PDA

Επιστροφή στο Forum : Το πρώτο μου συμπλήρωμα Muscletech!



Gasturb
10-12-07, 20:16
Ναι είναι γεγονός! Μου ανήκει πλέον για πρώτη φορά στα χρονικά ένα συμπλήρωμα της MuscleTech!! Καλά δεν πλήρωσα για το συγκεκρίμενο (μην χαίρεστε άδικα) μιας κ ήρθε δώρο με μια παραγγελία. Μου δώσαν λοιπόν μια πρωτεϊνη μπάρας με γεύση strawberry cheesecake που έχει 30 gr πρωτεϊνη - δεν είναι κ άσχημα. Τώρα βεβαια ακόμα είναι άθικτη αλλά θα σκεφτώ κ την περίπτωση να μην την πειράξω καθόλου για να έχω να λέω με καμάρι (!) ότι ποτέ στην ζωή μου δεν χρησιμοποίησα προιόν αυτής της εταιρείας hehe. Πέρα απο αυτά η συγκίνηση για την συντροφιά που με κρατάει αυτή τη στιγμή δίπλα μου αυτή η εταιρεία είναι συγκλονιστική :clown:

Gt

Antonio
10-12-07, 20:30
Χεχε!
Πέρα από τα αμφιλεγόμενα σχόλια για την εν λόγω εταιρία ένα πράγμα είναι σίγουρο. Οτι τα προϊόντα της έχουν από τις καλύτερες γεύσεις! Οπότε έχεις έναν ακόμα καλό λόγο να την δοκιμάσεις!

(Ξέρεις τώρα προσπαθώ να σε σπάσω να την δοκιμάσεις... :P )

billys15
10-12-07, 20:36
Στρατο εγω λεω να το χλαπακιασεις ετσι οπως ειναι και μετα να σβησεις το topic αυτο για να μην εχουμε αποδειξεις οτι εχεις καταναλωσει mtech :green:

Αντωνη τωρα για τις γευσεις που λες δεν θα συμφωνησω,μιας και η nitro η σοκολατα ναι μεν μου αρεσε στην αρχη,αλλα μετα μου φαινοταν εντελως αηδιαστικη (αλλα ΟΚ παω πασο γιατι ειναι υποκειμενικο το θεμα :lol: )

RUHL
10-12-07, 20:57
Ναι είναι γεγονός! Μου ανήκει πλέον για πρώτη φορά στα χρονικά ένα συμπλήρωμα της MuscleTech!!

Gt

Yποκριτη αντε για λεγε και τα αλλα τηςMuscleTech που πηρες κανονισε να δω καμια φωτο σου μετα και να εχεις παρει 22,5 μυικα κιλα σε 42 μερες οπως ο Freeman :evilno: :evilno: :evilno: :evilno:

Gasturb
11-12-07, 06:47
να εχεις παρει 22,5 μυικα κιλα σε 42 μερες

Μπορώ να σου πω ότι ακόμα κ μόνο με αυτή την μπάρα μπορεί να βάλω ίσα με .. 21 κιλά χαλαρά.

Gt