PDA

Επιστροφή στο Forum : ForMass (Dorian Yates)



Madd_Chadd
25-04-11, 22:22
Σκεφτομαι να το παραγγειλω και θα ηθελα να ρωτησω τη γνωμη σας.Επισης να ρωτησω αν καποιος απο τη σελιδα το φερνει στην Ελλαδα.Eυχαριστω πολυ!!;)

http://www.ultrabody.co.uk/images/products/formass.jpg
http://www.dorianyatesonly.com/wp-content/uploads/formass_label.jpg

* Container Size: 2250g
* Serving Size: 2 scoops (75g)
* Servings Per Container: 30
* Total Calories: 340
* Protein: 25g
* Total Carbohydrates: 44g
o Sugars: 3g
o Dietary Fibre: 3g
* Fat: 7g
o Saturates: 0.5g
* Sodium: 390mg
* Potassium: 170mg

Directions For Use

* Add 4 scoops of Formass (supplies 50g of protein) to cold water and mix to the desired consistency in a blender or shaker cup.

noz1989
25-04-11, 23:57
ειναι απο τις λιγες ''οκγου'' που θα επαιρνα!

beefmeup
26-04-11, 00:11
αν κρινω απτην TEMPRO θα μου αρεσει,αλλα εχω μια ενταση οσον αφορα την πρωτεινη με waxy για υ/α..
καλυτερα να ειχε μονο βρωμη μεσα,εστω κ παραπανω μαλτο.

savage
26-04-11, 02:36
γιατι ρε διονυση?:unsure:

Madd_Chadd
26-04-11, 04:44
οποτε μεχρι στιγμης συμφωνείτε να τη παρω :unsure:
Είμαι 1.87 υψος,96 κιλα και τη θελω για να περνω 4 δοσεις τη μερα και να συμπληρώνω 10 γευματα.

beefmeup
26-04-11, 13:23
γιατι ρε διονυση?:unsure:

μωρε το waxy αδειαζει απτο στομαχι πιο γρηγορα απτην whey,κ αν τα παρεις μαζι δεν ειναι κ οτι καλυτερο..
θα βαρυστομαχιασεις κ μαλλον θα καθυστερησεις κ την αποροφηση της προτεινης απτο κοκομπλοκο που θα γινει εκει μεσα.

ασε που αυτο,οπως κ η tempro εχει πρωτη πηγη miscelar casein,οποτε ποιος ο λογος για waxy μεσα?

γιαυτο λεγαμε ρε συ κ τις προαλες,το waxy κανα 20 λεπτο πριν την πρωτεινη..
με τα αμινο δεν ισχυει το ιδιο γιατι φευγουν ολα μαζι με το waxy.

pizzass
26-04-11, 15:19
και γω αυτο κανω με waxy δλδ πινω 20-30' μετα απ αυτο την πρωτεινη..αλλα ρε σεις δν θα το ειχανε σκεφτει αυτο οταν εφτιαχναν τη φορμουλα?! :unsure:

amateur666
26-04-11, 15:38
αλλα ρε σεις δν θα το ειχανε σκεφτει αυτο οταν εφτιαχναν τη φορμουλα?! :unsure:

+1

beefmeup
26-04-11, 19:34
και γω αυτο κανω με waxy δλδ πινω 20-30' μετα απ αυτο την πρωτεινη..αλλα ρε σεις δν θα το ειχανε σκεφτει αυτο οταν εφτιαχναν τη φορμουλα?! :unsure:

αυτο ρωτα το σε κατι formulators εταιριων,που βαζουν μαζι ενα σωρο πραγματα που δεν θα πρεπε για το εφε..

Madd_Chadd
26-04-11, 21:36
beef και υπολοιποι επειδη δε ξερω τι ειναι το waxy και καταλαβαινω ελαχιστα απο τα συστατικα που αναφερετε,ειναι καλη για αντικατασταση γευματος η θα προτεινατε κατι αλλο?:unsure:

Dreiko
26-04-11, 21:39
beef και υπολοιποι επειδη δε ξερω τι ειναι το waxy και καταλαβαινω ελαχιστα απο τα συστατικα που αναφερετε,ειναι καλη για αντικατασταση γευματος η θα προτεινατε κατι αλλο?:unsure:

δες εδω...

http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?7081-Waxymaize-%CE%AE-Vitargo-%CE%AE-%CE%9C%CE%B1%CE%BB%CF%84%CE%BF%CE%B4%CE%B5%CE%BE%CF%84%CF%81%CE%AF%CE%BD%CE%B7-%CE%94%CE%B5%CE%BE%CF%84%CF%81%CF%8C%CE%B6%CE%B7

Madd_Chadd
26-04-11, 22:28
Ευχαριστω πολυ dreiko με καλυψες με το λινκ.:thumbup:
Θα το παρω απλα να ρωτησω αν καποιος το εχει στο μαγαζι του Ελλαδα για να μη πληρωνω διπλασια μεταφορικα.:bowdown:

pizzass
27-04-11, 13:21
ναι ρε συ beef αλλα υποτιθεται οτι η εν λογω εταιρια εχει και μια Α αξιοπιστια μπορουμε να πουμε με βαση αλλα προιοντα της..εγω παντως ψηνομαι να το δοκιμασω..

Madd_Chadd
27-04-11, 21:40
Ο γυμναστης μου ειπε πως ειναι καλη για πρωι και βραδυ πριν κοιμιθεις διοτι σου δινει ενεργεια και τρεφεσαι για 4 ωρες.Δεν ειναι για αμεσως μετα τη προπονηση μου ειπε.;)

sofos
27-04-11, 21:56
Ο γυμναστης μου ειπε πως ειναι καλη για πρωι και βραδυ πριν κοιμιθεις διοτι σου δινει ενεργεια και τρεφεσαι για 4 ωρες.Δεν ειναι για αμεσως μετα τη προπονηση μου ειπε.;)

και γιατι δε παιρνεις μια πολλων πηγων κ να προσθετεις βρωμη? :unsure:

Madd_Chadd
27-04-11, 22:19
και γιατι δε παιρνεις μια πολλων πηγων κ να προσθετεις βρωμη? :unsure:

Οπως πχ?Δωσμου καμια προταση να τη μελετησω μαν!!!;)

sofos
27-04-11, 23:20
Οπως πχ?Δωσμου καμια προταση να τη μελετησω μαν!!!;)

εχει πολλες πχ tempro,myo fusion,dymatize elite xt,dymatize elite fusion 7,bsn syntha,reflex peptide fusion,phd pharma blend 6hr,nutrex Muscle Infusion Black,cnp ProPeptide κ αλλες πολλες....αυτες ειναι οι πιο γνωστες....

Madd_Chadd
28-04-11, 20:18
εχει πολλες πχ tempro,myo fusion,dymatize elite xt,dymatize elite fusion 7,bsn syntha,reflex peptide fusion,phd pharma blend 6hr,nutrex Muscle Infusion Black,cnp ProPeptide κ αλλες πολλες....αυτες ειναι οι πιο γνωστες....

Ευχαριστω σοφε απο αυτες μου κανει η myofusion απο αυτα πουα διαβασα τουλαχιστον.:thumbup:

Αλλα θα παραγγειλω και την formass για να τη δοκιμασω.;)

sofos
28-04-11, 21:52
Ευχαριστω σοφε απο αυτες μου κανει η myofusion απο αυτα πουα διαβασα τουλαχιστον.:thumbup:

Αλλα θα παραγγειλω και την formass για να τη δοκιμασω.;)

ναι η μυο ειναι απ τις καλυτερες :green:

ironjimis
03-03-14, 22:50
χαλια μακρια. εγω που την δοκιμασα ξενερα. ολο αερια ειχα. γευση καλη διαλυτοτητα καλη αλλα απο αερια αστα να πανε.