PDA

Επιστροφή στο Forum : Razor 8 Blast Powder (AllMax Nutrition)



Nio
06-05-11, 17:22
Razor 8 Blast Powder (AllMax Nutrition).

81107

81108




Για pre-workout, και αρκετά bombέ.
Όσοι δεν μπορούν την καφεϊνη, ας μείνουν μακριά(!) καθώς εδώ έχουμε ένα παρτάκι από stims.

Β-Alanine να είχε τουλάχιστον το 2πλάσιο το κάθε scoop, και θα ήταν πολύ καλύτερο.Γενικά όμως μ'αρέσει.

Τι λέτε?

Achtung: να μην μπερδευτεί με το Razor8 Shredded (Allmax) (http://www.bodybuilding.gr/forum/showthread.php?14493-Razor8-Shredded-(Allmax)).

Devil
06-05-11, 17:31
ουτε για πλακα.... ειναι τουμπανο... 400mg καφεινη...+ 40μγ γερανιο βαζεις και 9μγ yohimb hcl και ετοιμο.... και κανεις να κοιμηθεις 5 μερες...:green:

καφριλα μεγαλη αυτο με την αργινινη... καλα δεν περιμενα και τιποτα παραπανω απο την allmax.... η β-αλανινη ειναι για να υπαρχει μονο....

Nio
06-05-11, 17:45
Συμφωνούμε. Όση ανοχή και αν έχει κάποιος στα stims αυτό θα τον τινάξει, και όχι με την καλή έννοια..

Φαντάζεσαι κάποιος να μην πολυπροσέξει τις ποσότητες και να πει "Έλα μωρέ τι να μου κάνει μόνο 1 scoop και να βάλει 2-3" ??

:wave: :bounce: :wave:

deluxe
06-05-11, 18:55
0.5-1 σκουπ ειναι η δοση. Καλα με 3 σκουπ θα παθει σοβαρο προβλημα. Μιλαμε κοντα στο 1γρ καφεϊνης με τη μια!

sobral
06-05-11, 19:32
την άλλη φορά πιο πολλά διεγερτικά. Δεν πάνε καλά αυτοί που το έφτιαξαν. Καμία (επιστημονική) βάση αυτό που έκαναν. Οι ποσότητες είναι πάρα πολύ μεγάλες.:shock:

Polyneikos
07-05-11, 10:39
Αυτο ειναι για να το δίνουν σφηνακια σε rave party! :banana::banana: :P

COBRA_STYLE
07-05-11, 10:58
Αυτο ειναι για να το δίνουν σφηνακια σε rave party! :banana::banana: :P
XAAXXAAXAXAXAXAXAXAXAXXAAXAXAXXAXAXAXAXAXAXXAXAXAAX:rolf::rolf::rolf:

sobral
07-05-11, 15:24
Αυτο ειναι για να το δίνουν σφηνακια σε rave party! :banana::banana: :P

XAXAXAXAXAXAXA Θεός!!!:turtle::turtle::turtle::) ειδικά αν βγάζει πολλές γεύσεις θα τα σπάει...να το πλασάρουμε και στα beach bars τώρα που καλοκαιριάζει;)

sofos
07-05-11, 15:26
XAXAXAXAXAXAXA Θεός!!!:turtle::turtle::turtle::) ειδικά αν βγάζει πολλές γεύσεις θα τα σπάει...να το πλασάρουμε και στα beach bars τώρα που καλοκαιριάζει;)

θα δινει ενεργεια γεια καρφωματα στο beach volley και στις ρακετες :P:P:rolf::rolf::rolf::rolf:

Nio
07-05-11, 15:40
Αυτο ειναι για να το δίνουν σφηνακια σε rave party! :banana::banana: :P

Hehe, καλά σε τέτοια περίπτωση θα μπορούσαν να "παίξουν" με διάφορες ουσίες, ανάλογα του αποτελέσματος που θα επιδιώκουν.

Y.Γ. Μου αρέσει όμως ο τρόπος που σκέφτεσαι :green: :green:

monster energy
31-12-12, 22:47
καλησπερα και χρονια πολλα...Με το razor8 πραγματικα δεν σταματας την προπονηση...................
το φοβηθηκα μπορω να πω...και τρελο κρασαρισμα μετα ....λογικο πιστευω..

Mitsen
09-10-13, 20:56
έχω δοκιμάσει κατα καιρούς superbump no-xplode και αλλα συναφή απο φίλους αλλα ουδεμία διαφορα πνευματική η σωματική αλλαγη υπέπεσε στην αντίληψη μου.
σημειώνω δε ότι η δωσολογια ηταν η προαναφερουσα καθε εταιρίας.
(Πσσς πως τα είπα! Πολυ με παωω!)

Τελως πάντων σκεφτόμουν να το τσιμπαγα ρε παίδες.. αλλα βλέπω καπως υπερβολικές δωσολογιες σε stim. Να το δοκιμάσω; Λεει;

argirisrx8
25-02-14, 14:22
το δοκιμασε τελικα κανενας αυτο;

argirisrx8
25-02-14, 17:06
αυριο θα το εχω.θα σας γραψω εντυπωσεις αν κ ειμαι τυπος που γενικα δεν με πιανουν τα νιτρικα.

cuntface
25-02-14, 19:11
αυριο θα το εχω.θα σας γραψω εντυπωσεις αν κ ειμαι τυπος που γενικα δεν με πιανουν τα νιτρικα.
αμα παρεις την εκδοση με το γερανιο θα σε πιασει 100% αν εχεις την εκδοση χωρης γερανιο τοτε πετα το :green::green:

argirisrx8
25-02-14, 19:43
απο οτι ειδα ειναι η εκδοση με το γερανιο.αν παω κ μου εχει το αλλο πολυ απλα δεν θα το παρω.μα κ εγω για αυτην την ουσια το παιρνω.

argirisrx8
25-02-14, 19:56
απλα αυτη η εκδοση που εχουν ποσταρει εδω ειναι για ενα scoop 13,2)για 40 δοσεις ενω το καινουργιο τωρα βγαινει για ενα scoop (7,2)για 80 δοσεις.απλα μειωσανε την δοση γιατι μαλλον στα 2 scoop(13,2γρ)σε εστελνε μαλλον αδιαβαστο.οποτε ξεκιναμε κανονικα εμεις με ενα scoop κ στην πορεια βλεπουμε αν θα παμε στα 13,2 γρ την μερα

sobral
27-02-14, 02:10
http://www.allmaxnutrition.com/wp-content/themes/allmax/images/headers/product-razor8.jpg


CREATINE MONOHYDRATE + CREATINE HCl: 5 g
NITROSIGINE™ NITRIC OXIDE TECHNOLOGY: 445 mg
AGMAPURE™ AGMATINE SULFATE: 365 mg
CARNOSYN® BETA-ALANINE: 425 mg
ULTRA-PURE YOHIMBINE: 4.5 mg
N,N-DIMETHYL-TYRAMINE (HORDENINE HCl)


http://www.allmaxnutrition.com/wp-content/uploads/pure-direct-extreme.png

RAZOR8 HAS ABSOLUTELY NO FILLERS! ZERO SUGAR, ZERO MALTODEXTRIN AND IS 100% FREE OF ARTIFICIAL COLORS AND DYES.

http://www.allmaxnutrition.com/wp-content/uploads/razor8_flavors_new.jpg

Supplement Facts
RAZOR8 BLAST POWDER 570g Key Lime Cherry

Serving Size: 1 scoop (9.5g)
Servings Per Container: 60

Amount Per Serving % Daily Value*

Calories 10
Calories from Fat 0
Total Fat 0 g 0%
Saturated Fat 0 g 0%
Trans Fat 0 g †
Cholesterol 0 mg 0%
Total Carbohydrates 2 g 1%
Dietary Fiber 0 g 0%
Sugars 0 g †
ATP Enhancer / Myofibril Acidification Buffer 5,425 mg
Creatine Monohydrate (Pharma-Grade
Microparticulated) 4,000 mg †
Creatine HCl 1,000 mg †
Beta-Alanine (as CarnoSyn®) 425 mg †
Endothelial Expansion / Hemodynamic Volumizer 1,835 mg
Arginine HCl 515 mg †
Nitrosigine™ (Inositol Stabilized Arginine
Silicate) 445 mg †
HydroMax™ (65% Glycerol Powder) 385 mg †
Agmatine Sulfate (as Agmapure®) 365 mg †
Arginine Pyroglutamate 85 mg †
Arginine Ethyl-Ester 40 mg †
CNS Stimulation / FFA Release / Beta Agonist 368 mg
Pharma-Grade Synthetic Caffeine 272 mg †
Higenamine HCl (Norcoclaurine) 45 mg †
Di-Caffeine Malate 24 mg †
Hordenine HCl (N,N-Dimethyl-Tyramine HCl) 22 mg †
Yohimbine HCl 4.5 mg †
Polymethoxylated FFA Release Extension / Hyperlytic Acceleration 15 mg
Yerba Maté Green Tea Standardized Extract 10 mg †
Naringin (as Grapefruit Extract) 4.5 mg †

OTHER INGREDIENTS: Citric Acid, Natural and Artificial Flavors, Sucralose, Silica, Natural Green Color
ALLERGEN INFORMATION: Produced in a facility that also handles Milk, Soy and Shellfish products.
DIRECTIONS: Take 1 serving before intense training with 4 to 6 oz of cold water. NEVER EXCEED 1 SCOOP at one time. Ideal for use before intense physical activity. Stay adequately hydrated.
* Percent daily values are based on a 2000 calorie diet
† Daily Value not established
Supplement facts vary based on size and flavor.

Το καινούργιο razor θα είναι έτσι σε λίγο καιρό. Ωραίες ποσότητες κρεατίνης κ από καλές μορφές, ωραίες επιλογές κ στα διεγερτικά αλλά με την β-αλανίνη έχουν τσακωθεί, βάλτε παραπάνω ρεεε...

argirisrx8
27-02-14, 16:58
εκανα σημερα την πρωτη μ προπονηση δικεφαλα τρικεφαλα.πηρα μισο scoop που ειναι η προτεινωμενη δοση (7,6γρ).παρολου που δεν με πιανουν τα νιτρικα για πρωτη μερα μπορω να πω τα καλυτερα.πολυ καλη ενεργεια,πρηξιματα,μια μικρη διαφορα στην φλεβικοτητα αλλα το πιο σημαντικο ηταν στα κιλα.επαιξα σχεδον σε ολες τις ασκησεις συν 10 κιλα κ να φανταστεις τα ειχα ολα δισετ.δεν μου αφησε καποιο παραπονο μονο εναν μικρο πονοκεφαλο μετα την προπονηση τις ταξης των 20 λεπτων κ μετα ολα super.σκεφτομαι να παω την δοση στα 10 γρ κ βλεπουμε.δεν μπορω να σκεφτω τι κανει αυτο το προιον στο 1 scoop που ειναι κ το μεγιστο (15γρ)πρεπει να ειναι πραγματικος πυραυλος.αυριο εχω ομους κ θα γραψω εντυπωσεις με τα 10 γρ.

cuntface
27-02-14, 18:23
εκανα σημερα την πρωτη μ προπονηση δικεφαλα τρικεφαλα.πηρα μισο scoop που ειναι η προτεινωμενη δοση (7,6γρ).παρολου που δεν με πιανουν τα νιτρικα για πρωτη μερα μπορω να πω τα καλυτερα.πολυ καλη ενεργεια,πρηξιματα,μια μικρη διαφορα στην φλεβικοτητα αλλα το πιο σημαντικο ηταν στα κιλα.επαιξα σχεδον σε ολες τις ασκησεις συν 10 κιλα κ να φανταστεις τα ειχα ολα δισετ.δεν μου αφησε καποιο παραπονο μονο εναν μικρο πονοκεφαλο μετα την προπονηση τις ταξης των 20 λεπτων κ μετα ολα super.σκεφτομαι να παω την δοση στα 10 γρ κ βλεπουμε.δεν μπορω να σκεφτω τι κανει αυτο το προιον στο 1 scoop που ειναι κ το μεγιστο (15γρ)πρεπει να ειναι πραγματικος πυραυλος.αυριο εχω ομους κ θα γραψω εντυπωσεις με τα 10 γρ.

τελικα εχεις αυτο με το γερανιο? και αν ναι στειλε μου σε Pm που το βρηκες

argirisrx8
27-02-14, 19:21
ναι με το γερανιο.στο εστειλα.μπες να το δεις.

argirisrx8
27-02-14, 19:26
βασικα επειδη ειναι πολλες οι δοσεις το εχω βαλει σε γυαλινο βαζο που κλεινει αεροστεγος.θα πιω για ενα μηνα κ το υπολοιπο προς καλοκαιρι ωστε να μην το συνηθισει ο οργανισμος μου αν το παρω ολο συνεχομενα.

zapas22
27-02-14, 19:45
παιδιά που το βρηκατε τη εκδοση με γερανιο? στειλτε μου ενα PM!!! ευχαριστω!!!

polo0
27-02-14, 20:55
cranes bill extract 26 mg αυτό είναι το γεράνιο σε αγγλική ορολογία ?

argirisrx8
27-02-14, 21:07
βαλε cranesbill στο google κ θα δεις.ειναι το γερανιο.το βρηκα κ απο αλλο σαιτ που τα γραφει στα ελληνικα το πινακακι κ το γραφει ακριβως εκχυλισμα γερανιου.το ψαχνω πολλες μερες φιλε.εχουν μεινει πολυ λιγα με αυτην την ουσια.καποια απο αυτα ειναι Hemorush Extreme (Nutrabolics),Nutrabolics Swollen,αυτο εδω,κ το MuscleTech Neurocore που εχει κ πιο μεγαλη ποσοτητα

polo0
27-02-14, 21:25
βαλε cranesbill στο google κ θα δεις.ειναι το γερανιο.το βρηκα κ απο αλλο σαιτ που τα γραφει στα ελληνικα το πινακακι κ το γραφει ακριβως εκχυλισμα γερανιου.το ψαχνω πολλες μερες φιλε.εχουν μεινει πολυ λιγα με αυτην την ουσια.καποια απο αυτα ειναι Hemorush Extreme (Nutrabolics),Nutrabolics Swollen,αυτο εδω,κ το MuscleTech Neurocore που εχει κ πιο μεγαλη ποσοτητα

ξέρεις γιατί μου κάνει εντύπωση όμως ? γιατι στην Ελλάδα έχει απαγορευθεί το γεράνιο γι αυτο !

argirisrx8
27-02-14, 21:31
τι να σου πω.κ ομως ολα αυτα υπαρχουν ελλαδα.μπορει να ειναι καπως επεξεργασμενα ωστε να επιτρεπονται.ποιος ξερει

Lainus
27-02-14, 21:52
Με ένα μικρό search βρήκα ότι η συγκεκριμένη ουσία, το cranesbill extract, είναι μεν έκδοχο του γερανίου αλλά σαν ουσία αυτή καθαυτή δεν είναι η 1-3 dimethylamylamine η οποία εκανε τα συμπληρώματα που την περιείχαν.. μπόμπα!

Ίσως και γι' αυτό το βλέπουμε ακόμα στην αγορά... μπορεί να μην απαγορεύεται η οποιαδήποτε ουσία προέρχεται από το γεράνιο αλλά μόνο η dmaa...

argirisrx8
27-02-14, 22:41
πολυ σωστα μπορει να μην ειναι ακριβως το ιδιο ομως αν δεις το εξωφυλλο του κουτιου γραφει 98% pure dimethyl.τα συμπερασματα δικα σου

Lainus
27-02-14, 22:45
Το έχω ήδη παραγγείλει, είναι δεν είναι, από δευτέρα θα ξέρω.. ;-)

argirisrx8
27-02-14, 22:55
ειναι πολυ καλο απλα ξεκινα με μισο scoop οπως γραφει.ειναι δυναμιτης.περιμενω να μ πεις εντυπωσεις απο βδομαδα.αυριο θα κανω ομους κ θα ξανα γραψω εντυπωσεις.

argirisrx8
28-02-14, 14:33
δευτερη μερα ομους.εβαλα 10 γρ δοση.παρολου που ειχα φαει καλο πρωινο πριν το παρω μπορω να πω καλες εντυπωσεις.αρκαρκετη δυναμη επαιξα σιγουρα παραπανω κιλα,φλεβικοτητα μετρια,πρηξιματα αρκετα καλα κ απο ενεργεια δεν ειχα τις τρελες τσιτες αλλα εβγαλα ανετα το προγραμμα μου κ μετα καθομουν κ επαιζα κ αλλες ασκησεις για παραπανω.πιστευω αν ημουν νηστικος θα εβλεπα ακομα καλυτερα αποτελεσματα.επαναλαμβανω οτι ειμαι τυπος που δεν με πιανουν καθολου τα νητρικα.εχω παρει πολλα(super pump,swollen,noxplode1,noxlode 2,shock therapy,1 mr)απο αυτα με ειχε πιασει το noxplode 1 πολυ καλα κ πολυ λιγο απο θεμα δυναμης το 1mr.τα αλλα ηταν για πεταμα.αυριο εχω στηθος.θα συνεχισω στα 10 γρ κ θα προσπαθησω να το παρω οσο πιο μετα μπορω ωστε να εχω χονεψει.γενικα καλες εντυπωσεις.δεν περιμενω κ τιποτα παραπανω για τον οργανισμο μου.σε αλλους που τους πιανουν τα νιτρικα σιγουρα θα δουλεψει πιο καλα.α κ τελος δν μου αφησε καθολου δυσφορια.πολυ σημαντικο ουτε κρασαρισμα.

No Fear
28-02-14, 14:58
Οπως περιγραφεις τον εαυτο σου,ειναι σαν να τα γραφω εγω.
Θα το κοιταξω και για εμενα,το εχω βαλει εδω και μερικες ημερες στο ματι.
Μπορεις να μου στειλεις και εμενα pm για το μαγαζι με την εκδοση που περιεχει γερανιο?
Θα το ψαξω και μονος μου σε αυτα που ψωνιζω.

Lainus
28-02-14, 15:01
Φιλε μου πόσα κιλά είσαι, αν επιτρέπεται? Το παρουσιάζεις too good to be true :)

Παίζει μεγάλο ρόλο στα προεξασκητικά..

argirisrx8
28-02-14, 15:53
Φιλε μου πόσα κιλά είσαι, αν επιτρέπεται? Το παρουσιάζεις too good to be true :)

Παίζει μεγάλο ρόλο στα προεξασκητικά..

ενταξει δεν ειπα κ οτι μου εκανε θαυματα.απλα ειπα οτι μεχρι στιγμης ειμαι ευχαριστημενος.κ οτι αφου εμενα δεν με πιανουν γενικα τα νιτρικα κ οτι αυτο μεχρι στιγμης ψιλο δουλευει σε καποιους πους τους πιανουν γενικα θα τους κανει καλυτερη δουλεια.το νιτρικο ειναι καθαρα θεμα οργανισμου.μπορει ενα νιτρικο που σε σενα για παραδειγμα δεν εκανε τιποτα σε μενα να δουλευει τρελλα.βεβαια ακομα ειναι νωρις.πανω στην βδομαδα θα εχω εντυπωσεις πιο σιγουρες.ειμαι 1,88 υψος,88 κιλα.

argirisrx8
28-02-14, 16:02
Οπως περιγραφεις τον εαυτο σου,ειναι σαν να τα γραφω εγω.
Θα το κοιταξω και για εμενα,το εχω βαλει εδω και μερικες ημερες στο ματι.
Μπορεις να μου στειλεις και εμενα pm για το μαγαζι με την εκδοση που περιεχει γερανιο?
Θα το ψαξω και μονος μου σε αυτα που ψωνιζω.

σου εστειλα αγορινα

No Fear
28-02-14, 16:23
Νασαι καλα,σε ευχαριστω!:thumbup:

Υ.Γ. Aπο οτι ειδα,την μεταγενεστερη εκδοση εχεις παρει.

argirisrx8
28-02-14, 16:42
Νασαι καλα,σε ευχαριστω!:thumbup:

Υ.Γ. Aπο οτι ειδα,την μεταγενεστερη εκδοση εχεις παρει.

ναι απλα εχει κ αυτη γερανιο(cranes bill extract 26 mg) κ οπως θα δεις κ στο εξωφυλλο του λεει 98% pure n,n-dimethyl που νομιζω ειναι παρομοια με την παλια (1,3 dimethyl)δεν ξερω τωρα αν εχουν μεγαλη διαφορα στην προπονηση αλλα δεν θα το μαθουμε ποτε. :)

No Fear
28-02-14, 17:22
Χμμμ,δεν ξερω το κατα ποσο ειναι γερανιο με διαφορετικη ονομασια να σου πω την αληθεια,αλλα αν δουλευει πανω σου μια χαρα εισαι!

argirisrx8
28-02-14, 17:36
αν βαλεις cranesbill στο google στο μεταφραζει γερανιο.επισης το βρηκα κ με ελληνικο ταμπελακι κ το γραφουν εκχυλισμα γερανιου.οποτε ειναι το ιδιο.απλα το λενε ετσι σε αγγλικη ορολογια απο οτι διαβασα.γερανιο σημαινει.

No Fear
01-03-14, 11:31
Χμμμ,θα το ψαξω.Η ιδια ουσια με διαφορετικη ονομασια?Ισως ειναι παραλλαγη της.

argirisrx8
01-03-14, 14:35
αυτη ειναι η ανανεωμενη εκδοση την οποια πηρα εγω.

Lainus
01-03-14, 15:02
Πέσατε όλοι ρε παιδιά να το πάρετε από xtr μόλις βρώμισε γεράνιο??? χαχαχ! Από Πέμπτη έδωσα την παραγγελία μου κι ακόμα είναι "προς εκτέλεση"!!

argirisrx8
01-03-14, 15:59
σημερα εκανα το λαθος κ το πηρα μαζι με το πρωινο.αποτελεσμα λιγα πραγματα στην προπονηση.σαν να μην το πηρα καθολου.πρεπει να το παιρνω τουλαχιστον ενα διωρο μετα απο το πρωινο.εστω μια ωρα.θα δω πως θα το ρυθμισω.παντος θελει προσοχη με την δοση.ελεγα να το παω στα 12 γρ αλλα εχτες με 10γρ δεν μπορουσα να κοιμηθω.μουσκεμα στον ιδρωτα κ μετα βιας κοιμηθηκα 3 η ωρα.θα δουμε.περιμενω εντυπωσεις κ απο σας απο τριτη.

beefmeup
01-03-14, 16:02
ολα αυτα θελουν με αδειο στομαχι..αναλογα τι τρως το πρωι μιαμιση ωρα μετα ειναι σχετικα οκ..αλλα θα το δεις αυτο οταν το δοκιμασεις.

argirisrx8
01-03-14, 16:07
quaker με γαλα κ μια κουταλια καοτονικ κ 2 φρυγανιες με φυστικοβουτυρο κ μελι

kostas kou
01-03-14, 17:28
φιλε μου περιμενω και αλλες εντυπωσεις γιατι το σκευτομαι και εγω να το δοκιμάσω,για μενα καλυτερα τουλαχιστον 3 ωρες μετα το γέυμα σου να το πάρεις με πολυ παγωμένο νερο ;)

argirisrx8
01-03-14, 18:53
φιλε μου περιμενω και αλλες εντυπωσεις γιατι το σκευτομαι και εγω να το δοκιμάσω,για μενα καλυτερα τουλαχιστον 3 ωρες μετα το γέυμα σου να το πάρεις με πολυ παγωμένο νερο ;)

αυτο ειναι το ιδανικο φιλε αλλα αν δεν δουλευω αναγκαστικα παω πρωι γυμναστηριο οποτε παω οταν ξυπνησω μετα το πρωινο.θα δω πως θα το κανω

kostas kou
01-03-14, 19:02
α αμα ειναι λογο δουλειας αλλαζει,αυτη η δουλεια μας εχει φάει ολλους :wcourt:

argirisrx8
10-03-14, 21:24
τελικα εφτασα στο 1 scoop.(15gr)ειναι πραγματικος δυναμητης.ενεργεια καλη κ φλεβικοτητα αλλα εκει που τα σπαει ειναι στην δυναμη.επαιξα ρε παιδια σημερα στηθος κ τι να σας πω.παρολου που ειμαι στην γραμμωση κ εχω χασει 6 κιλα περιπου επαιξα 130 κιλα παγκο μετα απο καιρο.ενω επαιζα 120.γενικα σε ολες ημουν παλι σημερα συν 10 με 15 κιλα ανετα.κ επικληνη κ κατακλινη.θα το συνεχισω στο ενα κ βλεπουμε.μεχρι στιγμης ειμαι παρα πολυ ευχαριστημενος.

No Fear
11-03-14, 08:30
Mπραβο,χαιρομαι που συνεχιζει να σου δουλευει.Μια συμβουλη,αν θες,στοκαρισε οσα μπορεις,ευκαιρια ειναι!!!

argirisrx8
11-03-14, 15:21
το καλο ειναι οτι βγαζει κ πολλες δοσεις οποτε θα εχουμε κ λιγο για το καλοκαιρι...θα βαζω μισι σκουπ σε ποδια κ πλατη κ ενα σκουπ οταν παιζω στηθος,ομους,δικεφαλα τρικεφαλα

No Fear
12-03-14, 10:27
Οντως πολυ σημαντικο αυτο,βαρεθηκαμε να ανεβαζουμε την δοση για να δουμε τιποτα,χωρις αποτελεσμα!

argirisrx8
13-03-14, 17:31
δικεφαλα τρικεφαλα σημερα με ενα scoop απιστευτα αποτελεσματα.πολυ δυναμη,φλεβικοτητα εντονη(ειμαι ατομο που συνηθως δεν εχει φλεβικοτητα)κ τρομερα πρηξιματα.εμενα προσωπικα με πιανει τρελα αλλα στο ενα οχι στο μισο.αν το πηρε κ καποιος αλλος να μας πει την γνωμη του.

beefmeup
13-03-14, 17:52
απο διαλυτοτητα ειναι αρκετα καλο,με το νερο μονο στο σεηκερ διαλυεται απο μονο του.
απο γευση ενω μυριζει ωραια κ ευχαριστα κ οταν ξεκινας να το πινεις δειχνει κ ετσι,στην πορεια μου βγαζει κατι απο μανουλα (απορυπαντικο ρουχων:P) κ στο τελος οσο πινεις ξινιζει φοβερα..κσινα λεμονια λεμε..αλλα γενικα παλευεται,δεν εχω παραπονο.

τωρα εγω 1 σκουπ πηρα με την μια ,τα μισο=κανενα για μενα ετσι κ αλλιως:P,κ ηταν αρκετα καλο..το πηρα σκετο χωρις κατι αλλο κ εμεινα αρκετα ευχαριστημενος απο φοκους κ ενεργεια..ειναι νωρις ακομα να σιγουρευτω πως κ ποσο καλα με πιανει γιατι μονο 2 φορες το δοκιμασα μεχρι τωρα..
θα συνεχισω κ θα επανελθω.
το καλο ειναι πως βγαζει 80 σκουπ που ειναι τουμπανο απο πλευρας ποσοτητας κ σε καποιους μπορει να δουλευει κ στο μισο,αν κ λογικα ολοι θα ανεβασουν στο 1 αργα η γρηγορα..οπως κ να χει δειχνει αρκετα καλη επιλογη,ισως απο τις καλυτερες εκει εξω..

argirisrx8
13-03-14, 18:09
η γευση καρπουζι ειναι αρκετα καλη μπορω να πω απλα στο ενα σκουπ ειναι αρκετα εντονη.εγω το ανακατευω με κουταλι αν κ οπως λες εχει τελεια διαλυτοτητα.απλα στο ενα σκουπ μονιμα πεφτουμε στις 40 δοσεις κ οχι στις 80.πραγματι ειναι απο τις καλυτερες επιλογες.τουλαχιστον απο αυτα που εχω δοκιμασει.

tzouas
13-03-14, 19:31
Επειδη ψηθηκα και εγω για αυτο να ρωτησω συμφωνα με τα stats σε τι οφειλεται οτι δουλευει? Το λεω γιατι αργινινη δε δουλευει και βητα αλανινη πολυ λιγη. Βεβαια στο 1 σκοουπ η κρεατινη παει 5γρ η καφεινη παει στα 400mg και το γερανιο στα 50. Πιστευετε οτι μπορει να εχει τιποτα χωμενο μεσα η φαινεται καθαρο?

