PDA

Επιστροφή στο Forum : C4 Extreme (Cellucor)



Titanium
30-04-11, 13:41
Για ρίξτε ενα βλέφαρο...;)


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=90459&stc=1


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=90460&stc=1


30 Servings Fruit Punch
Serving Size:1Scoop(6.5g)
Servings Per Container:30
Amount Per Serving % DV
Calories 5
Total Carbohydrates 1g <1%**
Sugars 1g
Vitamin C 250mg 417%
Calcium 1mg <1%
Folate 250mcg 62%
Vitamin B12 34mcg 575%
Beta Alanine 1500mg
Creatine Nitrate 1000mg
Arginine AKG 1000mg
Explosive Energy Blend 594mg
Vitamin C (As Ascorbic Acid), Caffeine Anhydrous (100 Mg), N-Acetyl-L-Tyrosine, Mucuna Pruriens (95% L-Dopa), Xanthinol Nicotinate, 1,3-Dimethylamylamine HCl, Rauwolscine, Folate (As Folic Acid), Pyridoxine Phosphate, Vitamin B12 (As Methylcobalamin)

tommygunz
30-04-11, 13:54
Μπόμπα η συσκευασία.:green::green::P:P

deluxe
30-04-11, 15:01
Θα εχω σε λιγο καιρο 2 κουτια απο αυτο! Ο,τι καλυτερο πρεπει να κυκλοφορει μεχρι στιγμης.

Titanium
30-04-11, 15:10
Θα εχω σε λιγο καιρο 2 κουτια απο αυτο! Ο,τι καλυτερο πρεπει να κυκλοφορει μεχρι στιγμης.

:thumbup::thumbup::thumbup:Άντε να δούμε..Και εμένα μου φαίνεται δυνατό....

jannous44
30-04-11, 15:12
η συσκευασια σου ερχετε τα tnt η τα πληρωνεις εχτρα?:rolf::rolf:

sofos
30-04-11, 15:18
εγω απορω γενικα τι παιζει μ αυτη την εταιρια εχει πανακριβα προιοντα με περιεργα ματζουνια μεσα :unsure::unsure:

jannous44
30-04-11, 15:24
Explosive Energy Blend 594mg

αυτο τη παιζει να ειναι? νιτρογλυκερινη? :unsure:

Devil
30-04-11, 17:48
Explosive Energy Blend 594mg

αυτο τη παιζει να ειναι? νιτρογλυκερινη? :unsure:

Vitamin C (As Ascorbic Acid), Caffeine Anhydrous (100 Mg), N-Acetyl-L-Tyrosine, Mucuna Pruriens (95% L-Dopa), Xanthinol Nicotinate, 1,3-Dimethylamylamine HCl, Rauwolscine, Folate (As Folic Acid), Pyridoxine Phosphate, Vitamin B12 (As Methylcobalamin)

δεν εχει και τιποτα μεσα αδειο μου φαινετε....:green:

σαν jack3d με nitrates ειναι...

Titanium
30-04-11, 18:15
Vitamin C (As Ascorbic Acid), Caffeine Anhydrous (100 Mg), N-Acetyl-L-Tyrosine, Mucuna Pruriens (95% L-Dopa), Xanthinol Nicotinate, 1,3-Dimethylamylamine HCl, Rauwolscine, Folate (As Folic Acid), Pyridoxine Phosphate, Vitamin B12 (As Methylcobalamin)

δεν εχει και τιποτα μεσα αδειο μου φαινετε....:green:

σαν jack3d με nitrates ειναι...

Αντε ρε αγόρι εσένα περίμενα(και τον beef):green:....Πως το βλέπεις???Αυτο το L-Dopa τι σκατα ειναι???Το εχεις πετύχει και πουθενά αλου γιατι εγω νομίζω μονο εδω το βλέπω...:unsure:

Devil
30-04-11, 18:19
Αντε ρε αγόρι εσένα περίμενα(και τον beef):green:....Πως το βλέπεις???Αυτο το L-Dopa τι σκατα ειναι???Το εχεις πετύχει και πουθενά αλου γιατι εγω νομίζω μονο εδω το βλέπω...:unsure:

χωνευα το αρνι....:green::green::green:

το l-dopa προερχετε απο τη mucuna pruriens.... αυξανει την dopamine στον οργανισμο....

το hghpro που επαιρνα ειχε μεσα....

sofos
30-04-11, 18:22
εχει κ την καλη yohimbine μεσα αυτο :green:

Titanium
30-04-11, 18:25
χωνευα το αρνι....:green::green::green:

το l-dopa προερχετε απο τη mucuna pruriens.... αυξανει την dopamine στον οργανισμο....

το hghpro που επαιρνα ειχε μεσα....

:green::green::green:
Ε ναι ρε συ χαίρω πολύ...Αλλα λέει τπτ η μόνο για μόστρα ειναι???:unsure:

Devil
30-04-11, 18:32
:green::green::green:
Ε ναι ρε συ χαίρω πολύ...Αλλα λέει τπτ η μόνο για μόστρα ειναι???:unsure:

λεει ρε.... αυξανει την dopamine.... η dopamine ειναι που κανει τη δουλεια/ες μαλλον...

βεβαια εξαρταται απο την ποσοτητα...και σε αυτο ειναι αγνοστη...:green:

beefmeup
30-04-11, 18:38
παντως αυτο το ζαχαρωνα κ γω μαζι με κατι αλλα αυτης της εταιριας..
εχει τρελα ρηβιους γενικα απεξω..
τωρα δεν ξερω τι θα γινει αμα περασει τον ατλαντικο κ μπει σε ευρωπαικα εδαφη αν θα δουλευει..:green:

Titanium
30-04-11, 18:39
λεει ρε.... αυξανει την dopamine.... η dopamine ειναι που κανει τη δουλεια/ες μαλλον...

βεβαια εξαρταται απο την ποσοτητα...και σε αυτο ειναι αγνοστη...:green:

Καλά ναι η ντοπαμινη κανει δουλειά.....Απλα δεν είμαι σίγουρος κατα πόσο θα σου την αυξάνει αυτό το φυτό και σε τι ποσότητα θα το έχουν μέσα όπως είπες γιαυτό λεω πως μαλον για μόστρα θα είναι πιο πολύ:green::green::green:
Τεσπα...Αμα το βρω αμερικα παίζει να το δοκιμάσω....αγγλια ειναι λιγο ακριβούτσικο για 30 δώσεις....:unsure:

Devil
30-04-11, 18:46
παντως αυτο το ζαχαρωνα κ γω μαζι με κατι αλλα αυτης της εταιριας..
εχει τρελα ρηβιους γενικα απεξω..
τωρα δεν ξερω τι θα γινει αμα περασει τον ατλαντικο κ μπει σε ευρωπαικα εδαφη αν θα δουλευει..:green:

αυτος ο ατλαντικος μας εχει μ@μησει ολα τα συμπληρωματα..... η αρμιρα θα φταιει....:green::green::green:

deluxe
01-05-11, 01:37
αυτος ο ατλαντικος μας εχει μ@μησει ολα τα συμπληρωματα..... η αρμιρα θα φταιει....:green::green::green:Θελετε να πειτε κατι που δε μπορω να το καταλαβω μεχρι στιγμης;

Ή οτι δεν υπαρχει σε Ευρωπαϊκο καταστημα; Παντως εγω το εχω βρει στον Ταυρο.

