PDA

Επιστροφή στο Forum : Black Hole (Controlled Labs)



Titanium
05-03-11, 15:35
22885

22884



Η ημερήσια αύξηση της θερμιδικής πρόσληψης από αθλητές και ιδιαίτερα βαρέων αθλημάτων,είναι ένα ζητούμενο που ακούγεται εύκολο,αλλά τελικά δεν είναι.Στο χώρο της σωματικής διάπλασης,με απλά λόγια,αν δεν φας δεν μεγαλώνεις...... Ο οργανισμός μας,είναι εφοδιασμένος με ειδικούς αισθητήρες που δίνουν την αίσθηση του κορεσμού,αλλά και η παρουσία συγκεκριμένων ορμονών,μεταφέρουν εντολή στον εγκέφαλλο για να σταματήσουμε να τρώμε.Η Controlled Labs,για άλλη μιά φορά πρωτοπορεί και παρουσιάζει ένα συμπλήρωμα που δίνει την λύση στο παραπάνω πρόβλημα.Συνδιασμός φυτικών ουσιών,αυξάνει δραματικά την όρεξή σας,μπλοκάρει υποδοχείς και ορμόνες,αυξάνει τα γαστρικά υγρά στο στομάχι και παράλληλα εξουδετερώνει τις ελεύθερες ρίζες.Ξεκινήστε με λήψη μίας κάψουλας 45 λεπτά πριν το πρώτο γεύμα της μέρας.Μπορείτε να αυξήσετε σε 3 όταν πρόκειτε να ακολουθήσει το μεγαλύτερο γεύμα.Αποφύγετε την οδήγηση μηχανής αν δεν έχουν περάσει 2 ώρες από την λήψη του σκευάσματος. Αν υπάρχει πρόβλημα υψηλής πίεσης ή ζαχαρώδη διαβήτη,μην χρησιμοποιήσετε αυτό το προϊόν.




90 Capsules
Supplement Facts
Serving Size3Capsule()
Servings Per Container30
Amount Per Serving
Non-Psycoactive Cannabinomimetic Alklamides™ 1000mg *
Echinacea Purpurea Root (Extracted For A Precise Blend Of Alkylamides Dodeca-2E, 4E, 8Z, 10Z/E-Tetraenoic Acid Isobutylamide And Dodeca-2E, 4E-Dienoic Acid Isobutylamide), Spilanthes Acmella (Extract For A Precise Blend Of Alkylamide Undeca-2E, 7Z, 9E-Trienoic Acid Isobutylamide)
Digest-It-All™ 1100mg *
Humulus Lupulus (Extract For 8% Lupulinum), Canyaponia Piauhiensis Extract (Cayaponia Tayuya), Tynanthus Panurensis Extract (Clavo Huasca), Ginger Root, Giant Knotweed
* Daily Value not established
Other Ingredients
Maltodextrin, Gelatin, Magnesium Stearate, Artificial Colors

Directions For Controlled Labs Black Hole: To assess your individual tolerance to this supplement, take 1 capsule 45 minutes before your first meal of the day.
Take 3 capsules before your first meal of the day or if you need to operate a motor vehicle within a few hours of this mean, take it before the meal that you will not need to operate a motor vehicle within a few hours of. Please consume at least 5-10 grams of fat with the meal that you choose to consume this with.


Θα άξιζε κάτι τέτοιο???:unsure:

Lao
05-03-11, 15:38
Δεν είμαι υπέρ του να «ξεγελάμε» το σώμα μας για να φάμε περισσότερο... :unsure:

Devil
05-03-11, 16:12
οχι.... δωστα σε φαι τα λεφτα

Titanium
05-03-11, 16:14
Δεν είμαι υπέρ του να «ξεγελάμε» το σώμα μας για να φάμε περισσότερο... :unsure:


οχι.... δωστα σε φαι τα λεφτα

Και εγω αυτής τη γνώμης είμαι:thumbup::toast:

pizzass
05-03-11, 20:15
:shock: με τραβαει.. :unsure:

gmalamos
05-03-11, 20:41
no...