PDA

Επιστροφή στο Forum : Γεια σας κ από έναν νέο στο χώρο με μόνο 264 μήνες εμπειρία



TRIANTAFYLLOU
29-11-07, 01:28
ΟΝΟΜΑΖΟΜΑΙ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ ΗΛΙΑΣ ΑΠΟ ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗ ΚΑΒΑΛΑΣ

gpol
29-11-07, 01:33
Μεγαλη μας τιμη να βρισκεσαι εδω! :bowdown:
Καταπληκτικο σωμα! Ευχομαι αν στο επιτρεπουν οι υποχρεωσεις σου, να βρισκεις λιγο χρονο και να συμμετεχεις εδω, ωστε να βοηθουν οι κορυφαιοι αυτους που κανουν τα πρωτα τους βηματα :)

argyrakis
29-11-07, 01:35
καλως ηρθες ηλια με το χιουμορ σου.το φορουμ ανεβαινει θεαματικα.σε ευχαριστουμε και καλα ποστινγκ :lift2hand:

KATERINI 144
29-11-07, 01:37
καλώς μας βρήκες Ηλια, λίγες μέρες μετράς, μόνο 8000 και κάτι :shock:

σε έχω γνωρίσει απο κοντά την προηγούμενη εβδομάδα στον αγώνα, (αν θυμάσαι δυο άτομα μαζί με τον Γιάννη, ο ενας είχε άθλιο μαλι, ε εγώ ήμουν ο άλλος ο νορμαλ , αυτος με το άθλιο μαλι είναι με nik RUHL :green: :green: )


:awesome: :awesome:

Gasturb
29-11-07, 01:38
ΠΚαλόσόρισες Ηλία μεγάλη μας χαρά κ τιμή να σε έχουμε κοντά μας. H συμμετοχή όλων των pro bb ειναι απαραίτητη για όλους μας.

Τέτοια ομοβροντία επαγγελματιών bodybuilder πρώτη φορά!!

Gt

ioannis1
29-11-07, 01:40
Ηλία καλως ηρθες.σε χρειαζομαστε εδω.περιμενουμε φωτο απο τους αγωνες σου και τις συμβουλες σου ολοι μας. :thumbsup:

RUHL
29-11-07, 01:41
καλώς μας βρήκες Ηλια, λίγες μέρες μετράς :shock:

σε έχω γνωρίσει απο κοντά την προηγούμενη εβδομάδα στον αγώνα, (αν θυμάσαι δυο άτομα μαζί με τον Γιάννη, ο ενας είχε άθλιο μαλι, ε εγώ ήμουν ο άλλος ο νορμαλ , αυτος με το άθλιο μαλι είναι με nik RUHL :green: :green: )


:awesome: :awesome:

Πολλα λες μεγαλε :spank: :spank: ( ο κοντος που δεν ειχε μυεις πανω του ο "νατυραλ" και καλα αυτος ηταν ο κατερινη:green: ο ψηλος με το ασπρο που ξετιλιγαμε τα κυπελα ημουν εγω)


Καλως ηρθες Ηλια εχουμε να μαθουμε παρα πολλα απο σενα :clap: :bowdown: :bowdown:

TRIANTAFYLLOU
29-11-07, 01:45
Ηλία καλως ηρθες.σε χρειαζομαστε εδω.περιμενουμε φωτο απο τους αγωνες σου και τις συμβουλες σου ολοι μας. :thumbsup:
ΚΑΛΩΣ ΣΑΣ ΒΡΗΚΑ ΚΑΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΓΙΑ ΤΟ FORUM

ioannis1
29-11-07, 01:50
Ηλιά μονο χωρις παρεξηγηση αν θες γραφε με μικρα γιατι αλλιως ειναι σαν να φωναζεις :green:

KATERINI 144
29-11-07, 01:51
αν μπει και ο Τσουνος βλέπω να μπατάρουμε :unsure: (πείτε πως το φόρουμ είναι καράβι δε θέλει και πολύ )

:dooreek:


:green: :green:

Gasturb
29-11-07, 01:53
Θα βάλουμε κανα μούτσο στα αμπάρια να επιβλέπει Φώτη dont worry :green:

Gt

Muscleboss
29-11-07, 13:07
Ηλία μεγάλη μας χαρά να σε έχουμε εδώ. Ελπίζω όσο μπορείς να συνεισφέρεις με τις συμβουλές και την τεράστια εμπειρία σου.

:bbbiceps:

ΜΒ

billys15
29-11-07, 18:50
Πω πω τι γινεται στο forum!!! Τεραστια εμπειρια και γνωση μαζευεται ολο και περισσοτερο!

Καλωσηρθες κι εσυ Ηλια!!! :awesome: :bowdown:

anastasisk
30-11-07, 01:55
Δεν νομιζω οτι μπορω να πω πολλα...απλα μεγαλη μου τιμη να συνομιλω με αθλητες του επιπεδου σου Ηλια.
Ενα μεγαλο ευχαριστω που συμμετεχεις στο φορουμ και αλλο ενα σε οσους βαλανε το χερακι τους για να βρισκεσαι εδω....... :bowdown: :bowdown: :bowdown:

KOSTAS KATERINI
30-11-07, 10:21
welcome και απο μένα Ηλία :awesome:

stevengr
01-12-07, 16:09
Καλως ηρθες Ηλια (απο Καβάλα κ' εγω) στην μεγαλη παρεα του ΒΒ.

stelios30
07-12-07, 02:40
Kαλώς ήρθες δάσκαλε

Sourlas
08-12-07, 17:37
Γεια σου Ηλία και από μένα,καλώς ήρθες στην παρέα μας.
Περιμένω να διαβάσω συμβουλές και απόψεις σου.

Billy
08-12-07, 18:51
:clapping: :clapping: :clapping:

Τωρα δεν ξερω ποιός πρέπει να Καλωσορίσει ποιόν αλλα να πω κι'εγώ ενα Καλως μας βρήκες έτσι για τυπικούς λόγος, (και τωρα πάω να κρηφτώ κάτω από την πετρούλα μου)

TRIANTAFYLLOU
30-12-07, 18:11
:clapping: :clapping: :clapping:

Τωρα δεν ξερω ποιός πρέπει να Καλωσορίσει ποιόν αλλα να πω κι'εγώ ενα Καλως μας βρήκες έτσι για τυπικούς λόγος, (και τωρα πάω να κρηφτώ κάτω από την πετρούλα μου)

Πάνω σ αυτο που λες φίλε billy εχω να πω πώς η αξια ενός ανθρωπου κ οι γνώσεις του δεν εχουν να κάνουν με το πόσους μυς εχει πάνω του, ουτε κάποιος πρέπει να νιώθει μειονεκτικά αν είναι αδύνατος η παχύς σε σχέση με κάποιους με μεγάλους και γραμμωμένους μυς καθένας ειναι καλός σε κάποιον τομέα. και γι αυτό ειμαστε εδώ να ανταλάσουμε απόψεις και οι πιο εμπειροι να βοηθούν τους λιγότερο εμπειρους και αυτή ειναι και η χαρά οταν νιώθεις οτι βοηθάς καποιον στη σωστη κατευθυνση .. :thumbup:

getbigstaybig
31-12-07, 00:45
:bowdown: :bowdown: :bowdown: Καλως ηρθες Ηλια...εχουμε πολλα να μαθουμε απο εσενα ολοι :bowdown: :bowdown: