PDA

Επιστροφή στο Forum : Erase (Performance Enhancing Supplements)



deluxe
19-04-11, 22:46
Το εχει δοκιμασει κανεις; Εχω ακουσει τα καλυτερα. Πολλοι το βαζουν πανω απο το triazole και activate xtreme. Ειδικα στο τομεα libido του βαζουν ολοι αριστα!

24008


24007

Anithos
20-04-11, 08:37
μπορει να μας πει καποιος σε ποιες περιπτωσεις χρησιμοποιειται το προιον ;

beefmeup
20-04-11, 15:44
μεταβολιτης του DHEA,που υποτιθεται οτι δρα σαν ΑΙ.

τωρα για το ποσο κανει οτι λεει,ειναι μαλλον υποθετικο,καθως δεν παιζει κ πολυ δεδομενο οσαν αφορα αυτη την ουσια.

deluxe
20-04-11, 16:17
Δεν ειναι και testosterone booster?

COBRA_STYLE
20-04-11, 16:27
Δεν ειναι και testosterone booster?
εφοσον καταπιεζει την αρωματαση αφηνει περισσοτερη ελευθερη τεστο....οποτε εχεις καποια αυξηση τεστο

beefmeup
20-04-11, 21:17
Δεν ειναι και testosterone booster?

οχι αμεσα.

Devil
30-04-11, 18:41
το πασαρουν για ΑΙ και cortisol blocker.... ( 2 σε ενα σαν το ultrex):green:

το ειχε βγαλει η anabolic innovation πρωτα σε ενα προιον της μαζι με daa και forskohlin....

και ο thehuge σε ενα αλλο μαζι με DAA...

ενα σχολιο του patrick arnold πανω σε αυτο πριν καιρο ηταν οτι δεν υπαρχουν ερευνες....

ειδομεν για νεοτερα....

deluxe
30-08-11, 00:57
Ειμαι στην 6η ημερα. Το συνδιαζω μαζι με το alpha t2 της ιδιας εταιριας. Καποια αλλαγη στην libido δεν εχω δει μεχρι στιγμης. Ουτε κατι αλλο εχω παρατηρησει. Το μονο ισως ειναι οτι αν και δε κανω και την τελεια διατροφη αυτο το διαστημα, δε βαζω επιπλεον λιπος.

Προβλημα παντως με τις αρθρωσεις δε εχω καθολου, που υποτιθεται οτι τις επηρεαζουν τετοιους ειδους συμπληρωματα.

sofos
30-08-11, 01:11
Ειμαι στην 6η ημερα. Το συνδιαζω μαζι με το alpha t2 της ιδιας εταιριας. Καποια αλλαγη στην libido δεν εχω δει μεχρι στιγμης. Ουτε κατι αλλο εχω παρατηρησει. Το μονο ισως ειναι οτι αν και δε κανω και την τελεια διατροφη αυτο το διαστημα, δε βαζω επιπλεον λιπος.

Προβλημα παντως με τις αρθρωσεις δε εχω καθολου, που υποτιθεται οτι τις επηρεαζουν τετοιους ειδους συμπληρωματα.

ουτε σε δυναμη ειδες καποια διαφορα?

beefmeup
30-08-11, 11:36
ρε παιδια με το συμπαθειο κ ολας..αλλα τι διαφορα να δει σε δυναμη η πουθενα αλλου μεσα σε 6 μερες?:unsure:

sofos
30-08-11, 11:38
ρε παιδια με το συμπαθειο κ ολας..αλλα τι διαφορα να δει σε δυναμη η πουθενα αλλου μεσα σε 6 μερες?:unsure:

ναι αλλα σκεψου οτι ειναι για 30 μερες στις πρωτες 7 δλδ δε βλεπεις τπτ?μετα μενουν αλλες 14 γιατι και τελος...
ps:εκτος κ αν παιρνει μικρη δοση για τα κιλα του κ ετσι..

beefmeup
30-08-11, 11:45
ρε...
ουτε με αας δεν βλεπεις διαφορα σε 6 μερες τι περιμενεις απο ενα ΑΙ?:green:

deluxe
30-08-11, 15:01
Και εγω διαβασα οτι διαφορα βλεπεις συνηθως μετα απο 2 εβδομαδες. Δοση την κανονικη παιρνω, 3 καψουλες την ημερα. Βεβαια εχω δει αλλου διαφορα... :evil2::moderator:

sofos
30-08-11, 17:10
Και εγω διαβασα οτι διαφορα βλεπεις συνηθως μετα απο 2 εβδομαδες. Δοση την κανονικη παιρνω, 3 καψουλες την ημερα. Βεβαια εχω δει αλλου διαφορα... :evil2::moderator:

χαχαχα ωραιος,μαλλον θα το παρω και γω μαζι με το τ2,γιατι κουραστηκα να μαι natural,αλλα μετα θα παιξω σ αγωνες ως natural :turtle:

beefmeup
30-08-11, 17:49
ντελουξ δωστου λιγο χρονο ρε..τα περισοτερα απο αυτα κανουν κιν ιν μετα απο 2 βδομαδες..κ καπου στο τελος μπορει να εχεις κ ορατα αποτελεσματα πανω σου..

deluxe
30-08-11, 21:06
Ηδη το τελευταιο διαστημα βλεπω πολυ καλα αποτελεσματα. Ισως οφειλεται οτι επιτελους πηγαινω σε κανονικο γυμναστηριο και κανω και αεροβια, που ειχα να κανω ενα ολοκληρο χρονο! ( Κατω απο 10 φορες ειχα κανει απο τον προηγουμενο Σεπτεμβριο!! )

Εχω σταματησει παλι το γαλα, βαζω μονο 100ml το πρωι και 100ml το βραδυ, ισως και λιγοτερο. Βεβαια εχουν αυξηθει τα cheat meals, καθως αρκετες φορες βγαινω για φαι και κρασακι με φιλαρακια.. Αλλα οπου μπορω προσεχω. Στοχος να χασω αλλα 3 κιλα. Εχω μεινει κολλημενος στα 71.5 δε πεφτει εδω και 2 εβδομαδες. Μαλλον η κετο που ειχα κανει, ειχε βοηθησει αρκετα τοτε.

Οσο για το erase θα του δωσω περισσοτερο χρονο. Απο το μονο που καταλαβαινω διαφορα ειναι το alpha t2, με το οποιο ιδρωνω υπερβολικα στο γυμναστηριο!!

Devil
03-09-11, 14:11
Ηδη το τελευταιο διαστημα βλεπω πολυ καλα αποτελεσματα. Ισως οφειλεται οτι επιτελους πηγαινω σε κανονικο γυμναστηριο και κανω και αεροβια, που ειχα να κανω ενα ολοκληρο χρονο! ( Κατω απο 10 φορες ειχα κανει απο τον προηγουμενο Σεπτεμβριο!! )

Εχω σταματησει παλι το γαλα, βαζω μονο 100ml το πρωι και 100ml το βραδυ, ισως και λιγοτερο. Βεβαια εχουν αυξηθει τα cheat meals, καθως αρκετες φορες βγαινω για φαι και κρασακι με φιλαρακια.. Αλλα οπου μπορω προσεχω. Στοχος να χασω αλλα 3 κιλα. Εχω μεινει κολλημενος στα 71.5 δε πεφτει εδω και 2 εβδομαδες. Μαλλον η κετο που ειχα κανει, ειχε βοηθησει αρκετα τοτε.

Οσο για το erase θα του δωσω περισσοτερο χρονο. Απο το μονο που καταλαβαινω διαφορα ειναι το alpha t2, με το οποιο ιδρωνω υπερβολικα στο γυμναστηριο!!

στις 3 καπς εισαι με το erase?

απο στεγνωμα εχεις δει τιποτα (δλδ νερα)? οι αρθρωσεις πονανε η οχι?

deluxe
03-09-11, 16:19
Ναι στα 3 caps την ημερα. Απο στεγνωμα δε μπορω να καταλαβω και πολλα, αλλα σιγουρα ειμαι σε καλο δρομο. Οι αρθρωσεις δε πονανε καθολου. Ισως επειδη παιρνω και joint support εδω και αρκετο καιρο.

Devil
03-09-11, 16:36
Ναι στα 3 caps την ημερα. Απο στεγνωμα δε μπορω να καταλαβω και πολλα, αλλα σιγουρα ειμαι σε καλο δρομο. Οι αρθρωσεις δε πονανε καθολου. Ισως επειδη παιρνω και joint support εδω και αρκετο καιρο.

ειχα δει σε πολλα logs να λενε για joint pain στις 3cps την μερα... ισως ειναι υπερβολες....

κανε ενα review οταν το τελειωσεις...

deluxe
21-09-11, 20:31
Μονο 7-keto DHEA δεν εχει το erase; Αν ναι, σε τι διαφερει απο τα υπολοια συμπληρωματα που εχουν 7-keto. Ακομα και η now food εχει τετοιο συμπληρωμα.

amateur666
22-09-11, 00:52
μεταβολιτης του DHEA

οποιοσ τ περνει αυτο δεν παιζει να εχει καποιο θεμα με την τριχοπτωση?!..

deluxe
22-09-11, 00:59
Αυριο ειναι η τελευταια ημερα. Σημερα και αυριο θα παρω απο 4 χαπια. Σε 3 εβδομαδες ξεκιναω ξανα το erase μαζι με alpha t2, dexaprine και daa. Θα παω σε αλλο επιπεδο! :P

Καμμια ενοχληση με συνδεσμους παντως τοσο καιρο που το επαιρνα.. Ισως φταιει και το Joint/Flex Support που παιρνω, δε ξερω..

Devil
22-09-11, 04:45
Μονο 7-keto DHEA δεν εχει το erase; Αν ναι, σε τι διαφερει απο τα υπολοια συμπληρωματα που εχουν 7-keto. Ακομα και η now food εχει τετοιο συμπληρωμα.

δεν εχεις ιδεα τι παιρνεις τοσο καιρο δηλαδη.....:doh:

οχι λαζαρε.... δεν εχει 7-κετο μεσα...

Androst-3,5-diene-7,17-dione -------> Εrase

Androst-5-ene-7,17-dione -----------> 7 - keto

το erase ισχυριζετε οτι μειωνει την κορτιζολη και τα οιστρωγονα ενω το 7κετο την κορτιζολη και ισως επειρεαζει θετικα τον θυροειδη....

Devil
22-09-11, 04:48
οποιοσ τ περνει αυτο δεν παιζει να εχει καποιο θεμα με την τριχοπτωση?!..

οχι δεν νομιζω.... περισσοτερο με τα οιστρογονα θα ελεγα...

Devil
22-09-11, 04:49
Αυριο ειναι η τελευταια ημερα. Σημερα και αυριο θα παρω απο 4 χαπια. Σε 3 εβδομαδες ξεκιναω ξανα το erase μαζι με alpha t2, dexaprine και daa. Θα παω σε αλλο επιπεδο! :P

Καμμια ενοχληση με συνδεσμους παντως τοσο καιρο που το επαιρνα.. Ισως φταιει και το Joint/Flex Support που παιρνω, δε ξερω..

σε αλλο επιπεδο θα πας τις ορμονες σου.... καλα εισαι σοβαρος...? ανα 20 μερες θα παιζεις με ΑΙ και κορτιζολη...

τεσπα κανεις οτι θες... αλλα η γνωμη μου ειναι αρνητικη...

deluxe
22-09-11, 15:38
Κανονικα δε λεει για 8 εβδομαδες συνεχομενης χρησης το μεγιστο; Εγω εκανα 4 εβδομαδες, παυση και μετα αλλες 4 εβδομαδες. Δε ξεπερναω καποιο οριο.

Devil
16-12-11, 18:57
βγαινει η νεα εκδοση.... Erase pro λεγετε... μεχρι στιγμης αυτο ειναι το πρωτο συστατικο...

http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?18440-Erase-Pro-(Perfofmance-Enhancing-Supplements)&p=485512#post485512

deluxe
16-12-11, 23:19
Κλασσικα θα ειναι χειροτερο απο το πρωτο.

Devil
16-12-11, 23:22
Κλασσικα θα ειναι χειροτερο απο το πρωτο.

δεν ξερω... περιμενουμε ακομα αλλα 2 συστατικα νομιζω...

COBRA_STYLE
16-12-11, 23:24
τι μλκς...πανω που θα το επαιρνα μετα τις γιορτες!αλλα κατσε να δουμε,ποτε δεν ξερεις.:unsure:

Nio
19-12-11, 05:18
Αν και προ τριμήνου η ερώτηση , αλλά τώρα που το είδα ας υπάρχει σαν απάντηση:

Μονο 7-keto DHEA δεν εχει το erase; Αν ναι, σε τι διαφερει απο τα υπολοια συμπληρωματα που εχουν 7-keto
Ή θα το πεις έτσι όπως σου το έγραψε ο Devil

Androst-3,5-diene-7,17-dione -------> Εrase
ή: 3-deoxy-7-oxo-DHEA
ή: 3-Desoxy 7-Keto DHEA

Devil
19-12-11, 07:33
στο παραπανω ποστ εβαλα και τα υπολοιπα συστατικα του Erase Pro...

deluxe
19-12-11, 17:02
75mg 3,5-diene-7,17-dione η καθε καψουλα! Πολυ δεν ειναι;

Devil
19-12-11, 17:13
75mg 3,5-diene-7,17-dione η καθε καψουλα! Πολυ δεν ειναι;

οσα mg ειχαν 3 μαζι απο το παλιο.... 1 καπς την ημερα θα ειναι η δοση....

COBRA_STYLE
19-12-11, 19:58
ξερουμε ποσες caps εχει το κουτι?

Devil
19-12-11, 21:03
οχι ακομα....

deluxe
19-12-11, 21:16
Η λογικη λεει 30..

sofos
19-12-11, 23:16
Η λογικη λεει 30..

30 εχει το γραφει στο site τους

http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?18440-Erase-Pro-(Perfofmance-Enhancing-Supplements)