Devil
03-05-11, 14:23
Θελετε να πειτε κατι που δε μπορω να το καταλαβω μεχρι στιγμης;

Ή οτι δεν υπαρχει σε Ευρωπαϊκο καταστημα; Παντως εγω το εχω βρει στον Ταυρο.

εν ολιγης.... τα συμπληρωματα στην αμερικα δουλεουν σε ολους..... οταν ερχοντε στην ευροπη ειναι μαπα....

τωρα βγαλε ακρη μονος σου....χεχεχεχε

deluxe
17-05-11, 17:39
Σημερα μου ηρθαν 2 κουτια απο αυτο! Θα παρω 2 δοσεις σημερα και αυριο, μετα φευγω σαλονικα 3 ημερες και οταν ερθω ξεκιναω lean xtreme + oep.

Αραγε γινεται να τα συνδιασω και τα 3;

Απο καφεϊνη δεν υπαρχει προβλημα, εαν θα παιρνω 1 scoop C4 και 2 χαπακια OEP. Ειμαι στα 300mg συνολο.

Τωρα απο yohimbine παλι δε νομιζω.

Τι λετε;

COBRA_STYLE
17-05-11, 18:22
Σημερα μου ηρθαν 2 κουτια απο αυτο! Θα παρω 2 δοσεις σημερα και αυριο, μετα φευγω σαλονικα 3 ημερες και οταν ερθω ξεκιναω lean xtreme + oep.

Αραγε γινεται να τα συνδιασω και τα 3;

Απο καφεϊνη δεν υπαρχει προβλημα, εαν θα παιρνω 1 scoop C4 και 2 χαπακια OEP. Ειμαι στα 300mg συνολο.

Τωρα απο yohimbine παλι δε νομιζω.

Τι λετε;

αμα δεν εχεις θεμα με την καφεινη με 300mg δε θα εχεις προβλημα...τωρα για τη γιοχιμβινη,εχεις ξαναπαρει?και αυτη ειναι θεμα οργανισμου

deluxe
17-05-11, 20:08
Δεν εχω ξαναπαρει. Στο bb.com λενε να μη το δοκιμασω, αλλα δε μπορω να καταλαβω γιατι.

Το ιδιο μου φαινεται να παιρνω 3 χαπακια OEP με το να παιρνω 2 χαπακια OEP και ενα scoop C4.

deluxe
18-05-11, 01:40
Πηρα ενα σκουπ σημερα, αλλα δε καταλαβα και πολλα! Επειδη παιρνω και green magnitude, citrulline malate, glycergrow!

Αλλα η προπονηση βγηκε μια χαρα! Απλα ιδρωσα λιγο παραπανω και ειχα περισσοτερες ταχυκαρδιες, μου φανηκε λιγο παραξενο. Η γιοχιμπινη λετε να ειναι; :unsure:

Απο γευση τα σπαει, οτι καλυτερο εχω δοκιμασει σε preworkout μεχρι στιγμης! Γευση fruit punch, 8,5/10 ( ειμαι αυστηρος! ), διαλυτοτητα 9/10 ( απλα με ενα κουταλακι! )

:clap:

TEFAAtzis
28-05-11, 02:39
deluxe θα μας γραψεις κανα review για αυτο???Τι εγινε???

deluxe
28-05-11, 18:35
Παιρνω oep+lean xtreme για 1 μηνα, τον ιουλιο θα παρω το dcp και απο αυγουστο θα ξεκινησω το c4! Απλα πηρα ενα σκουπ για δοκιμη. Ελπιζω μονο να μη χαλασει μεχρι τοτε!

Εκτος και αν παιρνω 2oep το πρωι και 1scoop απο αυτο πριν την προπονα. Πανω-κατω το ιδιο πραμα ειναι!

TEFAAtzis
28-05-11, 19:29
Παιρνω oep+lean xtreme για 1 μηνα, τον ιουλιο θα παρω το dcp και απο αυγουστο θα ξεκινησω το c4! Απλα πηρα ενα σκουπ για δοκιμη. Ελπιζω μονο να μη χαλασει μεχρι τοτε!

Εκτος και αν παιρνω 2oep το πρωι και 1scoop απο αυτο πριν την προπονα. Πανω-κατω το ιδιο πραμα ειναι!

αφου δεν εχουμε review απο αλλο μελος του φορουμ λεω να το τσιμπισω σε κανα 2 βδομαδες που θα κανω παραγγελια,οχι τπτ αλλο εχει και καλη τιμη

deluxe
28-05-11, 19:52
Και απιστευτη γευση! Εχω δοκιμασει κοντα στα 10 preworkout! Και αυτο τα σπαει! Μονο το jack3d το εφτανε λιγο.. 8/10.


Ολα τα υπολοιπα απο 5 και κατω!

TEFAAtzis
28-05-11, 22:03
Και απιστευτη γευση! Εχω δοκιμασει κοντα στα 10 preworkout! Και αυτο τα σπαει! Μονο το jack3d το εφτανε λιγο.. 8/10.


Ολα τα υπολοιπα απο 5 και κατω!

το jack3d ειχε οντως καλη γευση!!!:thumbup:

deluxe
04-06-11, 20:44
Το παιρνω ελαχιστες φορες, οποτε δεν εχω αρκετη ενεργεια, στη θεση της 3ης καψουλας του OxyElitePro.

Σημερα το πηρα 25 λεπτα πριν το γυμναστηριο (2scoop) μαζι με green magnitude. Ημουν αρκετα κουρασμενος και μολις με 5 ωρες υπνο! Αλλα εβγαλα αρκετα καλη προπονηση και δε το περιμενα! Επισης εντονη φλεβικοτητα! Ξεχασα να βαλω και το glycergrow για να δω ακομα μεγαλυτερα πρηξιματα!

Τα σπαει! Αλλα δεν ειναι για καθε φορα, να μη συνηθιζεις κιολας!

amateur666
14-07-11, 14:10
TEFAAtzis τ δοκιμασες τελικα???!!.... αν ναι!...πωσ φανηκε?!..

TEFAAtzis
14-07-11, 15:39
TEFAAtzis τ δοκιμασες τελικα???!!.... αν ναι!...πωσ φανηκε?!..

oχι γιατι πηρα το hemavol τελικα!!!

velas
23-07-11, 20:40
το πηρε ενας φιλος..θα τον ρωτησω κ θας πω αν κ αυτος ο αθεοφοβος κατεβαζει τα νιτρικα λες κ ειναι καραμελες (χωρις παυσεις κλπ) οποτε δε ξερω αν θα ειναι σωστη η κριση του
παντως εγω το βρηκα σε site στην αμερικη σε πολυ καλη προσφορα μαζι με κατι χαπια της ιδιας εταιριας κ οταν πατησα να κανω την παραγγελεια μου ελεγε οτι το συγκεκριμενο δεν ερχεται Ελλαδα...δε ξερω τι παιζει μ'αυτο :unsure:

iron maiden
27-09-11, 23:42
το πηρα πρωτη φορα χθεσ 1 σκουπ και επαθα ηττα μεγαλη γιατι ηταν σαν να μην πηρα τιπατα σε σχεση με το hemorage ultra πολυ κατωτερο στην δοση του 1 σκουπ.αυριο το παω στο 1.5 και αν δεν την ακουσω παω για 2 .πηρα και το μεγαλο για να κανω οικονομια τρομαρα μου.....ελπιζω με 2 να δω αυτα που λενε οι αλλοι στα ξενα φορουμ οτι τα βλεπουν μονο με 1

deluxe
28-09-11, 06:00
Αλλη η δουλεια του C4. Το HemoRage Ultra εχει μονο στιμς μεσα!!

sofos
28-09-11, 06:41
Αλλη η δουλεια του C4. Το HemoRage Ultra εχει μονο στιμς μεσα!!

ισα ισα το c4 εχει πολλα παραπανω μεσα....το hemo εχει γερανιο,καφεινη και huperzine μονο...

Rourke
28-09-11, 11:24
Να κάνουμε ένα review στο συγκεκριμένο.

Γενικά για εμένα όλα τα pre workout είναι δύο βδομάδες ιστορία το πολύ, μετά δεν με πιάνουν και την δεύτερη βδομάδα θέλει να αυξήσω την δόση κάτι που οδηγεί σε άλλες ιστορίες. Έτσι όλα τα παίρνω κάπως έτσι , μία βδομάδα on μία off.

Το συγκεκριμένο μπορώ να πω ότι ήταν καλό αλλά είχε δύο αρνητικά πάνω μου , ένα είχα πολύ gas (αέρια που μυρίζαν άσχημα) , και δεύτερο με παράσερνε να ανεβάζω την διάρκεια στις προπονήσεις (αχόρταγες προπονήσεις) και το volume κάτι που μπορεί να σε κάνει θέμα με το ΚΝΣ και να το καταλάβεις το βράδυ που θα πας για ύπνο (δηλαδή εκεί που κάνεις 50 λεπτά προπόνηση να βρεθείς να κάνεις 1 ½ ώρα) .

COBRA_STYLE
28-09-11, 11:58
^^ μια χαρα εισαι....τα πιο αθωα sides ειχες...για μενα δεν ειναι sides καν

Devil
28-09-11, 13:13
βασικα βιαστικα να σχολιασω εδω....

ειναι μεγαλη @@ρια να βαλεις dopa μαζι με vitamin B6 μαζι.... και χωρις green tea... το μονο που μπορεις να καταφερεις ειναι να αυξησεις τα sides... καθως δεν νομιζω οτι περναει καθολου στο SNC.... γινετε ολο dopamine περιφεριακα και αυξανει τα sides σε συνδιασμο με αλλα stims...

Rourke
28-09-11, 13:41
Μάλλον στρατηγική για να το στακάρεις με το D4 Extreme...Να αγοράσεις δύο προϊόντα...;)
Βασικά αν κάποιος έχει ευαισθησία θα έχει ένα θεματάκι με το itching με όλα αυτά…

amateur666
28-09-11, 13:52
Μάλλον στρατηγική για να το στακάρεις με το D4 Extreme...Να αγοράσεις δύο προϊόντα...;)
Βασικά αν κάποιος έχει ευαισθησία θα έχει ένα θεματάκι με το itching με όλα αυτά…

οπως λεμε?????..δλδ?..

Rourke
28-09-11, 14:05
Tingling ρε φίλε στο δέρμα πως το λένε , σαν να σε τσιμπάει ελαφρά κάτι πολύ μυτερό , μία ανατριχίλα στο δέρμα, μία διάθεση να ξυστείς...μία ενόχληση στο δέρμα....άλλοι βγάζουν και κοκκινίλες κτλ... όπου βλέπεις να συνδυάζουν με διάφορα stims την Beta Alanine ή την niacin και έχεις ευαισθησία να το περιμένεις...

iron maiden
28-09-11, 14:13
an me 1.5 δεν μεινω ευχαριστιμενοσ θα παρω 1/3 σκουπ απο hemorage και 1 σκουπ c4

deluxe
28-09-11, 19:57
Με 2 σκουπ παντως εγω πεταω!! Ο,τι καλυτερο εχω δοκιμασει μεχρι στιγμης.

iron maiden
29-09-11, 12:33
1,2/3 χθες καλη προπονηση καλο pump κατωτερο απο το ultra μεχρι στιγμης .σημερα παμε στα 2 .

iron maiden
30-09-11, 17:27
2 σκουπ xθεσ με πολυ καλο pump απο τα καλυτερα που ειχα ποτε και προπο με πολυ καλη αντοχη και δυναμη..... ομωσ χωρις την ενταση και το φοκους του ultra .2 σκουπ c4 ειναι το ιδιο με 1 του hemorage αρα οικονομικα δεν λεει σαν ενελακτικο του utra μια και αυτο εχω για βασικο pre .το καλο ειναι οτι υπαρχει ατομο στο ιντερνετ που λεει οτι πηρε c4 μετα απο ultra και μαλιστα 3 κουτια σερι με 1 σκουπ την φορα και ηταν καλυτερο απο τo ultra ........μονο αν του τα χαρισαν λεω εγω.

iron maiden
30-09-11, 17:41
2 σκουπ xθεσ με πολυ καλο pump απο τα καλυτερα που ειχα ποτε και προπο με πολυ καλη αντοχη και δυναμη..... ομωσ χωρις την ενταση και το φοκους του ultra .2 σκουπ c4 ειναι το ιδιο με 1 του hemorage αρα οικονομικα δεν λεει σαν ενελακτικο του utra μια και αυτο εχω για βασικο pre .το καλο ειναι οτι υπαρχει ατομο στο ιντερνετ που λεει οτι πηρε c4 μετα απο ultra και μαλιστα 3 κουτια σερι με 1 σκουπ την φορα και ηταν καλυτερο απο τo ultra ........μονο αν του τα χαρισαν λεω εγω.

deluxe
30-09-11, 18:19
Εμενα αντιθετως το hemo rage μου εφερνε κρασαρισματα. Μετα απο 3 φορες το εδωσα σε ενα φιλο!!

Με το c4, στα 2 σκουπ δε μπορω να βγαλω σωστη προπονηση απο τα pumps! Ποναω υπερβολικα, ειδικα στα χερια. Ισως φταιει και η κιτροιυλινη που παιρνω (6-8γρ) μαζι και με το glycergrow καμμια φορα..

iron maiden
30-09-11, 19:29
pump ειδα και εγω καλα, σιγουρα σε βοηθανε και τα αλλα σιτρουλινη και γλυκερινη αυτα κανουν περισοτερο πριξυμο απο το c4.

iron maiden
30-09-11, 19:46
Εμενα αντιθετως το hemo rage μου εφερνε κρασαρισματα. Μετα απο 3 φορες το εδωσα σε ενα φιλο!!

Με το c4, στα 2 σκουπ δε μπορω να βγαλω σωστη προπονηση απο τα pumps! Ποναω υπερβολικα, ειδικα στα χερια. Ισως φταιι και η κιτροιυλινη που παιρνω (6-8γρ) μαζι και με το glycergrow καμμια φορα..

εχεις γλυκερινη σε σκονη το glycergrow ;αν ναι αξιζει να το παρω.;΄
'

gsisr
15-11-11, 21:59
σμρ μου ρθε το c4. είναι το πρώτο pre workout π παίρνω έχοντας ακούσει καλες κριτικές αλλά παρόλα αυτά στο ένα σκουπ δε κατάλαβα και πολλά μόνο τα τσιμπήματα απ τη β αλανίνη.δε έχω ξαναχρησιμοποιήσει πότε τπτ άλλο εκτός από πρωτείνη και βιταμίνες. περίμενα να μ τη πει κάπως αλλά δεν. θ αυξήσω λίγο τη δόση και βλέπουμε...

assos
29-11-11, 02:41
Βγήκε καινούρια έκδοση του C4 με την προσθήκη μίας νέας γεύσης (Blue Raspberry)

Το καινούριο έχει προσθήκη Niacin, Synephrine HCL και μεγαλύτερη ποσότητα Ν-Αcetyl-L-Τyrosine και Caffeine.


Έχει αφαιρεθεί από το Blend το 1,3-Dimethylamylamine HCl και Xanthinol Nicotinate.

Τώρα είμαι στην μέση του κουτιού με την προηγούμενη έκδοση και περιμένω την καινούρια.

Θα επανέλθω με συγκτηρικό review.

deluxe
29-11-11, 03:07
Γιατι βγαζουν το γερανιο απο τα νιτρικα; Τι συμβαινει;

Η καφεϊνη ιδια ειναι.

Devil
29-11-11, 03:15
Γιατι βγαζουν το γερανιο απο τα νιτρικα; Τι συμβαινει;

Η καφεϊνη ιδια ειναι.

μαλλον το πανε για μπαν...

deluxe
29-11-11, 04:29
Τοσο καλο ειναι το γερανιο;

Παντως απο reviews που διαβαζω, δεν ειναι τοσο δυνατο, οσο το 1ο.. Λογικο μου φαινεται.

Devil
29-11-11, 05:14
Τοσο καλο ειναι το γερανιο;

Παντως απο reviews που διαβαζω, δεν ειναι τοσο δυνατο, οσο το 1ο.. Λογικο μου φαινεται.

καλο... σχετικο ειναι εξαρταται πως το βλεπει καποιος...

assos
29-11-11, 11:26
Η καφεϊνη ιδια ειναι.

Το προηγούμενο είχε 100 mg ανά δόση και το καινούριο 135 mg.

Adinamos
29-11-11, 21:25
Γιατι εβγαλαν το 1.3 dimeth ?

Devil
29-11-11, 21:52
Γιατι εβγαλαν το 1.3 dimeth ?

ποστ νουμερο 52....

Adinamos
30-11-11, 20:47
Το διαβασα αλλα δε με καλυψε η απαντηση και πολυ. Μπαν απο που και γιατι?

Devil
30-11-11, 21:04
Το διαβασα αλλα δε με καλυψε η απαντηση και πολυ. Μπαν απο που και γιατι?

λογικα θα το μπαναρει η FDA... δλδ θα το απαγορευσει.... γιατι δεν ξερω... και εγω αυτο αναρωτιεμαι...

assos
21-12-11, 18:12
Σήμερα μου ήρθαν 3 κουτιά από την καινούρια έκδοση.
Θα τα τρέξω μετά τις γιορτές μαζί με caps 1,3-D της Primaforce.

procop
26-04-12, 19:25
παιρνω το c4 μια εβδομαδα στο 1 scoop,τα αποτελεσματα ειναι αρκετα καλα θα ελεγα!δεν το περιμενα.η προπονηση βγαινει αρκετα πιο ευκολα,και εχω αυξησει και τα σετ..ενεργεια που διαρκει μεχρι τελος..απο pumps μετρια προς καλα..σε σχεση με jack,μου φαινεται ειναι λιγο καλυτερο,σε θεμα διαρκειας μεσα στην προπο
απο εβδομαδα παω στο 1,5 σκουπ

aqua_bill
02-05-12, 13:42
:thumbdown: μάπα το καρπούζι. τίποτα ιδιαίτερο. κρασαρισματα κατά την προπόνηση. μονο φλεβικοτητα και ένα ελαφρι πρηξιματάκι.

killbill
13-05-12, 11:11
γεια σας παιδια!!!!!ηθελα να ρωτησω αν αυο το προίον και γενικα τα pre workout θεωρουνται ως ντοπα...ρωταω γιατι ενα συστατικο του jack3d απαγορευτικε και θεωρειτε ντοπα...1,3 Dimethylamylamine αυτο λεω...σκεφτομαι να παιρνω πριν τους αγωνες μπασκετ μην γινει τπτ...

vaggan
13-05-12, 11:16
γεια σας παιδια!!!!!ηθελα να ρωτησω αν αυο το προίον και γενικα τα pre workout θεωρουνται ως ντοπα...ρωταω γιατι ενα συστατικο του jack3d απαγορευτικε και θεωρειτε ντοπα...1,3 Dimethylamylamine αυτο λεω...σκεφτομαι να παιρνω πριν τους αγωνες μπασκετ μην γινει τπτ...ο σπανουλης εισαι?:green::green::green:καλα τεσπα παρε ενα αλλο προιον για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο

killbill
13-05-12, 11:19
ο σπανουλης εισαι?:green::green::green:καλα τεσπα παρε ενα αλλο προιον για να εχεις το κεφαλι σου ησυχο
χ0α0χ0αχ0α0χα0 ναι που το καταλαβες? xD εσυ ποιο μου προτεινεις?

Nosblos
16-05-12, 01:03
σταματησε η κυκλοφορια του??
:unsure:

beefmeup
16-05-12, 01:26
δε νομιζω..η φορμουλα εχει αλλαξει λογικα.

Nosblos
17-05-12, 00:10
δε νομιζω..η φορμουλα εχει αλλαξει λογικα.

γιατι δεν υπαρχει πουθενα...

υ.γ.παλι καλα εχω ενα κουτι απο την παλια..:green:

Adinamos
21-06-12, 16:20
Κοίταξα σήμερα στο χρονοντούλαπο των συμπλήρωμάτων και βρήκα ενα C4, 1/3 πρέπει να έχει μείνει. ΤΟ θέμα όμως είναι ότι δεν είναι ομοιόμορφη η σκόνη, δηλαδή πάνω πάνω έχει μια στρώση από μεγάλα κομματάκια και κάτω έχει τα πιο μικρά που είναι σαν πούδρα. Οσο και να το κουνάω δε γίνεται ομοιόμορφο.
Είναι ένδειξη ότι πρέπει να το στείλω στον 'καλό το μύλο' του γυμναστηρίου?

aqua_bill
21-06-12, 16:56
Κοίταξα σήμερα στο χρονοντούλαπο των συμπλήρωμάτων και βρήκα ενα C4, 1/3 πρέπει να έχει μείνει. ΤΟ θέμα όμως είναι ότι δεν είναι ομοιόμορφη η σκόνη, δηλαδή πάνω πάνω έχει μια στρώση από μεγάλα κομματάκια και κάτω έχει τα πιο μικρά που είναι σαν πούδρα. Οσο και να το κουνάω δε γίνεται ομοιόμορφο.
Είναι ένδειξη ότι πρέπει να το στείλω στον 'καλό το μύλο' του γυμναστηρίου?

έτσι γίνεται...εγώ το έχω 1 μηνα και κάτι

Adinamos
21-06-12, 17:19
Και το χρησιμοποιείς χωρίς κάποιο πρόβλημα?

GeoDask
21-06-12, 18:38
χ0α0χ0αχ0α0χα0 ναι που το καταλαβες? xD εσυ ποιο μου προτεινεις?

Τον Διαμαντίδη σε φωτογραφία.

aqua_bill
21-06-12, 21:18
Και το χρησιμοποιείς χωρίς κάποιο πρόβλημα?

ναι κανένα πρόβλημα

Adinamos
21-06-12, 21:28
Thanks Bill.

Nosblos
07-12-12, 04:37
παιδια εχει δοκιμασει κανεις την καινουργια..εκδοση να μας πει 2 κουβεντες?

tzouas
21-12-12, 18:11
την παλια εχω δοκιμασει και ψιλομουφα δε με ειχε πιασει και ανεβασα και την δοση αλλα δε....και το καινουργιο πανω μου μαλλον δεν θα κανει..

kicko
13-01-13, 14:26
το χρησιμοποιω πανω απο μηνα.το συμπρερασμα ειναι οτι εχει καλη ενεργεια σταθερα λιγη φλεβικοτητα και καλα πρηξιματα.το πιο θετικο για μενα ειναι οτι ειμαι σταθερα στο 1 σκουπ και δεν χρειαζεται να ανεβασω.

rab
27-03-13, 23:29
:turtle: einai dynamitis!!!oti akrivos dixni!
to ferno apo Usa apo otan vgike skotoniii!!!!!!!
:rolf:


***Γράφουμε μόνο Ελληνικά, είναι κανόνας του φόρουμ. Mods Team***

cuntface
09-04-13, 12:33
βρηκα τιν παλια εκδοση με ολα τα καλουδια μεσα λιγο ακριβουτσικο αλλα θα το παρω :green::green:

procop
16-04-13, 23:47
και εγω το ψηνω για c-4 ,αλλα ως εναλλακτικη λεω να κανω στακ jck 3d με swollen( νιτρικη κρεατινη)

Andreas C.
29-05-13, 01:39
Το πήρα για 3 ημερες την πρώτη 1 scoop και τις άλλες 2 από 2 scoop

Ενέργεια & Focus: Δεν μου έδωσε τίποτα αντίθετος δεν μπορούσα να συγκεντρωθώ :unsure:


Πρηξίματα: Όχι κάτι σπουδαίο καμια σχέση με το πρήξιμο που έχω με το shotgun της vpx!!!!


Σε γενικές γραμμές δεν μου άρεσε καθόλου:thumbdown:

Έχω ακόμη λίγο αλλα δεν θα το πάρω!!!!

mazas
25-09-13, 20:30
Αναμεσα στο c4 και το assault ποιο προτιματε(οσοι τα εχετε δοκιμασει και τα 2)?Εχω παρει 3 φορες το assault και ειμαι ευχαριστημενος απλα θελω να δοκιμασω το c4 γιατι εχω ακουσει καλα λογια και θελω να κανω μια αλλαγη.

mika68
30-09-13, 18:04
Αναμεσα στο c4 και το assault ποιο προτιματε(οσοι τα εχετε δοκιμασει και τα 2)?Εχω παρει 3 φορες το assault και ειμαι ευχαριστημενος απλα θελω να δοκιμασω το c4 γιατι εχω ακουσει καλα λογια και θελω να κανω μια αλλαγη.

Κανένα από τα παραπάνω δυο δε μου άρεσε. Αν βέβαια πρέπει αναγκαστικά να επιλέξεις από αυτά τα 2 ίσως το c4 είναι λίγο καλύτερο

mazas
01-10-13, 01:28
Κανένα από τα παραπάνω δυο δε μου άρεσε. Αν βέβαια πρέπει αναγκαστικά να επιλέξεις από αυτά τα 2 ίσως το c4 είναι λίγο καλύτερο

Λιγο καλυτερο σε ενεργεια,σε πρηξιματα η σε φλεβικοτητα?
Σε εσενα ποιο pre work εχε δουλεψει καλυτερα?

mika68
01-10-13, 08:34
Λιγο καλυτερο σε ενεργεια,σε πρηξιματα η σε φλεβικοτητα?
Σε εσενα ποιο pre work εχε δουλεψει καλυτερα?

Φίλε θεωρω πως η επιλογή συμπληρωμάτων είναι κάτι εντελώς υποκειμενικό-εκτός από κάποια λίγα που δουλεύουν σε όλους. Εμένα σαν pre μου άρεσε πολυ το craze , το παλιό jacked καθώς και το παλιό neurocore. Επίσης πολυ καλο ήταν και shock therapy. Το καθένα για τους δικούς του λόγους

GeorgeToumpa
24-01-14, 17:25
Είναι 2 βδομάδες τώρα που παίρνω το c4, ξεκίνησα με 1 σκουπ και λίγα λεπτά μετά ένιωθα αυτό το μυρμήγκιασμα/μούδιασμα στο κεφάλι και ελάχιστο κοκκίνισμα στα αυτιά.. Από ενέργεια μου έδωσε λίιιιγο παραπάνω, από πρηξίματα και φλεβικότητα αρκετά παραπάνω! Μετά από αυτές τις 2 βδομάδες είδα ότι άρχισα να το συνηθίζω και αύξησα την δόση στο 1,5 σκουπ και το μούδιασμα άρχισα να το νιώθω και στις παλάμες των χεριών και των ποδιών, άλλος μπορεί να το θεωρήσει μειονέκτημα αυτό, εμένα δεν μ ενοχλεί ιδιαίτερα ίσα-ίσα με τσιτώνει παραπάνω..!

GeorgeToumpa
14-03-14, 23:28
Μετά από 25 μέρες διακοπής δοκίμασα να το ξαναξεκινήσω με 1 σκουπ και δεν με έπιανε! Με 2 σκουπ κάτι πάει να κάνει, αλλά θα προτιμήσω να κάνω μεγαλύτερο διάλειμμα για να μην την ξοδεύω τζάμπα.. Αυτά έχεις όταν παίρνεις συσκευασίες με 60 servings :roll:

kostasrimis
18-03-14, 19:46
Λιγο καλυτερο σε ενεργεια,σε πρηξιματα η σε φλεβικοτητα?
Σε εσενα ποιο pre work εχε δουλεψει καλυτερα?


c4 με κλειστά τα μάτια. Προσωπικά εχω δοκιμάσει πολλά preworkout ( animal rage, pump, jack3d micro, c4 , assault klp... ) και το c4 δεν το αλλάζω γιατί πολύ απλα δεν είναι μπλεντ, ξέρω τι βάζω στο σώμα μου και σε τι ποσότητα.

KYRMAN
09-04-14, 18:08
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΙΑ ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ C4 ΠΟΙΑ ΓΕΥΣΗ ΠΡΟΤΕΙΝΕΤΕ ΓΤ ΕΧΟΥΜΕ ΘΕΜΑ???:shock:

reignman007
23-09-14, 20:00
Λοιπον 2 βδομαδες με το C4.
Ειχε προηγηθει κενο 3 εβδομαδων περιπου απο το Jack3d το οποιο δεν μου εκατσε καλα.
Το C4 το ξεκινησα στο 1 μετα 1.5 τωρα το παιζω σταθερα 1 και 3/4 και ειμαι 95 κιλα στο 1.92.
Μυρμηγκιασμα στην αρχη αλλα οχι αυτο το δυσαρεστο του καινουριου Assault.Γευση φρουτ παντς νομιζω καλη.

Στην προπονηση τωρα
Δυναμη.Ολα τα λεφτα.Ανεβασα κιλα σε ολες τις ασκησεις.
Αντοχη.Επισης πολυ καλο.Ειτε 45 λεπτα ειτε 1μιση ωρα η προπονηση, συνεχιζεις ακαθεκτος.
Φοκους.Δεν παρατηρησα κατι ιδιαιτερο.
Πρηξιμο.Αν υπαρχει, ερχεται αρκετα αργα δλδ μετα το 6ο-7ο σετ.Και παλι μπορει να ειναι απλα θεμα προπονησης ομως.Σε καμια περιπτωση κατι το εξωπραγματικο που εχω ακουσει να λενε.
Ιδρωτας.Πολυς.Χωρις την ενοχλητικη ταχυκαρδια που μου εφερνε το Jack3d.
Κρασαρισμα.Καθολου
Φλεβικοτητα.Οχι.Δεν ειμαι και χαμηλα στο λιπος, ομως με αλλα προιοντα εχω παρατηρησει περισσοτερη.
Τσιτες.Καθολου.Ειμαι αρκετα ανθεκτικος στα στιμς.

Γενικο συμπερασμα.
Για ενα κουτι οκ.Οχι για παραπανω τουλαχιστον για μενα.Συνεχιζω την αναζητηση του ιδανικου pre.
Για την ωρα τα πρωτεια εχει το παλιο Assault.

nitro
24-09-14, 15:50
τιποτα το ιδιαιτερο συμφωνω με τον ρειγμαν

paral
03-10-14, 10:47
Φίλε θεωρω πως η επιλογή συμπληρωμάτων είναι κάτι εντελώς υποκειμενικό-εκτός από κάποια λίγα που δουλεύουν σε όλους. Εμένα σαν pre μου άρεσε πολυ το craze , το παλιό jacked καθώς και το παλιό neurocore. Επίσης πολυ καλο ήταν και shock therapy. Το καθένα για τους δικούς του λόγους

βασικά φιλε το καθένα από αυτά ήταν καλο για τον ίδιο βασικό λόγο.
είχαν γεράνιο και σε πιάναν :lift2hand: :evil2:

Steloukos
31-10-14, 15:57
Προσωπικα απο το συγκεκριμενο συμπληρωμα εμεινα ικανοποιημενος μπορω να πω!!Εκανα χρηση για περιπου 45μερες και εχω κανει οφφ για 18μερες.Μπορω να το αρχισω σημερα παλι η χρειαζεται να κανω οφφ παραπανω μερες??

capo
31-10-14, 21:51
Προσωπικα απο το συγκεκριμενο συμπληρωμα εμεινα ικανοποιημενος μπορω να πω!!Εκανα χρηση για περιπου 45μερες και εχω κανει οφφ για 18μερες.Μπορω να το αρχισω σημερα παλι η χρειαζεται να κανω οφφ παραπανω μερες??

δεν εχει κρεατινη αρα γιατι να κανεις οφφ

ArgoSixna
31-10-14, 22:16
Kαι κρεατινη εχει και καφεινη , οποτε μια χαρα εκανε και εκανε οφφ

and345
20-01-15, 14:33
γευση 10/10
διαλυτοτητα 10/10
pump μονο σε πηχεις 30/10
συνολικο Pump 5/10

Παιδια σοβαρα, το πηρα γιατι ειχα δει και σε ξενα φορουμ πολυ καλα λογια
Αρχικα το 1 σκουπ δεν παιζει να παιρνει κανενας και να λειτουργει...
Δεν μου εδωσε σχεδον τπτ ουτε σε δυναμη, ουτε σε διαρκεια, αλλα ΠΑΝΤΑ ειτε εκανα χερια, ειτε πλατη ειχα παντα πρηξιμο στους πηχεις, δεν εχω ιδεα γιατι αλλα μονο εκει το καταλαβαινα πολυ εντονα.

storm68
03-02-15, 11:34
Πιστεύω ότι αυτό το προϊόν, όπως και πολλά άλλα, παίζει να έρχεται και από Βουλγαρία fake.
Μου το κατηγορούσε κάποιος στο γυμναστήριο ότι δεν του δουλεύει και ότι είχε αγοραστεί από εκεί!
Όντως του πήρα μία δόση και καμία σχέση με το Cellucor που ξέρω.
Παρατήρησα διαφορά στο κρασάρισμα και μου έφερε και μία ανακατωσούρα.
Κατά τ’ άλλα εάν το πάρεις από έγκυρο προμηθευτή είναι ένα πολύ καλό προϊόν.

raiden
03-02-15, 14:44
Ξαναγραφω λοιπον πως λογικα ειναι κ αυτο ενα απο τα πολλα προιοντα που εχει κυκλοφορησει και σε fake . Το πηρε φιλος και συναθλητης εξω απο ελλαδα γιατι το βρηκε προσφορα και διαπιστωσε πως δεν ειναι το ιδιο με αυτο που εχει συνηθισει τοσο καιρο .

Nive
03-02-15, 16:46
+1 την έχω πατήσει και`γω από εκεί. Καούρες και δυσανεξία....μιλάμε για μέρα με την νύχτα!!! :evil2:

sobral
30-05-15, 16:34
94851

94852

Marios1991
02-07-15, 00:32
Γεια σας, αγορασα το συκγεκριμενο προιον απο καταστημα συμπληρωματων με τα πιο κατω συστατικα (αυτα που εχετε σε αυτο το thread δεν ειναι τα ιδια συστατικα με αυτα που γραφει στο προιον που αγορασα) :
96213

Βαζω 1 scoop 20 λεπτα πριν την προπονηση αλλα ουτε που καταλαβω οτι ξεκινησε η επιδραση του, συνηθως το καταλαμβαινω απο την b-alanine αλλα στο συκγεκριμενο τιποτα. Χρησιμοποιησα και πιο παλια το assault και mr.hyde και παντα με επιανε η b-alanine. Επισης δεν βλεπω καποιο boostarisma η εστω και λιγο πρηξιμο στο γυμναστηριο (οπου με τα 2 preworkout που εχω αναφερει βλεπω boostarisma και πρηξιμο), ειναι σαν να μην παιρνω τιποτα.
Αν εχει καποιος το ιδιο version με το δικο μου να μου γραψει καποιο review εαν δουλευει μια χαρα πανω του.

Ευχαριστω.

ukbulldog3
02-07-15, 02:47
Καταρχήν να σου αναφέρω πώς έχεις προμηθευτεί την ευρωπαϊκή έκδοση. Θα σου πρότεινα να ανεβάσεις τη δόση στα 2 σκουπ,ώστε να έχεις καλύτερα αποτέλεσματα.

Marios1991
02-07-15, 11:29
ναι αλλα η b-alanine στα 1500mg λογικα θα επρεπε να με πιασει... κατι πηγαινει λαθος ... θα το δοκιμασω στα 1μιση scoop. Στην ουσια τα 60 servings 1 μηνα θα με βγαλουν δεν το περιμενα αυτο..

beefmeup
02-07-15, 13:40
δεν ειναι αναγκη να ανεβαζεις την δοση μονο κ μονο για να αισθανεσαι τα τσιμπηματα απο την β-αλανινη..
καμια φορα μπορει να τα αισθανεσαι καμια φορα οχι,εχει να κανει με πολλα πραγματα οπως το πιο απλο απο ολα ,αν την καταναλωνεις με αδειο στομαχι η οχι.
σιγουρα σε μεγαλυτερες δοσεις την ακους περισοτερο ,αλλα ποιος ο λογος?
ασε που για την β-αλανινη τα εχουμε πει, με τις 3-4 φορες την εβδομαδα που θα την παρεις απο το prewo δεν κανεις κατι..θελει καθημερινη χρηση κ χρόνια για να δουλεψει.
οσο για το αν σε πιανει η οχι το συμπηρωμα ,αυτο ειναι το σημαντικοτερο...πολυ πιθανο να μην σε δουλευει καλα το συγκεκριμενο σε σχεση με τα αλλα που λες οτι εχεις δοκιμασει..συμβαινει αυτο με τα συμπληρωματα ,δεν ειναι καποια συμπαντικο μυστηριο.

Marios1991
02-07-15, 14:55
δεν ειναι αναγκη να ανεβαζεις την δοση μονο κ μονο για να αισθανεσαι τα τσιμπηματα απο την β-αλανινη..
καμια φορα μπορει να τα αισθανεσαι καμια φορα οχι,εχει να κανει με πολλα πραγματα οπως το πιο απλο απο ολα ,αν την καταναλωνεις με αδειο στομαχι η οχι.
σιγουρα σε μεγαλυτερες δοσεις την ακους περισοτερο ,αλλα ποιος ο λογος?
ασε που για την β-αλανινη τα εχουμε πει, με τις 3-4 φορες την εβδομαδα που θα την παρεις απο το prewo δεν κανεις κατι..θελει καθημερινη χρηση κ χρόνια για να δουλεψει.
οσο για το αν σε πιανει η οχι το συμπηρωμα ,αυτο ειναι το σημαντικοτερο...πολυ πιθανο να μην σε δουλευει καλα το συγκεκριμενο σε σχεση με τα αλλα που λες οτι εχεις δοκιμασει..συμβαινει αυτο με τα συμπληρωματα ,δεν ειναι καποια συμπαντικο μυστηριο.

:thumbup:
Βασικα ναι .. απλα με την αισθηση της β-αλανινης ξερω οτι το pre-workout κανει kick την συγκεκριμενη ωρα... Απλα ειμαι ατυχος οπως ειπες και εσυ λογικα αυτο το version δεν με πιανει. Θα επιστρεψω στα αλλα που μου δουλεψαν απλα απο περιεργια το πηρα γιατι ακουσα πολυ καλα σχολια για αυτο το προιον (φυσικα τωρα καταλαβα, τα σχολια αυτα πρεπει να ηταν για το αμερικανικο που εχει διαφορετικα συστατικα)...

Ευχαριστω

sobral
02-07-15, 17:53
Mια υποσημείωση μόνο: μην το συγκρίνεις με το από πάνω που ανέβασα εγώ, γιατί αυτό είναι το ολοκαίνουργιο που δεν το έχει φέρει κανείς Ελλάδα προς το παρόν. Η ετικέτα που ανέβασες είναι της ευρωπαϊκής έκδοσης αλλά δεν έχει κάτι άσχημο κατ εμέ. Ειδικά στο 1μιση σκουπ είναι μια χαρά! Δωσ του λίγο χρόνο μιας κ δεν ανήκει στην κατηγορία που σε χτυπάνε κατά κούτελα, αλλά δίνει κυρίως αντοχή και focus. Αν θες να το δουλέψεις σωστά πάρε κ β-αλανίνη ξεχωριστά για να πίνεις άλλη μία δόση μέσα στη μέρα, όπως αναφέρθηκε κ πιο πάνω.

junglist
22-07-15, 00:50
Παιδιά μια ερώτηση για αγορά αυτού του προϊόντος.
Ποιο μαγαζί στέλνει με αντικαταβολή;

Unleashed by my M1 note

Polyneikos
22-07-15, 00:53
Παιδιά μια ερώτηση για αγορά αυτού του προϊόντος.
Ποιο μαγαζί στέλνει με αντικαταβολή;

Unleashed by my M1 note

To στέλνει το e-shop που συνεργαζόμαστε (AΘΛΗΤΗΣ)

junglist
22-07-15, 07:42
To στέλνει το e-shop που συνεργαζόμαστε (AΘΛΗΤΗΣ)
Σε ευχαριστώ, αλλά βρίσκομαι εξωτερικό, οπότε χρειάζομαι κάποιο να στέλνει Ευρώπη.
Θα συνεχίσω από σχετικό θέμα που το βρήκα μετά.

Unleashed by my M1 note

junglist
27-07-15, 18:53
Θα το πάρω από **** τελικά.
Είναι το παλιό ή το καινούριο ;

Unleashed by my M1 note

***δεν κανουμε αναφορες σε αλλα eshop περαν του χορηγου***

junglist
29-07-15, 18:37
Σήμερα που μου ήρθε το πράγμα, βλέπω ότι η κυριότερη διαφορά ανάμεσα στους 2 τύπους είναι το Explosive blend, που στην Ευρωπαϊκή είναι διπλάσιο.
Οπότε γιατί δεν θεωρείται η Ευρωπαϊκή καλύτερη;

Unleashed by my M1 note

sobral
29-07-15, 20:09
Σήμερα που μου ήρθε το πράγμα, βλέπω ότι η κυριότερη διαφορά ανάμεσα στους 2 τύπους είναι το Explosive blend, που στην Ευρωπαϊκή είναι διπλάσιο.
Οπότε γιατί δεν θεωρείται η Ευρωπαϊκή καλύτερη;

Unleashed by my M1 note

Αν σου είναι εύκολο πόσταρε μία φωτογραφία με την πίσω όψη του συμπληρώματος που κρατάς στα χέρια σου.

junglist
29-07-15, 21:21
Αν σου είναι εύκολο πόσταρε μία φωτογραφία με την πίσω όψη του συμπληρώματος που κρατάς στα χέρια σου.
Κανένα πρόβλημα.http://images.tapatalk-cdn.com/15/07/29/00c4b04a3e6364729f136042da8f14ad.jpg

Unleashed by my M1 note

Marios1991
29-07-15, 22:59
Το δικο μου εχει αυτα τα συστατικα και ειναι το ευρωπαικο. Δεν ξερω γιατι διαφερει τοσο πολυ απο το δικο σου.
http://images.tapatalk-cdn.com/15/07/29/598761e66a29e9460bb0d82965d6b72a.jpg

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk

beefmeup
29-07-15, 23:21
τι διαφορες βλεπετε ρε παιδια γιατι αν εξαιρεσουμε 1-2 μικροσυστατικα κ μια διαφορα στην καφεινη της ταξης των 35μιλι περιπου, ειναι ιδια:unsure:

sobral
29-07-15, 23:39
Junglist έχεις το αμερικάνικο, marios1991 το ευρωπαϊκό.;) Μην το συγκρίνεις με αυτό που ανέβασα εγώ στην προηγούμενη σελίδα, γιατί αυτό είναι το ολοκαίνουργιο που δεν έχει φτάσει Ευρώπη και δεν ξέρω κ αν φτάσει έτσι όπως είναι.

junglist
29-07-15, 23:45
Junglist έχεις το αμερικάνικο, marios1991 το ευρωπαϊκό.;) Μην το συγκρίνεις με αυτό που ανέβασα εγώ στην προηγούμενη σελίδα, γιατί αυτό είναι το ολοκαίνουργιο που δεν έχει φτάσει Ευρώπη και δεν ξέρω κ αν φτάσει έτσι όπως είναι.
Ποιό είναι καλύτερο λοιπόν;

Unleashed by my M1 note

beefmeup
29-07-15, 23:48
Ποιό είναι καλύτερο λοιπόν;

Unleashed by my M1 note

παιδια ιδια ειναι το εγραψα απο πανω..:unsure:
οι διαφορες ειναι ανεπαισθητες κ οχι σε βασικα συστατικα.

junglist
30-07-15, 22:44
Λοιπόν πρώτες εντυπώσεις από μένα.

Έχω κάνει ένα χρόνο off από το Assault.
-Γεύση: έχω καρπούζι και είναι θεϊκό.
-Διαλυτότητα: άριστη
-Μυρμηγκιασμα: Σαν του Assault ή λίγο παραπάνω. Ξεκίνησε στα 10 λεπτά αφού το πήρα και αφού είχα άδειο στομάχι. Μετά από 40-50 λεπτά έφυγε.
-Φλέβες: δεν είδα κάτι ιδιαίτερο. Λόγω ζέστης έτσι και αλλιώς φαίνονται πιο πολύ
-Πρήξιμο μυών: χαλαρά πράγματα
-Αντοχή: εδώ μπορώ να πω ότι είδα αποτελέσματα, αλλά παίζει να είναι και το ψυχολογικό, οπότε επιφυλασσόμαστε
-Στομάχι: πέρασε και δεν ακούμπησε

Unleashed by my M1 note

COBRA_STYLE
30-07-15, 22:48
Αρα πινε το καθαρα για τη γευση:rolf:

junglist
30-07-15, 23:27
Αρα πινε το καθαρα για τη γευση:rolf:
Έγραψα και για την αντοχή αν πρόσεξες.
Αλλά θέλει σίγουρα και άλλο διάστημα δοκιμής.

Unleashed by my Onda v975m

beefmeup
30-07-15, 23:29
αν δεν εχεις πολυ θεμα με την καφεινη, τσιμπα λιγο κ την δοση μετα απο καποιες χρησεις.

junglist
31-07-15, 00:36
αν δεν εχεις πολυ θεμα με την καφεινη, τσιμπα λιγο κ την δοση μετα απο καποιες χρησεις.
Καθόλου δεν έχω οπότε παίζει να αυξήσω.

Εσάς δηλαδή σας κρατάει καμιά ώρα το C4?

Unleashed by my M1 note

Marios1991
31-07-15, 00:49
Εμενα προσωπικα για να με πιασει αυτο το πραγμα θελω 2 σκουπς και η διαρκεια του ειναι γυρω στα 35-45 λεπτα οπου τελειωνω ηδη την προπονηση μου σ'αυτο το χρονικο διαστημα.

sobral
31-07-15, 02:12
Έγραψα και για την αντοχή αν πρόσεξες.
Αλλά θέλει σίγουρα και άλλο διάστημα δοκιμής.

Unleashed by my Onda v975m

:thumbup: από τη στιγμή που βλέπεις βελτίωση στην αντοχή, το συμπλήρωμα δουλεύει πάνω σου. Αύξησε λίγο κ τη δόση όπως σου είπαν, αφού δεν έχεις θέμα με καφείνη, και θα δεις παραπάνω αποτέλεσμα.

Petran84
31-07-15, 17:31
Τίμιο pre-workout απ'όλες τις απόψεις. Σ'εμένα έκανε ''αθόρυβη'' δουλειά...

junglist
08-08-15, 09:55
Μετά από μερικές μέρες χρήσης,μπορώ να πω ότι δουλεύει οπότε θέλει.

Είμαι και εγώ δύσκολος να με πιάσουν αυτά, αλλά είναι περίεργο που άλλες φορές δεν νιώθω τίποτα και άλλες με πιάνει κανονικά και για ώρα.
Την δόση την έχω πάει στο 130%.

Unleashed by my M1 note

relaxncoffee
19-12-15, 00:10
Νομιζεις δεν δουλευει στην αρχη,επισης δεν νιοθεις την β αλανινη τοσο.

μετα απο λιγα λεπτα ομως δεν δουλευει απλα...

ειναι τελειο...

ΑΘΛΗΤΗΣ
30-09-16, 12:50
Ανεβάζουμε τη νέα φωτογραφία και το πινακάκι συστατικών του προϊόντος.
Είναι διαθέσιμο στον ΑΘΛΗΤΗ και στο e-shop εδώ (http://athlitis.gr/simpliromata/pre-workout/c4-195gr-30-servs-cellucor/).

109676109677