PDA

Επιστροφή στο Forum : Ultra Burner II (Weider)



tk89
17-05-11, 14:01
Γεια σας παιδια!Ξεκινησα να παιρνω τα ultra burner 2 στην προτεινομενη δοσολογια 2 πριν την προπονηση.Διαβασα στα συστατικα και γραφει καφεινη.Ισως ειναι κουτη η ερωτηση αλλα επειδη ο καφες ειναι για μενα μια συνηθεια που δεν μπορω να την κοψω.θα με επιβαρυνει πολυ ενας καφες την ημερα?Μηπως πρεπει να μην πινω καθολου..?Ευχαριστω!


24662

24663

Devil
17-05-11, 14:11
οχι δεν θα εχεις θεμα.... δεν εχει καφεινη μεσα...

tk89
17-05-11, 14:13
Σε ευχαριστω πολυ!

RAMBO
17-05-11, 14:15
εγω βρηκα αυτα στα συστατικα
http://www.bodybuilding.gr/forum/attachment.php?attachmentid=24664&d=1305630440

Devil
17-05-11, 14:18
και αυτο να ειναι δεν θα του δοσει προβληματα.... εχει πολυ λιγη καφεινη μεσα....

edit: @ rambo..... το nutriΤion στην υπογραφη σου.... γραφετε με Τ...

RAMBO
17-05-11, 14:20
]Γεια σας παιδια!Ξεκινησα να παιρνω τα ultra burner 2 στην προτεινομενη δοσολογια 2 πριν την προπονηση.Διαβασα στα συστατικα και γραφει καφεινη.Ισως ειναι κουτη η ερωτηση αλλα επειδη ο καφες ειναι για μενα μια συνηθεια που δεν μπορω να την κοψω.θα με επιβαρυνει πολυ ενας καφες την ημερα?Μηπως πρεπει να μην πινω καθολου..?Ευχαριστω!

βασικα γιατι δεν πινεισ ντεκαφεινε?:idea:

(το διορθωσα)καλα που το ειδεσ DEVIL

tk89
17-05-11, 18:35
Εχεις δικιο για το ντεκαφεινε αλλα εχω δοκιμασει και δεν μπορω να τον πιω.Δεν ειναι ιδια η γευση του.

RAMBO
18-05-11, 01:12
Εχεις δικιο για το ντεκαφεινε αλλα εχω δοκιμασει και δεν μπορω να τον πιω.Δεν ειναι ιδια η γευση του.


τοτε δοκιμασε να βαζεισ μια κουταλια κανονικη και μια ντεκαφεινε;)

cuntface
09-07-11, 21:34
ρε μαγκα κανει δουλεια το burner 2? λεω να το παρω και εγω

ΑΘΑΝΑΣΙΟΣΝΚ
13-07-14, 12:44
Αδερφε εγω το πηρα και με βοηθησε παρα πολυ.τρομερη ενεργεια μου εδινε,τα παντα ολα...πολυ καλο...

Toumba-nos
08-03-15, 19:11
Παίδες άμα ρο συνδυάσω με το PV-7 "προ-εξασκητικό" λέτε να έχω κάνα θέμα γιατί και τα δύο τα παίρνεις λίγο πριν την προπόνηση...

NASSER
08-03-15, 19:20
Όταν συνδυάζουμε δυο προϊόντα, καλό είναι πρώτα να δοκιμάζουμε το κάθε ένα ξεχωριστά και έπειτα κρίνουμε αν μπορούμε να τα συνδυάσουμε. Αν τα συνδυάσουμε ξεκινάμε από την ελάχιστη δοσολογία. Γενικά η ποικιλία βοηθάει περισσότερο στην επίτευξη στόχων.

Toumba-nos
08-03-15, 19:53
ευχαριστώ

Toumba-nos
12-03-15, 00:07
Σήμερα ξεκίνησα το Ultra Burner II (Weider) (με μια κάψουλα) σε συνδυασμό με το pv-7 και έβγαλα μια απίστευτη προπόνηση στα πόδια. Φουλ συγκέντρωση και ενέργεια , έβγαλα γούστα!!! Εξεπλάγην ευχάριστα με το συγκεκριμένο λιποδιαλύτη όσον αφορά την πρώτη εντύπωση.:weights::weights::weights:

NASSER
12-03-15, 00:49
Επομένως θα έχουμε υπόψη τον ενθουσιασμό σου για τον αποτελεσματικό συνδυασμό. Πιστεύω πως δούλεψες με την ελάχιστη δοσολογία. Θα ήθελα να μας ενημερώσεις και όταν ολοκληρώσεις τον κύκλο χρίσης των δυο σκευασμάτων παράλληλα.

LEGPRESS
12-03-15, 02:56
θα εβαζα το ultra burner πριν το πρωινο και το pv-7 30 λεπτα πριν την προπονηση...κατα τα αλλα ενημερωνε μας πως παει η προπονηση σου...:thumbup:

Polyneikos
12-03-15, 09:56
Σήμερα ξεκίνησα το Ultra Burner II (Weider) (με μια κάψουλα) σε συνδυασμό με το pv-7 και έβγαλα μια απίστευτη προπόνηση στα πόδια. Φουλ συγκέντρωση και ενέργεια , έβγαλα γούστα!!! Εξεπλάγην ευχάριστα με το συγκεκριμένο λιποδιαλύτη όσον αφορά την πρώτη εντύπωση.:weights::weights::weights:

To πιο πιθανόν είναι η συγκεντρωση και ενέργεια να οφείλονται στο PV-7, δοκίμασε τα και ξεχωριστα.

sobral
12-03-15, 15:01
Σήμερα ξεκίνησα το Ultra Burner II (Weider) (με μια κάψουλα) σε συνδυασμό με το pv-7 και έβγαλα μια απίστευτη προπόνηση στα πόδια. Φουλ συγκέντρωση και ενέργεια , έβγαλα γούστα!!! Εξεπλάγην ευχάριστα με το συγκεκριμένο λιποδιαλύτη όσον αφορά την πρώτη εντύπωση.:weights::weights::weights:

To pv-7 σου δούλεψε όχι ο λιποδιαλύτης ο οποίος ουσιαστικά είναι πράσινο τσάι με ελάχιστη τυροσίνη και τίποτα άλλο,για μένα ήταν αχρείαστη η αγορά του συγκεκριμένου αλλά αφού τον έχεις δούλεψε τα μαζί, εντάξει άδικα δεν θα πάει το τσαγάκι.:green:

Toumba-nos
15-03-15, 18:57
Τα έχω δοκιμάσει και ξεχωριστά και δεν υπήρχε αυτό το αποτέλεσμα. Απλά πιστεύω η συγκέντρωση και η ενέργεια οφείλονται στη μεγάλη λήψη καφεΐνης. Ο λιποδιαλυτής έχει 200mg στις 3 κάψουλες και το pv-7 νομίζω 200mg ανά σκουμπ αντίστοιχα. Τέλος πάντων θα δείξει πως θα πάει. Παράλληλα έχω ξεκινήσει και μια δίαιτα χαμηλή σε υδατάνθρακες και πέφτει πολύ πείνα , έχει αρχίσει και γίνεται ασήκωτη η μπάρα σιγά σιγά :liftheavy:.