PDA

Επιστροφή στο Forum : Lisa Cross Training Videos



tasos2
18-03-11, 00:11
Ξεκιναμε με το στηθος

fXIsgFn_4w4&feature=related

LjqSWZYK61o&feature=related

noz1989
18-03-11, 00:51
180 κιλα παγκο????

καλα, αν τα εκανε σωστα ουτε μια δεν θα εβγαζε μονη της αλλα και παλι... μιλαμε για ''γυναικα''

pan0z
18-03-11, 01:30
ρε παιδια αυτο που σταυρωνει τα ποδια της οταν κανει bench press τι ακριβως ειναι?Δεν μπορω να καταλαβω σε τι βοηθαει και το κανουνε.Προσωπικα αν το εκανα αυτο θα με μαζευαν απο κατω.... χανω εντελως την ισσοροπια μου οταν δεν εχω τα ποδια μου κατω.

gym
18-03-11, 01:57
ναι θα σου πω...ετσι το εκανα παλια κ καλα για να εχω την μεση μου κατω κ να μην κανει κουρμπα...αλλαααα....οταν ανεβασα πολλα κιλα ηταν αδυνατο αυτο, εφοσον δεν εχω κ βοηθο , γιατι απλα θα μου επεφταν τα κιλακια και μαλλον επανω μου...οποτε κατω τα ποδια πλεον κ πολλες φορες τα βαζω κατω απο τοπ
ν παγκο και τα σταυρωνω καπως...αν καταλαβες....

αλλα αυτη ειναι η εξαιρεση βεβαιως βεβαιως....
(να χαρω εγω βαψιμο...:green::green::green:)

pan0z
18-03-11, 02:39
ωραια να εχεις την μεση κατω αλλα σε τι βοηθαει αυτο?Δεν μου ετυχε ουτε γενικα εχω ακουσει κανενας να εχει θεμα με την μεση του στο bench

thegravijia
18-03-11, 02:44
180 κιλα παγκο????

καλα, αν τα εκανε σωστα ουτε μια δεν θα εβγαζε μονη της αλλα και παλι... μιλαμε για ''γυναικα''
τι το κακο εχει η τεχνικη της ?
οτι δεν ανεβαζει την μπαρα μεχρι πανω - δηλ απλα δεν χρησιμοποιει τα τρικεφαλα πολυ
μια χαρα τεχνικη ειναι + οτι δεν παταει κατω και αυτο το κανει πιο δυσκολο ,θα επερνε παραπανω αμα παταγε κατω

ρε παιδια αυτο που σταυρωνει τα ποδια της οταν κανει bench press τι ακριβως ειναι?Δεν μπορω να καταλαβω σε τι βοηθαει και το κανουνε.Προσωπικα αν το εκανα αυτο θα με μαζευαν απο κατω.... χανω εντελως την ισσοροπια μου οταν δεν εχω τα ποδια μου κατω.

το κανει για να απομονωνει πιο πολυ το στηθος
για μενα ειναι χαζο αυτο - δεν ειναι ασκηση απομονωσηε

gym
18-03-11, 03:06
ωραια να εχεις την μεση κατω αλλα σε τι βοηθαει αυτο?Δεν μου ετυχε ουτε γενικα εχω ακουσει κανενας να εχει θεμα με την μεση του στο bench

ρε συ...πολλα ατομα κανουν λορδωση πισω...ε εγω πχ παλια πριν ασχοληθω με γυμανστικη οταν πρωτοξεκινησα ειχα...και καθως ξαπλωνω πχ κατω εκανα ενα κενο με το πατωμα...ε αυτο δεν ειναι καλο οταν κανω παγκο...και δεν το θελω,....οποτε καπθως σηκωνα τα ποδια ψηλα,ερχοταν στην θεση της....πλεον ομως εφοσον εχω διορθωσει και το θεμα της λορδωσης και εχω ανεβασει κιλα που δεν ελεγχονατι με τα ποδια πανω κ χωρις βοηθο ,δεν μπορω να το κανω αυτο...για λογους ασφαλειας....

gym
18-03-11, 03:08
τι το κακο εχει η τεχνικη της ?

οτι δεν ανεβαζει την μπαρα μεχρι πανω - δηλ απλα δεν χρησιμοποιει τα τρικεφαλα πολυ
μια χαρα τεχνικη ειναι + οτι δεν παταει κατω και αυτο το κανει πιο δυσκολο ,θα επερνε παραπανω αμα παταγε κατω


το κανει για να απομονωνει πιο πολυ το στηθος
για μενα ειναι χαζο αυτο - δεν ειναι ασκηση απομονωσηε

αυτο παλι πως το εννοεις?να απομονωσει στηθος επειδη ανεβαζει ποδια ψηλα?
δεν μπορω να το καταλαβω...μπορεις σε παρακαλω να μου εξηγησεις?
επισης,υπαρχει και το θεμα του εντυπωσιασμου κιολας...το να ανεβασει το ποδαρακι ψηλα,να κανει την προπονηση,να βαφτει σαν καρβαβαλι και παει λεγοντας....ολα μεσα ειναι....

thegravijia
18-03-11, 03:11
αυτο παλι πως το εννοεις?να απομονωσει στηθος επειδη ανεβαζει ποδια ψηλα?
δεν μπορω να το καταλαβω...μπορεις σε παρακαλω να μου εξηγησεις?
επισης,υπαρχει και το θεμα του εντυπωσιασμου κιολας...το να ανεβασει το ποδαρακι ψηλα,να κανει την προπονηση,να βαφτει σαν καρβαβαλι και παει λεγοντας....ολα μεσα ειναι....
οχι δεν μπορω
δοκιμασετο οταν κανεις στηθος πιστευω να δεις την διαφορα

gym
18-03-11, 03:16
οχι δεν μπορω
δοκιμασετο οταν κανεις στηθος πιστευω να δεις την διαφορα

ναι επειδη το εχω δοκιμασει σου λεω....και δεν εχει καμια σχεση το ποδι με το στηθος...απολυτως καμια...εαν το εχεις δοκιμασει εσυ κ ειδες αυτην τη διαφορα τι να πω...ξανακοιταξε το...!!!γνωμη μου....
εαν καποιος εχει αλλη γνωμη,περιμενω...ειμαι περιεργη ειναι η αληθεια να δω μια αιτιολογηση...:):)

COBRA_STYLE
18-03-11, 09:54
συμφωνω με βιγια και για την τεχνικη της,η οποια ειναι μια χαρα και για τα ποδια...

sofos
18-03-11, 12:02
αυτη την ειδα τυχαια προχθες και φρικαρα με το ποσα κανει γενικα :shock::shock: τι κανουν τα drugs :green::green:

thegravijia
18-03-11, 12:13
συμφωνω με βιγια και για την τεχνικη της,η οποια ειναι μια χαρα και για τα ποδια...
για τα ποδια στα καθισματα κανει μονο το 1/4 της κινησης τωρα τοδα

tasos2
18-03-11, 12:25
αυτο παλι πως το εννοεις?να απομονωσει στηθος επειδη ανεβαζει ποδια ψηλα?


Οσο κι αν φαινεται περιεργο τα ποδια συμμετεχουν στις πιεσεις παγκου δινοντας ωθηση προς τα πανω. Ετσι οταν τα ανεβαζει σπρωχνει μονο με στηθος


Παμε στους ωμους. Παρτε αυτο! ΠΙΕΣΕΙΣ ΜΕ 50ΚΙΛΟΥΣ:shock:

tkNifJQrKkU&feature=related

Qlim4X
19-03-11, 00:06
μεταξιμας.

Lisa cross συμενει crossdreser για οσους ξερουν τι σημενη οποτε τα 180 κιλα ειναι λογικα.

my 50cents

COBRA_STYLE
19-03-11, 00:15
για τα ποδια στα καθισματα κανει μονο το 1/4 της κινησης τωρα τοδα
για τα ποδια εννοω αυτο που τα σηκωνει στον παγκο,οχι για το προγραμμα ποδιων;)

sTeLaKoS
19-03-11, 00:25
μεταξιμας.

Lisa cross συμενει crossdreser για οσους ξερουν τι σημενη οποτε τα 180 κιλα ειναι λογικα.

my 50cents

Το ξέρουμε στανταρ αυτό; Ξενέρωσα τώρα :cursing:

gym
19-03-11, 00:28
Το ξέρουμε στανταρ αυτό; Ξενέρωσα τώρα :cursing:

αντε ρε που ξενερωσες...λες κ δεν την βλεπεις...!!!!!


σορρυ...πραγματικη αθλητρια...!!!!!!:weights:

sofos
19-03-11, 01:21
lisa gross :green::green:

tasos2
19-03-11, 02:53
Το ξέρουμε στανταρ αυτό; Ξενέρωσα τώρα :cursing:

Eγω να δεις ποσο ξενερωσα!!! Αν και διατηρω ακομα καποιες αμφιβολιες αλλα θα το ψαξω



αντε ρε που ξενερωσες...λες κ δεν την βλεπεις...!!!!!


σορρυ...πραγματικη αθλητρια...!!!!!!:weights:

Απο που να το δει δηλαδη? Εχω δει πραγματικες γυναικες(τσεκαρισμενο αυτο) με πολυ ανωτερη μυικοτητα και δυναμη οποτε τα 180 κιλα δε σημαινουν τιποτα. Και οι αλλες αντροφερνουν πολυ περισσοτερο απο αυτην εδω

tasos2
19-03-11, 02:58
Tελικα κανονικη γυναικα. Το λεει στη wikipedia. Cross ειναι το επιθετο της. Μη με τρελαινετε:cursing: