PDA

Επιστροφή στο Forum : Omega 3 (BioTech)



Chrisis
21-04-11, 15:40
24060

Fish oil provides dietary support for joint health along with DHA and EPA, these omega-3 fatty acids help support the cardiovascular system. Each capsule contains 1000mg of fish body oil. Providing:

EPA, which is important for the circulatory system.

24059
DHA, which is vital for a healthy heart and important for vision and brain cell functions.

Structural fatty acids DHA and EPA that make up a significant portion of gray matter in the brain.

Consumption of omega-3 fatty acids may reduce the risk of coronary heart disease.



εχει καποιος γνωμη για το συγκεκριμενο??

Lao
21-04-11, 15:44
Δεν βλέπω καμία διαφορά σε σχέση με τα περισσότερα ομοειδή προϊόντα.

180mg EPA, 120mg DHA, ένα γραμμάριο ψαρόλαδο στο κάθε softgel.

exkaliber
21-04-11, 15:46
δοκιμασε υγρα ιχθυελαια
συμφερουν περισσοτερο

Chrisis
21-04-11, 15:54
Δεν βλέπω καμία διαφορά σε σχέση με τα περισσότερα ομοειδή προϊόντα.

180mg EPA, 120mg DHA, ένα γραμμάριο ψαρόλαδο στο κάθε softgel.

στις οδηγιες λεει: as a dietary supplement, take one or two softgel capsules daily

αν παιρνω δυο καψουλες την μερα ειναι αρκετες?? επειδη καπου εβλεπα πως προτειναν 2 καψουλες 3 φορες την μερα :unsure:

φιλε exkaliber το πηρα ειδη γιαυτο ;)

Lao
21-04-11, 15:55
στις οδηγιες λεει: as a dietary supplement, take one or two softgel capsules daily

αν παιρνω δυο καψουλες την μερα ειναι αρκετες?? επειδη καπου εβλεπα πως προτειναν 2 καψουλες 3 φορες την μερα :unsure:

φιλε exkaliber το πηρα ειδη γιαυτο ;)

Με 2-3 softgels την μέρα είσαι ΟΚ. :thumbup:

Chrisis
21-04-11, 15:57
Με 2-3 softgels την μέρα είσαι ΟΚ. :thumbup:

εγινε νασε καλα φιλε μου :thumbup:

yiantheo
29-08-11, 17:58
καλησπερα πηρα σημερα αυτο το προιν και μου ειπε ο πωλητης ενα το πρωι και θα εισαι οκ. Εγω ομως με τα προιγουμενα που ειχα επερνα 5 την ημερα συμφωνα και με τη συμβουλη του devil να συνεχισω να παιρνω 5 κανονικα?