PDA

Επιστροφή στο Forum : Lipo6X (Nutrex)



Nico Cárdenas
20-04-11, 05:51
υπάρχει περιπτωση το lipo6x να σου παρουσιάσει προβλήματα με τον θυροειδή?? (πέρνουμε την περίπτωση που δεν υπάρχει ιστορικό με θυροειδή στην οικογένεια)

24003


24004

Zuki1000k6
21-04-11, 01:43
Το εχω χρησιμοποιησει παλαιοτερα.....


Προσωπικα δεν μου παρουσιαστηκε κατι τετοιο και ουτε εχω ξανακουσει κατι αναλογο οποτε, γνωμη μου,παρτο αφοβα.....

Nico Cárdenas
30-04-11, 01:15
Γίνετε να το χρισιμοποιήσω με κάποο άλλο λιποδιαλύτη για μαχ αποτελέσματα?

deluxe
30-04-11, 02:56
Με καποιον χωρις stims, οπως το lean xtreme.

Nico Cárdenas
30-04-11, 04:11
Ναι! έχεις τίποτα να προτείνεις;

Zuki1000k6
30-04-11, 08:48
Ναι! έχεις τίποτα να προτείνεις;

Aφου σου λεει το lean xtreme.....;)

alexis79
30-04-11, 13:31
Το εχω αγορασει θα τον χρησιμοποιησω σε κανα 10ημερο , αυτη τη στιγμη τελειωνω το SIDA της CNP και δεν ξερω αν μπορω να χρησιμοποιησω και τα δυο μαζι.
Σε κανα μηνα και κατι θα γραψω εντυπωσεις .

Polyneikos
30-04-11, 15:19
Οταν λετε να τα χρησιμοποιείτε μαζι,τι εννοείτε;Αντι να παρετε π.χ. 2 δόσεις Lipo6X ,να παρετε μια δοση Lipo και μια δοση κατι αλλο;Γιατι αν παρετε τις κανονικες δοσεις και από τα 2 ειναι too much..

alexis79
30-04-11, 17:28
Οταν λετε να τα χρησιμοποιείτε μαζι,τι εννοείτε;Αντι να παρετε π.χ. 2 δόσεις Lipo6X ,να παρετε μια δοση Lipo και μια δοση κατι αλλο;Γιατι αν παρετε τις κανονικες δοσεις και από τα 2 ειναι too much..

Εχεις δικαιο δεν το διευκρινησα..
Εννοουσα τις κανονικες δοσεις και απο τα δυο .2+2 SIDA 2+2 Lipo
Σε ευχαριστω για την απαντηση

deluxe
01-05-11, 01:39
2+2 sida; Καραμελες παιρνουμε;

Nico Cárdenas
01-05-11, 05:52
Aφου σου λεει το lean xtreme.....;)

:thumbup:

Polyneikos
01-05-11, 17:04
Εχεις δικαιο δεν το διευκρινησα..
Εννοουσα τις κανονικες δοσεις και απο τα δυο .2+2 SIDA 2+2 Lipo
Σε ευχαριστω για την απαντηση

Δεν επιταχύνεις την διαδικασία λιποδιαλυσης κατ΄αυτον τον τρόπο,αντιθετως διαταρασσεις πολλα συστηματα του οργανισμου με αρκετους κινδυνους,πχ νευρικο συστημα κτλ...Νομίζω ότι δεν ειναι ενδεδειγμενος τρόπος.
Anyway,ας παραμείνουμε ontopic εδω περα και να σχολιαζοπυμε ότι αφορα το Lipo6x,για τα υπόλοιπα υπάρχει τόπικ Λιποδιαλύτες (http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?8523-Λιποδιαλύτες)

Michaelangelo
02-05-11, 04:43
Παίδες διαφορές με το απλό Lipo6? Αποτελέσματα και συστατικά η μόνο στην τιμή;

beefmeup
03-05-11, 11:55
εκτος απο κατι λεπτομεριες στο τελευταιο blend τα δραστικα ειναι ιδια κ στα 2 κ στις ιδιες ποσοτητες.

Michaelangelo
03-05-11, 14:56
εκτος απο κατι λεπτομεριες στο τελευταιο blend τα δραστικα ειναι ιδια κ στα 2 κ στις ιδιες ποσοτητες.

Με λίγα λόγια αγορίνα, μου λες να πάρω το... απλό!!! (από το να δώσω 10ε παραπάνω για το Χ!). Έτσι;

Επί ευκαιρίας όμως δεν βλέπω να λέει συνεφρίνη στα συστατικά για το απλό ενώ άλλοι λέγανε ότι είχε!

Nico Cárdenas
04-05-11, 06:11
παιδιά πήγα σήμερα στα GNC να αγορασς ενα κουτί lipo6x και οι αθεοφοβοι μου είπαν πως η εταιρία σταμάτησε να το κυκλοφορεί :shock::shock:

Έχουν μόνο το black! αξίζει να συνεχίσω με black?

sofos
04-05-11, 10:28
παιδιά πήγα σήμερα στα GNC να αγορασς ενα κουτί lipo6x και οι αθεοφοβοι μου είπαν πως η εταιρία σταμάτησε να το κυκλοφορεί :shock::shock:

Έχουν μόνο το black! αξίζει να συνεχίσω με black?

μη το παιρνεις για πολυ καιρο το black γιατι επηρεαζει πολυ το θηροειδη,αν το πηρες ηδη μια φορα φτανει,ξανα σκεψου το δηλαδη...γιατι δε πηρες vpx meltdown?ειναι κ αυτος πολυ καλος λιποδιαλυτες εχει ποσες ουσιες μεσα +αυτες που χει το lipo 6x και αλλες που βοηθουν στο καψιμο λιπους κ δεν παιζει με το θυροειδη....

J.P.
04-05-11, 12:14
παιδιά πήγα σήμερα στα GNC να αγορασς ενα κουτί lipo6x και οι αθεοφοβοι μου είπαν πως η εταιρία σταμάτησε να το κυκλοφορεί :shock::shock:

Έχουν μόνο το black! αξίζει να συνεχίσω με black?


Δεν παίζει αυτό είναι το πιο δυνατό προϊόν τους..

Nico Cárdenas
05-05-11, 03:33
μη το παιρνεις για πολυ καιρο το black γιατι επηρεαζει πολυ το θηροειδη,αν το πηρες ηδη μια φορα φτανει,ξανα σκεψου το δηλαδη...γιατι δε πηρες vpx meltdown?ειναι κ αυτος πολυ καλος λιποδιαλυτες εχει ποσες ουσιες μεσα +αυτες που χει το lipo 6x και αλλες που βοηθουν στο καψιμο λιπους κ δεν παιζει με το θυροειδη....

Μάλλον αυτό θα κάνω, θα ρώτήσω βέβαια και τον personal. trainer μου και θα αποφανθώ.;)

Philippo$
15-05-11, 19:11
καλημερα!παιδια......

Θα ηθελα απο εσας την πολυτιμη βοηθεια σας....σκετικα με τον τροπο π πρεπει να παιρνω τα lipo 6x .....
1)πως πρεπει να ξεκινησω την ληψη ...
2)τις μερες π δεν κανω προπονηση τι πρεπει να παιρνω....
3)τις μερες που παω πρωι για προπονηση πως πρεπει να τα παιρνω??

Devil
15-05-11, 19:20
καλημερα!παιδια......

Θα ηθελα απο εσας την πολυτιμη βοηθεια σας....σκετικα με τον τροπο π πρεπει να παιρνω τα lipo 6x .....
1)πως πρεπει να ξεκινησω την ληψη ...
2)τις μερες π δεν κανω προπονηση τι πρεπει να παιρνω....
3)τις μερες που παω πρωι για προπονηση πως πρεπει να τα παιρνω??

Directions For Lipo 6x: Recommended Use To Burn Fat Fast: Start off with only 2 multi-phase capsules on your first two days (1 in the morning and 1 in the afternoon) and increase dosage by 1 multi-phase capsule every two days until maximum dosage of 4 multi-phase capsules per day is reached. From here on take 2 multi-phase capsules in the morning and an additional 2 multi-phase capsules in the afternoon. Do not exceed 4 capsules per day. Do not take within 6 hours of sleep.

For optimum results Lipo 6X should not be taken with meals. Consume at least 30 minutes before a meal. Lipo 6X is best used in cycles. The suggested Cycle length is 8 weeks followed by a 1 week break.

εγω θα ακολουθουσα αυτο που λεει η εταιρια...;)

Philippo$
15-05-11, 19:24
Ευχαριστω πολυ φιλε μ!!!
αλλα κολλαω σχετικα με αυτα:

1)τις μερες π δεν κανω προπονηση ποσα χαπια πρεπει να παιρνω....
2)τις μερες που παω πρωι για προπονηση πως πρεπει να τα παιρνω??

Devil
15-05-11, 19:26
Ευχαριστω πολυ φιλε μ!!!
αλλα κολλαω σχετικα με αυτα:

1)τις μερες π δεν κανω προπονηση ποσα χαπια πρεπει να παιρνω....

κανονικα οπως και τις μερες που πας...

2)τις μερες που παω πρωι για προπονηση πως πρεπει να τα παιρνω??

μια δοση πριν πας για προπονηση....

Philippo$
15-05-11, 19:29
ευχαριστω φιλε μου.......

pikos
16-02-12, 01:02
Ρώτησα σε άλλο θέμα για το black αλλά μάλλον είναι too much για μένα.

Το Lipo 6x μπορεί να χρησιμοποιηθεί με αερόβια αθλήματα ή ανεβάζει καρδιακή λειτουργία? Γενικά με καφέ δεν έχω πρόβλημα πίνω και σε 5 λεπτα κοιμάμαι αν είμαι κουρασμένος :green:

Devil
16-02-12, 07:33
Ρώτησα σε άλλο θέμα για το black αλλά μάλλον είναι too much για μένα.

Το Lipo 6x μπορεί να χρησιμοποιηθεί με αερόβια αθλήματα ή ανεβάζει καρδιακή λειτουργία? Γενικά με καφέ δεν έχω πρόβλημα πίνω και σε 5 λεπτα κοιμάμαι αν είμαι κουρασμένος :green:

λιγο πολυ ειναι και αυτος ο σκοπος του....

kokolakis
09-07-12, 13:38
το χρησιμοποιω κατι λιγοτερο απο βδομαδα, πολλα νευρα ομως πολυ παραπανω απο τα συνιθισμενα μου....

dj-thanos
14-08-12, 05:23
μου το πρότιναν σαν καλύτερο από το black.αν και το black είναι σε έλλειψη.Η διαφορά του μου είπαν είναι πέρα από το τελευταίο blend στο γεγονός ότι είναι κάψουλα μέσα σε κάψουλα.Αυτό λένε, σύμφωνα με αυτόν που μου το είπε, σου προσφέρει περισσότερες ώρες θερμογένεση άρα κατ επέκταση λειτουργεί περισσότερο.Επίσης ότι το black δεν ειναι τόσο δυνατό πλέον και τέλος το x βγήκε για να αντικαταστήσει το black γιατι επιρέαζε πολύ το θυρωειδή

panakos
14-08-12, 09:53
καλημερα!!!!το μπλακ οντως δνε ειναι τοσο δυνατο πλεον!!ουτε τοαπλο λιπο 6 ειναι πλεον καλο!
το λιπο 6χ δεν το εχω δοκιμασει αλλα εχω ακουσει καλα λογια απο φιλο!

dj-thanos
14-08-12, 18:27
να σου πω την αλήθεια το dyma burn extreme (dymatize) παίρνω τωρα.το 6χ το εδωσα σε ενα φίλο που ήθελε να χάσει λίπος αρκετό και απ ότι μου λέει και βλέπω έχει χάσει αρκετά σε λίπος.

mercy_
15-12-12, 16:29
σημερα τελειωνω το animal cuts....πιστευετε οτι ειναιθ καλυτερο αυτο? Εχει δουλεψει πανω σας? Ευχαριστω ;)