PDA

Επιστροφή στο Forum : Anabolic Vitakic Hardcore (MuscleTech)



Lao
15-05-11, 14:43
πρεπει να κοψανε την απλη και να την εβγαλαν hardcore νομιζω.... δεν ξερω βεβαια τι εχει αλλαξει σε συστατικα...

Επισυνάπτω τα supp facts.
http://www.muscletech.com/products/vitakic_hardcore/images/prd_anabolic_vitakic_main_hdr.jpg


http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24603&d=1305459795

Μήπως να ανοίγαμε νέο θέμα;

Devil
15-05-11, 14:48
μπα.... κολλατα εδω περα φοτο του συμπληρωματος και συστατικα....

πολυ πολυ να αλλαξουμε τον τιτλο...

Lao
15-05-11, 15:15
μπα.... κολλατα εδω περα φοτο του συμπληρωματος και συστατικα....

πολυ πολυ να αλλαξουμε τον τιτλο...

http://www.muscletech.com/products/vitakic_hardcore/images/prd_anabolic_vitakic_main_hdr.jpg

http://www.muscletech.com/products/vitakic_hardcore/images/prd_anabolic_vitakic_suppfacts.gif



Multivitamin Complex

The advanced multivitamin complex VITAKIC™ Hardcore contains a key scientifically studied ingredient shown in research to help build muscle at the cellular level! That helps to make VITAKIC Hardcore one of the best multivitamins for hard-training athletes and bodybuilders trying to build muscle! VITAKIC Hardcore also contains a unique complex of micronutrients, powerful antioxidants, aminos, co-enzymes, trace elements, and essential vitamins and minerals.
With VITAKIC Hardcore you get an essential multivitamin complex and a key muscle building ingredient!

You get more with the unique multivitamin complex VITAKIC™ Hardcore:

A key ingredient in VITAKIC Hardcore supports muscle recovery and muscle performance.
This same key scientifically studied ingredient helps hard-training athletes and bodybuilders build muscle and strength!



Advanced Muscle Building Ingredient Helps Build Muscle!

With VITAKIC™ Hardcore you not only get the benefits this multivitamin complex can offer, you also get the key scientifically studied muscle building ingredient found in the VITAKIC Hardcore formula!

In a scientific study published in the Journal of Applied Physiology, 31 healthy, untrained males were divided into four groups and administered variable doses of the key muscle building ingredient in VITAKIC™ Hardcore. Researchers discovered that the dose found in VITAKIC Hardcore could significantly elevate muscle concentrations of this key ingredient and its energetic substrate in a period of just 28 days. This was determined using biopsy samples from the vastus lateralis muscle of the leg followed by complex biochemical analysis. Researchers believe that by elevating this muscle building ingredient and its energetic substrate to the total levels documented in this study, your muscles are primed for increased performance, strength, recovery, and growth potential!

Micro-Dispersion Technology for Rapid Release of VITAKIC Hardcore

Enhanced Muscle Growth with VITAKIC HardcoreVITAKIC™ Hardcore harnesses the power of Micro-Dispersion Technology for rapid release of its cutting-edge formula. With the help of Micro-Dispersion Technology, your muscles can be flooded with the formula's powerful muscle building ingredient, which works hard to radically amp up your muscle building and gains in strength!



Frequently Asked Questions

What sets VITAKIC™ Hardcore apart from other multivitamins on the market?

VITAKIC Hardcore contains a key muscle building agent that targets intramuscular processes to initiate muscle growth. The VITAKIC Hardcore formula is not only cutting edge but effective as well for athletes wanting to build muscle.

What else makes VITAKIC Hardcore so great?

First of all, VITAKIC Hardcore was created by America's #1 selling bodybuilding supplement brand – MuscleTech®. Based on the reputation MuscleTech supplements have, and the longevity of the innovative company in the sports nutrition industry, you know you can trust MuscleTech supplements for quality and efficacy. On top of being a unique complex of micronutrients, powerful antioxidants, aminos, co-enzymes, trace elements, and essential vitamins and minerals, VITAKIC Hardcore was created for elite bodybuilders and athletes by integrating a key muscle building agent into the unique formula! What this means for you is that each serving of VITAKIC Hardcore will flood your muscles with a mega-dosed blend of essential vitamins and minerals to help maintain muscle cell function, along with its powerful muscle building ingredient that works hard to radically amplify your muscle building and strength!

MuscleTech is America's #1 selling bodybuilding supplement brand based on cumulative wholesale dollar sales 2006-present.

Does the key muscle building agent in VITAKIC Hardcore really work?

Absolutely. In a scientific study published in the Journal of Applied Physiology, 31 healthy, untrained males were divided into four groups and administered variable doses of the key muscle building ingredient in VITAKIC™ Hardcore. Researchers discovered that the dose found in VITAKIC Hardcore could significantly elevate muscle concentrations of this key ingredient and its energetic substrate in a period of just 28 days. This was determined using biopsy samples from the vastus lateralis muscle of the leg followed by complex biochemical analysis. Researchers believe that by elevating this muscle building ingredient and its energetic substrate to the total levels documented in this study, your muscles are primed for increased performance, strength, recovery, and growth potential!

How do I take VITAKIC Hardcore?

Take 1 serving (6 caplets) once daily with a glass of water. Take with food, preferably with breakfast. Do not exceed 6 caplets in a 24-hour period. Drink 10 glasses of water daily for general good health. Read the entire label before use and follow directions.

How is VITAKIC Hardcore packaged?

VITAKIC™ Hardcore is packaged in 150-caplet bottles.

Πεθαίνω να διαβάσω σχόλια :green:

Polyneikos
15-05-11, 18:13
Εσπασα σε 2 τόπικς το θεμα,καλως ή κακως η Muscletech αποφασισε ότι το Anabolic Vitakic & το Anabolic Vitakic Hardcore ειναι 2 διαφορετικα προιοντα :green:

sofos
15-05-11, 18:15
http://www.muscletech.com/products/vitakic_hardcore/images/prd_anabolic_vitakic_main_hdr.jpg

http://www.muscletech.com/products/vitakic_hardcore/images/prd_anabolic_vitakic_suppfacts.gif







Πεθαίνω να διαβάσω σχόλια :green:

ελα νταξει η muscletech ειναι ετη φωτος μπροστα,με μαγικες πατεντες βαζει 50 πραγματα παντα σε 3.5γρ,αλλα κανουν δουλεια γιατι ειναι μαγικη πατεντα οπως προανεφερα :green::rolf::rolf:

Panagiot1s
15-05-11, 19:50
Εσπασα σε 2 τόπικς το θεμα,καλως ή κακως η Muscletech αποφασισε ότι το Anabolic Vitakic & το Anabolic Vitakic Hardcore ειναι 2 διαφορετικα προιοντα :green:

Εχω ακουσει οτι αν τα παρεις και τα δυο μπορεις να δειρεις τον τζακ νορις.

Εχουμε κανενα ριβιου απο το Anabolic Vitakic Hardcore. Με ρωταει και με ξανα ρωταει ενα παλικαρι στο gym αν ξερω κατι για το εν λογο συμπληρωμα.

sadistic
15-05-11, 20:59
εγω παντως που ειχα αγορασει την παλια εκδοση με πιασανε κατι ταχυπαλμιες και κατι αναμαδες....και δεν τα ξαναπηρα.φτου φτου μακρια...ουτε στον υπνο μου δεν ξαναπαιρνω:(

Lao
15-05-11, 21:48
Πάντως, το φοβερό με την MuscleTech είναι ότι παντού βάζει κρεατίνη... Θα είναι 10mg αλλά όλα κι όλα. :green:

Polyneikos
15-05-11, 21:53
Εγω απολαμβανω παντως τις εντυπωσιακες ονομασίες που δινουν στα blends των προιοντων τους:green:

Adinamos
22-08-11, 16:39
Το αγορασα σημερα.. Γενικα εχω ψωνισει αρκετες φορες τις μουλτι τις ΜΤ και μου εχει 'κατσει' καλα σε αντιθεση με αλλα προιοντα της εταιριας που εχουν φυγει προορα σε καμπινε, σκουπιδια, φιλο 'ο καλος ο μυλος ολα τα αλλεθει'... η διαφορα της Hardcore με της προηγουμενης ειναι στη συσκευασια μονο!;)

Tasos Green
22-08-11, 16:51
η μονη διαφορα ειναι οτι η προηγούμενη εγραφε 5 ταμπλετες ενω αυτη γράφει 6! :green: και εγω την εχω χρησιμοποιήσει μια χαρα ηταν...8-)
αλα πλεον την ψάχνω για ποιο φτηνές και καλύτερες απο αυτη.

Adinamos
22-08-11, 18:03
η μονη διαφορα ειναι οτι η προηγούμενη εγραφε 5 ταμπλετες ενω αυτη γράφει 6! :green: και εγω την εχω χρησιμοποιήσει μια χαρα ηταν...8-)
αλα πλεον την ψάχνω για ποιο φτηνές και καλύτερες απο αυτη.

Eχεις καταληξει σε αυτο που ψαχνεις?
Ποσες ταμπλετες επαιρνες τη μερα? Εγω εχω δοκιμασει απο 1 ως 5 χωρις να καταλαβω καποια διαφορα και εχω καταληξει σε κατι ενδιαμεσο.

Tasos Green
22-08-11, 18:14
Eχεις καταληξει σε αυτο που ψαχνεις?
Ποσες ταμπλετες επαιρνες τη μερα? Εγω εχω δοκιμασει απο 1 ως 5 χωρις να καταλαβω καποια διαφορα και εχω καταληξει σε κατι ενδιαμεσο.

ναι εχω βρει 2 καλες που πρότεινε και ο Lao σε καλη τιμη ... θα τις δοκιμάσω και θα δουμε..

5 έπαιρνα απο την αρχη... δεν συμφέρει στις 6 που γραφουν στην καινούργια συσκευασία δεν βγάζει ουτε μηνα... 25 servings εβγαζε με 6... καθαρα και μονο για το κέρδος το κάνανε ( :thumbdown: )

karpoutzidis
22-08-11, 19:44
το προϊόν τι λέει?το έχει δοκιμάσει κάνεις?

mitsoulas
17-02-12, 10:19
Συγγνωμη που ξαναφερνω το θεμα ξανα στην επικαιροτητα αλλα επειδη τελιωσε το ενα κουτι και θελω να αγορασω και δευτερο κουτι μιας και η προσφορα εξακολουθει να υσχηει ακομα τι γνωμη εχετε ασχετα με τα 3,428 mg στα συστατικα , αυτα που ειναι διπλα με τον σταυρο δεν με ενδοιαφερουν αυτα. Βλεπω παρα πολυ καλες ποσοτητες σε mg και μg σε βιταμινες π.χ. Α , C , D , E , K και θυαμινη ριφοβλαβινη νιασινη Β6 φολικο οξυ Β12 βιοτινη παντοθενικο οξυ ασβεστιο σιδηρο ιωδιο μαγνησιο ψευδαργυρο copper μαγγανιο χρωμιο και τελος potassium. Κοιταω και για αλλες πολυβιταμινες αλλα αυτη ειναι νομιζω η σουπερ-ντουπερ ουαου :D κανω και συγκρηση με τα λεφτα που θα φυγουν και απο την τσεπη μου ολοι νομιζω το κοιταμε αυτο ειδικα στις δυσκολες μερες που διανυουμε. Κανενας ειδικος παιδια που να εχει γνωση επι του θεματος δεν εχω ακουσει τιποτα κακο και για την εταιρια νομιζω ειναι και παγκοσμιως πρωτη δεν νομιζω να πουλαει φυκια για μεταξωτες κορδελες , ειδικα για την πολυβιταμινη να μην ισχυουν αυτα που ριχνουν. Και παλι συγγνωμη αν σας κουρασα Υ.Γ. περιμενω μην με ξεχασετε.

ελμερ
17-02-12, 15:46
Συγγνωμη που ξαναφερνω το θεμα ξανα στην επικαιροτητα αλλα επειδη τελιωσε το ενα κουτι και θελω να αγορασω και δευτερο κουτι μιας και η προσφορα εξακολουθει να υσχηει ακομα τι γνωμη εχετε ασχετα με τα 3,428 mg στα συστατικα , αυτα που ειναι διπλα με τον σταυρο δεν με ενδοιαφερουν αυτα. Βλεπω παρα πολυ καλες ποσοτητες σε mg και μg σε βιταμινες π.χ. Α , C , D , E , K και θυαμινη ριφοβλαβινη νιασινη Β6 φολικο οξυ Β12 βιοτινη παντοθενικο οξυ ασβεστιο σιδηρο ιωδιο μαγνησιο ψευδαργυρο copper μαγγανιο χρωμιο και τελος potassium. Κοιταω και για αλλες πολυβιταμινες αλλα αυτη ειναι νομιζω η σουπερ-ντουπερ ουαου :D κανω και συγκρηση με τα λεφτα που θα φυγουν και απο την τσεπη μου ολοι νομιζω το κοιταμε αυτο ειδικα στις δυσκολες μερες που διανυουμε. Κανενας ειδικος παιδια που να εχει γνωση επι του θεματος δεν εχω ακουσει τιποτα κακο και για την εταιρια νομιζω ειναι και παγκοσμιως πρωτη δεν νομιζω να πουλαει φυκια για μεταξωτες κορδελες , ειδικα για την πολυβιταμινη να μην ισχυουν αυτα που ριχνουν. Και παλι συγγνωμη αν σας κουρασα Υ.Γ. περιμενω μην με ξεχασετε.

Αφου εχεις σχηματισει αριστη αποψη για τη συγκεκριμενη πολυβιταμινη νομιζω δε χρειαζεται η γνωμη καποιου αλλου....;) η τιμη της λογω της συντομης ημερομηνιας ληξης ειναι αρκετα καλη για Ελληνικα δεδομενα...η κανονικη της τιμη ειναι εξωφρενικη για μενα......:welcome::welcome:

Lao
17-02-12, 15:49
Συγγνωμη που ξαναφερνω το θεμα ξανα στην επικαιροτητα αλλα επειδη τελιωσε το ενα κουτι και θελω να αγορασω και δευτερο κουτι μιας και η προσφορα εξακολουθει να υσχηει ακομα τι γνωμη εχετε ασχετα με τα 3,428 mg στα συστατικα , αυτα που ειναι διπλα με τον σταυρο δεν με ενδοιαφερουν αυτα. Βλεπω παρα πολυ καλες ποσοτητες σε mg και μg σε βιταμινες π.χ. Α , C , D , E , K και θυαμινη ριφοβλαβινη νιασινη Β6 φολικο οξυ Β12 βιοτινη παντοθενικο οξυ ασβεστιο σιδηρο ιωδιο μαγνησιο ψευδαργυρο copper μαγγανιο χρωμιο και τελος potassium. Κοιταω και για αλλες πολυβιταμινες αλλα αυτη ειναι νομιζω η σουπερ-ντουπερ ουαου :D κανω και συγκρηση με τα λεφτα που θα φυγουν και απο την τσεπη μου ολοι νομιζω το κοιταμε αυτο ειδικα στις δυσκολες μερες που διανυουμε. Κανενας ειδικος παιδια που να εχει γνωση επι του θεματος δεν εχω ακουσει τιποτα κακο και για την εταιρια νομιζω ειναι και παγκοσμιως πρωτη δεν νομιζω να πουλαει φυκια για μεταξωτες κορδελες , ειδικα για την πολυβιταμινη να μην ισχυουν αυτα που ριχνουν. Και παλι συγγνωμη αν σας κουρασα Υ.Γ. περιμενω μην με ξεχασετε.

Την καλύτερη απάντηση, μπορείς να την δώσεις εσύ στον εαυτό σου.

Είσαι ικανοποιημένος; Αν ναι, συνέχισέ την.

mitsoulas
17-02-12, 16:25
Αφου εχεις σχηματισει αριστη αποψη για τη συγκεκριμενη πολυβιταμινη νομιζω δε χρειαζεται η γνωμη καποιου αλλου....;) η τιμη της λογω της συντομης ημερομηνιας ληξης ειναι αρκετα καλη για Ελληνικα δεδομενα...η κανονικη της τιμη ειναι εξωφρενικη για μενα......:welcome::welcome:

Σε ευχαριστω φιλε για την γνωμη σου , με αυτα που προσφερει + την εκπτωση στην τιμη της = τρεχω να αγορασω και δευτερο κουτι μην εξαντληθουν τα αποθεματα. :D:welcome:

mitsoulas
17-02-12, 16:38
Την καλύτερη απάντηση, μπορείς να την δώσεις εσύ στον εαυτό σου.

