PDA

Επιστροφή στο Forum : Αυξηση υψους με συμπληρωματα;



JOEWEIDER
30-04-06, 11:43
GEIA XARA EIMAI 17XRONWN 70 KILA ME YPSOS 1.71...8A H8ELA NA PWTHSW AN SAYTH THN HLIKIA MPORW NA PARW YPSOS KAI NA MOY PEITE TA PI8ANA SYMPLHRWMATA GIA THN AYKSHSH TOY...ASKOUMAI STO GYMNASTHRIO ARKETA SYXNA SE XAMHLH ENTASH...EXW AKOUSEI OTI H EKKRISH HGH 'H AYKSHTIKHS ORMONHS MPOREI SE TETOIA HLIKIA NA SYNTELESEI STO YPSOS...ALH8EYEI?? AN NAI MPOREITE NA MOY PEITE PROIONTA ?

RIKSTE MIA MATIA SAYTO TO SITE K PEITE M TIS APOPSEIS SAS:www.height-research.com (http://www.height-research.com)

Muscleboss
02-05-06, 16:38
Katarxas perimene giati i anaptyxi sou den exei oloklirothei.
Deyetron sto gymnastirio prosexe poly tis askisis pou kataponoun katakoryfa tin spondyliki stili kathos ayto isos na sou stoixisei kapoious pontous.
Sxetika me tin ayxitiki ormoni, endexetai na se voithisi an ti xrisimopoioiseis, ostoso ayto preipei na ginei kato apo tin epivlepsi eidikou, kathos mporei na exei asymetri epidrasi sta osta sou. (pantos me ypsos 1.71 sta 17 den eisai kontos!!)
Dokimase aminoxea ornithini kai arginini, einai o monos fysikos tropos pou pithanos na voithisei se ayto pou thes.

Muscleboss

chaniotis.manos
19-01-11, 01:43
:thumbup:
Katarxas perimene giati i anaptyxi sou den exei oloklirothei.
Deyetron sto gymnastirio prosexe poly tis askisis pou kataponoun katakoryfa tin spondyliki stili kathos ayto isos na sou stoixisei kapoious pontous.
Sxetika me tin ayxitiki ormoni, endexetai na se voithisi an ti xrisimopoioiseis, ostoso ayto preipei na ginei kato apo tin epivlepsi eidikou, kathos mporei na exei asymetri epidrasi sta osta sou. (pantos me ypsos 1.71 sta 17 den eisai kontos!!)
Dokimase aminoxea ornithini kai arginini, einai o monos fysikos tropos pou pithanos na voithisei se ayto pou thes.

Muscleboss
:thumbup:

Kazmaier
19-01-11, 01:52
:thumbup:
:thumbup:

check the date mate

MichalisPorke
19-01-11, 15:56
χαχαχαχαχαχ σορυ για το οφ αλλα απο το 2006 ηταν το ποστ!χαχαχαχα:thumbup::thumbup:

giannis64
19-01-11, 17:21
αυτο μπορει παιδια να φαινεται αστειο αλλα αν το σκεφτει καποιος θα δει πως οντος υπαρχουν και καποιοι που σκαναρουν το φορουμ και το διαβαζουν.

μπραβο μανο..

Devil
19-01-11, 17:27
αυτο μπορει παιδια να φαινεται αστειο αλλα αν το σκεφτει καποιος θα δει πως οντος υπαρχουν και καποιοι που σκαναρουν το φορουμ και το διαβαζουν.

μπραβο μανο..

αυτος ειναι ο ενας στους 1000...

οι αλλοι 999 θα ρωτησουν;):green:

αρα γιαννη δεν γλυτωνεις...

giannis64
19-01-11, 17:32
:thumbup::(

crow
19-01-11, 19:36
Παντος αν υπηρχε τετοιο συμπληρωμα θα ήμουνα η πρωτη που θα το δοκιμαζε.......:turtle::turtle::turtle:

MichalisPorke
19-01-11, 23:06
αυτο μπορει παιδια να φαινεται αστειο αλλα αν το σκεφτει καποιος θα δει πως οντος υπαρχουν και καποιοι που σκαναρουν το φορουμ και το διαβαζουν.

μπραβο μανο..

Oντως!:thumbup::thumbup:

TheWorst
21-01-11, 15:18
Deyetron sto gymnastirio prosexe poly tis askisis pou kataponoun katakoryfa tin spondyliki stili kathos ayto isos na sou stoixisei kapoious pontous.

Και ποιες ειναι οι ασκησεις που πιεζουν κατακορυφα τη μεση?

Devil
21-01-11, 15:22
Και ποιες ειναι οι ασκησεις που πιεζουν κατακορυφα τη μεση?

squat... military press...

TheWorst
21-01-11, 15:26
military press??

Devil
21-01-11, 15:29
military press??

http://www.youtube.com/watch?v=xDulY9AJc_c

TheWorst
21-01-11, 15:34
Καταλαβα..Αλλα το squat το εκανα 4-5 φορες?Λετε να με κοψει πολυ απτο υψος???Ειμαι σχετικα κοντος..16 χρονων 1.81-1.82

Devil
21-01-11, 15:38
Καταλαβα..Αλλα το squat το εκανα 4-5 φορες?Λετε να με κοψει πολυ απτο υψος???Ειμαι σχετικα κοντος..16 χρονων 1.81-1.82

δεν το πιστευω....

αμα ειναι σχετικα κοντος το 1.81-1.82.... το 1.70 ειναι νανος?:green:

TheWorst
21-01-11, 15:40
Για αυτο ειπα "σχετικα" ..Αλλο να ημουνα 1.95 και αλλο το τωρα..Λες να με κοψει πολυ αυτο εδω?Το σκουατ?Το εκανα 4-5 φορες μονο τωρα απο 2-3 εβδομαδες παλι το αλλαξα σε πρεσσα ποδιων..

Devil
21-01-11, 15:41
Για αυτο ειπα "σχετικα" ..Αλλο να ημουνα 1.95 και αλλο το τωρα..Λες να με κοψει πολυ αυτο εδω?Το σκουατ?Το εκανα 4-5 φορες μονο τωρα απο 2-3 εβδομαδες παλι το αλλαξα σε πρεσσα ποδιων..

οχι δεν νομιζω....

αμα στα 16 εισαι στο 1.81... λογικα θα παρεις κ αλλο... ανεξαρτητος αν κανεις squat η' οχι...

stelios17
21-01-11, 15:43
Δυστηχως η ζημια εχει γινει ηδη....
Λογικα θα χασεις απο 2 μεχρι 5 ποντους...

Εγω ετσι την επαθα επειδη δεν ηξερα.....Τη ζημια την επαθα κ γω και εμεινα στο 1.80 Τωρα , κανω μονο με τα ροζ αλτηρακια μπας και κερδισω τιποτα απο τα χαμενα , αλλα χλωμο το βλεπω....:unsure::unsure::unsure:

Ρε φιλε , τιποτα δεν θα παθεις... Οσο ειναι να ψηλωσεις , θα ψηλωσεις...!

TheWorst
21-01-11, 15:51
Γαμω ρε .. Πως με τοσο λιγα κιλα γινεται αυτο να παθεις...Παιζω στα 40 κιλα και δυο φορες εβαλα 60 .. (μαζι με μπαρα)
Αλλα τι να πω δε ξερω...Πως θα νιωσεις οτι εχει γινει ζημια?

MichalisPorke
21-01-11, 16:02
Γαμω ρε .. Πως με τοσο λιγα κιλα γινεται αυτο να παθεις...Παιζω στα 40 κιλα και δυο φορες εβαλα 60 .. (μαζι με μπαρα)
Αλλα τι να πω δε ξερω...Πως θα νιωσεις οτι εχει γινει ζημια?

Ρε φιλε ξεκολλα αστιευονται δεν θα παθεις τιποτα!:rolf:χαχα

TheWorst
21-01-11, 16:10
Καλα αν δεν γινω 1.95 δε ξερω.. :D Αληθεια υπαρχει περιπτωση να γινω 1.95? Ή μπα?

stelios17
21-01-11, 16:25
To υψος ειναι 99.8 θεμα γονιδιακο....
Εχεις ψηλους γονεις ???...Το σοι σου γενικα εινια ψηλο ή μπα?

TheWorst
21-01-11, 16:48
Λοιπον κοιτα η μανα μου ειναι 1.70 ο πατερας μου ειναι 1.80 ο παππους μου (τωρα) ειναι 1.86 ο θειος μου ειναι 1.92 και οι δυο γιαγαδες ειναι 1.65 και 1.70 τωρα τι να πω :D Περιεγραψα ολο μου το σοϊ

Titanium
21-01-11, 16:59
Λοιπον κοιτα η μανα μου ειναι 1.70 ο πατερας μου ειναι 1.80 ο παππους μου (τωρα) ειναι 1.86 ο θειος μου ειναι 1.92 και οι δυο γιαγαδες ειναι 1.65 και 1.70 τωρα τι να πω :D Περιεγραψα ολο μου το σοϊ

Καλα τους κινιγας ολους με μια μεζουρα και τους μετρας???:P:green:

TheWorst
21-01-11, 17:10
Εμ πες ? Εχω "καλο γονιδιο" ? :D

El Topo
22-01-11, 16:15
Καλα αν δεν γινω 1.95 δε ξερω.. :D Αληθεια υπαρχει περιπτωση να γινω 1.95? Ή μπα?

Καλά, γιατί να θέλει κάποιος να γίνει τόσο ψηλός? Εκτός κι αν πας για μπασκετμπολίστας.

Πάντως, ογκώδες σώμα με τέτοιο ύψος δεν πρόκειται να αποκτήσεις ποτέ, σχεδόν όση γυμναστική κι αν κάνεις. Αν σ'ενδιαφέρει φυσικά.

Titanium
22-01-11, 17:14
Καλά, γιατί να θέλει κάποιος να γίνει τόσο ψηλός? Εκτός κι αν πας για μπασκετμπολίστας.

Πάντως, ογκώδες σώμα με τέτοιο ύψος δεν πρόκειται να αποκτήσεις ποτέ, σχεδόν όση γυμναστική κι αν κάνεις. Αν σ'ενδιαφέρει φυσικά.

Η μπορεί να θέλει να γίνει τσολιάς:P:green:

Pavlos17
22-01-11, 17:16
Η μπορεί να θέλει να γίνει τσολιάς:P:green:

:turtle::turtle: αχαχαχχαχαχ η τσολιας, η αν θελει να τον φοναξω σπιτι μου να μου πιανει κανα πιατο απο το ντουλαπι\ :rolf:

Titanium
22-01-11, 17:22
:turtle::turtle: αχαχαχχαχαχ η τσολιας, η αν θελει να τον φοναξω σπιτι μου να μου πιανει κανα πιατο απο το ντουλαπι\ :rolf:

Οχι ρε τι πιατο....1.95 θα του δινεις ενα πανι και θα σου καθαριζει τις γονιες απο τα ταβάνια:green:

Pavlos17
22-01-11, 17:22
Οχι ρε τι πιατο....1.95 θα του δινεις ενα πανι και θα σου καθαριζει τις γονιες απο τα ταβάνια:green:

AAXAXAXAXAX :bowdown::bowdown:

TheWorst
22-01-11, 23:26
Μπορει να ειναι 1.95 αλλα απλως δεν τον εχεις δει..Με ενα χερι ολους εδω περα τους εχει..
Ειναι και ενας αλλος που ειναι μπατσος που ειναι 2.05 αλλα δε ξερω τι παιρνει ο πουστης ! Σιγουρα οχι μονο πρωτεϊνη γιατι το χερι του ειναι δυο φορες το ποδι μου..

Pavlos17
23-01-11, 02:34
Μπορει να ειναι 1.95 αλλα απλως δεν τον εχεις δει..Με ενα χερι ολους εδω περα τους εχει..
Ειναι και ενας αλλος που ειναι μπατσος που ειναι 2.05 αλλα δε ξερω τι παιρνει ο πουστης ! Σιγουρα οχι μονο πρωτεϊνη γιατι το χερι του ειναι δυο φορες το ποδι μου..

μηπως περνει κρεατινες και ειναι τοσο τουβανος? :shock:

TheWorst
23-01-11, 17:20
Ο δευτερος (ο μπατσος) δεν νομιζω να παιρνει μονο κρεατινη..

Ο πρωτος που σας λεω(το πρωτυπο :D :D ) παιρνει μονο πρωτεϊνη σε σκονη αλλα παρολο οτι ειναι 1.95 πολυ φουσκωτος ειναι και τι να πω..Γαματος :D:D

Devil
23-01-11, 17:26
Μπορει να ειναι 1.95 αλλα απλως δεν τον εχεις δει..Με ενα χερι ολους εδω περα τους εχει..
Ειναι και ενας αλλος που ειναι μπατσος που ειναι 2.05 αλλα δε ξερω τι παιρνει ο πουστης ! Σιγουρα οχι μονο πρωτεϊνη γιατι το χερι του ειναι δυο φορες το ποδι μου..


Ο δευτερος (ο μπατσος) δεν νομιζω να παιρνει μονο κρεατινη..

Ο πρωτος που σας λεω(το πρωτυπο :D :D ) παιρνει μονο πρωτεϊνη σε σκονη αλλα παρολο οτι ειναι 1.95 πολυ φουσκωτος ειναι και τι να πω..Γαματος :D:D

:unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure:

οτι να ναι ομως.....

COBRA_STYLE
23-01-11, 17:28
:unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure:

οτι να ναι ομως.....
μην εισαι κακος...επδ εσυ δεν μπορεις να γινεις ετσι..χααχα:turtle::turtle::rolf::P

αληθεια εισαι 1.70 ρε στουμπε?:green::turtle:

Devil
23-01-11, 17:30
μην εισαι κακος...επδ εσυ δεν μπορεις να γινεις ετσι..χααχα:turtle::turtle::rolf::P

αληθεια εισαι 1.70 ρε στουμπε?:green::turtle:

οχι.... απλα δεν καταλαβα τι θελει να πει....?!?!?!?!?!?

1.80 και 25cm....;):green::green::green:

κανε την προσθεση:green::green::green:

COBRA_STYLE
23-01-11, 17:31
οχι.... απλα δεν καταλαβα τι θελει να πει....?!?!?!?!?!?

1.80 και 25cm....;):green::green::green:

κανε την προσθεση:green::green::green:
1.80 ο ενας και 25 ο αλλος να φανταστω κλασσικα??:rolf::rolf::rolf:

TheWorst
23-01-11, 19:30
Εδω περα τελειως ασχετες μαλακιες λετε.

Titanium
23-01-11, 19:53
Εδω περα τελειως ασχετες μαλακιες λετε.

Μυρίζω banανα στην ατμοσφαιρα:banana:.:cool:

COBRA_STYLE
23-01-11, 20:01
Μυρίζω banανα στην ατμοσφαιρα:banana:.:cool:
επιβαλλεται νομιζω,μπανανα και στο κρεβατι για νανακια:turtle::turtle::turtle:

Devil
23-01-11, 20:21
Εδω περα τελειως ασχετες μαλακιες λετε.

ναι.... ξανακοιτα τα post σου...

TheWorst
24-01-11, 16:05
Δε νομιζω οτι εσεις εδω περα θα κρινετε..Αφου βγαινετε τελειως οφφτοπικ..Και ο devil,cobra style,titanium το ιδιο αξιζουν;] Και να με μπαναρουν παλι μπορω να μπαινω...Για αυτο ειναι τα proxy και ευτυχως εχω καποιες γνωσεις.. μην...Καταλαβατε ;)

giannis64
24-01-11, 17:44
σιγα λιγο χαλαρωσε γιατι πολυ γκαζι εχεις πατησει.

ακομα δεν καταλαβα τι σε προβληματιζει? αλλα ακομα ακομα θα πρεπει να προσεχεις πως γραφεις και τι γραφεις. και αν νομιζεις πως σε ενοχλουν καποια ποστ οφ τοπικ δεν εχεις παρα να το αναφερεις και οχι να λες πως γραφουν μαλακιες.

Titanium
24-01-11, 18:16
Δε νομιζω οτι εσεις εδω περα θα κρινετε..Αφου βγαινετε τελειως οφφτοπικ..Και ο devil,cobra style,titanium το ιδιο αξιζουν;] Και να με μπαναρουν παλι μπορω να μπαινω...Για αυτο ειναι τα proxy και ευτυχως εχω καποιες γνωσεις.. μην...Καταλαβατε ;)

Τωρα θα σου απαντούσα καταληλος αλλα έχε χάρη που ειμαι πολυ χαλαρός σήμερα και δεν θελω να χαλασω την ζαχαρένια μου....
Εντιτ: (Και φοβαμε να μη μου στείλεις και τον 1.95 θείο σου να με δείρει)
Εντιτ2: (Και μην εισαι τοσο χακερ να ουμε....θα παθεις κραμπα στα δάχτυλα)

Mitsen
24-01-11, 18:31
Εδω περα τελειως ασχετες μαλακιες λετε.
Είναι κάπως περίεργος ο τρόπος γραφής σου... Σαφώς και είσαι ελεύθερος να λες την άποψη σου αρκεί να μην την πλαισιώνουν τέτοιες εκφράσεις.
Τα παιδιά ήδη έχουν εκφράσει την γνώμη τους ..



Δε νομιζω οτι εσεις εδω περα θα κρινετε..Αφου βγαινετε τελειως οφφτοπικ..Και ο devil,cobra style,titanium το ιδιο αξιζουν;] Και να με μπαναρουν παλι μπορω να μπαινω...Για αυτο ειναι τα proxy και ευτυχως εχω καποιες γνωσεις.. μην...Καταλαβατε ;)

Από αυτό το post σου κατάλαβα και την ηλικία σου.
Τάχα είναι απειλητικό? Ότι μπορείς να μπαίνεις οποτε θες και να λες ότι θες?
Τα proxys τάχω φάει και εγώ με το κουτάλι στην ηλικία σου.
Επίσης η διαχείριση του forum μπορεί va στείλει δικαστική απόφαση για ενοχλητική και απειλητική κατάσταση να αντλήσει όλες τις απαραίτητες πληροφορίες.

Ας είμαστε λοιπόν εύνομον για της έγκυρες πληροφορίες μου μας δίνει απλόχερα αυτό το forum και ας μην πουλάνε μούρη από τη στιγμή που δεν έχουμε να χωρίσουμε κάτι.
Αν πάλι πιστεύεις πως δεν είσαι ικανοποιμένος μπορείς να πεις όμορφα την άποψη σου (όπως έγραψα και ποιο πάνω) και να αποχωρήσεις.

TheWorst
24-01-11, 20:38
1.Εδω περα τελειως ασχετες μαλακιες λετε=βγαινετε τελειως οφφτοπικ
2.
Εντιτ: (Και φοβαμε να μη μου στείλεις και τον 1.95 θείο σου να με δείρει)

Ποτε ειπα οτι εχω καποια συγγενεια ή οποιαδηποτε σχεση μαζι του

3.Εντιτ2: (Και μην εισαι τοσο χακερ να ουμε....θα παθεις κραμπα στα δάχτυλα)
χακερ ειπε xaxahhxah..Ευτυχως που λιγο με κανετε και να γελαω ;)

4.
Από αυτό το post σου κατάλαβα και την ηλικία σου.
Τάχα είναι απειλητικό? Ότι μπορείς να μπαίνεις οποτε θες και να λες ότι θες?
Τα proxys τάχω φάει και εγώ με το κουτάλι στην ηλικία σου.
Επίσης η διαχείριση του forum μπορεί va στείλει δικαστική απόφαση για ενοχλητική και απειλητική κατάσταση να αντλήσει όλες τις απαραίτητες πληροφορίες.

Ας είμαστε λοιπόν εύνομον για της έγκυρες πληροφορίες μου μας δίνει απλόχερα αυτό το forum και ας μην πουλάνε μούρη από τη στιγμή που δεν έχουμε να χωρίσουμε κάτι.
Αν πάλι πιστεύεις πως δεν είσαι ικανοποιμένος μπορείς να πεις όμορφα την άποψη σου (όπως έγραψα και ποιο πάνω) και να αποχωρήσεις. - Απλως με log απο Κοζανη..Τεσπα φιλε..Εδω κατι users με κανουν προβλημα ετσι κι αλλιως οχι moderators/administrators..
Για τα χρονια μου-Αστα αυτα με τα χρονια..Δε σημαινει τπτ και νομιζω οτι ξερεις την ηλικια μου..
Ετσι κι αλλιως και να σταλει φιλε μου οταν "δεφεϊσαρεις" (xahxah:D) μεγαλα σαϊτ εννοειτε οτι χρησιμοποιεις proxy και λιγο δυσκολο..

5.Ως συμπερασμα βγαζουμε οτι απλως μιλαμε αλλη γλωσσα (κοιτα 1.)

6.Αντε peace ;)