PDA

Επιστροφή στο Forum : ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΓΙΑ 5+ ΚΙΛΑ



σταυρος
03-04-11, 13:04
γεια σας ειμαι 62 κιλα με υψος 1.76 και θα ηθελα τουλαχιστον να βαλω 5 κιλα προσπαθω πολυ καιρο αλλα δν γινετε τιποτα....καμια ιδεα;;;;:)

Kaloutsikos
03-04-11, 14:32
γεια σας ειμαι 62 κιλα με υψος 1.76 και θα ηθελα τουλαχιστον να βαλω 5 κιλα προσπαθω πολυ καιρο αλλα δν γινετε τιποτα....καμια ιδεα;;;;:)

Γράψε το πρόγραμμα διατροφής που ακολουθείς...

σταυρος
03-04-11, 14:42
αυτο ακριβως ειναι το θεμα οτι δεν ακολουθω καποιο προγραμμα διατροφης αλλα τρωω οτι κανει η μανα μου....εδω και καιρο ομως προσπαθω να αυξησω τα κιλα μου..αλλα δν γινετε τιποτα κανω καποιο λαθος;;;;;;

Kaloutsikos
03-04-11, 15:02
αυτο ακριβως ειναι το θεμα οτι δεν ακολουθω καποιο προγραμμα διατροφης αλλα τρωω οτι κανει η μανα μου....εδω και καιρο ομως προσπαθω να αυξησω τα κιλα μου..αλλα δν γινετε τιποτα κανω καποιο λαθος;;;;;;

Πως προσπαθείς να αυξήσεις τα κιλά σου? Τι τρως? Και πόσες φορές την μέρα?

σταυρος
03-04-11, 15:05
το πρωι πριν παω σχολειω να φαω 2 φετες με μαρμελαδα αναλογως η μελι μετα τρωω στο σχολειο ενα τοστ μετα για μεσημερι οτι εχει κανει η μανα μου,μετα που θα ερθω απο το γυμναστηριο 3 βραστα αβγα μαζι με ενα κοματι κεικ η φισικο χυμο πορτοκαλι κατα το βραδακι να φαω οτι μαγειρεψει η μανα μου και πριν κοιμηθω θα πιω 1 ποτηρι γαλα......