PDA

Επιστροφή στο Forum : Διατροφή γράμμωσης;



Nemoukos
06-03-11, 21:21
Γειά σας.Είμαι 110 κιλά και έχω ύψος 1.87.Αν ακολουθήσω διατροφή γράμμωσης θα έχει αποτέλεσμα;

Kaloutsikos
06-03-11, 23:01
Γειά σας.Είμαι 110 κιλά και έχω ύψος 1.87.Αν ακολουθήσω διατροφή γράμμωσης θα έχει αποτέλεσμα;

Αυτο εννοειται οτι θα εχεις αποτελεσματα, και αμα κανεις και αεροβια ακομα καλυτερα!

isidoros
06-03-11, 23:22
Και γω στη γράμμωση είμαι τώρα. Το πρωί τρώω κανονικά γάλα με αυγά και κουάκερ. Και για να μην ξαναφάω αργότερα, πιο μετά κοπανάω ένα κριτσινάκι με λίγο καφέ για να μου κόψει την όρεξη.. Πολύ μαρούλι μετά την προπόνηση αλλά και το βράδυ. Δεν ξέρω αν είναι σωστό, αλλά μου φαίνεται καλό..

Nemoukos
07-03-11, 15:41
Αυτο εννοειται οτι θα εχεις αποτελεσματα, και αμα κανεις και αεροβια ακομα καλυτερα!

Διάβασα στην διατροφή για γράμμωση ότι άν έχεις πάνω από 15 κιλά λίπος δεν κάνει η διατροφή αυτή.Εγώ έχω 30 κιλά λίπος αλλά πιστεύω πως άν ακολουθήσω την διατροφή γράμμωσης και κάνω και αερόβια σε 5-6 μήνες θα είμαι εντάξει

beatshooter
07-03-11, 21:57
Φιλε μην τρελλαινεσαι,οπλισου με υπομονη και αν κανεις 3-4 βασικα πραγμτα διατροφικα σε συνδυασμο με αεροβια θα τα χασεις τα κιλα.Καλο κουραγιο κ οτι θες εδω ημαστε!

iroNMike1995
11-03-11, 19:01
Φιλε μην τρελλαινεσαι,οπλισου με υπομονη και αν κανεις 3-4 βασικα πραγμτα διατροφικα σε συνδυασμο με αεροβια θα τα χασεις τα κιλα.Καλο κουραγιο κ οτι θες εδω ημαστε!

:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup: