PDA

Επιστροφή στο Forum : Neurocore (Muscletech)



pizzass
25-04-11, 19:07
24098

24099

Πως το κοβετε? neurocore η νευροσπαστη? :green: Ειναι πολυ φρεσκο μυριζει εργαστηριο ακομα ! Εμενα παντως οσο το κοιταξα μου φανηκε αρκετα τουμπανακι..γραφει και ακριβως τις ποσοτητες..και δν εχει 172491 συστατικα στο μπλεντ οπως συνηθιζει η εταιρια :thumbup: Με τα 3 σκουπ τη φορα βγαζει γυρω στα 17 servings..με 2-34 με 1-51..

Υ.Γ. ο τυπος στη φοτο του σιτε για το προιον μ φρικαρε λιγο :green::green:

beefmeup
25-04-11, 19:09
στα 2 με 3 σκουπ μαλλον θα το δοκιμασω αυτο..
αλλα μετα οι δοσεις του πεφτουν επικυνδυνα κ δεν ξερω τι τιμη θα χει.

pizzass
25-04-11, 19:13
στα 2 σκουπ 34 εεε αντε νταξει..αλλα με 3 στα 17 σερβ...δν νομιζω να δωσουνε τιμη π θα συμβαδιζει τοσο με τα 3 οσο με το 1-2 σκουπ..

sofos
25-04-11, 19:22
bombe θα ναι στα 3 scoop λογικα

Devil
03-05-11, 14:46
στα 2 με 3 σκουπ μαλλον θα το δοκιμασω αυτο..
αλλα μετα οι δοσεις του πεφτουν επικυνδυνα κ δεν ξερω τι τιμη θα χει.

καλα το ελεγες εσυ αλλα εγω δεν σε πιστευα....

muscletech χωρις blend.... και με τοσο λιγα συστατικα.... περιεργα πραματα....:green::green::green:

jimmy007
03-05-11, 15:04
καλα το ελεγες εσυ αλλα εγω δεν σε πιστευα....

muscletech χωρις blend.... και με τοσο λιγα συστατικα.... περιεργα πραματα....:green::green::green:

:thumbup::thumbup::thumbup: :P:P
Δεν πρέπει να πολυσυμφέρει από πλευρά τιμής λογικά. Γιατί εγώ θα τα έφτανα τα 4 scoops άνετα....:P:P

sobral
31-05-11, 03:19
http://www.muscletech.com/products/neurocore/images/prd_neurocore_main_hdr.jpg

http://www.muscletech.com/products/neurocore/images/prd_neurocore_suppfacts.gif

να βάλω κι αυτό μια που βγήκαν μαζί με το άλλο κ μοιάζουν. Αυτό είναι pre. Που πήγαν τα μπλεντ που όλοι αγαπήσαμε ρε muscletech?χαχα:P αυτό πέρα από την πλάκα χωρίς το γεράνιο ή σε μικρότερη ποσότητα (προτιμώ καθόλου μιας και είναι απαγορευμένη ουσία) κάτι θα έλεγε πάντως.

Lao
31-05-11, 03:28
Και γαμώ τις συσκευασίες :green:

sobral
31-05-11, 03:34
Και γαμώ τις συσκευασίες :green:

έτσι. :thumbup: γι αυτό στο άλλο προϊόν έκανα το σχόλιο αυτό ''τραβάει...''

beefmeup
31-05-11, 13:46
για φαντασου..υπηρχε ηδη θεμα:green:

sobral
31-05-11, 14:04
για φαντασου..υπηρχε ηδη θεμα:green:

σόρρυ officer.....:unsure: είδα το άλλο προϊόν που δεν υπήρχε στην αναζήτηση και γι αυτό δεν έκανα αναζήτηση μιας κ βγήκαν μαζί..

sobral
31-05-11, 14:06
α!κ κάτι άλλο βλέπω και λες για 2 κ 3 σκούπ. Το γεράνιο δεν είναι σε τεράστια ποσότητα??επικίνδυνο μου φαίνεται σε τόσα σκούπ...

beefmeup
31-05-11, 14:09
συνηθως η καφεινη ειναι σε πολυ μεγαλυτερη ποσοτητα απτο γερανιο..
εδω εχουμε το αντιθετο..

πραγμα περιεργο,κ κατι μου λεει οτι το extract του γερανιου που εχουν,πρεπει να ειναι πολυ πιο χαμηλα standardised απο οτι δειχνει στο χαρτι..
αλλιως ειναι "θανατος":green:

sobral
31-05-11, 14:13
συνηθως η καφεινη ειναι σε πολυ μεγαλυτερη ποσοτητα απτο γερανιο..
εδω εχουμε το αντιθετο..

πραγμα περιεργο,κ κατι μου λεει οτι το extract του γερανιου που εχουν,πρεπει να ειναι πολυ πιο χαμηλα standardised απο οτι δειχνει στο χαρτι..
αλλιως ειναι "θανατος":green:

ακριβώς γι αυτό το λέω. Συνήθως είναι σε ποσότητα 50mg. Εδώ έχει 177μγ:shock: τσπ εγώ δεν θα το δοκίμαζα, κ ειδικά σε ποσότητα άνω του ενός σκούπ. Με αυτό θα βαράς κόσμο μιλάμε...:green:

Dreiko
31-05-11, 14:16
στα 3 σκουπ και κατι μπορει και αν με επιανε για τις πρωτες μερες....:turtle::turtle::P:P:P:green:

beefmeup
31-05-11, 14:16
στα 3 σκουπ και κατι μπορει και αν με επιανε για τις πρωτες μερες....:turtle::turtle::P:P:P:green:
ισα ρε γαργαντουα:P:P:P

pizzass
31-05-11, 14:37
λεω να το παρω απο χειμωνα :)

deluxe
31-05-11, 15:47
Τι ξερουμε τελικα για αυτη τη μορφη γερανιου; Ειναι επικινδυνη σε τετοια ποσοτητα; Μισο γραμμαριο ειναι αυτο!!

Devil
31-05-11, 20:15
Τι ξερουμε τελικα για αυτη τη μορφη γερανιου; Ειναι επικινδυνη σε τετοια ποσοτητα; Μισο γραμμαριο ειναι αυτο!!

και ενα 1γρ να βαλουν μεσα αν εχει χαμηλο % σε dmaa δεν κανει τιποτα...

TEFAAtzis
31-05-11, 20:29
ελα πειτε την αληθεια δεν το βγαλε η muscletech το προιον ε???:P

Αλαγη φιλοσοφιας λετε???Απο κει που χε τα 500 ματζουνια σε μικροποσοτητες να το κανει σε πολυ λιγοτερα και με αναγραφομενες τιμες???
Κατι δεν παει καλα

ska
31-05-11, 21:29
Αυτο το πραγμα που η muscletech αλλα και αλλες εταιρειες δεν αναγραφουν την ακριβη ποσοτητα του καθε συστατικου τι εξυπηρετει?Γινεται εσκεμμενα για να παραπλανησουν τους πελατες ή υπαρχει καποιος αλλος λογος?

TEFAAtzis
31-05-11, 22:27
Αυτο το πραγμα που η muscletech αλλα και αλλες εταιρειες δεν αναγραφουν την ακριβη ποσοτητα του καθε συστατικου τι εξυπηρετει?Γινεται εσκεμμενα για να παραπλανησουν τους πελατες ή υπαρχει καποιος αλλος λογος?

και το πρωτο που ειπες αλλα υποτιθεται και για να μην τους κλεψουν την πατεντα των συστατικων αλλες εταιρειες

tommygunz
31-05-11, 22:43
Ρε παιδιά, δεν παίζει να έχουνε βάλει κάποιο συστατικό που σε άλλα προϊόντα είναι βία 50mg σε 10πλάσια ποσότητα. Μάλλον θα ισχύει αυτό που λέει ο Devil από πάνω. Καλό φαίνεται πάντως...

Adinamos
21-08-11, 23:55
Παιδια το δοκιμασε κανεις αυτο να κανει κανενα μινι ριβιου ?:)

tas13
22-08-11, 01:47
το περνω εγω φιλε αλλα περιμενε ακομα λιγο γιατι το εχω παρει σε μολις 2 προπονησεις. θα πω τη γνωμη μου σε λιγες μερες για να ειμαι οσο πιο αξιοπιστος μπορω

sofos
22-08-11, 02:00
το περνω εγω φιλε αλλα περιμενε ακομα λιγο γιατι το εχω παρει σε μολις 2 προπονησεις. θα πω τη γνωμη μου σε λιγες μερες για να ειμαι οσο πιο αξιοπιστος μπορω

μεχρι στιγμης τσιτωμα κ ενεργεια στις προπονησεις σ εχει δωσει?

Adinamos
22-08-11, 02:48
το περνω εγω φιλε αλλα περιμενε ακομα λιγο γιατι το εχω παρει σε μολις 2 προπονησεις. θα πω τη γνωμη μου σε λιγες μερες για να ειμαι οσο πιο αξιοπιστος μπορω

:thumbup:

tas13
24-08-11, 17:58
λοιπον ήρθε η ώρα για ένα μικρό review. έχωντας την εμπειρία στα preworkout συμπληρώματα με hemo rage ultra con., jack 3d, c4, labrada stim-force και dark energy μπορώ να πω ότι αν και δεν πάω τη muscletech αυτό είναι το καλύτερο συμπλήρωμα που έχω δοκιμάσει αυτού του είδους. 1)στο θέμα πριξήματος είναι το καλύτερο πoυ έχω πάρει. 2) στο θέμα της ενέργειας δεν το λές και ότι πιο δυνατό αλλά εμένα μου αρέσει γιατι ούτε το τρέμουλο έχω όπως όταν έπερνα το hemo και δεν με κρασάρει καθόλου. 3) αν και δεν δίνω ιδιαίτερη σημασια στη γεύση για κάποιον που δίνει βαση σε αυτο καλύτερα μην το πάρει γιατι θα πάει χαμενο! :p σκέτη πικρίλα!

Adinamos
24-08-11, 18:22
Ωραιος. Για πες ποσα σκουπς επαιρνες? Φιλικο με το στομαχι:) ?
Και κατι αλλο: Που το βρηκες (στειλε μου πμ αν υπαρχει καπου αθηνα και ποσο)???

tas13
25-08-11, 01:05
3 σκουπ πέρνω που είναι και η ανώτερη δόση που προτείνει ο κατασκευστης. δυστύχως φίλε δεν ξέρω αν υπάρχει Ελλάδα. από αμερική το πήρα

nikosg7
04-11-11, 17:11
Καλησπερα να στε καλα ολοι ! Εγω μολις σημερα το παρελαβα το Neurocore δεν μπορω να σας πω με μια προπονηση αν οντως ειναι καλο αλλα μ αρεσε αρκετα.
Εχει ερθει και στην Ελλαδα για οποιον ενδιαφερεται κ η τιμη του ειναι προσιτη!!

average_joe
04-11-11, 19:01
και ενα 1γρ να βαλουν μεσα αν εχει χαμηλο % σε dmaa δεν κανει τιποτα...


@devil γιατι αυτο? :unsure:

ειχα την εντυπωση οτι το γερανιο χρειαζεται απλα στακαρισμα με καφεινη για να εχει effect.

Adinamos
05-11-11, 16:55
Καλησπερα να στε καλα ολοι ! Εγω μολις σημερα το παρελαβα το Neurocore δεν μπορω να σας πω με μια προπονηση αν οντως ειναι καλο αλλα μ αρεσε αρκετα.
Εχει ερθει και στην Ελλαδα για οποιον ενδιαφερεται κ η τιμη του ειναι προσιτη!!

Στειλε ενα λινκ φιλε να δω απο που το βρηκες.

deluxe
09-11-11, 20:08
λοιπον ήρθε η ώρα για ένα μικρό review. έχωντας την εμπειρία στα preworkout συμπληρώματα με hemo rage ultra con., jack 3d, c4, labrada stim-force και dark energy μπορώ να πω ότι αν και δεν πάω τη muscletech αυτό είναι το καλύτερο συμπλήρωμα που έχω δοκιμάσει αυτού του είδους. 1)στο θέμα πριξήματος είναι το καλύτερο πoυ έχω πάρει. 2) στο θέμα της ενέργειας δεν το λές και ότι πιο δυνατό αλλά εμένα μου αρέσει γιατι ούτε το τρέμουλο έχω όπως όταν έπερνα το hemo και δεν με κρασάρει καθόλου. 3) αν και δεν δίνω ιδιαίτερη σημασια στη γεύση για κάποιον που δίνει βαση σε αυτο καλύτερα μην το πάρει γιατι θα πάει χαμενο! :p σκέτη πικρίλα!Δινει καλυτερη φλεβικοτητα απο το C4; Λιγο απιθανο μου φαινεται.

nikosg7
09-11-11, 21:07
Eγω το χρησιμοποιω εδω και καποιες μερες κ νομιζω ειναι το κατι αλλο ! Εχω φοβερη ενεργεια κ καλα πρηξιματα ! Το συνδυαζω με το astravar και η αισθηση στην πρποπονηση ειναι τελειως διαφορετικη! Νομιζω οτι μαζι με το assault ειναι τα καλυτερα Prewo που κυκλοφορουν!!!

beefmeup
09-11-11, 21:09
Eγω το χρησιμοποιω εδω και καποιες μερες κ νομιζω ειναι το κατι αλλο ! Εχω φοβερη ενεργεια κ καλα πρηξιματα ! Το συνδυαζω με το astravar και η αισθηση στην πρποπονηση ειναι τελειως διαφορετικη! Νομιζω οτι μαζι με το assault ειναι τα καλυτερα Prewo που κυκλοφορουν!!!

φιλε αν θες κανε ενα μινι review για αυτο εδω..:toast:
Astravar (Top Secret Nutrition) (http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?16508-Astravar-%28Top-Secret-Nutrition%29&highlight=astravar)

beefmeup
26-12-11, 17:28
το εφερε το αηβοτανο..
τραγικα ακριβο,ουτε για πλακα...:thumbdown:

racingman
27-12-11, 14:24
κανενα λινκ απο ελληνικο σιτε βρηκατε τελικα?

Andreas C.
11-05-12, 13:07
Είπα να το δοκιμάσω μιας και μου φάνηκε καλό, με λίγα ουσιώδες συστατικά και γράφει σε τι ποσότητες είναι το καθένα:thumbup:

Σε γενικές γραμμές μου φάνηκε καλό αλλα περίμενα περισότερη ενέργεια αναλόγος συστατικών!
Το μεγαλήτερο του μειονέκτημα είναι το απίστευτο crash που έχεις μετά! Μου θύμισε το crash που είχα όταν έπαιρνα το Nano Vapor πριν πολλά χρόνια:shock:

Ενέργεια: 6/10
Πριξήματα και φλεβικότητα: 8/10
Συγκέντρωση: 7/10

Chrisis
14-08-12, 18:46
52476

εβγαλαν το γερανιο, νομιζω απαγορευτηκε και εβαλαν γιοχιμπινη...theanine και dmae δεν τα γνωριζω τι κανουν...τωρα καλυτερο απο το αρχικο δεν ξερω αν ειναι, εγω εχω το αρχικο με γερανιο και θα το δοκιμασω απο σεπτεμβριο ;)

iron maiden
15-08-12, 00:40
52476

εβγαλαν το γερανιο, νομιζω απαγορευτηκε και εβαλαν γιοχιμπινη...theanine και dmae δεν τα γνωριζω τι κανουν...τωρα καλυτερο απο το αρχικο δεν ξερω αν ειναι, εγω εχω το αρχικο με γερανιο και θα το δοκιμασω απο σεπτεμβριο ;)

πολυ καλο ,καλη γευση φρουτ πανσ ,καλη τιμη εφαμιλο του τζακ ισωσ και λιγο καλυτερα πριξηματα μαλλον λογο σιτρουλινης .στα 2 σκουπ η δωση οπως και το τζακ.α εχω την καινουργια εκδωση χωρισ το γερανιο ,η παλια ηταν λιγο καλυτερη μου εχουν πει .

sobral
16-08-12, 04:36
εδώ Ελλάδα φέρνουν ακόμη πιο ελαφριά έκδοση:unsure: :

ΔΙΑΤΡΟΦΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ:
Ανά δόση (4,3
γραμμάρια)

Βήτα αλανίνη 1067mg
L-κιτρουλίνη 1000mg
Κρεατίνη μονοϋδρική 1000mg
Εκχύλισμα Ginseng
(περιέχει 5%
ginsenosides) 167mg

Καφεΐνη άνυδρη 120mg
L-θεανίνη 50mg
Εκχύλισμα Rhodiola
rosea 33,40mg

review αύριο γιατί νυστάζω:green:
θετικό είναι;)

sobral
16-08-12, 22:35
Λοιπόν έχουμε και λέμε μετά από μίνι δοκιμή (το πήρα μισό-μισό με ένα φίλο έτσι για δοκιμή):

Στο 1σκουπ απολύτως τίποτα.
Στα 2σκουπ μια χαρά! αυξημένη αντοχή (κυρίως αυτό, δεν κουραζόμουν καθόλου μες στην προπόνα και ήθελα να συνεχίσω), τσιμπήματα παντού από την β-α, πολύ καλό focus.
Στα 2μιση έκανα σαν το κομπρεσέρ!:green: πρώτη φορά που τα τσιμπήματα ήταν σε σχετικά ενοχλητικό βαθμό αλλά no problem με αυτό.

δεν θα πω ότι είναι ό,τι πιο δυνατό από πλευράς διεγερτικών, μάλλον δεν προορίζεται για αυτούς που έχουν δοκιμάσει πιο advanced pre workout. Ικανοποιημένος έμεινα πάντως γιατί δεν με χαλούσε και μου έδινε ώθηση κ όρεξη για προπόνηση. Πολύ ωραία γεύση επίσης η fruit punch. Αυτό με το geranium ή/και τη yohimbine plus DMAE θα είναι πολύ καλό!:thumbup: Το έχω βρει κ σκέφτομαι να το πάρω αλλά δεν έχω αποφασίσει. Κρασάρισμα δεν ένιωσα σε καμία περίπτωση.

sofos
17-08-12, 00:21
Λοιπόν έχουμε και λέμε μετά από μίνι δοκιμή (το πήρα μισό-μισό με ένα φίλο έτσι για δοκιμή):

Στο 1σκουπ απολύτως τίποτα.
Στα 2σκουπ μια χαρά! αυξημένη αντοχή (κυρίως αυτό, δεν κουραζόμουν καθόλου μες στην προπόνα και ήθελα να συνεχίσω), τσιμπήματα παντού από την β-α, πολύ καλό focus.
Στα 2μιση έκανα σαν το κομπρεσέρ!:green: πρώτη φορά που τα τσιμπήματα ήταν σε σχετικά ενοχλητικό βαθμό αλλά no problem με αυτό.

δεν θα πω ότι είναι ό,τι πιο δυνατό από πλευράς διεγερτικών, μάλλον δεν προορίζεται για αυτούς που έχουν δοκιμάσει πιο advanced pre workout. Ικανοποιημένος έμεινα πάντως γιατί δεν με χαλούσε και μου έδινε ώθηση κ όρεξη για προπόνηση. Πολύ ωραία γεύση επίσης η fruit punch. Αυτό με το geranium ή/και τη yohimbine plus DMAE θα είναι πολύ καλό!:thumbup: Το έχω βρει κ σκέφτομαι να το πάρω αλλά δεν έχω αποφασίσει. Κρασάρισμα δεν ένιωσα σε καμία περίπτωση.

σε συγκριση με της muscle pharm το assault ποιο απ τα 2 θα προτιμουσες?γιατι αν θυμαμαι καλα το χες παρει αυτο της muscle pharm :green:

sobral
17-08-12, 02:07
σε συγκριση με της muscle pharm το assault ποιο απ τα 2 θα προτιμουσες?γιατι αν θυμαμαι καλα το χες παρει αυτο της muscle pharm :green:

:green: καλά θυμάσαι. Μου δίνεις ωραία πάσα γιατί ήθελα να μιλήσω για το neurocore συγκριτικά με το assault (αυτά έχω δοκιμάσει). Κοίτα παρ'ολο που είναι διαφορετικού στυλ οσον αφορά την ποσότητα ανα σκουπ, πιστεύω ότι μοιάζουν σε αυτά που προσφέρουν. Και με τα δύο ειδα αντοχή στην προπόνηση. Φλεβικότητα τρελή δεν είχα ποτέ, πρηξίματα νομίζω πολύ καλύτερα με το neurocore. Το περίεργο με το assault είναι ότι ενώ έχει 150μγ καφείνης/δόση ποτέ -μέχρι που τελείωσα το κουτί- δεν πήρα παραπάνω! Με έπιανε πολύ -απο πλευράς διεγερτικών- μες στην προπόνηση όλα οκ, αλλά ήταν long lasting η επίδραση κάτι που δεν μου άρεσε μετά. Με το παλιό δεν είχα ανάλογο θέμα. Δεν ξέρω ίσως ήταν συνεργαστική η δράση της καφείνης με τα υπόλοιπα που είχε. Σε αυτό ενώ ανέβασα κατά πολύ την δόση (220-275μγ caffeine!) με έπιανε μες στην προπόνηση αλλά σιγά σιγά έπεφτε η επίδραση, δεν ένιωθα αυτό το <άγχος> που μου έβγαινε με το assault για πολλές ώρες μετά. Tείνω προς το Neurocore έμεινα πιο ευχαριστημένος.

*σταθερά εκτός της πρώτης φοράς χρησιμοποιούσα 2σκουπ. Την τελευταία φορά έβαλα 2μιση. Δεν ήταν και πολλές οι φορές αφού το μοιραστήκαμε. Θα δω και στον φίλο πως θα του φανεί, που θα το ξεκινήσει σε λίγο.

Panos91
17-08-12, 13:23
Οντως εχει μονο 16euro ? Η κατι βρομαει? Βασικα δν ξερω και ποσο εμπιστο ειναι το site που το βρηκα..

the_trooper
17-08-12, 16:24
Αν το βρήκες στο πορτογαλλικό είναι έμπιστο.

Τσίμπησα την έκδοση του βοτανου με το γεράνιο, αλλά θα το ξεκινήσω τον Οκτώβρη. Σε σχέση με το c4 (από το οποίο ήμουν υπερευχαριστημένος) τι λέει;

koulis1212
27-08-12, 15:31
Mολις το πηρα για να το δοκιμασω και μόλις το άνοιξα είδα ένα συμπαγές πραμα...εχει συμβει σε κανεναν??
τι να κανω??

Andreas C.
27-08-12, 15:47
Να πάρεις το κομπρεσέρ και να αρχίσεις δουλειά :turtle: :turtle: :turtle:

Πέραν από την πλακα έγινε έτσι επειδή έπιασε υγρασία δεν είναι τίποτα απλός πρέπει να το σπάσεις αλλά αν το πήρες από ελλάδα να το επιστρέψεις πίσω και να σου δώσουν ένα που δεν είναι πέτρα :toast:

nikosg7
27-08-12, 15:48
ανακινησε το ... μπορει να χει πετρωσει λιγο αλλα δεν ειναι κατι αρκετα συμπληρωματα κατα καιρους θελουν λιγο κουνημα ... λογω συστατικων μπορει κ να πετρωνουν

Adinamos
01-09-12, 00:46
Nα πω και εγώ δύο λογάκια:
Πολύ καλό και αποδοτικό στα 3 σκουπ. Κυριολεκτικά αυξάνει την οφέλημη ώρα προπόνησης. Πολύ ενέργεια αλλά δυστυχώς μεγάλο crash όταν πάω σπίτι.
Γευση fruit punch.... Απαίσια, μη σας περάσει ποτέ απο το μυαλό.:thumbdown:

sobral
01-09-12, 01:10
Nα πω και εγώ δύο λογάκια:
Πολύ καλό και αποδοτικό στα 3 σκουπ. Κυριολεκτικά αυξάνει την οφέλημη ώρα προπόνησης. Πολύ ενέργεια αλλά δυστυχώς μεγάλο crash όταν πάω σπίτι.
Γευση fruit punch.... Απαίσια, μη σας περάσει ποτέ απο το μυαλό.:thumbdown:

εμένα πάλι που δεν είμαι και του fruit punch, η γεύση μου φάνηκε πολύ καλή ειδικά για pre.

giannis_ex
14-09-12, 22:16
Γευση φρουιτ παντς καταπληκτικη (:green:), στα 2 σκουπς ικανοποιητικο, αρκετα καλο πρηξιμο και αντοχη, επισης δεν παρατηρησα καποιο κρασαρισμα αργοτερα, ισως επειδη ειναι ακομα αρχη, παντως τις πρωτες φορες μπορω να πω οτι μου εκοψε και λιγο απο τον υπνο!

koulis1212
18-09-12, 19:06
Εγω που το δοκιμασα και μεχρι 3 scoops δεν ειδα τιποτα... το βρηκα προσφορα 19 ευρω και ειπα να το παρω...
(μπορει να οφειλεται οτι οταν το ανοιξα ηταν μια συμπαγη μαζα...)
η γευση fruit punch περνει 7/10

monster energy
19-09-12, 18:24
σίγουρα οφείλετε εκεί ..το jack3d της MT...περίπου...

spartan77
26-09-12, 09:31
να πω κ γω τα σχολια μου!
μ ενα σκουπ,ετσι κ ετσι δεν ειδα πολλα, στα 2+σκουπ ειχα πολυ καλη συγκεντρωση και ενεργεια στην προπονηση
καποια τσιμπιματα απο β.α. τα οποια δεν μ ενοχλουν καθολου εμενα
γευση πολυ καλη (fruit pants) αν και δεν με ενδιαφερουν και τοσο οι γευσεις γενικοτερα...
διαλυτοτητα9/10

γενικα πολυ καλο pre σου δινει πολυ καλο focus και ενεργεια την ωρα της προπονας! αφου τελειωνω το προγραμμα μου και θελω να το ξανακανω απο την αρχη:green:
κρασαρισμα δεν ειχα!

την επομενη φορα θα παραγγειλω την εκδοση με το γερανιο:weights:

beefmeup
20-10-12, 13:04
λοιπον το δοκιμασα αρκετες φορες,οποτε λογικα θα εχω ενα ασφαλες συμπερασμα στο αν με πιανει η οχι.
στα 2 σκουπ,δεν ειδα τπτ..
στα 3 σκουπ κ οταν ειμουν νυσταγμενος(ειχα ξυπνησει απο μεσημεριανο υπνο-λιωσιμο),με επιασε πολυ καλα..σαν να μην ειχα κοιμηθει καθολου,κ μου ειχε φυγει ολη η ζαβλακωμαρα..αρκετη ενεργεια που κρατησε κ μετα τη προπονηση..
πολλα τσιμπηματα απο την β-αλανινη..πολλα ομως,δεν το εχω ξαναπαθει αλλη φορα,αλλα ετσι κ αλλιως ειναι η πρωτη φορα που περνω κοντα 3μιση γρ απο αυτη με την μια.
διαλυτοτητα τελεια,κ αφηνει μονο λιγο σκονη απο την κρεατινη λογικα,σαν κοκκο στο ποτηρι.
γευση αθλια(grape,νομιζω ειναι)..πολυ φαρμακιλα.

απο πρηξιματα,μην περιμενετε κ τπτ..μονο για ενεργεια κανει κατι...γενικα ευχαριστημενος ειμαι,γιατι για ενεργεια το ειχα παρει ετσι κ αλλιως.

spartan77
20-10-12, 13:46
ακριβως αυτο:thumbup: σχεδον μηνα το χω και καθε φορα μου δινει πολυ καλο focus κ ενεργεια...
επισης το στακαρω και με γλυκερινη(φαρμακειου)

ποια εκδοση εχεις Beef? την ελληνικη η με το γερανιο?

beefmeup
20-10-12, 13:56
παντα με το γερανιο:green:
γιαυτο το ειχα παρει εξ αλλου..δεν ηξερα οτι παιζει κ ανευ γερανιου..

spartan77
20-10-12, 14:02
3 εκδοσεις εχω βρει γμτ...μια με γερανιο-μια με γιοχιμβινη και η ελληνικη που εχω τωρα

θα ναι πιο καλη με το γερανιο:thumbup: αυτο θα παρω κ γω μετα!:green:

panakos
22-11-12, 10:42
λοιπον...
2 εβομαδες χρηση....δοση στα δυο σκουπ..επιβεβαιωνω την φαγουρα λογω αλανινης αλλα μιλαμε γα πολυ φαγουρα σε μενα...
γενικα μου δινει μια ωθηση στην προπονηση και μια αντοχη ας πουμε του ενος σετ παραπανω η τωνμερικων επαληψεων παραπανω..
απο ενεργεια δεν μπορω να ξερω γιατι πινω και 2 καφεδες πριν παω για προπονηση...

τελικα αξιζει σαν δοκιμη το συγκεκριμενο
εχει απιστευτη διαλυτοτητα,αλλα για γευση δενμπορω να πω και τα καλυτερα...σαν τσιχλοφουσκα ειναι:green:

Chrisis
23-11-12, 13:14
εγω ειχα το αρχικο με γερανιο..εφτασα μεχρι κ 4 σκουπ :shock: και δεν μου εκανε τιποτα..δεν ξερω γιατι..:(

SOSTARAS
05-12-12, 11:25
πολυ καλο ....απλα...τσιταρισμα πολυ καλο δεν βλεπεισ την ωρα να πασ γυμ υπερενταση πολυ ....τσιμπιματα απο αλλανινη καλα στα 3 σκουπ δεν το συζυταμε.......λεσ και εχεισ βελονεσ παντου ....γευση πολυ μετρια !!!!διαλυτιικοτητα ποτε δεν το χτυπασ οπςσ την προτεινη για να μην κανει αφρο .αυτα

Dragonbreath
31-12-12, 15:50
Λοιπόν, μπορεί η muscletech,για κάποιους να είναι υπερεκτιμημένη,χωρίς ουσιαστικό λόγο,(προσωπικά μόνο 2 πράγματα έχω αγοράσει, και τα δύο, πάντως ήταν πολύ καλά), αλλά το neurocore, είναι ή μάλλον ήταν:( (οι εκδόσεις άνευ γερανίου,δεν είναι neurocore!), μιας και πλεον νομίζω πως δεν κυκλοφορει τουλάχιστον επίσημα, ένα από τα καλύτερα pre-workout, έχω αγοράσει!

Γεύση grape....χμμ..το μοναδικο άσχημο σε αυτο το προιον..χάλια, αλλά για άλλο λόγο το παίρνεις το pre!
διαλυτότητα, πολύ καλή.
Όλο το υπόλοιπο πακέτο πάντως, υποκειμενικά ήταν πολύ πολυ καλό.Στα 3 σκουπ, επάνω μου δούλεψε ΄τελεια, δινοντάς μου, πρηξίματα, συγκέντρωση, ενέργεια,όλα full!!Να συμπληρώσω, ότι ήταν το τελευταίο pre με γεράνιο που πήρα, μετα από συνεχόμενη λήψη 2,5 μηνών άλλων pre με γεράνιο(jack3d,rush,hemorage) και παρόλα αυτά, το ένιωσα ,πολυ περισσοτερο από τα πρηγούμενα!!
:thumbup:.Πολυ δυνατό προιον

moumia
01-01-13, 14:33
Ωραία απάντηση !
Αλλά , χωρίς το γεράνιο που βγαίνει τώρα αξίζει ή δεν αξίζει που δεν έχει το γεράνιο ???:unsure:

Dragonbreath
01-01-13, 15:01
Προσωπικά, δεν έχει πέσει στο ματι μου, κάποια version χωρις γεράνιο, απλά έχω διαβάσει εδω μέσα και έχω ακούσει απο έξω, ότι κυκλοφορει καποια -ες, χωρίς διμεθυμελαμίνη.

Αν όλα τα υπόλοιπα συστατικά μένουν ίδια, μάλλον παραμένει καλό συγκριτικά με άλλα, αλλα σίγουρα όχι τόσο καλό, όσο υπήρξε υποθέτω.

ελμερ
28-01-13, 00:16
Σε ενα τουλαχιστον μαγαζι του εξωτερικου που ειχε μεχρι πριν λιγες μερες την εκδοση με το γερανιο,εξαντληθηκε....δε νομιζω να υπαρχει αλλου....:welcome::welcome:

moumia
10-02-13, 16:19
Τελικά το πήρα , το δοκίμασα δηλαδή και πραγματικά γ@μ@ει !
έφτσα μέχρι τις 3 δόσεις κάποιες φορές ήταν ονειρεμένο !

Να πω ακόμα πως το έπαιρνα πρωί γτ απόγευμα δουλεύω, και να σας πω τσίμπαγα και Hydroxycut Hardcore Elite 2 χαπάκια
και ήμουν σε τεντωμένο σκοινί !:P

ArgoSixna
10-02-13, 16:53
Τελικά το πήρα , το δοκίμασα δηλαδή και πραγματικά γ@μ@ει !
έφτσα μέχρι τις 3 δόσεις κάποιες φορές ήταν ονειρεμένο !

Να πω ακόμα πως το έπαιρνα πρωί γτ απόγευμα δουλεύω, και να σας πω τσίμπαγα και Hydroxycut Hardcore Elite 2 χαπάκια
και ήμουν σε τεντωμένο σκοινί !:P

:turtle::shock:

moumia
12-02-13, 17:01
:turtle::shock:

Για δοκίμασε!;)

jannous44
13-02-13, 18:23
λοιπον το δοκιμασα αυτο. στο 1σκουπ που το επερνα δεν ειδα τπτ. στα 2 που το δουλευω τωρα. με τεντωνει μπορω να πω, focus αρκετα καλο , πρηξιματα τιποτα, απο ενεργεια αρκετα καλα... εκδοση με γερανιο.:thumbup: γευση fruit punch πολυ φαρμακιλα..

arnoldmitsos88
28-02-13, 12:26
καλό είναι σε θέμα δύναμης εκτός και αν είναι στο μυαλό δηλαδή το πίνεις και λες τώρα θα πάω να τα σηκώσω όλα..έπαιρνα 3 scoop έκανα προπόνηση μετά νύσταζα. από φλεβικοτητα, πρηξίματα και τσιμπήματα δεν με πιάσε τίποτα..

tgvtgv
09-03-13, 10:24
Το δοκίμασα και εγω, είναι όντως καλό.
Είμαι αρχάριος αλλά κατάλαβα ότι και αντέχεις και βάζεις κιλά στις μπάρες.

1,5 με 2 σκουπ καλά είναι.
για αποφυγή κρας μετά την προπόνηση παίρνω μια πρωτείνη μαζί με καφέ (θα ήθελα να μου πείτε αν κάνω καλα)

για τη γεύση; θυμίζει λιγο red-bull, αλλά μετά το φρουιτ παντσ, πιστεύω πως μπορώ πλεον να πιω νέφτι σε σφηνάκι :shock: το άρωμα του σκευασματος συγκρίνεται με λαδομπογιά!

αυτά για τωρα.
σε 2-3 εβδομάδες τα νεότερα.

RAMBO
10-03-13, 22:52
Λοιπον το πηρα,απο γευση εχω σταφυλι και ειναι πολυ καλη οσο για το αρωμα δεν παιζεται,διαλυτοτητα επισης πολυ καλη αλλα δεν θελει χτυπημα γιατι κανει σαπουναδα,με απλη αναδευση κ ειναι ετοιμο,στα 2-3 σκουπ ειναι κομπλε:weights:

ArgoSixna
11-03-13, 00:11
πολυ φαρμακιλα ΟΛΑ οσα εχω δοκιμασει βρομανε και απαισια γευση λες και πινεις και τσιμεντο μαζι... neuro, creacore + halo... το εχω βαλει στην ακρη το neuro για να το δωσω αλλου...

moumia
12-03-13, 12:11
πολυ φαρμακιλα ΟΛΑ οσα εχω δοκιμασει βρομανε και απαισια γευση λες και πινεις και τσιμεντο μαζι... neuro, creacore + halo... το εχω βαλει στην ακρη το neuro για να το δωσω αλλου...

γιατι να το δωσεις ;:unsure:

ArgoSixna
12-03-13, 16:43
γιατι την δευτερη φορα με πειραξε στο 1 σκουπ παντα

oldhiphop
16-03-13, 17:25
παιδια επιδει ξαχνω ενα προεξασκητικο να μου δινει μια καλη ενεργεια και συγκεντροση + καπια δυναμι. βρικα αυτο εδω στο *****
σχετικα πολυ φτηνο. οπιος θελει τσεκαρει τιμη απο το σιτε τους. αξιζει σαν πρε workout? επισεις η εκδοση που εχουν ειναι χωρις 1,3-Dimethylamylamine.
συμφερει? η να ψαξω για κατι αλο π.χ σουπερ παμπ? δεν θελω να παρω κατι πανακριβο

eli_din3
22-03-13, 21:51
Εγω το πηρα 2φορες.. και την δευτερη.. 1μιση δοση..και δεν με πιασε καμια.πφ

spartan77
22-03-13, 22:07
βαλτο στα 3 scoup....

eli_din3
22-03-13, 22:14
βαλτο στα 3 scoup....

Ειμαι κοριτσακι 50κατι κιλα κοντα εξηντα... 3 σκουπ? εισαι σιγουρος? :P

spartan77
22-03-13, 22:18
εχεις περιθωριο ακομα....δινει απο 1-3scoup...το φτασες στο 1.5 και δν ενιωθες....βαλτο 2.5...με 3....
κοριτσακι 50κατι κιλα και δν σ επιασε στο 1.5 :P

eli_din3
22-03-13, 22:20
εχεις περιθωριο ακομα....δινει απο 1-3scoup...το φτασες στο 1.5 και δν ενιωθες....βαλτο 2.5...με 3....
κοριτσακι 50κατι κιλα και δν σ επιασε στο 1.5 :P


τον φιλο μου τον πιανουν τα 2 σκουπ..ε ποσο αναισθητη πια...
ναι γενικα δεν με πιανει τιποτα..κ ειδικα καφεινη... πινω καφε ή red bull κτλ.. και μετα απο λιγο κοιμαμαι :P
θα το δοκιμασω στα 2,5 αν ειναι.ευχαριστω!

liveris
22-03-13, 22:31
στα 3σκουπ θα τελειωσει σε μια εβδομαδα:green:
ασε που ανεβαινουν αρκετα τα συστατικα για γυναικα..αφου δε σε επιασε οπως λες μαλλον δεν σου κανει γενικοτερα:welcome:

spartan77
22-03-13, 22:39
την κρεατινη που εχει μεσα στα 3 σκουπ ειναι 3γρ...πολυ λιγοτερο δηλαδη απο τα 5γρ που παιρνουμε σαν δοση
η β-αλα στα 3σκουπ ειναι νορμαλ δοση....εδω η anavite στις 3καπς σου δινει 1600μγ β-αλα....η καφεινη ειναι ειναι 360mg...δηλαδη 1μιση καψουλα καφεινης....δεν βλεπω να ειναι κατι πολυ ψηλα στα συστατικα.....και δεν τελειωνει γρηγορα..... στα 2.5 με 3 σκουπ...οι προπονητικες δοσεις με βγαζουν αρκετα ρε 22εμα ;) :welcome:


αλλο εαν δεν την πιανει το συγκεκριμενο...παιζει να ειναι κ αυτο ισως...

liveris
22-03-13, 22:44
ναι ρε σειρα αλλα για μας που ειμαστε 80 90 100 κιλα..για γυναικα 50 κιλων νομιζω οτι ειναι πολυ..:welcome:

Giannistzn
06-04-13, 14:53
Λοιπον, εχει μεινει λιγο ακομα αλλα ας γραψω ενα ριβιου.

Μιας και οι μερες μου ειναι λιγο απαιτητικες και φορτωμενες, ηθελα κατι για τσιτωμα στην προπονηση (1ο πρε που δοκιμαζω). Στο 1 σκουπ, τιποτα στα 2σκουπ παλι τπτ δεν καταλαβα, στα 3 κατι φανηκε να γινεται. Να τονισω οτι δεν ειναι η εκδοση με την yohimbine extract, dmae και creatine hcl, το πηρα απο ελληνικο μαγαζι και πρεπει να ειναι πιο παλια εκδοση μαλλον. Δεν ξερω τι ακριβως παιχτηκε, μετα το ειδα (δεν μιλαω για την παλια εκδοση με την 1,3 που εχει φαει μπαν).

Παμε λοιπον στα 3σκουπ. Αρκετα γλυκο και πολυ νερο για να το κατεβασω, 600-700μλ, εφερνε λιγο φουσκωμα στην προπονηση αλλα τεσπα. Μου δινει ενα μπουστ για να ξεκινησω, καποια μετρια ενταση, καλη διαθεση και να βγαλω καλη και ολοκληρωμενη προπονηση :green:

Αυτο που σιγουρα παρατηρησα ειναι οτι τελειωνα και ειχα ορεξη για 1-2 ασκησεις ή 1-2 σετ ακομα μεχρι που να μην τραβαω αλλο λογω εξαντλησης. Σε γενικες γραμμες μετριο προς καλο, δεν ξερω εαν θα το ξαναπροτιμουσα, ισως να ηθελα κατι πιο εντονο (junkie) :green:

Την β-αλανινη ποτε δεν την καταλαβα οσον αφορα τα τσιμπιματα που λενε οι περισσοτεροι..

moumia
08-04-13, 10:50
Ούτε εγώ δεν την έχω καταλάβει την β αλανίνη γιατί προφανώς μας δουλεύουν
δεν εξηγείται διαφορετικά.

Κάποιες φορές την παίρνω σκέτη και σε μικρότερη ποσότητα και καίγομαι !
Ενώ τώρα 3 δόσεις και τίποτα ;:shock:

ελμερ
19-04-13, 00:55
Σημερα τ απογευμα (κοιμομουν το μεσημερι) πηρα 1,5 scoop (την παλια εκδοση με το γερανιο).....με ξυπνησε,μου εφυγε η υπνηλια και εκανα δυνατη πλατη για 50 λεπτα,δε μου εκανε ορεξη να φυγω απ το γυμναστηριο....τσιμπηματα κτλ δεν ενοιωσα...μια χαρα....:thumbup::welcome:

peterpapei
10-05-13, 16:51
Καλησπερα σας, εχω δοκιμασει το neurocore οταν πεταξα το no Shotgun MHF-1, Λογω εντερικων διαταραχων. Μπροστα στο shotgun ειναι αστειο. Επινα το shotgun και σε μιση ωρα αν δεν ημουν γυμναστηριο αρχιζαν μυρμηγκιασματα πισω στον σβερκο στα χερια και στο προσωπο μου, πηγαινα ομως γυμναστηριο και κυριολεκτικα σκοτωνα ολα τα βαρη για να ηρεμησω. Δεν ειμαι φαν των νιτρικων αλλα με το shotgun εκανα τη δουλεια μου πααααρα πολυ καλα. Μετα πηρα το neurocore, ειχαν κανει κλασσικα φοβερο προμοτιον οποτε λεω κατσε να το παρω να δω τι θα γινει.. #$%ρια.. το πια καμια 20αρια φορες, ζητημα να με πιασαν οι 3 και αυτες χαλαρα. Υπηρχαν και φορες που το ειχα παρει και κατι τυχαινε και δεν πηγαινα γυμναστηριο, καμια παρενεργεια, σαν να ειχα πιει γκαζοζα. με το shotgun αν εκανες το λαθος να το πιεις και δεν πηγαινες γυμναστηριο, πηγαινες νοσοκομειο.

ArgoSixna
21-11-13, 16:08
πηρα 3 σκουπ , στο 5λεπτο τσιμπηματακια :)

φευγω παω για προπονηση με πολυ ενεργεια και καμια ενοχληση στο στομαχι :thumbup::thumbup::clap::clap:

ArgoSixna
21-11-13, 18:08
νταξ καλη φάση έκανα γύρω στην 1:30 ωρα προπονηση και μετα εφυγα .

Ελαχιστο πρηξιμο , ισως να μου εδωσε λιγη παραπανω δυναμη . Τα διεγερτηκα εκαναν την δουλεια τους ομως :turtle::turtle:

ArgoSixna
21-11-13, 19:00
κρασαρισμα , καιρο ειχα να το παθω... ειχα βεβαια και αποχη απο νιτρικα τωρα τελευταια

G.Badoo
02-12-13, 01:20
το εχω παρει 2 φορες..απ τα καλυτερα νιτρικα κατα την γνωμη μου..απιστευτη γευση και κυριως φοβερη δυναμη και πρηξιμο..το συνιστω ανεπιφυλακτα!!

Nassos13
27-12-13, 18:28
στα 2 με 3 σκουπ μαλλον θα το δοκιμασω αυτο..
αλλα μετα οι δοσεις του πεφτουν επικυνδυνα κ δεν ξερω τι τιμη θα χει.

Τι ενοεις παφτουν επικυνδηνα..; οτι σε πιάνει υπνηλία..;; γιατι εμενα με πιάνει που και που..;; προχθες που πηρα 3 είμουνα σαν να είχα παει την δόσει μου..το βραδακι που βγήκα..αλλα μου μένει φλεβίτιδα..

Nassos13
27-12-13, 18:39
Λοιπόν έχουμε και λέμε μετά από μίνι δοκιμή (το πήρα μισό-μισό με ένα φίλο έτσι για δοκιμή):

Στο 1σκουπ απολύτως τίποτα.
Στα 2σκουπ μια χαρά! αυξημένη αντοχή (κυρίως αυτό, δεν κουραζόμουν καθόλου μες στην προπόνα και ήθελα να συνεχίσω), τσιμπήματα παντού από την β-α, πολύ καλό focus.
Στα 2μιση έκανα σαν το κομπρεσέρ!:green: πρώτη φορά που τα τσιμπήματα ήταν σε σχετικά ενοχλητικό βαθμό αλλά no problem με αυτό.

δεν θα πω ότι είναι ό,τι πιο δυνατό από πλευράς διεγερτικών, μάλλον δεν προορίζεται για αυτούς που έχουν δοκιμάσει πιο advanced pre workout. Ικανοποιημένος έμεινα πάντως γιατί δεν με χαλούσε και μου έδινε ώθηση κ όρεξη για προπόνηση. Πολύ ωραία γεύση επίσης η fruit punch. Αυτό με το geranium ή/και τη yohimbine plus DMAE θα είναι πολύ καλό!:thumbup: Το έχω βρει κ σκέφτομαι να το πάρω αλλά δεν έχω αποφασίσει. Κρασάρισμα δεν ένιωσα σε καμία περίπτωση.

Εγώ πέρνω 2 τίποτα..αντοχή..3 επιειδη αργισα λιγο χθες ενιωσα τσιμπιματάκια στα χερια..κατατάλα τι να πω..ενα pump της warior lab που είχα παρει ενα φακελάκη το κεφαλι μου ήταν χαλια αφου ξαπλωσα μολις γυρησα απο πριξιμο τελειο αφου ολλες οι φλεβες μου είχαν πεταχτει αλλα τι να πω καλυτερο το neuro αν και μετα την προπονηση 1-2 ωρες ειμαι μερικες φορες λες και έχω πάρει τη δόσει μου..:P

RAMBO
28-12-13, 00:10
Τι ενοεις παφτουν επικυνδηνα..; οτι σε πιάνει υπνηλία..;; γιατι εμενα με πιάνει που και που..;; προχθες που πηρα 3 είμουνα σαν να είχα παει την δόσει μου..το βραδακι που βγήκα..αλλα μου μένει φλεβίτιδα..

Εννοει στο ποσο θα σου κραταει το συμπληρωμα

GymSte
29-08-14, 20:19
Παιδιά μετά από ένα μηνα αποχης από pre-workout (FRENZY), είπα να ξαναρχίσω κάτι καινούριο για μένα και διαφορετικό (κλασσικά) από την συνταγή του προηγουμενου που έπινα. Έτσι πήρα το Neurocore που αν και κλασσικό πλέον δεν έτυχε να το δοκιμάσω ποτε. Μόλις το πήρα στα χερια μου λοιπόν, όμως έχω θέμα για το κατά ποσο είναι original. Βασικά από το site που αγοράζω όλα είναι originals και μια χαρά, το εμπιστεύομαι, δεν είχα ποτε πρόβλημα. Απλά δεν ξέρω, το κουτί του μου φαίνεται πολύ cheap σε σχέση με τα αλλα τα γυαλιστερά με το ωραίο printing, ούτε έχει ζελατίνη στο πώμα, έτσι μου μπήκε η ιδέα ότι ίσος κάτι να μην πάει καλά. Να πω ότι παρήγγειλα το νέο Neurocore που είναι 50 servings αντί για 45, η συνταγή όμως δεν άλλαξε απότι είδα. Ορίστε εικόνες:

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=86946&stc=1

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=86950&stc=1

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=86948&stc=1


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=86951&stc=1


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=86949&stc=1

http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=86947&stc=1

andreasaxo
30-08-14, 08:42
http://forum.bodybuilding.com/showthread.php?t=139215453

GymSte
30-08-14, 13:22
Το συγκεκριμένο το είδα ενώ έψαχνα χτες online. Όμως είναι από το 2011, εγώ το νέο πήρα. Τελοσπάντων, μάλλον είναι original, απλά οι συσκευασίες των νέων pre-workout που αγόραζα με καλομάθαν.

sobral
30-08-14, 15:00
Σου ανεβάζω φωτογραφίες από το δικό μου, που όμως το είχα πάρει μόλις είχε πρωτοβγει από την γνωστή αλυσίδα που φέρνει την εταιρία. Πάνε δηλ. κάτι χρονάκια, μπορεί κ να έχει αλλάξει σε ορισμένα σημεία. Δεν ξέρω αν σε βοηθάει, αλλά τσέκαρε τις:

86967

86968

86969

86970

86971

GymSte
30-08-14, 18:55
Πάνω-κάτω ίδιο φτηνιάρικο κουτί μου φαίνεται :P. Έχουν τις διαφορες τους αλλα έχουμε διαφορα 2 χρονια όπως λες. Βασικά αυτό που με έκανε να πιστεύω ότι είναι fake είναι το φτηνιάρικο κουτί και printing που έχει... είχα συνηθίσει με πιο καινούρια pre-workouts. Άμα δουλεύει όμως ποιος νοιάζεται για την συσκευασία, απλά την περίμενα πιο shiny:). Όπως και να έχει, ευχαριστώ για τις φωτογραφίες φιλε.:thumbup:

capo
03-10-14, 21:00
παιδια ξερει κανεισ αν υπαρχει ακομα το ΓΕΡΑΝΙΟ στην ευρωπαικη εκδοση? θα το παρω αυριο και θελω να ξερω, αν δεν εχει δε θα το παρω και θα παρω το superpump max

beefmeup
03-10-14, 22:11
η εκδοση που λες δεν υπαρχει πουθενα πλεον εδω κ χρονους..

Polyneikos
08-10-16, 14:51
Η εκδοση με γιοχιμπίνη , μπομπα:P
Επεσε στα χερια μου απο σπόντα πρόσφατα η Αμερικάνικη έκδοση.:weights: