PDA

Επιστροφή στο Forum : Το προγραμμα του Δημητρη Βλαχου.



pip
22-03-11, 22:59
ΔΕΥΤΕΡΑ (ΣΤΗΘΟΣ)
1.Οριζοντια μπαρα 4χ10
2.Επικληνει αλτηρες 5χ12
3.CROSS OVER 3X12
4.PULL OVER σε επικληνει παγκο 3χ12
5.PEC DEC 7X15 (20΄' δευτερολεπτα διαλειμα)

ΤΡΙΤΗ (ΠΛΑΤΗ)
1.Μονοζυγο 4χ10
2.Ελξεις ανοιτη λαβη 5χ12
3.Οπισθολαιμιες 3χ12
4.Κοπηλατικη με αλτηρα 3χ12
5.PULL OVER (ΓΙΑ ΦΤΕΡΑ) 4Χ12

ΠΕΜΤΗ (ΔΙΚΕΦΑΛΑ-ΤΡΙΚΕΦΑΛΑ)
1.Ισσα μπαρα 5χ15
2.Μαξιλαρη στραβομπαρα 4χ15
3.Σφυρια 3χ15
4.Αλτηρες με περιστροφη 3χ15
1.Γαλλικες πιεσεις 4χ12
2.Τροχαλια σχοινη 5χ12
3.Διζυγο 4χ15

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΩΜΟΥΣ)
1.Πιεσεις με αλτηρες 4χ12
2.Εκτασεις 5χ12
3.Επικληνει παγκος μπρουμητα για πισω σημειο 3χ12
4.Μονοζυγο για ωμους 5χ12

ΣΑΒΒΑΤΟ (ΠΟΔΙΑ)
1.SQUAT 4X12
2.Πρεσσα 5χ12
3.leg extention 3x12
4.Δικεφαλα 3χ12
5.Γαμπες 5χ12

Η εκτελεση τω ασκησεων θα γινεται αυστηρως πολυ αργα!!!!!!! ΑΦΤΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΛΥ ΤΟΥΜΠΑΝΟ!!!!

Pavlos17
22-03-11, 23:01
που το βρηκες αυτο?ποσταρε πουθενα το προγραμμα του ο Βλαχος?

pip
22-03-11, 23:06
που το βρηκες αυτο?ποσταρε πουθενα το προγραμμα του ο Βλαχος?
To βρηκα μεσω ενος site που ειχε γινει δημοσιευσει πριν κανα 2 χρονια περιπου.....πιστεβω πωσ ειναι πολυ καλο προγραμμα!!

tasos2
23-03-11, 00:53
Απο κατι video που εχω δει με αυτον απο χερια ωμους ειναι μηδεν. Μονο κοιλιακους και λιγο στηθος εχει

gmalamos
23-03-11, 01:03
ΔΕΥΤΕΡΑ (ΣΤΗΘΟΣ)
1.Οριζοντια μπαρα 4χ10
2.Επικληνει αλτηρες 5χ12
3.CROSS OVER 3X12
4.PULL OVER σε επικληνει παγκο 3χ12
5.PEC DEC 7X15 (20΄' δευτερολεπτα διαλειμα)

ΤΡΙΤΗ (ΠΛΑΤΗ)
1.Μονοζυγο 4χ10
2.Ελξεις ανοιτη λαβη 5χ12
3.Οπισθολαιμιες 3χ12
4.Κοπηλατικη με αλτηρα 3χ12
5.PULL OVER (ΓΙΑ ΦΤΕΡΑ) 4Χ12

ΠΕΜΤΗ (ΔΙΚΕΦΑΛΑ-ΤΡΙΚΕΦΑΛΑ)
1.Ισσα μπαρα 5χ15
2.Μαξιλαρη στραβομπαρα 4χ15
3.Σφυρια 3χ15
4.Αλτηρες με περιστροφη 3χ15
1.Γαλλικες πιεσεις 4χ12
2.Τροχαλια σχοινη 5χ12
3.Διζυγο 4χ15

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΩΜΟΥΣ)
1.Πιεσεις με αλτηρες 4χ12
2.Εκτασεις 5χ12
3.Επικληνει παγκος μπρουμητα για πισω σημειο 3χ12
4.Μονοζυγο για ωμους 5χ12

ΣΑΒΒΑΤΟ (ΠΟΔΙΑ)
1.SQUAT 4X12
2.Πρεσσα 5χ12
3.leg extention 3x12
4.Δικεφαλα 3χ12
5.Γαμπες 5χ12

Η εκτελεση τω ασκησεων θα γινεται αυστηρως πολυ αργα!!!!!!! ΑΦΤΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΛΥ ΤΟΥΜΠΑΝΟ!!!!

Ναι το βλαχο περιμεναμε!!

COBRA_STYLE
23-03-11, 01:03
Απο κατι video που εχω δει με αυτον απο χερια ωμους ειναι μηδεν. Μονο κοιλιακους και λιγο στηθος εχει
:thumbup:

procop
23-03-11, 01:05
καποιες φορες βλεπουμε τι κανουν οι αλλοι και χανουμε την ουσια!!!
προσωπικα δεν μ αρεσει το προγραμμα:P

COBRA_STYLE
23-03-11, 01:09
καποιες φορες βλεπουμε τι κανουν οι αλλοι και χανουμε την ουσια!!!
προσωπικα δεν μ αρεσει το προγραμμα:P
ουτε μενα μαρεσει το προγραμμα...πολυ χαζο....παντου πολλες επαναληψεις και αρκετα σετ....το καλυτερο ειναι στο πεκ ντεκ 7 σετ 20 δευτ. διαλλειμα:turtle:

Devil
23-03-11, 01:10
ωραια κιλα κανει παντως........lol:green::green::green::green:

procop
23-03-11, 01:11
ουτε μενα μαρεσει το προγραμμα...πολυ χαζο....παντου πολλες επαναληψεις και αρκετα σετ....το καλυτερο ειναι στο πεκ ντεκ 7 σετ 20 δευτ. διαλλειμα:turtle:

:bowdown: ε ναι!! εκτος και αν τα κιλα που βαζει ειναι με το 30% του 1rm

COBRA_STYLE
23-03-11, 01:14
ωραια κιλα κανει παντως........lol:green::green::green::green:


:bowdown: ε ναι!! εκτος και αν τα κιλα που βαζει ειναι με το 30% του 1rm
χαχαχα μητσο κλαιω:rolf::rolf::rolf:

εννοειται ρε προκοπ,ποσα κιλα νομιζεις οτι θα φορτωνει...λιγα,εως πολυ λιγα...αν και δε νομιζω να ισχυει το προγραμμα αυτο

Devil
23-03-11, 01:22
χαχαχα μητσο κλαιω:rolf::rolf::rolf:

εννοειται ρε προκοπ,ποσα κιλα νομιζεις οτι θα φορτωνει...λιγα,εως πολυ λιγα...αν και δε νομιζω να ισχυει το προγραμμα αυτο

μου θυμιζει το προγραμμα που εκανε ο vin diesel ,o brat pitt και η paris hilton :P:P:P:green::green::green::green:

aepiskeptis
23-03-11, 01:23
εμενα μου θυμιζει το προγραμμα που κανει το 99.9999% οσων πανε στα γυμναστηρια

COBRA_STYLE
23-03-11, 01:24
μου θυμιζει το προγραμμα που εκανε ο vin diesel ,o brat pitt και η paris hilton :P:P:P:green::green::green::green:
το κανανε μαζι ή ξεχωριστα???:turtle::turtle::turtle::rolf:

deluxe
23-03-11, 01:43
Μια χαρα σωμα εχει ο Βλαχος.

http://www.tlife.gr/files/Image/NEWS/2010/NOVEMBER/11-19/resized/vlaxos_h_633_451.jpg

Devil
23-03-11, 17:05
το κανανε μαζι ή ξεχωριστα???:turtle::turtle::turtle::rolf:

μαζι ρε..... ξεχωριστα δεν πιανει.....:green::green::green:

eri_87
23-03-11, 17:13
Μια χαρα σωμα εχει ο Βλαχος.

http://www.tlife.gr/files/Image/NEWS/2010/NOVEMBER/11-19/resized/vlaxos_h_633_451.jpg

:thumbup::thumbup::thumbup:
Βέβαια οι περισσότεροι εδώ μέσα θέλουν πιο ογκώδες αποτέλεσμα...

Όσο για το πρόγραμμα, μοιάζει αρκετά (σπλιτ κ ασκήσεις) με το δικό μου, αλλά ακόμα κ το δικό μου είναι καλύτερο! :P:P:P:green:

Marine
23-03-11, 21:20
ασε μας ρε deluxe,ο τυπος ειναι 1,90 45 κιλα...

Devil
23-03-11, 21:27
ασε μας ρε deluxe,ο τυπος ειναι 1,90 45 κιλα...

normal σωμα εχει...... τιποτα το ιδιαιτερο....

απλα εχει κοιλιακους και κανει μπαμ.....

tasos2
23-03-11, 21:42
Aν ανεβει σε ποσοστο λιπους ας πουμε 20-25% δεν θα φαινεται καν οτι γυμναζεται

deluxe
23-03-11, 21:54
Οκ ρε μαγκες. Εχετε πολυ καλυτερα σωματα απο αυτον εσεις.

Οι γυναικες τετοια κορμια θελουν, fitness, οχι μουσχαροειδη.

Devil
23-03-11, 21:59
Οκ ρε μαγκες. Εχετε πολυ καλυτερα σωματα απο αυτον εσεις.

Οι γυναικες τετοια κορμια θελουν, fitness, οχι μουσχαροειδη.

εννοειτε........:green::green::green:

γιατι δεν κανεις το προγραμμα του να γινεις ετσι.... τουλαχιστον δε θα ρωτας καθε τοσο αν ειναι καλητερο το 23-58-93-5 η' το 45-73-12-4.... ουτε τι να στακαρεις απο συμπληρωματα.......:P:P:P:P:P:green::green::green::green::green:

Dreiko
23-03-11, 22:16
ρε σεις να ρωτησω???αμα κανεις αυτο το προγραμμα γινεσαι στοκος και σαν τον βλαχο...η μονο κανεις του κοιλιακους του???:turtle::turtle::turtle::green:

geo28
23-03-11, 22:18
η μυτη του ρε παιδια ειναι μεγαλυτερη απ το δικεφαλο παντως...κι αυτη με προγραμμμα την εκανε?

Devil
23-03-11, 22:26
ρε σεις να ρωτησω???αμα κανεις αυτο το προγραμμα γινεσαι στοκος και σαν τον βλαχο...η μονο κανεις του κοιλιακους του???:turtle::turtle::turtle::green:

αυτο θελει χρονια προπονηση....:P:P:P:green::green::green::green:

Dreiko
23-03-11, 22:28
αυτο θελει χρονια προπονηση....:P:P:P:green::green::green::green:

βασικα ειναι αυτο που λεμε..."ατιμα γονιδια...":turtle::turtle::turtle:

Αντωνης
23-03-11, 22:28
Νταξ ουτε μενα με τρελαινει το σωμα του Βλαχου αλλα μην λεμε και μ***κιες,περιπου 80 κιλα με 1,80-1,81 υψος ειναι.Αμα εβαζε αλλα 3-4 καθαρα κιλα θα ηταν το ιδανικο σωμα για μενα(ιδανικο εφικτο σωμα εννοειται)

Pavlos17
23-03-11, 22:37
θελω να δω εσας που τον κραζετε αν εχετε καλυτερο σωμα...

κουλης
23-03-11, 22:40
θελω να δω εσας που τον κραζετε αν εχετε καλυτερο σωμα...

