PDA

Επιστροφή στο Forum : Formadrol Extreme (LG Sciences)



dominik
20-05-11, 12:53
http://www.befit.ca/product_images/v/528/Formadrol_lg__27365.jpg

http://www.xtr.gr/_cm_admin/editor/uploads/images/FORMADROL EXTREME_.jpg


Καλησπερα σε ολους κ ολες!Ηθελα να ρωτησω,μηπως καποιος απο εσας εχει δοκιμασει το εν λογω σκευασμα..Ολεσ οι πληροφοριεσ κ αποψεις δεκτες,αν και θα ηθελα να ειναι θετικες προς αυτο(formadrol),γιατι το παραγκειλα..:green:

Devil
20-05-11, 15:09
anti-estrogen ειναι..... natural βεβαια....

1ο συστατικο ειναι.... Ursolic acid
2ο συστατικο ειναι.... 7,8 - Benzoflavone

και τα 2 εχουν μια Χ δραση ΑΙ..... aromatase inhibitor.... τιποτα το ιδιαιτερο βεβαια...

απο τα αλλα ξεχωριζω το ellagic acid.... οπου εχει μια δραση SERM.... αλλα και παλι τιποτα το ιδιαιτερο....

σε γενικες γραμμες ειναι κατι σαν νατουραλ testbooster....

οταν το τελειωσεις κανε ενα review.... thanks;)

dominik
23-05-11, 19:26
O.K Devil.το αρχισα σημερα κ το εχω στακαρει με tribulus fenu greek k maca.οποτε θα δειξει.....

Devil
23-05-11, 19:52
O.K Devil.το αρχισα σημερα κ το εχω στακαρει με tribulus fenu greek k maca.οποτε θα δειξει.....

αυτο ισως να κανει κατι... τα αλλα ομως δεν νομιζω... :green:

με fenu δεν εχω παιξει ακομα... αλλα δεν πρεπει να εχει και τα καλητερα ρεβιου...

dominik
23-05-11, 21:08
Devil να σε ρωτησω...αν λεω αν...ηθελα κατι πιο δυνατο.τι θα προτεινες..?

beefmeup
23-05-11, 21:21
αφου λοιπον το μεταφεραμε στην σωστη ενοτητα(devil:green:),να σου πω κ γω φιλε οτι εχω παρει 2 κουτια απο δαυτο αλλα την xl εκδοση που εχει 90 καπς..

επερνα 2+2 ανα μερα,κ αυτο που προσεξα ηταν οτι στεγνωσα λιγο παραπανω,αλλα εσυ σαν τι το θες?
με τι θα το στκαρεις δλδ(ασε ειδα απο πανω)..
αλλα σε τι φαση το περνεις,ογκο,γραμμωση,αποθεραπεια κλπ..
σε ρωταω μιας κ λες για κατι πιο δυνατο,για να δω τι χρηση θα του κανεις.

dominik
23-05-11, 23:39
σορυ για την καθυστερηση..μυικο ογκο θελω.δεν ξερω αν με πιανιεις:green:το στακαρα με τα συναφη αλλα, για να παρω λιγο ακομη boost σε τεστο κ παραλληλα να μειωσει λιγο τα ιστρογονα.μηπως να το στακαρω καλυτερα μετο natadrol? i don't know...τωρα σκεφτομαι να βαλω κ zma το βραδυ.ακου πως τα παιρνω:κατα τις 6-6.30 το πρωι 3 tribulus+2maca+2greek fenu+1 formadrol και 1ωρα πριν προπο τα ιδια με μονη παραλαγη 2 formadrol.

Devil
24-05-11, 13:24
σορυ για την καθυστερηση..μυικο ογκο θελω.δεν ξερω αν με πιανιεις:green:το στακαρα με τα συναφη αλλα, για να παρω λιγο ακομη boost σε τεστο κ παραλληλα να μειωσει λιγο τα ιστρογονα.μηπως να το στακαρω καλυτερα μετο natadrol? i don't know...τωρα σκεφτομαι να βαλω κ zma το βραδυ.ακου πως τα παιρνω:κατα τις 6-6.30 το πρωι 3 tribulus+2maca+2greek fenu+1 formadrol και 1ωρα πριν προπο τα ιδια με μονη παραλαγη 2 formadrol.

οχι το natadrol δεν παει πουθενα.... ειναι μαπα...

το μονο που θα στακαρα με το formadrol ειναι το DAA (testforce 2 πχ...)

η maca δεν αυξανει την τεστο.... εχω φτασει τα 5+γρ....

το tribulus παλι δεν παει πουθενα.... ειχαι σχεδον τελειωμενο σαν συμπληρωμα...

το zma για την τεστο απλα ειναι σαν να μην υπαρχει....

για το fenu greek δεν ξερω δεν το εχω ψαξει σε σχεση με την τεστο....

@beef... δεν ειχα δει που ηταν....:green:

COBRA_STYLE
24-05-11, 13:31
οχι το natadrol δεν παει πουθενα.... ειναι μαπα...

το μονο που θα στακαρα με το formadrol ειναι το DAA (testforce 2 πχ...)

η maca δεν αυξανει την τεστο.... εχω φτασει τα 5+γρ....

το tribulus παλι δεν παει πουθενα.... ειχαι σχεδον τελειωμενο σαν συμπληρωμα...

το zma για την τεστο απλα ειναι σαν να μην υπαρχει....

για το fenu greek δεν ξερω δεν το εχω ψαξει σε σχεση με την τεστο....

@beef... δεν ειχα δει που ηταν....:green:

ααα εισαι καλο πιστολι εσυ...:shock::rolf:...εγω μεχρι 2 γρ ειχα δοκιμασει περυσι το καλοκαιρι,και γω δεν ειδα τπτ

dominik
24-05-11, 14:43
ο.κ devil ασε αγορι μου:(,καταλαβα φθαριστω παντως .υπαρχει κ αλλη λυση...θα το σκεφτω κ θα δω τι μπορω να κανω για να boostαρω λιγακι..εχω κατι στο μυαλο μου αλλα δαεν ξερω αν μπορω να το αναφερω..

dominik
24-05-11, 15:11
θα παρω σκετο ecdisten κ θα δω...

Devil
24-05-11, 15:21
θα παρω σκετο ecdisten κ θα δω...

ελα στις γενικες και ποσταρε το θεμα ειναι για το formadrol..... το ιδιο και σε κομπρα...;)

zisgeo
08-03-12, 13:30
οχι το natadrol δεν παει πουθενα.... ειναι μαπα...

το μονο που θα στακαρα με το formadrol ειναι το DAA (testforce 2 πχ...)

η maca δεν αυξανει την τεστο.... εχω φτασει τα 5+γρ....

το tribulus παλι δεν παει πουθενα.... ειχαι σχεδον τελειωμενο σαν συμπληρωμα...

το zma για την τεστο απλα ειναι σαν να μην υπαρχει....

για το fenu greek δεν ξερω δεν το εχω ψαξει σε σχεση με την τεστο....

@beef... δεν ειχα δει που ηταν....:green:

και πως θα το έκανες αυτό; Εννοω οτι τα παιρνεις και τα δύο ταυτόχρονα ή πρωτα το DAA και μετά το Formadrol Extreme (LG Sciences); Ρωτώ γιατί έχω ένα κουτί από DAA και δεν ξέρω αν πρέπει να το συνδιάσω και πώς με κάτι όπως το Formadrol

nikosg7
27-08-12, 15:27
Αξιζει η αγορα του σε συνδυασμο με daa η ειναι πεταμενα λεφτα??? Καποιος που να το χει δοκιμασει ???

Devil
02-09-12, 20:30
και πως θα το έκανες αυτό; Εννοω οτι τα παιρνεις και τα δύο ταυτόχρονα ή πρωτα το DAA και μετά το Formadrol Extreme (LG Sciences); Ρωτώ γιατί έχω ένα κουτί από DAA και δεν ξέρω αν πρέπει να το συνδιάσω και πώς με κάτι όπως το Formadrol

και τα 2 μαζι... λιγο καθηστεριμενα βεβαια...:green:


Αξιζει η αγορα του σε συνδυασμο με daa η ειναι πεταμενα λεφτα??? Καποιος που να το χει δοκιμασει ???

δεν αξιζει.... μονο απο την ετικετα δεν λεει πολλα....

oldhiphop
02-10-12, 01:09
τελικα παιδια το συγκεκριμενο δουλεψε σε κανεναν?