PDA

Επιστροφή στο Forum : Profesional Wpc 80 (Extrifit)



panakos
06-05-11, 21:20
γνωριζει κανενας αυτην την πρωτεινη?συγνωμη για χτες που εβαλα διευθυνση και κλειδωσε το θεμα αλλα ειλικρινα δεν μπορω να βρω φωτογραφια!αν υπαρχει καποια αποψη θα με ενδιεφερε!

24367


24359


24360
http://www.bodybuilding.gr/forum/images/styles/TotallyPro/misc/pencil.png

η φωτο σε μεγενθηση.... 24367

sofos
06-05-11, 21:24
γνωριζει κανενας αυτην την πρωτεινη?συγνωμη για χτες που εβαλα διευθυνση και κλειδωσε το θεμα αλλα ειλικρινα δεν μπορω να βρω φωτογραφια!αν υπαρχει καποια αποψη θα με ενδιεφερε!

μαπα ειναι παρε καμια απ τις γνωστες ειναι και concentrate και πανακριβη 8)

panakos
06-05-11, 21:27
οκ φιλε μου ευχαριστω για την αμμεση απαντηση με γλυτωσες στο παρα πεντε!!!χρησημοποιω οπτιμουμ τωρα και λεω να παρω για αλλαγη την whey maxx αυτη αξιζει??

sofos
06-05-11, 21:34
οκ φιλε μου ευχαριστω για την αμμεση απαντηση με γλυτωσες στο παρα πεντε!!!χρησημοποιω οπτιμουμ τωρα και λεω να παρω για αλλαγη την whey maxx αυτη αξιζει??

οχι η οptimum gold standard ειναι απ τις καλυτερες...

panakos
06-05-11, 21:36
οκ φιλε μου σε ευχαριστω παρα πολυ για τις απαντησεις σου!:)

sofos
06-05-11, 21:37
οκ φιλε μου σε ευχαριστω παρα πολυ για τις απαντησεις σου!:)

εχω δοκιμασει και whey maxx και gold standard και γενικα απ ολες οσες εχω παρει μεχρι στιγμης προτιμω gold...

sofos
06-05-11, 21:40
:thumbup:

giannis64
06-05-11, 21:51
συγνωμη για χτες που εβαλα διευθυνση και κλειδωσε το θεμα αλλα ειλικρινα δεν μπορω να βρω φωτογραφια!]


ανοίγεις ένα λινκ που υπάρχει το προϊόν, ανεβάζεις τις Φώτο του προϊόντος και των διατροφικών στοιχείων στο pc σου και μετά το ανεβάζεις στο φόρουμ έτσι όπως σου το έφτιαξα εγώ.

Polyneikos
06-05-11, 21:59
μαπα ειναι παρε καμια απ τις γνωστες ειναι και concentrate και πανακριβη 8)

Οι concentrate από πότε είναι μαπα;Περιεχονται στο 95% των πρωτεινων..
Αν δηλαδη καποιος εχει λεφτα και δεν τον νοιαζει που είναι ακριβη,ειναι καλη παρόλα αυτα;:unsure:

sofos
06-05-11, 22:04
Οι concentrate από πότε είναι μαπα;Περιεχονται στο 95% των πρωτεινων..
Αν δηλαδη καποιος εχει λεφτα και δεν τον νοιαζει που είναι ακριβη,ειναι καλη παρόλα αυτα;:unsure:

δωσε μια 75αρα για concentrate ενω με τοσα παιρνεις υδρολημενη η και οποια τοπ isolate θες :P:P

Polyneikos
06-05-11, 22:10
Δεν κανει τόσο ακομα και από Ελλάδα,63 ευρω κανει,βρισκεις Ελλάδα με τόσα υδρολυμενη την ίδια ποσότητα;Βlends παίρνεις με λίγο υδρολυμενη,λίγο ιsolate και πολυ Concetrate.....
Εκτός αν μιλαμε για εξωτερικο,οπότε αλλαζουν οι τιμες για όλα τα προιοντα ακομα και για αυτο.

sofos
06-05-11, 22:15
Δεν κανει τόσο ακομα και από Ελλάδα,63 ευρω κανει,βρισκεις Ελλάδα με τόσα υδρολυμενη την ίδια ποσότητα;Βlends παίρνεις με λίγο υδρολυμενη,λίγο ιsolate και πολυ Concetrate.....
Εκτός αν μιλαμε για εξωτερικο,οπότε αλλαζουν οι τιμες για όλα τα προιοντα ακομα και για αυτο.

αμα θες να σου δωσω λινκ να παρεις isolate με 50 ευρω :green::P:P:P απο Ελλαδα παντα ;)

Polyneikos
06-05-11, 22:19
όχι προτιμω να μου δωσεις λινκ να παρω υδρολυμενη με αυτα τα λεφτα ;)

sofos
06-05-11, 22:21
όχι προτιμω να μου δωσεις λινκ να παρω υδρολυμενη με αυτα τα λεφτα ;)

εχεις πμ ;)

Polyneikos
06-05-11, 22:27
Anyway ,οn topic,αν καποιος παρει μια concentrate δεν χανει τα λεφτα του.Τωρα τιμες ειναι ανταγωνιστικες και υπερ των καταναλωτων ειναι αυτο (εμας δηλαδη:green: )

den23
08-05-11, 14:31
εχεις πμ ;)

για πεϛ και σε μαϛ που τα βρισκειϛ τοσο φθhνα... :green:

Steloukos
26-08-14, 23:19
Τωρα το καλοκαιρι δοκιμασα την συγκεκριμενη πρωτεινη και εχω να πω τα καλυτερα.Διαλυτοτητα αριστη,ευγεστη και πολυ ευοκολοχωνευτη λογικα λογο των ενζυμων.Δοκιμασα blueberry και βανιλια και τα σπανε και οι 2 γευσεις,πολυ απαλη γευση και χωνευεται πολυ ευκολα,ουτε φουσκομα ουτε τπτ.Μπορω να φαω ανετα μετα απο 30-40 λεπτα φαγητο.Εχω δοκιμασει καμια 20αρια εταιριες και αυτη ειναι σιγουρα στις 3 καλυτερες εμεινα πραγματικα εντυπωσιασμενος.