+1 Και σιγουρα δεν κανει διατροφη που κανουμε οι περισσοτεροι απο εμας

pan0z
23-03-11, 22:44
Δεν ξερω αν εχει καλο σωμα ή οχι αλλα αν ρωτουσες 1000 αντρες αν θελουν να εχουν ενα σωμα ενος ββερ ή αυτουνου παραπανω απο τους μισους μην πω ολοι θα λεγαν του βλαχου.Νταξ μην πω καν για τις γυναικες τι σωμα θα διαλεγαν.Γιαυτο που κανει μια χαρα ειναι και με το παραπανω νομιζω εκανε στηβο παλια παντως ηταν αθλητης σιγουρα.

Pavlos17
23-03-11, 22:49
Δεν ξερω αν εχει καλο σωμα ή οχι αλλα αν ρωτουσες 1000 αντρες αν θελουν να εχουν ενα σωμα ενος ββερ ή αυτουνου παραπανω απο τους μισους μην πω ολοι θα λεγαν του βλαχου.Νταξ μην πω καν για τις γυναικες τι σωμα θα διαλεγαν.Γιαυτο που κανει μια χαρα ειναι και με το παραπανω νομιζω εκανε στηβο παλια παντως ηταν αθλητης σιγουρα.

μια χαρα σωμα εχει,αν και εμενα δεν μαρεσει,αλλα αυτο δεν σημενει οτι δεν ειναι ωραιο...

Dreiko
23-03-11, 22:50
Δεν ξερω αν εχει καλο σωμα ή οχι αλλα αν ρωτουσες 1000 αντρες αν θελουν να εχουν ενα σωμα ενος ββερ ή αυτουνου παραπανω απο τους μισους μην πω ολοι θα λεγαν του βλαχου.Νταξ μην πω καν για τις γυναικες τι σωμα θα διαλεγαν.Γιαυτο που κανει μια χαρα ειναι και με το παραπανω νομιζω εκανε στηβο παλια παντως ηταν αθλητης σιγουρα.

στιβο εκανε...στον Πανελληνιο....κανει κατι λιγα ακομα....τον ξερω χρονια...καποτε ειχαμε παει να "τις παιξουμε..."

Pavlos17
23-03-11, 22:52
στιβο εκανε...στον Πανελληνιο....κανει κατι λιγα ακομα....τον ξερω χρονια...καποτε ειχαμε παει να "τις παιξουμε..."

α ρε πονηρουλη :green:

κουλης
23-03-11, 22:54
α ρε πονηρουλη :green:

εννοει αυτο που περασε απο το μυαλο μ μολισ τωρα?:unsure:

pan0z
23-03-11, 23:02
μαλλον παραγνωριστηκε με τον βλαχο :green:

tasos2
24-03-11, 01:43
θελω να δω εσας που τον κραζετε αν εχετε καλυτερο σωμα...

Εγω παντως δεν θα ανταλλαζα το σωμα μου με του βλαχου και ας μη φαινονται οι κοιλιακοι μου


Δεν ξερω αν εχει καλο σωμα ή οχι αλλα αν ρωτουσες 1000 αντρες αν θελουν να εχουν ενα σωμα ενος ββερ ή αυτουνου παραπανω απο τους μισους μην πω ολοι θα λεγαν του βλαχου.Νταξ μην πω καν για τις γυναικες τι σωμα θα διαλεγαν.Γιαυτο που κανει μια χαρα ειναι και με το παραπανω νομιζω εκανε στηβο παλια παντως ηταν αθλητης σιγουρα.

Αυτο ειναι μεγαλος μυθος. Σε πληροφορω οτι οι ογκοδεις μυς αρεσουν στις γυναικες αλλα λενε το αντιθετο γιατι εχουν στο μυαλο τους γομαρια 120 κιλων. Η υπερβολη ειναι αυτη που απωθει και συνηθως γιατι πιστευουν οτι γινεται με φαρμακα οποτε αν σταματησει θα τα χασει.

deluxe
24-03-11, 04:16
εννοειτε........:green::green::green:

γιατι δεν κανεις το προγραμμα του να γινεις ετσι.... τουλαχιστον δε θα ρωτας καθε τοσο αν ειναι καλητερο το 23-58-93-5 η' το 45-73-12-4.... ουτε τι να στακαρεις απο συμπληρωματα.......:P:P:P:P:P:green::green::green::green::green:Φιλε εισαι πολυ κακος τελικα.. :(








Αυτο ειναι μεγαλος μυθος. Σε πληροφορω οτι οι ογκοδεις μυς αρεσουν στις γυναικες αλλα λενε το αντιθετο γιατι εχουν στο μυαλο τους γομαρια 120 κιλων. Η υπερβολη ειναι αυτη που απωθει και συνηθως γιατι πιστευουν οτι γινεται με φαρμακα οποτε αν σταματησει θα τα χασει.Ενταξει καλος ο ογκος, αλλα οχι και σε αγωνιστικα επιπεδα. Δε νομιζω να προτιμουν τετοια σωματα η πλειοψηφια των γυναικων.

steg
24-03-11, 09:47
Ως προς τις προτιμήσεις των γυναικών, το ωραίο αντρικό σώμα κάνει μεν την καλή πρώτη εντύπωση αλλά ο γυναικείος εγκέφαλος έχει πολύ περισσότερα κριτήρια επιλογής αρσενικού, όχι άμεσα σχετιζόμενα με την εξωτερική εμφάνιση και το ανεπτυγμένο μυικό σύστημα. Και στην τελική, μην μπερδεύετε το αντρικό σώμα γενικά με ένα πολύ συγκεκριμένο "αξεσουάρ" του αντρικού σώματος. Ολες οι γυναίκες θα προτιμούσαν π.χ. έναν κοιλαρά με λίπος 30%+ και καλό αξεσουάρ από έναν μυώδη τύπο με αξεσουάρ χαμηλότερων προδιαγραφών.
Γι' αυτό, όσοι αγαπάτε τον όγκο βάλτε όγκο κι όσοι θέλετε σώμα Βλάχου κάντε σώμα Βλάχου, επειδή απλά έτσι γουστάρετε και όχι επειδή σας το "επιβάλλει" η ανάγκη να ρίξετε μια γυναίκα. Είτε με σώμα Βλάχου είτε με σώμα Κόλμαν, τα στοιχεία που συνθέτουν την προσωπικότητά σας δεν θα αλλάξουν.

