PDA

Επιστροφή στο Forum : Glycergrow (Controled Labs)



gspyropo
24-03-11, 05:34
ποια η γνωμη σας για το συγκεκριμενο???

23441

23440




Directions For Controlled Labs GlycerGrow: To assess your individual tolerance, combine 1-2 scoops with at least 32 oz of water, juice, or sport/electrolyte drink, and consume it about 30 minutes before your workout. Shake well before drinking.
Combine 1-4 scoops with at least 32 oz of water and consume over an extended period of time (pre-workout, during workout, and post workout).
Warnings: Consuming this product on a completely empty stomach may cause nausea. Consuming this product while on a liquid diet may cause diarrhea. Consuming this product without a sufficient water intake may cause dehydration. You should not take this product if you have any prior medical condition, including diabetes or high blood pressure. Consult your doctor before using this product.

deluxe
24-03-11, 05:42
Το χρησιμοποιω εδω και αρκετο καιρο. Αν και δεν εχω παρατηρησει μεγαλη φλεβικοτητα, ισως επειδη δε εχω μικρο ποσοστο σωματικου λιπους, αντιθετως υπαρχει τρελο πρηξιμο, σε βαθμο να ποναω και να μη μπορω να εκτελεσω τις ασκησεις σωστα.

Το μονο μειονεκτημα ειναι οτι δε διαλυεται στο νερο σχεδον καθολου. Οποτε το παιρνω απευθειας στο στομα.

PMalamas
24-03-11, 11:48
τι ακριβως κανει αυτο?

beefmeup
24-03-11, 12:22
τουμπανο ειναι.
τραβει νερα στους μυς.

βεβαια σαν καλη κ πολυ φτηνοτερη εναλακτικη εχεις glycerin απο φαρμακειο με 5 ευρα το λιτρο,η glycerol monosterate απο bulk.
εγω τουλαχιστον αυτα χρησιμοποιω.

προσοχη στις μεγαλες σχετικα δοσεις γιατι προκαλει διαρροια.

den23
24-03-11, 13:42
αυτό το προιον έχει ακριβώϛ την ίδια χρήση με την κρεατινη;;

μπορεί να χρησιμοποιηθει σε συνδιασμο με κρεατινη "νιτρικο";;

υπάρχει κάποιο προιον αυthϛ τηϛ καθγοριαϛ από άλλη μαρκα;;;
ευχαριστωωω:green::green:

beefmeup
24-03-11, 13:44
αυτό το προιον έχει ακριβώϛ την ίδια χρήση με την κρεατινη;;

μπορεί να χρησιμοποιηθει σε συνδιασμο με κρεατινη "νιτρικο";;

υπάρχει κάποιο προιον αυthϛ τηϛ καθγοριαϛ από άλλη μαρκα;;;
ευχαριστωωω:green::green:

περιπου το ιδιο αποτελεσμα αλλα απο διαφορετικες οδους.

μπορει,να χρησιμοποιηθει οπως γραφεις,κ γω το ιδιο κανω.

ενναλακτικες νομιζω εγραψα απο πανω:unsure:

den23
24-03-11, 13:53
σορρυ δεν το δα beef...
από τιϛ δύο εναλακτικεϛ που λεϛ ποια θεωρείϛ καλυτερη και είναι το ίδιο αποτελεσματικεϛ με το προιον του ποστ;;
επίσηϛ μπορεί να μου δοσειϛ και οδηγίεϛ ληψηϛ αν μπορείϛ??? thanks και πάλι και σορρυ για το πρηξιμο...:green::green:

beefmeup
24-03-11, 13:58
σορρυ δεν το δα beef...
από τιϛ δύο εναλακτικεϛ που λεϛ ποια θεωρείϛ καλυτερη και είναι το ίδιο αποτελεσματικεϛ με το προιον του ποστ;;
επίσηϛ μπορεί να μου δοσειϛ και οδηγίεϛ ληψηϛ αν μπορείϛ??? thanks και πάλι και σορρυ για το πρηξιμο...:green::green:

αμεση λυση ειναι να πας στο φαρμακειο με 5 ευρα κ να παρεις.
αν δεν εχουν,θα σου παραγειλουν δεν ειναι τπτ.
ειπαμε εγω αυτο κανω τωρα το ιδιο πραγμα ειναι ακριβως.

ξεκινας με 3γρ να δεις αν σου δημιουργει πρβλημα κ ανεβαζεις μεχρι 5.
κ το πετας σε ενα ποτηρι νερο(διαλυεται εντελως,γιατι ειναι σε υγρη μορφη,κ εχει μια γλυφη γευση),κ μετα περνεις οτι prewo περνεις.

den23
24-03-11, 14:26
αμεση λυση ειναι να πας στο φαρμακειο με 5 ευρα κ να παρεις.
αν δεν εχουν,θα σου παραγειλουν δεν ειναι τπτ.
ειπαμε εγω αυτο κανω τωρα το ιδιο πραγμα ειναι ακριβως.

ξεκινας με 3γρ να δεις αν σου δημιουργει πρβλημα κ ανεβαζεις μεχρι 5.
κ το πετας σε ενα ποτηρι νερο(διαλυεται εντελως,γιατι ειναι σε υγρη μορφη,κ εχει μια γλυφη γευση),κ μετα περνεις οτι prewo περνεις.

οκ ανακεφαλαιωση:
δηλαδη στη προκειμένη περίπτωση μιση ώρα πριν τη προπονηση μου πίνω 3 γραμαρια μαζί με ένα ποthρι νερο και στο καπακι το performance matrix που πίνω για prewo... μέσα σε μερικέϛ βδομαδεϛ φτανω το πολύ μέχρι τα 5 γραμμαρια και από το φαρμακειο τη ζηταω σαν glycerin η γλυκερινη...
να την καταναλωνω σε κύκλο όπωϛ τη κρεατινη;; δηλαδη στο διμηνο που θα σταματήσω κρεατινη να σταματήσω και τη glycerin;

ευχαριστώ παρά πολύ για τη βοηθεια :toast::toast:

beefmeup
24-03-11, 14:28
ναι για την ληψη,αλλα θα ανεβασεις σε λιγες μερες δοση,οχι βδομαδες δεν χρειαζεται τοσο.
ετσι το ζητας απτο φαρμακειο.
δεν ειναι αναγκη να κανεις κυκλους,μπορεις να το περνεις κατα βουληση.

den23
24-03-11, 14:30
got it:green:

deluxe
25-03-11, 08:13
Παντως της εταιριας, λενε οτι δε κραταει νερα στους μυες. Πρηξιματα δινει κυριως, πιστευω και φλεβικοτητα, αλλα με χαμηλο ποσοστο σωματικου λιπους.

Εγω το παιρνω 30 λεπτα πριν τη προπονηση, 3 scoop και ακομα 1 scoop κατα τη διαρκεια μερικες φορες.

deluxe
10-05-11, 15:40
Τελικα κραταει ή οχι νερα στους μυες; Για αυτο μετα το γυμναστηριο εχω ακρατεια; Αυτο φταιει; Παιρνω και καφεϊνη επιπλεον και φορτωνω!!

Devil
10-05-11, 16:39
Τελικα κραταει ή οχι νερα στους μυες; Για αυτο μετα το γυμναστηριο εχω ακρατεια; Αυτο φταιει; Παιρνω και καφεϊνη επιπλεον και φορτωνω!!

ακρατεια???:unsure::unsure::unsure: wtf???

deluxe
10-05-11, 21:20
Αν περασει ωρα και δε παω δε μπορω να τα συγκρατησω με τιποτα! 1,5 λιτρο νερο ειναι αυτο!! Ειδικα αν αργησω και να παρκαρω, κανω 100αρι μεχρι το σπιτι!

beefmeup
10-05-11, 21:22
καλα στο γυμναστηριο που πας δεν εχει τουαλετα?:unsure:

deluxe
15-05-11, 01:59
Παιδια στη γραμμωση να το σταματησω;

Επισης τι γινεται με τα κορεσμενα λιπαρα που εχει; Στα 3-4 σκουπ που ειναι η δοση, εχει 6-8γρ κορεσμενων λιπαρων, δλδ 30-40% της ΣΗΔ!

Αλλα τα κορεσμενα λιπαρα πρεπει να τα αποφευγουμε. Ποια η αποψη σας;

Devil
15-05-11, 13:01
Παιδια στη γραμμωση να το σταματησω;

Επισης τι γινεται με τα κορεσμενα λιπαρα που εχει; Στα 3-4 σκουπ που ειναι η δοση, εχει 6-8γρ κορεσμενων λιπαρων, δλδ 30-40% της ΣΗΔ!

Αλλα τα κορεσμενα λιπαρα πρεπει να τα αποφευγουμε. Ποια η αποψη σας;

ισα ισα που στη γραμμωση το βλεπω πιο χρησιμο....

