PDA

Επιστροφή στο Forum : AlphaBurn (Genomyx)



Polyneikos
18-05-11, 21:24
Επεσα σε αυτο σκευασμα,τυχαια...
Βασίζεται σε 2 συστατικα,αυτο που μου τραβηξε την προσοχη είναι το Rauwolfia Serpentina.Εχετε διαβασει κατι σχετικο αν δουλευει,το ξερει καποιος το προιον;

24734


24735

sofos
18-05-11, 21:25
Επεσα σε αυτο σκευασμα,τυχαια...
Βασίζεται σε 2 συστατικα,αυτο που μου τραβηξε την προσοχη είναι το Rauwolfia Serpentina.Εχετε διαβασει κατι σχετικο αν δουλευει,το ξερει καποιος το προιον;

24734


24735

καλυτερα cellucor c4 που χει αυτα εδω + αλλα ποσα καλουδια :green:

beefmeup
18-05-11, 21:38
με τον μητσο το συζητουσαμε πριν κατι μερες..κριμα που δεν θυμαμαι τωρα..
το πρωτο συστατικο δλδ..

πρεπει να εχει σχεση με γιοχιμπ η κατι τετοιο..

sofos
18-05-11, 21:45
με τον μητσο το συζητουσαμε πριν κατι μερες..κριμα που δεν θυμαμαι τωρα..
το πρωτο συστατικο δλδ..

πρεπει να εχει σχεση με γιοχιμπ η κατι τετοιο..

yohimbine ειναι αλλα και καλα αυτου του ειδους η γιοχιμπα δε φερνει τις παρενεργειες που φερνει η yohimbine...

Polyneikos
19-05-11, 00:21
καλυτερα cellucor c4 που χει αυτα εδω + αλλα ποσα καλουδια :green:

Το Alphaburn ειναι λιποδιαλύτης,το C4 ειναι αυτοκινητο και preworkout:green:

beefmeup
19-05-11, 00:22
:rolf::rolf::rolf:

:bowdown:

sofos
19-05-11, 00:23
Το Alphaburn ειναι λιποδιαλύτης,το C4 ειναι αυτοκινητο και preworkout:green:

τι λιποδιαλυτης εχει μεσα πιπερι για καλυτερη απορροφηση της μιας ουσιας που περιεχει :P την οποια την εχει και το c4 μαζι με αλλες καλες :green::P

beefmeup
19-05-11, 00:24
τι λιποδιαλυτης εχει μεσα πιπερι για καλυτερη απορροφηση της μιας ουσιας που περιεχει :P την οποια την εχει και το c4 μαζι με αλλες καλες :green::P

για καλυτερη αποροφηση το βαζουν σε 5μιλι το πιπερι..
σε 50μιλι ειναι για θερμογενεση.
που λειτουργει συνδιαστικα με το απο πανω συστατικο..

Polyneikos
19-05-11, 00:35
Λιγο που διαβαζω για την ουσια παντως,εχει διαφορες φαρμακευτικες χρήσεις στην θεραπεία της αϋπνίας, νευρικότητας και υπέρτασης,μεχρι και για παραφροσυνη διαβασα...:P
Λες μαζι με το κουτι να δινουν και κανα ζουρλομανδυα δωρο;:turtle:

deluxe
19-05-11, 03:46
Αλφα γιοχιμπινη δεν ειναι; Αλλα δεν ειναι μεγαλη ποσοτητα, ακομα και με ενα χαπι; 30% στα 30mg ειναι 9mg γιοχιμπινη! Και αν παιρνεις 2 δοσεις πας στα 18mg!

Αλλα μη λεω και μλκς.. Και το H.E.A.T εχει αυτα τα 2 συστατικα και αλλα τοσα και προτεινει 3 δοσεις την ημερα. Οποτε δε ξερω τι παιζει! :P

Devil
19-05-11, 13:31
ελαααααααααααα.... λοιπον... το εχω δοκιμασει.... οταν το εβγαζε η rpn....

alpha yohimbine ειναι.... το βασικοτερο ειναι οτι εχει λιγοτερα sides απο την απλη yohimbine.... δλδ τρεμουλο κτλ κτλ...

τωρα τι ρολο βαραει.... η yohimbine ειναι ανταγωστης των α2.... τους α2 γενικα δεν τους θελουμε ενεργοποιημενους γιατι εμποδηζουν την λιπολυση....

η διαφορα της alpha με την απλη.... κανει πιο καλο ανταγωνισμο στους α2b και στους α2c... ενω στους α2a τον ιδιο...

sofos
06-07-11, 18:18
παιδια τελικα το αγορασε κανεις αυτο?ανεβαζει τελικα την πιεση οπως η yohimbine?:unsure::unsure: οποιος το αγορασε καλο θα ταν να μας πει...γιατι μ ενδιαφερει

deluxe
14-07-11, 02:32
για καλυτερη αποροφηση το βαζουν σε 5μιλι το πιπερι..
σε 50μιλι ειναι για θερμογενεση.
που λειτουργει συνδιαστικα με το απο πανω συστατικο..Αμα ειναι ετσι παιδια, να τρωω απο 2 κουταλιες της σουπας πιπερι καθε ημερα! :unsure:

beefmeup
14-07-11, 17:43
Αμα ειναι ετσι παιδια, να τρωω απο 2 κουταλιες της σουπας πιπερι καθε ημερα! :unsure:

γιατι ο καμμενος ο devil τι νομιζεις οτι εκανε καποια στιγμη:green::green:

aepiskeptis
14-07-11, 18:16
εχω μια απορια

(αυξημενη?) λιπολυση βσ μειωση στις λειτουργιες του κυτοχρωματος Ρ450=μειωση του μεταβολισμου των ξενο-φυτο οιστρογονων + μειωση της ικανοτητας μεταβολισμου τοξινων + + + +

κι ολα αυτα για οποια αυξημενη λιπολυση.

Δε μου αρεσει καθολου το συμπληρωμα αυτο.

beefmeup
14-07-11, 18:18
εχω μια απορια

(αυξημενη?) λιπολυση βσ μειωση στις λειτουργιες του κυτοχρωματος Ρ450=μειωση του μεταβολισμου των ξενο-φυτο οιστρογονων + μειωση της ικανοτητας μεταβολισμου τοξινων + + + +

κι ολα αυτα για οποια αυξημενη λιπολυση.

Δε μου αρεσει καθολου το συμπληρωμα αυτο.

για το πιπερι λες ε?

aepiskeptis
14-07-11, 18:27
για το εκχυλισμα του ναι