PDA

Επιστροφή στο Forum : Need 2 Sleep (Need To Build Muscle)



deluxe
26-04-11, 15:57
Λετε να βοηθαει στο να κοιμασαι γρηγοροτερα; Παιρνω το somadrol αυτο το διαστημα, καμμια φορα με zma και μελατονινη, αλλα και παλι δε βλεπω και καμμια προκοπη. Αν ειμαι κουρασμενος θα κοιμηθω. Παντως οι ποσοτητες ειναι ικανοποιητικες, ειδικα στην μελατονινη που αρκετοι παιρνουν κατω απο mg.

http://www.predatornutrition.com/prod_images_blowup/need2sleep.jpg
http://oi52.tinypic.com/2qu2akk.jpg


Αν ξυπνησω αργα το μεσημερι, οσο και να κουραστω, δε προκειται να κοιμηθω μετα νωρις το βραδυ..

Πιστευω οτι συμπληρωμα που να σε ριχνει σε υπνο, δε υπαρχει, εκτος απο τα υπνωτικα. Τα αλλα απλως βοηθανε να εχεις βαθυ και ξεκουραστο υπνο. Τι λετε;

exkaliber
26-04-11, 17:09
κοιμησου λιγοτερες ωρες

κοψε τον καφε ή ελατωσε ΑΡΚΕΤΑ την καφεινη

sTeLaKoS
26-04-11, 17:26
κοιμησου λιγοτερες ωρες

κοψε τον καφε ή ελατωσε ΑΡΚΕΤΑ την καφεινη

Φιλαράκο εδώ νομίζω πως είναι το πρόβλημα. Από πέρσι έχεις ταράξει τον οργανισμό σου με stims, που να κοιμηθείς.
Άσε τα αντίμετρα και βρες το πρόβλημα.

Ontopic τώρα, για το προιόν δεν έχω άποψη, δεν έχει χρησιμοποιήσει ποτέ κάτι τέτοιο.

Nio
26-04-11, 19:35
To 5-HTP αυξάνει τα επίπεδα της ελεύθερης σεροτονίνης.

Σκέψου πως, είναι κάτι που πλησιάζει τη δράση των αναστολέων επαναπρόσληψης της προαναφερθήσης.
Call me antidepressants.

So, έχε στο μυαλό σου πως μπορεί να παρουσιάσεις μειωμένη libido.

Και ταπεινή μου συμβουλή: πρόσεξε την καφεϊνη και γενικά τα διεγερτικά.
Κάνε μια αποχή για 10 μέρες από stims(of course, count caffeine in).
Αν ακόμη έχεις προβλήματα με τον ύπνο, τότε πάρε το συγκεκριμένο/παρόμοιο προϊόν.

Eddie
26-04-11, 19:45
Μιλαμε ειμαστε τελειως χαιβανια..(γενικα μιλαω).Παιρνουμε ενα σωρο ουσιες για να ταραξουμε το ΚΝΣ και μετα τρεχουμε να μαζεψουμε τα σπασμενα.Ολα γινονται με χαπια και σκονες,ακομα και οι βασικες λειτουργιες του οργανισμου.

Με γεια μας..


Υ.Γ. Εγω ντελουξ δε θα το πλησιαζα,6mg μελατονινη ποσο μαλιστα σε συνδιασμο με τρυπτοφανη (για την αλλη την παπαροριζα δε μιλαω) μου φαινονται λιγο overkill.

steg
26-04-11, 23:25
Eddie
Μιλαμε ειμαστε τελειως χαιβανια..(γενικα μιλαω).Παιρνουμε ενα σωρο ουσιες για να ταραξουμε το ΚΝΣ και μετα τρεχουμε να μαζεψουμε τα σπασμενα.

:bowdown:

deluxe
27-04-11, 00:50
Το θεμα ειναι οτι ακομα και χωρις καφεϊνη, παλι δε μπορω να κοιμηθω. Εξηγω.

Δουλευω βραδυ, παω σπιτι 7 το πρωι και κοιμαμαι στις 8. Ξυπναω κατα τις 4 το απογευμα. Δλδ 8ωρο. Μετα την επομενη δουλευω πρωι, οποτε πρεπει να ξυπνησω στις 4.30 για να ετοιμαστω! Ελα ομως που δε γινεται να κοιμηθω με τιποτα! Το πολυ να κοιμηθω 1 ωριτσα! Και πολλες φορες πηγαινω και γυμναστηριο, και φυσικα σε αυτες τις περιπτωσεις δε παιρνω καθολου διεγερτικα..

Το αποτελεσμα να πηγαινω αϋπνος στη δουλεια, να πηγαινω σπιτι 4 ωρα, δλδ κλεινω 24ωρο αϋπνος και μετα ξεραινομαι στον υπνο και παει λεγοντας!

Οποτε με λιγα λογια βιολογικο ρολοϊ τις περισσοτερες φορες δεν υφισταται! Η δουλεια με καταστρεφει οχι τα διεγερτικα που τυχον παιρνω.

Αυτα τα ολιγα για εμενα.

Eddie
27-04-11, 01:30
Ωχχχχχ...καταλαβα,μανικι η υποθεση!!!Στη θεση σου θα κοιμομουν λιγοτερο,δλδ αν κοιμασαι στις 8 το πρωι ξυπνα στις 1-2 το μεσημερι,καλυτερα ειναι απ το να αργεις να ξυπνησεις και μετα να προσπαθεις να κοιμηθεις νωρις.

Την εχω παθει κι εγω πολλες φορες ετσι επειδη με τη δουλεια μου (φορτηγο) τυχαινει να γυρισω τη μια μερα να ξυπνησω στις 10 το πρωι και την αλλη να θελω να ξυπνησω στις 2-3 τα ξημερωματα.Ε μερικες φορες δε κοιμαμαι καθολου,καλυτερα ειναι.

Το συμπληρωμα παντως μου φαινεται αρκετα δυνατο.

deluxe
27-04-11, 02:17
Τωρα τελευταια κανω αυτο που λες, δλδ κοιμαμαι 4-6 ωρες το πρωι και αλλες 2-4 το βραδυ, οποτε καπως παλευεται..

Και το phenibut πρεπει να κανει δουλεια. Το εχει δοκιμασει κανεις;

Eddie
27-04-11, 03:25
Τωρα τελευταια κανω αυτο που λες, δλδ κοιμαμαι 4-6 ωρες το πρωι και αλλες 2-4 το βραδυ, οποτε καπως παλευεται..

Και το phenibut πρεπει να κανει δουλεια. Το εχει δοκιμασει κανεις;

Το phenibut εχω μαθει οτι κανει πολυ καλη δουλεια,αλλα κι αυτο οπως το gaba,μελατονινη,τρυπτοφανη κλπ απ οτι λενε καλο ειναι να μη τα παιρνουμε καθε μερα παρα μονο οταν υπαρχει αναγκη γιατι συνηθιζει ο οργανισμος.

deluxe
27-04-11, 19:11
Εχεις δικιο, μελατονινη παιρνω μονο σε αυτες τις ειδικες περιπτωσεις, δλδ απο 0-2 φορες την εβδομαδα. ZMA σχεδον καθε βραδυ και το somadrol, αλλα τελειωνει τωρα και σκεφτομαι καποιο αλλο καλυτερο.

kutsup
28-04-11, 08:02
Το phenibut δεν είναι υπνωτικό. Άγχολυτικό θα έλεγα καλύτερα. Αν δηλαδή δεν νυστάζεις δεν πρόκειται να σου κάνει τίποτε. Αν όμως κοιμηθείς θα κάνεις βαθύτερο από το συνηθισμένο ύπνο. Αυτό έχω παρατηρήσει τουλάχιστον στον εαυτό μου.

Marine
28-04-11, 20:34
deluxe μονο συμπληρωμα για να χεζεις δεν εχεις παρει φιλε..


η εχεις παρει και μας το κρυβεις?

sofos
30-04-11, 23:36
deluxe μονο συμπληρωμα για να χεζεις δεν εχεις παρει φιλε..


η εχεις παρει και μας το κρυβεις?

αχαχαχαχαχααχαχαχααχ περα απ την πλακα υπαρχουν κ τετοια :green::green: :turtle::turtle:

deluxe
01-05-11, 01:32
deluxe μονο συμπληρωμα για να χεζεις δεν εχεις παρει φιλε..


η εχεις παρει και μας το κρυβεις?Εχω και απο αυτο φιλε μου. Ολα χρειαζονται. Ολα τα εχω, εκτος απο συμπληρωμα για καλο κρεβατι, που εχετε ολοι σας. ;)

sofos
01-05-11, 01:38
Εχω και απο αυτο φιλε μου. Ολα χρειαζονται. Ολα τα εχω, εκτος απο συμπληρωμα για καλο κρεβατι, που εχετε ολοι σας. ;)

χαχαχαχαχαχαχ :bowdown::bowdown: θεος :green::green:

Marine
01-05-11, 09:56
Εχω και απο αυτο φιλε μου. Ολα χρειαζονται. Ολα τα εχω, εκτος απο συμπληρωμα για καλο κρεβατι, που εχετε ολοι σας. ;)

Ε κοιτα εκτος απο κρεατινη και πρωτεινη δεν εχω τιποτα αλλο...αλλα για να λες εσυ κατι παραπανω θα ξερεις :thumbup: