PDA

Επιστροφή στο Forum : GHBlast (Dorian Yates)



Ramrod
02-05-11, 20:51
http://www.bodybuilding.gr/components/com_virtuemart/shop_image/product/GHBlast_4dbe718b3767e.jpg

http://www.bodybuilding.gr/images/stories/e_shop/products/ghblast/ghblast_02.jpg

Να ρωτήσω καταρχάς, απο ΕΟΦ περνάει? Γιατί αυτά που υπόσχεται μου θυμίζουν φάρμακα και όχι συμπλήρωμα. Τόσο δυνατό είναι η παίζει πάλι marketing?

Απο εκεί και πέρα το έχει δοκιμάσει κανείς? Είναι αυτό που λέει? Αντενδείξεις?

Dreiko
02-05-11, 21:00
δε ζουμαρει στα facts.... (εντιτ.ολα καλα τωρα....)
αλλα τα συστατικα του(το ειδα σε αλλο σαιτ:green:) για καλο υπνο μου κανουν πιο πολυ....το phenibut ειναι ενα παραγωγο του Gaba....το Gamarex δε ξερω....εε...και μετα mucuna κτλ....βασικα κατι σε HGH Pro μου φερνει...

sofos
02-05-11, 21:10
δε ζουμαρει στα facts.... (εντιτ.ολα καλα τωρα....)
αλλα τα συστατικα του(το ειδα σε αλλο σαιτ:green:) για καλο υπνο μου κανουν πιο πολυ....το phenibut ειναι ενα παραγωγο του Gaba....το Gamarex δε ξερω....εε...και μετα mucuna κτλ....βασικα κατι σε HGH Pro μου φερνει...

το gaba κ η ντοπια ανεβαζουν λιγο την gh,προσοχη ομως η μελατονικη την ριχνει..!

deluxe
02-05-11, 22:22
Εισαι σιγουρος για την μελατονινη; Υπαρχει πηγη;

Εγω νομιζω οτι την ανεβαζει, αλλα λιγο.

Dreiko
02-05-11, 22:31
το gaba κ η ντοπια ανεβαζουν λιγο την gh,προσοχη ομως η μελατονικη την ριχνει..!


Εισαι σιγουρος για την μελατονινη; Υπαρχει πηγη;

Εγω νομιζω οτι την ανεβαζει, αλλα λιγο.

o,τι και να κανει παιδια η μελατονινη δεν εχει σημασια....γιατι δε θα δεις διαφορα πουθενα...καπου τα ειχε πει και ο bane ολα αυτα περι των GH booosters....

deluxe
02-05-11, 22:54
Ειχε πει οτι μειωνει και το οιστρογονα. Οποτε καλη ειναι..

Devil
02-05-11, 23:05
δε ζουμαρει στα facts.... (εντιτ.ολα καλα τωρα....)
αλλα τα συστατικα του(το ειδα σε αλλο σαιτ:green:) για καλο υπνο μου κανουν πιο πολυ....το phenibut ειναι ενα παραγωγο του Gaba....το Gamarex δε ξερω....εε...και μετα mucuna κτλ....βασικα κατι σε HGH Pro μου φερνει...

;)


το gamarex ειναι trademark.....gaba ειναι απλα το εβαλε ετσι για το εφε....

το HGHpro ειναι πιο προσεγμενο απο αυτο....

aris1988
02-06-11, 16:51
λεωνα το χτυπησω τη γνωμη εχετε κανει τιποτα ι τσαμπαλεφτα?το χει δοκιμασεικανεισ?

oldhiphop
01-08-11, 17:35
ειπαρχουν πιθανες παρενεργιες?

αυτα που υποστηριζη οτι κανει ισχυουν?

oldhiphop
21-08-11, 17:40
καποια απαντηση βρε παιδια...:unsure:

Devil
22-08-11, 04:33
ειπαρχουν πιθανες παρενεργιες?

αυτα που υποστηριζη οτι κανει ισχυουν?


καποια απαντηση βρε παιδια...:unsure:

ουτε καν....

οχι δεν ισχυουν..... οσο και να αναιβει το gh ορατα αποτελεσματα δεν θα εχεις...

αν και μερικα απο τα συστατικα του αξιζουν.... δεν γραφει ουτε ποσοτητα ουτε τπτ....

oldhiphop
23-08-11, 10:14
ουτε καν....

οχι δεν ισχυουν..... οσο και να αναιβει το gh ορατα αποτελεσματα δεν θα εχεις...

αν και μερικα απο τα συστατικα του αξιζουν.... δεν γραφει ουτε ποσοτητα ουτε τπτ....

ευχαριστω φιλε