PDA

Επιστροφή στο Forum : Γραμμωση σε ενα μηνα. Ερωτηση για λιποδιαλυτη.



deluxe
11-04-11, 13:51
Σε ενα μηνα ξεκιναω γραμμωση, για 1-1,5 μηνα το πολυ. Δλδ απλα θα μειωσω λιγο τις θερμιδες, θα σταματησω μαλλον τελειως γαλακτοκομικα και θα αρχισω αεροβια.

Θα ηθελα να μου προτεινετε καποιον καλο λιποδιαλυτη. Ειμαι αναμεσα σε Lipo-6 black, mitrotropin και lean-xtreme. Αν ξερετε και τιποτα αλλο καλο, πειτε το.

Επισης θα ηθελα να μου πειτε αν χρειαζομαι και καποιο συμπληρωμα τεστοστερονης ή καποιο estrogen blocker.

Τελος, αν θα μπορω να συνεχισω να παιρνω κρεατινη και glycergrow ή θα πρεπει να τα σταματησω εκεινο το μηνα.

Devil
11-04-11, 13:58
το lipo6black και το mito δεν μ αρεσουν λογο Τ2..... το leanxtreme ειναι αλλο παιχνιδι.... και ειναι καλο....

κρεατινη και glycergrow μπορεις να τα χρησιμοποιεις...

ναι θα μπορουσες να βαλεις tbooster η'/και estro-blocker.... εξαρταται τι θες να βαλεις....

ενα καλο αλλα ακριβο stack μπορει να ειναι καπως ετσι....

leanxtream + oxyelitepro
activate xtream + triazole

αλλα θα σου κοστισει πολυ....

deluxe
11-04-11, 14:08
και τα 4 μαζι; δε τα ξερω τα προιοντα.

Και το Lean-xtreme δε παιζει με θυροειδη ομως; Και με την κορτιζονη.

Devil
11-04-11, 14:16
και τα 4 μαζι; δε τα ξερω τα προιοντα.

Και το Lean-xtreme δε παιζει με θυροειδη ομως; Και με την κορτιζονη.

ναι θα μπορουσες....

οχι δεν παιζει.... μονο με κορτιζολη...

deluxe
11-04-11, 14:23
Τι λες για lipo6 black + novedex + mass fx;

Devil
11-04-11, 14:30
Τι λες για lipo6 black + novedex + mass fx;

T2.... αρκετα βαρυ...


ΑΤD..... AI σχετικα δυνατο.... ισως σε χαμηλες δοσεις να ειναι οκ...

mass-fx.... εντελως ακυρο σαν συμπληρωμα.... δεν εχω ιδεα τι κανει.... γενικα δεν μου αρεσει σαν εταιρια η anabolic xtream...

Michaelangelo
11-04-11, 14:40
Σε ενα μηνα ξεκιναω γραμμωση, για 1-1,5 μηνα το πολυ. Δλδ απλα θα μειωσω λιγο τις θερμιδες, θα σταματησω μαλλον τελειως γαλακτοκομικα και θα αρχισω αεροβια.

Θα ηθελα να μου προτεινετε καποιον καλο λιποδιαλυτη. Ειμαι αναμεσα σε Lipo-6 black, mitrotropin και lean-xtreme. Αν ξερετε και τιποτα αλλο καλο, πειτε το.

Επισης θα ηθελα να μου πειτε αν χρειαζομαι και καποιο συμπληρωμα τεστοστερονης ή καποιο estrogen blocker.

Τελος, αν θα μπορω να συνεχισω να παιρνω κρεατινη και glycergrow ή θα πρεπει να τα σταματησω εκεινο το μηνα.

Ποσο χρονων είσαι ρε Deluxe που θες τέστο-booster?

Εγώ, το έχω γράψει αρκετές φορες, μιας και κάνω αερόβια αθλήματα περνώ Σίντα και μπορώ να πω είμαι πολύ ευχαριστημένος.

Όσο για την κρεατίνη, αν δεις, οι περισσότεροι περνούν 5gr για να βγαίνουν δυνατές οι προπονήσεις.

deluxe
11-04-11, 14:45
23 χρονων ειμαι φιλε. Απλα ακουσα οτι σε περιοδο γραμμωσης βοηθανε τετοια συμπληρωματα.

Michaelangelo
11-04-11, 14:48
23 χρονων ειμαι φιλε. Απλα ακουσα οτι σε περιοδο γραμμωσης βοηθανε τετοια συμπληρωματα.

Στα 23 σου η τεστοστερόνη σου βαράει limit-up! Προσωπική μου άποψη πάντα, σου είναι εντελώς άχρηστο! Καλύτερα δες καμια τσόντα για να σου ανεβεί η τεστοστερόνη! :P

Devil
11-04-11, 15:05
Στα 23 σου η τεστοστερόνη σου βαράει limit-up! Προσωπική μου άποψη πάντα, σου είναι εντελώς άχρηστο! Καλύτερα δες καμια τσόντα για να σου ανεβεί η τεστοστερόνη! :P

μπααα.... μην το λες.... το DAA.... τουλαχιστον πανω μου δουλεψε παρα πολυ καλα...

δεν ισχυει πλεον το οτι αν εισαι μικρος δεν κανουν τιποτα τα testbooster.... αυτα τα λεγαμε οταν στην αγορα ηταν το zma και το tribulus.... τωρα τα testbooster εχουν εξεληχθει αρκετα....

σε εναν που ειναι 18-20 ισως να μην του προτεινα τιποτα... σε ενα ατομο στα 23-25 μπορει να παρει ενα tbooster ανετα....

COBRA_STYLE
11-04-11, 15:07
μπααα.... μην το λες.... το DAA.... τουλαχιστον πανω μου δουλεψε παρα πολυ καλα...

δεν ισχυει πλεον το οτι αν εισαι μικρος δεν κανουν τιποτα τα testbooster.... αυτα τα λεγαμε οταν στην αγορα ηταν το zma και το tribulus.... τωρα τα testbooster εχουν εξεληχθει αρκετα....

σε εναν που ειναι 18-20 ισως να μην του προτεινα τιποτα... σε ενα ατομο στα 23-25 μπορει να παρει ενα tbooster ανετα....
με το DAA εμφανισιακα τι διαφορα ειδες?2 κυκλους εκανες?

σε ρωταω γιατι θελω να κανω τον κυκλο που λεγαμε....(DAA+Activate Xtreme+triazole)

beefmeup
11-04-11, 15:08
OFF TOPIC
:welcome::welcome::welcome:

deluxe
11-04-11, 15:22
Devil εχεις καποιο γνωμη για το Erase απο Performance Enhancing Supplements; Πρεπει να ειναι αρκετα δυνατο;

Παντως εσυ προτεινεις triazole + Activate Xtreme που ειναι και απο την ιδια εταιρια. Αλλα πολυ παπατζα βλεπω και πολυ σουπερ ντουπερ συμπληρωματα τα πλασαρουν. Δε ξερω.

Επισης με τις δοσεις που λενε, θα κρατησουν μονο 4 εβδομαδες περιπου, ενω εγω θελω γραμμωση για 1,5 μηνα. Μαλλον θα ξεκινησω με μειωμενες δοσεις.

Αυτα τα παραπανω δεν εχουν DAA καθολου;

Δε ξερω και τι λιποδιαλυτη να δοκιμασω ρε γμτ..

COBRA_STYLE
11-04-11, 15:24
Devil εχεις καποιο γνωμη για το Erase απο Performance Enhancing Supplements; Πρεπει να ειναι αρκετα δυνατο;

Παντως εσυ προτεινεις triazole + Activate Xtreme που ειναι και απο την ιδια εταιρια. Αλλα πολυ παπατζα βλεπω και πολυ σουπερ ντουπερ συμπληρωματα τα πλασαρουν. Δε ξερω.

Επισης με τις δοσεις που λενε, θα κρατησουν μονο 4 εβδομαδες περιπου, ενω εγω θελω γραμμωση για 1,5 μηνα. Μαλλον θα ξεκινησω με μειωμενες δοσεις.

Αυτα τα παραπανω δεν εχουν DAA καθολου;

Δε ξερω και τι λιποδιαλυτη να δοκιμασω ρε γμτ..
OEP

gmalamos
11-04-11, 15:27
oep
sinda

deluxe
11-04-11, 15:29
Παντως αρκετοι κανουν το stack triazole + lean xtreme + activate xtreme.

Βεβαια δεν εχει μεσα διεγερτικα, ουτε καν καφεϊνη.

Τι λετε για το παραπανω στακ με επιπλεον 200mg καφεϊνη και 3γρ DAA;

Βεβαια θα βγει πανακριβο και για 1,5 μηνα, αλλα αμα εχει καλα αποτελεσματα, για οχι;

Θα χρειαστω pct μετα; Με το lean xtreme προτεινουν συνηθως.

gmalamos
11-04-11, 15:50
Παντως αρκετοι κανουν το stack triazole + lean xtreme + activate xtreme.

Βεβαια δεν εχει μεσα διεγερτικα, ουτε καν καφεϊνη.

Τι λετε για το παραπανω στακ με επιπλεον 200mg καφεϊνη και 3γρ DAA;

Βεβαια θα βγει πανακριβο και για 1,5 μηνα, αλλα αμα εχει καλα αποτελεσματα, για οχι;

Θα χρειαστω pct μετα; Με το lean xtreme προτεινουν συνηθως.

Γιατι να τν πιεσεις ετσι τν οργανισμο σου?
Παρε κει εναν λιπο και κανε μια διατροφη!!

deluxe
11-04-11, 16:07
Γιατι γραμμωση θα κανω μονο 1,5 μηνα αυτο το χρονο, και θελω να ειμαι οσο το δυνατον καλυτερος!

Ειμαι 1.74 στα 80 κιλα και θελω να βαλω αλλα 2,3 μεχρι μεσα μαιου. Μετα θα προσπαθησω να χασω μερικα, αλλα οσο το δυνατο περισσοτερο λιπος, για να φανω αρκετα καλος.

Απλα δε θα ηθελα να πεσω σε δυναμη, ουτε να χασω και τη διαθεση/ενεργεια μου.

Devil
11-04-11, 17:06
λοιπον η συνταγη ειναι απλη.....

testbooster + λιποδιαλυτικο.....

απο εκει και περα εχεις επιλογες....

tbooster σκετο / tbooster μαζι με ενα AI

λιποδιαλυτη με στιμς / χωρις στιμς / και τα 2.....


μερικες προτασεις.... testbooster

DAA + reversitol 2

activate xtreme + triazole

DAA + triazole

λιποδιαλυτηκα...

lean xtream

oxyelitepro/phenadrine

lean xtream + oxyelitepro


αυτα αρεσουν σε εμενα.... τωρα μπορεις να κανεις πολλα....

deluxe
11-04-11, 20:17
Το DAA σκετο, ισχυει οτι εκτος απο τεστο, αυξανει και τα οιστρογονα;

Το lean xtreme + Oxyelitepro δεν ειναι υπερβολικο;

COBRA_STYLE
11-04-11, 20:19
Το DAA σκετο, ισχυει οτι εκτος απο τεστο, αυξανει και τα οιστρογονα;

Το lean xtreme + Oxyelitepro δεν ειναι υπερβολικο;
ναι

deluxe
11-04-11, 21:39
Μαλιστα.

Devil, Θελω να ακουσω αυτα τα πολλα που μπορω να κανω!

Michaelangelo
12-04-11, 09:54
μπααα.... μην το λες.... το DAA.... τουλαχιστον πανω μου δουλεψε παρα πολυ καλα...

δεν ισχυει πλεον το οτι αν εισαι μικρος δεν κανουν τιποτα τα testbooster.... αυτα τα λεγαμε οταν στην αγορα ηταν το zma και το tribulus.... τωρα τα testbooster εχουν εξεληχθει αρκετα....

σε εναν που ειναι 18-20 ισως να μην του προτεινα τιποτα... σε ενα ατομο στα 23-25 μπορει να παρει ενα tbooster ανετα....

Κάτσε ρε, με ταράζεις τώρα!

23-25 εφόσον γυμνάζεται σχεδόν δεν θα έχει διαφορα από τα 18-20. Εδώ εγώ είμαι 27 και η τέστο μου (είτε το πιστεύεις είτε όχι) δεν έχει πέσει καθόλου από τα 18! Anyway, παρόλα αυτά τα τέστο-boosters 8a κάνουν δουλειά?
Κάτσε γιατί διαταράζει λίγο τα νερά το θέμα.

deluxe
12-04-11, 17:12
Ε δεν νομιζω τα συγκεκριμενα να ειναι απλα testo boosters. Και σιγουρα θα κανουν δουλεια με τοση αεροβια και μειωμενες θερμιδες.

Devl περιμενω για κανα καλα stack! Με τα παντα ολα μεσα! Αλλα οχι 2 λιποδιαλυτικα μαζι.

deluxe
12-04-11, 23:18
Διαβασα για το OEP + Lean Xtreme, πολλοι το προτεινουν. Ενδιαφερον.

Μπορει καποιος να μου πει τι ακριβως κανει το triazole και το activate xtreme; Βασικα ξερω τι ειναι, αλλα τι αποτελεσματα να περιμενω; Αξιζουν ή να αγορασω μονο τους λιποδιαλυτες;

Γενικα καποιο αλλο καλο στακ; 45 ημερες γραμμωσης ειναι αυτες..

deluxe
15-04-11, 21:41
Devil, beef και οι λοιποι γνωστες θελω την βοηθεια σας!

Θα κανω παραγγελια σε καμμια 10αρια ημερες και πρεπει να αποφασισω μεχρι τοτε τι να παρω.

Πως ακριβως θα γινει η δοσολογια αν κανω το εξης στακ : triazole, activate xtreme, lean xtreme, OEP;

Θα τα παιρνω ολα μαζι ή οπως προτεινει η εταιρια;

deluxe
18-04-11, 05:15
Δε βλεπω ανταποκριση!!

Ποια η αποψη σας για το eca;

Ειναι καλυτερο το OEP + Lean Xtreme + Erase ή το ECA + Lean Xtreme + Erase;

beefmeup
18-04-11, 15:14
αν παρεις eca,δεν θες τπτ απτα αλλα.

αλλιως αυτο OEP + Lean Xtreme,ειναι μια χαρα.
αν θες πετας κ το triazol μεσα κ καθαρισες.

Devil
18-04-11, 15:17
αν παρεις eca,δεν θες τπτ απτα αλλα.

αλλιως αυτο OEP + Lean Xtreme,ειναι μια χαρα.
αν θες πετας κ το triazol μεσα κ καθαρισες.

:thumbup::thumbup::thumbup:

ναι... αυτο που λεει ο beef.... αλλιως DAA...

deluxe
18-04-11, 17:50
DAA στην θεση του triazole;

Πως γινεται το eca να ειναι τοσο καλο; Δεν εχει καμμια σχεση με test-booster ομως.

Τι δοσεις προτεινετε να εχει το eca;

Ποιο ειναι πιο χαλαρο για να ξεκινησω; Ισως να επαιρνα eca στο τελος της γραμμωσης;

sofos
18-04-11, 17:53
παιδες το oxyelite δεν επηρεαζει καθολου θηροειδη?γιατι 2 βοτανα μεσα που περιεχει λενε οτι αυξανουν την τ3 κ την τ4 ....

deluxe
19-04-11, 07:09
Αληθευει αυτο παιδες;

Και γιατι λενε οτι το Oxyelitepro δουλευει καλα; Δε εχει και πολλα συστατικα, ουτε σε μεγαλες ποσοτητες.

deluxe
21-04-11, 18:30
Το ξανασκεφτομαι για το OEP. Διαβαζω αρκετα καλα reviews, αλλα δε με πειθει και πολυ.. Ισως φταιει το οτι εχει πολλα βοτανια μεσα και ελαχιστα stims και σε μικρες ποσοτητες.

Διαβασα και ενα review που ελεγε οτι ενος του εριξε την διαθεση στο κατακορυφο! Οπως και τη λιμπιντο! Δεν ειχε ορεξη για τιποτα! Τι λετε; :puke:

Για το EC, μαλλον θα το απορριψω, γιατι και ειναι λιγο δυσκολο να το βρω ( θα πρεπει να το παραγγειλω ξεχωριστα ) και εχω ακουσει οτι οταν το σταματησεις σε κρασαρει απιστευτα. Ισχυει;

To lean xtreme θα το αγορασω σιγουρα. Αρκετα καλο προϊον και δεν εχω ακουσει κανενα αρνητικο. Αρκετοι το συνδιαζουν και με το DCP ( Damage Control Protocol ) που εχει και TTA μεσα. Αλλα και παλι δε βλεπω μεσα διεγερτικα..

Για το TTA λενε οτι ειναι απο τα λιγα συστατικα που δουλευουν στη λιποδιαλυση και σκεφτονται να το σταματησουν οι εταιριες που το παραγουν συντομα.. Οπως εγινε και με την εφεδρινη που λειτουργουσε.. :huh?:

Για την yohimbine ποια η αποψη σας; Δουλευει;

Τελος, αν και πηγαινω μακρυα, θελω να μου προτεινετε και ενα συμπληρωμα για την λεγομενη συντηρηση γραμμωσης, να τη κανει ο θεος! Με το που τελειωνουν οι 45 ημερες γραμμωσης μετα καπακι εχω 25 ημερες αδειας! Ε εκει, δε θα μπορεσω να κανω τελεια διατροφη και ουτε να γυμναζομαι! Μονο κολυμπι και κανα χαλαρο προγραμματακι με κοιλιακους και αλτηρες στο σπιτι. Σκεφτομαι για αυτο το λογο το sida cordifolia. Τι λετε;

Αυτα οσο αφορα τη λιποδιαλυση.

Στην περιοδο της γραμμωσης, "λογικα" θα πεσω σε θερμιδες. Και λεω λογικα, γιατι δε θα στερηθω το φαϊ, απλα θα περιορισω λιγο ορισμενα πραματα, οπως τα γαλακτοκομικα, ασπρο ψωμι,ρυζι,μακαρονι και ο,τι αλλο μπορεσω. Υπαρχει καποιος λογος για να παρω συμπληρωμα τεστοστερονης ή οχι; Ή καποιο αλλο συμπληρωμα που να σου δινει ενεργεια, οπως το spidorex; Εγω και το St. John's Wort, θα βοηθησει καθολου;

Τωρα για τα triazole που ελεγα και activate xtreme, ισως ημουν υπερβολικος. Εξαλλου απο μερικα που διαβασα συνηθως χρησιμοποιουνται ως pct στα ΑΑΣ. Αν και μερικα bloodtest του lean xtreme, εδειξαν αλλαγες σε ορισμενες ορμονες, αλλα παλι ηταν στα φυσιολογικα επιπεδα..

Γενικα εσεις που κανετε γραμμωση, τι συμπληρωματα χρησιμοποιειτε και σε ποιες δοσεις; Σας εχω πρηξει, αλλα η ημερα τις παραγγελιας πλησιαζει και δε θελω να το μετανιωσω, μετα δε θα μπορω και να την αλλαξω!! ;)

sofos
21-04-11, 18:51
Το ξανασκεφτομαι για το OEP. Διαβαζω αρκετα καλα reviews, αλλα δε με πειθει και πολυ.. Ισως φταιει το οτι εχει πολλα βοτανια μεσα και ελαχιστα stims και σε μικρες ποσοτητες.

Διαβασα και ενα review που ελεγε οτι ενος του εριξε την διαθεση στο κατακορυφο! Οπως και τη λιμπιντο! Δεν ειχε ορεξη για τιποτα! Τι λετε; :puke:

Για το EC, μαλλον θα το απορριψω, γιατι και ειναι λιγο δυσκολο να το βρω ( θα πρεπει να το παραγγειλω ξεχωριστα ) και εχω ακουσει οτι οταν το σταματησεις σε κρασαρει απιστευτα. Ισχυει;

To lean xtreme θα το αγορασω σιγουρα. Αρκετα καλο προϊον και δεν εχω ακουσει κανενα αρνητικο. Αρκετοι το συνδιαζουν και με το DCP ( Damage Control Protocol ) που εχει και TTA μεσα. Αλλα και παλι δε βλεπω μεσα διεγερτικα..

Για το TTA λενε οτι ειναι απο τα λιγα συστατικα που δουλευουν στη λιποδιαλυση και σκεφτονται να το σταματησουν οι εταιριες που το παραγουν συντομα.. Οπως εγινε και με την εφεδρινη που λειτουργουσε.. :huh?:

Για την yohimbine ποια η αποψη σας; Δουλευει;

Τελος, αν και πηγαινω μακρυα, θελω να μου προτεινετε και ενα συμπληρωμα για την λεγομενη συντηρηση γραμμωσης, να τη κανει ο θεος! Με το που τελειωνουν οι 45 ημερες γραμμωσης μετα καπακι εχω 25 ημερες αδειας! Ε εκει, δε θα μπορεσω να κανω τελεια διατροφη και ουτε να γυμναζομαι! Μονο κολυμπι και κανα χαλαρο προγραμματακι με κοιλιακους και αλτηρες στο σπιτι. Σκεφτομαι για αυτο το λογο το sida cordifolia. Τι λετε;

Αυτα οσο αφορα τη λιποδιαλυση.

Στην περιοδο της γραμμωσης, "λογικα" θα πεσω σε θερμιδες. Και λεω λογικα, γιατι δε θα στερηθω το φαϊ, απλα θα περιορισω λιγο ορισμενα πραματα, οπως τα γαλακτοκομικα, ασπρο ψωμι,ρυζι,μακαρονι και ο,τι αλλο μπορεσω. Υπαρχει καποιος λογος για να παρω συμπληρωμα τεστοστερονης ή οχι; Ή καποιο αλλο συμπληρωμα που να σου δινει ενεργεια, οπως το spidorex; Εγω και το St. John's Wort, θα βοηθησει καθολου;

Τωρα για τα triazole που ελεγα και activate xtreme, ισως ημουν υπερβολικος. Εξαλλου απο μερικα που διαβασα συνηθως χρησιμοποιουνται ως pct στα ΑΑΣ. Αν και μερικα bloodtest του lean xtreme, εδειξαν αλλαγες σε ορισμενες ορμονες, αλλα παλι ηταν στα φυσιολογικα επιπεδα..

Γενικα εσεις που κανετε γραμμωση, τι συμπληρωματα χρησιμοποιειτε και σε ποιες δοσεις; Σας εχω πρηξει, αλλα η ημερα τις παραγγελιας πλησιαζει και δε θελω να το μετανιωσω, μετα δε θα μπορω και να την αλλαξω!! ;)

φιλε μου πηρα το σιντα κ ειναι αερας κ το δωσα κ στο κολληταρι μου κ το πηρε κ αυτος κ ηταν σα να μη το πηρε,τωρα θα παρει eca για το oxy elite pro δε ξερω ισως να ναι καλο,αλλα κ μενα μ ανυσηχουν 2-3 βοτανα που χει...

deluxe
21-04-11, 19:06
Οταν λες αερας, εννοεις οτι σε επιασε; Παιρνεις συχνα διεγερτικα; Λες να κανει για το καλοκαιρι ή καλυτερα να προτιμησω το DCP που ειχε παρει και ο devil και εβαλε μονο 1 κιλο, χανοντας μονο τους 2 απο τους συνολικα 6 κοιλιακους του; :bowdown:

sofos
21-04-11, 19:13
Οταν λες αερας, εννοεις οτι σε επιασε; Παιρνεις συχνα διεγερτικα; Λες να κανει για το καλοκαιρι ή καλυτερα να προτιμησω το DCP που ειχε παρει και ο devil και εβαλε μονο 1 κιλο, χανοντας μονο τους 2 απο τους συνολικα 6 κοιλιακους του; :bowdown:

οχι ρε οταν λεω αερας εννοω οτι ηταν σα να μη το πηρα τπτ δν εκανε,διεγερτικα οχι μονο καφε πινω κ απο λιποδιαλυτες ηταν ο πρωτος που δοκιμασα,απο νιτρικα πηρα no xplode και super pump 250 κ απ αυτα τα 2 μονο το super pump λιγο μ εκανε κατι ψηλο ευφορια μ εδινε κ ελαχιστη ενεργεια,αα κ το ανιμαλ παμπ πηρα το οποιο επειτα απο 2 βδομαδες χρησης ειχα τρομερα πρηξιματα σε σημειο μετα απο καθε σετ να μπορω να βλεπω τους κοιλιακους μου,αλλα μετα ξεπαμπαροταν κ χανοταν :P:P:P btw το DCP τι ειναι?

deluxe
21-04-11, 19:27
Αυτο εδω :

Damage Control Protocol (http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?8944-Damage-Control-Protocol-%28Recomp-Performance-Nutrition-%29&highlight=damage)

Ωστε το sida δεν εκανε τιποτα ε; Παραξενο..

sofos
21-04-11, 19:32
Αυτο εδω :

Damage Control Protocol (http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?8944-Damage-Control-Protocol-%28Recomp-Performance-Nutrition-%29&highlight=damage)

Ωστε το sida δεν εκανε τιποτα ε; Παραξενο..

ουτε σε μενα ουτε στο κολληταρι μου αλλα ουτε κ στον gmalamos εκανε τπτ.....

deluxe
21-04-11, 19:39
Μαλιστα!

Παντως δε ξερω, ξεφευγω αρκετα σε χρηματα. Το lean xtreme στα 31 και το oxyelitepro στα 41 παμε στα 72 ευρω! Μηπως να το παρω μονο του και να χρησιμοποιω και ταμπλετες καφεϊνης των 200mg που εχω;

Και το DCP το καλοκαιρι στις διακοπες;

sofos
21-04-11, 20:25
Μαλιστα!

Παντως δε ξερω, ξεφευγω αρκετα σε χρηματα. Το lean xtreme στα 31 και το oxyelitepro στα 41 παμε στα 72 ευρω! Μηπως να το παρω μονο του και να χρησιμοποιω και ταμπλετες καφεϊνης των 200mg που εχω;

Και το DCP το καλοκαιρι στις διακοπες;

για μενα καφεινη=τπτ δε κανει λιποδιαλυση ενας μυθος ειναι ειχα φτασει να πινω 3-4 καφεδες με 2 κουταλιες καφε κ τπτ μονο νευρα λολ

deluxe
21-04-11, 22:00
Κοιτα δε ξερω αν κανει λιποδιαλυση αμμεσα, αλλα εμμεσα βοηθαει, αφου αν ειναι να τρεξεις 30 λεπτα, με την καφεϊνη μπορει να τρεξεις 45.

sofos
21-04-11, 22:01
Κοιτα δε ξερω αν κανει λιποδιαλυση αμμεσα, αλλα εμμεσα βοηθαει, αφου αν ειναι να τρεξεις 30 λεπτα, με την καφεϊνη μπορει να τρεξεις 45.

σ αυτο συμφωνω :clap:

aepiskeptis
21-04-11, 22:06
ψιιιιιιιιτ
αφου εχεις τετοιες αναζητησεις

παρε

Stimerex-ES ή Lipodrene.


κ αν εχεις πιο εξωτικες Clen, ή Mab ή Alb

Υ.Γ. εισαι ωραιο τυπακι σε συμπαθω

sofos
21-04-11, 22:18
ψιιιιιιιιτ
αφου εχεις τετοιες αναζητησεις

παρε

Stimerex-ES ή Lipodrene.


κ αν εχεις πιο εξωτικες Clen, ή Mab ή Alb

Υ.Γ. εισαι ωραιο τυπακι σε συμπαθω

για ποιους απ τους 2 λες?εμενα η τον deluxe? :green:

deluxe
21-04-11, 22:46
Celn και τα λοιπα τι ειναι; Με ΑΑΣ ή προορμονες δε θελω να μπλεξω. Παντως πιστευω οτι ακομα και το mitotropin/cytolean θα κανει δουλεια, που ειχα παρει και περυσι. Αλλα θελω να δοκιμασω κατι διαφορετικο.

Αν θυμαστε το mitotropin το ειχα παρει για τις διακοπες και ενω ετρωγα αρκετη σαβουρα, δε εβαλα κιλα. Αρκετα καλα ηταν!

sofos
21-04-11, 22:53
Celn και τα λοιπα τι ειναι; Με ΑΑΣ ή προορμονες δε θελω να μπλεξω. Παντως πιστευω οτι ακομα και το mitotropin/cytolean θα κανει δουλεια, που ειχα παρει και περυσι. Αλλα θελω να δοκιμασω κατι διαφορετικο.

Αν θυμαστε το mitotropin το ειχα παρει για τις διακοπες και ενω ετρωγα αρκετη σαβουρα, δε εβαλα κιλα. Αρκετα καλα ηταν!

για εφεδρινη και κλεν μιλησε κ αλλα φαρμακα που εχουν παρομοια δραση με το κλεν,παρε φιλε μου oxy elite και το lean xtreme για εμενα πιστευω αυτα τα 2 ειναι οτι καλυτερο σε legal :green:

deluxe
21-04-11, 23:08
Δε με πειθει το oxyelite! Δε ξερω γιατι.. Μαλλον θα παρω ΕC ή ECY μαζι με lean xtreme.

Ισως και καποιο τεστο booster. Δε ξερω ακομη..

Το θεμα ειναι οτι δε ξερω απο που να αγορασω EC.. Απο το μαγαζι που κανω παραγγελια δεν το εχουν.

sofos
21-04-11, 23:18
Δε με πειθει το oxyelite! Δε ξερω γιατι.. Μαλλον θα παρω ΕC ή ECY μαζι με lean xtreme.

Ισως και καποιο τεστο booster. Δε ξερω ακομη..

Το θεμα ειναι οτι δε ξερω απο που να αγορασω EC.. Απο το μαγαζι που κανω παραγγελια δεν το εχουν.

αν θες δες κ τους λιποδιαλυτες της athleticxtreme πιστευω εχουν ψαγμενες ουσιες,ο ενας ειναι με πολλα κ δυνατα stimulants και ο αλλος δρα στην κορτιζολη και συνδηαζονται κιολας ;)

aepiskeptis
21-04-11, 23:20
αγορινα μου εισαι σε παραβολικο δυναμικο πας δεξια πας αριστερα, αλλα ολο στο ελαχιστο βρισκεσαι


ζητας ECA σου εγραψα Stimerex-ES ή Lipodrene

κανε κανα σεαρτσ

τεστ βοοστερ....! :rolf:

παλι δε θες παρανομα, η γνωμη μου ειναι οτι τσαμπα πετας τα λεφτα σου

ακου να δεις ο μονος τροπος να ανεβασεις την τεστο σου και λεμε να ανεβασεις μικροποσοστα αν ειναι σε φυσιολογικα επιπεδα για τον οργανισμο σου, το δικο σου οργανισμο, ειναι Α! διαιτα με ψηλα λιπαρα (55-60+ % των συνολικων θερμ) και τα κορεσμενα στο 20-25%, δωσε αυγοκροκους, ολεικο, στεαρικο, λαυρικο, και κυκλικα κρεμα γαλακτος + 4 γρ τριβολους + αμινοξεα, γιουνιλιβερ για να εχεις θετικο αζωτο + αργινινη, ορνιθινη να εχεις ΝΟ και καταμαυρη σοκολατα για να ενισχυθει το ΝΟ

καταλαβες?!

και διαβασε αυτο το αγγλικο με τα μπιιιππππ που εβαλε καποιος στο θεμα λιποδιαλυτες γιατι φοβαμαι πως ή δε ξερεις πως λειτουργει το πραγμα ή δε θες να καταλαβεις.

στεναχωριεμαι ρε φιλε, γιατι?!

sofos
21-04-11, 23:25
αγορινα μου εισαι σε παραβολικο δυναμικο πας δεξια πας αριστερα, αλλα ολο στο ελαχιστο βρισκεσαι


ζητας ECA σου εγραψα Stimerex-ES ή Lipodrene

κανε κανα σεαρτσ

τεστ βοοστερ....! :rolf:

παλι δε θες παρανομα, η γνωμη μου ειναι οτι τσαμπα πετας τα λεφτα σου

ακου να δεις ο μονος τροπος να ανεβασεις την τεστο σου και λεμε να ανεβασεις μικροποσοστα αν ειναι σε φυσιολογικα επιπεδα για τον οργανισμο σου, το δικο σου οργανισμο, ειναι Α! διαιτα με ψηλα λιπαρα (55-60+ % των συνολικων θερμ) και τα κορεσμενα στο 20-25%, δωσε αυγοκροκους, ολεικο, στεαρικο, λαυρικο, και κυκλικα κρεμα γαλακτος + 4 γρ τριβολους + αμινοξεα, γιουνιλιβερ για να εχεις θετικο αζωτο + αργινινη, ορνιθινη να εχεις ΝΟ και καταμαυρη σοκολατα για να ενισχυθει το ΝΟ

καταλαβες?!

και διαβασε αυτο το αγγλικο με τα μπιιιππππ που εβαλε καποιος στο θεμα λιποδιαλυτες γιατι φοβαμαι πως ή δε ξερεις πως λειτουργει το πραγμα ή δε θες να καταλαβεις.

στεναχωριεμαι ρε φιλε, γιατι?!

γιατι κρεμα γαλακτος ρε επισκεπτη για τα λιπαρα κ ετσι?

deluxe
22-04-11, 00:13
Αργινινη, ορνιθινη στο φουλ και μετα με βλεπω με σπυρια σε ολο μου το σωμα, εκτος απο το προσωπο που βγαζω!!

Απλα δε θελω να παιζω με την υγεια μου. Εχουν σημειωθει αρκετοι θανατοι με την χρηση εφεδρινης και παρομοιων συστατικων. Δεν αξιζει..

Δε θα παω και σε τιποτα αγωνες.. Απλα ενα σωματακι θελω να φτιαξω..

Επιλογες μεχρι στιγμης :

lean xtreme + heat + caffeine
lean xtreme + oxyelite pro
spidorex/phenorex cycle

και για τις διακοπες :

dcp

aepiskeptis
22-04-11, 00:25
Εχουν σημειωθει αρκετοι θανατοι με την χρηση εφεδρινης και παρομοιων συστατικων. Δεν αξιζει..



Δε με πειθει το oxyelite! Δε ξερω γιατι.. Μαλλον θα παρω ΕC ή ECY μαζι με lean xtreme.

Ισως και καποιο τεστο booster. Δε ξερω ακομη..

Το θεμα ειναι οτι δε ξερω απο που να αγορασω EC.. Απο το μαγαζι που κανω παραγγελια δεν το εχουν.

εκεινο το δυναμικο που λεγαμε. προσωπικα δε νομιζω οτι σου χρειαζονται, αλλα τη μια λες θες τη μια αλλο,
ρε μπας κ εισαι κοπελα? στη φοτο εισαι εσυ?

να σου πω δε μου δινεις εμενα τα λεφτα, να παω να παρω green n black 85% που τη πηγαν 3+ευρο οι κλεφτες

δεν την παλευω συγνωμη, ββ!

deluxe
22-04-11, 02:00
Ε ρε φιλε αμα ημουν σιγουρος δε θα δημιουργουσα και το τοπικ! Λογικο ειναι να αλλαζω γνωμες! Για αυτο ζηταω τη βοηθεια σας!

Οποιος ξερει καποιο αξιοπιστο μαγαζι που πουλαει EC stack ή και απλη E HCL ας μου στειλει pm.

Devil που εισαι ρε φιλε; Σε κοβω για εκκλησια ολη την ημερα! Τα φωτα σου!

sofos
22-04-11, 10:28
Ε ρε φιλε αμα ημουν σιγουρος δε θα δημιουργουσα και το τοπικ! Λογικο ειναι να αλλαζω γνωμες! Για αυτο ζηταω τη βοηθεια σας!

Οποιος ξερει καποιο αξιοπιστο μαγαζι που πουλαει EC stack ή και απλη E HCL ας μου στειλει pm.

Devil που εισαι ρε φιλε; Σε κοβω για εκκλησια ολη την ημερα! Τα φωτα σου!

εγω hcl σαλονικα δε βρηκα κ η hcl θελει προσοχη γιατι και στα λιγα mg μπορει να σε κανει ζημια...

deluxe
22-04-11, 14:05
Ναι το διαβασα. Οι δοσεις ειναι πολυ μικροτερες απο τη κανονικη εφεδρινη. Στα φαρμακεια εχει εφεδρινη; Σου την δινουν χωρις συναγη γιατρου;

sofos
22-04-11, 16:01
Ναι το διαβασα. Οι δοσεις ειναι πολυ μικροτερες απο τη κανονικη εφεδρινη. Στα φαρμακεια εχει εφεδρινη; Σου την δινουν χωρις συναγη γιατρου;

δε νομιζω,απλα παρε αν παρεις την απλη και ανεβασε λιγο την δοση μεχρι να δεις οτι σε πιανει κ δε σε φερνει πολλες παρενεργειες...

beefmeup
25-04-11, 10:32
ρε παιδες,εχουμε πει 1000 φορς οτι οι συζητησεις για εφεδρινη κ τα ρεστα πανε χημικη.
ντελουξ το οτι σου απανταμε σε κανα δυο ερωτησεις για προορμονες η εφεδρινες,ανοιχτα ειναι λογο καλης διαθεσης να βοηθεισουμε,αλλα μην το σκιζετε..
αλλιως θα σβηνονται ποστ.

για το στακ που λες τι αλλο θες να σου πουμε?
κατι πρεπει να σου χει γραψει ο ντεβιλ,κατι σου εγραψα εγω,τι αλλο θες να δεις γραμμενο δλδ?

διαλεξε κατι απο αυτα που προτειναμε κ δοκιμασε το,επιστημη ειναι?:unsure:

Michaelangelo
27-04-11, 17:47
φιλε μου πηρα το σιντα κ ειναι αερας κ το δωσα κ στο κολληταρι μου κ το πηρε κ αυτος κ ηταν σα να μη το πηρε,τωρα θα παρει eca για το oxy elite pro δε ξερω ισως να ναι καλο,αλλα κ μενα μ ανυσηχουν 2-3 βοτανα που χει...

Αν πείρες μπαλκ σίντα, ναι είναι αέρας! Εγώ όμως με τις CNP και άλλοι με της Reflex δύσκολα θα βρω κάποιον με παράπονο. Φτηνό και καλό!

sofos
27-04-11, 20:02
Αν πείρες μπαλκ σίντα, ναι είναι αέρας! Εγώ όμως με τις CNP και άλλοι με της Reflex δύσκολα θα βρω κάποιον με παράπονο. Φτηνό και καλό!

της ρεφλεξ ηταν....

deluxe
29-04-11, 13:08
Λοιπον κατι εχω αποφασισει μεχρι στιγμης :

45 ημερες lean xtreme + OEP + Sida Cordifolia

Διακοπες : DCP + Sida Cordifolia

Μετα : Sida Cordifolia μεχρι να τελειωσει!


Το sida της ρεφλεξ :

http://www.discount-supplements.gr/sites/default/files/imagecache/product_full/sida_cordifolia_supp.jpg

beefmeup
29-04-11, 14:50
αφου σου λεει ποσα alcaloids εχει καλο ειναι..
συνηθως παιζουν απο 8-10%..

αλλα για μενα μην το παρεις πανω απο μηνα..
κ βασικα καθε μερα θα το περνεις?
δοκιμασε καθε 2η καλυτερα αν δεις οτι εχεις αποτελεσματα.
κ ριξε μια ματια κ στο αναλογο θεμα.

deluxe
30-04-11, 00:06
Lean,OEP,DCP καθε ημερα μεχρι να τελειωσουν. Sida μονο τις ημερες προπονησεις και βασικα πριν την αεροβια.

beefmeup
30-04-11, 00:08
καλα εισαι.:thumbup:

Devil
30-04-11, 18:02
Ε ρε φιλε αμα ημουν σιγουρος δε θα δημιουργουσα και το τοπικ! Λογικο ειναι να αλλαζω γνωμες! Για αυτο ζηταω τη βοηθεια σας!

Οποιος ξερει καποιο αξιοπιστο μαγαζι που πουλαει EC stack ή και απλη E HCL ας μου στειλει pm.

Devil που εισαι ρε φιλε; Σε κοβω για εκκλησια ολη την ημερα! Τα φωτα σου!

εγω και η εκκλησια δεν εχουμε και τοσο καλη σχεση....:green::green::green:

με το αρνι εχω καλητερη βεβαια....:green::green::green:

αυτα που σου ειπε ο beef....

αν και μου χτυπαει στο ματι το oep + sida.... αλλα αμα το αντεχεις παω πασο....

το καινουργιο dcp ειναι ακριβο... καλητερα να παρεις TTA σκετο απο την SNS... το ιδιο ειναι....

Michaelangelo
30-04-11, 18:13
Sida μονο τις ημερες προπονησεις και βασικα πριν την αεροβια.

Και εγώ έτσι έλεγα στην αρχή άλλα μάλλον είναι καλύτερα για να σου δουλέψει να το παίρνεις καθημερινά και μέχρι ένα μήνα με ίσο διάλλειμα.

deluxe
01-05-11, 01:29
Καθημερινα θα εχω το OEP και Lean xtreme, οποτε ετσι κι αλλιως θα δουλεψει, θελει δε θελει!!

Λες να παρω σκετο TTA δλδ; Tο DCP εχει και καποια αλλα πραματα, εκτος απο αυτη την ουσια. Καταλαβαινεις για ποιο σκοπο το θελω στις διακοπες, οποτε πες μου τι πιστευεις οτι ειναι καλυτερο.

Η διαφορα ειναι στα 11 ευρω. Απο δοσεις περιπου το ιδιο διαρκουν. Απλα εχει εξαντληθει και Δευτερα θα κανω παραγγελια.

Michaelangelo
02-05-11, 05:35
Καθημερινα θα εχω το OEP και Lean xtreme, οποτε ετσι κι αλλιως θα δουλεψει, θελει δε θελει!!


Θα δουλέψουν τα άλλα και όχι αυτό! Εκτός και αν πιστεύεις ότι δρουν με τον ίδιο τρόπο. Καλύτερα χρησιμοποίησε το σε κύκλο. Πολλά ματζούνια και βοτάνια για λιποδιάλυση ρε!

TToni Shark
02-05-11, 08:43
Καμιά γνώμη για το FATBURNER ;:unsure:

deluxe
23-07-11, 22:05
Τελειωσα με το lean xtreme και το OEP. Ενω στην αρχη τα πηγαινα καλα με τις δοσολογιες μετα ειχα κατι τρεχαματα και τραυματισμους και τα επαιρνα οποτε θυμομουν. Παρολλα αυτα εχασα αρκετο λιπος. Οι κοιλιακοι αχνοφαινονται και ειμαι σε πολυ καλο δρομο. Τωρα ειμαι στα τελειωματα του DCP και υπολογιζω να τελειωσει με το τελος και των διακοπων. Απο 2 Αυγουστου ξαναμπαινω δυναμικα. Θα κανω ακομα 1 μηνα προπονηση με σουπερ σετ, αλλα αυτη τη φορα με ανταγωνιστες μυες. Θελω να δοκιμασω καποιο αλλο στακ γραμμωσης αυτη τη φορα.

Αλλα επειδη θελω καλη δουλεια, δε θελω να εχει πανω απο 2 δοσεις! Το καλυτερο για εμενα θα ηταν μια δοση το πρωι και μια πριν το γυμναστηριο ή το βραδυ.

Σκεφτομαι να ξαναπαρω lean xtreme και να το συνδιασω με καποιο test booster οπως το triazole που μαλλον πρεπει να ειναι και estrogen blocker. Και επειδη δε τα παω και πολυ καλα με αυτα, μπορει καποιος να μου δωσει ενα αρθρο σχετικα με την τεστοστερονη και τα ανδρογονα; Και το πως μετατρεπονται σε οιστρογονα;

Επισης σκεφτομαι να παρω και καποιον λιποδιαλυτη που ισως να εμπλεκει μεσα και 3,3' , 3,5' ή καποιο ECY stack. Αλλα ακομα το ψαχνω.. :unsure:

sofos
23-07-11, 22:11
Τελειωσα με το lean xtreme και το OEP. Ενω στην αρχη τα πηγαινα καλα με τις δοσολογιες μετα ειχα κατι τρεχαματα και τραυματισμους και τα επαιρνα οποτε θυμομουν. Παρολλα αυτα εχασα αρκετο λιπος. Οι κοιλιακοι αχνοφαινονται και ειμαι σε πολυ καλο δρομο. Τωρα ειμαι στα τελειωματα του DCP και υπολογιζω να τελειωσει με το τελος και των διακοπων. Απο 2 Αυγουστου ξαναμπαινω δυναμικα. Θα κανω ακομα 1 μηνα προπονηση με σουπερ σετ, αλλα αυτη τη φορα με ανταγωνιστες μυες. Θελω να δοκιμασω καποιο αλλο στακ γραμμωσης αυτη τη φορα.

Αλλα επειδη θελω καλη δουλεια, δε θελω να εχει πανω απο 2 δοσεις! Το καλυτερο για εμενα θα ηταν μια δοση το πρωι και μια πριν το γυμναστηριο ή το βραδυ.

Σκεφτομαι να ξαναπαρω lean xtreme και να το συνδιασω με καποιο test booster οπως το triazole που μαλλον πρεπει να ειναι και estrogen blocker. Και επειδη δε τα παω και πολυ καλα με αυτα, μπορει καποιος να μου δωσει ενα αρθρο σχετικα με την τεστοστερονη και τα ανδρογονα; Και το πως μετατρεπονται σε οιστρογονα;

Επισης σκεφτομαι να παρω και καποιον λιποδιαλυτη που ισως να εμπλεκει μεσα και 3,3' , 3,5' ή καποιο ECY stack. Αλλα ακομα το ψαχνω.. :unsure:

παρε καλυτερα lean xtreme και triazole και βαλε και κανα dcp τα αλλα αστα δεν ειναι κ τοοοσο ασφαλη για ολους.....

vill@g3r
23-07-11, 23:07
πραγματικα απορω γτ τ σκαλιζεις τοσο?!χωρις παρεξηγηση!!παρε ενα ΕΚΑ κ τελειωνε!!βγαλε μια καλη διατροφη,κανε πρωινη αεροβια νυστικος κ σιγουρα θα λιωσεις!!!δεν παθαινεις τπτ!!!δν εχω δοκιμασει αλλα ξερω παιδι π ειναι υπερβαρος,καπνιζει κ πηρε κ δν επαθε τπτ!!!

deluxe
24-07-11, 01:36
Το θεμα ειναι να μη χασω απλα λιπος, αλλα να γινω και πιο στεγνος/σκληρος. Οποτε πιστευω ενα test booster καλο, θα βοηθουσε αρκετα. Τωρα δε ξερω τι ακριβως παιζει με ανδρογονα και οιστρογονα, οποτε οποιος μπορει ας με διαφωτισει λιγο!

vill@g3r
24-07-11, 14:27
δες δν εχω δοκιμασει τεστ μπουστερ!!επειδη ειμαι στ 23 κ εγω!!πιστευω αχρειαστο θα παει!!!απο οσο ξερω!!αν σ ανεβει η τεστο σ ανεβαινουν κ τ οιστρογονα!!βεβαια τ ποσο μπορει ν σ ανεβουν μ απλα συμπληρωματα αμφιβαλω κ πολυ!!αν θες σκληροτητα τοτε καλυτερα παρε κανενα drugidi!!!