ναι οκ..... λοιπον αυτα τα γραμμαρια που βλεπεις ειναι το glycerol monosterate....

τα υπολοιπα που μενουν απο το blend (αμα κανεις την αφαιρεση) ειναι η ταυρινη...

deluxe
15-05-11, 23:56
Ναι το ξερω οτι ειναι το GMS αυτα, αλλα δεν ειναι τα κακα λιπαρα που λεμε τα κορεσμενα; Εκτος αν εχω μπερδευτει.

Devil
16-05-11, 21:11
Ναι το ξερω οτι ειναι το GMS αυτα, αλλα δεν ειναι τα κακα λιπαρα που λεμε τα κορεσμενα; Εκτος αν εχω μπερδευτει.

δεν ειναι και τοσο κακα....;)

Georges
16-05-11, 21:25
Πέρα από το πρήξιμο έχει κάποιο άλλο όφελος; Γενικότερα αξίζει η δοκιμή;

beefmeup
16-05-11, 22:19
απο μονο του δεν νομιζω να δεις κ τπτ περαν του πρηξιματος,μαζι με οτι συνεπαγεται αυτο.(περισοτερα νερα στους μυς,κλπ)
μαζι με κρεατινη θα κανει καλυτερη δουλεια,με την εννοια οτι θα εχεις καπως αυξημενα αποτελεσματα απτην ταυτοχρονη χρηση τους.
μαλλον:green:

αλλα για να μην μπαινεις σε εξοδα γιατι δεν περνεις gms bulk,η γλυκερινη απο φαρμακειο?
το ιδιο ειναι..

Georges
16-05-11, 22:25
απο μονο του δεν νομιζω να δεις κ τπτ περαν του πρηξιματος,μαζι με οτι συνεπαγεται αυτο.(περισοτερα νερα στους μυς,κλπ)
μαζι με κρεατινη θα κανει καλυτερη δουλεια,με την εννοια οτι θα εχεις καπως αυξημενα αποτελεσματα απτην ταυτοχρονη χρηση τους.
μαλλον:green:

αλλα για να μην μπαινεις σε εξοδα γιατι δεν περνεις gms bulk,η γλυκερινη απο φαρμακειο?
το ιδιο ειναι..

E κάτι τέτοιο σκεφτόμουνα ρε συ. :turtle:

beefmeup
16-05-11, 22:27
α,νταξ τοτε..

ε δοκιμασε αξιζει..κοστος δεν υπαρχει σχεδον,οποτε..:turtle:

TEFAAtzis
16-05-11, 22:46
Για να καταλαβω δλδ,πως μπορει να δουλεψει στη γραμμωση αφου ισα ισα θελουμε να διωξουμε νερα απο τη στιγμη που κραταει???
Και δεν εννοω για την κρεατινη φυσικα αλλα για την γλυκερινη

den23
17-05-11, 01:47
Για να καταλαβω δλδ,πως μπορει να δουλεψει στη γραμμωση αφου ισα ισα θελουμε να διωξουμε νερα απο τη στιγμη που κραταει???
Και δεν εννοω για την κρεατινη φυσικα αλλα για την γλυκερινη

από ότι καταλαβα τα κρατάει ενδομυικα... ;)

deluxe
17-05-11, 02:56
Τι εννοεις; Μετα φευγουν; Αν ναι, μετα απο ποση ωρα;

Devil
17-05-11, 13:33
Για να καταλαβω δλδ,πως μπορει να δουλεψει στη γραμμωση αφου ισα ισα θελουμε να διωξουμε νερα απο τη στιγμη που κραταει???
Και δεν εννοω για την κρεατινη φυσικα αλλα για την γλυκερινη

τραβαει νερα ενδομυικα... και διωχνει τα υποδορια...;)

deluxe
17-05-11, 17:40
Οπα μαγκα!! Εξηγα και σε εμας που δε πηγαιναμε καλα στη βιολογια! :shock:

michael-nrg
17-05-11, 18:35
τραβαει νερα ενδομυικα... και διωχνει τα υποδορια...;)

αυτο καλο δεν ειναι?

PMalamas
17-05-11, 22:21
για καλο το λεει.. ισχυει ομως..(?)

Nio
18-05-11, 00:29
Πέρα από το πρήξιμο έχει κάποιο άλλο όφελος; Γενικότερα αξίζει η δοκιμή;

For me, είναι :thumbup: η GMS.
Δε νομίζω να μου έχει δώσει κάτι άλλο πέραν του πρηξίματος στην προπόνα, αλλά και μόνο αυτό εμένα μου αρκεί γιατί με πορώνει αρκετά εκείνη την ώρα.

