PDA

Επιστροφή στο Forum : Creatine Freak (Pharma Freak)



Marios1991
04-04-11, 20:39
23708


23710

23709


BENEFIT #1
The Concentrated Creatine HCl and Beta-Alanine found in CREATINE FREAK will saturate your muscles and stimulate new muscle growth, AND increase strength, power, endurance, athletic performance and recovery!
BENEFIT #2
CREATINE FREAK enhances the mind-muscle connection between the brain and muscle cells for maximum strength, performance and cognitive function.
BENEFIT #3
CREATINE FREAK has better absorption and bioavailability of its ingredients than every other creatine product on the market because it uses AstraGin™ – the clinically-proven absorption-enhancing agent.


Τι λεει παιδια ?? Δεν ξερω αλλα με πειθει η pharma freak . Πηρα το testfreak απο την ιδια εταιρεια και ειδα πολυ καλα αποτελεσματα.

COBRA_STYLE
04-04-11, 20:41
η βητα αλανινη ειναι σε εντελως χαζη ποσοτητα!!!:unsure:

Marios1991
04-04-11, 20:46
εγω το mind muscle connection amplifire και το AstraGin δεν καταλαβα

COBRA_STYLE
04-04-11, 20:51
εγω το mind muscle connection amplifire και το AstraGin δεν καταλαβα
το πρωτο περιεχει stims και το 2ο ειναι στοιχειο που ενισχυει την απορροφηση αμινοξεων,κρεατινης κτλ...οπως γραφει κιολας

Polyneikos
04-04-11, 21:03
2 οι βασικες μου απορίες:
α)1,5 γρ κρεατινης τι ουσιαστικα μας προσφερει;
β)Με γερανιο και b-alanine προτείνεται ως preworkout η για postworkout;
Mαλλον για pre το κοβω..:unsure:

beefmeup
05-04-11, 14:56
μμ,ναι..βασικα αυτο εχει μεσα creatine hydrochloride κ οχι μονουδρικη.
βλεπε Con-Cret(PRO MERA HEALTH) (http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?13997-Con-Cret%28PRO-MERA-HEALTH%29&p=352496#post352496) που ηταν η πρωτη εταιρια που κυκλοφορισε υδροχλωρικη κρεατινη.

οποτε ετσι εξηγουνται οι μικρες δοσεις.

το θεμα ειναι οτι δεν πρεπει να κανει κ τπτ(απο χημικης πλευρας),αν κ οι κριτικες που δεχεται ειναι κορυφαιες,κ ολοι λενε οτι εχει απιστευτα αποτελεσματα σε πολυ μικρες δοσεις.

Marios1991
05-04-11, 16:14
μμ,ναι..βασικα αυτο εχει μεσα creatine hydrochloride κ οχι μονουδρικη.
βλεπε Con-Cret(PRO MERA HEALTH) (http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?13997-Con-Cret%28PRO-MERA-HEALTH%29&p=352496#post352496) που ηταν η πρωτη εταιρια που κυκλοφορισε υδροχλωρικη κρεατινη.

οποτε ετσι εξηγουνται οι μικρες δοσεις.

το θεμα ειναι οτι δεν πρεπει να κανει κ τπτ(απο χημικης πλευρας),αν κ οι κριτικες που δεχεται ειναι κορυφαιες,κ ολοι λενε οτι εχει απιστευτα αποτελεσματα σε πολυ μικρες δοσεις.

Παντος με αυτη την εταιρεια βλεπω νεα πραγματα στα προιοντα τους. Φαινεται καλη εταιρεια. Αν το πηρε κανεις αυτο το προιον να μας κανει κανα review (οπως ειχα πει εγω πηρα το TestFreak της εταιρειας αυτης. δεν θα σχολιασω τπτ για να μην ειμαι off topic)

RAMBO
20-05-11, 00:05
http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24794&d=1305839008

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24795&d=1305839049

Lao
20-05-11, 02:49
Ωραίο προϊόν φαίνεται.

Supp facts;

beefmeup
20-05-11, 11:20
http://img24.imageshack.us/img24/5545/forumsearch.gif

Jumaru
20-05-11, 11:22
http://img24.imageshack.us/img24/5545/forumsearch.gif


χααχαχχααχ τα σπασε το .gif

Polyneikos
20-05-11, 11:50
http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24794&d=1305839008

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24795&d=1305839049


Ραμπο κατσε καλα και κανε αναζητηση πριν να ανοιγεις θεματα γιατι θα σε βαλω να κανεις 35 σετ σκουωτ στο γυμναστηριο...:cursing::squat::squat:

pizzass
05-07-11, 12:24
εχουμε κανα νεο απο το συγκεκριμενο προιον??

panosralliart
24-08-11, 23:56
καλησπερα παιδια δεν ξερω αν την εχει χρησιμοποιησει καποιος.ειναι καλη?και κατι αλλο πρεπει να περνω και νιτρικο γιατι αυτη την πινεις πριν την προπονηση.ευχαριστω.

panosralliart
28-08-11, 21:47
δεν γνωριζει κανεις?

gas
29-08-11, 00:34
για τον πεοντα

Hercules
29-08-11, 18:23
δεν γνωριζει κανεις?

εμενα παντως με πειθει για δοκιμη..:green:

panosralliart
21-09-11, 23:35
τελικα παιδια πολυ καλη απλα εχω μια ερωτηση.λεει ημερες προπονησης 30 λεπτα πριν την προπονηση και τις αλλες ημερες το πρωι.απλα εγω την περνω μονο τις μερες προπονησης.πειραζει?

Devil
22-09-11, 05:01
τελικα παιδια πολυ καλη απλα εχω μια ερωτηση.λεει ημερες προπονησης 30 λεπτα πριν την προπονηση και τις αλλες ημερες το πρωι.απλα εγω την περνω μονο τις μερες προπονησης.πειραζει?

οχι ιδιαιτερα...

sobral
20-11-12, 03:58
http://2.bp.blogspot.com/-RZN_NnvkY08/UJ0ADfBTuRI/AAAAAAAAIbw/xb3QvDTf9Pk/s1600/cf.jpg

http://www.musclefinesse.com/images/.thumbnails/d4c89437205b78487e1043cc9e8e65e3.png

Serving Size: 1 Scoop (2,425mg)
Servings Per Container: 60

Amount Per Serving

Creatine Freak Formula 1,152.5mg
Concentrated Creatine Hydrochloride (HCI) 750mg
Mind-Muscle/Absorbtion Complex 402.5mg
Beta Alanine (3-Aminopropanoic acid)
Oleuropein Aglycone (OA) (from Olive Leaf Extract)
AstraGin (Panax notoginsent - Astragulus membranaceous)

Other Ingredients:
Citric Acid, Maltodextrin, Natural & Artificial Flavors, Acesulfame Potassium, Sucralose

Eτοιμάζεται να βγει και σε μορφή σκόνης, δεν έχει βγει ακόμη ούτε υπάρχει στο επίσημο σάιτ της εταιρίας. Δικό σας ;)

beefmeup
20-11-12, 10:51
Mind-Muscle/Absorbtion Complex 402.5mg

μονο κ μονο για αυτο,δεν το παιρνα..:turtle:

sobral
20-11-12, 14:27
μονο κ μονο για αυτο,δεν το παιρνα..:turtle:

Οπότε δεν θα έπαιρνες καν το προϊόν εννοείς...γιατί στα 2 σκουπ είναι ακριβώς η ίδια σύσταση με τα χάπια (και βγάζουν και το ίδο 30ημερες). Εγώ πάντως το είχα προτείνει σε φίλο και είχε μείνει τρελά ευχαριστημένος, κάναμε κ μαζί προπόνηση εκείνη την περίοδο έκανε το μπαμ.:green: Κοίτα είναι φανερά underdosed το δεύτερο μπλέντ (για εφέ υπάρχει) αλλά η υδροχλωρική μετράει σαν main ingredient. Με 1500μγ είσαι καλυμμένος.

Nosblos
20-11-12, 14:31
αν η τιμουλα...ειναι καλη δεν φαινετε και ασχημο...!!

Devil
20-11-12, 15:08
Οπότε δεν θα έπαιρνες καν το προϊόν εννοείς...γιατί στα 2 σκουπ είναι ακριβώς η ίδια σύσταση με τα χάπια (και βγάζουν και το ίδο 30ημερες). Εγώ πάντως το είχα προτείνει σε φίλο και είχε μείνει τρελά ευχαριστημένος, κάναμε κ μαζί προπόνηση εκείνη την περίοδο έκανε το μπαμ.:green: Κοίτα είναι φανερά underdosed το δεύτερο μπλέντ (για εφέ υπάρχει) αλλά η υδροχλωρική μετράει σαν main ingredient. Με 1500μγ είσαι καλυμμένος.

γιατι μετραει η υδροχλωρικη?

