PDA

Επιστροφή στο Forum : Μιχάλης Ζαμπίδης



john1888
30-01-07, 03:33
Γειά σας! Εδώ θα βάλω κάποιοα βιντεάκια του Mike που μπορέι να θέλουν να δούν και άλλα μέλη. Αν υπάρχει πρόβλημα απο το φόρουμ ας διαγραφούν. :box:

θα γίνονται updates εδώ στο πρώτο post για να μήν είναι σκόρπια.

Zambidis_vs_Ozkan___2004


http://rapidshare.com/files/4762514/Michalis_Zambidis_vs_Ozkan___2004.rar.html


Zambidis_vs_Headhunter_2005


http://rapidshare.com/files/4761868/Michalis_Zambidis_vs_Headhunter_2005.rar.html


Zambidis_vs_Hayato_2004


http://rapidshare.com/files/4761467/Michalis_Zambidis_vs_Hayato_2004.rar.html



Zambidis_vs_Tatsuji_2006


http://rapidshare.com/files/4759537/Michalis_Zambidis_vs_Tatsuji_2006.rar.html

update
Zambidis_vs_Pete_Spratt (open it with wmp)

http://rapidshare.com/files/4026447/Mike_Zambidis_vs_Pete_Spratt_HL_by_SouLTaKeR.rar

Gasturb
30-01-07, 03:45
Kανένα πρόβλημα john1888.. το έκανα download αλλά δεν το ανοίγει :?

Gt

john1888
30-01-07, 04:02
κατέβασε το VlC (http://www.videolan.org/) free και θα το παίξει :wink:

Gasturb
30-01-07, 04:07
Σωστός ο john1888

Gt

GeorgeTF
31-01-07, 14:05
Έχει τύχη να κάνω και προπόνηση με τον μιχάλη!απλα κορυφαίος

billys15
31-01-07, 16:01
Ρε παιδια ξερετε απο που ειναι; Ενας ξαδερφος μου μου ειπε οτι ειναι απο Πτολεμαιδα (εκει μενω κι εγω).Αν οντως ειναι ετσι τοτε να παω να τον γνωρισω :green:

john1888
31-01-07, 18:50
update :box:

alexmafia2
31-01-07, 22:55
GEORGETF που εχεις κανει προπονηση με τον μιχαλη? γτ εχο κανει και εγω και σπαρρινγγ εχω παιξει μαζι του στην σχολη μας απλα το παληκαρι σκιζει αλλα τελευτεα εχει πεσει λιγο!! :box1:

GeorgeTF
01-02-07, 14:03
στο iron gym!απλά έχει πέσει γιατί είχε μια συνεργασία με έναν που του έδινα τα συμπληρώματα να μην πω ενέσιμα αλλά στμάτησε την συνεργασία μαζί του δεν τα βρήκανε και τώρα είναι με κάτι άλλους και δεν (παίρνει τα σωστά)!ασε που έχει αλλάξει αρκετούς προπονητές!για να γίνεις να συνεχίσεις και να παραμείνεις πρέπει να είσαι με ένα προπονητή ΧΡΟΝΙΑ!αυτός κάθε λίγο και λιγάκι αλλάζει!αυτό το είπε ο μεγάλος ramon dekkers που σίγουρα θα τον ξέρεις!!!!

alexmafia2
01-02-07, 14:53
ναι οντως μεγαλο λαθος που εφυγε απο τον κακαρακη πιστευω ηταν ο καλυτερος για τον ζαμπιδη αλλα τι να κανουμε :cry:

muaythaispirit
01-02-07, 17:11
ωωωπ εχουμε πιασει βλεπω ενδιαφερον συζητησουλα!
george στο iron gym ποιος κανει ο μπιτακος??
και που ειναι αυτη η σχολη?
ο ζαμπιδης μαγκες ειναι κορυφη!
ειναι μια σταλια και δεν τον εχει βγαλει κανεις νοκ αουτ ..
φοβερα χερια πολυ δυνατος και καλα εναερια γονατα..
εχει αλλαξει πολλους μετα τον κακαρακη και εχει τσακωθει με ολους!
τωρα νομιζω κανει με τον ασκητη ..

GeorgeTF
01-02-07, 22:20
άρα λοιπόν το πρόβλημα δεν είναι των προπονητών η των διατροφολόγων αλλά του mike

muaythaispirit
01-02-07, 22:22
σωστος! :wink:
και ειναι γνωστο στο χωρο οτι ειναι λιγο περιεργος χαρακτηρας!
παντως εγω ειμαι μαζι του ο ανθρωπος ειναι φαινομενο και μαχεται παντα με την ελληνικη σημαια τιμη μας!

GeorgeTF
02-02-07, 09:37
σίγουρα και εγώ είμαι μαζί του αλλά όλοι ξέρουμε οτι όταν κάποιος αποκτά έστω και λίγη δημοσιότητα είναι σαν να γίνεται άλλος άνθρωπος και αυτό είναι άσχημο!αν με ρωτούσατε αν θα ήθελα να είμαι κάποιος που να τον ξέρανε όλοι και να ζητάγανε αυτόγραφα και τέτοια θα έλεγα όχι γιατί δεν θα ήθελα να αλλάξω έστω και χωρίς να το θέλω τον χαρακτήρα μου!
άρα ο mike έχει περάσει σε άλλο επίπεδο αθλητή του λεγόμενου showbizoατθλητή!!!!

alexmafia2
02-02-07, 16:09
εχεις δικιο !

muaythaispirit
02-02-07, 17:05
δεν ξερω κατα ποσον ισχυει αυτο ...
αν εχετε παρατηρησει στις εμφανισεις του ειναι πολυ ταπεινος ..
ουτε περιεργα σορτσακια φοραει (συνηθως μονοχρωμα με το εθνοσημο),
ουτε φανταχτερες ρομπες κτλ
μου δινει την εντυπωση οτι προωθει περισοτερο την χωρα του παρα τον εαυτο του...
και ποια χωρα του ετσι?
μια χωρα που ειναι ανυπαρκτη σε τετοια θεματα και δεν βοηθαει καθολου τα μαχητικα αθληματα...
δεν νομιζω οτι τον μαικ τον πειραξε και πολυ η δημοσιοτητα σε σχεση με αλλους αν δειτε και τις δηλωσεις του σε συνεντευξεις κτλ θα το καταλαβεται δεν διχνει να την εχει δει..
το προβλημα το οτι ειναι λιγο περιεργος χαρακτηρας ισως να το εχει κ απο πριν ισως να το απεκτησει και μετα αλλα εγω δεν θα του εδινα τον χαρακτηρησμο της 'λεζαντας' οτι το παιζει κ δειχνεται δεν μου φαινεται τετοιο ατομο ...
α ξεχασα δειτε και τους σταυρους που φοραει κτλ στο λαιμο του δεν παει να το παιξει καθολου κακος πραγμα που κανουν οι περισοτεροι στο χωρο μας

Sourlas
02-02-07, 18:42
Τον εχω γνωρισει απο κοντα σε αγωνα στην Πατρα το 2002. Θα ανεβασω και ερασιτεχνικο βιντεο απο τον αγωνα να τον δειτε. Τοτε παντως ήταν φοβερα ταπεινος χαρακτήρας. Βέβεα ο κάθε ανθρωπος γενικα επηρεαζεται και αλλάζει ανάλογα τις καταστάσεις κ τον περύγυρό του.
Πάντως είναι λιγάκι ύποπτο που αλλάζει συχνά προπονητές. Αν και τορα νομίζω είναι αρκετο καιρο με τον Ασκητη

GeorgeTF
03-02-07, 11:08
κοίτα και εγώ τον έχω γνωρίσει και έχουμε κάνει και sparing μαζί αλλά δεν έχει να κάνει με το τι θα πεί στις συνεντέυξεις και τέτοια!πάντως για μένα οτι και να κάνει είναι κορυφαίος στο είδος του!και οχι μόνο αυτος έτσι είναι και άλλοι που δεν έχουν τόσο μεγάλη δημοσιότητα όπως ο καρανικολής ο οποίος έχει νικήσει 4 φορές τον μιχάλη

alexmafia2
03-02-07, 15:29
χαχαχαχα κσερεις τον παναγιοτη??απο την σχολη μου ειναι μαχητες περαμου καβαλας.απλα ο παναγιοτης ειναι πολλη καλυτερος σαν χαρακτηρας και σαν προπονητης.παραδειγμα.με των παναγιωτη αμα παιξεις θα σε προσεξει δεν θα σε χτυπησει για να δειξει την ανωτεροτητα του αντιθετως ο μιχαλης, απο την ηλικια μου ημασταν 7 ατομα και τους 6 μαζι με εμενα μας ξαπλωσε οταν ηρθε και παιξαμε μονο και μονο για να δειξει την ανωτεροτητα του..μεγαλη διαφορα χαρακτηρων!!

muaythaispirit
04-02-07, 03:51
και μενα ο προπονητης μου ετσι ειναι ...
δεν σε αφηνει να μπεις ποτε, σου κοβει ολες τις επιθεσεις και γενικα μονο μαζευουμε..
αυτο ειναι πολυ λαθος πιστευω δεν μαθαινεις τπτ ..
ζαμπιδης ειναι πολυ μπροστα παντως παιδια τι να λεμε τωρα ..

john1888
04-02-07, 17:55
update :box1:

alexmafia2
04-02-07, 20:30
εννοητε πως ειναι λαθος σου κοβει τα φτερα!

gpol
04-02-07, 20:31
update :box1:

john κανα βιντεο που να χανει ο ζαμπιδης εχεις;; πολυ περιεργος να το δω

john1888
04-02-07, 20:37
Η περιέργεια σκότωσε τη γάτα :green: :green:

gpol
04-02-07, 21:03
τα βρηκαμε σκουρα ;;;; :lol:

john1888
04-02-07, 21:14
Αν εννοείς οτι δεν έχει χάσει σε πολλούς αγώνες ίσως είναι αλήθεια, δέν το γνωρίζω.

Θα ψάξω πάντως σε τίποτα Τουρκικά saits.....και όλο και κάτι θα βρω. :box:

Gasturb
16-12-07, 20:30
Ενα παιδί κοιτάει τ'άστρα. Ο Μιχάλης Ζαμπίδης στο contra.gr

http://www.contra.gr/Boxing/Hellas/178831.html

RUHL
16-12-07, 21:25
παντος το βιντεακι που εχει μεσα στην σελιδα πολυ καλο ειναι σαν μυγες πεφτουν οι αντιπαλοι του :rolf: :rolf: :rolf: ειδικα στο 1 λεπτο και 38:shock: :shock:
http://www.youtube.com/watch?v=eUcinq1xxes&eurl=http://www.contra.gr/Boxing/Hellas/178831.html


:box1:

KATERINI 144
16-12-07, 23:09
Iron Mike Zambidis τελος! :awesome:

κάτι άκουσα πως παίζει αγώνα τωρα στα κοντά, η έχω λάθος?! ξέρει κανείς?!

giorgos_xania
23-12-07, 18:07
Η εντυπωσιακή είσοδος
http://www.youtube.com/watch?v=GcFgcPADOL8

1ος γύρος

http://www.youtube.com/watch?v=Qf_mpSsfDsY

2ος γύρος

http://www.youtube.com/watch?v=2C-p6b4Rz9A

3ος γύρος (ΚΟ)

http://www.youtube.com/watch?v=G0IxvAjsw58

πηγη
http://www.lordofrings.gr/index.php?mid=news_details&newsID=819

KATERINI 144
24-12-07, 00:24
:rocking: :rocking: :rocking:

argyrakis
24-12-07, 02:19
Το άτομο είναι άπαικτο πολλά μπράβο στο παλικάρι

KATERINI 144
24-12-07, 22:37
έκανε το νταή o ozukan

http://www.youtube.com/watch?v=mBf5Mc-gb4Q

αλλά μετά στον αγώνα τις άρπαξε :geek:

το ξύλο μετα μουσικής:

http://www.youtube.com/watch?v=0YlZ-033EAM&NR=1

:moderator: :moderator: :geek: :geek:

RUHL
24-12-07, 22:49
Σαν σακι με ***** επεσε :lol: :lol: :lol: :lol:

ioannis1
24-12-07, 23:28
φοβερος.. :sneaky:

anastasisk
28-12-07, 02:02
Τον ειδα απο κοντα στον αγωνα με τον Ισπανο στο ΟΑΚΑ.Για αλλη μια φορα καταπληκτικος αν και η εισοδος λιγο υπερβολικη θα ελεγα.Οι υπολοιποι παντως ηταν απογοητευτικοι εκτος απο εναν πιτσιρικα που εβγαλε ενα νοκ αουτ με γυριστη κλοτσια.

toula_nomikou
08-01-08, 01:54
Εβλεπα το Μιχαλη να παιζει στη σχολη του θωκταριδη οταν πρωτοξεκιναγε.
Απο τοτε φαινοταν οτι το παιδι ειναι ταλεντο.Εγω τον βρισκω πολυ απλο γι αυτο που ειναι,μιλαει πολυ εξυπνα και με απιστευτη ηρεμια,τον θαυμαζω,γεννηθηκε για να ειναι
νικητης. :clapping: :clapping: :box1:

Spyros1993
13-03-11, 00:38
Αήττητος στους επαγγελματικούς αγώνες του επί ελληνικού εδάφους παρέμεινε ο Μιχάλης Ζαμπίδης!

Ο Iron Mike νίκησε τον -ολλανδικής καταγωγής- Τούρκο, Ali Gunyar, στο Iron Challenge 2. Συγκλονιστική η παρουσία του κόσμου στο ΣΕΦ (περίπου 7.000), καθώς δημιούργησαν φανταστική ατμόσφαιρα μετά από επτά χρόνια σε αγώνα kick boxing!

Ο Ζαμπίδης επικράτησε και στους πέντε γύρους του Gunyay, ο οποίος έπαιξε εξαιρετική άμυνα, αλλά δεν μπόρεσε να απειλήσει τον Έλληνα πρωταθλητή.

Στα τελευταία δευτερόλεπτα του τέταρτου γύρου, ο Τούρκος δέχτηκε καταιγισμό χτυπημάτων στο πρόσωπο.

Ζαλισμένος απ' αυτά, ο Gunyay απλά… άντεξε στον πέμπτο και τελευταίο γύρο.

http://www.sport-fm.gr/article/463771

Μπράβο ρε Μιχάλη. Βαρυσήμαντες δηλώσεις έκανε ο Τούρκος, αντί να πει ότι πρέπει μέσα στον αγώνα. :):)

sTeLaKoS
13-03-11, 00:42
:unsure::unsure:

Ακόμη δεν έγινε ο αγώνας. Βλέπω κάτι λάθος;

Pavlos17
13-03-11, 00:47
xaxaaxaaaxxaxaxa ο αγωνας τωρα ξεκιναει :green:

pan0z
13-03-11, 01:02
με χρονοκαθηστερηση τα βλεπουμε?:green: Ενταξει αν γινει ετσι οπως τα γραφει εκει μας γ***** το spoil!

Pavlos17
13-03-11, 01:07
με χρονοκαθηστερηση τα βλεπουμε?:green: Ενταξει αν γινει ετσι οπως τα γραφει εκει μας γ***** το spoil!

ποπο απλα ελεος...εχω ριξει κατι βρισιδια,απτις 10ωρα περιμενω να δω ξυλο και ακομα περιμενω..

pan0z
13-03-11, 01:09
και εγω να φανταστεις δεν βγηκα για να κατσω να το δω :(

john16
13-03-11, 01:39
ημουνα στο Σεφ...στους VIP;)

εφαγε πολυ ξυλο ο τουρκος αλλα ειχε σιδερενιο κεφαλι ο φουστης:green:

pan0z
13-03-11, 01:50
ημουνα στο Σεφ...στους VIP;)

εφαγε πολυ ξυλο ο τουρκος αλλα ειχε σιδερενιο κεφαλι ο φουστης:green:

αφου ολο αμυνα ηταν δεν κατεβασε ποτε τα χερακια του μονο με τα 2μετρα ποδια βαρουσε τον μηχαλη και χαμηλα ολοι την ωρα.Ωραιος αγωνας προσωπικα ηθελα να τον γονατισει δυστυχως δεν εγινε.

κουλης
13-03-11, 02:06
Μου την δινει που μερικοι φιλοι μου λενε οτι ηταν στημενος :@:@

outnumb
13-03-11, 02:39
πως γινεται να εχει γραφει το αρθρο στις 22:31, αφου ο αγωνας εχει τελειωσει στη 1 παρα;

PMalamas
13-03-11, 02:40
Και πως εισαι σιγουρος πως δεν ηταν?
Και γιατι πιστευετε οτι ηταν καλος αγωνας?
Στημενο οχι με την εννοια οτι καποιος τα πηρε για να χασει.
Αλλα στημενο απο την επιλογη του παιχτη, κατωτερου επιπεδου τουρκου, απεναντι στο Ζαμπιδη.
Ετσι ειναι οι παγκοσμιοι πρωταθλητες?
Τυχαιο που διοργανοθηκε αυτος ο αγωνας τωρα που ειμαστε πεσμενοι οικονομικα σαν κρατος?
Μηπος για να μας ανεβασει την ψυχολογια και την εθνικη αυτοπεποιθηση?
Κανοντας μας να ξεχασουμε τα προβληματα.
Οπως αποδεδειγμενα γινεται σε καθε ελληνικη πρωτια.
Ο τουρκος ουτε στα ονειρα του 8 παγκοσμια να εχει παρει.
Καθως επισης και για τις 16 φορες που ειπε οτι ο Ζαμπιδης ηταν παγκοσμιος πρωταθλητης ΑΥΤΟ ΚΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΨΕΜΑ. Μια φορα εχει παρει το Κ1 Max (2002) Κι αυτο ηταν Οκεανιας οχι Japan.
Aλλα ετσι γινεται διστυχως με καποια αθληματα "τα πουλανε" στο βωμο του χρηματος.

Εντιτ: το θεμα επρεπε να μπει στα αλλα αθληματα.

outnumb
13-03-11, 02:44
σε καποιες στιγμες του αγωνα παντως μου φανηκε οτι ο τουρκος ''περιμενε'', για να τον χτυπησει ο ζαμπιδης

Ramrod
13-03-11, 03:04
Και πως εισαι σιγουρος πως δεν ηταν?
Και γιατι πιστευετε οτι ηταν καλος αγωνας?
Στημενο οχι με την εννοια οτι καποιος τα πηρε για να χασει.
Αλλα στημενο απο την επιλογη του παιχτη, κατωτερου επιπεδου τουρκου, απεναντι στο Ζαμπιδη.
Ετσι ειναι οι παγκοσμιοι πρωταθλητες?
Τυχαιο που διοργανοθηκε αυτος ο αγωνας τωρα που ειμαστε πεσμενοι οικονομικα σαν κρατος?
Μηπος για να μας ανεβασει την ψυχολογιακαι την εθνικη αυτοπεποιθηση?
Κανοντας μας να ξεχασουμε τα προβληματα.
Οπως αποδεδειγμενα γινεται σε καθε ελληνικη πρωτια.
Ο τουρκος ουτε στα ονειρα του 8 παγκοσμια να εχει παρει.
Καθως επισης και για τις 16 φορες που ειπε οτι ο Ζαμπιδης ηταν παγοσμιος πρωταθλητης ΑΥΤΟ ΚΙ ΑΝ ΗΤΑΝ ΨΕΜΑ. Μια φορα εχει παρει το Κ1 Max (2002) Κι αυτο ηταν Οκεανιας οχι Japan.
Aλλα ετσι γινεται διστυχως με καποια αθληματα "τα πουλανε" στο βωμο του χρηματος.

Λοιπόν,

Καταρχάς ο αγώνας δεν ήταν και ότι καλύτερο...και ο ίδιος ο Ζαμπίδης παραδέχτηκε ότι δεν έδωσε το 100%.

Η διοργάνωση ήταν πολύ μέτρια, για να μη πω κάτω του μετρίου. Πολύ φτωχή κατα την άποψη μου...Χeστηκ@ να δω τους Vegas και τον οποιονδήποτε να τραγουδάει...αυτό η συνταγή πανηγύρι σε όλες τις διοργανώσεις καταντάει αηδία. Επειδή έχουμε τόσους τραγουδιστές απο reality, talent show κλπ που δεν έχουμε που να τους αξιοποιήσουμε τους κοτσάρουμες όπου βρούμε? Πιο πολύ τραγούδι είδαμε παρά ξύλο! Έλεος! Πλέον αυτή η χώρα έχει καταντήσει βιομηχανία παραγωγής τραγουδιστών, καλλιτεχνών κλπ...
Επρεπε να έχει πολύ περισσότερους αγώνες. Τεσπα, πρώτη φορά ήταν ας το καταπιούμε!

Σε αυτά ποτυ λες τώρα αγαπητέ, θα σου πω ότι ο αγώνας δε διοργανώθηκε συμπτωματικά σήμερα...αυτή την περίοδο. Ο αγώνας θα γινόταν ούτως η άλλως! Απλά προσπάθησαν να το κάνουν mainstream! Έγινε γνωστός ο Ζαμπίδης απο το Dancing with the stars και εν όψει του 2ου μέρους που θα προβάλει ο αντ1 σύντομα είπε να χρησιμοποιήσει τον αγώνα του Ζαμπίδη για να κάνει μερικές extra προωθήσεις.

Σε αυτό που λες για την επιλογή του αθλητή, δε τον επιλέγει ο κάτοχος τον αντίπαλο, αλλά ο αντίπαλος τον κάτοχο. Όποιος θέλει διεκδικεί τον τίτλο, δεν επιλέγει ο πρωταθλητής με ποιον θα αγωνιστεί. Απλά αν ο πρωταθλητής κρίνει ότι δεν είναι αντάξιος ο αντίπαλος (πχ δεν έχει αρκετές νίκες, τίτλους κλπ) μπορεί να αρνηθεί.
Προσωπικά δεν έχω ακούσει ποτέ να αρνείται να υπερασπιστεί τον τίτλο ο Ζαμπίδης.

Όσο για τους τίτλους δε θυμάμαι να είπε κανείς ότι κέρδισε το k-1 MAX 16 φορές...Το K-1 είναι ειδική διοργάνωση και είχε πάρει την τρίτη θέση...
Είναι όμως σίγουρα παγκόσμιος πρωταθλητής στην κατηγορία του, δε θυμάμαι πόσες φορές αλλά είναι αρκετές...

Άλλωστε τους τίτλους τους περιέφεραν κάτι Hot Babes στην αρχή...τι ήταν ψευτικοι?

Kazmaier
13-03-11, 03:12
και εμενα μου εκανε εντυπωση , συνηθως οταν γινεται ενας μεγαλος αγωνας , πριν απο αυτον εχει αλλους αγωνες σε διαφορες κατηγοριες απο αντρες γυναικες κλπ, εδω το χεσανε με τα τραγουδια γαμω την βλαχια τους, αμα δεν το κανουμε πανηγυρι οπως ειπε και ο ramrod θα σκασουμε, μας φλωμωσανε στα ξεκολα και στους αταλαντους ηλιθιους ως συνηθως

jimmy007
13-03-11, 05:38
Ρε παιδιά κατά τις 10 παρά ο αγώνας ήταν σε εξέλιξη. Οπότε κατά τις 10 τέλειωσε και όχι 1 παρά..

Pavlos17
13-03-11, 10:49
Ρε παιδιά κατά τις 10 παρά ο αγώνας ήταν σε εξέλιξη. Οπότε κατά τις 10 τέλειωσε και όχι 1 παρά..

στην τηλεοραση τελειωσε 1 παρα,δεν το δειχνε Live

PMalamas
13-03-11, 12:06
Λοιπόν,

Καταρχάς ο αγώνας δεν ήταν και ότι καλύτερο...και ο ίδιος ο Ζαμπίδης παραδέχτηκε ότι δεν έδωσε το 100%.

Η διοργάνωση ήταν πολύ μέτρια, για να μη πω κάτω του μετρίου. Πολύ φτωχή κατα την άποψη μου...Χeστηκ@ να δω τους Vegas και τον οποιονδήποτε να τραγουδάει...αυτό η συνταγή πανηγύρι σε όλες τις διοργανώσεις καταντάει αηδία. Επειδή έχουμε τόσους τραγουδιστές απο reality, talent show κλπ που δεν έχουμε που να τους αξιοποιήσουμε τους κοτσάρουμες όπου βρούμε? Πιο πολύ τραγούδι είδαμε παρά ξύλο! Έλεος! Πλέον αυτή η χώρα έχει καταντήσει βιομηχανία παραγωγής τραγουδιστών, καλλιτεχνών κλπ...
Επρεπε να έχει πολύ περισσότερους αγώνες. Τεσπα, πρώτη φορά ήταν ας το καταπιούμε!
Συμφωνω
Σε αυτά ποτυ λες τώρα αγαπητέ, θα σου πω ότι ο αγώνας δε διοργανώθηκε συμπτωματικά σήμερα...αυτή την περίοδο. Ο αγώνας θα γινόταν ούτως η άλλως! Απλά προσπάθησαν να το κάνουν mainstream! Έγινε γνωστός ο Ζαμπίδης απο το Dancing with the stars και εν όψει του 2ου μέρους που θα προβάλει ο αντ1 σύντομα είπε να χρησιμοποιήσει τον αγώνα του Ζαμπίδη για να κάνει μερικές extra προωθήσεις.

Σε αυτό που λες για την επιλογή του αθλητή, δε τον επιλέγει ο κάτοχος τον αντίπαλο, αλλά ο αντίπαλος τον κάτοχο. Όποιος θέλει διεκδικεί τον τίτλο, δεν επιλέγει ο πρωταθλητής με ποιον θα αγωνιστεί. Απλά αν ο πρωταθλητής κρίνει ότι δεν είναι αντάξιος ο αντίπαλος (πχ δεν έχει αρκετές νίκες, τίτλους κλπ) μπορεί να αρνηθεί.
Προσωπικά δεν έχω ακούσει ποτέ να αρνείται να υπερασπιστεί τον τίτλο ο Ζαμπίδης. Καλα ετσι υποτιθεται πως γινεται αλλα ετσι οπως διοργανοθηκε αλλο εδειξε, το λες κι εσυ. Ηταν μαρκετινγκ.

Όσο για τους τίτλους δε θυμάμαι να είπε κανείς ότι κέρδισε το k-1 MAX 16 φορές...Το ειπε ο καραφος εκφωνητης..για τις 16 φορες.Το K-1 είναι ειδική διοργάνωση και είχε πάρει την τρίτη θέση... Λαθος 1η
Είναι όμως σίγουρα παγκόσμιος πρωταθλητής στην κατηγορία του, δε θυμάμαι πόσες φορές αλλά είναι αρκετές... Να οι τιτλοι..16 δεν ειναι ολοι τους..καλα καλα


2011 Nικητής του Iron Challenge
2008 Παγκόσμιος Πρωταθλητής World PROFI (Ευρώπη)
2007 Πρωταθλητής King of the Ring Ευρώπη
2006 Πρωταθλητής King of the Ring Ευρώπη
2005 Παγκόσμιος Πρωταθλητής World PROFI
2005 Πρωταθλητής WKBF Super-welterweight
2005 Παγκόσμιος Πρωταθλητής "King of the Ring" (Αυστραλία)
2004 Πρωταθλητής A1 World Combat Cup
2003 Πρωταθλητής "King of the Ring" (Ιταλία)
2002 Πρωταθλητής "K-1 World Max Oceania"
2002 Πρωταθλητής King of the Ring "Thai-Box" (Ιταλία)
2000 Παγκόσμιος Πρωταθλητής WOKA
1998 Πρωταθλητής Ευρώπης World PROFI
1997 Πρωταθλητής Βαλκανίων I.S.K.A.
1996 - 1998 Μέλος Εθνικής Ομάδας Πυγμαχίας (40 Αγώνες)
1996 - 1998 3 φορές Πρωταθλητής Πυγμαχίας, Ελλάδα
1992 - 1997 6 φορές Πρωταθλητής Ελλάδος Kick-Boxing



Άλλωστε τους τίτλους τους περιέφεραν κάτι Hot Babes στην αρχή...τι ήταν ψευτικοι? Οχι βεβαια δεν ειπα κατι τετοιο για αυτους

Φιλικα

Titanium
13-03-11, 14:12
Παντος εμενα ο τουρκος με παραξένεψε πολυ ρε παιδιά.....Τι να πω τοσο άχρηστοι ηταν οι άλλοι και πιγε αυτος στον τελικό???:unsure:....Γιατι ασχολουμε χρονια με τις πολεμικες τέχνες και αυτον καλο παιχτη δεν τον λες με την καμια....:unsure:

Pavlos17
13-03-11, 14:23
Παντος εμενα ο τουρκος με παραξένεψε πολυ ρε παιδιά.....Τι να πω τοσο άχρηστοι ηταν οι άλλοι και πιγε αυτος στον τελικό???:unsure:....Γιατι ασχολουμε χρονια με τις πολεμικες τέχνες και αυτον καλο παιχτη δεν τον λες με την καμια....:unsure:

φιλε τιτανιουμ.πιστευω ηταν στημενο..

beefmeup
13-03-11, 14:25
φιλε τιτανιουμ.πιστευω ηταν στημενο..

θα συμφωνισω κ γω..απτην αρχη αυτης της αποψης ειμουν,γιαυτο κ δεν μπηκα στον κοπο να το δω κιολας.

exkaliber
13-03-11, 14:27
κερδισε ο κοντος ε?
ωραια
εχουμε λινκ να δουμε κι εμεις τον αγωνα????:green:

just chris
13-03-11, 14:28
η ηταν πολυ αχρηστος ο τουρκος η ηταν πολυ καλος ζαμπιδης.πολυς ντορος για το τπτ ηταν ο τουρκος.....(φοβαμαι μονο τον αλαχ!)......δεν εκανε τπτ,μονο ετρωγε κ ετρωγε κ ετρωγε κ παει λεγοντας!ειδικα προς το τελος του αγωνα νομιζα οτι θα λιποθυμουσε απ'τις μπουνιες που τον κερναγε ο ζαμπιδης.ειμασταν κ πολυ αφιλοξενοι με τον ανθρωπο!

Pavlos17
13-03-11, 14:28
καλα αυτος ο παρουσιαστης ρε παιδια ποσο βλακας παιζει να νε? λεει ''εχω τον λεμο μου,δωστε μου ενα χειροκροτημα'' κατι τετοιο δεν θυμαμαι ακριβως.

Devil
13-03-11, 14:36
παιδες..... υπομονη μεχρι το μαιο..... παιζει με τον john wayne parr

εκει θα ειναι πολυ καλητερο το θεαμα.....:green::green::green:

COBRA_STYLE
13-03-11, 14:40
καλα αυτος ο παρουσιαστης ρε παιδια ποσο βλακας παιζει να νε? λεει ''εχω τον λεμο μου,δωστε μου ενα χειροκροτημα'' κατι τετοιο δεν θυμαμαι ακριβως.
καλα αυτος.....δεν μπορω να καταλαβω απο που τον ξεθαψανε και τον βαλανε εκει

noz1989
13-03-11, 15:01
φιλε τιτανιουμ.πιστευω ηταν στημενο..
η αληθεια ειναι οτι εχει βουηξει ο τοπος με αυτο το ενδεχομενο και πολυ πριν γινει ο αγωνας...:unsure:

Titanium
13-03-11, 15:01
φιλε τιτανιουμ.πιστευω ηταν στημενο..

Χρήστος;)....Και εγω αυτο πιστεύω και φενοταν απο την αρχή.....Και το αποτέλεσμα ηταν τελιος γελοίο....50-45 υπερ του ζαμπιδι....Αν οι πόντοι του τουρκου ηταν 45 τοτε του ζαμπιδι ηταν 245:green:....Μεχρι και το αποτέλεσμα στημένο ηταν.....

Pavlos17
13-03-11, 16:15
Χρήστος;)....Και εγω αυτο πιστεύω και φενοταν απο την αρχή.....Και το αποτέλεσμα ηταν τελιος γελοίο....50-45 υπερ του ζαμπιδι....Αν οι πόντοι του τουρκου ηταν 45 τοτε του ζαμπιδι ηταν 245:green:....Μεχρι και το αποτέλεσμα στημένο ηταν.....

καλα ο τουρκος συνολο ουτε 10 ποντους δεν ειχε

friksos
13-03-11, 16:24
Γενικα στην Ελλαδα δεν υπαρχει το αθλημα,προφανως καποιοι (και καλα κανουν) θελουν να το αναδειξουν και κατα τη γνωμη μου επελεξαν σκοπιμα εναν κατωτερου επιπεδου αντιπαλο για τον Ζ αμπιδη .Ετσι του δινοταν η ευκαιρια να νικησει και μαλιστα θεαματικα με νοκ αουτ που ομως δεν τους βγηκε.

Ramrod
13-03-11, 18:11
Φιλικα

Στο K-1 Max πέρυσι ο Ζαμπίδης είχε πάρει την τρίτη θέση, είμαι σίγουρος, το θυμάμαι...
Όσο για τους τίτλους, δεν πρόσεξα και τι είπε ο εκφωνητής αλλά πολύ που με νοιάζει κιόλας τι λένε. Όποιος παρακολουθεί γνωρίζει τι κλάσης αθλητής είναι ο Ζαμπίδης, όλα τα υπόλοιπα γίνανε για λόγους διαφήμισης, συμφωνώ. Αλλά μη πέφτουμε και εμίς στην παγίδα να απαξιώνουμε αθλητές, τιτλους και αθλήματα επειδή ξαφνικά κάποιοι τα χρησιμοποίησαν και για άλλους λόγους...

Επίσης ήταν αισχρό κατά την άποψή μου που στον εθνικό ύμνο του τούρκου όλοι γιουχαριζαν. Αυτά είναι ντροπής πράγματα, όπως και οι δηλώσεις του Γεωργιάδη "θα φάει πολλές ο τουρκος. Είναι και εκλεγμένος βουλευτής, προσωπικά θα ντρεπόμουν να με έχουν εκλέξει για εκπρόσωπο τους οι έλληνες και να λέω τέτοιες απρέπειες δημοσίως. Άλλο οι φίλαθλοι και άλλο τα πολιτικά πρόσωπα. Άλλο αντίκτυπο έχει ο λόγος του καθενός..

Όσο για το αν ήταν καλός ο τουρκος κλπ, ελάτε τώρα ρε παιδιά, πρωτη φορά βλέπεται αγώνα? Έτσι είναι αυτά...εμείς το είδαμε σα να τις έφαγε αλλά δεν είναι ακριβώς έτσι. Έκανε αμυνα, κλειστό παιχνίδι, σιγά το ξύλο. Αν δείτε άλλους αγώνες, και του Ζαμπίδη αλλά και γενικά ανοιγουν μύτες, βγαίνουν K.O κλπ. Όσο για τη βαθμολογία, πάει 10 στο νικητή του γύρου και 9- στον χαμένο...ο ζαμπίδης πήρε 5 γύρους αρα το μέγιστο σκορ 50!

Φρίκσο σε αυτό που λες περι επιλογής αντιπάλου έχω γράψει πιο πίσω...

friksos
13-03-11, 19:42
Στο K-1 Max πέρυσι ο Ζαμπίδης είχε πάρει την τρίτη θέση, είμαι σίγουρος, το θυμάμαι...
Όσο για τους τίτλους, δεν πρόσεξα και τι είπε ο εκφωνητής αλλά πολύ που με νοιάζει κιόλας τι λένε. Όποιος παρακολουθεί γνωρίζει τι κλάσης αθλητής είναι ο Ζαμπίδης, όλα τα υπόλοιπα γίνανε για λόγους διαφήμισης, συμφωνώ. Αλλά μη πέφτουμε και εμίς στην παγίδα να απαξιώνουμε αθλητές, τιτλους και αθλήματα επειδή ξαφνικά κάποιοι τα χρησιμοποίησαν και για άλλους λόγους...

Επίσης ήταν αισχρό κατά την άποψή μου που στον εθνικό ύμνο του τούρκου όλοι γιουχαριζαν. Αυτά είναι ντροπής πράγματα, όπως και οι δηλώσεις του Γεωργιάδη "θα φάει πολλές ο τουρκος. Είναι και εκλεγμένος βουλευτής, προσωπικά θα ντρεπόμουν να με έχουν εκλέξει για εκπρόσωπο τους οι έλληνες και να λέω τέτοιες απρέπειες δημοσίως. Άλλο οι φίλαθλοι και άλλο τα πολιτικά πρόσωπα. Άλλο αντίκτυπο έχει ο λόγος του καθενός..

Όσο για το αν ήταν καλός ο τουρκος κλπ, ελάτε τώρα ρε παιδιά, πρωτη φορά βλέπεται αγώνα? Έτσι είναι αυτά...εμείς το είδαμε σα να τις έφαγε αλλά δεν είναι ακριβώς έτσι. Έκανε αμυνα, κλειστό παιχνίδι, σιγά το ξύλο. Αν δείτε άλλους αγώνες, και του Ζαμπίδη αλλά και γενικά ανοιγουν μύτες, βγαίνουν K.O κλπ. Όσο για τη βαθμολογία, πάει 10 στο νικητή του γύρου και 9- στον χαμένο...ο ζαμπίδης πήρε 5 γύρους αρα το μέγιστο σκορ 50!

Φρίκσο σε αυτό που λες περι επιλογής αντιπάλου έχω γράψει πιο πίσω...

Ναι το διαβασα τωρα.Ναι κατα αυτον τον τροπο επιλεγεται ο αντιπαλος σωστα! Εγω επειδη ειδα τον τουρκο λιγο διστακτικο ,καθολου επιθετικο κλπ και ολοι λενε οτι ηταν στημενο πραγμα που δεν θελω να πιστεψω ,θεωρησα πως υπαρχει περιπτωση να "επιλεκτηκε" ο αντιπαλος.Ενταξει και εγω "αντιτουρκος" ειμαι αλλα πραγματι ειναι ζωοδες να γιουχαρουν τον εθνικο υμνο .

PMalamas
13-03-11, 20:42
Στο K-1 Max πέρυσι ο Ζαμπίδης είχε πάρει την τρίτη θέση, είμαι σίγουρος, το θυμάμαι... Ναι δε λεω ισχυει αυτο στο τελευταιο εφτασε μεχρι τους 4
Όσο για τους τίτλους, δεν πρόσεξα και τι είπε ο εκφωνητής αλλά πολύ που με νοιάζει κιόλας τι λένε. Ε δε το λεει κι οποιοσδηποτε αλλα αυτος που ανακοινωνει τον αθλητη Όποιος παρακολουθεί γνωρίζει τι κλάσης αθλητής είναι ο Ζαμπίδης, όλα τα υπόλοιπα γίνανε για λόγους διαφήμισης, συμφωνώ. Αλλά μη πέφτουμε και εμίς στην παγίδα να απαξιώνουμε αθλητές, Και σαφως δεν απαξιωνω το Ζαμπιδη σαν αθλητη, δε λεω κατι τετοιο, ειναι απο τους καλυτερους σε αυτο που κανει στα κιλα του τιτλους τους τιτλους δε τους απαξιωσε κανεις απλα δωθηκαν καποια ψευδη στοιχεια για τους αμαθους αθληματα και το αθλημα δυστιχως δεν ειναι οπως θα επρεπε εχει παρει πολυ εμπορικο χαρακτηρα, στησημο και κακο στησημο, γνωμη μου, βλεπε No Limits επειδή ξαφνικά κάποιοι τα χρησιμοποίησαν και για άλλους λόγους...


:thumbup:

Ramrod
13-03-11, 22:58
Ναι το διαβασα τωρα.Ναι κατα αυτον τον τροπο επιλεγεται ο αντιπαλος σωστα! Εγω επειδη ειδα τον τουρκο λιγο διστακτικο ,καθολου επιθετικο κλπ και ολοι λενε οτι ηταν στημενο πραγμα που δεν θελω να πιστεψω ,θεωρησα πως υπαρχει περιπτωση να "επιλεκτηκε" ο αντιπαλος.Ενταξει και εγω "αντιτουρκος" ειμαι αλλα πραγματι ειναι ζωοδες να γιουχαρουν τον εθνικο υμνο .

Λογικό είναι να ήταν δυστακτικός...εκτός απ το γεγονός ότι έπαιζε εκτός έδρας και τον έβλεπαν όλοι εχθρικά, οποιοσδήποτε αθλητής θα φοβόταν μη βγει νοκ αουτ ξαφνικά. Ο ζαμπιδης φημίζεται πολύ γι αυτό...

Spyros1993
13-03-11, 23:38
Και για όσους θέλουν να τον δούνε τον αγώνα που έδωσε, δείτε το στο

http://www.youtube.com/watch?v=oYG4xmh7evs

Galthazar
14-03-11, 01:54
μουφα αγωνας και μουφα διοργανωση!Εχουμε παρακολουθησει καλυτερους αγωνες του Μιχαλη.Αλλα ετσι ειναι κανανε μια ψευτοδιοργανωση το αφοδευσανε με κατι βεγκας T.U και γω δν ξερω πως λεγονται.Και ξαφνικα ολοι αρχισαν να ασχολουνται με κικ μποξινγκ και να υμνουν τον ζαμπιδη γι εναν αγωνα που ουσιαστικα ουτε που αγωνιστηκε!Ο Ant1 παντως τον στοχο του τον καταφερε..

Spyros1993
14-03-11, 02:13
Δεν ξέρω, αλλά έχω την εντύπωση ότι τα φώτα της δημοσιότητας και ειδικά οι προβολές μέσω ΜΜΕ και τηλεόρασης στην Ελλάδα καταστρέφουν λίγο τα αθλήματα.
Δηλαδή ουσιαστικά είχα 2 - 3 γκρουπακια και άλλα εφέ μόνο και μόνο για να δουν οι τηλεθεατές...

paulakos
14-03-11, 23:34
Χρήστος;)....Και εγω αυτο πιστεύω και φενοταν απο την αρχή.....Και το αποτέλεσμα ηταν τελιος γελοίο....50-45 υπερ του ζαμπιδι....Αν οι πόντοι του τουρκου ηταν 45 τοτε του ζαμπιδι ηταν 245:green:....Μεχρι και το αποτέλεσμα στημένο ηταν.....

Ο νικητης του καθε γυρου παιρνει 10 ποντους και ο αλλος παιρνει 9(εκτος αν εχει νοκ νταουν) 5 γυροι και απο αυτο προκειπτει το 50-45.

Παντως για ακομη μια φορα αποδειξαμε το ποσο ζωα ειμαστε,με τον μποουμπουκο να κανει δηλωσεις πως θα τον σκισουμε τον τουρκο...και μεριδα του κοσμου-ανεγκεφαλων να γιουχαρει τον εθνικο υμνο των Τουρκων...δηλαδη ελεος...Αλλα αυτα εχει το μακτετινγκ...αυτοι το φτιαχνουν και εμεις κανουμε....μπεεεεεεεεεεε σαν καλα ζωακια...

noz1989
14-03-11, 23:50
Ο νικητης του καθε γυρου παιρνει 10 ποντους και ο αλλος παιρνει 9(εκτος αν εχει νοκ νταουν) 5 γυροι και απο αυτο προκειπτει το 50-45.

Παντως για ακομη μια φορα αποδειξαμε το ποσο ζωα ειμαστε,με τον μποουμπουκο να κανει δηλωσεις πως θα τον σκισουμε τον τουρκο...και μεριδα του κοσμου-ανεγκεφαλων να γιουχαρει τον εθνικο υμνο των Τουρκων...δηλαδη ελεος...Αλλα αυτα εχει το μακτετινγκ...αυτοι το φτιαχνουν και εμεις κανουμε....μπεεεεεεεεεεε σαν καλα ζωακια...
πιστευεις οτι αν γινοταν στην τουρκια ο αγωνας δεν θα υπηρχε γιουχα???

paulakos
15-03-11, 00:08
H βλακεια δεν εχει συνορα.Αλλα ειναι παντα βλακεια.

Ramrod
15-03-11, 02:23
πιστευεις οτι αν γινοταν στην τουρκια ο αγωνας δεν θα υπηρχε γιουχα???

γιατί στους τουρκους δε κάνουν πλύση εγκεφάλου ότι είμαστε εχθροί τους?

friksos
15-03-11, 11:44
γιατί στους τουρκους δε κάνουν πλύση εγκεφάλου ότι είμαστε εχθροί τους?
Στην Ελλαδα παντως προσπαθουν να μας διδαξουν οτι ειναι αδερφια μας.....πληση εγκεφαλου ειναι κι αυτο!

Jumaru
15-03-11, 11:56
Αναρωτιέμαι αν αυτοί βομβαρδίζονται με ελληνικές σειρές... Το έχουν παραξηλώσει το θέμα στην ελληνική τηλεόραση με τα τούρκικα

Socratis100
15-03-11, 17:02
Στημενο ηταν ρε παιδια.Προσπαθουν να προωθησουν το αθλημα στην Ελλαδα.Τι καλυτερο απο ενα παιχνιδι κακου τουρκου -μαγκα Ελληνα?
Ο Τουρκος εχει παρει αρκετους τιτλους και δεν εριξε ουτε μια κλοτσια.

Titanium
15-03-11, 18:23
Ο νικητης του καθε γυρου παιρνει 10 ποντους και ο αλλος παιρνει 9(εκτος αν εχει νοκ νταουν) 5 γυροι και απο αυτο προκειπτει το 50-45.

Παντως για ακομη μια φορα αποδειξαμε το ποσο ζωα ειμαστε,με τον μποουμπουκο να κανει δηλωσεις πως θα τον σκισουμε τον τουρκο...και μεριδα του κοσμου-ανεγκεφαλων να γιουχαρει τον εθνικο υμνο των Τουρκων...δηλαδη ελεος...Αλλα αυτα εχει το μακτετινγκ...αυτοι το φτιαχνουν και εμεις κανουμε....μπεεεεεεεεεεε σαν καλα ζωακια...

A οκ ευχαριστω δεν το ηξερα:thumbup::toast:
+1 στο υπολιπο ποστ.:thumbup:

Ramrod
15-03-11, 21:55
Στην Ελλαδα παντως προσπαθουν να μας διδαξουν οτι ειναι αδερφια μας.....πληση εγκεφαλου ειναι κι αυτο!

???????

Σε ποιό σχολείο τα λένε αυτά, γιατί σε αυτό που πήγα εγώ μας δίδασκαν τι "κακοί" που είναι...

Titanium
16-03-11, 00:20
???????

Σε ποιό σχολείο τα λένε αυτά, γιατί σε αυτό που πήγα εγώ μας δίδασκαν τι "κακοί" που είναι...

Μπα εχου αλλάξει τα πράγματα...Τωρα είμαστε cool:cool::green::P

Αντωνης
16-03-11, 01:45
Στημενο ηταν ρε παιδια.Προσπαθουν να προωθησουν το αθλημα στην Ελλαδα.Τι καλυτερο απο ενα παιχνιδι κακου τουρκου -μαγκα Ελληνα?
Ο Τουρκος εχει παρει αρκετους τιτλους και δεν εριξε ουτε μια κλοτσια.

+1,ετσι ακριβως.
Το ''παιχνιδι'' εκανε κρα οτι ειναι show για προωθηση μιλια μακρια.Εξαλλου,λες και μας και εχει συνηθισει ο ΑΝΤ1 και ο καθε ΑΝΤ1 να δειχνει αγωνες μαχητικων αθληματων.

Μπορει να το καταλαβει κανεις κ απο το γεγονος οτι ξαφνικα 3.000,η' το παρα πολυ 3.500 ατομα γινανε(τους κανανε)ξαφνικα 7.000.

noz1989
16-03-11, 01:47
+1,ετσι ακριβως.
Το ''παιχνιδι'' εκανε κρα οτι ειναι show για προωθηση μιλια μακρια.Εξαλλου,λες και μας και εχει συνηθισει ο ΑΝΤ1 και ο καθε ΑΝΤ1 να δειχνει αγωνες μαχητικων αθληματων.

Μπορει να το καταλαβει κανεις κ απο το γεγονος οτι ξαφνικα 3.000,η' το παρα πολυ 3.500 ατομα γινανε(τους κανανε)ξαφνικα 7.000.
χεχε!!

ο speaker ελεγε 11.000

friksos
16-03-11, 11:53
???????

Σε ποιό σχολείο τα λένε αυτά, γιατί σε αυτό που πήγα εγώ μας δίδασκαν τι "κακοί" που είναι...

Τωρα εχει αλλαξει.Στο ονομα τησ "ελληνοτουρκικης" φιλιας αλλαζει η ιστρορια.Το καινουριο στορι μιλαει για μια ειρηνικη συνυπαρξη των 2 λαων 400 χρονια,που ομως ελληξε γιατι οι "αχαριστοι" Ελληνες θελησαν να διωξουν τους φιλουσ τουρκους. :(

tasos2
16-03-11, 16:34
Μου την δινει που μερικοι φιλοι μου λενε οτι ηταν στημενος :@:@

Kι εγω πιστευω οτι ηταν στημενος. Δεν ξερω αν τον αφησε ο τουρκος να νικησει αλλα ισως επελεξαν καποιον πιο χαμηλου επιπεδου που δεν ειχε πιθανοτητα στον ζαμπιδη.
Πως γινεται να μην μπορουσε ουτε να τον αγγιξει αν ηταν τοσο καλος σε παγκοσμιο επιπεδο?
Επισης τα εισιτηρια ηταν απο 30 ευρω για τις τελευταιες θεσεις, 80 στις πιο μπροστινες και 1000 στις VIP. Για βαλτε ποσα βγαινουν και ολοι αυτοι ηταν ελληνες που περιμεναν να νικησει ο ζαμπιδης. Φανταζεστε να εχανε τι θα γινοταν

Pavlos17
16-03-11, 17:23
Kι εγω πιστευω οτι ηταν στημενος. Δεν ξερω αν τον αφησε ο τουρκος να νικησει αλλα ισως επελεξαν καποιον πιο χαμηλου επιπεδου που δεν ειχε πιθανοτητα στον ζαμπιδη.
Πως γινεται να μην μπορουσε ουτε να τον αγγιξει αν ηταν τοσο καλος σε παγκοσμιο επιπεδο?
Επισης τα εισιτηρια ηταν απο 30 ευρω για τις τελευταιες θεσεις, 80 στις πιο μπροστινες και 1000 στις VIP. Για βαλτε ποσα βγαινουν και ολοι αυτοι ηταν ελληνες που περιμεναν να νικησει ο ζαμπιδης. Φανταζεστε να εχανε τι θα γινοταν

δεν νομιζω να μην ητανε εμπειρος ο τουρκος...εχει πανω απο 100 συμμετοχες και ποσα νοκ αουτ..

pan0z
16-03-11, 18:55
Kι εγω πιστευω οτι ηταν στημενος. Δεν ξερω αν τον αφησε ο τουρκος να νικησει αλλα ισως επελεξαν καποιον πιο χαμηλου επιπεδου που δεν ειχε πιθανοτητα στον ζαμπιδη.
Πως γινεται να μην μπορουσε ουτε να τον αγγιξει αν ηταν τοσο καλος σε παγκοσμιο επιπεδο?
Επισης τα εισιτηρια ηταν απο 30 ευρω για τις τελευταιες θεσεις, 80 στις πιο μπροστινες και 1000 στις VIP. Για βαλτε ποσα βγαινουν και ολοι αυτοι ηταν ελληνες που περιμεναν να νικησει ο ζαμπιδης. Φανταζεστε να εχανε τι θα γινοταν

Θα θελαν τα λεφτα τους πισω:green:Eκει να δεις ξυλο!

exkaliber
16-03-11, 21:05
χμ..
πρωτη μου σκεψη:geek: ηταν : ο ζαμπιδης αλλαξε στυλ :green:
αυτος παντα επαιζε αμυνα-επιθεση

νταξει αυτο παρα ηταν σπαρινγκ

Spyros1993
17-03-11, 03:04
Kι εγω πιστευω οτι ηταν στημενος. Δεν ξερω αν τον αφησε ο τουρκος να νικησει αλλα ισως επελεξαν καποιον πιο χαμηλου επιπεδου που δεν ειχε πιθανοτητα στον ζαμπιδη.
Πως γινεται να μην μπορουσε ουτε να τον αγγιξει αν ηταν τοσο καλος σε παγκοσμιο επιπεδο?
Επισης τα εισιτηρια ηταν απο 30 ευρω για τις τελευταιες θεσεις, 80 στις πιο μπροστινες και 1000 στις VIP. Για βαλτε ποσα βγαινουν και ολοι αυτοι ηταν ελληνες που περιμεναν να νικησει ο ζαμπιδης. Φανταζεστε να εχανε τι θα γινοταν

άσε. κάτι άλλο.
εννοείς 100 για vip, όχι 1000 σωστά; ( γιατί αυτό έχιες γράψει ).
τελικά πόσοι ήταν μέσα στο γήπεδο. Άλλοι λένε 7000, άλλοι 12000+ ότι ήταν μέσα.
Τουλάχιστον ελπίζω τα λεφτά ή ένα μέρος να πήγε σε κανένα οργανισμό...

KATERINI 144
17-03-11, 09:18
και εμενα μου εκανε εντυπωση , συνηθως οταν γινεται ενας μεγαλος αγωνας , πριν απο αυτον εχει αλλους αγωνες σε διαφορες κατηγοριες απο αντρες γυναικες κλπ, εδω το χεσανε με τα τραγουδια γαμω την βλαχια τους, αμα δεν το κανουμε πανηγυρι οπως ειπε και ο ramrod θα σκασουμε, μας φλωμωσανε στα ξεκολα και στους αταλαντους ηλιθιους ως συνηθως+1 .

tasos2
17-03-11, 12:29
άσε. κάτι άλλο.
εννοείς 100 για vip, όχι 1000 σωστά; ( γιατί αυτό έχιες γράψει ).
τελικά πόσοι ήταν μέσα στο γήπεδο. Άλλοι λένε 7000, άλλοι 12000+ ότι ήταν μέσα.
Τουλάχιστον ελπίζω τα λεφτά ή ένα μέρος να πήγε σε κανένα οργανισμό...

1000 μου ειπαν οι φιλοι μου που πηγαν στις θεσεις των 30 πισω πισω και δεν εβλεπαν τιποτα.

Nive
18-03-11, 23:33
Μεγάλη απάτη...αγνώ παρθένο κουτόχορτο.:P

ovelix
19-03-11, 14:18
αρπαχτη μου μυριζει το θεμα

Spyros1993
19-03-11, 16:14
αρπαχτή στην Ελλάδα, μην το ξαναπείς... :P:)

stelios17
24-03-11, 18:31
Ολα τα ειχε το πανηγυρι... εεεε το iron challenge ηθελα να πω.....
Λατσιος , Κανακης και λοιποι μαιντανοι της εγχωριας show biz ( :puke: ) στα πρωτα τραπεζια, πανω στα οποια υπηρχαν ποτα , πιατελες και κοψιδια λες και ηταν σε κεντρο δεξιωσεων για κανα γαμο...

Φυσικα δεν θα μπορουσε να λειπει το τραγουδι απο αυτη τη ομορφη ατμοσφαιρα...!

Το τεχνικο κομματι δεν θα το σχολιασω , μιας και δεν ειμαι ο πλεον αρμοδιος , αλλα το στησιμο μυριζει απο μακρια...

Φανταστειτε να εριχνε KO ο Ζαμπιδης τον Τουρκο απο το 2ο κιωλλας γυρο...
Μετα τη θα εκανε , αφου ο αγωνας θα ειχε ληξει ? Επρεπε συνεπως , ο αγωνας να διαρκεσει ως το τελος...
Ο κοσμος πληρωσε για να δει το Ζαμπιδη να νικαει τον Τουρκο, ο Ζαμπιδης ηξερε τι ηθελαν να δουν απο αυτον οι θεατες , και τους το εδωσε....

ΚΙΤΣ , ΚΙΤΣ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΚΙΤΣ....
Η ολη φαση θυμιζει αρπαχτη ....
Και του χρονου...


*Τωρα με τους τυπους που περνουν το θεμα πατριωτικα απλα ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΑΣ!!!!

friksos
24-03-11, 20:57
Ολα τα ειχε το πανηγυρι... εεεε το iron challenge ηθελα να πω.....
Λατσιος , Κανακης και λοιποι μαιντανοι της εγχωριας show biz ( :puke: ) στα πρωτα τραπεζια, πανω στα οποια υπηρχαν ποτα , πιατελες και κοψιδια λες και ηταν σε κεντρο δεξιωσεων για κανα γαμο...

Φυσικα δεν θα μπορουσε να λειπει το τραγουδι απο αυτη τη ομορφη ατμοσφαιρα...!

Το τεχνικο κομματι δεν θα το σχολιασω , μιας και δεν ειμαι ο πλεον αρμοδιος , αλλα το στησιμο μυριζει απο μακρια...

Φανταστειτε να εριχνε KO ο Ζαμπιδης τον Τουρκο απο το 2ο κιωλλας γυρο...
Μετα τη θα εκανε , αφου ο αγωνας θα ειχε ληξει ? Επρεπε συνεπως , ο αγωνας να διαρκεσει ως το τελος...
Ο κοσμος πληρωσε για να δει το Ζαμπιδη να νικαει τον Τουρκο, ο Ζαμπιδης ηξερε τι ηθελαν να δουν απο αυτον οι θεατες , και τους το εδωσε....

ΚΙΤΣ , ΚΙΤΣ ΚΑΙ ΞΑΝΑ ΚΙΤΣ....
Η ολη φαση θυμιζει αρπαχτη ....
Και του χρονου...


*Τωρα με τους τυπους που περνουν το θεμα πατριωτικα απλα ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ ΣΑΣ!!!!
:thumbup:

Michaelangelo
01-04-11, 12:28
Αγαπητέ PMalamas, έναν αθλητή δεν τον κάνουν οι τίτλοι, άσχετα αν αυτοί που έχει ο Zampidis είναι πολλοί! Επίσης πέρυσι βγήκε 3os sto K1 max λόγω manager και στημένων! Του Petrosyan αν τον δεις τον ημιτελικό αγώνα, του έχει πάρει καθαρά 2ο+3ο γύρος καθώς έχει και T.K.Ο και παρόλα αυτά όχι μονο δεν του δίνουν την niki που έχει κερδίσει επάξια ο Zampidis, αλλα ούτε extra γύρο!

Επίσης καλο είναι να μη λέμε για επιλογή κατωτερων επιπεδου αντιπαλου (δεν είναι κακός αθλητής ο Gunyar) και για στημένα, τι στιγμή που κάποιοι στα ruing φτύνουν αίμα και δεν είμαστε μέσα στα κόλπα για να ξέρουμε.

G ston Asso
02-04-11, 10:28
εγώ προσοπικά αυτό που είδα μου άρεσε , όχι οτι είμαι 100 % ευχαριστημένος αλλά
απο το τίποτα .... τελος πάντων. με εκνεύρισε η ασχετοσύνη του speaker ( δεν έχω κάνει ποτέ μαθήματα πυγμαχίας αλλά ρε πούστη μου το hook ΔΕΝ είναι upercut και το direct δεν λέγεται Ηοοκ δηλαδή έλεος κάποιον πιο έμπειρο δεν είχανε να βάλουνε ? )

στεναχωριέμαι πολύ που σαν χώρα έχουμε σε πολλά αθλήματα αξιόλογους αθλητές που δεν θα γίνουν γνωστοί ποτέ παρα μόνο αν πάνε σε tsontorealities ή πηδήξουνε καμμιά τραγουδιάρα.
Είμαστε μια μικρή χώρα που ενώ μαμάμε στις πολεμικές τέχνες , στο πίνγκ πόνγκ , και σε πολλά άλλα αθλήματα και έχουμε να δίξουμε με περιφάνια αθλητές μας παραέξω, βλέπουμε ένα σάπιας ποιότητας ποδόσφαιρο και παθιαζόμαστε και όλας.
Ξεφτίλα


υ.γ ο Μιχάλης Κεφαλιανός προκρίθικε στον διαγωνισμό Mr. Olympia. Ένα διαγωνισμό που και μόνο η πρόκριση σε αυτόν είναι άθλος. Ποιός τον ξέρει ? Ποιός τον υποστηρίζει ?

Polyneikos
05-04-11, 13:36
Συνεχίζεται με εντατικούς ρυθμούς η προετοιμασία του Έλληνα Παγκόσμιου Πρωταθλητή για τον επόμενο μεγάλο του στόχο, στη Ρωσία, στις 9 Απριλίου.
Ο Ιron Mike θα ταξιδέψει στη Μόσχα για να διεκδικήσει τον Παγκόσμιο Τίτλο W5, στο πλαίσιο του «W5 Grand Prix K.O».



23718

Ο Ζαμπίδης θα συμμετάσχει σε τουρνουά 4 μαχητών και στα ημιτελικά θα αντιμετωπίσει τον πολύ δυνατό Ουκρανό Πρωταθλητή Enriko Gogokhia και εφόσον κερδίσει θα αναμετρηθεί την ίδια ημέρα στο μεγάλο τελικό με το νικητή του άλλου αγώνα μεταξύ του Ολλανδού Πρωταθλητή Willian Diender και ενός άλλου παλιού γνώριμου, του Dzabar Askerov (έχασε το 2009 από το Ζαμπίδη σε αγώνα στην Αυστραλία μετά από μία πολύ σκληρή μάχη και αναζητά τη ρεβανς), ο οποίος και πήρε τη θέση του Ρώσου Armen Israelyn που τραυματίστηκε και δε θα μπορέσει να συμμετάσχει.
Αξίζει να σημειωθεί πως οι διοργανωτές επέλεξαν τους 4 αθλητές λόγω του παρόμοιου επιθετικού και θεαματικού στυλ παιχνιδιού τους και αναμένεται να γίνουν πολύ δυνατοί αγώνες!

23717

Η διοργάνωση θα πραγματοποιηθεί στο «Cultural and Sports Center of Arbat» και τα εισιτήρια έχουν σχεδόν εξαντληθεί!
Περισσότερες πληροφορίες στο επίσημο site της διοργάνωσης: http://ko.partnersport.ru/

Spyros1993
13-04-11, 13:19
Συγκλονιστικός σε ακόμα μία μάχη ο Iron Mike, κέρδισε τον πολύ δυνατό αντίπαλό του Dzhabar Askeron σε μία εντυπωσιακή μάχη και κατέκτησε τον Παγκόσμιο Τίτλο των 5 ηπείρων W5 !!!
Μπράβο Μιχάλη!

http://www.ironmikezambidis.com/img/images/625k4313.JPG
http://www.ironmikezambidis.com/img/images/625k4524.JPG
http://www.ironmikezambidis.com/img/images/625k4630.JPG
http://www.ironmikezambidis.com/img/images/625k4403.JPG
http://www.ironmikezambidis.com/img/projects/picture30.jpg

Και δείτε όλο τον αγώνα στο παρακάτω βίντεο

http://www.youtube.com/watch?v=rLn2SHXpTsU

sTeLaKoS
07-11-11, 21:04
Αν και ξεκίνησε με τους καλύτερους οιωνούς, τελικά κατέληξε σε εφιάλτη. Ο Μιχάλης Ζαμπίδης γνώρισε την ήττα στην Μόσχα στον πρώτο γύρο, από τον Batu Hasikov με διακοπή ιατρού.

Ο Ρώσος κατέκτησε το W5 World Championship, με τον Έλληνα πρωταθλητή να έχει πρόβλημα στο σαγόνι. O Mιχάλης Ζαμπίδης μπήκε στην αρένα με δυναμισμό και με την αυτοπεποίθηση του πρωταθλητή. Μάλιστα είχε και την συμπαράσταση αρκετών Ελλήνων που βρέθηκαν στην Μόσχα.
Ο αγώνας ξεκίνησε ιδανικά, με τον Batu να είναι μαζεμένος και να επιχειρεί να επιτεθεί με low kicks.
Στον αντίποδα ο Έλληνας πρωταθλητής είχε μειώσει την απόσταση και έψαχνε την ευκαιρία να περάσει τα δυνατά χτυπήματα του.
Σε μία ανύποπτη στιγμή όμως, δέχτηκε ένα χτύπημα στα αριστερά του σαγονιού του. Αρχικά, ζήτησε χρόνο, αλλά οι γιατροί διέταξαν την διακοπή του αγώνα στο 1:51 του πρώτου γύρου.
Πλέον είναι ορατός ο κίνδυνος να μην διεξαχθεί το Iron Challenge 3 τον Δεκέμβριο στην Αθήνα, καθώς το σαγόνι του Μιχάλη Ζαμπίδη, θα χρειαστεί πολύ περισσότερο καιρό αποκατάστασης.

Contra.gr



http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8kFy2nMt0Iw

Kaloutsikos
08-11-11, 00:30
κρίμα! :(

thegravijia
11-11-11, 21:01
ο αντιπαλος του δεν ντρεπεται που πανηγυριζει ...ουτε ενα χτυπημα δεν του δωσε κ υποτιθεται τον νικησε ...

Devil
11-11-11, 21:09
ο αντιπαλος του δεν ντρεπεται που πανηγυριζει ...ουτε ενα χτυπημα δεν του δωσε κ υποτιθεται τον νικησε ...

ξαναδες το βιντεο.... κατι εχασες μαλλον....

Goofonly
11-11-11, 21:19
Θα ήταν ωραίος αγώνας. Άρπαξε αρκετές ο Ζαμπίδης, ας μην γελιόμαστε...

luckyseven
11-11-11, 21:39
ο αντιπαλος του δεν ντρεπεται που πανηγυριζει ...ουτε ενα χτυπημα δεν του δωσε κ υποτιθεται τον νικησε ...

Έφαγε δυνατή γονατιά στο σαγόνι και τραυματήστηκε γιαυτό και σταμάτησε τον αγώνα.

Silvester
10-04-12, 22:50
ενα φοβερο βιντεο!!

http://www.youtube.com/watch?v=oGxp1zrDo88&feature=related

morgoth
11-04-12, 12:04
μπουνια και φερετρο ειναι ο μαικ. πολυ καλο παιδί, αψογος επαγγελματιας.

Silvester
24-04-12, 17:49
παιδια ξερετε ο αγωνας του Μιχαλη στις 28/4/2012 σε ποιο καναλι και τι ωρα θα το δειξει?
Ευχαριστω πολυ!

NASSER
25-04-12, 11:25
παιδια ξερετε ο αγωνας του Μιχαλη στις 28/4/2012 σε ποιο καναλι και τι ωρα θα το δειξει?
Ευχαριστω πολυ!

Στον ΑΝΤ1 το διαφήμιζε... λογικα εκεί θα παίξει, αλλά δεν ξερω αν θα είναι live.

goldenera
26-04-12, 23:25
Πέρα από την αδιαμφισβήτητη αξία του σαν αθλητής ο Iron Mike είναι υπόδειγμα χαρακτήρα. Προσγειωμένος, συνηδειτοποιημένος , ολοκληρωμένος χαρακτήρας, πραγματικός κύριος και πολύ α;πλός στη συμπεριφορά του προς τους άλλους. Καλή τύχη στο Μιχάλη! Ο αγώνας είναι ζωντανός. Πληροφορίες εδώ:

http://www.antenna.gr/tv/show?sid=235645

Andreas C.
27-04-12, 12:17
Καλή τύχη στον Μιχάλη μας και ελπίζω να είναι ένας καλός αγώνας και να τον απολαύσουμε:thumbup:

morgoth
27-04-12, 12:24
δε νομιζω να ειναι ζωντανο. οπως περσι. που μεταδοθηκε λιγη ωρα μετα την τελεση του αγώνα. οπως και να ναι, αξιζει να το δειτε.

COBRA_STYLE
27-04-12, 15:00
ελπιζω να μην ειναι και αυτο στημμενο.Ειχα παει περυσι και το ειδα,δε το ευχαριστηθηκα.:thumbdown:

morgoth
27-04-12, 15:05
αναλογα τι εννοεις στησιμο.

στησιμο με την εννοια να βροπυν αντιπαλο ετσι ωστε ο ζαμπιδης να μην δυσκολευτει , ναι. ο αντιπαλος ηταν του χεριου του. παρολαυτα αντεξε, τρωγοντας πολυ ξυλο.

στησιμο του στυλ να μπορει να παιξει ο τουρκος αλλά να μην παιξει και να κατσει να χασει, οχι. δεν ηταν

COBRA_STYLE
27-04-12, 18:14
ο Τουρκος μονο ετρωγε ρε,ελαχιστα χτυπηματα εδωσε κι αν...τι να πω...

exkaliber
28-04-12, 01:03
παραιτησου ρε φιλε
μν ξεφτιλιζεσαι αλλο

BlooDdeaD_MefiSt
29-04-12, 00:05
Έτσι τον έσκισε σήμερα τον Αυστριακό :green::green:

Silvester
29-04-12, 00:11
Έτσι τον έσκισε σήμερα τον Αυστριακό :green::green:

ΑΑΑντεεεεεεεεεεεεε γειαααααααααααααααα!!!
Ιρον Μικε Ζααααμπιιδης!!!!!!!οταν ο Μιχαλης μιλαει θα σκυβεται το κεφαλι!

katerina.
29-04-12, 08:37
ΖΑΜΠΙΔΑΡΑ!!!!!!!!!!!!............ΟΛΕ!!!!!!!!!!!!11:clap::clap::bowdown::bowdown:

dio32
29-04-12, 09:30
εμενα δεν μου αρεσε προσωπικα καθολου ετσι οπως το κανανε ενα σοου,τι καραγκιοζηλικια ηταν αυτα?παντος μιλησανε σοβαροι αθλητες τρυφωνας, σαμαρας κατι τραγουδιστες, γλαστρες κτλ.
για αλλη μια φορα οταν μπαινει στην μεση το σοου το αθλημα ξεφτιλιζετε.

Silvester
29-04-12, 10:32
Παιδια..ξερει κανεις την προπονηση του Ζαμπιδη που κανει στο γυμναστηριο;;;

Psy-los13
29-04-12, 12:08
εμενα δεν μου αρεσε προσωπικα καθολου ετσι οπως το κανανε ενα σοου,τι καραγκιοζηλικια ηταν αυτα?παντος μιλησανε σοβαροι αθλητες τρυφωνας, σαμαρας κατι τραγουδιστες, γλαστρες κτλ.
για αλλη μια φορα οταν μπαινει στην μεση το σοου το αθλημα ξεφτιλιζετε.
+1000

Και μενα μου δεν μου αρεσε το σκηνικο...μου θυμισε κατι μεταξυ ριαλιτυ και παλιων ταινιων οπου ολοι οι λεφταδες πληρωνανε για να δουνε δυο μαχητες να χτυπιουνται οπως στο λεοντοκαρδος με τον βαν νταμ. Απο τα λιγα που ξερω νομιζω πως ο αγωνας ηταν αρκετα θεαματικος με ανοιχτες αμυνες...αυτος ο αυστριακο-συριος παντως αντεχει πολυ ξυλο ρε παιδι μου...τον ειχε στριμωξει ο μιχαλαρας σε καποια φαση και αυτος ακολουθουσε τακτικη..και πηγε να του ριξει ενα-δυο υπουλες γωνατιες αλλα δεν του κατσε

Οπως και να χει μπραβο στον μιχαλη μας εκανε περιφανους παλι :thumbup:

beefmeup
29-04-12, 12:35
ο Τουρκος μονο ετρωγε ρε,ελαχιστα χτυπηματα εδωσε κι αν...τι να πω...

+1
κ μετα που πηγε να παιξει στην χωρα του,βαρουσε σαν δαιμονας..
τυχαιο?:unsure:

Nikoskom
29-04-12, 13:05
Ξερει κανεις ποσα χρονια σερι εχει το king of th ring?

vaggan
29-04-12, 14:08
εμενα δεν μου αρεσε προσωπικα καθολου ετσι οπως το κανανε ενα σοου,τι καραγκιοζηλικια ηταν αυτα?παντος μιλησανε σοβαροι αθλητες τρυφωνας, σαμαρας κατι τραγουδιστες, γλαστρες κτλ.
για αλλη μια φορα οταν μπαινει στην μεση το σοου το αθλημα ξεφτιλιζετε.τηλεοπτικο σοου ειναι με τα δικαιωματα στον αντεννα εσυ ποιος περιμενες να μιλησει ο ραμον ντεκερ?στο ελλαδισταν εισαι

mercy_
29-04-12, 15:00
Ενταξει ο Μιχαλης ειναι ενας εξαιρετικος αθλητης....αλλα γενικα οι αγωνες που εγιναν στον ΑΝΤ1 με τν τουρκο πρεπει να ηταν στημμενος αλλα φετος με τον Fadi Merza ο αγωνας ηταν κανονικος γιατι μαζεψε γερες ο μιχαλης αλλα εδωσε γερες στο τελος :weights::weights:

PEGY
29-04-12, 17:59
Απ τα λίγα που ξέρω, σαν θέαμα δεν μου άρεσε καθόλου.

Ειδικά περισυ που είχα πάει κιόλας, δεν ξέρω αν ήταν στημένο, σίγουρα όμως φαινόταν ψεύτικο.

Ασε που εκείνος ο παρουσιαστής είναι (και γελάει) σα μαϊμου.

Ο τραγουδιστής των γκοϊν θρου, πιο πολύ ένταση δημιούργησε :thumbdown:

Ο Ζαμπίδης όμως είναι για τα hot braves πάντως:love::box::oops:

vaggan
29-04-12, 20:27
εγω κανενα απο τα δυο σοου δεν ειδα ουτε περσυ ουτε φετος θεωρω οτι ειναι για γελια

72K
29-04-12, 21:19
Το είδα και αυτό που κατάλαβα ήταν ότι πέφταν ψιλές. Κοινώς τα χτυπήματα ήταν στο 60-70%.;)

tliotis
29-04-12, 22:21
Το είδα και αυτό που κατάλαβα ήταν ότι πέφταν ψιλές. Κοινώς τα χτυπήματα ήταν στο 60-70%.;)

+1:thumbup:

giannis64
06-05-12, 17:47
http://www.youtube.com/watch?v=8kFy2nMt0Iw&feature=results_main&playnext=1&list=PLB30877473D1B28C4


http://www.tromero.gr/4003/%CE%AD%CE%B2%CE%B3%CE%B1%CE%BB%CE%B5-%CE%BD%CE%BF%CE%BA-%CE%AC%CE%BF%CF%85%CF%84-%CF%84%CE%BF%CE%BD-%CE%B6%CE%B1%CE%BC%CF%80%CE%AF%CE%B4%CE%B7-%CF%83%CF%80%CE%AC%CE%B6%CE%BF%CE%BD%CF%84%CE%AC%CF%82
(http://www.tromero.gr/4003/%CE%AD%CE%B2%CE%B3%CE%B1%CE%BB%CE%B5-%CE%BD%CE%BF%CE%BA-%CE%AC%CE%BF%CF%85%CF%84-%CF%84%CE%BF%CE%BD-%CE%B6%CE%B1%CE%BC%CF%80%CE%AF%CE%B4%CE%B7-%CF%83%CF%80%CE%AC%CE%B6%CE%BF%CE%BD%CF%84%CE%AC%CF%82)

:thumbup:

s0k0s
06-05-12, 18:02
Μετα απο 1-2 λεπτα καταλαβε οτι του εσπασε το σαγονι...
Ξυλοκαινη λιγακι :P


ps ο εκφωνητής νομιζε στην αρχη οτι καταπιε την μασελα ο mike :P

s0k0s
17-05-12, 14:52
45504


Ο Πρωταθλητής μας θα αγωνιστεί στο K1 World Max Final 16 στην Ολυμπιάδα του Kick Boxing στις 27 Μαΐου στη Μαδρίτη. Οι 8 νικητές θα πάρουν το εισιτήριο για τον μεγάλο τελικό του Νοεμβρίου στην Ιαπωνία.

BlooDdeaD_MefiSt
17-05-12, 15:01
45504


Ο Πρωταθλητής μας θα αγωνιστεί στο K1 World Max Final 16 στην Ολυμπιάδα του Kick Boxing στις 27 Μαΐου στη Μαδρίτη. Οι 8 νικητές θα πάρουν το εισιτήριο για τον μεγάλο τελικό του Νοεμβρίου στην Ιαπωνία.

Mεγάλα ονόματα θα έχει εκεί. Bard Hari, Crocop... Καλή τύχη να έχει θα την χρειαστεί.:thumbup:

s0k0s
17-05-12, 15:02
Mεγάλα ονόματα θα έχει εκεί. Bard Hari, Crocop... Καλή τύχη να έχει θα την χρειαστεί.:thumbup:

Εχασα πολλους αγωνες του τελευταια, δεν ειχαν ενδιαφερον. Αλλα αυτους δεν τους χανω με τιποτα! Καλη του τυχη, οντως θα την χρειαστει!

Silvester
26-05-12, 13:13
Αυριο παιζει ο Ζαμπιδης..ξερει κανεις αν θα το δειξει;;

46186

Doctor7
26-05-12, 17:38
δεν θα το δείξει σίγουρα ελληνικό κανάλι...μπορεί το eurosport..εκτός αν ψαχτούμε για κανένα streaming.

s0k0s
27-05-12, 20:31
βρηκα καναλι.

hχχp://www.ustream.tv/channel/k-1globaltv :toast:

sakistaz
27-05-12, 20:45
βρηκα καναλι.

hχχp://www.ustream.tv/channel/k-1globaltv :toast:

ωραιος:toast:

s0k0s
27-05-12, 21:04
Ξεκινησε! :turtle::clap: καλη τυχη στους 2 αθλητες.

s0k0s
27-05-12, 22:02
Μεγάλο μπράβο για αποψινή νίκη του αθλητή μας, άξιος όπως πάντα. Με νοκ αουτ. :clap:

ελμερ
27-05-12, 22:02
Μεγαλο μπραβο στο Μιχαλη.......τον ειδα σε σουπερ φορμα......:clap::clap::clap::clap::welcome::welcome:

ggeorge
27-05-12, 22:04
εχει και αλλο σημερα;

Τωρα προχωραει στους 8;
κατι σαν κυπελο είναι; (ο νικητης προχωραεί κλπ;

s0k0s
27-05-12, 22:23
εχει και αλλο σημερα;

Τωρα προχωραει στους 8;
κατι σαν κυπελο είναι; (ο νικητης προχωραεί κλπ;

Ναι επαιξαν αρκετοι.

PEGY
28-05-12, 09:58
Ψάχνω στο γουτιουμπ τον χθεσινό αγώνα κ μάλλον δεν τον έχουνε ανεβάσει έ;

Silvester
28-05-12, 10:00
Ψάχνω στο γουτιουμπ τον χθεσινό αγώνα κ μάλλον δεν τον έχουνε ανεβάσει έ;

Ουτε εγω τον βρηκα...αλλα κερδισε ο Ζαμπιδης με νοκ αουτ

morgoth
28-05-12, 12:12
https://www.youtube.com/watch?v=LlavKSsVpFQ&feature=related


στο τριτο γυρο του παιξε ενα αριστερο κροσε... :green:

Silvester
28-05-12, 14:16
http://www.youtube.com/watch?v=mXrOUW-VtJo

Ultra_b
28-05-12, 15:10
Γαματος ο Ζαμπιδης , πολυ καλη αμινα και φυσικη κατασταση. Ελπιζω φετος να παει καλα στο κ1 και γιατι οχι , να το κερδισει κιολας!

exkaliber
28-05-12, 21:58
δε μ αρεσε ο αγωνας
μονο ο ζαμπο βαρουσε
και το νοκ αουτ ηταν λιγο αμφιλεγομενο,οπως ανοιξε το χερι ενω δεχοταν επιθεση :bbbiceps:

PEGY
29-05-12, 09:02
https://www.youtube.com/watch?v=LlavKSsVpFQ&feature=related


στο τριτο γυρο του παιξε ενα αριστερο κροσε... :green:


http://www.youtube.com/watch?v=mXrOUW-VtJo

Ευχαριστούμε!

Κάθε φορά που βλέπω αγώνα του διαπιστώνω πως
αυτό που τον κάνει πάντα νικητή είναι το οτι δεν είναι απλά πυγμάχος
:bowdown:

Το νοκ αουτ βέβαια ήταν λίγο θόλό...

morgoth
29-05-12, 09:25
καθολου θολο πεγκυ. σε ολο τον αγωνα ο ζαμπιδης κουμπωνει με το αριστερο αρκετα στο κεφαλι και σαγονι του αλλου. μανι μανι στον 3ο γυρο και μερικα δευτερολεπτα πριν το νοκαουτ μετρησα 2 γερα απο την ιδια πλευρα. ποσο να αντεξει ο αλλος. εφαγε το χαριστικο.

PEGY
29-05-12, 10:14
καθολου θολο πεγκυ. σε ολο τον αγωνα ο ζαμπιδης κουμπωνει με το αριστερο αρκετα στο κεφαλι και σαγονι του αλλου. μανι μανι στον 3ο γυρο και μερικα δευτερολεπτα πριν το νοκαουτ μετρησα 2 γερα απο την ιδια πλευρα. ποσο να αντεξει ο αλλος. εφαγε το χαριστικο.

Η αλήθεια είναι πως δεν ξέρω κ πολλά απ αυτά, σαν θεατής κρίνω.
Σίγουρα ο Ζαμπίδης υπερτερούσε σε όλο τον αγώνα κ σε δύναμη κ σε τεχνική κ κυρίως σε διαύγεια.
Τον κούρασε κ γι αυτό του βγήκε το νοκ άουτ, αν το έβλεπε κανείς μόνο του θα το έλεγε θολο νομίζω

morgoth
29-05-12, 10:18
ακριβως. ενα χτυπημα απο μονο του πολλες φορες δεν ειναι αρκετο. οχι οτι δεν υπαρχουν αγωνες που ολη την ωρα ο ενας τρωει ξυλο και σε μια κοντρα με τυφλο χτυπημα παιρνει το νοκ αουτ.

πολλες φορες λογω κουρασης, λογω συσσωρευσης χτυπηματων, ερχεται ενα φαινομενικα οχι τοσο δυνατο και ξαπλωνει τον αλλο.

βεβαια στη προκειμενη περιπτωση μονο αδυναμο δεν ηταν το χτυπημα . απευθειας σαγονι βρηκε. και οσοι ξερουν το ζαμπιδη ξερουν τι γροθιες δινει...

ελμερ
29-05-12, 11:22
Παιδια ποτε ειναι ο επομενος αγωνας του Μιχαλη στο Κ1?