PDA

Επιστροφή στο Forum : ΔΙΑΣ Thunder Cuts (PowerFood Hellas)



Lao
22-03-11, 15:57
http://www.herculesprotein.gr/image/obj42geo42pg1p11.jpg


Lipotropic Formula



Σύνθεση:
Επιλεγμένη ποικιλία από θαλασσινά φύκια, απομονωμένη λεκιθίνη.

Αρχική Μορφή: Σκόνη (200g)
Τελική Μορφή: Πηλός (400g)

Χρήση: Εξωτερική


Το νέο προϊόν καύσης λίπους ΔΙΑΣ Thunder Cuts, είναι γεγονός!

Ένας ιδιαίτερος πηλός εξωτερικής χρήσης για απευθείας απορρόφηση από τον υποδόριο λιπώδη ιστό, με μια έξυπνη διαδικασία και μια ακόμη πιό έξυπνη σύνθεση, επιφέρει σημαντικά ορατά αποτελέσματα και αλλαγή της μεζούρας από την πρώτη κιόλας χρήση.

Οδηγίες Χρήσης:

Σε ίση ποσότητα σκόνης, προσθέτετε ίση ποσότητα νερού ώστε να δημιουργήσετε τον τελικό πηλό. Με ένα ημίσκληρο σφουγγαράκι καθαρίζετε την περιοχή που σας ενδιαφέρει και συνεχίζετε το τρίψιμο μέχρι να δημιουργηθεί τοπικό ερύθημα (κοκκίνισμα). Καλύπτετε με το προϊόν, τυλίγετε με σελοφάν και κρατάτε για
45 - 60 λεπτά.

Λιποτροπικό εξωτερικής χρήσης από την εταιρεία του κ. Παπαγιάννη. 29,50 ευρώ.

eri_87
22-03-11, 17:55
Κι ήθελα να ρωτήσω απόψεις γιαυτό το προϊόν... :P
Βέβαια είναι "φρέσκο πράμα" οπότε δε θα έχουμε ακόμα εντυπώσεις περί αποτελεσματικότητας....

Με δύο μόνο συστατικά, πόσο καλό μπορεί να είναι;:unsure:

PMalamas
22-03-11, 18:32
Thunder thunder thunder cuts. :bowdown:xaxaxax
Ειχα ξανα πετυχει καποια φορα ενα αντιστοιχο στον ξαδερφο μ...
δουλευουν αυτα πλακα πλακα?

Devil
22-03-11, 20:05
Επιλεγμένη ποικιλία από θαλασσινά φύκια, απομονωμένη λεκιθίνη.

αυτα ειναι τα συστατικα του??????

α.... καλα....:green:

Polyneikos
22-03-11, 20:20
Αρχική Μορφή: Σκόνη (200g)
Τελική Μορφή: Πηλός (400g)


Σωμα μου,σωμα μου φτιαγμενο από πηλόόόό

beefmeup
22-03-11, 20:21
ανευ λογου κ ουσιας,ομως το σκευασμα..:turtle::turtle::turtle:

Devil
22-03-11, 20:22
ανευ λογου κ ουσιας,ομως το σκευασμα..:turtle::turtle::turtle:

γιατι το λες αυτο..... μπορει να κανει καλη σος.......:green::green::green:

PMalamas
22-03-11, 20:50
^^ χαχαχα

dhmhtrhs
22-03-11, 20:55
πραγματικα θελω να γνωρισω αυτον που το σκεφτηκε αυτο.....

TheWorst
22-03-11, 21:16
Λιποδιαλυτη απο θαλασσινα φυκια ? :green:

gmalamos
22-03-11, 21:27
Επιλεγμένη ποικιλία από θαλασσινά φύκια, απομονωμένη λεκιθίνη.

αυτα ειναι τα συστατικα του??????

α.... καλα....:green:

Ειναι αυτο που λεμε πουλαει φυκια για μεταξωτες κορδελες??:green:

Muscleboss
22-03-11, 23:49
Για κάποιον που θέλει να δοκιμάσει προιόντα εξωτερικής χρήσης για συσφιξη-λιποδιάλυση, μπορεί να είναι μια επιλογή... εξάλλου τόσα και τόσα παιζουν καθημερινά στα telemarketing... μη το κάψουμε το προιόν ακόμα δε βγήκε...

ΜΒ

Devil
24-03-11, 17:58
Πανο καηκε μονο του δυστηχως.... με 2 συστατικα και το ενα να ειναι φυκια.... δεν παει πουθενα.... τουλαχιστον ας ελεγε τι φυκι ειναι να δουμε αν μπορουμε να βρουμε τιποτα σε σχεση με αυτο....

themisdas
24-03-11, 18:49
εγω πιστευω οτι μπορει κα να κανει δουλεια... (δεν το εχω δοκιμασει)
ο λογος : δεν ειναι απο καμοια εταιρεια που υποσχετε τρελα πραγματα ,τοσα χρονια ειχε μονο ενα προιον και τωρα εβγαλε και δευτερο , δεν θα ηταν χαζο να χαλασει το ονομα τις πλασαροντας ενα προιον που ειναι μουφα? :unsure:
δεν ειναι καμοια muscletech.. :green:

eri_87
24-03-11, 19:02
Κι εγώ πιστεύω ότι μια δοκιμή δε θα ήταν άσχημη... Εξάλλου κ άλλα σκευάσματα εξωτερικής λιποδιάλυσης που είναι πανάκριβα κ υπόσχονται θαύματα, δε κάνουν κ πολλά, έως τίποτα. Αυτά είναι πάντα σε συνδυασμό με διατροφή-γυμναστική για επιπλέον βοήθεια.
Κάποια στιγμή μάλλον θα το πάρω... :green: Αυτό που μου τη σπάει είναι το θέμα με τη ζελατίνη! :shifty:

Devil
24-03-11, 19:17
τεσπα τι να πω..... οποιος θελει δοκιμαζει....

δεν ειναι και τοσο η τιμη το προβλημα.... (βασικα ειναι αλλα τεσπα....)
αλλα το οτι δεν υπαρχουν πληροφοριες....

τι φυκι ειναι δλδ αυτο? που το βρεθηκε? τι ιδιοτητες εχει? τι μελετες εχει απο πισω? τι αλλο εχει μεσα? πως περναει απο το δερμα? τι ποσοτητα χρησιμοποιεις?

εδω λειπουν βασικες πληροφοριες που δεν δινει....

ολα τα σοβαρα topical που ειναι στην αγορα εχουν και ενα κατεβατο για το τι εχουν μεσα και πως ακριβως χρησιμοποιητε και το τι κανει το καθε ενα απο αυτα....

π.χ.

Active ingredients: yohimbe HCl, caffeine, octopamine HCl, sesamin, synephrine, acetyl-Icarntine, ascorbyl palmitate, and lecithin.

Inactive ingredients: benzyl alcohol, water isopropyl alcohol, triglyceride complex, n-methyl-2- pyrroidinone, laurocapram, I-menthol, and carbomer.

αυτο λεει μονο για φυκια και λεκιθινη.....

επεισης δεν ειναι και τοσο πανακριβα σε σχεση με αυτο.... κανα 10αρι ευρο παραπανω να εχουν.... αλλα εχουν και περισσοτερα συστατικα απο αυτο και συστατικα που εχουν μελετες απο πισω οτι δουλευουν.....

αυτα....

themisdas
24-03-11, 21:56
εχεις δικιο σε αυτο...
μεχρι και στην πρωτεινη του λεει αρκετα περισσοτερα που ειναι απλο προιον....