PDA

Επιστροφή στο Forum : Mega Shake (Dymatize)



meletis13for
29-11-07, 13:05
http://www.vitaminkoreatown.com/files/products/megashake.jpg

http://www.dymatize.com/mivastore/graphics/00000002/labels/MM_10_choc.gif

Γειά σας παιδιά.Είμαι καινούργιος στο φορουμ όπως και στα συμπληρώματα.Πριν από μια βδομάδα ξεκίνησα να παίρνω το συγκεκριμένο.Μου το πρότεινε ο αδερφός μ που ασχολείτε με αυτά.Mου φαίνεται καλό με ωραία γεύση και πολύ καλή τιμή.100εύρω=10LBS.Θα ήθελα όμως να μου πείτε και την δική σας γνώμη για το mega shake!

RUHL
29-11-07, 14:35
Για πες λιγο για ποιο λογω το περνεις και καλα σαν πρωτεινη "ογκου"? παντως απ οτι ειδα ειναι καλο μιγμα πρωτεινων για ωρες κατα την διαρκεια της ημερας σαν αντικατασταση γευματος δηλαδη σε καμια περιπτωση ομως μετα την προπονηση δεν το περνεις αυτο πριν τον υπνο η με το πρωινο ξυπνημα αλλα τις υπολοιπες ωρες τις ημερας ναι γινεται
Πες ποιες ωρες το χρησημοποιεις.

Αν θες να διαλεξεις καποια πρωτεινη πηγαινε στα αρθρα στο φορυμ εχω φτιαξει ενα για ειδη πρωτεινης που υπαρχουν για να διαλεξεις ενα ειδος για τις δικες σου αναγκες :awesome:

meletis13for
29-11-07, 15:38
Το χρησημοποιω μετα την προπονηση και αντικαθιστοντας ενα γευμα οταν βρισκομαι πολλες ωρες στο πανεπιστημιο.Σπανια 1-2 φορες την βδομαδα οταν ξθπναω το πρωι.Μπορεισ να μου πεισ γιατι δεν κανει μετα την προπονηση?

RUHL
29-11-07, 16:12
Ελα διαβασε το αρθρο μου και πιστευω θα καταλαβεις γιατι δεν μπορω να λεω τα ιδια παλι αμα εχεις αποριες εδω ειμαστε :awesome:

Muscleboss
29-11-07, 16:36
Το χρησημοποιω μετα την προπονηση και αντικαθιστοντας ενα γευμα οταν βρισκομαι πολλες ωρες στο πανεπιστημιο.Σπανια 1-2 φορες την βδομαδα οταν ξθπναω το πρωι.Μπορεισ να μου πεισ γιατι δεν κανει μετα την προπονηση?

meletis, δεν είναι μεγάλο λάθος να το χρησιμοποιείς μετά την προπόνηση, αλλά δεν είναι και το πιο σωστό. ρίξε αν θες μια ματιά στην κατηγορία των άρθρων.

ΜΒ

Gasturb
29-11-07, 16:38
Το χρησημοποιω μετα την προπονηση και αντικαθιστοντας ενα γευμα οταν βρισκομαι πολλες ωρες στο πανεπιστημιο.Σπανια 1-2 φορες την βδομαδα οταν ξθπναω το πρωι.Μπορεισ να μου πεισ γιατι δεν κανει μετα την προπονηση?

meletis13for εδώ ο χώρος είναι για αξιολόγηση του προίοντος οπότε βγαίνεις off κ δεν θα δοθεί συνέχεια. Ότι απορίες έχεις στο κατάλληλο χώρο.

Gt

meletis13for
29-11-07, 21:41
ok παιδια συγνωμη που ξεφυγα απο το θεμα.Εσας σαν προιον πωσ σας φαινεται?Ειναι καλο?τα αξιζει τα λεφτα του?

Gasturb
29-11-07, 22:08
Δεν βλέπω τον λόγο να παίρνεις τέτοιο προιον αντί μιας whey συν το ότι τα 8 γρ κορεμένο δεν είναι λίγα μονο με ένα ρόφημα.

Gt

meletis13for
29-11-07, 23:02
Ο λογος που το πηρα ειναι οτι δεν ηξερα και ειπα στον αδερφο μ να παει να μου αγορασει που ασχολειται με αυτα.Αλλα απο οτι εχω καταλαβει με ενα τετοιο προιον αντικαθιστας γευμα γιατι περιεχει πολυ 'πραγμα'.Νομιζω οτι καλυτερα θα ηταν να επαιρνα μια whey(π.χ.Dymatize Iso 100) για μετα την προπονηση και αυτην να την χρησημοπιουσα για να αντικαθιστω γευματα οταν βρισκομαι πολλες ωρες στην σχολη μ!