PDA

Επιστροφή στο Forum : Lipotox (Cambridge Pharmaceuticals)



Kolorizos
28-04-11, 17:03
παιδια λεω για το το lipotox εχει δοκιμασει κανεις?????????????,επισεις δεν μπορω να βρω συστατικα πουθενα

24173

Triumph
28-04-11, 17:10
παιδια λεω για το το lipotox εχει δοκιμασει κανεις?????????????,επισεις δεν μπορω να βρω συστατικα πουθεναhttp://www.athenspharmacy.com/photos/2008020891225lipotox%20a%20copy.jpg

φίλε μου με μια λέξη θα το χαρακτηρίσω. ΑΠΑΤΗ

sofos
28-04-11, 17:12
μ*λ*κιες των φαρμακειων που τις πουλανε και πανακριβα λολ

thanasis76
17-05-11, 15:32
παιδια πριν 2 μερες τελειωσαν οι ελαφρoi λιποδιαλυτες που ειχα και πηρα ενα κουτι LIPOTOX να δοκιμασω...
δεν ψαχνω κατι δυνατο, μιας και τα πολλα κιλα τα εχω χασει , και απο οτι ειδα στα συστατικα του, ηρεμα φενονται εκτος απο ενα που δεν το ξερω καθολου και ειναι το συστατικο που εχει και το ονομα των λιποδιαλυτων...

Stella
17-05-11, 15:40
φίλε μου με μια λέξη θα το χαρακτηρίσω. ΑΠΑΤΗ


μ*λ*κιες των φαρμακειων που τις πουλανε και πανακριβα λολ

Tα συμπεράσματα που έχετε βγάλει και ακυρώνετε το προϊόν τα εχετε βγάλει επειδή το δοκιμάσατε εσείς ή κάποιος γνωστός σας και δεν είδατε αποτελέσματα;

beefmeup
17-05-11, 15:56
βασικα χωρις συστατικα δεν κανουμε τπτ..
υπθεσεις μονο κ ειναι ακυρες.

αλλα..

επειδη το πουλανε σε φαρμακεια μαλλον δεν θα ειναι κ τοσο καλο,ουτε θα αξιζει τα λεφτα του,αυτο ειναι σιγουρο.

thanasis76
17-05-11, 16:06
βασικα χωρις συστατικα δεν κανουμε τπτ..
υπθεσεις μονο κ ειναι ακυρες.

αλλα..

επειδη το πουλανε σε φαρμακεια μαλλον δεν θα ειναι κ τοσο καλο,ουτε θα αξιζει τα λεφτα του,αυτο ειναι σιγουρο.


Μια ημερησια δοση Lipotox (δηλ. 6 χαπια) περιλαμβανει τα εξης

camellia sinensis (κατεχινες) 1060mg
L-γλουταμινη 200mg
Panax Ginseng 30mg
garcinia cambogia 1200mg
L-καρνιτινη 300mg
cinnamommum zeylanicum 42mg
ινοσιτολη 50mg
gymnema silvestre 400mg
συνενζυμο Q10 5mg
συν 20 αλλες βιταμινες κ ιχνοστοιχεια

beefmeup
17-05-11, 16:11
εχει κ κατι ακυροτητες μεσα..

γενικα δεν λεει τπτ.

thanasis76
17-05-11, 16:18
εχει κ κατι ακυροτητες μεσα..

γενικα δεν λεει τπτ.

εγω το πηρα το κουτακι και θα το κανω εναν κυκλο.
εξαλου οπως ειπα δεν ηθελα κατι βαρη...;);)

Stella
17-05-11, 17:13
εγω το πηρα το κουτακι και θα το κανω εναν κυκλο.
εξαλου οπως ειπα δεν ηθελα κατι βαρη...;);)

Πες μας εδώ εντυπώσεις!
Ιδιαίτερα για την αποτελεσματικότητά του ως προς των περιορισμό των cravings, της όρεξης γενικώς καθώς και για το περιορισμό της επιθυμίας για υδατάνθρακες, όπως αναγράφει στο κουτί!

thanasis76
17-05-11, 20:22
φυσικα και θα σας πω... θα τα ξεκινησω απο δευτερα να εχω σωστη εικονα...
μολις τελειωσει το κουτι θα σας πω την γνωμη μου...:thumbup::thumbup:

loufas
18-05-11, 12:00
βοηθανε λιγο αλλα με καλη διατροφη και γυμναστικη.
ειχα παρει κανα 5αρι μερες. βρομανε τα ουρα δε παλευονται. να πινεις αρκετο νερο.αλλα μη περιμενεις θαυματα,το λιπος πρεπει να το βαλεις απο το χειμωνα σκοπο για να το λιωσεις.

katadromeas20
11-09-11, 14:19
μεγαλη απατη κατα την γνωμη μου!!το δοκιμασα!4 κιλα κατω αλλα το λιποσ ιδιο!!τι εκαψε δεν ξερω.αλλα και εγω επεσα
στον προλογο τησ τηλεορασησ και των φαρμακειων.πεταμενα λεφτα στην κυριολεκσεια!και τσαμπα να το διναν δεν ακσιζει

amateur666
11-09-11, 18:05
μεγαλη απατη κατα την γνωμη μου!!το δοκιμασα!4 κιλα κατω αλλα το λιποσ ιδιο!!τι εκαψε δεν ξερω.αλλα και εγω επεσα
στον προλογο τησ τηλεορασησ και των φαρμακειων.πεταμενα λεφτα στην κυριολεκσεια!και τσαμπα να το διναν δεν ακσιζει

υγρα..

padelis69
06-06-12, 15:31
Καλησπέρα...Πήρα σήμερα την συσκευασία lipotox που βγαίνει σε σκόνη και σε χάπια...
με την σκόνη πρέπει να αντικαταστήσεις ένα κύριο γεύμα κάθε 2 μέρες(όταν παίρνεις και χάπια και σκόνη μαζί) ενώ τα χάπια καθημερινά,1 όταν ξυπνίσεις και 2 χάπια 1 ώρα πριν από κάθε γεύμα...
Αυτό που θέλω να ρωτίσω είναι όταν θα πάρω την σκόνη,να πάρω κανονικά τα χαπάκια μία ώρα πριν σαν να τρόω κανονικά ή όχι? :/
Ευχαριστώ...

andreasaxo
19-02-13, 15:36
Πατατα.....

spek93
21-03-13, 10:18
Το εχω δοκιμασει και γω!!!Φυσικα το οτι το πουλανε σε φαρμακεια ομολογει ποσο ΠΑΤΑΤΑ ειναι το προιον!
Η φαση ειναι οτι οταν πας και το ζητας ο φαρμακοποιος σε κοιταει λες και του ζητησεις να εξουδετερωσει βομβα!Σου λεει "Προσεχε αυτα ειναι επικινδυνα" και γουρλωνει τα ματια!Η απογοητευση ερχεται οταν βλεπεις τα συστατικα απο πισω(τιγκα στα τσαγια)!Παρολα αυτα ο φαρμακοποιος εξακολουθει να σου λεει οτι θα χασεις κλπ πραγμα που ειναι λογικο γιατι και αυτος να πουλησει θελει!Αλλη γενικα ολη αυτη η αντιδραση εχει πολυ γελιο!Να το δοκιμασετε!!!(οχι το lipotox....τον φαρμακοποιο!!!!):P:P:P:P:P:P:P:P

eli_din3
21-03-13, 18:58
Οταν δουλευα μεσα σ ενα φαρμακειο...μια φαρμακοποιος ειχε πει οτι ειν πλ δυνατο και της ειχε ταραξει το στομαχι και ειναι μαπα

oldhiphop
30-05-13, 14:04
ενταξει ξερω πως ειναι μαπα. αλα μου το εδωσαν τσαμπα. και θα το αρχισω απο δευτερα μιας και ειμαι σε γραμμωση με αεροβια και λιπα.
ξερετε καμια καλητερη ημερισια δοση? ενοω πως πανω στο σκευασμα λεει 1 πρωι,2καπς μια ωρα πριν απο καθε μεγαλο γευμα και μεγιστη δωση 6 καπς την ημερα.

θα μπορουσα να τον παρω οπως τους πιο πολους λιποδιαλιτες? π.χ 1 πρωι 2 πριν απο το μεσιμεριανο. και 3καπς μια ωρα πριν απο την προπονιση η την αεροβια για να μου δωση και λιγο ενεργεια,αν δωση... ειναι εφυκτο η καλητερα να ακολουθησω την συνιστομενη δωση?