beefmeup
13-03-14, 19:40
η εταιρια θεωρω πως ειναι απο τις σοβαρες οποτε δεν νομιζω οτι μπορει να εχει κατι περιεργο..το χερι μου στην φωτια δεν μπορω να το βαλω βεβαια αλλα σαν εταιρια ειναι μια χαρα..
για αυτο που ρωτας εχεις δικιο..ριξε ομως μια ματια στα απο πανω ποστ για καποιες μορφες γερανιου που αναφερονται κ δες κ μια εδω (http://forum.bodybuilding.gr/showthread.php?17637-Swollen-(Nutrabolics)) που ειναι μια παρομοια κατασταση με αναλογο συμπληρωμα που απο τα συστατικα του δεν δικαιολογει τοσο καλα αποτελεσματα..
να διευκρινισω για μενα προσωπικα διαφορα σε φλεβικοτητες κ τετοια δεν ειδα πουθενα πρωτον γιατι κ τις 2 προπονησεις τις εκανα με μακρυμανικα,αλλα κ γιατι δεν πιστευω οτι πραγματικα μπορεις να δεις με τετοιου τυπου προιοντα εκτος απο gms/γλυκερινη πραγμα που εχω ξαναγραψει σαν αποψη..
οποτε οταν λεω οτι με πιανει καλα εννοω παντα απο πλευρας ενεργειας/φοκους..

τωρα για εμενα παλι που δεν εχω θεμα με την καφεινη ειναι οκ στο ενα σκουπ,καθως κ τα υπολοιπα στιμς..η προτεινομενη δοση ειναι μισο σκουπ για αυτο τον λογο εξ αλλου..

tzouas
13-03-14, 20:27
Ναι οντως και το αλλο που μου λες μου ειχε φανει περιεργο τοτε αλλα το παρατησα...αυτος παντως το razor θα το δοκιμασω. Καλη τιμη φαινεται και μαζι με βητα αλανινη, κιτρουλινη θα ειναι τουμπανο πιστευω!

argirisrx8
13-03-14, 20:27
Επειδη ψηθηκα και εγω για αυτο να ρωτησω συμφωνα με τα stats σε τι οφειλεται οτι δουλευει? Το λεω γιατι αργινινη δε δουλευει και βητα αλανινη πολυ λιγη. Βεβαια στο 1 σκοουπ η κρεατινη παει 5γρ η καφεινη παει στα 400mg και το γερανιο στα 50. Πιστευετε οτι μπορει να εχει τιποτα χωμενο μεσα η φαινεται καθαρο?

αυτο κανεις δεν το ξερει.ασε που ατομο με ατομο το πιανει διαφορετικα.ουτε εγω εχω θεμα με καφεινες κ τετοια.μπορεις εσυ να ξεκινησεις με μισο που ειναι κ το προτεινομενο κ βλεπεις στην πορεια.εμενα μπορει να με βοηθαει κιολας στο οτι περνω το νιτρικο πριν την προπονηση κ μετα την προπονηση παιρνω καπακι την πρωτεινη μ μαζι με ενα μικρο κουταλακι μονουδρικη.οποτε βαλε οτι εγω παιζω σχεδον 8 γρ την ημερα κρεατινη κ ισως κ για αυτο τα πρηξιματα.βεβαια αυτο θα το κανω για καμια 30 μερες συνολο κ μετα κρατει τελειως κ νιτρικο κ κρεατινη για καθαρισμα κ απο καλοκαιρι ξανα βλεπουμε.

cuntface
16-03-14, 00:52
beef του βαλες γερανιο μεσα?

beefmeup
16-03-14, 11:39
οχι ,σκετο το περνω.

cuntface
17-03-14, 00:49
οχι ,σκετο το περνω.

αυτο το cran bill τι διαολο ειναι το χει και στα supplement facts στα χτρεμ στορες

kostas kou
17-03-14, 02:00
γερανιο ειναι ;)

argirisrx8
17-03-14, 15:34
αυτο το cran bill τι διαολο ειναι το χει και στα supplement facts στα χτρεμ στορες

αν το βαλεις στο google η στο translate θα δεις οτι ειναι το γερανιο :)

paral
15-04-14, 15:28
αυτό το πράγμα έχει εξαφανιστεί από ελλάδα?
το έχω παραγγείλει εδώ και ένα μηνα και ακόμα περιμένω...
μετά το πάσχα μου είπανε τώρα... :shock: