ανοιγετε ενα νεο θεμα, να εμφανιζεται στον τοιχο σας κτλ... και φυσικα τα γνωστα likes που μπορουν να γινονται σε καθε θέμα που σας αρεσει.

ΜΒ

Devil
01-03-11, 00:18
δεν εχω facebook....:(...:green::green::green:

Dreiko
01-03-11, 00:25
δεν εχω facebook....:(...:green::green::green:

καλα κενεις...ουτε εγω...:thumbup::green:

tommygunz
01-03-11, 00:48
Όντως καλά κάνετε παιδιά... Εγώ άμα είχα την δυνατότητα να γύριζα τον χρόνο πίσω και είχα τα μυαλά που έχω τώρα δεν θα έκανα.
Ουσιαστικά φακελώνεις τον εαυτό σου ηθελημένα! Και όλα τα στοιχεία και τις πληροφορίες που δίνουμε στο facebook ένας Θεός ξέρει σε ποιανού τα χέρια μπορεί να φτάσουν (π.χ. διαφημηστικές εταιρείες και άλλα πολλά). Ταπεινή μου γνώμη και προτροπή, μην κάνετε fb αν δεν έχετε ήδη...

Jumaru
01-03-11, 09:34
Επίσης απέφυγα το τριπάκι του φβ. Παρατηρώ κόσμο να το σβήνει πάντως τελευταία. Ο tommygunz βέβαια προτιμάει να περιμένει να βγεί μηχανή του χρόνου απο το να κάνει 3 κλίκ για διαγραφή :P

Teo18
01-03-11, 16:02
Μπράβο παιδιά!
Καλή ιδέα! :clap::thumbup:

sTeLaKoS
01-03-11, 16:19
H official σελίδα του Bodybuilding.gr φόρουμ είναι γεγονός!
Μπείτε στη παρέα μας και ενημερωθείτε και από εκεί για τα δρώμενα του Ελληνικού bbing!

Bodybuilding.gr page
(http://www.facebook.com/Bodybuilding.forum.gr)
^^ Κάντε κλικ στον σύνδεσμο, πατήστε LIKE και κάντε ένα χαιρετισμό στον τοίχο! :thumbup:

dionisos
01-03-11, 16:23
:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

tommygunz
01-03-11, 18:10
Επίσης απέφυγα το τριπάκι του φβ. Παρατηρώ κόσμο να το σβήνει πάντως τελευταία. Ο tommygunz βέβαια προτιμάει να περιμένει να βγεί μηχανή του χρόνου απο το να κάνει 3 κλίκ για διαγραφή :P

Χαχαχα!! Τι να κάνω ρε συ... θέλω να το σβήσω αλλά δεν πάει το χέρι...:P
Πέρα απ' την πλάκα κάτσε να τελειώσει η εξεταστική και θα το μοντάρω και αυτό...

TRIANTAFYLLOU
02-03-11, 01:49
πολύ καλη κίνηση και στο φεις το bodybuilding.gr εγω τωρα το πήρα γραμμή ο χακεράς :toast::toast:

loufas
02-03-11, 13:27
Όντως καλά κάνετε παιδιά... Εγώ άμα είχα την δυνατότητα να γύριζα τον χρόνο πίσω και είχα τα μυαλά που έχω τώρα δεν θα έκανα.
Ουσιαστικά φακελώνεις τον εαυτό σου ηθελημένα! Και όλα τα στοιχεία και τις πληροφορίες που δίνουμε στο facebook ένας Θεός ξέρει σε ποιανού τα χέρια μπορεί να φτάσουν (π.χ. διαφημηστικές εταιρείες και άλλα πολλά). Ταπεινή μου γνώμη και προτροπή, μην κάνετε fb αν δεν έχετε ήδη...
σιγα το λες λες πηρες ναρκωτικα! και εμπλεξες!
πολυ απλο σβηστο! μη λεμε τρελα τωρα

tommygunz
02-03-11, 21:49
σιγα το λες λες πηρες ναρκωτικα! και εμπλεξες!
πολυ απλο σβηστο! μη λεμε τρελα τωρα

Σόρρυ ρε συ φίλε, αλλά ξέρεις ποιός μπορεί να έχει πρόσβαση στις βάσεις δεδομένων του facebook; Ουσιαστικά με όλα αυτά τα like που πατάμε, δημιουργούμε ένα προφίλ καταναλωτή. Αυτές τις πληροφορίες με τα like κτλ το facebook έχει τη δυνατότητα να τις συλλέξει και να τις πουλάει σε διάφορες εταιρείες ώστε να δούνε π.χ. το προφίλ του μέσου αμερικανού στις ηλικίες 19-22. Και μετά καταστρώνουν την κατάλληλη στρατηγική για να μας πουλήσουν τα εκάστοτε προϊόντα. Αυτό είναι που με πειράζει λοιπόν στο fb... Θα ποστάρω αργότερα και ένα βιντεάκι που είχα δει, φέυγω για προπόνηση τώρα.:lift2hand::lift2hand::squat::squat::liftheavy::liftheavy:

giannis64
02-03-11, 21:52
παιδια δεν ειναι θεμα συζητησης αυτο που εχετε σε αυτο το θεμα.

μεινετε ον τοπικ.

loufas
03-03-11, 00:41
Σόρρυ ρε συ φίλε, αλλά ξέρεις ποιός μπορεί να έχει πρόσβαση στις βάσεις δεδομένων του facebook; Ουσιαστικά με όλα αυτά τα like που πατάμε, δημιουργούμε ένα προφίλ καταναλωτή. Αυτές τις πληροφορίες με τα like κτλ το facebook έχει τη δυνατότητα να τις συλλέξει και να τις πουλάει σε διάφορες εταιρείες ώστε να δούνε π.χ. το προφίλ του μέσου αμερικανού στις ηλικίες 19-22. Και μετά καταστρώνουν την κατάλληλη στρατηγική για να μας πουλήσουν τα εκάστοτε προϊόντα. Αυτό είναι που με πειράζει λοιπόν στο fb... Θα ποστάρω αργότερα και ένα βιντεάκι που είχα δει, φέυγω για προπόνηση τώρα.:lift2hand::lift2hand::squat::squat::liftheavy::liftheavy:
αυτο λεω....! αφου δε νιωθεις ανετα με το φ.β σβηστο!
τες πα μη φευγουμε απο το θεμα!

PMalamas
03-03-11, 12:34
Κριμα που οι τιτλοι θεματος στα ελληνικα που ποσταρονται στο Fb δε φαινονται σωστα..

Steel Fighter
03-03-11, 17:41
μπράβο σας παιδιά για το μεράκι που έχετε.

veteran29
02-05-11, 17:33
souper...ευγεε

sTeLaKoS
13-03-13, 23:00
Bump εδώ, για να δούνε το θέμα και τα νεότερα μέλη :thumbup:

Join στη σελίδα μας http://www.facebook.com/Bodybuilding.forum.gr :toast:

akspoogy
22-03-13, 23:55
μολις μπηκα κ εγω :thumbup: