PDA

Επιστροφή στο Forum : Anabolic Pak (BioTech)



xristosmostar
18-04-11, 00:30
23964


23967



2396523966

Παιδιά, μήπως έχει δοκιμάσει κάποιος το συγκεκριμένο συμπλήρωμα; Πολλά συστατικά, προσωπικά μπερδεύτηκα..και πολλά βότανα..Το έχει δουλέψει κάποιος να μου πει γνώμη;

Lao
18-04-11, 01:01
Σταμάτησα να διαβάζω στο 200% σίδηρο :shock:

deluxe
18-04-11, 05:17
+1, αν και οι δοσεις ειναι στα 2 πακς.

sofos
18-04-11, 09:22
αυτο ειναι λιγο απ ολα απ τα προιοντα της ανιμαλ αχαχχαχααχ λιγο stak,λιγο cuts,λιγο m-stak λιγο οmega :green: χαχαχχαχ :P:P:P

Devil
18-04-11, 11:39
αυτο ειναι λιγο απ ολα απ τα προιοντα της ανιμαλ αχαχχαχααχ λιγο stak,λιγο cuts,λιγο m-stak λιγο οmega :green: χαχαχχαχ :P:P:P

ενα πραμα...σαν προιον της muscletech με δοσεις....lol:green::green::green::green:

sofos
18-04-11, 12:15
ενα πραμα...σαν προιον της muscletech με δοσεις....lol:green::green::green::green:

μπες να δεις τα προιοντα της,βρηκα κοπια του pump και του shock therapy,τρομερη εταιρια :green:

Devil
18-04-11, 12:37
μπες να δεις τα προιοντα της,βρηκα κοπια του pump και του shock therapy,τρομερη εταιρια :green:

καταλαβα ειναι απο τις καλες....:green::green::green:

sofos
18-04-11, 12:39
καταλαβα ειναι απο τις καλες....:green::green::green:

αχαχαχαχαχ ναι καπως ετσι :green:

xristosmostar
18-04-11, 14:03
Παιδιά, το να κάνεις χιούμορ και να κοροϊδεύεις χωρίς να ξέρεις καν την εταιρία δεν είναι και πολύ αξιόλογο..Έχει δοκιμάσει κάποιος από εσάς το συγκεκριμένο προϊόν?

sofos
18-04-11, 14:08
Παιδιά, το να κάνεις χιούμορ και να κοροϊδεύεις χωρίς να ξέρεις καν την εταιρία δεν είναι και πολύ αξιόλογο..Έχει δοκιμάσει κάποιος από εσάς το συγκεκριμένο προϊόν?

οχι δε το χουμε δοκιμασει απλα αυτη η εταιρια αντιγραφει ολα τα προιοντα της animal-universal...

xristosmostar
18-04-11, 14:14
Το συγκεκριμένο προϊόν μπορείς να το βρεις εύκολα στην Ελλάδα, και είναι πιο φθηνό από άλλα αντίστοιχα προϊόντα υποβοήθησης του αναβολισμού. Αν έχει κάποιος συγκεκριμένα στοιχεία για την εταιρία αλλά και την ποιότητα του προϊόντος, παρακαλώ να απαντήσει.

f-panos
19-04-11, 21:48
Αυτος που απαντησε οτι το εχει δοκιμασει κ ειχε αποτελεσμα ας μας πει γενικα εντυπωσεις κ πληροφοριες.

ημερες διαρκειας, αυξηση σε δυναμη-αντοχη-σωματικο βαρος, αν το συνδυασε με κατι αλλο πχ κρεατινη κλπ για να εχουμε μια καλυτερη αποψη.

Lao
19-04-11, 23:29
Επειδή θεωρώ ότι εδώ μέσα συχνάζουν πολλά έξυπνα άτομα και όλοι μας εδώ είμαστε λίγο-πολύ ψαγμένοι, να πω τι βλέπω βάσει του label.

1. Το κουτί έχει μέσα 30 σακουλάκια, serving size είναι τα 2. Άρα, βγάζει για 15 ή 30 μέρες, ανάλογα με το πως το χρησιμοποιεί ο καθένας.

2. 100% σίδηρος στο 1 packet, 200% στα 2. Αχρείαστο και ίσως επικίνδυνο για την υγεία.

3. Μαγνήσιο και ψευδάργυρος σε μορφή οξειδίου (oxide), δηλαδή στην πιο φτηνή και λιγότερο απορροφήσιμη.

4. Βιταμίνη Α ως acetate. Θα προτιμούσα β-καροτένιο.

5. Βιταμίνη Ε ως dl-alpha tocopheryl. Όπως ξέρουμε, όπου βλέπουμε αυτό το... σατανικό «l», έχουμε να κάνουμε με φτηνιάρικη και μη απορροφήσιμη μορφή.

6. Έχει μπλέξει μέσα βιταμίνες, μέταλλα, αμινοξέα, tribulus, Ω3, πράσινα τσάγια... μόνο κρεατίνη δεν βλέπω. ΟΚ, είπαμε να χτυπήσουμε το Pak, αλλά όχι κι έτσι. :green:

Anyway, έχω και εγώ την περιέργεια να μας πει κάποιος αν το χει δοκιμάσει και τι είδε πάνω του. Εμένα πάντως δεν με πείθει.

deluxe
20-04-11, 02:00
Κατατοπιστικοτατος! Βλεπω εχεις εντρυφησει αρκετα σε οτι αφορα τις βιταμινες!

Τι διαφορα να δει καποιος πανω του; Λες και πριν 100 χρονια επαιρναν βιταμινες οι ανθρωποι. Καμμια απολυτως. Απλα καλυτερη υγεια, καλυτερο ανοσοποιητικο, λιγοτερες αρρωστειες κτλ..

Στο τομεα του σωματος δε πιστευω να εχει δει κανεις εστω και τη παραμικρη διαφορα.

Lao
20-04-11, 12:49
Κατατοπιστικοτατος! Βλεπω εχεις εντρυφησει αρκετα σε οτι αφορα τις βιταμινες!

Τι διαφορα να δει καποιος πανω του; Λες και πριν 100 χρονια επαιρναν βιταμινες οι ανθρωποι. Καμμια απολυτως. Απλα καλυτερη υγεια, καλυτερο ανοσοποιητικο, λιγοτερες αρρωστειες κτλ..

Στο τομεα του σωματος δε πιστευω να εχει δει κανεις εστω και τη παραμικρη διαφορα.

Εδώ προσωπικά θα διαφωνήσω λίγο, φίλε deluxe.

Οι πολυβιταμίνες είναι η βάση πάνω στην οποία κάθονται όλα. Μια καλή πολυβιταμίνη, πέραν των λόγων υγείας, βοηθάει τον bodybuilder να πετύχει τον στόχο του, όποιος και αν είναι αυτός, από το «στέγωμα» ως το... «τουμπάνιασμα». :green:

Με άλλα λόγια, οι βιταμίνες δεν παίζουν τον ρόλο της πρωτεϊνης, του υδατάνθρακα, των Ω3 κτλ, αλλά είναι απαραίτητες για να λειτουργήσουν όπως θέλουμε. ;)

metz
09-05-11, 16:33
Επειδή θεωρώ ότι εδώ μέσα συχνάζουν πολλά έξυπνα άτομα και όλοι μας εδώ είμαστε λίγο-πολύ ψαγμένοι, να πω τι βλέπω βάσει του label.

1. Το κουτί έχει μέσα 30 σακουλάκια, serving size είναι τα 2. Άρα, βγάζει για 15 ή 30 μέρες, ανάλογα με το πως το χρησιμοποιεί ο καθένας.

2. 100% σίδηρος στο 1 packet, 200% στα 2. Αχρείαστο και ίσως επικίνδυνο για την υγεία.

3. Μαγνήσιο και ψευδάργυρος σε μορφή οξειδίου (oxide), δηλαδή στην πιο φτηνή και λιγότερο απορροφήσιμη.

4. Βιταμίνη Α ως acetate. Θα προτιμούσα β-καροτένιο.

5. Βιταμίνη Ε ως dl-alpha tocopheryl. Όπως ξέρουμε, όπου βλέπουμε αυτό το... σατανικό «l», έχουμε να κάνουμε με φτηνιάρικη και μη απορροφήσιμη μορφή.

6. Έχει μπλέξει μέσα βιταμίνες, μέταλλα, αμινοξέα, tribulus, Ω3, πράσινα τσάγια... μόνο κρεατίνη δεν βλέπω. ΟΚ, είπαμε να χτυπήσουμε το Pak, αλλά όχι κι έτσι. :green:

Anyway, έχω και εγώ την περιέργεια να μας πει κάποιος αν το χει δοκιμάσει και τι είδε πάνω του. Εμένα πάντως δεν με πείθει.

Να συμπληρώσω και τα 1500mg saw palmetto που έχει στα 2 σακουλάκια... σαν πολλά μου ακούγονται.

Για 15 δόσεις δεν είναι και πολύ οικονομικό...