PDA

Επιστροφή στο Forum : Διαφορα υγειηνα ευκολα και γρηγορα σνακ



tolis93
05-05-11, 16:39
1.αγγουρακια γεμιστα.

παιρνουμε ενα,δυο,τρια,τεσσερα....αγγουρακια.τα ξεφλουδιζουμε.τα ανοιγουμε με ενα μαχαιρι κανοντας μια κυκλικη τρυπα στη μεση.ειναι ευκολο.βγαζουμε το αγγουρι που κοψαμε και το γεμιζουμε με τυρι ντιρολο σπρεντ.η κοτατζ τυρι(εχει και πολλες γευσεις). και ειμαστε ετοιμοι....


2.μανηταρια
μια απλη και ευκολη συνταγη ειναι η εξης....

ψηνουμε σε ενα αντικολλητικο οσα μανηταρια θελουμε.
παιρνουμε 1 η 2 γιαουρτια.κατα προτιμιση τοταλ. προσθετουμε λιγο γαλα και το χτυπαμε στο μπλεντερ οσο ψηνονται τα μανηταρια.5 λεπτα υποθεση δηλαδη.
βαζουμε τα μανηταρια σε ενα μπολακι και απο πανω το μιγμα μας.Ετοιμοι...

3.βραστα αυγα με τυρι.
βραζουμε τα αυγα.τα κοβουμε στη μεση.αφαιρουμε το κροκο.και στη θεση του προσθετουμε τυρι κοτατζ η σπρεντ.

4.σπαραγγια με σως μπαρμπεκιου.
δε χρειαζεται οδηγειες.βραζουμε τα σπαραγγια.παιρνουμε σως μπαρμπεκιου.και τρωμε.αξιζει οσο περιεργο και αν ακουγεται

καλη ορεξη.ερχονται κ αλλα

leftis
06-05-11, 00:04
Η μπάρμπεκιου νομίζω έχει αρκετές θερμίδες αν δεν κάνω λάθος. Καλύτερα θα ήταν μια μουστάρδα αλλά δεν ξέρω αν πάει με σπαράγγια. :P

JohnyB
06-05-11, 13:29
Η Μπαρμπεκιου της Hellmann's δεν εχει και πολλα απ οτι εχω τσεκαρει αν και μενα δεν με χαλανε :)!!!Την εχουν προτινει και πολλοι σε διαφορες συνταγές!!!!!

Giannistzn
06-05-11, 14:13
Η Μπαρμπεκιου της Hellmann's δεν εχει και πολλα απ οτι εχω τσεκαρει αν και μενα δεν με χαλανε :)!!!Την εχουν προτινει και πολλοι σε διαφορες συνταγές!!!!!

Σε σχεση με τη μουσταρδα εχει αρκετα παραπανω. Μη σου πω τα διπλα! Γενικα, το καλυτερο που μπορει να προτιμησει κανεις ειναι μακραν η μουσταρδα.

magdaline
06-05-11, 14:18
ένα site το οποίο έχει φοβερές συνταγές μαγειρικής είναι αυτό http://www.bodyrock.tv/category/diet-and-nutrition/
Έχω δοκιμάσει αυτό με τη pina colada, τις μπάρες και ένα cake, κ.α.
ΠΕΝΤΑΝΟΣΤΙΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

sofos
06-05-11, 21:39
ένα site το οποίο έχει φοβερές συνταγές μαγειρικής είναι αυτό http://www.bodyrock.tv/category/diet-and-nutrition/
Έχω δοκιμάσει αυτό με τη pina colada, τις μπάρες και ένα cake, κ.α.
ΠΕΝΤΑΝΟΣΤΙΜΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ

πωωωω αυτο το ρωσσιδακι ειναι τρελη ζημια :turtle::turtle::love::love::banana::banana:

magdaline
06-05-11, 21:47
πωωωω αυτο το ρωσσιδακι ειναι τρελη ζημια :turtle::turtle::love::love::banana::banana:
αστα να πανε.. από τότε που ειδα το σώμα της, άρχισα να πλακώνομαι στις ασκήσεις του site

gym
06-05-11, 21:48
πωωωω αυτο το ρωσσιδακι ειναι τρελη ζημια :turtle::turtle::love::love::banana::banana:

τσεχα ειναι και δηλωμενο ερωτικο μοντελο....

προσοχη με αυτες τις συνταγουλες και τα γλυκακια ομως...

sofos
06-05-11, 21:49
αστα να πανε.. από τότε που ειδα το σώμα της, άρχισα να πλακώνομαι στις ασκήσεις του site

εμενα με τρελαινει κ αυτη η προφορα που χει και το προσωπο και το στηθος ολα :P:P την παντρευομουνα :love::love::love::love:
http://www.youtube.com/watch?v=QKMGOkZeDKs

magdaline
06-05-11, 21:58
τσεχα ειναι και δηλωμενο ερωτικο μοντελο....

προσοχη με αυτες τις συνταγουλες και τα γλυκακια ομως...
τσεχα όντως λολ. αυτές οι συνταγές είναι για λάιτ τσιτ!

sofos
06-05-11, 22:03
τσεχα ειναι και δηλωμενο ερωτικο μοντελο....

προσοχη με αυτες τις συνταγουλες και τα γλυκακια ομως...

για τσεχια ειμαι ρε συ γυμναστηριο

tolis93
08-05-11, 13:44
Η Μπαρμπεκιου της Hellmann's δεν εχει και πολλα απ οτι εχω τσεκαρει αν και μενα δεν με χαλανε :)!!!Την εχουν προτινει και πολλοι σε διαφορες συνταγές!!!!!
τσεκαρε της χεινζ τη σαλτσα μπαρμπεκιου...τις μισες θερμιδες και τους μισους υδατανθρακες.
αν και πολυ καλη ειναι η σαλτσα σογιας.5 θερμιδες το κουταλακι.και πρωτεινη παρακαλω