PDA

Επιστροφή στο Forum : LipoDerm-ULTRA (Avant Labs)



sofos
08-05-11, 01:18
http://www.cheapuksupplements.com/shop/shopimages/products/normal/avant-labs-lipoderm-ultra.jpg
LipoDerm-ULTRA: Topical Fatloss Solution

Containing Yohimbine Hydrochloride in Avant Labs' hydroalcoholic gel, Lipoderm ULTRA activates targeted fat reduction at the site(s) of application, while avoiding the negative side effects associated with systematic distribution. Expanding upon its predecessor's revolutionary formula, LipoDerm-ULTRA utilizes a number of ancillary fat-fighting ingredients that decrease nutrient uptake and insulin sensitivity in the fat cell, while concurrently increasing leptin expression, leptin sensitivity, and other lipolytic signals such as cAMP and norepinephrine, for maximal fat depletion. In addition, this new formula modestly facilitates increased utilization of fatty acids in muscle while sparing glycogen. Lastly, Lipoderm-ULTRA incorporates a local diuretic that neutralizes water retention, making it easier to evaluate progress during use.

To summarize:

Spot reduction of fat
Removes excess water
Non-stimulating
Dries fast and clean

Serving Size: 4-8 Pumps (2-4ml)
Servings Per Container: 30-60

Amount Per Serving:

Yohimbe HCl, caffeine, octopamine HCl, sesamin, synephrine, acetyl-lcarntine, ascorbyl palmitate, and lecithin.

Other Ingredients:
Benzyl alcohol, water isopropyl alcohol, triglyceride complex, n-methyl-2-pyrroidinone, laurocapram, l-menthol and carbomer.

θυμαμαι ειχε πει ο devil παλιοτερα πως σε τετοιου τυπου λιποδιαλυτες οι παραπανω ουσιες κανουν ψηλο δουλεια και αυτος που ανεβασα εδω εχει μερικες απ τις οποιες ειχε αναφερει :green::P

deluxe
08-05-11, 02:53
Τι ειναι αυτο; Σπρεϊ;

sofos
08-05-11, 03:15
Τι ειναι αυτο; Σπρεϊ;

yeah :clap:

Devil
08-05-11, 14:17
οι πρωτες 2 κανουν στανταρ δουλεια....

octopamine..... εχω τις αμφιβολιες μου.....
sesamin..... δουλευει....
synephrine..... και εδω εχω αμφιβολιες....

το eviscerate της RPN που ειχα δοκιμασει εκανε δουλεια.... βεβαια νερα εφυγαν.... δεν περιμενα και τιποτα παραπανω βεβαια....

deluxe
08-05-11, 16:16
Οι ποσοτητες ειναι απειροελαχιστες. Πως λειτουργει αυτο το πραμα; Απορροφαει ο οργανισμος τις ουσιες;

Devil
08-05-11, 18:44
Οι ποσοτητες ειναι απειροελαχιστες. Πως λειτουργει αυτο το πραμα; Απορροφαει ο οργανισμος τις ουσιες;

ναι τις αποροφαει..... δεν το παιρνεις σαν λιποδιαλιτη οπως το OEP.... ειναι για τοπικη χρηση....

Marios1991
08-05-11, 22:27
ποιες οι παρενεργειες??

Devil
08-05-11, 22:35
ποιες οι παρενεργειες??

αν εχεις ευαισθητο δερμα ισως να μην ειναι και οτι καλητερο.....

πχ... το eviscerate (προιον ιδιου τυπου) εκαιγε υπερβολικα...

Dreiko
08-05-11, 22:40
αν εχεις ευαισθητο δερμα ισως να μην ειναι και οτι καλητερο.....

πχ... το eviscerate (προιον ιδιου τυπου) εκαιγε υπερβολικα...

εχω το dermatherm target θα το δοκιμασω απο αυριο να δουμε γιατι παιζει να καιει αρκετα και αυτο....

COBRA_STYLE
08-05-11, 22:52
εχω το dermatherm target θα το δοκιμασω απο αυριο να δουμε γιατι παιζει να καιει αρκετα και αυτο....

καλο barbeque:turtle::turtle::turtle::turtle:

deluxe
09-05-11, 00:25
Δουλευουν τετοιου ειδους συμπληρωματα;

Μηπως κανουν πιο πολυ κακο, παρα καλο;

jimmy007
09-05-11, 09:55
ναι τις αποροφαει..... δεν το παιρνεις σαν λιποδιαλιτη οπως το OEP.... ειναι για τοπικη χρηση....

Σαν να λέμε τοπική λιποδιάλυση??:shock::shock:

Marios1991
09-05-11, 11:01
Ακομη μια ερωτηση παιδια.

Μπορω να περνω λιποδιαλυτες κανονικους πχ σιντα και να βαζω και απο αυτο το σπρει ?

beefmeup
09-05-11, 12:19
Μπορω να περνω λιποδιαλυτες κανονικους πχ σιντα και να βαζω και απο αυτο το σπρει ?

ναι..αυτο ειναι για τοπικο κ καλα.

Devil
09-05-11, 14:55
Σαν να λέμε τοπική λιποδιάλυση??:shock::shock:

τοπικη απολεια υγρων ισως....:green:

jimmy007
09-05-11, 16:24
τοπικη απολεια υγρων ισως....:green:

Τι να πω.. Πολύ fail προσωπικά μου φαίνεται. Καλύτερα θα ήταν πιστεύω να ήταν σε μία κάψουλα όλα αυτά...

Devil
09-05-11, 16:45
Τι να πω.. Πολύ fail προσωπικά μου φαίνεται. Καλύτερα θα ήταν πιστεύω να ήταν σε μία κάψουλα όλα αυτά...

για κανα χασιμο υγρων κανει δουλεια.... για τοπικη λιποδιαλυση δεν υπαρχει....