Είσαι ικανοποιημένος; Αν ναι, συνέχισέ την.
Φιλε λαο σε ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου και σου λεω οτι δεν ειμαι απλως ικανοποιημενος αλλα απολυτα ικανοποιημενος νιωθω οτι προκειται για μια πολυ καλη πολυβιταμινη πρυν δεν επαιρνα ουτε καν βιταμινη και καταλαβαινω διαφορα ισως φταιει και αυτο :D τελοσπαντον γεια χαρα. Αν ειχες μιλησει αρνητικα τωρα επειδη ειχες γραψει ενα θεμα σχετικο με αυτην ισως να με επιρεαζες και να μην την συνεχιζα αλλα βλεπω οτι το αφηνεις σε μενα να αποφασισω και εχω ηδη παρει την αποφαση μου η οποια ειναι θετικη. :welcome:

BlooDdeaD_MefiSt
17-02-12, 16:46
Φίλε αν εννοείς να την πάρεις από το bbculb πήγα και γω να την πάρω πριν 3 μέρες επειδή μου τελειώσε το προηγούμενο κουτί και μου είπαν ότι τους τελείωσε και ότι δεν ξέρουν εάν και πότε θα ξαναφέρουν...Γιαυτό και γω παρείγγηλα την anavite μπας και λέει τίποτα η β-αλανίνη:green:

mitsoulas
21-02-12, 16:05
Φίλε αν εννοείς να την πάρεις από το bbculb πήγα και γω να την πάρω πριν 3 μέρες επειδή μου τελειώσε το προηγούμενο κουτί και μου είπαν ότι τους τελείωσε και ότι δεν ξέρουν εάν και πότε θα ξαναφέρουν...Γιαυτό και γω παρείγγηλα την anavite μπας και λέει τίποτα η β-αλανίνη:green:

Ναι τους εχει τελιωσει δεν εχει μεινει ουτε δειγμα πουθενα δεν ρωτησα αν ξαναφερουν αγορασα μια αλλη ομως απο το ιδιο καταστημα να μην αναφερω εδω την μαρκα θα το κανω σε αλλο ποστ μου επιασε τον κ0λ0 αλλα χαλαλι μου ειπε οτι ειναι καλη και αξιζει τα λεφτα της. Τωρα θα δουμε τι κανει δεν την εχω δοκιμασει ακομα. :welcome:

panakos
02-04-12, 17:21
παιδες αξιζει το vitakic σαν πολυβιταμινη??εβλεπα στην ετικετα του κατι 200% και κατι 5000% οτι και καλα εχει σε σχεση με την ΣΗΔ!

παιζει να μας δημιοργησει κανενα προβλημα??

εγω παιρνω 4 καψουλες την μερα αντι για 6 που λεει το κουτι...βεβαια μολις τελειωσει δεν θα ξαναπαρω αλλα την ειχε 19 ευρω και την πηρα ο μ@λ@κας....:(


μπορει καποιος να μου πει αν οι 4 καψουλες ειναι επαρκεις??:unsure:

BlooDdeaD_MefiSt
03-04-12, 18:51
παιδες αξιζει το vitakic σαν πολυβιταμινη??εβλεπα στην ετικετα του κατι 200% και κατι 5000% οτι και καλα εχει σε σχεση με την ΣΗΔ!

παιζει να μας δημιοργησει κανενα προβλημα??

εγω παιρνω 4 καψουλες την μερα αντι για 6 που λεει το κουτι...βεβαια μολις τελειωσει δεν θα ξαναπαρω αλλα την ειχε 19 ευρω και την πηρα ο μ@λ@κας....:(


μπορει καποιος να μου πει αν οι 4 καψουλες ειναι επαρκεις??:unsure:


Μέτρια είναι, υπάρχουν πολύ καλύτερες, αλλά για την τιμή που την πήρες είναι κομπλέ.;)
Τι εννοείς ότι "και καλά έχει σχέση με την ΣΗΔ"? Έχει σχέση με την ΣΗΔ...
Γιατί να σου δημιουργήσει πρόβλημα?:unsure: τα upper limits είναι πολύ υψηλότερα από την ΣΗΔ και αυτά τα νούμερα που βλέπεις δεν ξεπερνάει κανένα τα upper limits οπότε δεν υπάρχει θέμα.. Με 4 ταμπλέτες είσαι γενικά οκ, αλλά αυτό είναι και ανάλογα από το πόσο θες εσύ να πέρνεις...π.χ αν θες να πέρνεις D 1000iu τότε θες 6 ταμπλέτες, αν σου αρκούν αυτά με τις 4 τότε δεν υπάρχει πρόβλημα..

panakos
03-04-12, 20:16
Αδερφέ μουτο και Καλά πήγαινε στην υπερβολή της εταιρείας!!
Δεν το έγραψα σωστά έχεις δίκιο!!


Ναι ξέρω ότι υπάρχουν πολυ καλύτερες και εννοείται ότι μόλις τελειώσει θα φύγει παραγγελία για pak...

σε ευχαριστω για την απάντηση!!