jannous44
24-03-11, 09:52
Ως προς τις προτιμήσεις των γυναικών, το ωραίο αντρικό σώμα κάνει μεν την καλή πρώτη εντύπωση αλλά ο γυναικείος εγκέφαλος έχει πολύ περισσότερα κριτήρια επιλογής αρσενικού, όχι άμεσα σχετιζόμενα με την εξωτερική εμφάνιση και το ανεπτυγμένο μυικό σύστημα. Και στην τελική, μην μπερδεύετε το αντρικό σώμα γενικά με ένα πολύ συγκεκριμένο "αξεσουάρ" του αντρικού σώματος. Ολες οι γυναίκες θα προτιμούσαν π.χ. έναν κοιλαρά με λίπος 30%+ και καλό αξεσουάρ από έναν μυώδη τύπο με αξεσουάρ χαμηλότερων προδιαγραφών.
Γι' αυτό, όσοι αγαπάτε τον όγκο βάλτε όγκο κι όσοι θέλετε σώμα Βλάχου κάντε σώμα Βλάχου, επειδή απλά έτσι γουστάρετε και όχι επειδή σας το "επιβάλλει" η ανάγκη να ρίξετε μια γυναίκα. Είτε με σώμα Βλάχου είτε με σώμα Κόλμαν, τα στοιχεία που συνθέτουν την προσωπικότητά σας δεν θα αλλάξουν.


:bowdown::bowdown:

tasos2
24-03-11, 11:49
Kαλα εννοειται οτι οι γυναικες δεν κοιτουν μονο το σωμα αλλα ουτε κι εμεις αφιερωνουμε τοσο χρονο απο τη ζωη μας μονο και μονο για να αρεσουμε σε αυτες. Δεν ειπε κανεις κατι τετοιο. Αλλα τουλαχιστον οτι οι μεγαλοι μυς ειναι απωθητικοι δεν ισχυει ή τουλαχιστον ισχυει το παν μετρον αριστον οπως σε ολα.

eri_87
24-03-11, 12:15
Νομίζω το θέμα ήταν "πρόγραμμα Βλάχου" κι όχι "σώμα Βλάχου" ... :P Πλάκα έχετε πάντως!:green:


Και σιγουρα δεν κανει διατροφη που κανουμε οι περισσοτεροι απο εμας
Προφανώς όχι, οπότε ένα + ακόμα...


μια χαρα σωμα εχει,αν και εμενα δεν μαρεσει,αλλα αυτο δεν σημενει οτι δεν ειναι ωραιο...
Ακριβώς! Μη τρελαθούμε κι όλας... Το ότι οι πιο πολλοί από εδώ μέσα θέλουν κάτι ή πολύ περισσότερο από αυτό, δε σημαίνει ότι δεν είναι μια χαρά το σώμα του! Μη γίνεστε κακοί... :P



Αυτο ειναι μεγαλος μυθος. Σε πληροφορω οτι οι ογκοδεις μυς αρεσουν στις γυναικες αλλα λενε το αντιθετο γιατι εχουν στο μυαλο τους γομαρια 120 κιλων. Η υπερβολη ειναι αυτη που απωθει και συνηθως γιατι πιστευουν οτι γινεται με φαρμακα οποτε αν σταματησει θα τα χασει.
Εντάξει, δεν υπάρχει κάτι γενικό! Άλλες θέλουν γραμμωμένους άλλες με όγκο κ άλλες με κοιλιά. Δε λέει κάτι αυτό, δεν υπάρχει γενικός κανόνας! Απλά πιστεύω (απότι ακούω) ότι ένα γραμμωμένο σώμα κάνει πιο πολύ "αίσθηση" στα μάτια των γυναικών.:turtle:


Ως προς τις προτιμήσεις των γυναικών, το ωραίο αντρικό σώμα κάνει μεν την καλή πρώτη εντύπωση αλλά ο γυναικείος εγκέφαλος έχει πολύ περισσότερα κριτήρια επιλογής αρσενικού, όχι άμεσα σχετιζόμενα με την εξωτερική εμφάνιση και το ανεπτυγμένο μυικό σύστημα. Και στην τελική, μην μπερδεύετε το αντρικό σώμα γενικά με ένα πολύ συγκεκριμένο "αξεσουάρ" του αντρικού σώματος. Ολες οι γυναίκες θα προτιμούσαν π.χ. έναν κοιλαρά με λίπος 30%+ και καλό αξεσουάρ από έναν μυώδη τύπο με αξεσουάρ χαμηλότερων προδιαγραφών. Νομίζω τα παραλές.... Σαν να λες ότι μόνο το αξεσουάρ μας νοιάζει... :unsure: Δε το πιστεύω καθόλου! (Εξάλλου η τεχνική μετράει κι όχι το μέγεθος):green:
Γι' αυτό, όσοι αγαπάτε τον όγκο βάλτε όγκο κι όσοι θέλετε σώμα Βλάχου κάντε σώμα Βλάχου, επειδή απλά έτσι γουστάρετε και όχι επειδή σας το "επιβάλλει" η ανάγκη να ρίξετε μια γυναίκα. Είτε με σώμα Βλάχου είτε με σώμα Κόλμαν, τα στοιχεία που συνθέτουν την προσωπικότητά σας δεν θα αλλάξουν. +1000

noz1989
24-03-11, 12:48
Νομίζω το θέμα ήταν "πρόγραμμα Βλάχου" κι όχι "σώμα Βλάχου" ... :P Πλάκα έχετε πάντως!:green:
+1

Δεν χρειαζεται κομπλεξισμος!!

Cool...:toast:

Devil
24-03-11, 14:53
Φιλε εισαι πολυ κακος τελικα.. :(


Ενταξει καλος ο ογκος, αλλα οχι και σε αγωνιστικα επιπεδα. Δε νομιζω να προτιμουν τετοια σωματα η πλειοψηφια των γυναικων.

θα ημουν ο χειροτερος αν δεν υπηρχε ο beef.....μουχαχαχαχα:green::green::green::green:


ξεκολα ρε σε πειραζω....:green::green::green:

απλα αυτο που θελω να πω ειναι οτι ενα τετοιο σωμα μπορεις να το εχεις με ενα οποιοδηποτε αθλημα..... κολυμπι , μπαλα , μπασκετ..... κανεις και λιγο gym και κανα cardio και το εχεις.... τωρα αν εισαι και ελαχιστα κολοφαρδος γενετικα.... θες λιγοτερη δουλεια....

αυτο που κοροιδευω εγω ειναι το προγραμμα του.... χεστηκ@ για αυτον.... ουτε ξερω ποιος ειναι ουτε ξερω τι κανει...

ενα προγραμμα που δεν εχει κιλα... δεν εχει %... δεν εχει rest.... γενικα γραφει ασκησεις reps και sets μπορει να το κανει και ο μπακαλης στη γειτονια μου.... ( προπο ξερει να παιζει..... 1 χ 2 !!!!!)

tasos2
24-03-11, 17:19
+1 Και σιγουρα δεν κανει διατροφη που κανουμε οι περισσοτεροι απο εμας

Kαι τι πα να πει αυτο. Μα η διατροφη ειναι το δυσκολο και χρονοβορο κομματι οχι το να πηγαινεις 4 φορες τη βδομαδα gym για 1 ωρα.

Οπως ειπε και ο devil ο οποιοσδηποτε μπορει να εχει ενα τετοιο σωμα με ενα οποιοδηποτε αθλημα χωρις να κανει διατροφη(απλα να προσεχει τις θερμιδες). Οποτε δεν υπαρχει λογος να κοιταξουμε τις προπονητικες αρχες που ακολουθει. Ασε που κοιταζοντας το προγραμμα του πιστευω οτι το μονο που ξερει ειναι τι ασκησεις να κανει για καθε μυικη, δεν εχει καμια πιο βαθια γνωση επι του θεματος

adamz
25-03-11, 01:43
πο πο τελικα παιζει να μαστε και χειροτεροι απο τις γυναικες!

σε κανα 2 απαντησεις ειδικα το μονο που εχω να πω ειναι...να ταν η ζηλεια ψορα... :P:P:green:

εγω προσωπικα στον βλαχο βλεπω ενα υγειες σωμα αθλητη...και αυτο επιδιωκει νομιζω..
και γιαυτο κανει το προγραμμα που κανει.

αληθεια ειναι πως και εγω για σωμα προτιμω λιγο ποιο ογκοδες αλλα και του βλαχου ειναι μια χαρα.

και σε τελικη αναλυση γκομενο θα τον πιασουμε και κρινετε μυτες και νοημοσινες? :P

η δικια μ ερβτηση ειναι αν ξερει κανεις η μπορει να κρινει αν παιρνει συμπληρωματα?

tasos2
25-03-11, 02:05
η δικια μ ερβτηση ειναι αν ξερει κανεις η μπορει να κρινει αν παιρνει συμπληρωματα?

Τα συμπληρωμα δεν σε κανουν καλυτερο απλα σου διευκολυνουν τη ζωη επομενως μπορει να παιρνει μπορει και οχι δε μπορει να φανει απο καπου. Διατροφη παντως δε φαινεται να κανει κατι εξεζητημενο απλα δεν κανει υπερθερμιδικη

deluxe
25-03-11, 08:21
θα ημουν ο χειροτερος αν δεν υπηρχε ο beef.....μουχαχαχαχα:green::green::green::green:


ξεκολα ρε σε πειραζω....:green::green::green:

απλα αυτο που θελω να πω ειναι οτι ενα τετοιο σωμα μπορεις να το εχεις με ενα οποιοδηποτε αθλημα..... κολυμπι , μπαλα , μπασκετ..... κανεις και λιγο gym και κανα cardio και το εχεις.... τωρα αν εισαι και ελαχιστα κολοφαρδος γενετικα.... θες λιγοτερη δουλεια....

αυτο που κοροιδευω εγω ειναι το προγραμμα του.... χεστηκ@ για αυτον.... ουτε ξερω ποιος ειναι ουτε ξερω τι κανει...

ενα προγραμμα που δεν εχει κιλα... δεν εχει %... δεν εχει rest.... γενικα γραφει ασκησεις reps και sets μπορει να το κανει και ο μπακαλης στη γειτονια μου.... ( προπο ξερει να παιζει..... 1 χ 2 !!!!!)Ελα πλακα κανω. Αφου σε παω. Δινει πολλες συμβουλες και πληροφοριες.

Εχω και εγω ενα φιλαρακι που χωρις να εχει παρει απολυτως τιποτα, μονο με την μπαλα, εχει απιστευτο σωμα, σα του βλαχου περιπου με λιγοτερο ογκο και καλυτερη γραμμωση. Ειναι βεβαια και γενετικο, γιατι τα 3 αδερφια του εχουν και αυτα τελειο σωμα!

arisfwtis
25-03-11, 10:14
ρε παιδια αμα κανεις καποιο σπορ το οποιο απαιτει αεροβια ασκηση
λογικο ειναι να εχεις γραμμωση

ελαχιστα να προσεχεις την διατροφη και βουαλα

οι περισσοτεροι που ασχολουνται με βαρη δν εχουν γραμμωση για τον απλο λογο οτι βαριουνται να κανουν αεροβιο και δν αντεχουν σε βαθος χρονου μια διατροφη τετοια ωστε να σε στεγνωσει μονο με βαρη

COBRA_STYLE
25-03-11, 12:25
θα ημουν ο χειροτερος αν δεν υπηρχε ο beef.....μουχαχαχαχα:green::green::green::green:


ξεκολα ρε σε πειραζω....:green::green::green:

απλα αυτο που θελω να πω ειναι οτι ενα τετοιο σωμα μπορεις να το εχεις με ενα οποιοδηποτε αθλημα..... κολυμπι , μπαλα , μπασκετ..... κανεις και λιγο gym και κανα cardio και το εχεις.... τωρα αν εισαι και ελαχιστα κολοφαρδος γενετικα.... θες λιγοτερη δουλεια....

αυτο που κοροιδευω εγω ειναι το προγραμμα του.... χεστηκ@ για αυτον.... ουτε ξερω ποιος ειναι ουτε ξερω τι κανει...

ενα προγραμμα που δεν εχει κιλα... δεν εχει %... δεν εχει rest.... γενικα γραφει ασκησεις reps και sets μπορει να το κανει και ο μπακαλης στη γειτονια μου.... ( προπο ξερει να παιζει..... 1 χ 2 !!!!!)
υπερβολες:turtle::turtle::green:

εγω λεω να το ξεκινησω σε 1 βδομαδα που θα μπω σε γραμμωση και θα κανω review....ετσι για να σκασετε ολοι...και θα βαλω και φωτο που θα ειναι κομμενος:green::P:turtle:

tasos2
25-03-11, 12:27
Aκριβως! Δεν ειναι αναγκη να εχεις γονιδια. Γονιδια μονο για τν ογκο χρειαζονται

200sx
25-03-11, 16:00
Οι περισσότερες γυναίκες δεν προτιμούν ΟΥΤΕ ΟΓΚΟΥΣ.. ΟΥΤΕ ΓΡΑΜΜΩΣΕΙΣ.. ΚΟΙΛΙΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΝ!!!
Αν κάνετε BB για το γυναικες τότε τσάμπα κουράζεστε.
Οι γυναίκες θέλουν μπλά μπλά.. χιουμορ.. χαρακτήρα.. να είσαι και καλό παιδί και κολόπαιδο σε ένα... ε και να έχεις λεφτά είναι μεγάλου ατού......!!! Σώμα δεν κοιτάνε.. κοιλιά την προτιμάνε... αυτά!!
Κάνω χρόνια αυτό το γκαλοπ!!!


Ο Βλάχος αν είχε +5 κιλα με τα ίδια ποσοστά λίπους θα ήταν ότι πρέπει. Νομίζω ότι μετά θα έφτανε τον Σομμερ!!

sofos
25-03-11, 19:39
Οι περισσότερες γυναίκες δεν προτιμούν ΟΥΤΕ ΟΓΚΟΥΣ.. ΟΥΤΕ ΓΡΑΜΜΩΣΕΙΣ.. ΚΟΙΛΙΑ ΠΡΟΤΙΜΟΥΝ!!!
Αν κάνετε BB για το γυναικες τότε τσάμπα κουράζεστε.
Οι γυναίκες θέλουν μπλά μπλά.. χιουμορ.. χαρακτήρα.. να είσαι και καλό παιδί και κολόπαιδο σε ένα... ε και να έχεις λεφτά είναι μεγάλου ατού......!!! Σώμα δεν κοιτάνε.. κοιλιά την προτιμάνε... αυτά!!
Κάνω χρόνια αυτό το γκαλοπ!!!

:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap: :thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup::thumbup: :clap::clap::clap: σωστοτατος ...

deluxe
25-03-11, 19:52
Καλα εξαρταται για ποιες γυναικες μιλαμε.. Δε νομιζω τα fitness μαναρακια να θελουν κοιλιτσα..

Ασε που γυμνασμενο σωμα = καλυτερο σεξ.

gym
25-03-11, 19:58
oι γυναικες που θελουν κοιλιτσες ειναι απο αυτες που ειτε νιωθουν ανασφαλεια με το δικο τους σωμα και θελουν καποιον διπλα τους να μην τις''περναει κ καλα'' ειτε ειναι αυτες που εχουν μπουχτισει απο τα ψωνισμενα φετονια και νομιζουν οτι κατι εγινε που εχουν 2 κοιλιακους...υπαρχει ομως παντα και η μεση οδος...ετσι?δεν ειναι το παν το σωμα ουτε ολα ειναι απολυτα....

sofos
25-03-11, 20:08
oι γυναικες που θελουν κοιλιτσες ειναι απο αυτες που ειτε νιωθουν ανασφαλεια με το δικο τους σωμα και θελουν καποιον διπλα τους να μην τις''περναει κ καλα'' ειτε ειναι αυτες που εχουν μπουχτισει απο τα ψωνισμενα φετονια και νομιζουν οτι κατι εγινε που εχουν 2 κοιλιακους...υπαρχει ομως παντα και η μεση οδος...ετσι?δεν ειναι το παν το σωμα ουτε ολα ειναι απολυτα....

σωστο κ αυτο απλα οι περισσοτερες πατε ευθυς αμεσως σ αυτον με την κοιλια,γιατι μολις δειτε καποιον γυμνασμενο του κολλατε την ταμπελα ψωνιο κ του φερεστε ΄΄ζορικα΄΄ :green: :P

sofos
25-03-11, 20:09
Καλα εξαρταται για ποιες γυναικες μιλαμε.. Δε νομιζω τα fitness μαναρακια να θελουν κοιλιτσα..

Ασε που γυμνασμενο σωμα = καλυτερο σεξ.

οταν λες φιτνες μαναρακια εννοεις στυλ ava cowan?γιατι ελλαδα γυναικες φιτνες ειναι ανυπαρκτες......

gym
25-03-11, 20:16
σωστο κ αυτο απλα οι περισσοτερες πατε ευθυς αμεσως σ αυτον με την κοιλια,γιατι μολις δειτε καποιον γυμνασμενο του κολλατε την ταμπελα ψωνιο κ του φερεστε ΄΄ζορικα΄΄ :green: :P

λαθος...βλεπεις ο αλλος πως φερεται...αν περπαταει λες κ εχει καρπουζια στις μασχαλες...ε μαλλον κατι παει στραβα...πρεπει να τον γνωρισεις τον αλλον για να μπορεσεις να κρινεις...οσο για το αν ολες παμε σε κοιλιες,μαλλον καπου κ εδω κανεις κατι λαθος κ πρεπει να αναθεωρησεις,εφοσον δεν ειναι ετσι τα πραγματα....

sofos
25-03-11, 20:20
λαθος...βλεπεις ο αλλος πως φερεται...αν περπαταει λες κ εχει καρπουζια στις μασχαλες...ε μαλλον κατι παει στραβα...πρεπει να τον γνωρισεις τον αλλον για να μπορεσεις να κρινεις...οσο για το αν ολες παμε σε κοιλιες,μαλλον καπου κ εδω κανεις κατι λαθος κ πρεπει να αναθεωρησεις,εφοσον δεν ειναι ετσι τα πραγματα....

οι περισσοτεροι ΄΄κομματιες΄΄ ειναι ελευθεροι μονο στο φβ ολες τους κανουν κομμεντ κλπ κ απο κοντα τους κραζουν :P:P

gym
25-03-11, 20:33
οι περισσοτεροι ΄΄κομματιες΄΄ ειναι ελευθεροι μονο στο φβ ολες τους κανουν κομμεντ κλπ κ απο κοντα τους κραζουν :P:P

καλα πλακα μου κανεις?απο ενα φβ κρινεις?και αυτες ανηκουν στην πρωτη κατηγορια μαλλον...πολυ πιθανον να κομπλαρουν μπροστα σε ενα ομορφο σωμα...ελπιζω να καταλαβες την σκεψη μου κ να σταματησεις πια να πιστευεις οτι ολες οι γυναικες ειναι ετσι...

αληθεια...εσυ τις σωματαρες τις γυναικες με μυς ομορφους,πως τις χαρακτηριζεις?
για πες μου ...(ρητορικη ερωτηση...δεν χρειαζεται να απαντησεις...)

σορυυ για το οφφ....

sofos
25-03-11, 20:41
καλα πλακα μου κανεις?απο ενα φβ κρινεις?και αυτες ανηκουν στην πρωτη κατηγορια μαλλον...πολυ πιθανον να κομπλαρουν μπροστα σε ενα ομορφο σωμα...ελπιζω να καταλαβες την σκεψη μου κ να σταματησεις πια να πιστευεις οτι ολες οι γυναικες ειναι ετσι...

αληθεια...εσυ τις σωματαρες τις γυναικες με μυς ομορφους,πως τις χαρακτηριζεις?
για πες μου ...(ρητορικη ερωτηση...δεν χρειαζεται να απαντησεις...)

σορυυ για το οφφ....

θεσσ/νικη που γυρναω καθε βραδυ ολα τα μαγαζια του κεντρου τοσα χρονια,οποτε βγαινω δεν εχω πετυχει φιτνες κ πολυ γυμνασμενη κλπ,αλλα γενικοτερα μ αρεσουν τετοιες γυναικες εως ενα επιπεδο κ δε τις χαρακτηριζω ψωνισμενες,ισα ισα χαιρομαι που εχουν ωραια σωματα,αλλα δεν μ αρεσουν αυτες πανω απο φιτνες με πολυ ογκο κ αντρικα χαρακτηριστικα.....

humanoid
25-03-11, 21:20
Tι καθεστε και ψαχνετε..τι αρεσει στις γυναικες,τι στους αντρες..
καντε αυτο που γουσταρετε εσεις κ σε οποιον αρεσει,απλο ειναι

Pavlos17
25-03-11, 22:09
Tι καθεστε και ψαχνετε..τι αρεσει στις γυναικες,τι στους αντρες..
καντε αυτο που γουσταρετε εσεις κ σε οποιον αρεσει,απλο ειναι

ακριβως...ενας που παει γυμναστηριο για να κανει ενα σωμα που θα αρεσει στις γυναικες για μενα ειναι αποτυχημενος.

giannis64
25-03-11, 22:14
εγώ πάλι πιστεύω ότι τι ξεφτιλίσατε το τοπικ..:smash:

πάει και αυτό. καταστράφηκε.

tasos2
26-03-11, 00:40
λαθος...βλεπεις ο αλλος πως φερεται...αν περπαταει λες κ εχει καρπουζια στις μασχαλες...ε μαλλον κατι παει στραβα...

Εγω περπαταω με λιγο ανοιχτα τα χερια αλλα δεν το κανω επιτηδες. Τα χερια μου δεν κλεινουν λογω φτερων.:green: Οι αλλοι ομως δεν το καταλαβαινουν

giannis64
26-03-11, 14:48
οκ παίδες. ήσασταν όλοι κατατοπιστικοί.

Polyneikos
27-03-11, 21:15
ΔΕΥΤΕΡΑ (ΣΤΗΘΟΣ)
1.Οριζοντια μπαρα 4χ10
2.Επικληνει αλτηρες 5χ12
3.CROSS OVER 3X12
4.PULL OVER σε επικληνει παγκο 3χ12
5.PEC DEC 7X15 (20΄' δευτερολεπτα διαλειμα)

ΤΡΙΤΗ (ΠΛΑΤΗ)
1.Μονοζυγο 4χ10
2.Ελξεις ανοιτη λαβη 5χ12
3.Οπισθολαιμιες 3χ12
4.Κοπηλατικη με αλτηρα 3χ12
5.PULL OVER (ΓΙΑ ΦΤΕΡΑ) 4Χ12

ΠΕΜΤΗ (ΔΙΚΕΦΑΛΑ-ΤΡΙΚΕΦΑΛΑ)
1.Ισσα μπαρα 5χ15
2.Μαξιλαρη στραβομπαρα 4χ15
3.Σφυρια 3χ15
4.Αλτηρες με περιστροφη 3χ15
1.Γαλλικες πιεσεις 4χ12
2.Τροχαλια σχοινη 5χ12
3.Διζυγο 4χ15

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΩΜΟΥΣ)
1.Πιεσεις με αλτηρες 4χ12
2.Εκτασεις 5χ12
3.Επικληνει παγκος μπρουμητα για πισω σημειο 3χ12
4.Μονοζυγο για ωμους 5χ12

ΣΑΒΒΑΤΟ (ΠΟΔΙΑ)
1.SQUAT 4X12
2.Πρεσσα 5χ12
3.leg extention 3x12
4.Δικεφαλα 3χ12
5.Γαμπες 5χ12

Η εκτελεση τω ασκησεων θα γινεται αυστηρως πολυ αργα!!!!!!! ΑΦΤΟ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΟΛΥ ΤΟΥΜΠΑΝΟ!!!!

Τα επόμενα ποστς,αν προκύψουν,θα παρακαλουσα να αφορουν μονο το εν λόγω πρόγραμμα,όχι αλλα όφ τοπικ.

Toxical
29-03-11, 19:39
ειναι καλο προγραμμα για ογκο?

Kaloutsikos
29-03-11, 22:46
ειναι καλο προγραμμα για ογκο?

Δεν είναι για όγκο αυτό το πρόγραμμα.

Devil
30-03-11, 11:35
Δεν είναι για όγκο αυτό το πρόγραμμα.

δεν ειναι καν προγραμμα....:green:

Kaloutsikos
30-03-11, 22:37
δεν ειναι καν προγραμμα....:green:

Αμέσως εσύ, δεν είναι πρόγραμμα.:P

Αφού έτσι έγινε το παιδί φέτες.:)

COBRA_STYLE
30-03-11, 23:43
σταματηστε να γραφετε αλλο σε αυτο το θεμα ρεεεεε:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

Devil
31-03-11, 00:00
σταματηστε να γραφετε αλλο σε αυτο το θεμα ρεεεεε:rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf::rolf:

οκ οτι πεις........:P:P:P

COBRA_STYLE
31-03-11, 00:11
οκ οτι πεις........:P:P:P
θα σε παρακαλουσα να σταματησεις να βγαινεις οφ τοπικ,να υποσκαπτεις και να βγαζεις χολη για το Βλαχο:rolf::rolf::rolf::P:turtle::green:

το προγραμμα εχει καλες προοπτικες:rolf:

jannous44
31-03-11, 12:05
θα σε παρακαλουσα να σταματησεις να βγαινεις οφ τοπικ,να υποσκαπτεις και να βγαζεις χολη για το Βλαχο:rolf::rolf::rolf::P:turtle::green:

το προγραμμα εχει καλες προοπτικες:rolf:

τουμπανο το προγραμμα ειναι για πολυ ογκο!! :P:rolf:

COBRA_STYLE
31-03-11, 12:15
τουμπανο το προγραμμα ειναι για πολυ ογκο!! :P:rolf:
:turtle::turtle::turtle:....μαρεσει που λεει και ο pip στην αρχη οτι το προγραμμα πρεπει να γινεται πααρα πολυ αργα....με τοσες reps που εχει το κοβω να κραταει κανα 2ωρο:rolf::rolf::rolf:

jannous44
31-03-11, 12:23
:turtle::turtle::turtle:....μαρεσει που λεει και ο pip στην αρχη οτι το προγραμμα πρεπει να γινεται πααρα πολυ αργα....με τοσες reps που εχει το κοβω να κραταει κανα 2ωρο:rolf::rolf::rolf:

κλαιωωω:rolf::rolf::rolf::rolf: εγινες πολυ κακος ομως.:evil2: να δω πως θα βγαλει το pecfly που εχει 7χ15 και διαλλειμα 20δευτερα. εκτος αν κανει με 1 κιλο. οποτε:thumbup:

Pavlos17
31-03-11, 12:31
ρε παιδια,ειναι σιγουρο οτι ειναι δικο του? η τσαμπα τον κραζετε τον ανθρωπο?

COBRA_STYLE
31-03-11, 12:36
κλαιωωω:rolf::rolf::rolf::rolf: εγινες πολυ κακος ομως.:evil2: να δω πως θα βγαλει το pecfly που εχει 7χ15 και διαλλειμα 20δευτερα. εκτος αν κανει με 1 κιλο. οποτε:thumbup:
εγω??εσεις τον κραζετε τοσες μερες:turtle::turtle::P

ρε παιδια,ειναι σιγουρο οτι ειναι δικο του? η τσαμπα τον κραζετε τον ανθρωπο?
λες να παρακολουθει το θεμα αυτο?:Pπαντως αν ειναι δικο του το προγραμμα δεν πιστευω οτι κανει τοσο μικρα διαλλειματα...ουτε καν

giannis64
31-03-11, 13:18
:moderator:

math_
18-07-13, 08:24
Νταξ ουτε μενα με τρελαινει το σωμα του Βλαχου αλλα μην λεμε και μ***κιες,περιπου 80 κιλα με 1,80-1,81 υψος ειναι.Αμα εβαζε αλλα 3-4 καθαρα κιλα θα ηταν το ιδανικο σωμα για μενα(ιδανικο εφικτο σωμα εννοειται)

....επειδη τν εχω δει και απο κοντα δεν ισχυει αυτο!.Κατα την γνωμη μου εχει παρα πολυ καλο σωμα αλλα ειναι κοντουλης.Κατω απο 180,αν με ρωτουσαν θα ελεγα 176.

AlexakisKon
18-07-13, 09:42
ουτε 1,76 ειναι ρε, τον ειχε δει η κοπελα μου μια φορα και κανα 1.72-73 να'ναι το πολυ

giorgos th.
18-07-13, 09:56
Γυρω στο 1,76 ειναι ο Δημητρης...πολυ καλος 400αρης οταν ημασταν πιτσιρικαδες....
ποτε δεν ειχε ΤΟ φουσκωμενο σωμα...
παντα αθλητικος...