Nosblos
18-05-11, 00:40
παντως ολα τα προιοντα της controled labs ειναι πολυ δυνατα...
πολυ καλη εταιρια...!!

deluxe
18-05-11, 01:39
Να μην ειχαν και τοσες χρωστικες θα ηταν καλυτερα!!

Devil
19-05-11, 13:46
Οπα μαγκα!! Εξηγα και σε εμας που δε πηγαιναμε καλα στη βιολογια! :shock:

ουτε και εγω... λολ


αυτο καλο δεν ειναι?

ναι....


για καλο το λεει.. ισχυει ομως..(?)

δεν βαζω και το χερι μου στη φωτια...


λοιπον η γλυκερινη χρησιμοποιειτε απο αθλητες για καλητερη ενυδατωση....

επεισης χρησιμοποειτε απο πολλους αθλητες bbing κυριως precontest για να εχουν πιο φουσκομενους μυς....

τωρα αν δουλευει η' οχι..... μπορει να δοκιμασει ο καθενας.... η γλυκερινη ειναι πολυ φτηνη απο φαρμακειο....

michael-nrg
01-09-11, 13:19
και το GMS με τον ιδιο τροπο δεν λειτουργει?

beefmeup
01-09-11, 13:24
και το GMS με τον ιδιο τροπο δεν λειτουργει?

ναι,αυτο ειναι το βασικο συστατικο του glycergrow..μπορεις να το παρεις κ σκετο(bulk) το ειχα γραψει καπου στην αρχη του θεματος..

michael-nrg
01-09-11, 16:10
ναι,αυτο ειναι το βασικο συστατικο του glycergrow..μπορεις να το παρεις κ σκετο(bulk) το ειχα γραψει καπου στην αρχη του θεματος..

:thumbup:

beefmeup
07-09-11, 21:12
παιδια επειδη το θεμα ξεφυγε κατα πολυ απο την αξιολογηση του προιοντος ανοιξα ενα νεο θεμα εδω

Γλυκερινη κ χρηση της ως προεξασκητικο. (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?16797-Γλυκερινη-κ-χρηση-της-ως-προεξασκητικο.)
σε αυτο το θεμα ας μεινουμε στο εν λογο προιον.

beefmeup
08-09-11, 17:31
ραμπο εδω ποσταρουμε μονο για το συμπληρωμα,δες το απο πανω ποστ μου..

andreasaxo
25-10-11, 00:20
Το πήρα, πολύ καλό.
Ξέρουμε περίπου πόσα γραμμάρια glycerin περιέχουν τα τρία sqoops;

Devil
25-10-11, 02:52
Το πήρα, πολύ καλό.
Ξέρουμε περίπου πόσα γραμμάρια glycerin περιέχουν τα τρία sqoops;

6γρ GMS εχουν....

andreasaxo
25-10-11, 09:58
6γρ GMS εχουν....
Σ'ευχαριστω!!

taxidriver109
28-01-12, 17:31
πως γινετε η ληψη γιαυτο,μονο πριν την προπονηση η οπως η γλυκερινη θελει 30γρ την ημερα?

Devil
28-01-12, 18:42
πως γινετε η ληψη γιαυτο,μονο πριν την προπονηση η οπως η γλυκερινη θελει 30γρ την ημερα?

οχι με αυτο θες μονο πριν την προπονηση...

Dimitrios
21-04-12, 18:26
Λοιπόν αυτό το πήρα για το στακ μου με το X factor και είπα 2-3 μέρες πριν μπω στον κύκλο με το χ να το πάρω για να δω μήπως μου βγάλει τιποτα sides τουαλέτας.
Ξεκίνησα με ελαφρύτερη δόση των 3 σκουπ μεταξύ 2-2.5 κάθε φορά. Το πήρα 4 φορές και από Δευτέρα το πάω κανονικά στα 3 σκουπ που ξεκιναω και το χ.

Sides κανένα, Pump δεν μπορώ να πω ότι είδα κάτι τρομερό να πω την αλήθεια.Μοναδική μαμακία είναι ότι δεν διαλύεται με τπτ οπως λένε και οι οδηγίες και το βάζω όπως είναι στο στόμα.Αλλά και πάλι μπορεί από γεύση απλά να έχει κάτι το ελαφρύ όξινο η βλακεία ειναι ότι κολλάει παντού και πίνω κανά 500ml νερό να κατέβει.

Αναλυτικότερο review σε λίγο καιρο.;)

procop
29-10-12, 22:09
ρε παιδια,το εχω παρει εδω και 10 μερες,ισως και παραπανω..μεσα εχει σβολιασει,και δεν διαλυεται με τιποτα..δεν μπορω να το πιω,αηδιαζω.τι να κανω για να μην παει τσαμπα?

beefmeup
30-10-12, 11:38
αρχικα αν εννοεις πως εχει πετρωσει αυτο δεν ειναι τπτ..με ενα πηρουνι το σπας κ γινεται σκονη μια χαρα κ παλι..τουλαχιστον στο δικο μου που το εχω κανα 5αμηνο αυτο γινεται ανετα.

αν τωρα δεν διαλυεται μεσα σε νερο,αυτο ειναι φυσιολογικο για την ουσια που περιεχει..θελει τα σκουπ κατευθειαν στο στομα κ κατω με νερακι η χυμο αν λες οτι σε ενοχλει η γευση.

procop
31-10-12, 10:15
νομιζα οτι επρεπε να διαλυεται,οκ μαν,θα εφαρμοσω αυτο που λες,και αν μου φερνει αηδια θα βαλω χυμο αραιωμενο με νερο

ArgoSixna
19-12-13, 23:29
360 scoop , αναθεμα αν θα τελειωσουν ποτε!

Κανενα κολπο για να το κανουμε να διαλυεται? μου φαινεται θα ριξω μια κουταλια γιαουρτι η σως μηλο αυριο , ειναι απαλευτο να πιεις 3 σκουπ , αναθεμα απο βδομαδα που θα ξεκινησω τα 3..

Πρηξιμο και φλεβηκοτιτα ψιλοπραγματα αλλα στους πηχεις φαινεται διαφορα , στα 2 σκουπ.

Σε φιλο που εδωσα 3 σκουπ και του ειπα να παρει απο 1.5 να το δοκιμασει και αυριο.. ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ εντονη διαφορα σε προπονηση στηθους απο την προηγουμενη που καναμε μαζι :shock:

andreasaxo
19-12-13, 23:57
360 scoop , αναθεμα αν θα τελειωσουν ποτε!

Κανενα κολπο για να το κανουμε να διαλυεται? μου φαινεται θα ριξω μια κουταλια γιαουρτι η σως μηλο αυριο , ειναι απαλευτο να πιεις 3 σκουπ , αναθεμα απο βδομαδα που θα ξεκινησω τα 3..

Εχω καταναλώσει ενα κουτι απο αυτο, εχω γράψει την αποψη μου.
ΔΕΝ διαλύετε με τιποτα, ενα ενα scoop στο στομα και απο πανο νερο, αλλιώς ΔΕΝ.

ArgoSixna
20-12-13, 00:01
Κοιτα στο εξωτερικο εχουνε κατι "apple sauce" , και προτινει η εταιρεια να ριχνεις 3σκουπ και μια κουταλια σως , το ανακατευεις λιγο και το τρως. Ετσι θα το δοκιμασω , μιση ωρα πριν !:bbbiceps:

ε τωρα αμα δεν διαλυεται και με την σως τι να πω , αν και χλωμο να μην ανακατευεται!

andreasaxo
20-12-13, 00:18
Κοιτα στο εξωτερικο εχουνε κατι "apple sauce" , και προτινει η εταιρεια να ριχνεις 3σκουπ και μια κουταλια σως , το ανακατευεις λιγο και το τρως. Ετσι θα το δοκιμασω , μιση ωρα πριν !:bbbiceps:

ε τωρα αμα δεν διαλυεται και με την σως τι να πω , αν και χλωμο να μην ανακατευεται!
Α καλη φαση, περιμένουμε νεα σου.

ArgoSixna
29-12-13, 23:44
Το δοκιμασα μια φορα με την σως , δεν πετυχε και δεν βολευει.

Ηθελα να ξερω ποιος αλητης ειπε οτι δεν διαλυεται στο νερο.. Νταξ δεν διαλυεται αλλα το πινεις "σφηνακι" πινεις και λιγο νερο να το ξεπλυνεις και ξεμπερδευεις...................... ΑΛΗΤΕΣ!!!!!:green::green:

Billys51
02-12-14, 12:46
Τo περιμενω αυτο , καθως και κατι αλλα για το home made pre αλλα διαβασα οτι πρεπει να καταναλωνεται μαζι με 1 λιτρο νερο 30 λεπτα πριν την προπονηση...Δν ειναι καπως υπερβολικο 1 λιτρο μονοκοματα? :unsure:

beefmeup
02-12-14, 12:49
εγω το πινω παντα με ενα ποτηρι νερο που εχω ριξει μεσα το αλλο prewo μου..
δεδομενο οτι θα πιεις κ νερο μεσα στην προπονηση..1 λιτρο νερο ειναι πολυ κ ασκοπο για να το παρεις ολο με τη μια κ ειδικα πριν την προπονηση.

