PDA

Επιστροφή στο Forum : Γεια σας φουσκωτοί



argyrakis
28-11-07, 00:42
ΕΙΜΑΙ Ο ΣΤΡΑΤΟΣ ΑΡΓΥΡΑΚΗΣ ΣΥΝΤΟΜΑ ΘΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΕΣ ΜΟΥ ΑΠΟ ΟΛΗ ΤΗΝ ΔΡΑΣΗΜΟΥ. ΚΑΛΕΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ.

RUHL
28-11-07, 00:47
Aυτα ειναι μπηκε ο μεγαλυτερος ελληνας ββ αν και εγω δεν ειμαι μεγαλος Fan του ελληνικου ΒΒ αλλα το σωμα σου Στρατο ειναι αλλου για ελληνικο δεν μοιαζει παντως(δλδ σωμα pro bb οπως στα αμερικανικα περιοδικα):awesome:

Καλως ηρθες :bowdown: :bowdown: :bowdown:

KATERINI 144
28-11-07, 00:52
καλώς μας βρήκες Στράτο,
το μόνο πρόβλημα με την εγγραφή σου στο φόρουμ είναι μη πέσει απο το βάρος το σύστημα, έχουμε και τον Γιάννη τον Αναγνωστου εδω και παραείναι βαρύ τώρα :squat: :shock:

:green: :green:

περιμένουμε φωτο :awesome:

Gasturb
28-11-07, 00:58
Δεν έχω λόγια να εκφράσω την χαρά κ την τιμή που είσαι σήμερα μαζί μας Στράτο στην κοινοτητα του :bodybuildinggr:. Η εμπειρία και η αγάπη σου για το άθλημα θα μας κάνει όλους πιο δυνατούς.

Καλή διαμονη κ καλό posting.

Gt

gpol
28-11-07, 01:01
Πω πω... τι μαζευεται εδω μεσα!!!!

Μεγαλη μας τιμη να βρισκεσαι εδω! Ευχομαι ολοψυχα να βρισκεις λιγο χρονο που κ που και να συμμετεχεις στην κοινοτητα μας, ωστε να μαθαινουμε εμεις οι μικροι :green:

Παντα ειχα μια απορια και ελπιζω να μου την λυσεις :) Μηπως καποια βραδια του χειμωνα ετυχε να βρισκεσαι στην Καβαλα και συγκεκριμενα σε ενα νυχτερινο μαγαζι με ζωντανη μουσικη που λεγεται 'Αποθηκη' ?

Gasturb
28-11-07, 01:02
το μόνο πρόβλημα με την εγγραφή σου στο φόρουμ είναι μη πέσει απο το βάρος το σύστημα,

:)

MuscleBoss, Αναγνώστου, Big Steve, Αργυράκης.. το σύστημα το έχουμε εκπαιδεύσει Φώτη να αντέχει πάρα μα πάρα πολλά κιλά.. :squat:

Gt

KOSTAS KATERINI
28-11-07, 01:04
καλώς όρισες και απο μένα Στράτο, ανεβαίνει πολύ το φόρουμ :awesome: :awesome:

KATERINI 144
28-11-07, 01:08
το μόνο πρόβλημα με την εγγραφή σου στο φόρουμ είναι μη πέσει απο το βάρος το σύστημα,

:)

MuscleBoss, Αναγνώστου, Big Steve, Αργυράκης.. το σύστημα το έχουμε εκπαιδεύσει Φώτη να αντέχει πάρα μα πάρα πολλά κιλά.. :squat:

Gt
ουπς ξέχασα τον αντμιν μας :shock: (οκ γκας μη βαρας εκ παραδρομής) :awesome:

εσύ πάλι ξέχασες τον σουρλα ε, γιατί και αυτός κομμάτια είναι :awesome:

anastasisk
28-11-07, 01:11
Τι εγινε ρε παιδια..... :shock: ......γεμισαμε PROS..
Καταρχας τιμη μεγαλη να ερχεσαι στο forum μας ....μου ειναι πολυ δυσκολο να συνειδιτοποιησω οτι μπορω να μιλαω με pros που μεχρι τωρα τους εβλεπα στα περιοδικα.
Δεν αχω τιποτα αλλο να πω....απλα respect...... :bowdown:
Δεν ξερω ποιοι εχουν βαλει το χερακι τους αλλα χρωσταμε και ενα μεγαλο ευχαριστω σε αυτους.... :clapping:

Antonio
28-11-07, 11:06
καλος ορισες και από μένα και φυσικά... :bowdown:

Muscleboss
28-11-07, 12:40
Γειά σου Στράτο,

Μεγάλη μας χαρά να σε έχουμε εδώ. Έχουμε γνωριστεί στο παρελθόν. Ελπίζω να σε έχουμε συχνά εδώ.

ΜΒ

argyrakis
28-11-07, 13:09
Πω πω... τι μαζευεται εδω μεσα!!!!

Μεγαλη μας τιμη να βρισκεσαι εδω! Ευχομαι ολοψυχα να βρισκεις λιγο χρονο που κ που και να συμμετεχεις στην κοινοτητα μας, ωστε να μαθαινουμε εμεις οι μικροι :green:

Παντα ειχα μια απορια και ελπιζω να μου την λυσεις :) Μηπως καποια βραδια του χειμωνα ετυχε να βρισκεσαι στην Καβαλα και συγκεκριμενα σε ενα νυχτερινο μαγαζι με ζωντανη μουσικη που λεγεται 'Αποθηκη' ?

ναι.παω πολυ συχνα.

ioannis1
28-11-07, 13:31
Στρατο σε καλοσωριζω και εγω επισημα.μας χρειαζεται η παρουσια σου εδω και οι πολυτιμες γνωσειις σου.περιμενουμε υλικο απο τους αγωνες σου.

Sourlas
28-11-07, 14:28
Καλοσορίσματα και από εμένα κ. Στρατο. Αναμένουμε συμβουλές σας σε προπόνηση κ διατροφή.

ΥΓ. Ωραία πράγματα, γεμίζουμε PRO σιγά σιγά...

billys15
28-11-07, 16:01
Καλωσορισες κι απο μενα Στρατο! Επαθα πλακα! Το forum εχει upgrade-ηθει πολυ! :thumbup: :bowdown:

anastasisk
28-11-07, 18:13
Aντε σε κανα χρονο,ολοι σε αγωνες..... :bodybuilder2:

stelios30
07-12-07, 02:39
γεια κ απο μένα μεγάλε!!!!!