PDA

Επιστροφή στο Forum : Diet Boost (ON)



deluxe
19-04-11, 22:06
Τι λετε για αυτο το προϊον; Το εχει δοκιμασει κανεις;



Η καθε δοση λεει οτι εχει 250mg καφεϊνης, και προτεινει 3 δοσεις, δλδ συνολο στα 750mg καφεϊνης! ΜΠΟΜΠΑ!

24005


24006

sofos
19-04-11, 22:09
καλο φαινεται απλα παρατηρω μερικα συστατικα που τους εχουν κ οι λιποδιαλυτες του gaspari και επεισης βλεπω οτι γενικα η ον βαζει συστατικα απ του gaspari τα προιοντα πχ εβαλε tartrate στο hydrobuilder :green::green:

deluxe
19-04-11, 22:24
Εμενα παντως μου φαινεται πολυ καλο, καλυτερο και απο το oxyelitepro. Ειναι και φθηνο! Πιστευω πως μαζι με το lean xtreme θα ειναι τελειος συνδιασμος.

sofos
19-04-11, 22:25
Εμενα παντως μου φαινεται πολυ καλο, καλυτερο και απο το oxyelitepro. Ειναι και φθηνο! Πιστευω πως μαζι με το lean xtreme θα ειναι τελειος συνδιασμος.

ναι οντως ειδα ειναι πολυ φτηνο,συνδηασετα αυτα τα 2 πιστευω θα χεις καλα αποτελεσματα :clap::clap:

Dreiko
19-04-11, 22:42
εμενα παντως δε μ'αρεσει....:thumbdown::thumbdown::thumbdown:

δε νομιζω οτι μπορει καν να συγκριθει με το oep....

deluxe
19-04-11, 22:59
Μπορεις να πεις τους λογους;

jimmy007
20-04-11, 15:27
εμενα παντως δε μ'αρεσει....:thumbdown::thumbdown::thumbdown:

δε νομιζω οτι μπορει καν να συγκριθει με το oep....

:thumbup::thumbup::thumbup:
Γεμάτο με stims είναι.....

deluxe
20-04-11, 16:07
Ε τα stims δεν ειναι που κανουν τη δουλεια; Δλδ το ECA τι ειναι; Σε ολους δουλευει.

Αντιθετως το OEP μονο βοτανια εχει.

leftis
25-04-11, 22:07
Είμαι 16 ετών 186 και 75 κιλά και θα ήθελα να χάσω λίπος από το κάτω μέρος της κοιλιάς. Από μόνο του θα δούλευε εκεί που το θέλω ή πρέπει να το συνδιάσω και με άλλα που οικονομικά μου είναι δύσκολο? Επίσης υπάρχουν σοβαρές παρενέργειες?

Ευχαριστώ.

beefmeup
25-04-11, 22:13
στο υψος σου κ τα κιλα σου δεν μπορω να καταλαβω που μπορει να εχεις λιπος για χασιμο..
η για την ηλικια σου ας πουμε.

leftis
25-04-11, 22:19
Έτρωγα πολύ σαβούρα παλιά και όλο το λίπος έχει μαζευτεί στην κοιλιά. Σε άλλα μέρη δεν έχω καθόλου.

beefmeup
25-04-11, 22:20
κανε αεροβια.
δεν σου ειναι απαραιτητο αυτο ακομα.

leftis
25-04-11, 22:25
Με αερόβια έχω ακούσει πως χάνω και κιλά και το ζητούμενο μου είναι να βάλω.

aepiskeptis
25-04-11, 23:07
ρε Ντελουξ δε την παλευεις καστανο το χεις παρει χαμπαρι?!

θελω να σε δωσω στο καναρινι μου να σε τσιμπισει, ειναι πολυ μοβορικο :P


επιλεγεις εναν "λιποδιαλυτη", τα συστατικα του τα ειδες καθολου?!

τι εχεις
A. καποιες βιταμινες, καλες ειναι δε λεω.
Β. Proprietary Boost Blend
Guarana Extract, που υποτιθεται οτι αποτοξινωνει, γαιτι? επειδη εχει καφεινη και μεχρι να προσαρμοστεις σε αυτη, ειναι διουρητικη.
Green Tea Extract 20%EGCG/22% caffeine, αν θυμασαι ειχα ανεβασει μια ερευνα που εγραφε τι κανει το EGCG, αν θες λιγοτερη τεστο, LH, leptin, κτλ παρτο μετα θα θες τεστ μπουστερ. Και επιπλεον καφεινη.
Phaseolus vulgaris καλα ναι αν κανει δουλεια το φασολακι, εγω θα σου παρω ενα τσουβαλι.
llex paraguayensis, Kola Nut Extract, Metabromine-G (cocoa/guarana extract) περισσοτερη και περισσοτερη καφεινη και λιγη θεοβρομινη
Ginger Powder ππρρρρ, χαχαχα
Cayenne Powdeρ, ωραια θα ζεσταινεσαι λιγο παραπανω
dl-Methionine να μειωθει το pH του ματζουνιου, ωραιαααα.
Dandelion Powder να σου καθαρισει το αιμα και τα νεφρα, καλαααα.....
White Willow Powder αλλο ενα βοτανακι
dl-Phenylalanine να σου ανεβασει τη διαθεση επειδη δε τρως. ωραιο/
2-Dimethylaminoethanol μια βιταμινουλα που μπορει να χρησιμοποιειται κ ως emulsifier
L-Tyrosine !! που ανεβαζει στροφες το συμπαθητικο, αν ειναι κυριαρχο, ποτε ειναι κυριαρχο ξερεις? (Hint, fight or flight, noooooooo food)
Grape Seed Extract σε ποση ποσοτητα? ενα κουκουτσακι?
Acetyl-L-Tyrosine ο,τι εγραψα και παραπανω

επισης λες
δλδ συνολο στα 750mg καφεϊνης
φανταζομαι οτι εχεις ξαναπαρει τοση ποσοτητα καφεινης και εισαι σιγουρος οτι δε θα εχεις κανενα προβλημα... υπολογιζεις να κοιμασαι καθε 3 μερες?!

με λιγα λογια αγοραζεις καφεινη, καφεινη, λιγη θεοβρομινη, μικροποσοτητες βιταμινων
μονο η ποσοτητα του χρομιου αντε να ειναι οκ και κατι απο τυροσινη, που για να δουλεψει πρεπει να την παιρνεις νηστικος και μερικα βοτανακια.

και λες οτι ειναι φτηνο.
οι 60 δοσεις του κοστιζουν οσο 200 δοσεις καφεινης 200μγ και 120 δοσεις τυροσινης των 500μγ.

παρτο και γραψε κ ενα ρεβιου

deluxe
26-04-11, 00:28
Ειπα οτι θα το παρω φιλε μου; Απλα αξιολογηση κανουμε! Ενταξει, εσυ εισαι hardcore! Δε μπορω να σε ακολουθησω ομως! Παντως ωραια αναλυση εκανες στα συστατικα, μερικα δεν ηξερα τι κανουν. Ευχαριστω.

Η synepherine κανει δουλεια;

Marios1991
26-04-11, 10:04
Απ'οτι γνωριζω φιλε η συνεφρινη ειναι υποκαταστατο της εφεδρινης μετα το ban που εφαγε ως απαγορευμενη ουσια. Τα αποτελεσματα ειναι παρομοια με της εφεδρινης αλλα σε πολυ χαμηλο ποσοστο, οι παρενεργιες πολυ πιο λιγες. Οτι λιποτροπικο αγορασα παντα διαλεγα να εχει και συνεφρινη. Για μενα δουλευει μια χαρα

aepiskeptis
29-04-11, 16:25
Ειπα οτι θα το παρω φιλε μου; Απλα αξιολογηση κανουμε! Ενταξει, εσυ εισαι hardcore! Δε μπορω να σε ακολουθησω ομως! Παντως ωραια αναλυση εκανες στα συστατικα, μερικα δεν ηξερα τι κανουν. Ευχαριστω.


δεν ειμαι χαρντκορ κ ουτε θελω να γινω, οπως φανταζομαι οτι το εννοεις.

ακριβως επειδη κανεις μια αξιολογηση, πρεπει να δεις απο καπου πως γινεται η αξιολογηση.
Περα απτις ατακες

Η καθε δοση λεει οτι εχει 250mg καφεϊνης, και προτεινει 3 δοσεις, δλδ συνολο στα 750mg καφεϊνης! ΜΠΟΜΠΑ!

και σε ξαναρωταω εχεις ξαναπαρει τοση καφεινη?


Αυτος που μου εδειξε πως γινεται το παει ακομα πιο βαθεια, δλδ?
Δλδ, το Α κανει χ, πως το κανει? Βεβαια αυτος εχει τις γνωσεις να το αξιολογησει εγω οχι. Αλλα ψαχνοντας μαθαινεις.
Το ω συμπληρωμα γραφει πατεντα. ΠΑτεντες ο τυπας δε βαζει στο σωμα του, ή σου λενε τι εχει μεσα ή δε σου λενε γιατι ειτε σου πουλανε πατεντοπλασιμπο ειτε σου πουλανε μικροποσοτητες απο κατι που δε θα επρεπε να πουλανε χωρις να ενημερωνουν βλ Γ^&#@%ι εταιρια συμπληρωματων...


Παρακαλω

Nico Cárdenas
29-04-11, 23:16
Μην ξεχνας πως για να εγκριθει πατέντα θα πρέπει να είναι παραγωγική. Δηλαδη, δεν μπορείς να πας στο Fed και να πεις "καλημέρα, έχω 2 βοτανια και θέλω να τα κάνω πατέντα" πρέπει να αποδείξεις πως όντος αυτό που έχεις είναι αποτελεσματικό (άσε που για να κάνεις πατέντα χρειάζεσε απο εκατομμύριο και πάνω).

Serious7
02-05-11, 16:27
το παιρνω 4 μερες αλλα μονο μια δωση πριν το μεσημεριανο γιατι ειμαι 17 χρονων...δν εχω πολυ λιπος απλως θελω καλυτερους κοιλιακους...Κανω ασκησεις και απο αεροβια ,κανω κολυμβηση...με μια δωση την ημερα θα δουλεψει ?:unsure:

aggelos2124
05-02-12, 00:33
γεια σας, είμαι 16 ετών 1,72 και 92 κιλά με λίπος στην κοιλιά και στα περισσότερα σημεία,γυμνάζομαι 3 φορές την εβδομάδα, μπορώ να πάρω το προϊόν??

σας ευχαρίστω ;)

Dimitrios
05-02-12, 16:41
γεια σας, είμαι 16 ετών 1,72 και 92 κιλά με λίπος στην κοιλιά και στα περισσότερα σημεία,γυμνάζομαι 3 φορές την εβδομάδα, μπορώ να πάρω το προϊόν??

σας ευχαρίστω ;)

Καλησπέρα φίλε μου. Είσαι πολύ μικρός για να ασχοληθείς με οποιοδήποτε είδους συμπλήρωμα, πόσο μάλλον με έναν λιποδιαλύτη!
Φτιάξε τη διατροφή σου, γυμνάσου τακτικά και βάλε και 3 μέρες ένα τρέξιμο 30-40 λεπτά και θα δεις άμεση διαφορά χωρίς να επιβαρύνεις από τόσο μικρός τον εαυτό σου.;)

aggelos2124
05-02-12, 23:19
ευχαριστώ :)