Billys51
02-12-14, 13:02
εγω το πινω παντα με ενα ποτηρι νερο που εχω ριξει μεσα το αλλο prewo μου..
δεδομενο οτι θα πιεις κ νερο μεσα στην προπονηση..1 λιτρο νερο ειναι πολυ κ ασκοπο για να το παρεις ολο με τη μια κ ειδικα πριν την προπονηση.

Ετσι φιλε συμφωνω απολυτα μαζι σου :thumbup: ασκοπο και τζαμπα επιβαρυνση...Αν βαλω το gms κ τα υπολοιπα σε 250-300μλ και τα πιω κανα μισαωρο πριν την προπονηση καλα ειναι δεδομενου οτι μεσα στην προπονηση πινω και ενα μπουκαλακι 750μλ?

Billys51
04-12-14, 13:35
Επισης πρεπει να λαμβανεται καθημερινα ή μπορουμε οποτε θελουμε εμεις αυθαιρετα?:unsure:

COBRA_STYLE
04-12-14, 13:50
Στις μερες προπονησης.

Billys51
04-12-14, 14:51
Στις μερες προπονησης.

Βασικα εννοω το εξης.. ας πουμε οτι κανω προπονηση απο δευτερα εως παρασκευη κ εγω τ παιρνω τριτη τεταρτη πεμπτη π.χ υπαρχει θεμα με το να μην επωφεληθω? Ή πρεπει συνεχομενα οπως π.χ κρεατινη?

ArgoSixna
04-12-14, 15:24
Δεν κανει συγκεντρωση , εχει αμεσα αποτελεσματα . Εγω θα ελεγα να το παρεις μονο σε μερες που κανεις ασκησεις για στηθος χερια

Billys51
04-12-14, 16:50
Δεν κανει συγκεντρωση , εχει αμεσα αποτελεσματα . Εγω θα ελεγα να το παρεις μονο σε μερες που κανεις ασκησεις για στηθος χερια

Ευχαριστω για την απαντηση κ εγω ετσι ηξερα για αμεσα αποτελεσματα :thumbup:

COBRA_STYLE
21-02-15, 21:55
Το χω χρησιμοποιησει 2 φορες μεχρι τωρα,αποτυχια μεχρι στιγμης.

Προχθες 1η φορα με πλατη στα 3 scoop μαζι με κιτρουλλινη,creavar και lclt...ηταν σα να μην εκανα πλατη καν:unsure:

Σημερα 2η φορα στα 5 scoop με creavar,8γρ citrulline και 3γρ lclt χερια...αρκετα λιγοτερα πρηξιματα απο ο,τι εχω χωρις.Τι να πω...θα δωσω λιγες μερες ακομα,να φορτωσω υ/α να δω πώς θα με παει,γιατι αυτες τις 2 φορες ειχα πολυ λιγο υ/α τις προηγουμενες ωρες και οχι πολυ καλη διατροφη.

Billys51
21-02-15, 23:28
Το χω χρησιμοποιησει 2 φορες μεχρι τωρα,αποτυχια μεχρι στιγμης.

Προχθες 1η φορα με πλατη στα 3 scoop μαζι με κιτρουλλινη,creavar και lclt...ηταν σα να μην εκανα πλατη καν:unsure:

Σημερα 2η φορα στα 5 scoop με creavar,8γρ citrulline και 3γρ lclt χερια...αρκετα λιγοτερα πρηξιματα απο ο,τι εχω χωρις.Τι να πω...θα δωσω λιγες μερες ακομα,να φορτωσω υ/α να δω πώς θα με παει,γιατι αυτες τις 2 φορες ειχα πολυ λιγο υ/α τις προηγουμενες ωρες και οχι πολυ καλη διατροφη.

γενικα πινε πολυ νερο μεσα στην μερα...λογικα θα δεις διαφορα παντως το οτι εισαι με χαμηλο υ/α σιγουρα παιζει ρολο :thumbup:

jose3
03-12-15, 17:21
Κλασικα πραγματα,καλο,φθηνο,κραταει πολυ νερο πανω σου