PDA

Επιστροφή στο Forum : Πρισμένη κοιλιά και bodybuilding



Playmobil
03-12-07, 00:27
Θα ήθελα να ρωτήσω γιατί όταν ένας bodybuilder φουσκώνει την κοιλιά προς τα έξω σχηματίζεται ένα περίεργο στρώμα σαν μπαλόνι, όπως για παράδειγμα στο παρακάτω video στο χρονικό σημείο 00:50 http://uk.youtube.com/watch?v=2weaq99F-2s&feature=related. Είναι αποτέλεσμα χρήσης κάποιων συγκεκριμένων ουσιών, δηλαδή το γεγονός αυτό μαρτυρά κάτι συγκεκριμένο ή είναι αποτέλεσμα άλλων παραγόντων;

ioannis1
03-12-07, 00:40
συνηθως οι πρισμενες κοιλιες οφειλονται στο μεγαλωμα των εσωτερικων οργανων απο αυξητικη και αλλα φαρμακα που παιρνουν. :bodybuilder2:

Playmobil
03-12-07, 00:44
Χμμ.... Υπάρχει άλλη περίπτωση Ιωάννη; Γιατί με έβαλες σε σκέψη τώρα καθότι ένα φιλαράκι μου ο οποίος το καλοκαίρι ήτανε στην ίδια ακριβώς κατάσταση με τον Sourla μετά το cuttin παρουσιάζει το φαινόμενο αυτό...

ioannis1
03-12-07, 00:47
μονο αν εχουν φαει πριν τιν αγωνα.μπορει βεβαια και οι σκονες πρωτεινης να πριζουν την κοιλια αλλα γενικα οφειλεται στα φαρμακα νομιζω.

RUHL
03-12-07, 01:01
Ρε αυτο δεν ειναι τιποτα τα ιδια εχω και γω :P επειδη πεινω αρκετο νερο σκονες κτλ φουσκονει τι θα κανει δεν μπορεις συνεχια να σφιγκεσε και να ειναι μεσα η κοιλια εξαλου :bodybuilder2:

Sourlas
05-12-07, 16:57
Εγώ πάντος playmobil μετά το cutting όσο νερό και σαβούρα να φάω ΔΕΝ εχω φουσκώματα τέτοια καθόλου.