απλα ειναι το ''hot ingredient'' της εποχης... ερευνα σοβαρη να στηριζει οτι εχει κατι extra απο την creapure δεν εχω δει...

το ιδιο μπαμ κανει τωρα οπως ειχαν κανει CEE και krealk παλιοτερα...

το δευτερο blend μπηκε για να κανει εντυπωση μονο.... αν και το Oleuropein Aglycone ειναι ενδιαφερον...

sobral
20-11-12, 21:23
γιατι μετραει η υδροχλωρικη?

απλα ειναι το ''hot ingredient'' της εποχης... ερευνα σοβαρη να στηριζει οτι εχει κατι extra απο την creapure δεν εχω δει...

το ιδιο μπαμ κανει τωρα οπως ειχαν κανει CEE και krealk παλιοτερα...

το δευτερο blend μπηκε για να κανει εντυπωση μονο.... αν και το Oleuropein Aglycone ειναι ενδιαφερον...

δεν είπα ποτέ ότι είναι καλύτερη από την mono, ίσα ίσα πιστεύω πολύ σε αυτή γιατί έχει πολλά χρόνια έρευνας πίσω της. Επίσης ποτέ δεν πίστεψα στην cee κ την krealkalin. Δεν τις έχω δοκιμάσει καν. Η υδροχλωρική έχει κάποιες αισιόδοξες έρευνες προς το παρόν και από προσωπική εμπειρία όπως και εκείνη του φίλου, μπορώ να πω πως μείναμε απόλυτα ευχαριστημένοι. Απόλυτος δεν μπορώ να είμαι ακριβώς επειδή είναι πρόσφατο συστατικό. Για κάποιο λόγο το πιστεύω......η πορεία θα δείξει αν επαληθευτώ ή όχι.

Devil
21-11-12, 06:24
δεν είπα ποτέ ότι είναι καλύτερη από την mono, ίσα ίσα πιστεύω πολύ σε αυτή γιατί έχει πολλά χρόνια έρευνας πίσω της. Επίσης ποτέ δεν πίστεψα στην cee κ την krealkalin. Δεν τις έχω δοκιμάσει καν. Η υδροχλωρική έχει κάποιες αισιόδοξες έρευνες προς το παρόν και από προσωπική εμπειρία όπως και εκείνη του φίλου, μπορώ να πω πως μείναμε απόλυτα ευχαριστημένοι. Απόλυτος δεν μπορώ να είμαι ακριβώς επειδή είναι πρόσφατο συστατικό. Για κάποιο λόγο το πιστεύω......η πορεία θα δείξει αν επαληθευτώ ή όχι.

ειπα εγω οτι το ειπες?:turtle:

ποσταρε τις ερευνες.... μια εχω δει που ειχε γινει σε ενα μπακαλοχαρτο και ελεγε κατι @@ριες περι αποροφησης...

Nikosportara
06-02-14, 17:39
την επερνα το καλοκαιρι... πολυ καλο το συμπληρωμα αυτο ,αν και επερνα 1 scoop

stone garden
29-10-14, 17:38
βρεθηκε η συγκεκριμενη στα χερια μου απο φιλο που τα παρατησε. την τρεχω πριν-μετα τη προπονηση , τις off μερες παιρνω 1 σκοοπ το πρωι?

raiden
21-01-15, 15:45
Παιδια την τσιμπησα στα ** ευρουλακια σε προσφορα !! Επανερχομαι με εντυπωσεις . Εχω ξαναπαρει hcl creatine και με ανεβασε σε δυναμη οποτε περιμενω κατι παρομοιο . Περα απο τις υποδοσολογιες στα υπολοιπα συστατικα , η hcl με ψηνει πολυ !

astrix
22-01-15, 09:33
Με την δικια μου εμπειρια(2 μηνες, 1 scoop πριν κ ενα μετα την προπονηση κ rest day 2 scoop το πρωι) αποκομισα τα εξεις, δυναμη στην προπονηση η οποιοα ξεκινησε απο μετρια κ καταντησε ανυπαρκτη στο τελος του 2μηνου, αποθεραπεια μηδαμινη , σωματικα καθολου πρηξιματα ουτε κατα την διαρκεια της ασκησης αλλα ουτε σαν τελικο αποτελεσμα της χρησης της αλλα προσθεσαι στους ειδη υπαρχων μυες κατι σαν γραμμωση, σαν στεγνωμα(δεν ειχα αλλαξη τιποτα απο το προγραμμα διατροφης μου κ ουτε μειωθηκαν η αυξηθικαν τα κιλα μου), καθολου υγρα κ τελος φλεβικοτητα δεν ειδα ποτε!!!:thumbdown:

LEGPRESS
22-01-15, 14:42
παλιοτερα con cret της promera τωρα αυτη...νομιζω οτι δινει σε δυναμη και βοηθαει και σε σκληραδα,ταπεινη μου αποψη...και χωρις κατακρατηση...κι η pharma freak γενικοτερα νομιζω βγαζει ψιλοτουμπανακια προιοντα...

COBRA_STYLE
22-01-15, 15:20
Με την δικια μου εμπειρια(2 μηνες, 1 scoop πριν κ ενα μετα την προπονηση κ rest day 2 scoop το πρωι) αποκομισα τα εξεις, δυναμη στην προπονηση η οποιοα ξεκινησε απο μετρια κ καταντησε ανυπαρκτη στο τελος του 2μηνου, αποθεραπεια μηδαμινη , σωματικα καθολου πρηξιματα ουτε κατα την διαρκεια της ασκησης αλλα ουτε σαν τελικο αποτελεσμα της χρησης της αλλα προσθεσαι στους ειδη υπαρχων μυες κατι σαν γραμμωση, σαν στεγνωμα(δεν ειχα αλλαξη τιποτα απο το προγραμμα διατροφης μου κ ουτε μειωθηκαν η αυξηθικαν τα κιλα μου), καθολου υγρα κ τελος φλεβικοτητα δεν ειδα ποτε!!!:thumbdown:

Απο ποτε δινει φλεβικοτητα η κρεατινη?:unsure:

Ωρες ωρες εχετε κατι απαιτησεις απο τα συμπληρωματα λες και παιρνετε aas...

astrix
22-01-15, 16:24
Δεν εχω απετηση την φλεβικοτητα, ενημερωνω αποτελεσματα του προιοντος(το οποιο εχει κ καποια συστατικα ακομα εκτος την υδροχλωρικη) με οσο περισσοτερες πληροφοριες μπορω σε περιπτωση που καποιος αναρωτηθει κ σε αυτο το κομματι(φλεβικοτητα)!!!!Εντυπωσεις γραφουμε(++++ οτι υπαρχουν αλλες μορφες κρεατινης blend που εγω προσωπικα εχω δει κ φλεβικοτητα)!!!!!!:shock::green:

raiden
25-01-15, 00:28
Δεν εχω απετηση την φλεβικοτητα, ενημερωνω αποτελεσματα του προιοντος(το οποιο εχει κ καποια συστατικα ακομα εκτος την υδροχλωρικη) με οσο περισσοτερες πληροφοριες μπορω σε περιπτωση που καποιος αναρωτηθει κ σε αυτο το κομματι(φλεβικοτητα)!!!!Εντυπωσεις γραφουμε(++++ οτι υπαρχουν αλλες μορφες κρεατινης blend που εγω προσωπικα εχω δει κ φλεβικοτητα)!!!!!!:shock::green:

Δε μου φαινεται περιεργο να σου ενεργοποιει την φλεβικοτητα μια φορμουλα , ειδικα αν ειναι και proprietary blend ;) Τουλαχιστον με τα γνωστοποιημενα απο Ε.Ο.Φ εχεις ενα εχέγγυο παραπανω οτι ξερεις τι περιεχει ..

relaxncoffee
14-03-15, 00:23
Παιδια εγω πρωσοπικα εχει λιγες μερες που το χρησιμοποιο και ειδα διαφωρα σε δυναμη.
Απλα να σας πω πως παλια αγωραζα δεκαδες συμπληρωματα και σπανια να με ενθουσιασει καποιο.
Φυσικα ειναι θεμα γουστου και οργανισμου.
Η απορια μου ειναι μπορω να το πινο και μερες που δεν παω γυμναστηριο;
Τωρα το πινο μονο οταν πηγενω.

beefmeup
14-03-15, 12:19
νε φιλαι το πινις καθε μερα:thumbup:

relaxncoffee
14-03-15, 18:10
Δηλαδη δεν υπαρχει περιπτωση να παθω ζημια στα νεφρα;

COBRA_STYLE
14-03-15, 22:48
Δε μπορουμε να το ξερουμε αυτο...παρε και βλεπουμε...

Polyneikos
15-03-15, 16:08
Δηλαδη δεν υπαρχει περιπτωση να παθω ζημια στα νεφρα;

Oχι.