PDA

Επιστροφή στο Forum : Shred Matrix (Muscle Pharm)



skiadis
29-03-11, 14:41
23549

120 Capsules
Supplement Facts
Serving Size3Capsules
Servings Per Container40

Amount Per Serving % DV†

Niacin (As Niacinamide) 3mg 15%
Biotin 150mcg 50%
Pantothenic Acid (As D-Calcium Pantothenate) 3mg 30%
Magnesium (Gluconate) 3.5mg 1%
Zinc (Monomethionine) 1mg 6%
Chromium (Chelate) 100mcg 83%

8 Stage Weight Loss Proprietary Blend 2,437.5mg *
Stages 1 & 2: Energy & Fat Metabolism

Guarana Seed Extract (Paullinia Cupana) (22% Caffeine), Caffeine Anhydrous (150 Mg), Green Tea Extract (40% EGCG) (Camellia Sinensis)(Leaf), Suma Extract (20:1)(Pfaffia Paniculata)(Root), Saw Palmetto (Serenoa Repens)(Berry), Yerba Mate (Ilex Paraguariensis)(Leaf), Fo-Ti (Polygonum Multiflorum)(Root), Eleuthero (Eleutherococcus Senticosus)(Root), Cayenne 40,000 HU/g (Capsicum Annum)(Pepper), Yohimbine HCL

Stages 3 & 4: Appetite Balancing & Weight Management Control

Glucomannan (Amorphophallus Konjac)(Root), Guar Gum, Alpha Lipoic Acid, Gymnema Sylvestre (Leaf), Banaba Extract (1% Corosolic Acid)(Lagerstroemia Speciosa)(Leaf), D-Biotin, Calcium Malate, White Kidney Bean (Phaseolous Vulgaris)(Bean), Chromium (Chelate)

Stage 5: Anti-Stress Mood Balancing Matrix

Turmeric (Standardized For Curcuminoids)(Curcuma Longa)(Root/rhizome), Panax Ginseng Root, 5-HTP (Griffonia Simplicifolia)(Seed), Echinacea Angustifolia (Root), Garlic, Wood Betony (Betonica Officinalis)(Herb), Astragalus (Astragalus Membranaceus)(Root)

Stage 6: Brain Power Matrix

Pyroglutamic Acid, Papain

Stage 7: Diuretic Complex

Uva Ursi (Arctostaphylos Uva-Ursi)(Leaf)(Contains Arbutin, Methyl-Arbutin), Dandelion (Taraxacum Officinale)(Root) Extract 20:1 (Contains Taraxol &Taraxerol), Potassium Aspartate

Stage 8: Sugar Stop™ & Enzyme Aid Matrix

DigeSEB® (Amylases, Protease Blend [I, II And III], Lipase, Lactase, HemiSEB® Cellulase, Maltase, Invertase, Bromelain, Peptizyme SP®, Papain And Alpha-Galactosidase), Ginger (Zingiber Officinale)(Root), Fennel (Foeniculum Vulgare)(Seed), Almond Oil Powder, Dulse (Palmaria Palmata)(Algae), Alfalfa (Medicago Sativa)(Leaf), Chlorella, Artichoke (Cynara Cardunculus)(Leaf), Irish Moss Red Algae (Chondrus Crispus)(Algae), Wild Mexican Yam (Dioscorea Villosa)(Root), Apple Pectin, Kelp, Bromelain, Rutin NF

* Daily Value (DV) not established.
Other Ingredients:
Gelatin, Magnesium Stearate, Microcrystalline Cellulose.
Directions For Muscle Pharm Shred Matrix: Take 1 SHRED MATRIX™ pack in the morning, 30 minutes prior to breakfast, or before your morning workout. For experienced users, take a 2nd SHRED MATRIX™ pack 30 minutes before lunch or before your afternoon workout. SHRED MATRIX™ has a strong energy component and should not be taken later in the day.


για πειτε καμεια αποψη!

skiadis
30-03-11, 02:47
ουτε ενα feedback?
κατι βρε αδερφε... :P:P

beefmeup
30-03-11, 11:11
τα συστατικα του δεν ειναι κακα..
εχει μεσα οτι πρωτιμω απο ενα θερμογενετικο λιποδιαλυτη χωρις πολλα πολλα,κ κατι παραπανω βασικα.
κ ηπια διουριτικη δραση.
το θεμα ειναι σε τι ποσοτητες τα εχει μεσα στο blend γιατι ειναι τεραστιο κ κατα ποσο θα δουλεψει πανω σου.

skiadis
30-03-11, 12:57
χμμμ.. μαλιστα!
πιθανοτατα θα το τσιμπισω σε κανα 2μηνο και βλεπουμε

PMalamas
30-03-11, 13:52
Καλο φαινεται ειδικα ετσι οπως τα λεει με τα Stages

Marios1991
07-07-11, 21:19
παιδια το δοκιμασε κανεις ? αν ναι να μας κανει ενα review

sobral
07-07-11, 21:32
παιδια το δοκιμασε κανεις ? αν ναι να μας κανει ενα review

προσωπικά δεν έχω άποψη αλλά από reviews του εξωτερικού έχει θετικά σχόλια.

deluxe
15-07-11, 00:23
Αυτο μαλλον ειναι το λιποδιαλυτικο που ζηταω! Χωρις Τ2 και με διουρητικη δραση. Το καλο ειναι οτι εχει και ενζυμα που βοηθανε αρκετα! Πιστευω οτι ειναι καλο για ενα 20ημερο απο 2 δοσεις την ημερα. Τι λετε;

Ημουν αναμεσα σε phenorex, clenbutrx, lipo6 black, αλλα μαλλον θα προτιμησω αυτο!

mika68
10-02-12, 15:59
Παιδια το εχει δοκιμασει τελικα κανεις?
Ξερουμε τι παιζει εκτος απο σχολεια του εξωτερικου?

skiadis
01-03-12, 03:32
το προιον αυτο δεν το περνεις πριν την προπονηση ε?
ποιος ειναι ο τροπος ληψης ποθ προτεινετε?

Devil
09-03-12, 17:34
το προιον αυτο δεν το περνεις πριν την προπονηση ε?
ποιος ειναι ο τροπος ληψης ποθ προτεινετε?

μπορεις να το παρεις και πριν απο την προπονηση....

τροπος ληψης... γραφει επανω στη συσκευασια λογικα...

mika68
16-07-12, 14:19
Εμενα παντως δε μου αρεσε. Δεν εχω μεγαλη εμπειρια απο λιποδιαλυτες αλλα αυτο δε μου δουλεψε καθολου. Ενεργεια δε σου δινει καθολου, την πεινα δε στη κοβει. Ισως απλα δεν εκανε σε εμενα.

cuntface
02-09-12, 16:33
κανα review απο δαυτο εχουμε ??

mika68
05-09-12, 13:47
Μουφα . . .Υπαρχουν πολυ καλητερα

fazer
15-05-13, 00:33
το παραγγειλα σημερα.θα το δοκιμασω και θα σας πω εντυπωσεις!!

fazer
06-06-13, 23:47
μουφα και απο μενα.το παιρνω εδω και 2 βδομαδες και δεν βλεπω σπουδαια πραγματα.βεβαια πινω 4 καψουλες αντι για 6 λογω οτι πινω και καφεδες,αλλα και 6 καψουλες που δοκιμασα δεν κανανε μεγαλη διαφορα.αντε λιγη τσιτα παραπανω.
κατα τα αλλα ουτε την ορεξη μου εκοψε ουτε πολυ εφιδρωση μου φερνει.σιγουρα δεν θα το ξαναπροτιμησω.

totis
02-03-14, 15:38
81300
81301

niath7
28-03-14, 18:43
μουφα και απο μενα.το παιρνω εδω και 2 βδομαδες και δεν βλεπω σπουδαια πραγματα.βεβαια πινω 4 καψουλες αντι για 6 λογω οτι πινω και καφεδες,αλλα και 6 καψουλες που δοκιμασα δεν κανανε μεγαλη διαφορα.αντε λιγη τσιτα παραπανω.
κατα τα αλλα ουτε την ορεξη μου εκοψε ουτε πολυ εφιδρωση μου φερνει.σιγουρα δεν θα το ξαναπροτιμησω.

Σαν δοσολογία γράφει 3 κάψουλες πριν την προπόνηση. Την παρήγγειλα σήμερα γιατί έχω ακούσει καλά λόγια απο κάποιους στο gym μου. Θα ενημερώσω και εγώ σε 1-2 εβδομάδες για το προϊόν. Σαν μέγιστο χρόνο λήψης προτείνετε και τις 40 μέρες που βγάζει με 3 κάψουλες την ημέρα;

niath7
09-04-14, 15:36
Βρίσκομαι στη 12η ημέρα χρήσης. Ακολουθώ κανονικά τη δοσολογία όπως αναγράφεται στο κουτί και δεν έχω αλλάξει τίποτα απο τη διατροφή (υποθερμιδική) μου και γυμναστική. Την πρώτη εβδομάδα είδα μία διαφορά και βοήθησε. Όμως την 7η ημέρα έφαγα τρελό κρασάρισμα στο γυμναστήριο, δε μπορούσα να σηκώσω ούτε τα μισά κιλά που σήκωνα. Συνέχισα τη λήψη του θεωρώντας πως ίσως έφταιγε κάτι άλλο. Μέχρι εχθές (11 ημέρες λήψης) έχω παρατηρήσει πως έχω πέσει αρκετά σε απόδοση ως προς τα κιλά αλλά όχι τόσο όσο την ημέρα που έφαγα το κρασάρισμα. Βρίσκομαι μεταξύ της συνέχισης ή διακοπής του αν δώ πως σήμερα δε βελτιωθεί η κατάσταση.

panagiotis 87
04-03-16, 23:12
παιδιά μπορείτε να μου πείτε αν ο συγκεκριμένος λιποδιαλύτης επηρεάζει τον θυροειδή?. Λέω να τον ξεκινήσω σαν συμπληρωματικό μέσο μαζί με διατροφή(την οποία παρεπιπτόντως κάνω εδώ και αρκετά χρόνια) και 4-5 φορές αερόβιο μετά τα βάρη, για να "καθαρίσω" απο νερά και λίγο λιπάκι στο κάτω μέρος της κοιλιάς. Ευχαριστώ εκ των προτέρων για την βοήθεια σας.:welcome:

beefmeup
05-03-16, 11:46
εχεις ιστορικο κ ρωτας?

panagiotis 87
05-03-16, 16:41
εχεις ιστορικο κ ρωτας?
οχι δεν έχω ιστορικό, απλά αναρωτιέμαι μήπως "παίζει" με τον θυροειδή ώστε να μην επιλέξω τον συγκεκριμένο ;)

beefmeup
05-03-16, 18:39
αυτα ειναι τα τωρινα συστατικα..
βαση αυτων δεν εχει κατι που επειρεαζει αμμεσα τον θυρεοειδη, οπως Τ2 που ειχαν καποιοι λιποδιαλυτες..

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=103269&stc=1

panagiotis 87
05-03-16, 23:41
:thumbup::thumbup::thumbup::thumbup:

raziel13epsilon
08-03-16, 17:25
Η νεα εκδοση μοιαζει πολύ δυνατη . Δε ξερω εάν είναι τοσο καλο οσο λενε αλλα από στοιχεια είναι τεζα !

sobral
08-03-16, 17:38
Η νεα εκδοση μοιαζει πολύ δυνατη . Δε ξερω εάν είναι τοσο καλο οσο λενε αλλα από στοιχεια είναι τεζα !

γιατί ξέρεις ποιο σε πιάνει από τα 100 συστατικά που έχουν πετάξει μέσα?:green::green: (και μάλιστα σε blend)

panagiotis 87
09-03-16, 00:42
Παίδες το συγκεκριμένο το ξεκίνησα εχθές το πρωϊ. Όπως καταλαβαίνετε είναι πολύ νωρίς για οποιαδήποτε κριτική σχετικά με τα αποτελέσματα που θα δώσει (ή δεν θα δώσει):green:. Σαν δοσολογία προτείνει 3 κάψουλες 30-45 λεπτά πριν το πρωϊνο κ άλλες 3 πριν το γευμα. Εγώ το ξεκίνησα πιο ήπια μεχρι να το συνηθίσω με 1 κάψουλα το πρωϊ και 1 πριν το γεύμα αντίστοιχα. Απο αύριο θα αυξήσω την δόση με 2+2. Πάντως πιστεύω ότι τηρώντας το "πρωτόκολλο" διατροφή + αερόβιο είναι "καταδικασμένος" να δουλέψει. Θα επανέλθω με νέο review ;).